Český pohár družstev mužů a žen Jablonec nad Nisou, 9.3.2013

Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat.
M 60 m Bárta Dan 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.77
M 60 m Doležal Jakub 99 Atletický klub AHA Vyškov 8.89 09.12
M 60 m Fišer Tomáš 96 Atletický klub AHA Vyškov 07.67
M 60 m Nejedlý Petr 88 AC Česká Lípa 07.28
M 60 m Paidar Jan 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 7.54 07.54
M 60 m Plets Ivan 96 Atletický klub AHA Vyškov 07.73
M 60 m Povýšil Radek 93 AC Slovan Liberec, o.s. 07.02
M 60 m Zeman Filip 99 Atletický klub AHA Vyškov 08.03
M 60 m Zikmund Adam 92 AC SYNER Turnov 7.44 07.44
M 400 m Dolejš Pavel 96 Atletický klub AHA Vyškov 58.38
M 400 m Drhlík Patrik 91 AC Slovan Liberec, o.s. 50.04
M 400 m Fedor Martin 86 AC SYNER Turnov 51.0
M 400 m Nejedlý Petr 88 AC Česká Lípa 51.33
M 400 m Němeček Jiří 82 Atletický klub AHA Vyškov 52.60
M 400 m Puš Martin 95 TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.70
M 400 m Zeman Filip 99 Atletický klub AHA Vyškov
M 1500 m Bekr Radek 97 AC Česká Lípa
M 1500 m Havel Václav 92 AC Slovan Liberec, o.s.
M 1500 m Myška Michal 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
M 1500 m Němeček Jiří 82 Atletický klub AHA Vyškov 4:20.85
M 1500 m Tassler Lukáš 82 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:06.93
M 1500 m Tomeš Jan 91 AC SYNER Turnov 4:15 4:07.24
M 3000 m Hajtmar Luboš 87 Atletický klub AHA Vyškov 10:21.66
M 3000 m Hajzler Jiří 63 Atletický klub AHA Vyškov 10:17.66
M 3000 m Nohýnek Petr 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.
M 3000 m Podroužek Dušan 74 AC Slovan Liberec, o.s. 09:15.49
M 3000 m Stupka Patrik 96 AC Česká Lípa
M 3000 m Šimůnek Dominik 87 AC SYNER Turnov 10:00
M 60 m př. Dinga Libor 84 AC Slovan Liberec, o.s. 08.58
M 60 m př. Heinl Martin 73 TJ LIAZ Jablonec n/N.
M 60 m př. Hochmut Jaroslav 79 AC Česká Lípa
M 60 m př. Stloukal Luboš 71 Atletický klub AHA Vyškov
M výška Doležal Jakub 99 Atletický klub AHA Vyškov 1.65
M výška Drhlík Patrik 91 AC Slovan Liberec, o.s.
M výška Fišer Tomáš 96 Atletický klub AHA Vyškov 1.80
M výška Hetto Ondřej 92 AC Česká Lípa 1.55
M výška Kožíšek Lukáš 92 AC SYNER Turnov 190
M výška Mikula Martin 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.70
M tyč Dolejš Pavel 96 Atletický klub AHA Vyškov 4.01
M tyč Fischer David 95 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.55
M tyč Kučera Jan 96 AC Slovan Liberec, o.s. 3.50
M tyč Stupka Patrik 96 AC Česká Lípa 3.20
M tyč Šimůnek Dominik 87 AC SYNER Turnov 300
M dálka Kožíšek Lukáš 92 AC SYNER Turnov 660
M dálka Lechner Jan 91 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.36
M dálka Nejedlý Petr 88 AC Česká Lípa
M dálka Plets Ivan 96 Atletický klub AHA Vyškov 5.73
M dálka Povýšil Marek 89 AC Slovan Liberec, o.s. 6.49
M trojskok Hochmut Jaroslav 79 AC Česká Lípa
M trojskok Povýšil Marek 89 AC Slovan Liberec, o.s. 13.04
M trojskok Preisler Lukáš 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.73
M trojskok Stloukal Luboš 71 Atletický klub AHA Vyškov 11.25
M trojskok Zikmund Adam 92 AC SYNER Turnov 12.75 12.45
M koule 7,26kg Fedor Martin 86 AC SYNER Turnov 9.00
M koule 7,26kg Fišer Miroslav 80 TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.12
M koule 7,26kg Gábor Lukáš 91 AC Slovan Liberec, o.s. 14.96
M koule 7,26kg Stloukal Luboš 71 Atletický klub AHA Vyškov 09.45
M koule 7,26kg Sviták Miloslav 93 AC Česká Lípa 10.24
M koule 7,26kg Špičák Petr 79 Atletický klub AHA Vyškov 10.20
Ž 60 m Barvíková Šárka 97 Atletický klub AHA Vyškov 08.67
Ž 60 m Čejchanová Nikola 97 AC SYNER Turnov 8,30 08.30
