Seznam přihlášek

Mistrovství ČR žáků a žákyň, Praha - Stromovka, 4. 3. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žci 60 m 216 Ayeni David 02 TJ Dukla Praha logo 07.41 07.41
Žci 60 m 267 Batelka David 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.69
Žci 60 m 134 Celfr Marek 02 BYAC Brno 07.66
Žci 60 m 31 Čechtický David 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 07.61
Žci 60 m 282 Formánek Tadeáš 02 TJ Sokol Opava logo 07.18
Žci 60 m 69 Höfner Michael 02 ASK Slavia Praha logo 07.35
Žci 60 m 242 Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 07.69
Žci 60 m 153 Kobliha Lukáš 03 SK Hranice, z.s. logo 7.49 07.60
Žci 60 m 168 Kozák Miroslav 02 Spartak Praha 4 logo 7.39 07.39
Žci 60 m 161 Krivčík Filip 02 SK Nové Město nad Metují logo 7,35 07.39
Žci 60 m 12 Michek Tomáš 02 AC Čáslav z.s. logo 07.67
Žci 60 m 86 Nevřela Štěpán 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.62
Žci 60 m 45 Novák Matyáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 07.45
Žci 60 m 107 Pazdera Michal 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 07.43
Žci 60 m 103 Slanina Michal 02 Atletika Benešov logo 7,66 07.66
Žci 60 m 101 Surjomartono Michal 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. logo 07.70 07.70
Žci 60 m 224 Sychra Adam 03 TJ Jiskra Otrokovice logo 07.66
Žci 60 m 271 Šámal Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.57
Žci 60 m 288 Šenk Richard 04 TJ Sokol Opava logo 07.52
Žci 60 m 210 Šutera Erik 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 7.64 07.64
Žci 60 m 61 Tichý Jan 02 AK Šternberk z.s. logo 07.71
Žci 60 m 115 Vejlupek Vojtěch 02 Atletika Jižní Město z.s. logo 07.65
Žci 60 m 291 Vencl Viktor 02 TJ Sokol Opava logo 7,62 07.62
Žci 150 m 267 Batelka David 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 18.43
Žci 150 m 56 Dohnal Adam 02 AK Šternberk z.s. logo 18.14
Žci 150 m 27 Flekač Tomáš 02 AC Pardubice logo 18.51
Žci 150 m 282 Formánek Tadeáš 02 TJ Sokol Opava logo 17.55
Žci 150 m 69 Höfner Michael 02 ASK Slavia Praha logo 17.47
Žci 150 m 284 Holuscha Daniel 02 TJ Sokol Opava logo 18.31
Žci 150 m 228 Chloupek Jakub 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 18.50
Žci 150 m 314 Knobloch Matěj 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. logo 18.18
Žci 150 m 153 Kobliha Lukáš 03 SK Hranice, z.s. logo 18.09 18.21
Žci 150 m 168 Kozák Miroslav 02 Spartak Praha 4 logo 17.65 17.65
Žci 150 m 161 Krivčík Filip 02 SK Nové Město nad Metují logo 18,37 18.37
Žci 150 m 85 Lochman Benedikt Franti 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 18.36
Žci 150 m 45 Novák Matyáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 18.42
Žci 150 m Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 18.65 A
Žci 150 m 164 Petrikovič Lukáš 02 SKP Union Cheb - klub atletiky logo 18.36 18.36
Žci 150 m 73 Schneider Sebastian 02 ASK Slavia Praha logo 18.22
Žci 150 m 103 Slanina Michal 02 Atletika Benešov logo 18,33 18.33
Žci 150 m 165 Sztrapek Stanislav 02 SKP Union Cheb - klub atletiky logo 18.56 18.56
Žci 150 m 240 Škrland Ondřej 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 18.05
Žci 150 m 61 Tichý Jan 02 AK Šternberk z.s. logo 18.27
Žci 150 m 115 Vejlupek Vojtěch 02 Atletika Jižní Město z.s. logo 18.58
Žci 150 m 291 Vencl Viktor 02 TJ Sokol Opava logo 18,23 18.23
Žci 150 m 272 Vilím Jan 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 18.60
Žci 150 m 171 Wooller Tomáš 02 Spartak Praha 4 logo 18.52 18.52
Žci 150 m 309 Zawada Jakub 02 TJ TŽ Třinec logo 18.33 18.33
Žci 300 m 199 Bauer Adam 02 ŠAK Chodov, z. s. logo 38.70 38.75
Žci 300 m 32 Černý Marek 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 40.09
Žci 300 m 56 Dohnal Adam 02 AK Šternberk z.s. logo 38.48
Žci 300 m 114 Gnip Dominik 03 Atletika Jižní Město z.s. logo 39.12
Žci 300 m 58 Grégr Jakub 02 AK Šternberk z.s. logo 38.05
Žci 300 m 258 Hlavačka Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 38.78 38.78
Žci 300 m 284 Holuscha Daniel 02 TJ Sokol Opava logo 38.53
Žci 300 m 83 Horák Vojtěch 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 40.08
Žci 300 m 228 Chloupek Jakub 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 39.45
Žci 300 m 301 Janoušek Eduard 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 41.15
Žci 300 m 242 Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 39.76
Žci 300 m Krejča Antonín 03 AC Čáslav z.s. logo 42.72 A
Žci 300 m 99 Kuník Josef 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. logo 39.15
Žci 300 m 59 Lenhart Ondřej 02 AK Šternberk z.s. logo 39.58
Žci 300 m Lovětínský Pavel 02 Atletika Jihlava logo 43.12 A nepr.
