Seznam přihlášek

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, Ostrava, 4. 2. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 60 m Dvořák Filip 97 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 7.04 07.25
M 60 m Dvořák Radek 95 VSK Univerzita Brno logo 07.26
M 60 m Gattermayer Leon 97 VSK Univerzita Brno logo 07.35
M 60 m Jarošek Michal 96 TJ Sokol Opava logo 7,27 07.27
M 60 m Jurák Ondřej 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 7,47 07.63
M 60 m Kadla ml. Jiří 97 SKM Valašské Meziříčí logo 07.51
M 60 m Kočenda Patrik 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 7,25 07.44
M 60 m Kolarčík Vojtěch 95 TJ Slezan Opava, z.s. logo 06.86
M 60 m Korejz Jiří 96 VSK Univerzita Brno logo 7,51 07.51
M 60 m Lehocký Lukáš 88 SSK Vítkovice logo 07.16
M 60 m Linhart Matěj 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 7.16 07.24
M 60 m Mizerák Lukáš 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 7.48 07.51
M 60 m Morcinek Jiří 96 TJ TŽ Třinec logo 07.28
M 60 m Nykl Miroslav 97 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 07.40
M 60 m Ondriska Jakub 96 VSK Univerzita Brno logo 07.57
M 60 m Pírek Milan 87 VSK Univerzita Brno logo 7,03 07.03
M 60 m Pospíšil Ivo 97 TJ Šumperk, z.s. logo 7.16 07.16
M 60 m Pustějovský Filip 95 SK Hranice, z.s. logo 7,50
M 60 m Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 7,45 07.69
M 60 m Soják Daniel 97 TJ Šumperk, z.s. logo 7.40 07.52
M 60 m Stromšík Zdeněk 94 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 6,69 06.74
M 60 m Suchánek Michal 96 VSK Univerzita Brno logo 7,20 07.26
M 60 m Trlica Lukáš 92 SSK Vítkovice logo 07.47
M 60 m Vašíček Tomáš 94 SK Hranice, z.s. logo 07.49
M 60 m Veselý Martin 95 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 07.21
M 60 m Vymyslický Tomáš 89 TJ Lokomotiva Břeclav logo 7,76 07.87
M 60 m Žouželka Jaroslav 95 AK Slovan Moravská Třebová logo 7,11 07.24
M 200 m César David 94 SSK Vítkovice logo 23.13
M 200 m Dvořák Filip 97 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 22.50 23.25
M 200 m Dvořák Radek 95 VSK Univerzita Brno logo 22,90 23.10
M 200 m Fišer Tomáš 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 25.66
M 200 m Gattermayer Leon 97 VSK Univerzita Brno logo 23.32
M 200 m Jarošek Michal 96 TJ Sokol Opava logo 22,76 23.50
M 200 m Juránek Martin 91 VSK Univerzita Brno logo 22,10 22.20
M 200 m Kolarčík Vojtěch 95 TJ Slezan Opava, z.s. logo 21.73 21.98
M 200 m Korejz Jiří 96 VSK Univerzita Brno logo 23,45 23.45
M 200 m Kukuczka Petr 99 TJ Sokol Opava logo 23,89
M 200 m Lehocký Lukáš 88 SSK Vítkovice logo 23.20
M 200 m Linhart Matěj 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 23.09
M 200 m Mizerák Lukáš 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 22.88 23.24
M 200 m Morcinek Jiří 96 TJ TŽ Třinec logo 23.22
M 200 m Nykl Miroslav 97 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 23,30
M 200 m Ondriska Jakub 96 VSK Univerzita Brno logo
M 200 m Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 23,45 23.96
M 200 m Suchánek Michal 96 VSK Univerzita Brno logo 22,50 22.62
M 200 m Veselý Martin 95 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 23.91
M 200 m Vymyslický Tomáš 89 TJ Lokomotiva Břeclav logo 24,88
M 400 m Adensam Jan 77 Atletický klub Olomouc z.s. logo 54.89
M 400 m César David 94 SSK Vítkovice logo 49.78
M 400 m Dvořák Filip 97 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 49.06 49.70
M 400 m Juránek Martin 91 VSK Univerzita Brno logo 48,91 48.91
M 400 m Khýr Bronislav 75 AC Prostějov logo 55.0
M 400 m Milar Jan 97 VSK Univerzita Brno logo 49,95 50.76
M 400 m Mizerák Lukáš 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 51.22 55.01
M 400 m Ondroušek Petr 87 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 55.02
M 400 m Serafin Milan 65 SK Aritma Praha logo 56.69
M 400 m Trlica Lukáš 92 SSK Vítkovice logo 52,60
M 400 m Žouželka Jaroslav 95 AK Slovan Moravská Třebová logo 50,84 51.48
M 800 m Hurta Adam 89 AC Prostějov logo 2:06,94 2:06.96
M 800 m Khýr Bronislav 75 AC Prostějov logo 2:00.63
M 800 m Ondroušek Petr 87 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 1:59.87
M 800 m Ožana Lukáš 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 1:55.64 1:58.96
M 800 m Sasínek Patrik 97 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 1:58.37 1:58.37
M 800 m Vystrk Tomáš 93 VSK Univerzita Brno logo 1:50.42
M 1500 m Dvořáček Adam 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s. logo 4:17,59 4:17.71
M 1500 m Hajtmar Luboš 87 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 4:15,66
M 1500 m Hrubý Josef 92 TJ Znojmo, z.s. logo 4:24,6
M 1500 m Němeček Jiří 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 3:55,12 3:57.90
M 1500 m Ožana Lukáš 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 3:57.86 4:09.18
M 1500 m Palzer Vít 97 TJ Sokol Opava logo 4:03,40 4:14.23
M 1500 m Stanovský Michal 93 SSK Vítkovice logo 4:20.89
M 1500 m Teplý Jiří 94 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4:28.10
M 1500 m Voráč Dominik 94 AC Prostějov logo 4:18,87 4:18.87
M 1500 m Vrzala Matouš 94 SSK Vítkovice logo 4:17.86
M 1500 m Záleský Stanislav 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 4:35.47 4:35.47
M 3000 m Hajtmar Luboš 87 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 10:20
M 3000 m Haltmar Miroslav 95 AK Šternberk z.s. logo 09:20.97
M 3000 m Hradil Michal 91 Atletický klub Olomouc z.s. logo
M 3000 m Hrubý Josef 92 TJ Znojmo, z.s. logo 9:35,0 10:15.76
M 3000 m Chwistek Lukáš 97 SSK Vítkovice logo 09:01.52
M 3000 m Kákona David 96 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 8:47.27 08:47.27
M 3000 m Konečný Petr 95 VSK Univerzita Brno logo
M 3000 m Kostecký Jan 91 TJ Šumperk, z.s. logo 9:15.00 09:32.55
M 3000 m Král David 96 TJ Sokol Opava logo 9:50,0
M 3000 m Němeček Jiří 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 8:40.12 08:54.78
M 3000 m Vrzala Matouš 94 SSK Vítkovice logo 09:00.56
M 3000 m Záleský Stanislav 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo
M 60 m př. Fiala Adam 93 Atletika Poruba z.s. logo 09.09
M 60 m př. Holek Jakub 95 TJ Sokol Opava logo 9.08 09.08
M 60 m př. Juránek Martin 91 VSK Univerzita Brno logo 8,18 08.19
M 60 m př. Kadla ml. Jiří 97 SKM Valašské Meziříčí logo 09.08
M 60 m př. Linhart Matěj 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 8.69 08.69
M 60 m př. Nykl Miroslav 97 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.64
M 60 m př. Pokorný Martin 88 VSK Univerzita Brno logo 8.07 08.16
M 60 m př. Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 8,58 08.74
M 60 m př. Večeřa Jindřich 95 Atletický klub Olomouc z.s. logo 8,23 08.26
M výška Dočkal Tomáš 97 Atletický klub Olomouc z.s. logo 192 1.85
M výška Fišer Tomáš 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 1,97
M výška Holec Jan 82 TJ Sokol Opava logo 1.79
M výška Michalík Štěpán 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 189 1.79
M výška Mráček Tomáš 95 Atletický klub Olomouc z.s. logo 195 1.79
M výška Smutný Štěpán 96 Atletický klub Olomouc z.s. logo 184 1.80
M výška Tesař Ondřej 93 Atletický klub Olomouc z.s. logo 190 1.84
M tyč Fiala Adam 93 Atletika Poruba z.s. logo 3.63
M tyč Hájek David 96 SSK Vítkovice logo 4.40
M tyč Holek Jakub 95 TJ Sokol Opava logo 4.53
M tyč Kadla ml. Jiří 97 SKM Valašské Meziříčí logo 425 4.13
M tyč Kratochvíl Ondřej 93 TJ Sokol Opava logo 4.12
M tyč Přeček Daniel 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 4.06 3.95
