vytisknout

Výsledky

Datum Název / místo konání Propozice/Přihlášky/Výsledky
01.05.2016 48. ročník D-H-D běhu a chůze na 10000m na dráze
  Děčín, ASK Děčín     výsledky
01.05.2016 Finále Polabské výškařské Tour
  Kolín, TJ Sokol Kolín-atletika     výsledky
01.05.2016 Kontrolní vrhačské závody
  Bechyně, Bechyňský atlet.klub Bechyně     výsledky
01.05.2016 Májové závody
  Frýdek-Místek, TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.     výsledky
01.05.2016 Májové závody
  Karlovy Vary, SC Start Karlovy Vary     výsledky
01.05.2016 Májové závody
  Ústí nad Labem, USK PROVOD Ústí n/L.     výsledky
01.05.2016 Písecký kilometr
  Písek, Atletika Písek, z.s.     výsledky
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen
  Kolín, TJ Sokol Kolín-atletika   seznam přihlášených  výsledky
01.05.2016 Přerovský pětiboj
  Přerov, Sportovní klub Přerov 1908 z.s   seznam přihlášených  výsledky
01.05.2016 Salzburg Marathon
  Salzburg     výsledky
01.05.2016 Slovácká hodinovka - 23. ročník
  Uherské Hradiště, AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště     výsledky
01.05.2016 Veřejné závody
  Pardubice, Hvězda Pardubice z.s.     výsledky
02.05.2016 Deep River Rock
  Belfast     výsledky
02.05.2016 Pohár rozhlasu pro Prahu 11 - žáci, ml.žákyně
  Praha-Campanus, SK Dvojka Praha, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus     výsledky
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo
  Praha-Jeseniova, Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.     výsledky
03.05.2016 Oblastní přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo
  Třinec, TJ TŽ Třinec   seznam přihlášených  výsledky
03.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu - žákyně
  Znojmo, TJ Znojmo     výsledky
03.05.2016 Okresní přebor
  Prostějov, AC Prostějov     výsledky
03.05.2016 Pohár rozhlasu pro Prahu 11 - ml.žáci, žákyně
  Praha-Campanus, SK Dvojka Praha, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus     výsledky
04.05.2016 1. kolo KPD staršího žactva
  Ústí nad Labem, USK PROVOD Ústí nad Labem   seznam přihlášených  výsledky
04.05.2016 2. vrhačská středa
  Jablonec nad Nisou, L&L athletics management     výsledky
04.05.2016 6.jarní házení
  Přerov, Sportovní klub Přerov 1908 z.s     výsledky
04.05.2016 Krajský přebor družstev mladších žákyň a mladších žáků, 1. kolo, skupina C
  Vyškov, Atletický klub AHA Vyškov   seznam přihlášených  výsledky
04.05.2016 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje
  Uherské Hradiště, AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště   seznam přihlášených  výsledky
04.05.2016 Nestlé Dětská Zlatá liga 2016
  Olomouc, Atletický klub Olomouc z.s.     výsledky
04.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu pro starší žactvo v okrese Hradec Králové
  Hradec Králové, Okresní rada AŠSK Hradec Králo     výsledky
04.05.2016 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem
  Klatovy, Atletika Klatovy   seznam přihlášených  výsledky
04.05.2016 Veřejné závody přípravky
  Praha-Děkanka, Spartak Praha 4     výsledky
05.05.2016 1. kolo OP družstev mladšího žactva
  Hodonín, Atletický klub Hodonín,z.s.     výsledky
05.05.2016 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva
  Brno, BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor   seznam přihlášených  výsledky
05.05.2016 1. veřejné závody
  Plzeň, AK Škoda Plzeň     výsledky
05.-08.05.2016 33. Mezinárodní běžecký desetiboj
  Hranice, SK Hranice     výsledky
05.-06.05.2016 Heart of America Athletic Conference Meet
  Des Moines, Grand View University     výsledky
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo
  Třinec, TJ TŽ Třinec   seznam přihlášených  výsledky
05.05.2016 Obvodní kolo Poháru rozhlasu
  Litomyšl, TJ Jiskra Litomyšl     výsledky
05.05.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva
  Chrudim, Atletika Chrudim, z.s.     výsledky
05.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu - žáci
  Znojmo, TJ Znojmo     výsledky
