Seznam přihlášek

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, Praha-Strahov, 4. 2. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 60 m Bernášek Jiří 89 A. C. TEPO Kladno 07.60
M 60 m Daněk Tomáš 87 SK Sporting Příbram, Z.S. 07.51
M 60 m Feigel Jiří 97 A. C. TEPO Kladno 07.17
M 60 m Formánek Ivan 93 ASK ELNA Počerady 7,56
M 60 m Frolík Petr 91 A. C. TEPO Kladno 07.48
M 60 m Hašek Josef 97 A. C. TEPO Kladno 07.18
M 60 m Chum Jaroslav 97 A. C. TEPO Kladno 07.55
M 60 m Král Josef 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou 08.20
M 60 m Steinbrecher Jakub 97 A. C. TEPO Kladno 07.99
M 60 m Šopejstal Jan 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
M 200 m Bernášek Karel 89 A. C. TEPO Kladno
M 200 m Čech Jakub 93 AC Čáslav z.s. 25.18
M 200 m Daněk Tomáš 87 SK Sporting Příbram, Z.S.
M 200 m Feigel Jiří 97 A. C. TEPO Kladno 22.98
M 200 m Formánek Ivan 93 ASK ELNA Počerady 23,27
M 200 m MS Lux David 97 ASK Lovosice 23.55
M 400 m Bernášek Jiří 89 A. C. TEPO Kladno
M 400 m Čech Jakub 93 AC Čáslav z.s.
M 400 m MB Duchan Kryštof 99 TJ Slavoj BANES Pacov 53.08 53.08
M 400 m Kešner Václav 91 AC Čáslav z.s. 51.58
M 400 m Šepotěv Vjačeslav 96 A. C. TEPO Kladno 53.16
M 400 m Šprincl Jan 99 TJ Nová Včelnice, z.s. 54.43
M 800 m Coubal Martin 97 TJ Sokol Kolín-atletika 2:00 1:59.66
M 800 m Didek Zdeněk 98 TJ Nová Včelnice, z.s. 2:03.15
M 800 m Doleček František 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.
M 800 m MB Duchan Kryštof 99 TJ Slavoj BANES Pacov 2:00.79 2:01.35
M 800 m Strnad Marek 01 TJ Nová Včelnice, z.s. 2:01.40
M 800 m Šmíd Jan 97 A. C. TEPO Kladno 1:58.85
M 800 m Žigmund Kamil 00 AK Žatec 2:04,25 2:06.26
M 1500 m Bonk Roman 93 SK Sporting Příbram, Z.S.
M 1500 m Hlaváč Vít 97 A. C. TEPO Kladno 4:14.23
M 1500 m Chyba Martin 86 AC Čáslav z.s. 4:08
M 1500 m Javůrek Pavel 88 AC Čáslav z.s. 4:08
M 1500 m Lauermannn David 97 Sokol Roztoky u Prahy 4:58.68
M 1500 m Šmíd Jan 97 A. C. TEPO Kladno 4:09.77
M 3000 m Bonk Roman 93 SK Sporting Příbram, Z.S.
M 3000 m Hlaváč Vít 97 A. C. TEPO Kladno 09:26.86
M 3000 m Martínek Tomáš 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 9:12,3 09:12.3
M 3000 m Sedláček Miroslav 99 AK ŠKODA Plzeň 10:23.15 10:30.57
M 3000 m Sedněv Radek 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9:05,66 09:24.41
M 3000 m Šmíd Jiří 84 TJ Neratovice 9:53,23 09:53.23
M 60 m př. Frolík Petr 91 A. C. TEPO Kladno 08.99
M 60 m př. Linhart David 89 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8.72 09.03
M 60 m př. Linhart Tomáš 91 SK Sporting Příbram, Z.S. 08.86
M 60 m př. Pužman Vít 93 A. C. TEPO Kladno 09.14
M 60 m př. Sedlák Pavel 83 A. C. TEPO Kladno
M výška Bernášek Jiří 89 A. C. TEPO Kladno 1.70
M výška Bernášek Karel 89 A. C. TEPO Kladno
M výška Holoubek Lukáš 99 Univerzitní sportovní klub Praha 1.86
M výška Jelínek Jan 80 TJ Spartak Vlašim
M výška Linhart Tomáš 91 SK Sporting Příbram, Z.S.
M tyč Seung Han Hwan 94 TJ Spartak Vlašim 372 3.72
M tyč Zach Adam 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.80
M dálka Bernášek Jiří 89 A. C. TEPO Kladno 6.00
M dálka Bernášek Karel 89 A. C. TEPO Kladno
M dálka Frolík Petr 91 A. C. TEPO Kladno 6.15
M dálka Linhart Tomáš 91 SK Sporting Příbram, Z.S. 6.39
M dálka Pužman Vít 93 A. C. TEPO Kladno 6.55
M dálka Sedlák Pavel 83 A. C. TEPO Kladno
M dálka Volke David 97 USK PROVOD Ústí n/L. 6.26
M dálka Zach Adam 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.98
M trojskok Pužman Vít 93 A. C. TEPO Kladno 13.83
M koule 7,26kg Bejček Vratislav 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14.66
M koule 7,26kg Bernášek Jiří 89 A. C. TEPO Kladno
M koule 7,26kg Nešvera Martin 63 A. C. TEPO Kladno 10,77
M koule 7,26kg Pavlíček Miroslav 87 A. C. TEPO Kladno
M koule 7,26kg Syrovátka Milan 70 Atletika Stará Boleslav, z.s.