M tyč Stuchlík Michal 93 TJ Sokol Opava logo 4.55
M tyč Veverka Tomáš 92 TJ Sokol Opava logo 4.65
M dálka Adensam Jan 77 Atletický klub Olomouc z.s. logo 655
M dálka Kunc Lukáš 91 TJ Sokol Opava logo 6.42
M dálka Pernica Adam 97 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 6.40 6.24
M dálka Pírek Milan 87 VSK Univerzita Brno logo 725 7.25
M dálka Smutný Štěpán 96 Atletický klub Olomouc z.s. logo 655
M trojskok Holý Tomáš 96 Atletický klub Zlín, z.s. logo 14.01
M trojskok Kunc Lukáš 91 TJ Sokol Opava logo 14.56
M trojskok Pernica Adam 97 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 14.00 13.24
M koule 7,26kg Budík Martin 87 SSK Vítkovice logo 11.43
M koule 7,26kg Čepák Viktor 90 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 13.89 12.52
M koule 7,26kg Fiala Adam 93 Atletika Poruba z.s. logo 13.00
M koule 7,26kg Hájek David 96 SSK Vítkovice logo 12.42
M koule 7,26kg Holek Jakub 95 TJ Sokol Opava logo 10.57
M koule 7,26kg Horňák Jan 94 SSK Vítkovice logo 15.76
M koule 7,26kg Kollár Martin 90 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 15.45
M koule 7,26kg Kyzlink Rostislav 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 13.33 12.50
M koule 7,26kg Marcell Jan 85 VSK Univerzita Brno logo
M koule 7,26kg Mikeska Marek 96 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 12.15
M koule 7,26kg Moša Tomáš 96 TJ Sokol Opava logo 13.28
M koule 7,26kg Novák Martin 92 Atletický klub Olomouc z.s. logo 18.49
M koule 7,26kg Řihák Matyáš 96 VSK Univerzita Brno logo 13.75
M koule 7,26kg Štefek Radim 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 14.08 13.68
M koule 7,26kg Vajda Matouš 96 TJ Sokol Opava logo 10.95
M koule 7,26kg Velčovský Jaroslav 87 SK Hranice, z.s. logo 13.47
J 60 m Březka Vojtěch 98 AK Kroměříž 7,69 07.69
J 60 m Dvořák David 99 VSK Univerzita Brno logo 07.49
J 60 m Jelínek Erik 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 7,03 07.03
J 60 m Kolašín Jonáš 99 TJ Sokol Opava logo 07.86
J 60 m Kopec Adam 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 7.78 07.78
J 60 m Kopečný Jan 98 VSK Univerzita Brno logo 07.45
J 60 m Kozubek Jakub 99 AK Bohumín, z.s. logo 7,31 07.31
J 60 m Kristek Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.70
J 60 m Lejska Michal 99 SK Hranice, z.s. logo 07.90
J 60 m Lorenz Filip 98 VSK Univerzita Brno logo 07.64
J 60 m Mališka Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 7.43 07.43
J 60 m Měřínský Petr 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 7.89 07.89
J 60 m Mikulášek Stanislav 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 8.04 08.04
J 60 m Moravec Tomáš 99 SSK Vítkovice logo 7,60
J 60 m Namyslo Matěj 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.26
J 60 m Reiner Martin 98 JAC Brno 07.32
J 60 m Suchánek Daniel 99 VSK Univerzita Brno logo 7,45 07.45
J 60 m Vácha Jan 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 6,95 06.95
J 60 m Vachutka Dominik 98 SSK Vítkovice logo 07.12
J 60 m Vařeka Jan 99 AC Prostějov logo 7.60 07.88
J 60 m Zeman Filip 99 JAC Brno 07.43
J 200 m Dvořák David 99 VSK Univerzita Brno logo 24.11
J 200 m Jelínek Erik 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 22,00 22.51
J 200 m Komínek Martin 98 VSK Univerzita Brno logo 24.72
J 200 m Kopečný Jan 98 VSK Univerzita Brno logo 24.58
J 200 m Kotásek Filip 98 SSK Vítkovice logo 22,84 23.16
J 200 m Kozubek Jakub 99 AK Bohumín, z.s. logo 23,42 23.42
J 200 m Kristek Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 29.10
J 200 m Lampa Ondřej 99 TJ Sokol Opava logo 23,00 23.00
J 200 m Lejska Michal 99 SK Hranice, z.s. logo 24,20
J 200 m Lorenz Filip 98 VSK Univerzita Brno logo 23,87
J 200 m Mazurek Lukáš 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 22.89
J 200 m Mikulášek Stanislav 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 25.37
J 200 m Moravec Tomáš 99 SSK Vítkovice logo 25,20
J 200 m Navrátil Jan 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 24.95
J 200 m Palaš Jan 99 AK Bohumín, z.s. logo 25.69
J 200 m Reiner Martin 98 JAC Brno 23,50
J 200 m Stenzl Jan 99 AK Slovan Moravská Třebová logo 23.92
J 200 m Suchánek Daniel 99 VSK Univerzita Brno logo 23,94 23.94
J 200 m Šůstal Jiří 99 Atletika Holešov, z.s. 25,32
J 200 m Vácha Jan 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 22,13 22.62
J 200 m Vachutka Dominik 98 SSK Vítkovice logo 22.93
J 200 m Vávra Vojtěch 98 SK Hranice, z.s. logo 23.39
J 200 m Wilczek Kamil 98 TJ Sokol Opava logo 22,70 23.69
J 200 m Zeman Filip 99 JAC Brno 23.20
J 400 m Bojanovský Adam 98 VSK Univerzita Brno logo 55.83
J 400 m Březka Vojtěch 98 AK Kroměříž 56.64
J 400 m Dudzik Břetislav 98 TJ TŽ Třinec logo 57.25
J 400 m Hajduk Adam 98 SSK Vítkovice logo 52.52
J 400 m Hvasta Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 54,45
J 400 m Kaštovský Filip 99 TJ Sokol Opava logo 50,45
J 400 m Komínek Martin 98 VSK Univerzita Brno logo 54,34
J 400 m Kopec Adam 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 54.52 56.45
J 400 m Kotásek Filip 98 SSK Vítkovice logo 50,51 51.75
J 400 m Látal Jiří 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 51.47 52.51
J 400 m Mališka Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 53.0
J 400 m Maniš Dominik 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 53.29
J 400 m Mazurek Lukáš 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 50.35 50.41
J 400 m Namyslo Matěj 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 52.85
J 400 m Pácal Vojtěch 99 SSK Vítkovice logo 50,20 52.04
J 400 m Palaš Jan 99 AK Bohumín, z.s. logo 59.94
J 400 m Salamon Ludvík 98 SSK Vítkovice logo 53.86
J 400 m Smolka Adam 98 TJ Sokol Opava logo 50,40 52.26
J 400 m Smolka Adam 98 TJ Sokol Opava logo 50,78 52.26
J 400 m Stenzl Jan 99 AK Slovan Moravská Třebová logo 52,00 53.71
J 400 m Suchánek Daniel 99 VSK Univerzita Brno logo 52,56 52.56
J 400 m Štefka Marek 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 53.52
J 400 m Šůstal Jiří 99 Atletika Holešov, z.s. 58,60
J 400 m Tkač Serhij 98 TJ TŽ Třinec logo
J 400 m Vávra Vojtěch 98 SK Hranice, z.s. logo 51.53
J 400 m Wilczek Kamil 98 TJ Sokol Opava logo 49,83 52.00
J 800 m Hajduk Adam 98 SSK Vítkovice logo 1:58.73
J 800 m Jakůbek Michael 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 2:06
J 800 m Karafiát Jan 99 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 2:03.38 2:03.38
J 800 m Kunčický Jan 99 SSK Vítkovice logo 2:00.70
J 800 m Maláník Oldřich 99 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 2:08.00 2:09.22
J 800 m Maniš Dominik 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 2:05.77
J 800 m Papp Dominik 99 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 1:58.01 2:04.38
J 800 m Podjukl Vojtěch 98 SK Hranice, z.s. logo 1:59.03 2:01.04
J 800 m Salamon Ludvík 98 SSK Vítkovice logo 1:57.04
J 800 m Sýkora Karel 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 2:01.69
J 800 m Štefka Marek 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 2:01.67
J 800 m Tkač Serhij 98 TJ TŽ Třinec logo 1:59.93
J 1500 m Jelínek Marek 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 4:26.16
J 1500 m Martinák Zdeněk 98 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 4:49.13
J 1500 m Tesarčík Jan 98 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 4:12.68
J 3000 m Džubera Michal 99 SSK Vítkovice logo 9:41,20 10:25.57
J 3000 m Gilík Marek 99 TJ Sokol Opava logo 10:30,0 10:50.16
J 3000 m Jakůbek Michael 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 9:35