Žci 300 m 33 Mikeš Ondřej 02 AC TJ Jičín logo 38.92
Žci 300 m Pištěk Tomáš 03 ASK Slavia Praha logo 43.05 A nepr.
Žci 300 m 325 Plaček Tadeáš 03 VSK Univerzita Brno logo 38.16
Žci 300 m 148 Serafin Oliver 02 SK Aritma Praha logo 39,78 39.78
Žci 300 m Stehno Roman 02 AC Čáslav z.s. logo 42,05 A nepr.
Žci 300 m 165 Sztrapek Stanislav 02 SKP Union Cheb - klub atletiky logo 38.14 38.14
Žci 300 m 271 Šámal Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 40.06 40.0
Žci 300 m 145 Tomek Ondřej 02 SC Radotín Praha logo 41,09 41.09
Žci 300 m 213 Trávníček Štěpán 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 42.40 42.40
Žci 300 m 272 Vilím Jan 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 39.89
Žci 300 m 171 Wooller Tomáš 02 Spartak Praha 4 logo 39.40 39.40
Žci 300 m 309 Zawada Jakub 02 TJ TŽ Třinec logo 39,34 39.34
Žci 300 m 120 Zdražila Filip 02 Atletika Poruba z.s. logo 39.66
Žci 800 m 317 Bix David 02 TJ Znojmo, z.s. logo 2:11,31 2:11.31
Žci 800 m 22 David Jakub 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 2:17.58 2:17.58
Žci 800 m 212 Davidík Jakub 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 1:58.11 1:58.11
Žci 800 m 182 Feranec Adam 02 SSK Vítkovice logo 2:15.22
Žci 800 m 114 Gnip Dominik 03 Atletika Jižní Město z.s. logo 2:08.50
Žci 800 m 58 Grégr Jakub 02 AK Šternberk z.s. logo 2:05.45
Žci 800 m 283 Gruň Tomáš 02 TJ Sokol Opava logo 2:16.07
Žci 800 m 258 Hlavačka Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 2:08.67 2:08.67
Žci 800 m 49 Hřích Jan 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. logo 2:15,81 2:15.81
Žci 800 m 323 Chaloupka Milan 02 VSK Univerzita Brno logo 2:17.24
Žci 800 m 71 Konvalina Samuel 02 ASK Slavia Praha logo 2:17.49
Žci 800 m 221 Kopřiva Jan 03 TJ Jiskra Nový Bor logo 2:17.74
Žci 800 m 59 Lenhart Ondřej 02 AK Šternberk z.s. logo 2:11.08
Žci 800 m 117 Martinák Michal 02 Atletika Litvínov, z.s. logo 2:09,05 2:09.05
Žci 800 m 104 Mynařík Pavel 02 Atletika Holešov, z.s. logo 2:04,37 2:04.37
Žci 800 m 325 Plaček Tadeáš 03 VSK Univerzita Brno logo 2:06.07
Žci 800 m 129 Podolák Lukáš 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. logo 2:16.74
Žci 800 m 26 Sekerka Antonín 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:14.03
Žci 800 m 13 Stehno Roman 02 AC Čáslav z.s. logo 2:16.70
Žci 800 m 187 Ščibráni Milan 03 SSK Vítkovice logo 2:14.34
Žci 800 m 166 Šebo Jan 02 SKP Union Cheb - klub atletiky logo 2:16.55 2:16.55
Žci 800 m 213 Trávníček Štěpán 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 2:16.83-10.12. 2:23.95
Žci 800 m 167 Vaidiš Daniel 02 SKP Union Cheb - klub atletiky logo 2:07.56 2:07.56
Žci 800 m 292 Vícha Lukáš 02 TJ Sokol Opava logo 2:10.13
Žci 1500 m 82 Adensam Nicholas Jan 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4:20.43
Žci 1500 m 205 Bahenský Petr 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 4:36.35 4:36.35
Žci 1500 m 227 Bernášek Tomáš 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 4:32.73
Žci 1500 m 279 Bláha Martin 02 TJ Sokol Opava logo 4:40.12
Žci 1500 m 113 Boketta Nico 02 Atletika Jižní Město z.s. logo 4:19.79
Žci 1500 m 181 Bužga Jan 02 SSK Vítkovice logo 4:43.18
Žci 1500 m Carpentier Philippe 02 AK ŠKODA Plzeň logo 5:01.23 A nepr.
