Krajské finále SAP - Ústecký kraj

hlavicka_SAP

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje Athletic club Ústí nad Labem z.s

Datum

4.10.2018

Místo

Ústí nad Labem (Masarykova 228, Ústí nad Labem)

Vedoucí činovníci

Vedoucí projektu Veronika Purmanová sap@atletika.cz
Ředitel závodu Mgr. Miroslav Vachuta 776265167 mvachuta@atletika.cz
Hlavní rozhodčí Ernest Laluha
Lékař Petr Gondek
Časomíru zajišťuje USK Provod
Výsledky zpracoval Jana Brabcová 720292510

Startují

ročníky 1999 - 2003
ročníky 1999 - 2003

Soutěže

Chlapci 60 m, 400 m, 1500 m, 4x200 m, výška, dálka, koule 5kg
Dívky 60 m, 200 m, 800 m, 4x200 m, výška, dálka, koule 3kg

Technická ustanovení

Základní výšky :  120 cm - dívky, 140 - chlapci ,zvyšování ve výšce po 4 cm.
Soutěží se podle pravidel atletiky, vyjímka - u běhů - závodník má právo na jeden nezdařený start.

Na dálce a na kouli - 4 pokusy

 

 

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v prostoru před hlavní tribunou - od 8.30 hod. do 9,45 hod.

 Ved. prezentace: Jana Brabcová

Přihlášky

Podávají školy dle praxe z okresního kola na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to do středy 3.října do 18 hod.

 Je možnost kopírování  a editace přihlášek z okresního kola.

 Jasně označte členy štafety A a B.

Výdej startovních čísel

Výdej pro každé družstvo bude probíhat od 8.30 hod. v závodní kanceláři - u prezentace. Každý závodník, resp., každá závodnice, musí mít v průběhu soutěže ( včetně štafety) startovní číslo připevněno na prsou a to bez možnosti jeho jakékoliv úpravy. Čísla po závodě ponechte závodníkům !

Rozcvičování

Rozcvičování před vlastní soutěží je možné na vrhačské ploše za malou tribunou

Svolavatelna

Každý závodník, resp. každá závodnice se prezentuje u své disciplíny dle časového pořadu a pokynů z rozhlasu.

 Členové štafet - prezentace celého družstva před startem v prostoru startu / cíle.
 

Šatny

Šatny ( jen na převlečení )  jsou k dispozici v levém křídle hlavní tribuny, vstup do šaten je z atletické dráhy. Osobní věci vezměte ze šatny na "tábořiště" na tribuně.Za odcizené věci pořadatel neručí!

Výsledky

Výsledky jednotlivých disciplín a průběžných stavů soutěže družstev budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz. , dle data konání závodu. Bodové součty jsou platné v oddíle výsledků  "BODY ODDÍLY"

Protesty

Protesty týkající se výsledků nebo průběhu soutěže musí být podány do 30 minut / nejlépe ihned v záv. kanceláři / po úředním vyvěšení výsledků této soutěže na informační tabuli.
 

Zdravotní služba

Je zajištěna zdravotníky v záv. kanceláři

Časový pořad

čtvrtek, 4.10.2018

Čas Disciplíny
10:00 60 m Dci Běh výška Dky Finále koule 5kg Dci Finále
10:15 60 m Dky Běh dálka Dci Finále
10:45 800 m Dky Běh
11:30 1500 m Dci Běh výška Dci Finále dálka Dky Finále koule 3kg Dky Finále
12:00 200 m Dky Běh
12:20 400 m Dci Běh
12:45 4x200 m Dky Běh
13:00 4x200 m Dci Běh
13:20 Vyhlášení výsledků

Další informace

POSTUP na REP.F - 11.12. - hala Ostrava - dle propozic Rep.F. - viz web www.stredoskolskypohar.cz

 Všem účastníkům krajského finále přejeme úspěšný start v Ústí nad Labem.

paticka_SAP