Seznam přihlášek

Mistrovství ČR žáků a žákyň, Praha-Stromovka, 4. 3. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žci 60 m 216 Ayeni David 02 TJ Dukla Praha 07.41 07.41
Žci 60 m 267 Batelka David 02 TJ Sokol Kolín-atletika 07.69
Žci 60 m 134 Celfr Marek 02 BYAC Brno 07.66
Žci 60 m 31 Čechtický David 02 AC Slovan Liberec, z.s. 07.61
Žci 60 m 282 Formánek Tadeáš 02 TJ Sokol Opava 07.18
Žci 60 m 69 Höfner Michael 02 ASK Slavia Praha 07.35
Žci 60 m 242 Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav 07.69
Žci 60 m 153 Kobliha Lukáš 03 SK Hranice, z.s. 7.49 07.60
Žci 60 m 168 Kozák Miroslav 02 Spartak Praha 4 7.39 07.39
Žci 60 m 161 Krivčík Filip 02 SK Nové Město nad Metují 7,35 07.39
Žci 60 m 12 Michek Tomáš 02 AC Čáslav z.s. 07.67
Žci 60 m 86 Nevřela Štěpán 03 Atletický klub Olomouc z.s. 07.62
Žci 60 m 45 Novák Matyáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. 07.45
Žci 60 m 107 Pazdera Michal 02 Atletika Chrudim, z.s. 07.43
Žci 60 m 103 Slanina Michal 02 Atletika Benešov 7,66 07.66
Žci 60 m 101 Surjomartono Michal 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.70 07.70
Žci 60 m 224 Sychra Adam 03 TJ Jiskra Otrokovice 07.66
Žci 60 m 271 Šámal Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika 07.57
Žci 60 m 288 Šenk Richard 04 TJ Sokol Opava 07.52
Žci 60 m 210 Šutera Erik 02 T. J. Sokol České Budějovice 7.64 07.64
Žci 60 m 61 Tichý Jan 02 AK Šternberk z.s. 07.71
Žci 60 m 115 Vejlupek Vojtěch 02 Atletika Jižní Město z.s. 07.65
Žci 60 m 291 Vencl Viktor 02 TJ Sokol Opava 7,62 07.62
Žci 150 m 267 Batelka David 02 TJ Sokol Kolín-atletika 18.43
Žci 150 m 56 Dohnal Adam 02 AK Šternberk z.s. 18.14
Žci 150 m 27 Flekač Tomáš 02 AC Pardubice 18.51
Žci 150 m 282 Formánek Tadeáš 02 TJ Sokol Opava 17.55
Žci 150 m 69 Höfner Michael 02 ASK Slavia Praha 17.47
Žci 150 m 284 Holuscha Daniel 02 TJ Sokol Opava 18.31
Žci 150 m 228 Chloupek Jakub 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 18.50
Žci 150 m 314 Knobloch Matěj 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.18
Žci 150 m 153 Kobliha Lukáš 03 SK Hranice, z.s. 18.09 18.21
Žci 150 m 168 Kozák Miroslav 02 Spartak Praha 4 17.65 17.65
Žci 150 m 161 Krivčík Filip 02 SK Nové Město nad Metují 18,37 18.37
Žci 150 m 85 Lochman Benedikt Franti 03 Atletický klub Olomouc z.s. 18.36
Žci 150 m 45 Novák Matyáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. 18.42
Žci 150 m Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 18.65 A
Žci 150 m 164 Petrikovič Lukáš 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 18.36 18.36
Žci 150 m 73 Schneider Sebastian 02 ASK Slavia Praha 18.22
Žci 150 m 103 Slanina Michal 02 Atletika Benešov 18,33 18.33
Žci 150 m 165 Sztrapek Stanislav 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 18.56 18.56
Žci 150 m 240 Škrland Ondřej 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.05