05.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
  Otrokovice     výsledky
05.-05.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Kolín IV.kategorie)
  Kolín, TJ Sokol Kolín-atletika     výsledky
05.05.2016 Vrhačský trojboj
  Třebíč, TJ Spartak Třebíč, spolek     výsledky
06.05.2016 1. páteční skokanské závody v Bechyni
  Bechyně, Bechyňský atlet.klub Bechyně     výsledky
06.05.2016 2. veřejné závody PAS
  Praha-Eden, ASK Slavia Praha     výsledky
06.-07.05.2016 CAA Conference Champinship
  Elon, Elon University     výsledky
06.05.2016 Krajská soutěž přípravek
  Čelákovice     výsledky
06.05.2016 Mítink Diamantové ligy IAAF
  Doha     výsledky
06.-07.05.2016 Oddílové víceboje žactva
  Třinec, TJ TŽ Třinec     výsledky
06.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu pro mladší žactvo v okrese Hradec Králové
  Hradec Králové, Okresní rada AŠSK Hradec Králo     výsledky
06.-07.05.2016 Olomoucký devítiboj
  Olomouc, Atletický klub Olomouc z.s.     výsledky
07.05.2016 1. kolo Atletickej ligy 2016
  Banská Bystrica     výsledky
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek
  Pardubice, Hvězda Pardubice z.s.   seznam přihlášených  výsledky
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje
  Klatovy, Atletika Klatovy   seznam přihlášených  výsledky
07.05.2016 10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a pro 2. kolo II. ligy mužů
  Praha-Opatov   seznam přihlášených  výsledky
07.-08.05.2016 A10 Outdoor Championships
  Fairfax, George Mason University     výsledky
07.05.2016 Atletický pětiboj mladšího žactva
  Brno, VSK Univerzita Brno     výsledky
07.05.2016 Běh Klobásnou
  Veselí nad Lužnicí, TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí     výsledky
07.05.2016 Dakota Relays
  Sioux Falls     výsledky
07.05.2016 Kentucky Relays
  Lexington, University of Kentucky     výsledky
07.05.2016 KPJ mladšího žactva ve víceboji
  Jičín, AC TJ Jičín   seznam přihlášených  výsledky
07.05.2016 Krajský přebor dospělých, otevřený přebor pro kategorie juniorské, dorostenecké a staršího žactva
  Turnov, AC SYNER Turnov   seznam přihlášených  výsledky
07.-08.05.2016 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích
  Jihlava, Atletika Jihlava   seznam přihlášených  výsledky
07.-08.05.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA DRUŽSTEV V CHŮZI
  Řím     výsledky
07.05.2016 Mítink IAAF
  Kingston     výsledky
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň
  Kolín, TJ Sokol Kolín-atletika   seznam přihlášených  výsledky
07.05.2016 Sokolské metání
  Brno, TJ Sokol Brno - Žabovřesky     výsledky
08.05.2016 1. kolo KPD starších žáků a žákyň
  Svitavy, TJ Svitavy     výsledky
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
  Olomouc, AK Olomouc   seznam přihlášených  výsledky
08.05.2016 26. Internationales Läufermeeting 2016
  Pliezhausen, LV Pliezhausen 2012     výsledky
08.05.2016 40. ročník Běhu Kamenickým Šenovem
  Kamenický Šenov     výsledky
08.05.2016 Celostátní finále Juniorského maratonu 2016
  Praha     výsledky
08.05.2016 Desítka Hvězdy Pardubice - 2. ročník
  Pardubice, Hvězda SKP Pardubice     výsledky
08.05.2016 Interclubs Nord-Est 1er tour National
  Longville les Metz     výsledky
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo
  České Budějovice, T. J. Sokol České Budějovice   seznam přihlášených  výsledky
08.05.2016 Memoriál Zuzany Krejčové + KP v chůzi na dráze
  Liberec, AC Slovan Liberec, z.s.     výsledky
08.05.2016 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen
  Praha, Prague International Marathon, spol. s r. o.     výsledky
08.05.2016 Mítink IAAF
  Kawasaki     výsledky
08.-08.05.2016 Přebor LKAS v chůzi na dráze
  Liberec, AC Slovan Liberec     výsledky
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze
  Vlašim, TJ Spartak Vlašim   seznam přihlášených  výsledky
08.05.2016 Vrhačské závody
  Ústí nad Labem, Athletic Club Ústí n/L. o.s.     výsledky
08.05.2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
  Praha, Staroměstské náměstí     výsledky