J 3000 m Kryl Tomáš 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 9:38,42 09:44.49
J 3000 m Osolsobě Jan 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 9:11.02 09:16.20
J 3000 m Podjukl Vojtěch 98 SK Hranice, z.s. logo 9:00.40 09:00.40
J 3000 m Rebenda Martin 98 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 9:03.35 09:03.35
J 3000 m Slaný Patrik 99 TJ Sokol Opava logo 9:50,0 09:54.06
J 3000 m Smetana Jakub 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 9:40,54 09:49.18
J 3000 m Štěpánek Gabriel 99 JAC Brno 9:35,07
J 3000 m Vabroušek Filip 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 09:28.98
J 3000 m Wittek David 98 TJ Sokol Opava logo 9:30,0 09:37.41
J 60 m př. Bartoš Filip 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 9.86 09.86
J 60 m př. Hvasta Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 7,53
J 60 m př. Jahoda Vojtěch 98 JAC Brno 08.87
J 60 m př. Jelínek Erik 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 8,00 08.07
J 60 m př. Nastoupil Jan 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.15 08.46
J 60 m př. Samuel Filip 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.73
J 60 m př. Smolka Adam 98 TJ Sokol Opava logo 08.45
J výška Hekrdla Pavel 99 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 1.72
J výška Jahoda Vojtěch 98 JAC Brno 1.79
J výška Kolašín Jonáš 99 TJ Sokol Opava logo 1.82
J výška Kubica Adam 98 VSK Univerzita Brno logo 2.00
J výška Slouka Filip 99 JAC Brno 1.84
J výška Szyszkowicz Jan 98 SSK Vítkovice logo 1.89
J výška Vodák Ondřej 98 VSK Univerzita Brno logo 1.99
J výška Vojtek Jan 99 SSK Vítkovice logo 1.98
J tyč Guzik Vojtěch 97 SSK Vítkovice logo 360 3.50
J tyč Samuel Filip 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.25
J tyč Valášek Jakub 98 SSK Vítkovice logo 280
J dálka Hoffmann Marek 98 SSK Vítkovice logo 6.30
J dálka Kolašín Jonáš 99 TJ Sokol Opava logo 6.18
J dálka Kubát Lukáš 99 TJ Lokomotiva Břeclav logo 6.04
J dálka Kubica Adam 98 VSK Univerzita Brno logo 6.66
J dálka Látal Jiří 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.35
J dálka Namyslo Matěj 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.34
J dálka Nastoupil Jan 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.32 6.00
J dálka Navrátil Jan 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.38
J dálka Papp Dominik 99 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 6.20 5.61
J dálka Samuel Filip 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.76
J dálka Slouka Filip 99 JAC Brno 6.10
J dálka Stráský Vilém 99 VSK Univerzita Brno logo 7.16
J dálka Šando Ondřej 98 Atletika Holešov, z.s. 5,69 5.42
J dálka Vařeka Jan 99 AC Prostějov logo 570 4.65
J dálka Vodák Ondřej 98 VSK Univerzita Brno logo 6.98
J trojskok Dudzik Břetislav 98 TJ TŽ Třinec logo 12.24 11.47
J trojskok Hekrdla Pavel 99 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 11.42
J trojskok Hoffmann Marek 98 SSK Vítkovice logo 13.51
J trojskok Janeček Tomáš 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 14.82
J trojskok Kubát Lukáš 99 TJ Lokomotiva Břeclav logo
J trojskok Slouka Filip 99 JAC Brno 12.38
J trojskok Stankuš Christian 98 SSK Vítkovice logo 13,70
J trojskok Stráský Vilém 99 VSK Univerzita Brno logo 14.50
J trojskok Šando Ondřej 98 Atletika Holešov, z.s. 11,98 11.71
J trojskok Vodák Ondřej 98 VSK Univerzita Brno logo 14.22
J trojskok Vojtek Jan 99 SSK Vítkovice logo 12.62
J koule 6kg Bílský Pavel 99 SSK Vítkovice logo 14.39
J koule 6kg Bobák Lukáš 99 SSK Vítkovice logo 12.48
J koule 6kg Bortel Tomáš 99 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 14.21
J koule 6kg Ďubek Benedikt 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 13.81
J koule 6kg Grulich Tomáš 01 TJ Sokol Opava logo 13.74 13.74
J koule 6kg Guzik Vojtěch 97 SSK Vítkovice logo
J koule 6kg Kasala Jakub 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 11.41
J koule 6kg Klvaňa Václav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 11.75 11.75
J koule 6kg Král Daniel 98 TJ Sokol Opava logo 11.77
J koule 6kg Šír Daniel 99 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 12.39 12.39
J koule 6kg Valášek Jakub 98 SSK Vítkovice logo
J koule 6kg Vilímek Tomáš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 14.30
J koule 6kg Záruba Otakar 99 TJ Sokol Opava logo 10.19
J koule 6kg Zeman Filip 99 JAC Brno 11.03
Dci 60 m Belfín Martin 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.86
Dci 60 m Biječek Vilém 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 8.06 08.06
Dci 60 m Drštička David 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 7.42 07.42
Dci 60 m Faltýnek František 01 JAC Brno 07.46
Dci 60 m Havelka Dalibor 00 TJ Znojmo, z.s. logo 07.65
Dci 60 m Havlíček Tomáš 00 AC Prostějov logo 7.80 08.48
Dci 60 m Horčička Antonín 00 VSK Univerzita Brno logo 07.87
Dci 60 m Horčička Pavel 00 TJ Lokomotiva Břeclav logo 08.35
Dci 60 m Hubačka Daniel 01 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 7.68 07.95
Dci 60 m Hudeček Petr 01 AK Kroměříž 7,76 07.76
Dci 60 m Hujňák Tomáš 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 7.66 07.74
Dci 60 m Janek Jakub 01 VSK Univerzita Brno logo 7,54 07.70
Dci 60 m Jánoš Vít 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 7,54 07.54
Dci 60 m Kacer Jakub 00 SK Speed Brno, spolek logo 7,70
Dci 60 m Kašpárek Kryštof 00 TJ Jiskra Otrokovice logo 07.12
Dci 60 m Kocourek Martin 00 SK Speed Brno, spolek logo 7,55 07.55
Dci 60 m Kovalčík Jakub 01 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 07.69
Dci 60 m Křemeček Daniel 01 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 8,2 08.32
Dci 60 m Kučera Aleš 00 TJ Jiskra Otrokovice logo 08.05
Dci 60 m Kučera Milan 01 TJ Jiskra Otrokovice logo 07.73
Dci 60 m Kvak Lukáš 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.33
Dci 60 m Lesák Lukáš 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 7.55 07.55
Dci 60 m Lisník Petr 00 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 7.88 08.01
Dci 60 m Mautner Jan 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.37
Dci 60 m Nezval Jakub 01 AC Prostějov logo 7.35 07.45
Dci 60 m Okruhlica Sebastian 00 VSK Univerzita Brno logo 07.87
Dci 60 m Padělek Pavel 00 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 07.70
Dci 60 m Piskoř Andreas 01 TJ Sokol Opava logo
Dci 60 m Plško Radim 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 7.89 07.89
Dci 60 m Prokop Jan 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.46
Dci 60 m Sivila Siddartha 00 TJ Znojmo, z.s. logo 07.79
Dci 60 m Smíšek Adam 00 AK Bohumín, z.s. logo 7,67 07.67
Dci 60 m Soják Lukáš 00 TJ Šumperk, z.s. logo 7.90 08.06
Dci 60 m Szymala Tomáš 00 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 7.69 07.91
Dci 60 m Valach Václav 01 AK Bohumín, z.s. logo 7,95 07.95
Dci 60 m Velička Jan 01 TJ Start Havířov logo 08.20
Dci 60 m Vencbauer Martin 01 JAC Brno 07.29
Dci 60 m Voborník Štěpán 00 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 7.20 07.26
Dci 60 m Vrátný Jakub 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.60
Dci 60 m Vychodil Jaroslav 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.28
Dci 150 m Křemeček Daniel 01 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 20,0
Dci 200 m Adámek Vojtěch 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 28.96
Dci 200 m Bína Martin 00 AK Slovan Moravská Třebová logo 23.90
Dci 200 m Cochlar Lukáš 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 28,1