M koule 7,26kg Šopejstal Jan 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
M koule 7,26kg Vachuta Miroslav 78 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14.96
M koule 7,26kg Zach Adam 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.32
J 60 m Adamec Josef 99 TJ Spartak Vlašim 7,39 07.39
J 60 m Balát Jan 98 TJ Sokol Kolín-atletika 7.80
J 60 m Bezucha Daniel 99 TJ Sokol Kolín-atletika 07.55
J 60 m Dobiáš Jan 98 TJ Spartak Vlašim
J 60 m Hampl Štěpán 99 TJ Sokol Kolín-atletika 06.80
J 60 m Jonák Roman 99 A. C. TEPO Kladno 07.14
J 60 m Kadlec Martin 99 A. C. TEPO Kladno 07.35
J 60 m Kolda Martin 99 SK Sporting Příbram, Z.S. 08.05
J 60 m Kubík Jakub 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
J 60 m Kůtek Tomáš 99 SKP Union Cheb - klub atletiky 7.59 07.74
J 60 m Martinec Jan 98 TJ Sokol Kolín-atletika 07.59
J 60 m Miřátský Jan 99 AC Čáslav z.s.
J 60 m Moravec Aleš 98 TJ Sokol Kolín-atletika 07.16
J 60 m Peteřík Pavel 98 A. C. TEPO Kladno 07.71
J 60 m Roztočil Adam 99 A. C. TEPO Kladno 07.48
J 60 m Svoboda Lukáš 98 TJ Spartak Vlašim 7,34 07.34
J 60 m Sýkora Jakub 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.44
J 60 m Zahradník Radek 98 A. C. TEPO Kladno 07.82
J 200 m Balát Jan 98 TJ Sokol Kolín-atletika 25,40
J 200 m Bezucha Daniel 99 TJ Sokol Kolín-atletika 24.34
J 200 m Cífka Daniel 99 ASK ELNA Počerady 25.16 25.16
J 200 m Fiala Matěj 98 A. C. TEPO Kladno 23.22
J 200 m Hampl Štěpán 99 TJ Sokol Kolín-atletika 22.21
J 200 m Jonák Roman 99 A. C. TEPO Kladno 23.51
J 200 m Kadlec Martin 99 A. C. TEPO Kladno 23.42
J 200 m Křenovský Adam 98 AC Čáslav z.s.
J 200 m Kubík Jakub 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
J 200 m Kůtek Tomáš 99 SKP Union Cheb - klub atletiky 24.20 24.77
J 200 m Landa Zdeněk 99 A. C. TEPO Kladno 26.03
J 200 m Miřátský Jan 99 AC Čáslav z.s.
J 200 m Moravec Aleš 98 TJ Sokol Kolín-atletika 23.44
J 200 m Novák Vojtěch 99 A. C. TEPO Kladno 24.32
J 200 m Pavlišen Petr 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
J 200 m MS Posel Petr 98 ASK Lovosice 24.14
J 200 m Roztočil Adam 99 A. C. TEPO Kladno 24.44
J 200 m Sýkora Jakub 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 23,86 24.06
J 200 m Zahradník Jiří 98 A. C. TEPO Kladno
J 200 m Zahradník Radek 98 A. C. TEPO Kladno 24.64
J 400 m Adamec Josef 99 TJ Spartak Vlašim 50,22
J 400 m Bezucha Daniel 99 TJ Sokol Kolín-atletika 54.23
J 400 m Dobiáš Jan 98 TJ Spartak Vlašim 57,4
J 400 m Fiala Matěj 98 A. C. TEPO Kladno
J 400 m Franěk Jan 98 SK Sporting Příbram, Z.S. 63.12
J 400 m Chlád Ondřej 99 Atletika Jihlava 53.61
J 400 m Jeníček Jan 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
J 400 m Kolda Martin 99 SK Sporting Příbram, Z.S. 57.34
J 400 m Křenovský Adam 98 AC Čáslav z.s.