09.05.2016 2. veřejné závody přípravek
  Praha-Eden, ASK Slavia Praha     výsledky
09.05.2016 3. veřejné závody PAS
  Praha-Děkanka, Spartak Praha 4     výsledky
09.05.2016 Oddílové kontrolní závody
  Litomyšl, TJ Jiskra Litomyšl     výsledky
09.-09.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu
  Uherské Hradiště, AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště     výsledky
09.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
  Tábor, ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstí     výsledky
09.05.2016 Pohár rozhlasu ZŠ města Brna - okresní kolo
  Brno, OR AŠSK Brno     výsledky
10.05.2016 1. kolo krajského přeboru Libereckého kraje starších žáků a starších žákyň
  Jablonec nad Nisou, TJ LIAZ Jablonec n/N.   seznam přihlášených  výsledky
10.05.2016 1. kolo okresní soutěže družstev žactva
  Znojmo, TJ Znojmo     výsledky
10.05.2016 2. Sokolské úterý
  Opava, TJ Sokol Opava     výsledky
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže
  Praha–Podvinný Mlýn, A. C. Sparta Praha   seznam přihlášených  výsledky
10.05.2016 Krajský přebor MSK dospělých
  Ostrava, SSK Vítkovice   seznam přihlášených  výsledky
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice
  Sušice, TJ Sušice   seznam přihlášených  výsledky
10.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu
  Kladno, Sportovní gymnázium Kladno     výsledky
10.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - mladší žactvo
  Jihlava, AŠSK     výsledky
10.-10.05.2016 Pohár rozhlasu - okresní kolo ml. žactva
  Olomouc, AK Olomouc     výsledky
10.-10.05.2016 Pohár rozhlasu - starší žáci a žákyně
  Kyjov, ZŠ JAK Kyjov     výsledky
10.-10.05.2016 Pohár rozhlasu OK
  Kladno - Sletiště, Sportovní gymnázium Kladno     výsledky
10.05.2016 Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou - mladší žactvo - okresní kolo
  Prostějov, AC Prostějov     výsledky
10.05.2016 Premium mítink EA
  Athény     výsledky
10.05.2016 Sprinterský trojboj
  Třebíč, TJ Spartak Třebíč   seznam přihlášených  výsledky
10.-10.05.2016 Ščudlův memoriál
  Šumperk, TJ Šumperk, Gymnázium Šumperk     výsledky
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A
  Praha-Děkanka, Spartak Praha 4   seznam přihlášených  výsledky
11.05.2016 1. kolo KP družstev mladšího žactva
  Ústí nad Orlicí, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí     výsledky
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B
  Praha-Eden, ASK Slavia Praha     výsledky
11.05.2016 2. kolo KPD mladšího žactva
  Zlín, Atletický klub Zlín, z.s.   seznam přihlášených  výsledky
11.05.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva
  Pardubice, Hvězda Pardubice z.s.     výsledky
11.05.2016 3. vrhačská středa
  Jablonec nad Nisou, L&L athletics management     výsledky
11.05.2016 35. celostátní sportovní hry sluchově postižené mládeže
  Hradec Králové, TJ Sokol Hradec Králové, SŠ, ZŠ a MŠ Štefánikova v Hradci Králové.     výsledky
11.05.2016 Atletická vrhačská středa
  Brno, TJ Sokol Brno-Žabovřesky     výsledky
11.05.2016 Atletický mítink královského města
  Kadaň, Atletika Kadaň   seznam přihlášených  výsledky
11.05.2016 Krajské finále v atletickém čtyřboji ZŠ
  Stará Boleslav, AŠSK Praha východ     výsledky
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C
  Mariánské Lázně, Athletic club Mariánské Lázně,   seznam přihlášených  výsledky
11.05.2016 Oblastní finále Poháru rozhlasu
  Písek, OR AŠSK Písek     výsledky
11.-12.05.2016 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim
  Chrudim, Atletika Chrudim, z.s.     výsledky
11.05.2016 Okresní finále Poháru Rozhlasu ml.žactvo
  Ústí nad Labem, USK PROVOD Ústí n/L.     výsledky
11.-11.05.2016 Okresní kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
  Meziboří, SVČ Most, OR ASŠK Most, Atletika Litvínov     výsledky
11.05.2016 Okresní kolo atletického čtyřboje mladšího žactva
  Opava     výsledky
11.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - starší žactvo
  Jihlava, AŠSK     výsledky
