2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

hlavicka

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl AK ŠKODA Plzeň

Datum

9.6.2018

Místo

Plzeň

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Ing. Pavel Kovalský
Hlavní rozhodčí Mgr. Erna Linhartová
Technický ředitel Vladimír Bartůněk
Řídící soutěže družstev Čeněk Klavrza, Pavel Novák
Časomíru zajišťuje David Bohmann
Výsledky zpracoval David Bohmann

Startují

ročníky 1958 - 2004
ročníky 1958 - 2004

Oddíly mužů: TJ Spartak Vlašim, Spartak Praha 4 „B, SK Aktis Praha, AK Škoda Plzeň „B“, SK Čtyři Dvory České Budějovice, PSK Olymp Praha „B“, TJ Vodní stavby Tábor, z.s., TJ Stodůlky Praha

Oddíly žen: TJ Spartak Vlašim, Spartak Praha 4 „B“, SK Aktis Praha, AK Škoda Plzeň „B“, SK Čtyři Dvory České Budějovice, PSK Olymp Praha „B“, TJ Sušice, TJ Baník Stříbro, spolek

Soutěže

Muži 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., 4x400 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 7,26kg, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g
Ženy 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 4x400 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí techničtí delegáti podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Porada vedoucích družstev se uskuteční v 9.30 v 1. patře tribuny

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v den závodu 9.6. od 9:00 hodin v 1. patře stadionu.

Prezentace se uskuteční od 9.00 do 9.30 hodin v závodní kanceláři.

Přihlášky

Přihlašují atletické oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od soboty 2.6. do pátku 8.6. do 20:00

Rozcvičování

Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno pouze mimo závodní plochu atletického stadionu, přičemž rozcvičovat se lze na travnaté ploše nebo v prostorách tunelu

Kontrola náčiní

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu ve spodní části tribuny v čase od 9:30 do 10:30.

Šatny

Šatny budou v tribuně stadionu, budou neuzamykatelné a budou sloužit pouze k převlékání, nikoli
k úschově osobních věcí. Pořadatel, ani správa stadionu za případné ztráty nebude ručit.

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v prostoru cíle.

Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

sobota, 9.6.2018

Čas Disciplíny
10:30 10000 m M Běh tyč M dálka Ž kladivo 4kg Ž oštěp 800g M
11:15 100 m Ž Rozběh
11:30 100 m M Rozběh výška Ž
11:45 800 m Ž Běh
12:00 800 m M Běh dálka M kladivo 7,26kg M oštěp 600g Ž
12:15 100 m př. Ž Běh
12:30 110 m př. M Běh
12:45 100 m Ž Finále
13:00 100 m M Finále
13:15 400 m Ž Běh výška M tyč Ž
13:30 400 m M Běh trojskok Ž koule 4kg Ž disk 2kg M
13:45 3000 m Ž Běh
14:15 400 m př. Ž Běh
14:30 400 m př. M Běh
14:45 200 m Ž Běh
15:00 200 m M Běh trojskok M koule 7,26kg M disk 1kg Ž
15:15 1500 m Ž Běh
15:30 1500 m M Běh
15:45 4x400 m Ž Běh
16:00 4x400 m M Běh

Stravování

Občerstvení bude zajištěno stánkovým prodejem v areálu stadionu.

paticka