J 400 m MS Posel Petr 98 ASK Lovosice 52.86
J 400 m Slavíček Lukáš 98 AK ŠKODA Plzeň 53.93 55.21
J 400 m Šimon Lukáš 99 TJ Spartak Vlašim 54,3
J 400 m Veselý Jakub 98 Atletika Stará Boleslav, z.s. 49.28
J 800 m Martinovský Ivo 98 AK ŠKODA Plzeň 2:01,81 2:04.99
J 1500 m Pavlišen Petr 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
J 1500 m Starý Michal 98 TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:36.07
J 3000 m Franěk Jan 98 SK Sporting Příbram, Z.S. 10:09.83
J 3000 m Hevessy Karel 98 A. C. TEPO Kladno
J 3000 m Jeníček Jan 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
J 3000 m Kobližek Šimon 99 USK PROVOD Ústí n/L. 10:01.01
J 3000 m Pauza Michal 98 A. C. TEPO Kladno
J 3000 m Vondrášek David 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9:12,54 09:32.69
J 60 m př. Novák Vojtěch 99 A. C. TEPO Kladno 08.54
J 60 m př. Praský Tomáš 99 Atletika Litvínov, z.s. 8,76 08.76
J 60 m př. Svoboda Lukáš 98 TJ Spartak Vlašim 8,36 08.37
J 4x200 m Pavlišen Petr 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
J výška Bernat Josef 99 TJ Sokol Kolín-atletika 1.80
J výška Jonák Roman 99 A. C. TEPO Kladno 1.94
J výška Praský Tomáš 99 Atletika Litvínov, z.s. 188 1.88
J výška Stránský Radek 98 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.81
J dálka Cífka Daniel 99 ASK ELNA Počerady 556 5.56
J dálka Kupka Lukáš 98 TJ Sokol Kolín-atletika 6.31
J dálka Lunhul Valerij 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6.21 6.21
J dálka Martinec Jan 98 TJ Sokol Kolín-atletika 5.40
J dálka Novák Vojtěch 99 A. C. TEPO Kladno 6.38
J dálka Praský Tomáš 99 Atletika Litvínov, z.s. 652 6.19
J dálka Zahradník Jiří 98 A. C. TEPO Kladno 6.66
J trojskok Bernat Josef 99 TJ Sokol Kolín-atletika 12.81
J trojskok Kupka Lukáš 98 TJ Sokol Kolín-atletika 11.67
J trojskok Novák Vojtěch 99 A. C. TEPO Kladno 13.15
J trojskok Popelka Dominik 98 A. C. TEPO Kladno
J trojskok Votava Vladimír 99 TJ VS Tábor, z. s. 12.09
J trojskok Zahradník Jiří 98 A. C. TEPO Kladno 13.21
J koule 6kg Balát Jan 98 TJ Sokol Kolín-atletika
J koule 6kg Hartman Kryštof 99 A. C. TEPO Kladno
J koule 6kg Korel Vojtěch 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.57
J koule 6kg Leština Kamil 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. 11.85
J koule 6kg Pauza Michal 98 A. C. TEPO Kladno 12.17
J koule 6kg Svoboda Lukáš 98 TJ Spartak Vlašim
Dci 60 m Bouma Jan 00 TJ Sokol Kolín-atletika 07.57
Dci 60 m Groček Jan 00 TJ Spartak Vlašim 08.35
Dci 60 m Hadrbolec Ondřej 01 A. C. TEPO Kladno 07.63
Dci 60 m Havelka Tomáš 00 SK Sporting Příbram, Z.S. 08.05
Dci 60 m Höfner Vojtěch 01 TJ Sokol Kolín-atletika 08.11
Dci 60 m Holub Dominik 01 TJ Sokol Kolín-atletika 7,14 07.35
Dci 60 m Holubovský Daniel 00 A. C. TEPO Kladno 08.01
Dci 60 m Jíra Stanislav 00 TJ Sokol Kolín-atletika 07.11
Dci 60 m Klasna Jakub 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.81
Dci 60 m Kořínek Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 07.73
Dci 60 m Kostič Vladimir 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.73
Dci 60 m Krakuvčík Tadeáš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 07.53
Dci 60 m Krsek Matěj 00 A. C. TEPO Kladno 07.04
Dci 60 m Kučera Aleš 01 A. C. TEPO Kladno 07.67
Dci 60 m Línek Jan-František 00 A. C. TEPO Kladno 07.42
Dci 60 m Musil Jan 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.30
Dci 60 m Neděla Štěpán 01 TJ Spartak Vlašim
Dci 60 m Novotný Kryštof 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.64
Dci 60 m Ondříček Petr 01 A. C. TEPO Kladno
Dci 60 m Pecha Martin 01 AC Čáslav z.s. 08.17
Dci 60 m Pešek Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 07.39
Dci 60 m Řehák Marek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 07.34
Dci 60 m Slavíček Vojtěch 01 A. C. TEPO Kladno
Dci 60 m Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 07.71
Dci 60 m Tonar Vojtěch 00 USK PROVOD Ústí n/L. 07.32