Žci 1500 m 40 Hanyk Michal 02 AC Turnov, z. s. logo 4:31.11
Žci 1500 m 206 Kofroň Radek 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 4:56.21
Žci 1500 m 23 Kolín Jakub 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 4:36.65 4:36.65
Žci 1500 m 25 Konečný Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4:50.20
Žci 1500 m Krsička Lukáš 03 SK Aritma Praha logo 4:58 4:58.07 A
Žci 1500 m 79 Lenomar Pavel 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 4:41.16 4:58.40
Žci 1500 m 324 Odehnal Jan 04 VSK Univerzita Brno logo 4:45.73
Žci 1500 m 203 Pergler Jan 03 ŠAK při ZŠ Přeštice logo 4:39,02 4:39.02
Žci 1500 m 209 Řehula Šimon 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 4:35.94 4:35.94
Žci 1500 m 259 Stankov Patrik 02 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 4:40.99 4:40.99
Žci 1500 m 326 Šípek Kryštof 02 VSK Univerzita Brno logo 4:39.52
Žci 1500 m 118 Vlček Šimon 02 Atletika Poruba z.s. logo 4:52.74
Žci 1500 m 63 Vostřel Radek 02 AK Žatec 4:46,5 4:48.63
Žci 3000 m 82 Adensam Nicholas Jan 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09:09.70
Žci 3000 m 205 Bahenský Petr 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 10:07.98 10:07.98
Žci 3000 m 113 Boketta Nico 02 Atletika Jižní Město z.s. logo 09:26.4
Žci 3000 m Carpentier Philippe 02 AK ŠKODA Plzeň logo 11:08.23 A nepr.
Žci 3000 m 39 Čermák Jiří 02 AC Turnov, z. s. logo 10:51.68
Žci 3000 m 57 Doležal Matyáš 02 AK Šternberk z.s. logo 10:46.62
Žci 3000 m 155 Hála Lukáš 02 SK Kotlářka Praha logo 10:40.86
Žci 3000 m 40 Hanyk Michal 02 AC Turnov, z. s. logo 09:37.16
Žci 3000 m 184 Juříček Daniel 02 SSK Vítkovice logo 10:37.50
Žci 3000 m 206 Kofroň Radek 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 10:33.77 10:33.77
Žci 3000 m 147 Kožina Štěpán 03 SK Aktis Praha z.s. logo 10:45 10:45.1
Žci 3000 m 60 Lukašák Šimon 02 AK Šternberk z.s. logo 10:44.90
Žci 3000 m 128 Martínek David 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. logo 10:38,71 10:38.62
Žci 3000 m 87 Přidal Tomáš 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 10:45.19
Žci 3000 m 259 Stankov Patrik 02 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 10:20.64 10:20.58
Žci 3000 m Šimek Matěj 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 10:53,56 10:53.56 A
Žci 3000 m 326 Šípek Kryštof 02 VSK Univerzita Brno logo 10:48.93
Žci 3000 m 290 Vajda Ondřej 02 TJ Sokol Opava logo 10:44.13
Žci 3000 m 119 Zajíček Adam 03 Atletika Poruba z.s. logo 10:25.12
Žci 3000 m 293 Zamazal Oliver 02 TJ Sokol Opava logo 10:26.11
Žci 60 m př. 216 Ayeni David 02 TJ Dukla Praha logo 08.60 08.60
Žci 60 m př. 154 Bucha František 03 SK Kotlářka Praha logo 09.21
Žci 60 m př. 222 Bujdák Michal 03 TJ Jiskra Otrokovice logo 09.06
Žci 60 m př. 223 Dočkal Petr 03 TJ Jiskra Otrokovice logo 08.97
Žci 60 m př. 70 Hykš Sebastián 02 ASK Slavia Praha logo 09.14
Žci 60 m př. 285 Kavecký David Gabriel 03 TJ Sokol Opava logo 09.08
Žci 60 m př. 174 Kolomazník Jonáš 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 8,64 08.72
Žci 60 m př. 270 Konvalina Tomáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 08.85
Žci 60 m př. 207 Kortus Rostislav 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 9.07 09.07
Žci 60 m př. 217 Kupka Vojtěch 02 TJ Dukla Praha logo 8.31 08.35
Žci 60 m př. 84 Lawson Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.35
Žci 60 m př. 243 Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 9,02 09.03
Žci 60 m př. 164 Petrikovič Lukáš 02 SKP Union Cheb - klub atletiky logo 8.89 08.89
Žci 60 m př. 287 Plaček Matyáš 02 TJ Sokol Opava logo 08.93
Žci 60 m př. 98 Prokop Roman 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 09.17
Žci 60 m př. 19 Schubert Štěpan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. logo 8.91 08.91
Žci 60 m př. 175 Skřeček David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 8,83 08.98
Žci 60 m př. 88 Sládek Kryštof 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.19
Žci 60 m př. 170 Starý Adam 02 Spartak Praha 4 logo 8.72 08.81
Žci 60 m př. 89 Šalman Jan 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.94
Žci 60 m př. 240 Škrland Ondřej 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 08.82
Žci 60 m př. 189 Večeřa Marek 02 SSK Vítkovice logo 08.98