Dci 200 m Faltýnek František 01 JAC Brno 24.51
Dci 200 m Havelka Dalibor 00 TJ Znojmo, z.s. logo 24,50
Dci 200 m Havlíček Tomáš 00 AC Prostějov logo 26.00
Dci 200 m Horčička Antonín 00 VSK Univerzita Brno logo 224.46
Dci 200 m Hubačka Daniel 01 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 24.70
Dci 200 m Hujňák Tomáš 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 26.33
Dci 200 m Janek Jakub 01 VSK Univerzita Brno logo 23,85
Dci 200 m Jánoš Vít 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 23,95 24.26
Dci 200 m Kacer Jakub 00 SK Speed Brno, spolek logo 24,50
Dci 200 m Kašpárek Kryštof 00 TJ Jiskra Otrokovice logo 22,72 22.92
Dci 200 m Kocourek Martin 00 SK Speed Brno, spolek logo 24,26 24.26
Dci 200 m Kučera Milan 01 TJ Jiskra Otrokovice logo 24.02
Dci 200 m Lisník Petr 00 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 26.36 26.82
Dci 200 m Majerčák Jakub 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 23,51 23.51
Dci 200 m Martiňák Lukáš 00 SSK Vítkovice logo 23,64
Dci 200 m Matoušek Luděk 00 JAC Brno 23.28
Dci 200 m Moravec Lukáš 01 SSK Vítkovice logo 24,30
Dci 200 m Nezval Jakub 01 AC Prostějov logo 17.50 (150
Dci 200 m Okruhlica Sebastian 00 VSK Univerzita Brno logo 24,63
Dci 200 m Romanchenkov Nikolay 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 23,92 24.22
Dci 200 m Skýpala Tobiáš 01 SKM Valašské Meziříčí logo
Dci 200 m Smíšek Adam 00 AK Bohumín, z.s. logo 24,66 24.66
Dci 200 m Szymala Tomáš 00 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 24.16 25.06
Dci 200 m Urban Eliáš 00 JAC Brno 22.87
Dci 200 m Voborník Štěpán 00 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 21.85
Dci 200 m Vrátný Jakub 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 28.73
Dci 400 m Adámek Vojtěch 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 59.11
Dci 400 m Bína Martin 00 AK Slovan Moravská Třebová logo 52,00 54.97
Dci 400 m Drštička David 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 51.20 53.91
Dci 400 m Dvořák Tomáš 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 56,20 60.27
Dci 400 m Groda Adam 01 TJ Sokol Opava logo 55.05
Dci 400 m Hanák Lukáš 01 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 56,2
Dci 400 m Havelka Dalibor 00 TJ Znojmo, z.s. logo 54,50 58.27
Dci 400 m Horák Leonardt 00 SSK Vítkovice logo 55.35
Dci 400 m Hrdlička Jan 01 SSK Vítkovice logo 56,50
Dci 400 m Hudeček Petr 01 AK Kroměříž
Dci 400 m Charvát Vít 01 AK Šternberk z.s. logo 57.74
Dci 400 m Kalous Marek 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 55.72
Dci 400 m Kaštovský Filip 01 Atletika Poruba z.s. logo 60
Dci 400 m Lisník Petr 00 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 59.88 59.51
Dci 400 m Malina Martin 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 55,31 55.31
Dci 400 m Meca Jaromír 00 SSK Vítkovice logo 52,46 55.51
Dci 400 m Moravec Lukáš 01 SSK Vítkovice logo 54,57
Dci 400 m Opatrný Petr 00 TJ Jiskra Otrokovice logo 56.2
Dci 400 m Skýpala Tobiáš 01 SKM Valašské Meziříčí logo 53.69
Dci 400 m Szymala Tomáš 00 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 53.52 56.57
Dci 400 m Urban Eliáš 00 JAC Brno 50.59
Dci 400 m Vala Šimon 01 TJ Sokol Opava logo 54.65
Dci 400 m Vencbauer Martin 01 JAC Brno 52.00
Dci 800 m Auda Michael 00 JAC Brno 2:11.65
Dci 800 m Bartusek Tomáš 01 TJ Sokol Opava logo 2:15.96
Dci 800 m Dušek Vojtěch 00 VSK Univerzita Brno logo 2:19.72
Dci 800 m Dvořák Tomáš 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:14,8
Dci 800 m Franc Adam 00 JAC Brno 2:14,00
Dci 800 m Gebauer Viktor 01 TJ Sokol Opava logo 2:02,69 2:12.05
Dci 800 m Charvát Vít 01 AK Šternberk z.s. logo 2:12.53
Dci 800 m Jakubčík Martin 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2:25.10 2:35.90
Dci 800 m Janík Tadeáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 2:03.90
Dci 800 m Kalous Marek 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2:01.71
Dci 800 m Kučera Aleš 00 TJ Jiskra Otrokovice logo 2:07,95 2:15.72
Dci 800 m Malura Jan 00 SSK Vítkovice logo 2:00.85
Dci 800 m Plaček Tadeáš 03 VSK Univerzita Brno logo 2:08,3
Dci 800 m Plško Radim 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 2:47.08
Dci 800 m Rezek František 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 2:27.70 2:27.70
Dci 800 m Sadil Jiří 01 TJ Šumperk, z.s. logo 2:15.00
Dci 800 m Skýpala Tobiáš 01 SKM Valašské Meziříčí logo 2:03.20
Dci 800 m Spilka Marek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 2:23.8 2:23.97
Dci 800 m Szekeres Lukáš 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 2:15.73 2:15.73
Dci 800 m Škojec Jakub 00 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 2:01.42 2:05.04
Dci 800 m Velička Jan 01 TJ Start Havířov logo 2:19.52
Dci 800 m Zecha Vojtěch 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 2:10.03 2:10.03
Dci 1500 m Berger Jan 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4:21,23
Dci 1500 m Gogela Martin 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4:24.21
Dci 1500 m Janošík Adam 01 AK Šternberk z.s. logo 4:46.14
Dci 1500 m Jelínek František 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 4:38.22
Dci 1500 m Klíč David 00 Elite Sport Boskovice, z. s. logo 4:08
Dci 1500 m Kocourek Viktor 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5:25.80
Dci 1500 m Kramný Ondřej 00 TJ Sokol Opava logo 4:10.70
Dci 1500 m Kraus Pavel 00 SSK Vítkovice logo 4:27.96
Dci 1500 m Kvak Lukáš 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4:28.14
Dci 1500 m Prokša Martin 00 TJ Sokol Opava logo 4:40,0 4:56.56
Dci 1500 m Sasyn René 00 TJ TŽ Třinec logo 4:09.74
Dci 1500 m Sehnálek Jakub 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 4:53.11 4:53.11
Dci 1500 m Slavík Ondřej 01 TJ Sokol Přísnotice 4:32.36 4:32.36
Dci 1500 m Stibal Jakub 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4:24.35 4:24.81
Dci 1500 m Vavříček Jan 01 TJ Sokol Opava logo 4:32,3 4:55.99
Dci 1500 m Zajíc Tomáš 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 4:29,8
Dci 1500 m Žlutíř Marek 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4:37,34
Dci 3000 m Bořánek Michal 00 AK Šternberk z.s. logo 09:34.05
Dci 3000 m Janošík Adam 01 AK Šternberk z.s. logo 10:26.40
Dci 3000 m Kaštovský Filip 01 Atletika Poruba z.s. logo
Dci 3000 m Lučan Patrik 01 SSK Vítkovice logo 10:14.45
Dci 3000 m Pastor Patrik 01 SSK Vítkovice logo
Dci 3000 m Pleva Michael 01 Atletika Poruba z.s. logo
Dci 3000 m Prášek Štefan 00 VSK Univerzita Brno logo 9:19.00
Dci 3000 m Slavík Ondřej 01 TJ Sokol Přísnotice 10:06.09 10:57.19
Dci 3000 m Šípek Kryštof 02 VSK Univerzita Brno logo
Dci 3000 m Vodička Martin 00 VSK Univerzita Brno logo
Dci 60 m př. Brzyszkowski Ondřej 01 SSK Vítkovice logo 09.91
Dci 60 m př. Dobeš Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. logo 9.50 09.59
Dci 60 m př. Groda Adam 01 TJ Sokol Opava logo 08.45
Dci 60 m př. Hajzler Sebastian 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 10.21 10.40
Dci 60 m př. Hreňko Erik 01 SSK Vítkovice logo 08.79
Dci 60 m př. Kret Marek 01 SSK Vítkovice logo 08.52
Dci 60 m př. Martiňák Lukáš 00 SSK Vítkovice logo 8,38 08.39
Dci 60 m př. Meca Jaromír 00 SSK Vítkovice logo 8,51 08.61
Dci 60 m př. Mezlík Tomáš 00 JAC Brno 08.56
Dci 60 m př. Pospíšil Kryštof 00 TJ Šumperk, z.s. logo 8.36 08.36
Dci 60 m př. Rezek František 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.08 10.08
Dci 60 m př. Romanchenkov Nikolay 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 8,46 08.46
Dci 60 m př. Vala Šimon 01 TJ Sokol Opava logo 09.04