Dci 60 m Velich David 01 A. C. TEPO Kladno 08.09
Dci 60 m Vízner Vít 00 AC Čáslav z.s. 08.08
Dci 60 m Vodák David 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7.66 07.68
Dci 200 m Drunecký Lukáš 01 A. C. TEPO Kladno
Dci 200 m Hadrbolec Ondřej 01 A. C. TEPO Kladno 24.78
Dci 200 m Havelka Tomáš 00 SK Sporting Příbram, Z.S. 25.85
Dci 200 m Höfner Vojtěch 01 TJ Sokol Kolín-atletika 25.75
Dci 200 m Holub Dominik 01 TJ Sokol Kolín-atletika 23,42
Dci 200 m Klasna Jakub 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Dci 200 m Kořínek Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 25.29
Dci 200 m Kostič Vladimir 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.00
Dci 200 m Krsek Matěj 00 A. C. TEPO Kladno 22.11
Dci 200 m Kučera Aleš 01 A. C. TEPO Kladno 24.99
Dci 200 m Lehar Daniel 01 ASK ELNA Počerady 24,29 24.29
Dci 200 m Línek Jan-František 00 A. C. TEPO Kladno 23.64
Dci 200 m Musil Jan 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 23,63 23.97
Dci 200 m Nádhera Matěj 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 22.18 22.18
Dci 200 m Neděla Štěpán 01 TJ Spartak Vlašim
Dci 200 m Novotný Kryštof 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Dci 200 m Pešek Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 24.08
Dci 200 m Řehák Marek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 23.41
Dci 200 m Sobotka Zbyněk 01 A. C. TEPO Kladno 23.76
Dci 200 m Švajcr Jakub 00 AK ŠKODA Plzeň 23,02 23.71
Dci 200 m Velich David 01 A. C. TEPO Kladno 26.48
Dci 200 m Vízner Vít 00 AC Čáslav z.s. 25.67
Dci 400 m Bajer Lukáš 00 A. C. TEPO Kladno 55.49
Dci 400 m Holubovský Daniel 00 A. C. TEPO Kladno
Dci 400 m Jisl Václav 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 52,80
Dci 400 m Krakuvčík Tadeáš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 53.33
Dci 400 m Kučera Aleš 01 A. C. TEPO Kladno
Dci 400 m Lehar Daniel 01 ASK ELNA Počerady 52,54 52.54
Dci 400 m Podaný Jakub 01 AC Čáslav z.s. 55.78
Dci 400 m Podnecký Tomáš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 57.90
Dci 400 m Skalička Jan 00 SK Sporting Příbram, Z.S.
Dci 400 m Sobotka Zbyněk 01 A. C. TEPO Kladno 53.08
Dci 800 m Hofmann Ondřej 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:08.16
Dci 800 m Holcman Václav 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:09.92
Dci 800 m MS Weniger Šimon 01 ASK Lovosice 2:06.11
Dci 1500 m Brychta Jiří 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:45.10
Dci 1500 m Dryák Vojtěch 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:23.35
Dci 1500 m Hodboď Ondřej 01 SKP Nymburk, z.s. 4:26.58
Dci 1500 m Malec Zbyněk 00 A. C. TEPO Kladno
Dci 1500 m Moulis Lukáš 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 4:28,25
Dci 1500 m Neděla Štěpán 01 TJ Spartak Vlašim 4:48.78
Dci 1500 m Pecha Martin 01 AC Čáslav z.s. 4:34.85
Dci 1500 m Rychtařík Vít 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:22.93
Dci 1500 m Skalička Jan 00 SK Sporting Příbram, Z.S.
Dci 3000 m Drunecký Lukáš 01 A. C. TEPO Kladno
Dci 3000 m Fiala Vítek 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 10:11.58 10:27.67
Dci 60 m př. Besser Kryštof 01 USK PROVOD Ústí n/L. 09.99
Dci 60 m př. Bouma Jan 00 TJ Sokol Kolín-atletika 08.39
Dci 60 m př. Čech Martin 01 AC Čáslav z.s. 09.98
Dci 60 m př. Jisl Václav 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.98
Dci 60 m př. Podaný Jakub 01 AC Čáslav z.s. 09.81
Dci 60 m př. Vodák David 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9.01 09.01
Dci výška Launa Erik 01 A. C. TEPO Kladno
Dci výška Novotný Kryštof 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.43
Dci výška Pěček Jakub 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.64
Dci výška Podnecký Tomáš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 1.65
Dci výška Šanc Štěpán 00 TJ Sokol Kolín-atletika 1.90
Dci výška Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav z.s.