Žci 150 m 61 Tichý Jan 02 AK Šternberk z.s. 18.27
Žci 150 m 115 Vejlupek Vojtěch 02 Atletika Jižní Město z.s. 18.58
Žci 150 m 291 Vencl Viktor 02 TJ Sokol Opava 18,23 18.23
Žci 150 m 272 Vilím Jan 02 TJ Sokol Kolín-atletika 18.60
Žci 150 m 171 Wooller Tomáš 02 Spartak Praha 4 18.52 18.52
Žci 150 m 309 Zawada Jakub 02 TJ TŽ Třinec 18.33 18.33
Žci 300 m 199 Bauer Adam 02 ŠAK Chodov, z. s. 38.70 38.75
Žci 300 m 32 Černý Marek 02 AC Slovan Liberec, z.s. 40.09
Žci 300 m 56 Dohnal Adam 02 AK Šternberk z.s. 38.48
Žci 300 m 114 Gnip Dominik 03 Atletika Jižní Město z.s. 39.12
Žci 300 m 58 Grégr Jakub 02 AK Šternberk z.s. 38.05
Žci 300 m 258 Hlavačka Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 38.78 38.78
Žci 300 m 284 Holuscha Daniel 02 TJ Sokol Opava 38.53
Žci 300 m 83 Horák Vojtěch 03 Atletický klub Olomouc z.s. 40.08
Žci 300 m 228 Chloupek Jakub 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 39.45
Žci 300 m 301 Janoušek Eduard 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 41.15
Žci 300 m 242 Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav 39.76
Žci 300 m Krejča Antonín 03 AC Čáslav z.s. 42.72 A
Žci 300 m 99 Kuník Josef 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 39.15
Žci 300 m 59 Lenhart Ondřej 02 AK Šternberk z.s. 39.58
Žci 300 m Lovětínský Pavel 02 Atletika Jihlava 43.12 A
Žci 300 m 33 Mikeš Ondřej 02 AC TJ Jičín 38.92
Žci 300 m Pištěk Tomáš 03 ASK Slavia Praha 43.05 A
Žci 300 m 325 Plaček Tadeáš 03 VSK Univerzita Brno 38.16
Žci 300 m 148 Serafin Oliver 02 SK Aritma Praha 39,78 39.78
Žci 300 m Stehno Roman 02 AC Čáslav z.s. 42,05 A
Žci 300 m 165 Sztrapek Stanislav 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 38.14 38.14
Žci 300 m 271 Šámal Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika 40.06 40.0
Žci 300 m 145 Tomek Ondřej 02 SC Radotín Praha 41,09 41.09
Žci 300 m 213 Trávníček Štěpán 03 TJ Baník Stříbro, spolek 42.40 42.40
Žci 300 m 272 Vilím Jan 02 TJ Sokol Kolín-atletika 39.89
Žci 300 m 171 Wooller Tomáš 02 Spartak Praha 4 39.40 39.40
Žci 300 m 309 Zawada Jakub 02 TJ TŽ Třinec 39,34 39.34
Žci 300 m 120 Zdražila Filip 02 Atletika Poruba z.s. 39.66
Žci 800 m 317 Bix David 02 TJ Znojmo, z.s. 2:11,31 2:11.31
Žci 800 m 22 David Jakub 02 AC Mladá Boleslav z.s. 2:17.58 2:17.58
Žci 800 m 212 Davidík Jakub 02 TJ Baník Stříbro, spolek 1:58.11 1:58.11
Žci 800 m 182 Feranec Adam 02 SSK Vítkovice 2:15.22
Žci 800 m 114 Gnip Dominik 03 Atletika Jižní Město z.s. 2:08.50
Žci 800 m 58 Grégr Jakub 02 AK Šternberk z.s. 2:05.45
Žci 800 m 283 Gruň Tomáš 02 TJ Sokol Opava 2:16.07
Žci 800 m 258 Hlavačka Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:08.67 2:08.67
Žci 800 m 49 Hřích Jan 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 2:15,81 2:15.81
Žci 800 m 323 Chaloupka Milan 02 VSK Univerzita Brno 2:17.24
Žci 800 m 71 Konvalina Samuel 02 ASK Slavia Praha 2:17.49
Žci 800 m 221 Kopřiva Jan 03 TJ Jiskra Nový Bor 2:17.74