Žci 60 m př. 190 Vicher Jan 02 SSK Vítkovice logo 08.90
Žci 60 m př. 120 Zdražila Filip 02 Atletika Poruba z.s. logo 09.16
Žci výška 268 Bělka Stanislav 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.76
Žci výška 68 Beneš Jan 02 ASK Slavia Praha logo 1.65
Žci výška 36 Buráň Ondřej 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 173 1.67
Žci výška 200 Burian Martin 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 1.64
Žci výška 156 Justa František 03 SK Kotlářka Praha logo 1.61
Žci výška 315 Kořínek Jindřich 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. logo 1.68
Žci výška 208 Kratochvíl Tomáš 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 1.95 1.95
Žci výška 28 Mareček Jakub 02 AC Pardubice logo 1.80
Žci výška 144 Matoušek Jiří 03 SC Radotín Praha logo 1.58 1.58
Žci výška 135 Mlečka Radim 03 BYAC Brno 1.66
Žci výška 72 Paták Vojtěch 02 ASK Slavia Praha logo 1.70
Žci výška 244 Petrjanoš Jakub 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 1.75
Žci výška 245 Prokeš Štěpán 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 1.62
Žci výška 152 Sak Bohumil 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo 1.65
Žci výška 288 Šenk Richard 04 TJ Sokol Opava logo 1.70
Žci výška 102 Šmida Filip 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s. logo 01.58 1.58
Žci výška 229 Štancl Jáchym 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 1.63
Žci výška 90 Vašut Patrik 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.66
Žci výška 190 Vicher Jan 02 SSK Vítkovice logo 1.69
Žci tyč 280 Celta Martin 02 TJ Sokol Opava logo 2.76 2.76
Žci tyč 281 Ciminga Samuel 05 TJ Sokol Opava logo 2.46 2.46
Žci tyč 252 Gysel Dominik 02 TJ Nová Včelnice, z.s. 3.42
Žci tyč 78 Hajzler Mario 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2.44 2.44
Žci tyč 253 Hašek David 02 TJ Nová Včelnice, z.s. 3.10
Žci tyč 264 Kloud Vojtěch 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 3.21
Žci tyč 286 Krček Jan 05 TJ Sokol Opava logo 2.52 2.52
Žci tyč 185 Macura Marek 02 SSK Vítkovice logo 2.84
Žci tyč 169 Pavlica Marek 02 Spartak Praha 4 logo 3.00 3.00
Žci tyč 108 Pospíšil Daniel 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 2.65
Žci tyč 19 Schubert Štěpan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. logo 2.90 2.90
Žci tyč 15 Strýček Henrich 02 AC Čejkovice logo 3.31
Žci tyč 188 Škovrán Matěj 02 SSK Vítkovice logo 3.30
Žci tyč 229 Štancl Jáchym 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 3.60
Žci tyč 90 Vašut Patrik 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 2.88
Žci tyč 230 Velička Karel 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 2.81
Žci tyč 20 Vodička Dušan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. logo 2.50 2.50
Žci tyč 41 Žerava Cyril 03 AC Turnov, z. s. logo 2.70
Žci dálka 199 Bauer Adam 02 ŠAK Chodov, z. s. logo 5,80 5.87
Žci dálka 222 Bujdák Michal 03 TJ Jiskra Otrokovice logo 5.81
Žci dálka 36 Buráň Ondřej 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 595 5.50
Žci dálka 278 Doubek František 02 TJ SOKOL Nová Paka 574 5.74
Žci dálka 106 Dykast Robert 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 5.76
Žci dálka 285 Kavecký David Gabriel 03 TJ Sokol Opava logo 5.88
Žci dálka 208 Kratochvíl Tomáš 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 6.88 6.88
Žci dálka 217 Kupka Vojtěch 02 TJ Dukla Praha logo 5.77 5.77
Žci dálka 84 Lawson Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.52
Žci dálka 85 Lochman Benedikt Franti 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.11 5.69
Žci dálka 33 Mikeš Ondřej 02 AC TJ Jičín logo 5.82
Žci dálka 53 Netík Marek 02 AK Sokolov logo 6.16
Žci dálka 244 Petrjanoš Jakub 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 5.97
Žci dálka 316 Remuta Jakub 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. logo 5.70
Žci dálka 175 Skřeček David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5,98 5.73
Žci dálka 170 Starý Adam 02 Spartak Praha 4 logo 5.74 5.74
Žci dálka 136 Špicar Miroslav 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5.71
Žci dálka 54 Termer David 02 AK Sokolov logo 5.78
Žci koule 4kg 132 Bína Matěj 02 Bechyňský atlet.klub Bechyně logo 11,94 11.94
Žci koule 4kg 313 Brodníček Patrik 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. logo 12.23