Ž 60 m Gurková Drahomíra 94 Atletický klub AHA Vyškov
Ž 60 m Kadlecová Adéla 96 AC Slovan Liberec, o.s. 07.90
Ž 60 m Kalvová Šárka 97 AC Česká Lípa 08.21
Ž 60 m Šafaříková Petra 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.91
Ž 60 m Vlasáková Petra 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.27
Ž 400 m Čermáková Kateřina 95 AC SYNER Turnov 58.69 58.69
Ž 400 m Kalvová Šárka 97 AC Česká Lípa
Ž 400 m Klimovičová Romana 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 61.86
Ž 400 m Skirčaková Petra 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 66.82
Ž 400 m Suráková Lenka 90 Atletický klub AHA Vyškov 61.61
Ž 400 m Šmejdová Lucie 97 AC Slovan Liberec, o.s. 64.60
Ž 400 m Urbanová Markéta 99 Atletický klub AHA Vyškov
Ž 1500 m Dvořáková Dagmar 98 Atletický klub AHA Vyškov 5:37.31
Ž 1500 m Hrochová Tereza 96 AC Česká Lípa 5:00.07
Ž 1500 m Jelínková Karolína 99 Atletický klub AHA Vyškov 5:19.15
Ž 1500 m Paskovská Vanessa 98 AC Slovan Liberec, o.s.
Ž 1500 m Pilzová Michaela 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.
Ž 1500 m Šafránková Johanka 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Ž 60 m př. Bendová Daniela 97 AC Česká Lípa 09.42
Ž 60 m př. Bičíková Kristýna 95 AC Slovan Liberec, o.s. 09.49
Ž 60 m př. Klimovičová Romana 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Ž 60 m př. Novotná Nicolette 98 Atletický klub AHA Vyškov 10.74
Ž 60 m př. Šenková Eva 96 Atletický klub AHA Vyškov 10.34
Ž 60 m př. Šikolová Tereza 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.98
Ž výška Bičíková Kristýna 95 AC Slovan Liberec, o.s. 1.50
Ž výška Malá Patricie 98 AC Česká Lípa 1.50
Ž výška Málková Aneta 99 Atletický klub AHA Vyškov
Ž výška Semrádová Linda 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1.40
Ž výška Šenková Eva 96 Atletický klub AHA Vyškov 1.60
Ž výška Šikolová Tereza 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.56
Ž tyč Hubáčková Denisa 96 Atletický klub AHA Vyškov 2.52
Ž tyč Matochová Veronika 96 AC SYNER Turnov 222 2.22
Ž tyč Nová Petra 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2.80
Ž tyč Petrželková Lucie 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.20
Ž tyč Reicheltová Ivana 98 AC Česká Lípa
Ž tyč Svědíková Martina 90 AC Slovan Liberec, o.s. 2.20
Ž tyč Žuchová Daniela 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.15
Ž dálka Čejchanová Nikola 97 AC SYNER Turnov 554 5.54
Ž dálka Kadlecová Adéla 96 AC Slovan Liberec, o.s. 5.24
Ž dálka Novotná Nicolette 98 Atletický klub AHA Vyškov 4.63
Ž dálka Reicheltová Ivana 98 AC Česká Lípa 5.35
Ž dálka Roztočilová Karolína 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4.54
Ž dálka Semrádová Linda 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Ž dálka Šafaříková Eva 75 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.47
Ž trojskok Balousová Dominika 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.
Ž trojskok Königová Lucie 86 AC Slovan Liberec, o.s. 11.38
Ž trojskok Kozáková Natálie 96 AC Česká Lípa 10.82
Ž trojskok Roztočilová Karolína 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.07
Ž trojskok Šenková Eva 96 Atletický klub AHA Vyškov
Ž koule 4kg Bendová Daniela 97 AC Česká Lípa
Ž koule 4kg Hubáčková Denisa 96 Atletický klub AHA Vyškov 07.57
Ž koule 4kg Sichrovská Eliška 97 AC SYNER Turnov 9.00
Ž koule 4kg Svědíková Martina 90 AC Slovan Liberec, o.s. 11.99
Ž koule 4kg Ungermannová Barbora 85 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.35
Ž koule 4kg Vlasáková Petra 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.
100