Dci 60 m př. Valach Václav 01 AK Bohumín, z.s. logo 9,34 09.34
Dci 60 m př. Vaněk Martin 01 SSK Vítkovice logo 08.75
Dci výška Aminu Abu Mike 01 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 1.75
Dci výška Brzyszkowski Ondřej 01 SSK Vítkovice logo 1.59
Dci výška Cochlar Lukáš 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 1.67
Dci výška Hreňko Erik 01 SSK Vítkovice logo 1.70
Dci výška Kret Marek 01 SSK Vítkovice logo 1.71
Dci výška Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 1.90
Dci výška Lesák Lukáš 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1.69 1.65
Dci výška Padělek Pavel 00 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1.58
Dci výška Sivila Siddartha 00 TJ Znojmo, z.s. logo 1.74
Dci výška Srovnal Matěj 01 TJ Sokol Opava logo 1.80
Dci výška Vaněk Martin 01 SSK Vítkovice logo 1.67
Dci výška Vychodil Jaroslav 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.76
Dci tyč Grycz Vojtěch 00 TJ TŽ Třinec logo 3.84
Dci tyč Hajzler Sebastian 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 3.50 3.33
Dci tyč Lév Jakub 01 TJ Sokol Opava logo
Dci tyč Sláčík Tomáš 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 3.54
Dci tyč Šubík Adam 01 TJ Sokol Opava logo 3.63
Dci tyč Vaněk Martin 01 SSK Vítkovice logo 3.93
Dci dálka Aminu Abu Mike 01 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 6.00
Dci dálka Belfín Martin 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.19
Dci dálka Biječek Vilém 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5.27 4.90
Dci dálka Horčička Pavel 00 TJ Lokomotiva Břeclav logo 5.30
Dci dálka Kovalčík Jakub 01 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 5.65
Dci dálka Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 665 6.15
Dci dálka Lesák Lukáš 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5.69 5.69
Dci dálka Mautner Jan 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.40
Dci dálka Opatrný Petr 00 TJ Jiskra Otrokovice logo 5.52
Dci dálka Padělek Pavel 00 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 5.81
Dci dálka Piskoř Andreas 01 TJ Sokol Opava logo
Dci dálka Prokop Jan 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.46
Dci dálka Sivila Siddartha 00 TJ Znojmo, z.s. logo 6.07
Dci dálka Sláčík Tomáš 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 6.09
Dci dálka Stach Tomáš 01 SSK Vítkovice logo 5.68
Dci dálka Varaja David 01 SSK Vítkovice logo 5.71
Dci trojskok Buba František 00 TJ TŽ Třinec logo 13.64
Dci trojskok Dušek Vojtěch 00 VSK Univerzita Brno logo 11.97
Dci trojskok Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 13.00
Dci trojskok Mezlík Tomáš 00 JAC Brno 12.12
Dci trojskok Pospíšil Kryštof 00 TJ Šumperk, z.s. logo 13.00
Dci trojskok Stach Tomáš 01 SSK Vítkovice logo
Dci koule 5kg Bajer David 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.78
Dci koule 5kg Bartoš Jakub 00 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 10.53 10.02
Dci koule 5kg Bubík Adam 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 12.99 12.99
Dci koule 5kg Grulich Tomáš 01 TJ Sokol Opava logo 16.07
Dci koule 5kg Herák Jiří 01 TJ Sokol Opava logo 11.56
Dci koule 5kg Héža Jakub 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 18.13
Dci koule 5kg Hrdlička Robin 00 SSK Vítkovice logo 15.01
Dci koule 5kg Hubačka Daniel 01 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 10.25 08.42
Dci koule 5kg Chodura Aleš 01 SSK Vítkovice logo 09.52
Dci koule 5kg Lesák Lukáš 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.81 10.81
Dci koule 5kg Mišurec Pavel 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 14.49
Dci koule 5kg Novák Samuel 01 Atletika Poruba z.s. logo 11.08
Dci koule 5kg Osolsobě Jiří 01 VSK Univerzita Brno logo 14.72
Dci koule 5kg Putna Adam 01 VSK Univerzita Brno logo 10,25 09.21
Dci koule 5kg Vaněk Martin 01 SSK Vítkovice logo 09.25
Dci koule 5kg Večeřa Aleš Walter 01 Atletika Poruba z.s. logo 09.40
Dci koule 5kg Zelinka Jakub 00 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 12.75 12.69
Dci koule 5kg Zíka Jan 01 TJ Sokol Opava logo 12,42
Ž 60 m Borbélyová Denisa 97 AK Slovan Moravská Třebová logo 08.59
Ž 60 m Dubová Adéla 94 AK Šternberk z.s. logo 08.04
Ž 60 m Hřivnová Pavla 86 AK Olymp Brno logo 07.84
Ž 60 m Lánská Jana 91 TJ Lokomotiva Břeclav logo 8,48
Ž 60 m Macková Petra 97 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.18
Ž 60 m Martincová Zuzana 95 Atletický klub Zlín, z.s. logo 8,88 08.88
Ž 60 m Paličková Veronika 97 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 7.73 07.73
Ž 60 m Pírková Marcela 96 AK Olymp Brno logo 07.49
Ž 60 m Slaninová Jana 90 SSK Vítkovice logo 6,57 07.57
Ž 60 m Slavětínská Karolína 97 AK Olymp Brno logo 08.50
Ž 60 m Slavětínská Karolína 97 AK Olymp Brno logo 08.50
Ž 60 m Symerská Alena 96 AK Kroměříž 7,89 07.89
Ž 60 m Zlatníková Lucie 97 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.73
Ž 200 m Borbélyová Denisa 97 AK Slovan Moravská Třebová logo 27.48
Ž 200 m Čaladi Tereza 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 27,80
Ž 200 m Dubová Adéla 94 AK Šternberk z.s. logo 25,64
Ž 200 m Falharová Pavla 97 SSK Vítkovice logo 25,56 27.03
Ž 200 m Freibergerová Anna 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 27.12
Ž 200 m Havlíčková Martina 96 AK Olymp Brno logo 26.91
Ž 200 m Hřivnová Pavla 86 AK Olymp Brno logo 24.84
Ž 200 m Lánská Jana 91 TJ Lokomotiva Břeclav logo 28,58
Ž 200 m Macková Petra 97 TJ Sokol Velké Meziříčí logo
Ž 200 m Mrňová Markéta 91 AK Olymp Brno logo 26.09
Ž 200 m Slaninová Jana 90 SSK Vítkovice logo 24,44 24.44
Ž 200 m Symerská Alena 96 AK Kroměříž 24,62 24.62
Ž 400 m Borbélyová Denisa 97 AK Slovan Moravská Třebová logo 61.13
Ž 400 m Coufalová Dominika 94 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 61.34
Ž 400 m Falharová Pavla 97 SSK Vítkovice logo 58,39 60.33
Ž 400 m Freibergerová Anna 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 60.99
Ž 400 m Havlíčková Martina 96 AK Olymp Brno logo 62.19
Ž 400 m Kutrová Eliška 93 AK Olymp Brno logo 59;58 59.58
Ž 400 m Mrňová Markéta 91 AK Olymp Brno logo 59.79
Ž 400 m Pírková Marcela 96 AK Olymp Brno logo 55.21
Ž 400 m Suráková Lenka 90 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 63,1
Ž 800 m Bluchová Kateřina 83 SSK Vítkovice logo 2:25.39
Ž 800 m Coufalová Dominika 94 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:17,9
Ž 800 m Hálová Kateřina 81 Atletický klub Zlín, z.s. logo 2:07.72
Ž 800 m Hluchá Vendula 97 TJ Sokol Opava logo 2:12.84
Ž 800 m Kutrová Eliška 93 AK Olymp Brno logo 2:10;08 2:19.00
Ž 800 m Suráková Lenka 90 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2:25 2:30.76
Ž 800 m Vrzalová Simona 88 SSK Vítkovice logo 2:06.33
Ž 1500 m Bluchová Kateřina 83 SSK Vítkovice logo
Ž 1500 m Eliášková Tereza 95 AK Olymp Brno logo 4:51.00
Ž 1500 m Galaczová Eva 96 TJ TŽ Třinec logo 4:58.34
Ž 1500 m Chlebiková Aneta 97 TJ TŽ Třinec logo 4:54.05
Ž 1500 m Lampová Barbora 95 TJ Sokol Opava logo 5:01,56
Ž 1500 m Mrazková Karolína 95 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4:51,22
Ž 1500 m Ondrašíková Lenka 97 SSK Vítkovice logo 5:00.79
Ž 3000 m Eliášková Tereza 95 AK Olymp Brno logo 10:24.83 10:39.14
Ž 3000 m Galaczová Eva 96 TJ TŽ Třinec logo 11:14.30
Ž 3000 m Příborská Denisa 93 Atletický klub Olomouc z.s. logo
Ž 3000 m Šebečková Vendula 90 Atletický klub Olomouc z.s. logo
Ž 60 m př. Čaladi Tereza 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.69