Dci tyč Bouma Jan 00 TJ Sokol Kolín-atletika 2.60
Dci tyč Semotam Jindřich 00 TJ Sokol Kolín-atletika 3.82
Dci dálka Čech Martin 01 AC Čáslav z.s. 4.90
Dci dálka Groček Jan 00 TJ Spartak Vlašim
Dci dálka Holub Dominik 01 TJ Sokol Kolín-atletika 6.26
Dci dálka Kočí Ondřej 00 A. C. TEPO Kladno 5.62
Dci dálka Martinek Robin 00 TJ Sokol Kolín-atletika 6.48
Dci dálka Rychtařík Vít 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Dci dálka Semotam Jindřich 00 TJ Sokol Kolín-atletika 6.08
Dci dálka Šanc Štěpán 00 TJ Sokol Kolín-atletika 6.05
Dci dálka Vejmělek František 01 Atletika Jihlava 5.87
Dci trojskok Martinek Robin 00 TJ Sokol Kolín-atletika 12.46
Dci trojskok Semotam Jindřich 00 TJ Sokol Kolín-atletika 12.06
Dci trojskok Střelec Mikuláš 01 Atletika Jihlava 12.06
Dci koule 5kg Bártů Ondřej 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Dci koule 5kg Blecha David 01 A. C. TEPO Kladno 12.09
Dci koule 5kg Groček Jan 00 TJ Spartak Vlašim 14.28
Dci koule 5kg Hořejší Antonín 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.24
Dci koule 5kg Viduna Adam 00 A. C. TEPO Kladno
Ž 60 m Brabcová Jana 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8.25 08.45
Ž 60 m Hetzerová Jana 89 ASK ELNA Počerady 8,74 08.74
Ž 60 m Jiranová Helena 95 TJ Sokol Kolín-atletika 07.87
Ž 60 m Klepetková Hana 97 TJ Sokol Kolín-atletika 07.83
Ž 60 m Vondrovská Michaela 96 A. C. TEPO Kladno 07.97
Ž 200 m Antošová Dominika 97 AC Čáslav z.s. 26.41
Ž 200 m Hetzerová Jana 89 ASK ELNA Počerady 28,70 28.70
Ž 200 m Slavíková Jana 97 AC Čáslav z.s. 25.69
Ž 400 m Antošová Dominika 97 AC Čáslav z.s. 59.52
Ž 400 m Slavíková Jana 97 AC Čáslav z.s. 56.60
Ž 800 m Janůrková Barbora 97 TJ Sokol Kolín-atletika 2:30 2:32.60
Ž 1500 m Gregorová Kamila 81 A. C. TEPO Kladno 4:45
Ž 1500 m Javůrková Tereza 97 SKP Nymburk, z.s. 5:26.12
Ž 1500 m Šafránková Johanka 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:50.41
Ž 1500 m Šímová Anna 99 TJ Nová Včelnice, z.s. 5:05.00
Ž 60 m př. Jiranová Helena 95 TJ Sokol Kolín-atletika 08.63
Ž 60 m př. Linhartová Eliška 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8.95 09.09
Ž výška Pöschlová Sabina 97 A. C. TEPO Kladno 1.69
Ž výška Vondrovská Michaela 96 A. C. TEPO Kladno 1.60
Ž tyč Pražáková Zuzana 97 TJ Sokol Kolín-atletika 4.03
Ž dálka Vondrovská Michaela 96 A. C. TEPO Kladno 5.41
Ž trojskok Edlová Tereza 97 SK Kotlářka Praha 11.47
Ž trojskok Pražáková Zdeňka 83 TJ VS Tábor, z. s. 11.46
Ž trojskok Sabadosh Anastasiya 97 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11,52 10.84
Ž trojskok Vondrovská Michaela 96 A. C. TEPO Kladno 10.60
Ž koule 4kg Abrhamova Andrea 96 A. C. TEPO Kladno 10.35
Ž koule 4kg Pražáková Zuzana 97 TJ Sokol Kolín-atletika 10.75
Jky 60 m Brejchová Pavla 99 TJ ČZ Strakonice 8,3 08.40
Jky 60 m Hulmáková Šárka 99 TJ Spartak Vlašim
Jky 60 m Chocholová Denisa 99 A. C. TEPO Kladno 08.44
Jky 60 m Junová Anna 99 A. C. TEPO Kladno 08.29
Jky 60 m Košátková Veronika 99 SKP Nymburk, z.s. 08.25
Jky 60 m Letová Eliška 99 SK Sporting Příbram, Z.S. 09.09
Jky 60 m Oberleitnerová Adéla 99 TJ Spartak Vlašim 8.21 08.21
Jky 60 m Pflégrová Tereza 98 A. C. TEPO Kladno 08.63
Jky 60 m Pondělíčková Andrea 99 A. C. TEPO Kladno 07.98
Jky 60 m Rokosová Karolína 99 A. C. TEPO Kladno 08.93
Jky 60 m Sabadinová Šárka 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 8.47 08.48
Jky 60 m Salavová Tereza 98 SKP Nymburk, z.s. 09.08
Jky 60 m Skleničková Leona 98 TJ Spartak Vlašim
Jky 60 m Vosyková Julie 99 A. C. TEPO Kladno 08.66
Jky 200 m Brejchová Pavla 99 TJ ČZ Strakonice 27,8 28.24
Jky 200 m Eliášová Barbora - Eva 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
Jky 200 m Hulmáková Šárka 99 TJ Spartak Vlašim
Jky 200 m MS Kirbsová Karolína 99 ASK Lovosice 28.63
Jky 200 m Košátková Veronika 99 SKP Nymburk, z.s. 27.85
Jky 200 m Letová Eliška 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
Jky 200 m Oberleitnerová Adéla 99 TJ Spartak Vlašim 28.74 28.74
Jky 200 m Petrikovičová Markéta 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 27.50 27.97
Jky 200 m Pondělíčková Andrea 99 A. C. TEPO Kladno