11.05.2016 Okrskové kolo Poháru rozhlasu
  Dvůr Králové nad Labem, TJ Dvůr Králové nad Labem     výsledky
11.-11.05.2016 Pohár rozhlasu - mladší žáci a žákyně
  Kyjov, ZŠ JAK Kyjov     výsledky
11.-11.05.2016 Pohár rozhlasu - okresní kolo Semily, venkov
  Turnov, OR AŠSK Semily, SVČ Turnov     výsledky
11.-11.05.2016 Pohár rozhlasu - okresní kolo st.žactva
  Olomouc, AK Olomouc     výsledky
11.-11.05.2016 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem
  Praha-Vinohrady, TJ Sokol Praha Královské Vinohrady     výsledky
11.-14.05.2016 Western Athletic Conference
  Kansas City     výsledky
12.05.2016 1. kolo KPD nejmladšího žactva skupina C
  Mladá Boleslav, AC Mladá Boleslav z.s.     výsledky
12.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev nejmladšího žactva, skupina B
  Cvikov, DDM Cvikováček Cvikov     výsledky
12.05.2016 1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A
  Praha-Kotlářka, SK Kotlářka Praha   seznam přihlášených  výsledky
12.05.2016 1. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A
  Plzeň, TJ Sokol SG Plzeň-Petřín   seznam přihlášených  výsledky
12.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje
  Uherské Hradiště, AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště   seznam přihlášených  výsledky
12.05.2016 2. kolo kvalifikace MPD - 1. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C
  Praha-Jeseniova, Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z   seznam přihlášených  výsledky
12.05.2016 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B
  Praha-Juliska, TJ Dukla Praha   seznam přihlášených  výsledky
12.-15.05.2016 Conference USA Championships
  Mufreesboro, Middle Tennessee State Univers     výsledky
12.05.2016 Krajský přebor družstev nejmladšího žactva, 1. kolo, skupina A
  Jablonec nad Nisou, AC Jablonec nad Nisou     výsledky
12.05.2016 Okresní kolo atletického čtyřboje staršího žactva
  Opava     výsledky
12.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu, okres Rychnov nad Kněžnou
  Týniště nad Orlicí, ZŠ Týniště nad Orlicí     výsledky
12.05.2016 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B
  Nýřany, ATLETCLUB Nýřany   seznam přihlášených  výsledky
12.05.2016 Pohár rozhlasu - okresní kolo
  Přerov, SK Přerov     výsledky
12.-12.05.2016 Pohár rozhlasu - okresní kolo Semily, město
  Turnov, OR AŠSK Semily, SVČ Turnov     výsledky
12.05.2016 Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou - starší žactvo - okresní finále
  Prostějov, AC Prostějov     výsledky
12.-14.05.2016 Summit League Championships
  Greenfield, University of South Dakota     výsledky
12.-12.05.2016 Víceboj mladšího žactva
  Hradec Králové, TJ Sokol Hradec Králové     výsledky
13.05.2016 1. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A
  Stará Boleslav, Atletika Stará Boleslav, z.s.   seznam přihlášených  výsledky
13.05.2016 1. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina B
  Kutná Hora, SKP Olympia Kutná Hora   seznam přihlášených  výsledky
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva
  Domažlice, AC Domažlice   seznam přihlášených  výsledky
13.-15.05.2016 ACC Outdoor Championships
  Tallahassee, Florida State     výsledky
13.-15.05.2016 Adidas Boost Athletics Meeting
  Herzogenaurach, LAC Quelle Fürth     výsledky
13.-14.05.2016 NEICAAA Championships
  New Haven, Boston University     výsledky
13.-14.05.2016 Ohio Valley Conference Championships
  Nashville, Tennessee State University     výsledky
13.-13.05.2016 Okresní kolo čtyřboje speciálních škol
  Šumperk, TJ Šumperk     výsledky
14.05.2016 1. kolo extraligy mužů a žen
  Plzeň, AK Škoda Plzeň   seznam přihlášených  výsledky
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C
  Uherské Hradiště, AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště   seznam přihlášených  výsledky
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů, skupina B
  Hradec Králové, TJ Sokol Hradec Králové   seznam přihlášených  výsledky
14.05.2016 1. kolo I. ligy žen, skupina B