Žci koule 4kg 201 Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 11.32
Žci koule 4kg 105 Dobrý Matěj 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 11.41
Žci koule 4kg 318 Dostál Radim 02 Univerzitní sportovní klub Praha logo 12.54
Žci koule 4kg 269 Dudáš Jakub 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 11.83
Žci koule 4kg 183 Frydryšek Jakub 02 SSK Vítkovice logo 14.54
Žci koule 4kg 174 Kolomazník Jonáš 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 13,09 13.09
Žci koule 4kg 186 Macura Lukáš 02 SSK Vítkovice logo 13.17
Žci koule 4kg 250 Nepomucký Václav 02 TJ Neratovice logo 13,66 13.66
Žci koule 4kg 287 Plaček Matyáš 02 TJ Sokol Opava logo 11.79
Žci koule 4kg 97 Ponížil Martin 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 12.85
Žci koule 4kg 5 Sýkora Štěpán 02 A. C. TEPO Kladno logo 12.29
Žci koule 4kg 188 Škovrán Matěj 02 SSK Vítkovice logo 12.28
Žci koule 4kg 289 Špilháček Michal 02 TJ Sokol Opava logo 12.85
Žci koule 4kg 54 Termer David 02 AK Sokolov logo 12.91
Žci koule 4kg 157 Zasadil Jan 02 SK Kotlářka Praha logo 11.95
Žky 60 m 46 Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 8,02 08.04
Žky 60 m 17 Čapská Kateřina 03 AC Domažlice, z. s. logo 8,19 08.19
Žky 60 m 159 Dvořáková Tereza 03 SK Kotlářka Praha logo 08.28
Žky 60 m 177 Eibichová Eliška 02 SK Jeseniova logo 08.21
Žky 60 m 37 Fornůsková Adriana 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 8,12 08.12
Žky 60 m 214 Gabrišková Andrea 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 08.27 08.27
Žky 60 m 7 Jonášová Aneta 02 A. C. TEPO Kladno logo 08.18
Žky 60 m 172 Kaletová Ema 02 Spartak Praha 4 logo 7.96 07.96
Žky 60 m 75 Kotrhonzová Jana 02 ASK Slavia Praha logo 08.27
Žky 60 m 124 Krchová Alžběta 03 Atletika Poruba z.s. logo 08.29
Žky 60 m 149 Lautnerová Agatha 04 SK Aritma Praha logo 8,24 08.24
Žky 60 m 322 Matějková Markéta 02 USK PROVOD Ústí n/L. logo 08.20
Žky 60 m 92 Mičunková Lucie 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.97
Žky 60 m 140 Miková Dominika 02 JAC Brno 08.12
Žky 60 m 93 Niebauerová Radka 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.25
Žky 60 m 236 Novotná Adéla 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 07.97
Žky 60 m 237 Rappová Františka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 08.16
Žky 60 m 218 Semecká Eliška 02 TJ Dukla Praha logo 07.93 07.93
Žky 60 m 299 Smolková Nikol 02 TJ Sokol Opava logo 08.27
Žky 60 m 275 Šafránková Jana 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 08.14
Žky 60 m 276 Šlehubrová Kristýna 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 08.12
Žky 60 m 51 Štekrová Veronika 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. logo 8,09 08.09
Žky 60 m 100 Švarcová Simona 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. logo 8,25 08.26
Žky 60 m 131 Tvrdá Kateřina 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. logo 7,98 07.98
Žky 150 m 46 Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 19,71 19.71
Žky 150 m 109 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 19.87
Žky 150 m 141 Bendová Ester 03 PSK Olymp Praha, z.s. logo 19,56 19.56
Žky 150 m 296 Brunová Vanda 03 TJ Sokol Opava logo 20.10
Žky 150 m 255 Czeschová Eliška 03 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 19,97 19.97
Žky 150 m 3 Drašnarová Nicole 02 A. C. Sparta Praha logo 20.06
Žky 150 m 37 Fornůsková Adriana 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 19,20 20.05
Žky 150 m 214 Gabrišková Andrea 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 19:98 19.98
Žky 150 m 172 Kaletová Ema 02 Spartak Praha 4 logo 19.40 19.40
Žky 150 m Kopicová Kateřina 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. logo 20.14 A
Žky 150 m 234 Kořínková Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 19,92 19.92
Žky 150 m 75 Kotrhonzová Jana 02 ASK Slavia Praha logo 19.97
Žky 150 m 257 Krejčí Pavla 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 20,00 20.00
Žky 150 m 124 Krchová Alžběta 03 Atletika Poruba z.s. logo 20.07
Žky 150 m 127 Křížková Natálie 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 19.70 19.70
Žky 150 m 149 Lautnerová Agatha 04 SK Aritma Praha logo 19,88 19.88
Žky 150 m 92 Mičunková Lucie 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 19.26