Jky 200 m Sabadinová Šárka 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 27.24 27.26
Jky 200 m Skleničková Leona 98 TJ Spartak Vlašim
Jky 200 m Vosyková Julie 99 A. C. TEPO Kladno
Jky 400 m Bačíková Michaela 99 AK ŠKODA Plzeň 72.88
Jky 400 m Jiránková Lucie 98 A. C. TEPO Kladno
Jky 400 m MS Kirbsová Karolína 99 ASK Lovosice 63.92
Jky 400 m Petrikovičová Markéta 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 61.60 61.65
Jky 400 m Slabochová Barbora 99 A. C. TEPO Kladno 60.74
Jky 800 m Doudová Kateřina 99 TJ Sokol Kolín-atletika 2:28 2:29.00
Jky 800 m Eliášová Barbora - Eva 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
Jky 800 m Mužíková Jana 99 AK ŠKODA Plzeň 2:42.90
Jky 800 m Pekařová Monika 99 A. C. TEPO Kladno 2:30.95
Jky 800 m Průchová Veronika 98 AK ŠKODA Plzeň 2:25.32 2:35.42
Jky 1500 m Čadková Nicole 99 A. C. TEPO Kladno 5:26.42
Jky 1500 m Fuksová Karolína 98 AK Olymp Brno
Jky 1500 m Hulmáková Šárka 99 TJ Spartak Vlašim
Jky 1500 m Průchová Veronika 98 AK ŠKODA Plzeň 5:20
Jky 1500 m Skleničková Leona 98 TJ Spartak Vlašim 5:41.46
Jky 1500 m Stýblová Bára 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:44.81
Jky 60 m př. Němcová Eva 99 TJ Nová Včelnice, z.s. 09.84
Jky 60 m př. Pekařová Monika 99 A. C. TEPO Kladno 10.80
Jky 60 m př. Pöschlová Nikola 98 A. C. TEPO Kladno 09.37
Jky 60 m př. Salavová Tereza 98 SKP Nymburk, z.s. 10.73
Jky 60 m př. Slabochová Barbora 99 A. C. TEPO Kladno 09.79
Jky 4x200 m Eliášová Barbora - Eva 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
Jky výška Braunová Markéta 98 TJ Sokol Kolín-atletika 1.55
Jky výška Košátková Veronika 99 SKP Nymburk, z.s. 1.48
Jky výška Mikešová Barbora 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.51
Jky výška Plevková Lenka 99 TJ ČZ Strakonice 151 1.51
Jky výška Pospíšilová Kateřina 99 TJ Sokol Kolín-atletika
Jky tyč Pöschlová Nikola 98 A. C. TEPO Kladno 3.90
Jky dálka Junová Anna 99 A. C. TEPO Kladno 4.94
Jky dálka Letová Eliška 99 SK Sporting Příbram, Z.S.
Jky dálka Němcová Eva 99 TJ Nová Včelnice, z.s. 5,61 4.89
Jky dálka Oberleitnerová Adéla 99 TJ Spartak Vlašim 4.93 4.93
Jky dálka Pflégrová Tereza 98 A. C. TEPO Kladno 4.61
Jky dálka Píchalová Barbara 02 AK ŠKODA Plzeň 5.45 5.45
Jky dálka Plevková Lenka 99 TJ ČZ Strakonice 486
Jky dálka Pöschlová Nikola 98 A. C. TEPO Kladno 5.26
Jky dálka Průšová Linda 99 TJ Spartak Vlašim 5.10
Jky dálka Rokosová Karolína 99 A. C. TEPO Kladno 4.65
Jky dálka Vosková Veronika 98 A. C. TEPO Kladno 4.11
Jky trojskok Baštářová Aneta 98 AK ŠKODA Plzeň 10.49
Jky trojskok Chocholová Denisa 99 A. C. TEPO Kladno 10.83
Jky trojskok Průšová Linda 99 TJ Spartak Vlašim 11.17
Jky trojskok Vosková Veronika 98 A. C. TEPO Kladno
Jky koule 4kg Dvořáčková Štěpánka 99 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 9,70 09.07
Jky koule 4kg Junová Anna 99 A. C. TEPO Kladno 09.75
Jky koule 4kg Pekařová Monika 99 A. C. TEPO Kladno 08.27
Jky koule 4kg Vavrová Simona 99 TJ Spartak Vlašim 08.17
Dky 60 m Bartoňová Alžběta 01 A. C. TEPO Kladno 08.81
Dky 60 m Čermochová Tereza 01 TJ Sokol Kolín-atletika 08.15
Dky 60 m Čiková Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 09.18
Dky 60 m Dörflerová Tereza 01 ASK ELNA Počerady 9.06 09.06
Dky 60 m Drudíková Iveta 01 USK PROVOD Ústí n/L. 08.20
Dky 60 m Grygarová Caroline 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Dky 60 m Hettlerová Linda 01 AKM Viktoria Plzeň 07.85
Dky 60 m Hofmanová Julie 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Dky 60 m Honkeová Karolína 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Dky 60 m Jarošová Kateřina 01 SKP Union Cheb - klub atletiky 8.00 08.23
Dky 60 m Kopecká Eliška 01 TJ Sokol Kolín-atletika
Dky 60 m Langhansová Nikola 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.94
Dky 60 m Macková Terezie 01 A. C. TEPO Kladno 08.43
Dky 60 m Malíčková Viktorie 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Dky 60 m Mastná Kateřina 00 TJ Lokomotiva Rakovník 08.00
Dky 60 m Mašková Anna 01 A. C. TEPO Kladno 08.67
Dky 60 m Matoušková Adéla 01 A. C. TEPO Kladno
Dky 60 m Pakandlová Kateřina 00 USK PROVOD Ústí n/L.