  Hradec Králové, TJ Sokol Hradec Králové   seznam přihlášených  výsledky
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A
  Bílina, AK Bílina   seznam přihlášených  výsledky
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B
  Sušice, TJ Sušice   seznam přihlášených  výsledky
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E
  Šumperk, TJ Šumperk   seznam přihlášených  výsledky
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F
  Vyškov, Atletický klub AHA Vyškov, z.   seznam přihlášených  výsledky
14.05.2016 Běh o pohár starosty aneb běh za újezdskou sovou
  Praha, ŠSK Újezd nad Lesy     výsledky
14.05.2016 ESU Sam Williams Twilight Qualifier
  Emporia, Emporia State     výsledky
14.-15.05.2016 Championnats de Bretagne des epreuves Combinées
  Cesson Sevigne     výsledky
14.-14.05.2016 Kladivářský čtvrtek
  Třebíč, TJ Spartak Třebíč     výsledky
14.05.2016 Květnový maraton a běh na 10km okolo Boleváku
  Plzeň     výsledky
14.05.2016 Mítink Diamantové ligy IAAF
  Shanghai     výsledky
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C
  Pardubice, Hvězda SKP Pardubice   seznam přihlášených  výsledky
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A
  Praha-Děkanka, Spartak Praha 4   seznam přihlášených  výsledky
15.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D
  Jičín, AC TJ Jičín   seznam přihlášených  výsledky
15.05.2016 1. kolo KPD mladšího žactva
  Jihlava, Atletika Jihlava   seznam přihlášených  výsledky
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen Libereckého kraje
  Jablonec nad Nisou, TJ LIAZ Jablonec nad Nisou   seznam přihlášených  výsledky
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje
  Nová Včelnice, TJ Nová Včelnice   seznam přihlášených  výsledky
15.05.2016 1. kolo OMD mužů
  Nýřany, ATLETCLUB Nýřany   seznam přihlášených  výsledky
15.05.2016 2. kolo soutěže družstev staršího žactva
  Břeclav, TJ Lokomotiva Břeclav   seznam přihlášených  výsledky
15.05.2016 46. Internationale Franz Schuster Memorial
  Schwechat     výsledky
15.05.2016 Přebor JmK staršího a mladšího žactva
  Břeclav, TJ Lokomotiva Břeclav   seznam přihlášených  výsledky
16.05.2016 2. kolo přeboru družstev staršího žactva
  Opava, T. J. Sokol Opava   seznam přihlášených  výsledky
16.05.2016 Atletický čtyřboj - okresní finále Brno, kateg. IV.
  Brno, OR AŠSK Brno     výsledky
16.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu
  Litomyšl, TJ Jiskra Litomyšl     výsledky
16.-16.05.2016 Pohár rozhlasu - okresní kolo
  Varnsdorf, Václav Zemler, DDM Děčín     výsledky
17.05.2016 1. kolo KP mladšího žactva skupina E
  Šumperk, TJ Šumperk   seznam přihlášených  výsledky
17.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva
  Bílina, AK Bílina   seznam přihlášených  výsledky
17.05.2016 Čokoládová tretra
  Ostrava, SSK Vítkovice     výsledky
17.05.2016 I. kolo pražského přeboru mužů a žen
  Praha-Podvinný Mlýn, A. C. Sparta Praha   seznam přihlášených  výsledky
17.05.2016 Kontrolní závody Atletiky Chrudim
  Chrudim, Atletika Chrudim, z.s.     výsledky
17.05.2016 Obvodní kolo Pohár rozhlasu
  Praha-Jeseniova, Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z     výsledky
17.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu
  Nové Město nad Metují, SK Nové Město nad Metují     výsledky
17.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (III. kategorie)
  Kolín, TJ Sokol Kolín-atletika     výsledky
17.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu Třebíč – mladší žactvo
  Třebíč, TJ Spartak Třebíč     výsledky
17.-17.05.2016 Pohár rozhlasu OK
  Kladno - Sletiště, Sportovní gymnázium Kladno     výsledky
17.05.2016 Veřejné závody
  Pardubice, Hvězda Pardubice z.s.     výsledky
18.05.2016 1. kolo KP staršího žactva skupina E
  Šumperk, TJ Šumperk   seznam přihlášených  výsledky
18.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev LKAS mladšího žactva, skupina B
  Česká Lípa, AC Česká Lípa     výsledky
18.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva středních Čech
