Kolínské závody přípravek

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ Sokol Kolín-atletika

Datum

9.9.2018

Místo

Kolín (Brankovická 979)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Jiří Robovský

Startují

ročníky 2009 - 2009
ročníky 2008 - 2007
ročníky 2009 - 2009
ročníky 2008 - 2007

 

Závody jsou určené pro oddíly středočeského kraje skupiny C.

(AC Čáslav, Spartak Vlašim, Sokol Kolín-atletika, Slavoj Český Brod, Olympia Kutná Hora, Benešov, Sázava, Zruč nad Sázavou a Městec Králové)

Kategorie:                  roč. 2007, 2008, 2009 (každá kategorie se bude vyhlašovat samostatně)

Disciplíny:                

2007: čtyřboj (60m, dálka, míček, 600m)
2008/2009: 60m, dálka, míček, štafeta 4x200m

Soutěže

Atletická přípravka-hoši 60 m, dálka, kriket, čtyřboj
Atletická minipřípravka-hoši 60 m, dálka, kriket
Atletická přípravka-dívky 60 m, dálka, kriket, čtyřboj
Atletická minipřípravka-dívky 60 m, dálka, kriket

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Přihlášky

Přihlášky na webu ČAS od 03.09, 0:00 do 07.09, 20:00

Přihlašujte ročník 2007 na čtyřboj a ročníky 2008 a 2009 na běh 60m, ostatní si překopírujeme.

Na závod lze přihlašovat i neregistované závodníky.

Časový pořad

neděle, 9.9.2018

Čas Disciplíny
09:30 dálka EleHm dálka EleZm čtyřboj EleH
09:40 čtyřboj EleZ
09:50 60 m EleH čtyřboj EleH
10:00 60 m EleZ čtyřboj EleZ
10:10 60 m EleHm
10:20 60 m EleZm čtyřboj EleH
10:30 kriket EleH čtyřboj EleZ
10:40 kriket EleZ
11:00 kriket EleHm
11:10 dálka EleH kriket EleZm
11:20 dálka EleZ čtyřboj EleH
11:30 čtyřboj EleZ

Další informace

Časový pořad:

 

Čas

60m

Dálka 1

Dálka 2

Míček 1

Míček 2

600m

Štafeta

9:30

2007 CH

2009 CH

2009 D

 

 

 

 

9:40

2007 D

 

 

 

 

 

 

9:50

2008 CH

 

 

2007 CH

 

 

 

10:00

2008 D

 

 

 

2007 D

 

 

10:10

2009 CH

 

 

 

 

 

 

10:20

2009 D

2007 CH

 

 

 

 

 

10:30

 

 

2007 D

2008 CH

 

 

 

10:40

 

 

 

 

2008 D

 

 

10:50

 

 

 

 

 

 

 

11:00

 

 

 

2010 CH

 

 

 

11:10

 

2008 CH

 

 

2010 D

 

 

11:20

 

 

2008 D

 

 

2007 CH

 

11:30

 

 

 

 

 

2007 D

 

12:10

 

 

 

 

 

 

2008+2009

*časový pořad je pouze informativní a může být upraven, dle počtu startujících závodníků.

*ve skoku do dálky a hodu míčkem budou tři pokusy bez finále. V míčku 3 pokusy za sebou.

*vyhlašování vítězů bude probíhat průběžně.

Logo_sokol