Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400m

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje Mílaři Domažlice

Datum

14.9.2018

Místo

Domažlice (Domažlice, městský stadion Střelnice)

Vedoucí činovníci

Vedoucí projektu Sekerák David 777 339 000 seky@centrum.cz
Ředitel závodu Sekerák David 777 339 000 seky@centrum.cz
Hlavní rozhodčí JUDr. Zdeněk Simon
Časomíru zajišťuje Plzeňská sportovní 777 591 100 weber.zdenek@gmail.com
Výsledky zpracoval Weber Zdeněk 777 591 100 weber.zdenek@gmail.com

Startují

ročníky 1928 - 1998
ročníky 1999 - 2000
ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006
ročníky 1928 - 1998
ročníky 1999 - 2000
ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006
ročníky 2009 - 2015
ročníky 2007 - 2008
ročníky 2009 - 2015
ročníky 2007 - 2008

Soutěže

Dorostenci 200 m př., oštěp 700g
Dorostenky 200 m př., oštěp 500g
Atletická přípravka-hoši 150 m
Atletická přípravka-dívky 150 m
Juniorky 200 m př., disk 1kg, oštěp 600g
Junioři 200 m př., disk 1,75kg, oštěp 800g
Muži 400 m, 1000 m, 3000 m, 200 m př., koule 7,26kg, disk 2kg, oštěp 800g
Ženy 400 m, 1000 m, 200 m př., koule 4kg, disk 1kg, oštěp 600g
Žáci 600 m, 200 m př., oštěp 600g
Ml. žáci 300 m, oštěp 500g
Ml. žákyně 300 m, oštěp 400g
Žákyně 600 m, 200 m př., oštěp 500g

Technická ustanovení


Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera NE
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v prostorách tribuny na stadionu od 13:30 hodin.

Startovné

100,- Kč, v případě přihlášky na místě 150,- Kč za každou přihlášenou dosciplínu.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 12:00 hodin dne 27.8.2018 do 18:00 hodin dne 13.9.2018.

Výjimečně bude možné dodatečné přihlášení v kanceláři závodu nejpozději 1 hodinu před startem disciplíny. O umožnění dodatečného přihlášení rozhodne ředitel závodu.

Šatny

Šatny jsou k dispozici v prostorách tribuny stadionu. Za odložené věci pořadatel neručí.

Časový pořad

pátek, 14.9.2018

Čas Disciplíny
13:30 Slavnostní zahájení závodu
14:45 oštěp 400g Žkm oštěp 500g Žcm oštěp 500g Žky oštěp 500g Dky oštěp 600g Jky oštěp 600g Žci oštěp 700g Dci oštěp 800g Jři
15:00 Dětská atletika
15:45 disk 1kg Ž disk 1kg Jky disk 1,75kg Jři disk 2kg M
16:00 150 m EleH 150 m EleZ
16:30 300 m Žcm 300 m Žkm
16:40 600 m Žci 600 m Žky
16:50 3000 m M
17:00 koule 4kg Ž koule 7,26kg M
17:10 200 m př. M 200 m př. Ž 200 m př. Jři 200 m př. Jky 200 m př. Dci 200 m př. Dky 200 m př. Žci 200 m př. Žky
17:20 oštěp 600g Ž oštěp 800g M
17:35 1000 m Ž 1000 m M
18:10 400 m M 400 m Ž
19:00 Vyhlášení výsledků, ukončení závodů

Další informace

Každý závodník obdrží značkové triko s logem závodu.

HH1_plakát HH2_propozice HH3_limity a bonusy HH4_program pro děti