Seznam přihlášek

Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích, Praha-Strahov, 12. 2. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žcm pětiboj Boháč Jan 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Žcm pětiboj Čuřín Jakub 05 Atletika Písek, z.s.
Žcm pětiboj Drachovský Vojtěch 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.
Žcm pětiboj Dubšík Jan 04 TJ Nová Včelnice, z.s.
Žcm pětiboj Holý Filip 05 Atletika Písek, z.s.
Žcm pětiboj Kohout Dan 06 Atletika Písek, z.s.
Žcm pětiboj Sobotka Jan 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Žcm pětiboj Vovesný Prokop 05 Atletika Písek, z.s.
Žcm pětiboj h Basík Vojtěch 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žcm pětiboj h Brcko Teodor 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žcm pětiboj h Doležálek Viktor 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žcm pětiboj h Drnek Ondřej 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice
Žcm pětiboj h Havelka Tomáš 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žcm pětiboj h Hlaváč Jan 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice
Žcm pětiboj h Kantor Marek 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žcm pětiboj h Krejčí Jakub 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žcm pětiboj h Kroupa Ondřej 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žcm pětiboj h Kukla Vendelín 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 0872
Žcm pětiboj h Kuna Marek 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žcm pětiboj h Kvasnička Lukáš 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žcm pětiboj h Langmuller David 04 TJ VS Tábor, z. s.
Žcm pětiboj h Lemberka Ondřej 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žcm pětiboj h Ludvík Marek 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žcm pětiboj h Mlejnek Petr 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žcm pětiboj h Nedoma Matyáš 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žcm pětiboj h Novotný Dominik 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žcm pětiboj h Nový Matyáš 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žcm pětiboj h Pavlík Matěj 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žcm pětiboj h Pfeifer Vít 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žcm pětiboj h Rodr Vojtěch 04 TJ VS Tábor, z. s.
Žcm pětiboj h Sak Antonín 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žcm pětiboj h Stejskal Jan 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žcm pětiboj h Svoboda Petr 04 TJ VS Tábor, z. s.
Žcm pětiboj h Tetour Martin 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žcm pětiboj h Tikal Michal 04 TJ ČZ Strakonice
Žcm pětiboj h Vacek Lukáš 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žkm pětiboj Dvořáková Michaela 04 TJ Nová Včelnice, z.s.
Žkm pětiboj Eliášková Aneta 05 Atletika Písek, z.s.
Žkm pětiboj Florová Monika 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2320
Žkm pětiboj Havlíková Zuzana 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Žkm pětiboj Homerová Kateřina 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.
Žkm pětiboj Konfrštová Klára 06 Atletika Písek, z.s.
Žkm pětiboj Kratochvílová Sarah 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Žkm pětiboj Kurzová Bára 05 TJ Nová Včelnice, z.s.
Žkm pětiboj Lišková Markéta 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Žkm pětiboj Zaňáková Eliška 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Žkm pětiboj h Adámková Jana 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žkm pětiboj h Borová Anna 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm pětiboj h Brcková Barbora 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1838
Žkm pětiboj h Dřevová Jana 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žkm pětiboj h Hauserová Sára 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žkm pětiboj h Herdová Zdeňka 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žkm pětiboj h Hušková Anežka 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žkm pětiboj h Chalupová Petra 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žkm pětiboj h Janošíková Eva 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žkm pětiboj h Jindrová Natálie 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice
Žkm pětiboj h Junková Rozálie 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žkm pětiboj h Kindlmannová Lucie 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žkm pětiboj h Klímová Kamila 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žkm pětiboj h Kollarová Lenka 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice
Žkm pětiboj h Králová Lucie 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žkm pětiboj h Kroupová Nika 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žkm pětiboj h Kűmmelová Agáta 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm pětiboj h Kutová Lucie 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm pětiboj h Manuel Lurdes Gloria 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm pětiboj h Maršálková Jitka 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žkm pětiboj h Nováková Denisa 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm pětiboj h Plešáková Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm pětiboj h Poláková Alexandra 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
Žkm pětiboj h Prokešová Kristýna 04 SKP Nymburk, z.s.
Žkm pětiboj h Průchová Klára 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm pětiboj h Přhodová Barbora 04 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm pětiboj h Skaláková Aneta 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm pětiboj h Stejskalová Tína 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žkm pětiboj h Svobodová Tereza 05 T. J. Sokol České Budějovice
Žkm pětiboj h Šteierová Nela 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice
Žkm pětiboj h Timrová Anna 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žkm pětiboj h Turková Melanie 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm pětiboj h Tylová Veronika 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žkm pětiboj h Vilhelmová Lia 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice
Žkm pětiboj h Volfová Viktorie 05 T. J. Sokol České Budějovice
Žkm pětiboj h Votavová Mariana 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
Žkm pětiboj h Votíková Tereza 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice