vytisknout

Výsledky

Datum Název / místo konání Propozice/Přihlášky/Výsledky
01.-03.07.2016 Championnats de France Cadets, Juniors
  Chateauroux     výsledky
01.07.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek
  Miskolc     výsledky
02.-03.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích
  Pacov, TJ Slavoj BANES Pacov   seznam přihlášených  výsledky
02.07.2016 International Track & Field Meeting
  Letterkenny, Letterkenny Athletic Club     výsledky
02.-03.07.2016 KP LKAS ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu a staršího žactva
  Liberec, AC Slovan Liberec, z.s.   seznam přihlášených  výsledky
02.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY V BĚHU DO VRCHU
  ARCO     výsledky
02.-03.07.2016 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích - otevřený závod
  Plzeň, AK Škoda Plzeň   seznam přihlášených  výsledky
03.07.2016 1. prázdninové závody v Bechyni
  Bechyně, Bechyňský atlet.klub Bechyně     výsledky
05.07.2016 Přebor České obce sokolské ve čtyřboji staršího žactva
  Nová Paka, TJ SOKOL Nová Paka     výsledky
06.07.2016 2. prázdninové závody v Bechyni
  Bechyně, Bechyňský atlet.klub Bechyně     výsledky
06.07.2016 Atletická středa
  Břeclav, TJ Lokomotiva Břeclav     výsledky
06.-10.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY
  Amsterdam     výsledky
06.07.2016 Veřejné závody
  Plzeň, AK ŠKODA Plzeň     výsledky
07.07.2016 Prázdninové závody
  Čáslav, AC Čáslav z.s.     výsledky
08.-09.07.2016 Prázdninové víceboje
  Kolín, TJ Sokol Kolín-atletika     výsledky
09.07.2016 37. ročník Chomutovské hodinovky
  Chomutov, TJ VTŽ Chomutov, z.s.     výsledky
09.07.2016 Guldendensporenmeeting
  Kortrijk     výsledky
09.07.2016 Městský běh Karvinou - 12. ročník závodu, Mistrovství ČR veteránů v silničním běhu
  Karviná, AO TJ Jäkl Karviná     výsledky
09.-10.07.2016 Norddeutsche Meisterschaften
  Berlin     výsledky
10.07.2016 Faakerseelauf
  Faak am See     výsledky
13.07.2016 16. Sparkassen-Meeting 2016
  Emmendingen, TB Emmendingen     výsledky
13.07.2016 Atletická středa
  Břeclav, TJ Lokomotiva Břeclav     výsledky
13.07.2016 Atletická vrhačská středa
  Brno, TJ Sokol Brno-Žabovřesky     výsledky
13.07.2016 Pardubická pětka na dráze
  Pardubice, Hvězda Pardubice z.s.     výsledky
13.07.2016 Veřejné závody
  Hradec Králové, TJ Sokol Hradec Králové     výsledky
14.07.2016 Atletické prázdninové čtvrtky na Horníkove
  Brno, JAC Brno, BYAC Brno     výsledky
14.07.2016 Lahden Eliittikisat
  Lahti     výsledky
14.-17.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET
  TBILISI     výsledky
15.07.2016 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let
  Maribor     výsledky
15.07.2016 Mítink Diamantové ligy IAAF
  Monaco, IAAF     výsledky
16.07.2016 23. Sachsenpokal
  Frankenberg     výsledky
16.07.2016 Memorial Francisco Ramón Higueras
  Andújar     výsledky
16.07.2016 Východočeská veteraniáda
  Nová Paka, TJ SOKOL Nová Paka     výsledky
17.07.2016 3. kolo Atletickej ligy - Memoriál Zdeňka Hrbáčka
  Dubnica nad Váhom     výsledky
17.-18.07.2016 Gyulai István Memorial 2016
  Syekesfehérvár,HUN, -     výsledky
17.07.2016 LIFEFITNESS - Meeting
  Vídeň     výsledky
17.07.2016 Mítink EAA
  Padova     výsledky
18.07.2016 1. pondělní prázdninový mítink na Vojtové
  Brno, AC Moravská Slavia Brno     výsledky
19.-24.07.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ
  Bydhošť     výsledky
19.07.2016 XII. Grand Prix Ústí nad Labem
  Ústí nad Labem, Athletic Club Ústí n/L. o.s.     výsledky
20.07.2016 2. letní házení
  Přerov, Sportovní klub Přerov 1908 z.s     výsledky
20.07.2016 Atletická středa
  Břeclav, TJ Lokomotiva Břeclav     výsledky
20.07.2016 Atletická vrhačská středa
  Brno, TJ Sokol Brno-Žabovřesky     výsledky
20.07.2016 Zátopkův zlatý týden - 10000 m
  Praha-Stromovka, SC MARATHON PLZEŇ,z.s.     výsledky
21.07.2016 3. vrhačský čtvrtek
  Kolín, TJ Sokol Kolín-atletika     výsledky
21.07.2016 Atletické prázdninové čtvrtky na Horníkove
  Brno, JAC Brno, BYAC Brno     výsledky
21.-24.07.2016 Kalevan Kisat
  Oulu     výsledky
22.07.2016 AG Insurance Urban Memorial Van Damme
  Oostende     výsledky
22.-23.07.2016 Mítink Diamantové ligy IAAF
  Londýn     výsledky
23.07.2016 10000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, skupina A, B 10000 m chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, skupina A, C, D
  Nové Město nad Metují, SK Nové Město nad Metují   seznam přihlášených  výsledky
23.07.2016 2. vrhačský pětiboj
  Kolín, TJ Sokol Kolín-atletika     výsledky
23.07.2016 BMC Grand Prix
  Oxford     výsledky
23.07.2016 Jandíkův šestiboj
  Litomyšl, TJ Jiskra Litomyšl     výsledky
23.-23.07.2016 Kladno hází
  Kladno - Sletiště, A. C. TEPO Kladno     výsledky
24.07.2016 Zátopkův zlatý týden - 5000 m
  Praha-Stromovka, SC MARATHON PLZEŇ,z.s.     výsledky
25.07.2016 2. pondělní prázdninový mítink na Vojtové
  Brno, AC Moravská Slavia Brno     výsledky
27.07.2016 Atletická středa
  Břeclav, TJ Lokomotiva Břeclav     výsledky
27.07.2016 Atletická vrhačská středa
  Brno, TJ Sokol Brno-Žabovřesky     výsledky
27.07.2016 Folksam Grand Prix
  Karlstad     výsledky
27.-27.07.2016 Letní kontrolní závody
  Ostrava - Vítkovice, SSK Vítkovice     výsledky
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána
  Tábor, TJ VS Tábor, z.s. – atletický oddíl   seznam přihlášených  výsledky
30.07.2016 VC Nového Města nad Metují
  Nové Město nad Metují, SK Nové Město nad Metují   seznam přihlášených  výsledky