Seznam přihlášek

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi, Praha-Stromovka, 12. 2. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
J chůze 5000m 173 Augusta Čeněk 98 SK Nové Město nad Metují 29:00
J chůze 5000m 155 Hevessy Karel 98 A. C. TEPO Kladno 29:05.09
J chůze 5000m 174 Libnar Vojtěch 99 SK Nové Město nad Metují 23:30 23:55.67
Dci chůze 5000m 191 Brzyszkowski Ondřej 01 SSK Vítkovice 31:46.34
Dci chůze 5000m 169 Dušek Petr 01 AC Rumburk, z.s.
Dci chůze 5000m 161 Hetsyanyn Mykhaylo 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27:52.99
Dci chůze 5000m 162 Hetsyanyn Mykola 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 29:04.79
Dci chůze 5000m 170 Kryštůfek Filip 01 AC Rumburk, z.s. 36:25.19
Dci chůze 5000m 159 Matulka Adam 01 TJ Baník Stříbro, spolek
Dci chůze 5000m 193 Rožnovský Rostislav 00 SSK Vítkovice 28:50.87
Dci chůze 5000m 183 Skotnica Lukáš 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 16:54.39
Dci chůze 5000m 148 Švejda Jan 01 Atletika Jižní Město z.s. 3000-15:48.00
Žci chůze 3000m 154 Alexa Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno
Žci chůze 3000m 166 Balicz Daniel 02 AC Mladá Boleslav z.s. 17:09.47 17:09.47
Žci chůze 3000m 182 Dorotík Robin 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 19:00.73 20:01.17
Žci chůze 3000m 192 Feranec Adam 02 SSK Vítkovice 17:11.44
Žci chůze 3000m 158 Solom Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika 21:32
Žci chůze 3000m 195 Zajíček Adam 03 Atletika Poruba z.s. 16:30 19:18.64
Jky chůze 3000m 184 Čaganová Monika 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 19:05.88 19:05.88
Jky chůze 3000m 181 Janošíková Veronika 98 AK Šternberk z.s. 16:50.09
Jky chůze 3000m 175 Johanová Adéla 99 SK Nové Město nad Metují 18:30 18:50.87
Jky chůze 3000m 176 Maternová Kateřina 98 SK Nové Město nad Metují 15:23,20 15:23.20
Jky chůze 3000m 147 Panýrková Lenka 99 AC Praha 1890
Jky chůze 3000m 177 Schromová Hana 98 AK Olymp Brno 16:53.79
Dky chůze 3000m 178 Bočková Sabina 01 Atletický klub Hodonín,z.s. 18:01.85
Dky chůze 3000m 171 Fürstová Veronika 01 AC Rumburk, z.s. 17:54.96
Dky chůze 3000m 152 Handlová Kateřina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19:29,55
Dky chůze 3000m 186 Kotásková Tereza 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 16:55.98 16:55.98
Dky chůze 3000m 156 Slováková Eliška 01 A. C. TEPO Kladno
Dky chůze 3000m 153 Sobotková Stella 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18:42,45 19:41.23
Dky chůze 3000m 165 Süsserová Kristýna 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19:27.37
Dky chůze 3000m 157 Štulcová Tereza 01 A. C. TEPO Kladno 18:29.60
Dky chůze 3000m 146 Tatíčková Tereza 00 Univerzitní sportovní klub Praha 18:53.17
Dky chůze 3000m 150 Typltová Martina 01 Atletika Jižní Město z.s. 2016-19:23.31 20:13.62
Žky chůze 3000m 160 Denková Kristýna 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19:46
Žky chůze 3000m 185 Gajdošíková Tereza 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 19:03.62 19:31.23
Žky chůze 3000m 179 Hanulíková Leona 02 Orel jednota Vyškov - atletika 22:03.13
Žky chůze 3000m 172 Holičová Karolína 02 AC Rumburk, z.s. 18:53.64
Žky chůze 3000m 149 Hošková Kateřina 02 Atletika Jižní Město z.s. 2016-19:48.45 21:35.31
Žky chůze 3000m 163 Jégrová Denisa 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:23.54
Žky chůze 3000m 194 Machačová Anna 02 SSK Vítkovice 18:43.90
Žky chůze 3000m 167 Martínková Eliška 02 AC Turnov, z. s. 20:11.10
Žky chůze 3000m 187 Mynářová Amálie 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 18:06.90 18:06.90
Žky chůze 3000m 188 Pánková Denisa 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 18:07.12 18:07.12
Žky chůze 3000m 190 Pipreková Edita 03 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 18:45 20:25.84
Žky chůze 3000m 180 Račanská Tereza 04 Orel jednota Vyškov - atletika 20:50.97
Žky chůze 3000m 189 Reinertová Nikol 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 20:03.51 20:03.51
Žky chůze 3000m 164 Stadlerová Sarah 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:37.37
Žky chůze 3000m 196 Uvírová Vivien 03 Atletika Poruba z.s. 18:00 19:11.98
Žky chůze 3000m 151 Vejšická Kristýna 02 Atletika Jižní Město z.s. 17:35.37
Žky chůze 3000m 168 Zikmundová Jana 02 AC Turnov, z. s. 17:29.93