Žci 800 m 59 Lenhart Ondřej 02 AK Šternberk z.s. 2:11.08
Žci 800 m 117 Martinák Michal 02 Atletika Litvínov, z.s. 2:09,05 2:09.05
Žci 800 m 104 Mynařík Pavel 02 Atletika Holešov, z.s. 2:04,37 2:04.37
Žci 800 m 325 Plaček Tadeáš 03 VSK Univerzita Brno 2:06.07
Žci 800 m 129 Podolák Lukáš 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.74
Žci 800 m 26 Sekerka Antonín 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:14.03
Žci 800 m 13 Stehno Roman 02 AC Čáslav z.s. 2:16.70
Žci 800 m 187 Ščibráni Milan 03 SSK Vítkovice 2:14.34
Žci 800 m 166 Šebo Jan 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 2:16.55 2:16.55
Žci 800 m 213 Trávníček Štěpán 03 TJ Baník Stříbro, spolek 2:16.83-10.12. 2:23.95
Žci 800 m 167 Vaidiš Daniel 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 2:07.56 2:07.56
Žci 800 m 292 Vícha Lukáš 02 TJ Sokol Opava 2:10.13
Žci 1500 m 82 Adensam Nicholas Jan 02 Atletický klub Olomouc z.s. 4:20.43
Žci 1500 m 205 Bahenský Petr 02 T. J. Sokol České Budějovice 4:36.35 4:36.35
Žci 1500 m 227 Bernášek Tomáš 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4:32.73
Žci 1500 m 279 Bláha Martin 02 TJ Sokol Opava 4:40.12
Žci 1500 m 113 Boketta Nico 02 Atletika Jižní Město z.s. 4:19.79
Žci 1500 m 181 Bužga Jan 02 SSK Vítkovice 4:43.18
Žci 1500 m Carpentier Philippe 02 AK ŠKODA Plzeň 5:01.23 A
Žci 1500 m 40 Hanyk Michal 02 AC Turnov, z. s. 4:31.11
Žci 1500 m 206 Kofroň Radek 02 T. J. Sokol České Budějovice 4:56.21
Žci 1500 m 23 Kolín Jakub 02 AC Mladá Boleslav z.s. 4:36.65 4:36.65
Žci 1500 m 25 Konečný Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4:50.20
Žci 1500 m Krsička Lukáš 03 SK Aritma Praha 4:58 4:58.07 A
Žci 1500 m 79 Lenomar Pavel 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 4:41.16 4:58.40
Žci 1500 m 324 Odehnal Jan 04 VSK Univerzita Brno 4:45.73
Žci 1500 m 203 Pergler Jan 03 ŠAK při ZŠ Přeštice 4:39,02 4:39.02
Žci 1500 m 209 Řehula Šimon 02 T. J. Sokol České Budějovice 4:35.94 4:35.94
Žci 1500 m 259 Stankov Patrik 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 4:40.99 4:40.99
Žci 1500 m 326 Šípek Kryštof 02 VSK Univerzita Brno 4:39.52
Žci 1500 m 118 Vlček Šimon 02 Atletika Poruba z.s. 4:52.74
Žci 1500 m 63 Vostřel Radek 02 AK Žatec 4:46,5 4:48.63
Žci 3000 m 82 Adensam Nicholas Jan 02 Atletický klub Olomouc z.s. 09:09.70
Žci 3000 m 205 Bahenský Petr 02 T. J. Sokol České Budějovice 10:07.98 10:07.98
Žci 3000 m 113 Boketta Nico 02 Atletika Jižní Město z.s. 09:26.4
Žci 3000 m Carpentier Philippe 02 AK ŠKODA Plzeň 11:08.23 A
Žci 3000 m 39 Čermák Jiří 02 AC Turnov, z. s. 10:51.68
Žci 3000 m 57 Doležel Matyáš 02 AK Šternberk z.s. 10:46.62
Žci 3000 m 155 Hála Lukáš 02 SK Kotlářka Praha 10:40.86
Žci 3000 m 40 Hanyk Michal 02 AC Turnov, z. s. 09:37.16
Žci 3000 m 184 Juříček Daniel 02 SSK Vítkovice 10:37.50
Žci 3000 m 206 Kofroň Radek 02 T. J. Sokol České Budějovice 10:33.77 10:33.77