  Vlašim, TJ Spartak Vlašim   seznam přihlášených  výsledky
18.-18.05.2016 3. kolo Atletického poháru přípravek
  Stadion mládeže, DDM hl. m. Prahy, SK Artima Praha, Sokol Královské Vinohrady     výsledky
18.05.2016 4. vrhačská středa
  Jablonec nad Nisou, L&L athletics management     výsledky
18.05.2016 7. jarní házení
  Přerov, Sportovní klub Přerov 1908 z.s     výsledky
18.05.2016 Atletická vrhačská středa
  Brno, TJ Sokol Brno-Žabovřesky     výsledky
18.05.2016 Kontrolní závody
  Zlín     výsledky
18.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Ostrava 2016
  Ostrava, ZŠ Porubská, Atletika Poruba     výsledky
18.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu
  Břeclav     výsledky
18.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu
  Dvůr Králové nad Labem, TJ Dvůr Králové nad Labem     výsledky
18.-19.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu
  Jablonné v Podještědí     výsledky
18.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu Třebíč – starší žactvo
  Třebíč, TJ Spartak Třebíč     výsledky
18.05.2016 Pětka na dráze
  Frýdek-Místek, TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.     výsledky
18.05.2016 Pohár rozhlasu - mladší žactvo - okresní finále
  Opava, OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova, Opava     výsledky
19.05.2016 1. kolo KPD LKAS mladšího žactva, skupina A
  Liberec, AC Slovan Liberec   seznam přihlášených  výsledky
19.05.2016 2. kolo družstev mladšího žactva
  Brno, AC Moravská Slavia Brno     výsledky
19.05.2016 3. veřejné závody žactva
  Praha-Eden, ASK Slavia Praha     výsledky
19.05.2016 I. kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva
  Nové Město nad Metují, SK Nové Město nad Metují   seznam přihlášených  výsledky
19.05.2016 Kladivářský čtvrtek
  Přerov, Sportovní klub Přerov 1908 z.s     výsledky
19.-19.05.2016 Kotrolní vrhačské závody
  Hodonín, Atletický klub Hodonín,z.s.     výsledky
19.05.2016 Krajské kolo atletického čtyřboje základních škol - soutěž typu "B", Královehradecký kraj
  Týniště nad Orlicí, ZŠ Týniště nad Orlicí     výsledky
19.05.2016 Pohár rozhlasu - stararší žactvo - okresní finále
  Opava, Tyršův stadion, OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova, Opava     výsledky
19.-19.05.2016 Pohár rozhlasu - okresní kolo
  Šumperk, TJ Šumperk, Vila Doris     výsledky
19.05.2016 Pohár rozhlasu obvodní kolo
  Praha-Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova     výsledky
19.05.2016 Štafetový pohár krajské kolo
  Pardubice, Hvězda Pardubice z.s.     výsledky
19.-19.05.2016 YETTI SUMMER GAMES
  Šumperk, TJ Šumperk     výsledky
20.05.2016 5. Gmundner 5000er
  Gmunden     výsledky
20.05.2016 Kontrolní závody
  Praha-Hostivař, ATLETIKA HOSTIVAŘ     výsledky
20.05.2016 Lange Laufnacht 2016 Runners Track Night
  Karlsruhe     výsledky
20.-22.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
  Praha-Eden, ASK Slavia Praha   seznam přihlášených  výsledky
20.05.2016 Mítink IAAF-Zlatá tretra
  Ostrava, TK Prostějov     výsledky
20.-21.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze
  Praha-Juliska, TJ Dukla Praha a PAS   seznam přihlášených  výsledky
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek
  Tábor, TJ VS Tábor, z.s.   seznam přihlášených  výsledky
21.05.2016 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva
  Třebíč, TJ Spartak Třebíč, spolek   seznam přihlášených  výsledky
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
  Břeclav, TJ Lokomotiva Břeclav   seznam přihlášených  výsledky
21.-22.05.2016 Hallesche Werfertage
  Halle     výsledky
21.05.2016 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze
  Hradec Králové, TJ Sokol Hradec Králové   seznam přihlášených  výsledky
21.05.2016 Krajský přebor Libereckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
  Jablonec nad Nisou, TJ LIAZ Jablonec n/N.   seznam přihlášených  výsledky
21.05.2016 Mai-Athletik
  Freital-Weissig, Weissig 1861     výsledky