Dky 60 m Pavlisová Markéta 00 A. C. TEPO Kladno 08.76
Dky 60 m Píchalová Barbara 02 AK ŠKODA Plzeň 8,00 08.00
Dky 60 m Pilíková Kamila 01 TJ ČZ Strakonice 8,4 08.49
Dky 60 m Růžičková Daniela 01 USK PROVOD Ústí n/L. 08.54
Dky 60 m Řeháková Karolína 00 USK PROVOD Ústí n/L. 08.31
Dky 60 m Staňková Klára 00 SKP Nymburk, z.s. 08.55
Dky 60 m Šitlerová Valentýna 01 TJ Spartak Vlašim
Dky 60 m Štulcová Tereza 01 A. C. TEPO Kladno
Dky 60 m Taušková Karolína 01 ASK ELNA Počerady 8.71 08.71
Dky 60 m Tiralová Aneta 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 8.08 08.40
Dky 60 m Vánišová Anna 01 AC Čáslav z.s. 08.51
Dky 60 m Vítová Lucía 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletiky 8,68 08.68
Dky 200 m Blatská Veronika 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Dky 200 m Čermochová Tereza 01 TJ Sokol Kolín-atletika 28.50
Dky 200 m Černá Barbora 01 A. C. TEPO Kladno
Dky 200 m Dörflerová Tereza 01 ASK ELNA Počerady 30.23 30.23
Dky 200 m Hettlerová Linda 01 AKM Viktoria Plzeň 25.48
Dky 200 m Hofmanová Julie 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Dky 200 m Jarošová Kateřina 01 SKP Union Cheb - klub atletiky 26.34 27.31
Dky 200 m Kozlová Anna 01 AC Čáslav z.s. 25.55
Dky 200 m Kvapilová Lucie 01 TJ Sokol Kolín-atletika 31.80
Dky 200 m Lorenčíková Adéla 00 AC Čáslav z.s. 27.27
Dky 200 m Malíčková Viktorie 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Dky 200 m Nedvědová Lucie 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Dky 200 m Nedvědová Veronika 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Dky 200 m Novotná Veronika 00 SK Sporting Příbram, Z.S.
Dky 200 m Pilíková Kamila 01 TJ ČZ Strakonice 27,4 27.77
Dky 200 m Placatková Bára 00 SK Sporting Příbram, Z.S. 29.16
Dky 200 m Rychlá Dita 01 A. C. TEPO Kladno 28.81
Dky 200 m Šrobová Anežka 01 A. C. TEPO Kladno 29.86
Dky 200 m Štolová Markéta 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 26.38
Dky 200 m Štulcová Tereza 01 A. C. TEPO Kladno 30.42
Dky 200 m Taušková Karolína 01 ASK ELNA Počerady 29.74 29.74
Dky 200 m Tiralová Aneta 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 26.33 27.24
Dky 200 m Vánišová Anna 01 AC Čáslav z.s. 28.17
Dky 200 m Veselá Barbora 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 26,80
Dky 200 m Veselá Tereza 01 A. C. TEPO Kladno
Dky 200 m Vítová Lucía 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletiky
Dky 400 m Čechová Eliška 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.42
Dky 400 m Jurečková Anežka 00 TJ Sokol Kolín-atletika 67.26
Dky 400 m Korelová Kristýna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Dky 400 m Koubková Lenka 00 Atletika Jihlava 65.42
Dky 400 m Kozlová Anna 01 AC Čáslav z.s. 58.38
Dky 400 m Lorenčíková Adéla 00 AC Čáslav z.s. 59.81
Dky 400 m Mašková Anna 01 A. C. TEPO Kladno
Dky 400 m Rydlová Kateřina 01 A. C. TEPO Kladno 61.31
Dky 400 m Slováková Eliška 01 A. C. TEPO Kladno
Dky 400 m Vítová Lucía 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletiky 66,96 66.96
Dky 400 m Žáková Anita 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 57.44
Dky 800 m Braumová Eliška 01 AK ŠKODA Plzeň 2:37.91 2:42.05
Dky 800 m Čechová Lenka 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.89
Dky 800 m Hahnová Michaela 01 AK ŠKODA Plzeň 2:42.12 2:55.14
Dky 800 m Kopecká Eliška 01 TJ Sokol Kolín-atletika
Dky 800 m Kordová Eliška 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:24.69
Dky 800 m Mračnová Karolína 00 SK Sporting Příbram, Z.S.