Žci 3000 m 147 Kožina Štěpán 03 SK Aktis Praha z.s. 10:45 10:45.1
Žci 3000 m 60 Lukašák Šimon 02 AK Šternberk z.s. 10:44.90
Žci 3000 m 128 Martínek David 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:38,71 10:38.62
Žci 3000 m 87 Přidal Tomáš 03 Atletický klub Olomouc z.s. 10:45.19
Žci 3000 m 259 Stankov Patrik 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 10:20.64 10:20.58
Žci 3000 m Šimek Matěj 02 Hvězda Pardubice z.s. 10:53,56 10:53.56 A
Žci 3000 m 326 Šípek Kryštof 02 VSK Univerzita Brno 10:48.93
Žci 3000 m 290 Vajda Ondřej 02 TJ Sokol Opava 10:44.13
Žci 3000 m 119 Zajíček Adam 03 Atletika Poruba z.s. 10:25.12
Žci 3000 m 293 Zamazal Oliver 02 TJ Sokol Opava 10:26.11
Žci 60 m př. 216 Ayeni David 02 TJ Dukla Praha 08.60 08.60
Žci 60 m př. 154 Bucha František 03 SK Kotlářka Praha 09.21
Žci 60 m př. 222 Bujdák Michal 03 TJ Jiskra Otrokovice 09.06
Žci 60 m př. 223 Dočkal Petr 03 TJ Jiskra Otrokovice 08.97
Žci 60 m př. 70 Hykš Sebastián 02 ASK Slavia Praha 09.14
Žci 60 m př. 285 Kavecký David Gabriel 03 TJ Sokol Opava 09.08
Žci 60 m př. 174 Kolomazník Jonáš 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 8,64 08.72
Žci 60 m př. 270 Konvalina Tomáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika 08.85
Žci 60 m př. 207 Kortus Rostislav 02 T. J. Sokol České Budějovice 9.07 09.07
Žci 60 m př. 217 Kupka Vojtěch 02 TJ Dukla Praha 8.31 08.35
Žci 60 m př. 84 Lawson Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. 08.35
Žci 60 m př. 243 Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 9,02 09.03
Žci 60 m př. 164 Petrikovič Lukáš 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 8.89 08.89
Žci 60 m př. 287 Plaček Matyáš 02 TJ Sokol Opava 08.93
Žci 60 m př. 98 Prokop Roman 02 Atletický klub Zlín, z.s. 09.17
Žci 60 m př. 19 Schubert Štěpan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8.91 08.91
Žci 60 m př. 175 Skřeček David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 8,83 08.98
Žci 60 m př. 88 Sládek Kryštof 03 Atletický klub Olomouc z.s. 09.19
Žci 60 m př. 170 Starý Adam 02 Spartak Praha 4 8.72 08.81
Žci 60 m př. 89 Šalman Jan 03 Atletický klub Olomouc z.s. 08.94
Žci 60 m př. 240 Škrland Ondřej 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.82
Žci 60 m př. 189 Večeřa Marek 02 SSK Vítkovice 08.98
Žci 60 m př. 190 Vicher Jan 02 SSK Vítkovice 08.90
Žci 60 m př. 120 Zdražila Filip 02 Atletika Poruba z.s. 09.16
Žci výška 268 Bělka Stanislav 02 TJ Sokol Kolín-atletika 1.76
Žci výška 68 Beneš Jan 02 ASK Slavia Praha 1.65
Žci výška 36 Buráň Ondřej 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 173 1.67
Žci výška 200 Burian Martin 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 1.64
Žci výška 156 Justa František 03 SK Kotlářka Praha 1.61
Žci výška 315 Kořínek Jindřich 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 1.68
Žci výška 208 Kratochvíl Tomáš 02 T. J. Sokol České Budějovice 1.95 1.95
