Pořadatel
Technicky zajišťuje atletický oddíl SKOK J. Hradec, z.s. a DDM J. HradecDatum
28.04.2022Místo
Jindřichův Hradec (Jáchymova 736/III)Vedoucí činovníci
Vedoucí projektu
Hana Koptíková
atletikadoskol@seznam.cz
Ředitel závodu
Otakar Kinšt
606934098
kinstota@seznam.cz
Hlavní rozhodčí
Karel Mileret
Technický ředitel
Vladimír Šelong
Výsledky zpracoval
Otakar Kinšt
Startují
ročníky 2012 - 2015
ročníky 2012 - 2015
ročníky 2010 - 2012
ročníky 2010 - 2012
Soutěže
Disciplína | Kategorie | Startují |
8 x 100 m | 1. - 3. třída | smíšená - 4 žákyně, 4 žáci |
4. - 5. třída | smíšená - 4 žákyně, 4 žáci | |
8 x 200 m A | 1. - 3. , 4. - 5. třída | 2 žákyně, 2 žáci 1. - 3. třída, 2 žákyně, 2 žáci 4. - 5. třída |
8 x 200 m B | 1. - 3. , 4. - 5. třída | 2 žákyně, 2 žáci 1. - 3. třída, 2 žákyně, 2 žáci 4. - 5. třída |
hod medicinbalem | 1. - 3. třída | žákyně |
1. - 3. třída | žáci | |
4. - 5. třída | žákyně | |
4. - 5. třída | žáci | |
skok z místa | 1. - 3. třída | žákyně |
1. - 3. třída | žáci | |
skok z místa | 4. - 5. třída | žákyně |
4. - 5. třída | žáci |
Měřící zařízení
Použití certifikovaných zařízení pro měření:Cílová kamera | NE |
Větroměr běhy | NE |
Větroměr skok daleký, trojskok | NE |
Závodní kancelář
Závodní kancelář bude otevřena v areálu stadionu od 7,30 hodin v den konání soutěže.
Přihlášky
Podávají školy na webové stránce http://www.stafetovypohar.cz/prihlaska, a to od pondělí 11. dubna 2022 do úterý 26. dubna 2022.
Pro lepší organizaci zašlou školy přihlášku a soupisku e-mailem i řediteli soutěže (O. Kinšt - kinstota@seznam.cz).
Šatny
Šatny jsou k dispozici v areálu stadionu a slouží pouze na převlečení. Pořadatel neručí za odložené věci.
Výsledky
Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v areálu stadionu. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webových stránkách.
Zdravotní služba
Bude přítomna po celou dobu soutěže na stadionu.
Časový pořad
čtvrtek, 28.4.2022
Čas | Disciplíny |
---|---|
07:45 | prezence družstev |
08:30 | porada vedoucích |
08:45 | zahájení soutěže |
08:50 | 8 x 100 m 4-5 sm Běh |
09:15 | 8 x 100 m 1-3 sm Běh |
09:35 | dálka 4-5 sm medicinbal 1-3 sm |
10:00 | dálka 1-3 sm medicinbal 4-5 sm |
10:45 | 8x200 mA 1-5 sm Běh |
11:20 | 8x200 mB 1-5 sm Běh |
12:00 | vyhlášení výsledků a zakončení soutěže |
Stravování
Po dobu soutěže bude k dispozici na stadionu bufet.