Ž 60 m př. Hubáčková Denisa 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 10.90
Ž 60 m př. Janatová Daniela 97 Atletický klub Olomouc z.s. logo 9,49 09.49
Ž 60 m př. Peluhová Zuzana 89 TJ Šumperk, z.s. logo 9.30 09.36
Ž 60 m př. Slavětínská Karolína 97 AK Olymp Brno logo 12.10
Ž 60 m př. Tomková Helena 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 8.84 08.84
Ž výška Krtičková Lucie 91 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 1.70 1.64
Ž tyč Hubáčková Denisa 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2.77
Ž dálka Zlatníková Lucie 97 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.39
Ž trojskok Macková Petra 97 TJ Sokol Velké Meziříčí logo
Ž koule 4kg Grómanová Romana 84 SSK Vítkovice logo 13.13
Ž koule 4kg Hanáková Michaela 93 TJ Sokol Opava logo 10.27
Ž koule 4kg Kasalová Kateřina 96 Atletický klub Zlín, z.s. logo 11.00
Ž koule 4kg Küchlerová Lenka 87 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 10.53
Ž koule 4kg Pallová Gabriela 93 SSK Vítkovice logo 13.55
Ž koule 4kg Veselá Natálie 97 TJ TŽ Třinec logo 10.51
Ž koule 4kg Zatloukalová Barbora 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 11.51 11.51
Jky 60 m Božková Kateřina 98 SK Speed Brno, spolek logo 8,33 08.33
Jky 60 m Hegrová Eliška 98 TJ Šumperk, z.s. logo 7.95 07.99
Jky 60 m Hrdličková Lucie 99 SSK Vítkovice logo 08.21
Jky 60 m Klossová Kristýna 99 JAC Brno 9,10
Jky 60 m Kolářová Štěpánka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 7,93 07.91
Jky 60 m Langerová Dominika 99 TJ Šumperk, z.s. logo 8.09 08.09
Jky 60 m Minářová Pavlína 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 07.91
Jky 60 m Plhalová Andrea 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 8.48 08.56
Jky 60 m Plocová Nikola 99 AK Olymp Brno logo 8,25
Jky 60 m Rašková Adéla 98 SSK Vítkovice logo 8,90 08.90
Jky 60 m Skalická Iva 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 08.36
Jky 60 m Sýkorová Alena 99 SSK Vítkovice logo 8,95
Jky 60 m Škaldová Markéta 98 AK Olymp Brno logo 8,26 08.26
Jky 60 m Vávrová Kateřina 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 7,60 07.68
Jky 60 m Vlčková Karolína 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.91
Jky 60 m Vyhlídalová Markéta 99 AC Prostějov logo 8.20 08.75
Jky 200 m Bochníčková Dominika 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 26,85
Jky 200 m Božková Kateřina 98 SK Speed Brno, spolek logo 27,61 27.61
Jky 200 m Danihelková Barbora 99 ASK Blansko logo 29,56 29.56
Jky 200 m Hegrová Eliška 98 TJ Šumperk, z.s. logo 26.34 26.84
Jky 200 m Hrdličková Lucie 99 SSK Vítkovice logo 27.37
Jky 200 m Kolářová Štěpánka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 25,33 25.71
Jky 200 m Kolegarová Gabriela 99 TJ Sokol Přísnotice 27,67 28.67
Jky 200 m Kublová Kristýna 98 SSK Vítkovice logo 27,80 28.52
Jky 200 m Langerová Dominika 99 TJ Šumperk, z.s. logo 26.90 26.44
Jky 200 m Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 31.0
Jky 200 m Rašková Adéla 98 SSK Vítkovice logo 28,43
Jky 200 m Resslerová Kateřina 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 26,59
Jky 200 m Rybaříková Tereza 98 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 27,3
Jky 200 m Sásová Katrin 98 AK Šternberk z.s. logo 26,96 27.73
Jky 200 m Strnadová Karolína 98 AK Olymp Brno logo 25.52
Jky 200 m Sýkorová Alena 99 SSK Vítkovice logo 29,55
Jky 200 m Škaldová Markéta 98 AK Olymp Brno logo 26.63
Jky 200 m Trundová Hana 99 TJ Šumperk, z.s. logo 27.20
Jky 200 m Trundová Markéta 99 TJ Šumperk, z.s. logo 27.90 27.11
Jky 200 m Vávrová Kateřina 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 24,14 24.99
Jky 200 m Vyhlídalová Markéta 99 AC Prostějov logo 28.50 29.25
Jky 200 m Výletová Anna 99 AK Olymp Brno logo 28.03
Jky 400 m Bochníčková Dominika 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 59,65
Jky 400 m Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 1:02,27
Jky 400 m Hadašová Barbora 99 SSK Vítkovice logo
Jky 400 m Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 58.88 60.59
Jky 400 m Kotasová Veronika 99 TJ TŽ Třinec logo 64.74
Jky 400 m Líznerová Anežka 98 AC Prostějov logo 64,12 64.12
Jky 400 m Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 72.58
Jky 400 m Rybaříková Tereza 98 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 60,5
Jky 400 m Sásová Katrin 98 AK Šternberk z.s. logo 59,87 61.18
Jky 400 m Škaldová Markéta 98 AK Olymp Brno logo 56.42
Jky 400 m Šrůtková Adéla 99 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 61.25 64.47
Jky 400 m Trundová Hana 99 TJ Šumperk, z.s. logo 61.00 62.42
Jky 400 m Václavíková Nikola 00 TJ Sokol Opava logo
Jky 800 m Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:19,39 2:23.24
Jky 800 m Herzogová Petra 98 AK Olymp Brno logo 2:12.23
Jky 800 m Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:21.20
Jky 800 m Líznerová Anežka 98 AC Prostějov logo 2:25,63 2:25.63
Jky 800 m Rochovanská Adéla 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 2:40.15
Jky 800 m Sásová Katrin 98 AK Šternberk z.s. logo 2:22,34 2:24.09
Jky 800 m Trundová Markéta 99 TJ Šumperk, z.s. logo 2:24.00 2:23.19
Jky 1500 m Hudcová Hana 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 5:05
Jky 1500 m Lubojacká Ivana 98 TJ TŽ Třinec logo 5:11.48
Jky 1500 m Pekaříková Kristýna 99 SSK Vítkovice logo 5:08.79
Jky 3000 m Furišová Barbora 99 AK Šternberk z.s. logo
Jky 3000 m Jakubíčková Julie 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 12:16.38
Jky 3000 m Janošíková Veronika 98 AK Šternberk z.s. logo 11:24,35
Jky 3000 m Janulíková Sarah 99 AK Šternberk z.s. logo 11:25.10
Jky 3000 m Lubojacká Ivana 98 TJ TŽ Třinec logo 11:44.74
Jky 3000 m Prokešová Alice 99 AK Olymp Brno logo 09:51.17
Jky 3000 m Růžičková Zuzana 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 12:22.84 12:22.84
Jky 3000 m Štiglerová Sylvie 99 SSK Vítkovice logo 10:12.37
Jky 60 m př. Baroňová Lucie 99 TJ Sokol Opava logo 10.36
Jky 60 m př. Dušánková Zita 98 TJ Šumperk, z.s. logo 9.45 09.59
Jky 60 m př. Gieselová Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.33
Jky 60 m př. Hadašová Barbora 99 SSK Vítkovice logo 09.84
Jky 60 m př. Heimová Marie 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 10.11
Jky 60 m př. Kublová Kristýna 98 SSK Vítkovice logo 10,21 10.21
Jky 60 m př. Minářová Pavlína 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 08.81
Jky 60 m př. Plocová Nikola 99 AK Olymp Brno logo 09.71
Jky 60 m př. Resslerová Kateřina 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 9,59 09.97
Jky 60 m př. Strýčková Veronika 99 AC Čejkovice logo 09.46
Jky 60 m př. Zhřívalová Denisa 99 AC Čejkovice logo 10,12 09.85
Jky výška Gieselová Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.57
Jky výška Polášková Šárka 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 1.53
Jky tyč Hromadníková Tereza 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 3.14
Jky tyč Klimentová Hana 98 TJ Sokol Opava logo 2.63
Jky tyč Krejčová Andrea 99 SSK Vítkovice logo 240 2.03
Jky tyč Starčevičová Andrea 98 AK Olymp Brno logo 2.94
Jky tyč Strýčková Veronika 99 AC Čejkovice logo 3.41
Jky tyč Zhřívalová Denisa 99 AC Čejkovice logo 3.20
Jky dálka Baroňová Lucie 99 TJ Sokol Opava logo 5.10
Jky dálka Červenková Lucie 99 SSK Vítkovice logo 5.29
Jky dálka Fritschová Petra 99 JAC Brno 4.04
Jky dálka Gieselová Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.52
Jky dálka Hegrová Eliška 98 TJ Šumperk, z.s. logo 5.50 5.22
Jky dálka Minářová Pavlína 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 5.75