21.05.2016 Májový mítink na dráze
  Nové Město na Moravě, TJ Nové Město na Moravě z.s.     výsledky
21.05.2016 Mattoni půlmaraton Karlovy Vary
  Karlovy Vary     výsledky
21.05.2016 Memoriál Josefa Hájka
  Praha-Eden, ASK Slavia Praha     výsledky
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze
  Stříbro, TJ Baník Stříbro   seznam přihlášených  výsledky
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek
  Stará Boleslav, Atletika Stará Boleslav, z.s.   seznam přihlášených  výsledky
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva
  Písek, Atletika Písek   seznam přihlášených  výsledky
22.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva
  Ústí nad Orlicí, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí     výsledky
22.05.2016 2. kolo KPD a J KH kraje starších žáků a žákyň
  Dvůr Králové nad Labem, TJ Dvůr Králové nad Labem   seznam přihlášených  výsledky
22.05.2016 47. Internationales Straßengehen
  Naumburg     výsledky
22.05.2016 Atletický trojboj Žďárské ligy mistrů
  Nové Město na Moravě, TJ Nové Město na Moravě z.s.     výsledky
22.05.2016 Finale R1 Interclubs régionaux
  Angers     výsledky
22.05.2016 Championnat de France des Clubs Elite 2
  Sotteville les Rouen     výsledky
22.05.2016 Championnat de France des Clubs N1A Poule A
  Dijon     výsledky
22.05.2016 Międzynarodowy Konkurs skoku o tyczce mężczyzn
  Pila     výsledky
22.05.2016 Mítink Diamantové ligy IAAF
  Rabat, IAAF     výsledky
22.05.2016 Run Fun Day
  Hamburg     výsledky
23.05.2016 1.Sokolovské hody víceboje
  Sokolov, AK Sokolov     výsledky
23.05.2016 4. kolo Atletického poháru přípravek
  Praha-Kotlářka, DDM hl. m. Prahy, Slavia Praha     výsledky
23.-23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně
  Tábor, ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732     výsledky
24.05.2016 17. ročník memoriálu Ludvíka Daňka a turnovských memoriálů
  Turnov, AC SYNER Turnov   seznam přihlášených  výsledky
24.05.2016 Krajské finále Poháru rozhlasu
  Opava, KSVČ Juventus Karviná, OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava     výsledky
24.-24.05.2016 Krajské finále Poháru Rozhlasu
  Ústí nad Labem, USK PROVOD     výsledky
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
  Břeclav     výsledky
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
  Nové Město nad Metují, SK Nové Město nad Metují     výsledky
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
  Pardubice, Hvězda Pardubice z.s.     výsledky
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
  Plzeň, AK Škoda Plzeň     výsledky
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
  Praha-Kotlářka, DDM hl. m. Prahy     výsledky
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
  Sokolov, ZŠ Sokolov, Běžecká 2055     výsledky
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
  Stará Boleslav, Atletika Stará Boleslav z.s.     výsledky
24.05.2016 Krajské kolo Poháru rozhlasu
  Uherské Hradiště, AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště     výsledky
24.-24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo
  Olomouc, AK Olomouc     výsledky
24.-24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo
  Tábor, ZŠ a MŠ Tábor, Zborovská     výsledky
24.-25.05.2016 víceboj FTVS 2016/1
  Praha Vokovice, UK FTVS katedra atletiky     výsledky
25.05.2016 2. kolo Nestlé Dětské Zlaté ligy
  Olomouc, AK Olomouc     výsledky
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B
  Nýřany, ATLETCLUB Nýřany   seznam přihlášených  výsledky
25.05.2016 2.kolo KPD mladšího žactva
  Litomyšl, TJ Jiskra Litomyšl     výsledky
25.05.2016 Atletická vrhačská středa
  Brno, TJ Sokol Brno-Žabovřesky     výsledky
25.05.2016 Kontrolní závody
  Kolín, TJ Sokol Kolín-atletika     výsledky
25.05.2016 Krajský přebor mužů a žen
  Bílina, AK Bílina   seznam přihlášených  výsledky
25.05.2016 Mítink IAAF
  Dakar     výsledky
25.-26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva
  Praha - Děkanka, Spartak Praha 4   seznam přihlášených  výsledky