Žky 150 m 140 Miková Dominika 02 JAC Brno 19.73
Žky 150 m 47 Mlejnková Petra 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 20.12
Žky 150 m 93 Niebauerová Radka 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 20.08
Žky 150 m 236 Novotná Adéla 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 19.32
Žky 150 m 143 Šplechtnová Barbora 02 PSK Olymp Praha, z.s. logo 18,99 18.99
Žky 150 m 100 Švarcová Simona 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. logo 19,85 19.86
Žky 150 m 215 Třísková Veronika 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 19.97 19.97
Žky 150 m Urbášková Elena 03 AK Šternberk z.s. logo 20.16 A
Žky 150 m 241 Voříšková Anežka 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 19.71
Žky 300 m 320 Babíková Viktoria 02 USK PROVOD Ústí n/L. logo 42.64
Žky 300 m 321 Bisová Nikola 02 USK PROVOD Ústí n/L. logo 42.45
Žky 300 m 260 Cagašová Anna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 41.97 41.97
Žky 300 m 255 Czeschová Eliška 03 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 43,28 43.28
Žky 300 m 1 Červinková Ester 02 A. C. Sparta Praha logo 41.4
Žky 300 m 159 Dvořáková Tereza 03 SK Kotlářka Praha logo 43.68
Žky 300 m 121 Hájková Ludmila 02 Atletika Poruba z.s. logo 43.60
Žky 300 m 247 Khunová Kateřina 02 TJ Lokomotiva Rakovník 42,97s 43.76
Žky 300 m 29 Korhoňová Tereza 02 AC Prostějov logo 44.14 44.14
Žky 300 m 235 Kovářová Lucie 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 43.97
Žky 300 m 179 Krbcová Lucie 03 SK Jeseniova logo 43.29
Žky 300 m 257 Krejčí Pavla 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 43,71 43.71
Žky 300 m 9 Lamačová Tereza 04 A. C. TEPO Kladno logo 43.48
Žky 300 m 14 Novosadová Jitka 02 AC Čáslav z.s. logo 43.09
Žky 300 m 94 Petrová Karolína 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 41.98
Žky 300 m Poppelová Lucie 03 A. C. Sparta Praha logo 44.29 A
Žky 300 m 76 Procházková Lucie 02 ASK Slavia Praha logo 44,24 45.70
Žky 300 m 10 Quadrátová Anna Marie 02 A. C. TEPO Kladno logo 43.26
Žky 300 m 77 Skalická Markéta 03 ASK Slavia Praha logo 43.41
Žky 300 m 197 Suchánková Barbora 02 SSK Vítkovice logo 42.98
Žky 300 m 239 Šimůnková Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 43.69
Žky 300 m 305 Škrabalová Kristýna 02 TJ Svitavy, z . s. logo 44.27 44.27
Žky 300 m 62 Urbášková Elena 03 AK Šternberk z.s. logo 43.08
Žky 300 m 150 Vilímová Kateřina 04 SK Aritma Praha logo 44,02 44.02
Žky 300 m 241 Voříšková Anežka 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 42.66
Žky 800 m 321 Bisová Nikola 02 USK PROVOD Ústí n/L. logo 2:20.71
Žky 800 m 295 Bittnerová Michaela 03 TJ Sokol Opava logo 2:29.94
Žky 800 m 260 Cagašová Anna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 2:20.02 2:20.02
Žky 800 m 158 Cibiková Tereza 02 SK Kotlářka Praha logo 2:27.77
Žky 800 m 24 Čadová Adéla 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 2:29.83 2:29.83
Žky 800 m Dostálová Adéla 03 SK Hranice, z.s. logo 2:33.42 2:33.42 A
Žky 800 m 163 Dvořáková Kristýna 02 SKOK J. Hradec, z.s. logo 2:28.41
Žky 800 m 204 Florová Monika 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha logo 2:27,54 2:30.04
Žky 800 m 34 Havelková Marika 02 AC TJ Jičín logo 2:28.93
Žky 800 m 297 Hromadová Alexandra 02 TJ Sokol Opava logo 2:29.16
Žky 800 m 308 Maksová Anna 02 TJ Šumperk, z.s. logo 2:28.00 2:28.12
Žky 800 m 112 Mervartová Tereza 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 2:28.91
Žky 800 m 14 Novosadová Jitka 02 AC Čáslav z.s. logo 2:27.50
Žky 800 m Onderková Eliška 02 SK Kotlářka Praha logo 2:31.28 A
Žky 800 m 66 Porubčanová Zuzana 02 ASK ELNA Počerady logo 2:20.28
Žky 800 m 266 Pourová Alžběta 02 TJ Sokol Jaroměř logo 2:23 2:26.03
Žky 800 m 43 Sajdlová Lucie 03 AC Turnov, z. s. logo 2:27,94 2:29.80
Žky 800 m 310 Sasynová Karolína 02 TJ TŽ Třinec logo 2:18.99
Žky 800 m 248 Szelkeová Adéla 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 2:29,25 2:29.25
Žky 800 m 198 Šenková Zuzana 02 SSK Vítkovice logo 2:21.75
Žky 800 m 142 Šilhavá Anna 03 PSK Olymp Praha, z.s. logo 2:26,45 2:26.45
Žky 800 m 305 Škrabalová Kristýna 02 TJ Svitavy, z . s. logo 2:26.13 2:26.13
Žky 800 m Špačková Kristina 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo 2:32.43 A