Jky dálka Plhalová Andrea 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5.24 4.59
Jky dálka Täuberová Lenka 98 AK Olymp Brno logo 4.91
Jky dálka Vlčková Karolína 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 4.51
Jky trojskok Červenková Lucie 99 SSK Vítkovice logo 11.44
Jky trojskok Fritschová Petra 99 JAC Brno 10.57
Jky trojskok Hegrová Eliška 98 TJ Šumperk, z.s. logo 10,82
Jky trojskok Heimová Marie 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 11.20
Jky trojskok Hromadníková Tereza 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 11.22
Jky trojskok Polášková Šárka 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 10.57
Jky trojskok Reicheltová Ivana 98 JAC Brno 11.32
Jky trojskok Skórová Michaela 98 SSK Vítkovice logo 10.50
Jky koule 4kg Bártová Veronika 98 SSK Vítkovice logo 12.41
Jky koule 4kg Bubíková Kateřina 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 9.30 09.30
Jky koule 4kg Godárová Vanessa 98 SSK Vítkovice logo 09.15
Jky koule 4kg Jeřábková Kristýna 99 SSK Vítkovice logo 11.24
Jky koule 4kg Klossová Kristýna 99 JAC Brno 08.91
Jky koule 4kg Mocharová Iveta 98 AK Olymp Brno logo 12.09
Jky koule 4kg Sulková Lucie 99 SSK Vítkovice logo 09.20
Jky koule 4kg Špilháčková Pavlína 98 TJ Sokol Opava logo 09.41
Jky koule 4kg Vargová Leona 99 TJ Lokomotiva Břeclav logo 11.23
Jky koule 4kg Zelinková Natálie 99 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 10.50 09.25
Dky 60 m Bartošová Jana 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 8.75
Dky 60 m Budařová Veronika 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 8.69 08.69
Dky 60 m Bumbálková Hana 01 SK Speed Brno, spolek logo 7,92 07.92
Dky 60 m Činčilová Lada 00 SSK Vítkovice logo 8,27 08.41
Dky 60 m Dlabajová Kateřina 01 AK Olymp Brno logo 8,15 08.15
Dky 60 m Drimajová Kateřina 00 TJ Šumperk, z.s. logo 8.35 08.36
Dky 60 m Hajdušková Veronika 00 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 8.82 09.09
Dky 60 m Hillerová Nikol 01 TJ Jiskra Otrokovice logo 08.16
Dky 60 m Hladíková Monica 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.66
Dky 60 m Jedličková Marie 01 SK Speed Brno, spolek logo 8,45
Dky 60 m Jurčeková Michaela 01 TJ Sokol Opava logo 7,86 08.19
Dky 60 m Kiedroňová Agnieszka 01 TJ TŽ Třinec logo 08.20
Dky 60 m Kožuškaničová Natalie 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.88
Dky 60 m Kucharčuková Klára 01 TJ Šumperk, z.s. logo 8.35 08.47
Dky 60 m Lenská Věra 01 SK Speed Brno, spolek logo 8,36 08.36
Dky 60 m Lojkásková Adéla 01 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 8.21 08.37
Dky 60 m Mičánková Johana 00 JAC Brno 08.33
Dky 60 m Noštinská Magdaléna 01 JAC Brno 08.67
Dky 60 m Růžičková Veronika 00 TJ TŽ Třinec logo 08.28
Dky 60 m Saviola Tatiana 01 JAC Brno 08.86
Dky 60 m Sedláčková Lucie 01 JAC Brno 08.34 08.62
Dky 60 m Schubertová Marie 01 TJ Šumperk, z.s. logo 8.40 08.47
Dky 60 m Schwarzerová Mia 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 8.28 08.69
Dky 60 m Smilková Sára 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.65
Dky 60 m Šmerdová Veronika 01 SK Speed Brno, spolek logo 8,19 08.19
Dky 60 m Tichá Michaela 01 SK Speed Brno, spolek logo 8,16 08.16
Dky 60 m Vildomcová Klára 00 AK Olymp Brno logo 8.76
Dky 60 m Vitovská Sára 01 Atletika Holešov, z.s. 8,68 08.84
Dky 200 m Begová Barbora 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 26.96
Dky 200 m Budařová Veronika 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 31.43 31.43
Dky 200 m Bumbálková Hana 01 SK Speed Brno, spolek logo 25,95 26.74
Dky 200 m Činčilová Lada 00 SSK Vítkovice logo 26,79 27.24
Dky 200 m Dlabajová Kateřina 01 AK Olymp Brno logo 26,54 26.54
Dky 200 m Dvorská Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 28.24 28.24
Dky 200 m Hajdušková Veronika 00 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 29.26 29.26
Dky 200 m Hillerová Nikol 01 TJ Jiskra Otrokovice logo 27.41
Dky 200 m Hladíková Monica 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 27.5
Dky 200 m Holainová Bára 01 SSK Vítkovice logo 28.46
Dky 200 m Cholastová Veronika 01 AK Šternberk z.s. logo 28,46
Dky 200 m Jedličková Marie 01 SK Speed Brno, spolek logo 28,10
Dky 200 m Juchelková Veronika 00 SSK Vítkovice logo 28.06
Dky 200 m Jurčeková Michaela 01 TJ Sokol Opava logo 27,39 27.34
Dky 200 m Kiedroňová Agnieszka 01 TJ TŽ Třinec logo 28.64
Dky 200 m Komárková Lucie 01 AK Šternberk z.s. logo 29.48
Dky 200 m Kožuškaničová Natalie 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 26.67
Dky 200 m Kučerová Bára 01 AK Šternberk z.s. logo 27.75
Dky 200 m Kucharčuková Klára 01 TJ Šumperk, z.s. logo 28.00
Dky 200 m Lenská Věra 01 SK Speed Brno, spolek logo 27,40
Dky 200 m Lojkásková Adéla 01 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 27.99 27.99
Dky 200 m Marečková Leona 00 JAC Brno 26,60 26.60
Dky 200 m Marková Lucie 00 AK Olymp Brno logo 30.09
Dky 200 m Mertová Lucie 01 SSK Vítkovice logo 27.93
Dky 200 m Motlochová Viktorie 01 SSK Vítkovice logo 28.87
Dky 200 m Nováková Kristýna 00 AC Prostějov logo 28,5
Dky 200 m Paťhová Sára 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 28.30
Dky 200 m Saviola Tatiana 01 JAC Brno 29.12
Dky 200 m Sedláčková Beáta 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 28.90 29.20
Dky 200 m Schwarzerová Mia 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 28.50
Dky 200 m Smilková Sára 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 28.55
Dky 200 m Smolková Tereza 01 TJ Sokol Opava logo 28.40
Dky 200 m Strnadová Klára 01 AK Olymp Brno logo 28.75
Dky 200 m Šmerdová Veronika 01 SK Speed Brno, spolek logo 27,10
Dky 200 m Tichá Michaela 01 SK Speed Brno, spolek logo 26,90
Dky 200 m Václavíková Nikola 00 TJ Sokol Opava logo 27,50 28.30
Dky 200 m Vildomcová Klára 00 AK Olymp Brno logo 29,03 29.03
Dky 200 m Vitovská Sára 01 Atletika Holešov, z.s. 29,66
Dky 200 m Zámečníková Sára 01 AK Olymp Brno logo 26.62 26.61
Dky 400 m Dlabajová Kateřina 01 AK Olymp Brno logo 60,09 60.09
Dky 400 m Cholastová Veronika 01 AK Šternberk z.s. logo 63,78
Dky 400 m Kašpárková Tereza 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 59,47 59.47
Dky 400 m Komárková Lucie 01 AK Šternberk z.s. logo 65.03
Dky 400 m Kostelná Marie 01 AK Šternberk z.s. logo 65,88
Dky 400 m Kučerová Bára 01 AK Šternberk z.s. logo 60,81 62.61
Dky 400 m Malíková Barbora 01 TJ Sokol Opava logo 56.36
Dky 400 m Marečková Leona 00 JAC Brno 59,92
Dky 400 m Motlochová Viktorie 01 SSK Vítkovice logo
Dky 400 m Nováková Kristýna 00 AC Prostějov logo 63,31 63.31
Dky 400 m Smolková Tereza 01 TJ Sokol Opava logo 63,80 63.55
Dky 400 m Václavíková Nikola 00 TJ Sokol Opava logo 62,89
Dky 400 m Vranová Valerie 00 AK Šternberk z.s. logo 64.09
Dky 400 m Zabloudilová Eva 01 AK Olymp Brno logo 63.50 64.69
Dky 800 m Doležalová Dagmar 01 VSK Univerzita Brno logo 2.31,2
Dky 800 m Kieselová Michaela 00 JAC Brno 2:29.23
Dky 800 m Kostelná Marie 01 AK Šternberk z.s. logo 2:35.75
Dky 800 m Leciánová Monika 00 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 2:35,0 2:42.76
Dky 800 m Lichnovská Bára 00 TJ Sokol Opava logo 2:27.56
Dky 800 m Malíková Barbora 01 TJ Sokol Opava logo 2:16.08
Dky 800 m Ščibrániová Aneta 01 SSK Vítkovice logo 2:35.97
Dky 800 m Škrabalová Eliška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 2:34.52 2:43.61
Dky 800 m Šotková Krystyna 01 SSK Vítkovice logo 2:33,50 2:39.36
Dky 800 m Vranová Valerie 00 AK Šternberk z.s. logo 2:26,44 2:31.99