Žci výška 28 Mareček Jakub 02 AC Pardubice 1.80
Žci výška 144 Matoušek Jiří 03 SC Radotín Praha 1.58 1.58
Žci výška 135 Mlečka Radim 03 BYAC Brno 1.66
Žci výška 72 Paták Vojtěch 02 ASK Slavia Praha 1.70
Žci výška 244 Petrjanoš Jakub 02 TJ Lokomotiva Břeclav 1.75
Žci výška 245 Prokeš Štěpán 02 TJ Lokomotiva Břeclav 1.62
Žci výška 152 Sak Bohumil 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.65
Žci výška 288 Šenk Richard 04 TJ Sokol Opava 1.70
Žci výška 102 Šmida Filip 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 01.58 1.58
Žci výška 229 Štancl Jáchym 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.63
Žci výška 90 Vašut Patrik 02 Atletický klub Olomouc z.s. 1.66
Žci výška 190 Vicher Jan 02 SSK Vítkovice 1.69
Žci tyč 280 Celta Martin 02 TJ Sokol Opava 2.76 2.76
Žci tyč 281 Ciminga Samuel 05 TJ Sokol Opava 2.46 2.46
Žci tyč 252 Gysel Dominik 02 TJ Nová Včelnice, z.s. 3.42
Žci tyč 78 Hajzler Mario 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2.44 2.44
Žci tyč 253 Hašek David 02 TJ Nová Včelnice, z.s. 3.10
Žci tyč 264 Kloud Vojtěch 02 TJ Sokol Hradec Králové 3.21
Žci tyč 286 Krček Jan 05 TJ Sokol Opava 2.52 2.52
Žci tyč 185 Macura Marek 02 SSK Vítkovice 2.84
Žci tyč 169 Pavlica Marek 02 Spartak Praha 4 3.00 3.00
Žci tyč 108 Pospíšil Daniel 02 Atletika Chrudim, z.s. 2.65
Žci tyč 19 Schubert Štěpan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2.90 2.90
Žci tyč 15 Strýček Henrich 02 AC Čejkovice 3.31
Žci tyč 188 Škovrán Matěj 02 SSK Vítkovice 3.30
Žci tyč 229 Štancl Jáchym 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.60
Žci tyč 90 Vašut Patrik 02 Atletický klub Olomouc z.s. 2.88
Žci tyč 230 Velička Karel 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.81
Žci tyč 20 Vodička Dušan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2.50 2.50
Žci tyč 41 Žerava Cyril 03 AC Turnov, z. s. 2.70
Žci dálka 199 Bauer Adam 02 ŠAK Chodov, z. s. 5,80 5.87
Žci dálka 222 Bujdák Michal 03 TJ Jiskra Otrokovice 5.81
Žci dálka 36 Buráň Ondřej 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 595 5.50
Žci dálka 278 Doubek František 02 TJ SOKOL Nová Paka 574 5.74
Žci dálka 106 Dykast Robert 02 Atletika Chrudim, z.s. 5.76
Žci dálka 285 Kavecký David Gabriel 03 TJ Sokol Opava 5.88
Žci dálka 208 Kratochvíl Tomáš 02 T. J. Sokol České Budějovice 6.88 6.88
Žci dálka 217 Kupka Vojtěch 02 TJ Dukla Praha 5.77 5.77
Žci dálka 84 Lawson Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. 6.52
Žci dálka 85 Lochman Benedikt Franti 03 Atletický klub Olomouc z.s. 6.11 5.69
Žci dálka 33 Mikeš Ondřej 02 AC TJ Jičín 5.82
Žci dálka 53 Netík Marek 02 AK Sokolov 6.16
Žci dálka 244 Petrjanoš Jakub 02 TJ Lokomotiva Břeclav 5.97
Žci dálka 316 Remuta Jakub 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5.70
Žci dálka 175 Skřeček David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5,98 5.73