Žky 800 m 96 Štěpánková Zdena 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 2:27.56
Žky 800 m 65 Štoudková Pavla 03 ASK Blansko logo 2:17,68 2:17.68
Žky 800 m 219 Vaculíková Edita 03 TJ Dukla Praha logo 2:27.16 2:27.16
Žky 800 m 48 Zahrádková Eliška 03 AK Most logo 2:25,34 2:25.23
Žky 1500 m 176 Durdová Michaela 03 SK Jeseniova logo 5:30.26
Žky 1500 m 50 Helebrantová Petra 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. logo 4:51,85 5:02.95
Žky 1500 m 116 Landsmannová Eliška 03 Atletika Jižní Město z.s. logo 5:05.14
Žky 1500 m 193 Machačová Anna 02 SSK Vítkovice logo 5:27.44
Žky 1500 m 146 Millerová Natálie 04 SC Radotín Praha logo 5:33,63 5:33.63
Žky 1500 m 256 Navrátilová Sára 04 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 5:14,54 5:14.54
Žky 1500 m 261 Ningerová Klára 03 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 5:23.05 5:23.05
Žky 1500 m 42 Pekařová Jana 02 AC Turnov, z. s. logo 5:01.87
Žky 1500 m 180 Poborská Eliška 03 SK Jeseniova logo 5:36.03
Žky 1500 m 327 Půstová Šárka 02 VSK Univerzita Brno logo 5:07.42
Žky 1500 m 274 Radoňská Linda 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 5:34.10
Žky 1500 m 11 Somrová Šárka 04 A. C. TEPO Kladno logo 5:04.92
Žky 1500 m 226 Stránská Vendula 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 5:36.34
Žky 1500 m 311 Šimurdová Michaela 02 TJ TŽ Třinec logo 5:02.48
Žky 1500 m 262 Ťahanová Viktorie 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 5:25.27 5:25.27
Žky 1500 m 125 Toová Klára 04 Atletika Poruba z.s. logo 5:12.94
Žky 1500 m 263 Zemaníková Anna 02 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 5:01.99 5:01.99
Žky 1500 m 151 Zvolánková Lucie 02 SK Aritma Praha logo 5:06 5:06.07
Žky 60 m př. 302 Bartoňková Andrea 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 09.60
Žky 60 m př. 141 Bendová Ester 03 PSK Olymp Praha, z.s. logo 9,11 09.11
Žky 60 m př. 231 Čihulová Sára 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 09.32
Žky 60 m př. 91 Eichlerová Veronika 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.17
Žky 60 m př. 307 Hajtmarová Martina 02 TJ Šumperk, z.s. logo 9.49 09.59
Žky 60 m př. 233 Hercíková Klára 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 9,51 09.51
Žky 60 m př. 122 Hrbáčová Lucie 02 Atletika Poruba z.s. logo 08.99
Žky 60 m př. 21 Kadavá Kateřina 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. logo 9.00 09.00
Žky 60 m př. 29 Korhoňová Tereza 02 AC Prostějov logo 9.23 09.23
Žky 60 m př. 234 Kořínková Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 09.22
Žky 60 m př. 303 Kosielská Pavla 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 09.39
Žky 60 m př. 173 Kotková Daniela 02 Spartak Praha 4 logo 8.92 08.92
Žky 60 m př. 179 Krbcová Lucie 03 SK Jeseniova logo 09.45
Žky 60 m př. 127 Křížková Natálie 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 9.33 09.33
Žky 60 m př. 160 Lánská Barbora 02 SK Kotlářka Praha logo 09.57
Žky 60 m př. 322 Matějková Markéta 02 USK PROVOD Ústí n/L. logo 09.19
Žky 60 m př. 55 Píchalová Barbara 02 AK ŠKODA Plzeň logo 08.68
Žky 60 m př. 211 Řezníková Anna 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 9.36 09.52
Žky 60 m př. 225 Savarová Adéla 02 TJ Jiskra Otrokovice logo 09.36
Žky 60 m př. 218 Semecká Eliška 02 TJ Dukla Praha logo 08.86 08.86
Žky 60 m př. 254 Šímová Johana 02 TJ Nová Včelnice, z.s. 9.41 09.63
Žky 60 m př. 143 Šplechtnová Barbora 02 PSK Olymp Praha, z.s. logo 9,13 09.13
Žky 60 m př. 131 Tvrdá Kateřina 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. logo 08,92 08.92
Žky 60 m př. 126 Vlčková Tereza 02 Atletika Poruba z.s. logo 09.20
Žky výška 302 Bartoňková Andrea 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1.53
Žky výška 6 Berková Adéla 02 A. C. TEPO Kladno logo 1.58
Žky výška 81 Horváthová Michaela 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 1.66 1.66
Žky výška 110 Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.53
Žky výška 138 Klementová Klára 04 JAC Brno 1.58 1.51
Žky výška 67 Klepetková Viktorie 03 ASK Lovosice logo 1.55
Žky výška 277 Kotalíková Julie 02 TJ Sokol Milevsko 1.56 1.56
Žky výška 173 Kotková Daniela 02 Spartak Praha 4 logo 160 1.60
Žky výška 139 Krejčiříková Klára 02 JAC Brno 1.70
Žky výška 133 Mášková Karolína 03 Bechyňský atlet.klub Bechyně logo 155 1.51