Dky 800 m Vydržalová Simona 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 2:28,5
Dky 800 m Zabloudilová Eva 01 AK Olymp Brno logo 2:28.23 2:34.33
Dky 1500 m Hluchá Adéla 01 TJ Sokol Opava logo 4:51.82
Dky 1500 m Hluchá Tereza 01 TJ Sokol Opava logo 5:01.57
Dky 1500 m Jedličková Aneta 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5:21.64 5:50.05
Dky 1500 m Jedličková Iveta 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5:35.28 6:00.60
Dky 1500 m Koláčková Adéla 01 AK Olymp Brno logo 5:02.34 5:03.44
Dky 1500 m Kouřilová Soňa 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 5:24.12
Dky 1500 m Krátká Magdaléna 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4:55,71
Dky 1500 m Lavrinčíková Veronika 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4:54,32
Dky 1500 m Půstová Šárka 02 VSK Univerzita Brno logo 5:02,1 5:19.65
Dky 1500 m Sikorová Markéta 01 TJ TŽ Třinec logo
Dky 1500 m Surmová Eliška 00 SSK Vítkovice logo 4:51.51
Dky 1500 m Vaňková Štěpánka 00 SSK Vítkovice logo 5:00.01
Dky 3000 m Hudcová Natálie 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 12:30,00
Dky 3000 m Lichnovská Tereza 00 TJ Sokol Opava logo 12:41.78
Dky 3000 m Marszalková Tereza 01 TJ TŽ Třinec logo
Dky 3000 m Martynková Tereza 01 TJ TŽ Třinec logo 13:20.20
Dky 3000 m Šťastná Natálie 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 10:59 11:21.50
Dky 60 m př. Begová Barbora 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.44
Dky 60 m př. Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 16,95
Dky 60 m př. Drimajová Kateřina 00 TJ Šumperk, z.s. logo 9.80 09.89
Dky 60 m př. Dvorská Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 9.98 09.98
Dky 60 m př. Hlaváčková Martina 00 ASK Blansko logo 10,66 10.66
Dky 60 m př. Höfrová Lucie 01 SSK Vítkovice logo 09.62
Dky 60 m př. Holainová Bára 01 SSK Vítkovice logo 09.35
Dky 60 m př. Hudcová Natálie 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 10.23
Dky 60 m př. Hyjánková Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí logo 09.73
Dky 60 m př. Juchelková Veronika 00 SSK Vítkovice logo 09.65
Dky 60 m př. Karásková Barbora 01 SSK Vítkovice logo 09.20
Dky 60 m př. Kiedroňová Agnieszka 01 TJ TŽ Třinec logo 09.88
Dky 60 m př. Korgerová Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. logo 10.30 10.33
Dky 60 m př. Krejčí Martina 01 TJ Šumperk, z.s. logo 10.50 10.76
Dky 60 m př. Lichnovská Bára 00 TJ Sokol Opava logo 10.24
Dky 60 m př. Luzarová Adéla 01 SSK Vítkovice logo 08.90
Dky 60 m př. Matušková Natálie 01 TJ Start Havířov logo 10.70
Dky 60 m př. Noštinská Magdaléna 01 JAC Brno 10.02
Dky 60 m př. Nýdecká Barbora 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.16
Dky 60 m př. Stratilová Nela 01 TJ Sokol Opava logo
Dky 60 m př. Stratilová Valerie 01 TJ Sokol Opava logo 10.66
Dky 60 m př. Vašinová Pavlína 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.42 10.42
Dky 60 m př. Vránová Jindra 01 SKM Valašské Meziříčí logo 10.02
Dky 60 m př. Zámečníková Sára 01 AK Olymp Brno logo 08.84 08.84
Dky 60 m př. Zotyková Veronika 00 SSK Vítkovice logo 10.29
Dky výška Blaťáková Karolína 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.56
Dky výška Čejnová Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1.60 1.65
Dky výška Geistová Klaudie 01 TJ Šumperk, z.s. logo 1.50 1.45
Dky výška Höfrová Lucie 01 SSK Vítkovice logo 1.45
Dky výška Karásková Barbora 01 SSK Vítkovice logo 1.58
Dky výška Kowaliková Simona 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 1.62 1.50
Dky výška Niesnerová Veronika 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.50
Dky výška Procházková Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. logo 1.50 1.46
Dky výška Sedláčková Lucie 01 JAC Brno 1.70
Dky výška Stratilová Nela 01 TJ Sokol Opava logo 1.55
Dky výška Vallová Veronika 01 AK Olymp Brno logo 164 1.60
Dky výška Vránová Jindra 01 SKM Valašské Meziříčí logo 1.63
Dky výška Zotyková Veronika 00 SSK Vítkovice logo 1.50
Dky tyč Burianová Kateřina 01 AC Čejkovice logo 2.62
Dky tyč Gottvaldová Denisa 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2.17
Dky tyč Orságová Kateřina 00 SSK Vítkovice logo 265 2.63
Dky tyč Polášková Kateřina 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 265 2.44
Dky tyč Škrobánková Sára 01 TJ Sokol Opava logo 3.07
Dky tyč Šustáková Zuzana 00 TJ Sokol Opava logo 3.33
Dky dálka Burianová Lenka 00 AK Olymp Brno logo 5.17
Dky dálka Dohnalová Štěpánka 00 SSK Vítkovice logo 449
Dky dálka Grulichová Adriana 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 4.91
Dky dálka Hanzelková Viktorie 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.48 4.39
Dky dálka Hladíková Monica 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.96
Dky dálka Holainová Bára 01 SSK Vítkovice logo 4.96
Dky dálka Hyjánková Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí logo 5.20
Dky dálka Kowaliková Simona 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.77 4.30
Dky dálka Kubicová Nikol 01 SSK Vítkovice logo 4.52
Dky dálka Legerská Adéla 01 SSK Vítkovice logo 4.78
Dky dálka Luzarová Adéla 01 SSK Vítkovice logo 5.54
Dky dálka Marečková Vanda 01 TJ Sokol Opava logo 4.47
Dky dálka Matušková Natálie 01 TJ Start Havířov logo
Dky dálka Mičánková Johana 00 JAC Brno 5.09
Dky dálka Noštinská Magdaléna 01 JAC Brno 4,78 4.58
Dky dálka Nýdecká Barbora 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.41
Dky dálka Růžičková Veronika 00 TJ TŽ Třinec logo 5.10
Dky dálka Schwarzerová Mia 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.60
Dky dálka Stratilová Valerie 01 TJ Sokol Opava logo 540 4.00
Dky dálka Vašinová Pavlína 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5.10 4.87
Dky dálka Zámečníková Sára 01 AK Olymp Brno logo 586 5.86
Dky trojskok Burianová Lenka 00 AK Olymp Brno logo 11.10
Dky trojskok Čejnová Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.57
Dky trojskok Dvorská Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.95 10.83
Dky trojskok Hlaváčková Martina 00 ASK Blansko logo 10,07 10.05
Dky trojskok Hyjánková Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí logo 10,50
Dky trojskok Karásková Barbora 01 SSK Vítkovice logo 10.40
Dky trojskok Kreiselová Eliška 00 SSK Vítkovice logo 10.07
Dky trojskok Lojkásková Adéla 01 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 10.47 10.43
Dky trojskok Luzarová Adéla 01 SSK Vítkovice logo 10.37
Dky trojskok Mičánková Johana 00 JAC Brno 11.34
Dky trojskok Niesnerová Veronika 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 10.38
Dky trojskok Vallová Veronika 01 AK Olymp Brno logo 10.55
Dky trojskok Župníková Aneta 00 SSK Vítkovice logo 10.08
Dky koule 3kg Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 10.66
Dky koule 3kg Hanzelková Viktorie 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.41
Dky koule 3kg Höfrová Lucie 01 SSK Vítkovice logo 12.16
Dky koule 3kg Horutová Michaela 01 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 10.23 10.14
Dky koule 3kg Hrachovská Simona 01 TJ Jiskra Otrokovice logo 10.02
Dky koule 3kg Hyjánková Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí logo 10,57 09.41
Dky koule 3kg Pavlisová Aneta 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo
Dky koule 3kg Prudká Johana 00 SSK Vítkovice logo 10.92
Dky koule 3kg Přečková Denisa 00 SSK Vítkovice logo 15.28
Dky koule 3kg Sedláčková Beáta 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 11.93
Dky koule 3kg Vedrová Michaela 00 TJ Sokol Opava logo 12.75
Dky koule 3kg Zahradníčková Eliška 01 JAC Brno 13.58