Žci dálka 170 Starý Adam 02 Spartak Praha 4 5.74 5.74
Žci dálka 136 Špicar Miroslav 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5.71
Žci dálka 54 Termer David 02 AK Sokolov 5.78
Žci koule 4kg 132 Bína Matěj 02 Bechyňský atlet.klub Bechyně 11,94 11.94
Žci koule 4kg 313 Brodníček Patrik 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.23
Žci koule 4kg 201 Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 11.32
Žci koule 4kg 105 Dobrý Matěj 02 Atletika Chrudim, z.s. 11.41
Žci koule 4kg 318 Dostál Radim 02 Univerzitní sportovní klub Praha 12.54
Žci koule 4kg 269 Dudáš Jakub 02 TJ Sokol Kolín-atletika 11.83
Žci koule 4kg 183 Frydryšek Jakub 02 SSK Vítkovice 14.54
Žci koule 4kg 174 Kolomazník Jonáš 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 13,09 13.09
Žci koule 4kg 186 Macura Lukáš 02 SSK Vítkovice 13.17
Žci koule 4kg 250 Nepomucký Václav 02 TJ Neratovice 13,66 13.66
Žci koule 4kg 287 Plaček Matyáš 02 TJ Sokol Opava 11.79
Žci koule 4kg 97 Ponížil Martin 02 Atletický klub Zlín, z.s. 12.85
Žci koule 4kg 5 Sýkora Štěpán 02 A. C. TEPO Kladno 12.29
Žci koule 4kg 188 Škovrán Matěj 02 SSK Vítkovice 12.28
Žci koule 4kg 289 Špilháček Michal 02 TJ Sokol Opava 12.85
Žci koule 4kg 54 Termer David 02 AK Sokolov 12.91
Žci koule 4kg 157 Zasadil Jan 02 SK Kotlářka Praha 11.95
Žky 60 m 46 Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. 8,02 08.04
Žky 60 m 17 Čapská Kateřina 03 AC Domažlice, z. s. 8,19 08.19
Žky 60 m 159 Dvořáková Tereza 03 SK Kotlářka Praha 08.28
Žky 60 m 177 Eibichová Eliška 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.21
Žky 60 m 37 Fornůsková Adriana 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 8,12 08.12
Žky 60 m 214 Gabrišková Andrea 02 TJ Baník Stříbro, spolek 08.27 08.27
Žky 60 m 7 Jonášová Aneta 02 A. C. TEPO Kladno 08.18
Žky 60 m 172 Kaletová Ema 02 Spartak Praha 4 7.96 07.96
Žky 60 m 75 Kotrhonzová Jana 02 ASK Slavia Praha 08.27
Žky 60 m 124 Krchová Alžběta 03 Atletika Poruba z.s. 08.29
Žky 60 m 149 Lautnerová Agatha 04 SK Aritma Praha 8,24 08.24
Žky 60 m 322 Matějková Markéta 02 USK PROVOD Ústí n/L. 08.20
Žky 60 m 92 Mičunková Lucie 02 Atletický klub Olomouc z.s. 07.97
Žky 60 m 140 Miková Dominika 02 JAC Brno 08.12
Žky 60 m 93 Niebauerová Radka 03 Atletický klub Olomouc z.s. 08.25
Žky 60 m 236 Novotná Adéla 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.97
Žky 60 m 237 Rappová Františka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.16
Žky 60 m 218 Semecká Eliška 02 TJ Dukla Praha 07.93 07.93
Žky 60 m 299 Smolková Nikol 02 TJ Sokol Opava 08.27
Žky 60 m 275 Šafránková Jana 02 TJ Sokol Kolín-atletika 08.14
Žky 60 m 276 Šlehubrová Kristýna 03 TJ Sokol Kolín-atletika 08.12
Žky 60 m 51 Štekrová Veronika 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 8,09 08.09
Žky 60 m 100 Švarcová Simona 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 8,25 08.26