Dky 800 m Pakandlová Kateřina 00 USK PROVOD Ústí n/L.
Dky 800 m Sobotková Stella 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Dky 800 m Šmídová Adéla 00 AK ŠKODA Plzeň 2:58.90
Dky 800 m Taranu Laura 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Dky 800 m Vomelová Aneta 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:36.62
Dky 1500 m Lučanová Barbora 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 5:30.00
Dky 1500 m Novotná Veronika 00 SK Sporting Příbram, Z.S. 5:04.04
Dky 1500 m Placatková Bára 00 SK Sporting Příbram, Z.S. 4:59.01
Dky 1500 m Šantínová Denisa 00 AK ŠKODA Plzeň 5:08 5:08.32
Dky 60 m př. Čechová Eliška 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.21
Dky 60 m př. Čechová Lenka 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.27
Dky 60 m př. Čurdová Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 09.38
Dky 60 m př. Drudíková Iveta 01 USK PROVOD Ústí n/L. 09.25
Dky 60 m př. Honkeová Karolína 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Dky 60 m př. Jurečková Anežka 00 TJ Sokol Kolín-atletika 10.71
Dky 60 m př. Libovická Kateřina 01 A. C. TEPO Kladno 09.60
Dky 60 m př. Markofová Eliška 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9,11 09.26
Dky 60 m př. Mastná Kateřina 00 TJ Lokomotiva Rakovník 09.05
Dky 60 m př. Nedvědová Lucie 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.57
Dky 60 m př. Nedvědová Veronika 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.50
Dky 60 m př. Rychlá Dita 01 A. C. TEPO Kladno
Dky 60 m př. Veselá Barbora 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.15
Dky 60 m př. Veselá Tereza 01 A. C. TEPO Kladno
Dky výška Blatská Veronika 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.35
Dky výška Červenková Klára 00 A. C. TEPO Kladno 1.66
Dky výška Grygarová Caroline 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Dky výška Janku Nikol 00 USK PROVOD Ústí n/L. 1.60
Dky výška Klimentová Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.35
Dky výška Kundrátová Ilona 01 TJ Nová Včelnice, z.s. 1.51
Dky výška Mastná Kateřina 00 TJ Lokomotiva Rakovník 1.52
Dky výška Nedvědová Lucie 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.67 1.56
Dky výška Nedvědová Veronika 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.58 1.51
Dky výška Šitlerová Valentýna 01 TJ Spartak Vlašim
Dky tyč Bartoňová Alžběta 01 A. C. TEPO Kladno 2.80
Dky tyč Čechová Eliška 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.00
Dky tyč Libovická Kateřina 01 A. C. TEPO Kladno 2.80
Dky dálka Černá Barbora 01 A. C. TEPO Kladno
Dky dálka Čiková Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 4.39
Dky dálka Čurdová Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 4.95
Dky dálka Kopecká Eliška 01 TJ Sokol Kolín-atletika
Dky dálka Kronďáková Martina 01 A. C. TEPO Kladno
Dky dálka Kunčická Anežka 00 AK ŠKODA Plzeň 5.05 5.03
Dky dálka Kvapilová Lucie 01 TJ Sokol Kolín-atletika 3.90
Dky dálka Langhansová Nikola 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.67
Dky dálka Macková Terezie 01 A. C. TEPO Kladno 5.23
Dky dálka Pilíková Kamila 01 TJ ČZ Strakonice 480 4.66
Dky dálka Staňková Klára 00 SKP Nymburk, z.s. 4.87
Dky dálka Šrobová Anežka 01 A. C. TEPO Kladno
Dky dálka Vaverková Sandra 01 A. C. TEPO Kladno
Dky trojskok Holubová Justýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Dky trojskok Klimentová Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.08
Dky trojskok Pavlisová Markéta 00 A. C. TEPO Kladno 10.70
Dky trojskok Smětáková Lucie 01 TJ VS Tábor, z. s. 10.27
Dky koule 3kg Blatská Veronika 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.58
Dky koule 3kg Dušková Michaela 00 TJ Spartak Vlašim 10.70
Dky koule 3kg Formánková Allie 01 A. C. TEPO Kladno 12.70
Dky koule 3kg Holcová Tereza 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Dky koule 3kg Kopecká Eliška 01 TJ Sokol Kolín-atletika
Dky koule 3kg Kronďáková Jana 01 A. C. TEPO Kladno 06.88
Dky koule 3kg Kvapilová Lucie 01 TJ Sokol Kolín-atletika
Dky koule 3kg Labuťová Nikola 00 A. C. TEPO Kladno 07.35
Dky koule 3kg Macková Terezie 01 A. C. TEPO Kladno 10.43
Dky koule 3kg Mastná Kateřina 00 TJ Lokomotiva Rakovník 11.78
Dky koule 3kg Matoušková Adéla 01 A. C. TEPO Kladno 09.80
Dky koule 3kg Růžičková Daniela 01 USK PROVOD Ústí n/L. 08.92
Dky koule 3kg Schönpflugová Markéta 00 A. C. TEPO Kladno 10.98