Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje

logo4dvcb

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje SK Čtyři Dvory České Budějovice

Datum

14.10.2018

Místo

České Budějovice - Čtyři Dvory (E. Rošického 1705, České Budějovice)

Vedoucí činovníci

Technický delegát Ladislav Kučera
Ředitel závodu Pavel Novák
Hlavní rozhodčí Dagmar Tycová
Výsledky zpracoval Ladislav Kučera

Startují

ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006
ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006
ročníky 2007 - 2010
ročníky 2007 - 2010

Soutěže

Dorostenci 100 m, 1500 m, výška, koule 5kg, oštěp 700g
Dorostenky 100 m, 1500 m, výška, koule 3kg, oštěp 500g
Atletická přípravka-hoši 50 m, 600 m, dálka, kriket, plný míč 1kg
Atletická přípravka-dívky 50 m, 600 m, dálka, kriket, plný míč 1kg
Žáci 100 m, 800 m, výška, koule 4kg, oštěp 600g
Ml. žáci 60 m, 800 m, 60 m př., výška, koule 3kg
Ml. žákyně 60 m, 800 m, 60 m př., výška, koule 2kg
Žákyně 100 m, 800 m, výška, koule 3kg, oštěp 500g

Technická ustanovení

Mladší žáci a mladší žákyně soutěží v pětiboji 4DV: 60 m – 60 m př. – koule 2kg – výška – 800 m.

Přípravka (hoši a dívky) soutěží v pětiboji 4DV: 50 m – míček – dálka – plný míč – 600 m.

Ve všech technických disciplínách budou mít závodníci tři pokusy, bez finále. Závodníkům přípravky se bude měřit dálka z místa odrazu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena od 8:30 hodin.

Startovné

40,- Kč za disciplínu/víceboj, u závodníků z jiných krajů 100,- Kč

Přihlášky

Registrovaní závodníci přípravky přes AK do soboty 13.10.2018 do 20:00.

Neregistrovaní závodníci do soboty 13.10.2018 do 20:00 na adresu lada.kucera@a4dvory.cz

Šatny

V areálu atletického stadionu, šatny slouží pouze pro převlečení, pořadatel nenese odpovědnost za uložené věci v šatnách.

Výsledky

Vítězové ve vícebojích mladšího žactva a přípravky a v jednotlivých disciplínách v ostatních kategoriích dostanou diplomy a věcné ceny.

Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

neděle, 14.10.2018

Čas Disciplíny
09:00 60 m př. Žkm dálka EleH kriket EleZ
09:15 60 m př. Žcm výška Dky výška Žky výška Žkm
09:30 50 m EleZ
09:45 50 m EleH koule 2kg Žkm
10:00 60 m Žcm dálka EleZ plný míč 1kg EleH
10:15 60 m Žkm výška Dci výška Žci výška Žcm
10:30 kriket EleH
10:45 koule 4kg Žci koule 5kg Dci plný míč 1kg EleZ
11:00 600 m EleH oštěp 600g Žci oštěp 700g Dci
11:15 600 m EleZ koule 3kg Žky koule 3kg Dky
11:30 100 m Žci 100 m Dci
11:45 100 m Žky 100 m Dky koule 3kg Žcm
12:00 oštěp 500g Žky oštěp 500g Dky
12:15 800 m Žci 800 m Žcm
12:30 800 m Žky 800 m Žkm
12:45 1500 m Dci
13:00 1500 m Dky
13:15 Vyhlášení vítězů