Žky výška 273 Olivová Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.66
Žky výška 162 Paťavová Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí logo 1.60
Žky výška 304 Přibylová Alice 02 TJ Spartak Vlašim logo 156 1.55
Žky výška 196 Sobčíková Adéla 02 SSK Vítkovice logo 1.57
Žky výška 246 Stehlíková Denisa 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 1.55
Žky výška 95 Svozilová Simona 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.63
Žky výška 126 Vlčková Tereza 02 Atletika Poruba z.s. logo 1.60
Žky výška 35 Volná Daniela 02 AC TJ Jičín logo 1.71
Žky tyč 80 Čamlíková Kateřina 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2.42 2.32
Žky tyč 2 Danišová Anna 02 A. C. Sparta Praha logo 2.30
Žky tyč 18 Dvořáková Lucie 03 AC Choceň, spolek logo 265 2.65
Žky tyč 202 Hezká Eliška 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 2.78
Žky tyč 110 Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 2.10
Žky tyč 298 Janíková Tereza 02 TJ Sokol Opava logo 3.72 3.52
Žky tyč 16 Kršová Adéla 02 AC Čejkovice logo 2.41
Žky tyč 111 Křížová Zuzana 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 2.20
Žky tyč 8 Kubešová Eva 02 A. C. TEPO Kladno logo 2.90
Žky tyč 162 Paťavová Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí logo 2.92
Žky tyč 194 Picmausová Petra 02 SSK Vítkovice logo 2.93
Žky tyč 238 Rydvalová Anna 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 3.00
Žky dálka 294 Baroňová Markéta 02 TJ Sokol Opava logo 5.24
Žky dálka 109 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 5.36
Žky dálka 265 Coufalová Johana 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 5.32
Žky dálka 177 Eibichová Eliška 02 SK Jeseniova logo 5.19
Žky dálka 91 Eichlerová Veronika 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.25
Žky dálka 81 Horváthová Michaela 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 5.09 5.09
Žky dálka 7 Jonášová Aneta 02 A. C. TEPO Kladno logo 5.16
Žky dálka 21 Kadavá Kateřina 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. logo 5.22 5.22
Žky dálka 55 Píchalová Barbara 02 AK ŠKODA Plzeň logo 5.58
Žky dálka 195 Pokorná Barbora 02 SSK Vítkovice logo 5.18
Žky dálka 251 Pšeničková Sára 03 TJ Neratovice logo 502 5.02
Žky dálka 237 Rappová Františka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 5.23
Žky dálka 38 Sklenářová Tereza 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 4.99 4.99
Žky dálka 64 Steinerová Nikola 02 AKM Viktoria Plzeň logo 5.44
Žky dálka 239 Šimůnková Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 5.35
Žky dálka 4 Trhoňová Markéta 02 A. C. Sparta Praha logo 4.98
Žky dálka 215 Třísková Veronika 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 5.20 5.20
Žky dálka 312 Zahaluková Erika 02 TJ TŽ Třinec logo 5.40
Žky koule 3kg 137 Barcalová Eliška 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.44
Žky koule 3kg 191 Brzyszkowská Katrin 03 SSK Vítkovice logo 11.31
Žky koule 3kg 265 Coufalová Johana 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 11.44
Žky koule 3kg Danišová Anna 02 A. C. Sparta Praha logo 09.72 A
Žky koule 3kg 306 Divišová Vendula 02 TJ Šumperk, z.s. logo 10.50 10.50
Žky koule 3kg 232 Dočekalová Sára 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 10.54
Žky koule 3kg 74 Dvořáková Kateřina 03 ASK Slavia Praha logo 09.98
Žky koule 3kg 52 Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová logo 10,18 10.18
Žky koule 3kg 178 Harazímová Jitka 02 SK Jeseniova logo 11.24
Žky koule 3kg 130 Holcová Klára 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. logo 11.59
Žky koule 3kg 123 Kotkolíková Eliška 02 Atletika Poruba z.s. logo 11.39
Žky koule 3kg 249 Kovaříčková Nicola 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. logo 10.82 10.82
Žky koule 3kg 192 Králová Lucie 02 SSK Vítkovice logo 12.10
Žky koule 3kg 220 Malá Barbora 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 10,63 10.63
Žky koule 3kg 273 Olivová Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 10.83
Žky koule 3kg 44 Velíšková Barbora 02 AC Turnov, z. s. logo 11.25
Žky koule 3kg 319 Veselá Eliška 02 Univerzitní sportovní klub Praha logo 11.75
Žky koule 3kg 30 Vitásková Andrea 02 AC Prostějov logo 11.70 11.70
Žky koule 3kg 300 Zdražilová Zuzana 02 TJ Sokol Opava logo 11.77