Žky 60 m 131 Tvrdá Kateřina 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,98 07.98
Žky 150 m 46 Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. 19,71 19.71
Žky 150 m 109 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 19.87
Žky 150 m 141 Bendová Ester 03 PSK Olymp Praha, z.s. 19,56 19.56
Žky 150 m 296 Brunová Vanda 03 TJ Sokol Opava 20.10
Žky 150 m 255 Czeschová Eliška 03 TJ Olympia Bruntál z.s. 19,97 19.97
Žky 150 m 3 Drašnarová Nicole 02 A. C. Sparta Praha 20.06
Žky 150 m 37 Fornůsková Adriana 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 19,20 20.05
Žky 150 m 214 Gabrišková Andrea 02 TJ Baník Stříbro, spolek 19:98 19.98
Žky 150 m 172 Kaletová Ema 02 Spartak Praha 4 19.40 19.40
Žky 150 m Kopicová Kateřina 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 20.14 A
Žky 150 m 234 Kořínková Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19,92 19.92
Žky 150 m 75 Kotrhonzová Jana 02 ASK Slavia Praha 19.97
Žky 150 m 257 Krejčí Pavla 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 20,00 20.00
Žky 150 m 124 Krchová Alžběta 03 Atletika Poruba z.s. 20.07
Žky 150 m 127 Křížková Natálie 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 19.70 19.70
Žky 150 m 149 Lautnerová Agatha 04 SK Aritma Praha 19,88 19.88
Žky 150 m 92 Mičunková Lucie 02 Atletický klub Olomouc z.s. 19.26
Žky 150 m 140 Miková Dominika 02 JAC Brno 19.73
Žky 150 m 47 Mlejnková Petra 02 AC Vysoké Mýto z.s. 20.12
Žky 150 m 93 Niebauerová Radka 03 Atletický klub Olomouc z.s. 20.08
Žky 150 m 236 Novotná Adéla 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19.32
Žky 150 m 143 Šplechtnová Barbora 02 PSK Olymp Praha, z.s. 18,99 18.99
Žky 150 m 100 Švarcová Simona 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 19,85 19.86
Žky 150 m 215 Třísková Veronika 02 TJ Baník Stříbro, spolek 19.97 19.97
Žky 150 m Urbášková Elen 03 AK Šternberk z.s. 20.16 A
Žky 150 m 241 Voříšková Anežka 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.71
Žky 300 m 320 Babíková Viktoria 02 USK PROVOD Ústí n/L. 42.64
Žky 300 m 321 Bisová Nikola 02 USK PROVOD Ústí n/L. 42.45
Žky 300 m 260 Cagašová Anna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 41.97 41.97
Žky 300 m 255 Czeschová Eliška 03 TJ Olympia Bruntál z.s. 43,28 43.28
Žky 300 m 1 Červinková Ester 02 A. C. Sparta Praha 41.4
Žky 300 m 159 Dvořáková Tereza 03 SK Kotlářka Praha 43.68
Žky 300 m 121 Hájková Ludmila 02 Atletika Poruba z.s. 43.60
Žky 300 m 247 Khunová Kateřina 02 TJ Lokomotiva Rakovník 42,97s 43.76
Žky 300 m 29 Korhoňová Tereza 02 AC Prostějov 44.14 44.14
Žky 300 m 235 Kovářová Lucie 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.97
Žky 300 m 179 Krbcová Lucie 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 43.29
Žky 300 m 257 Krejčí Pavla 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 43,71 43.71
Žky 300 m 9 Lamačová Tereza 04 A. C. TEPO Kladno 43.48
Žky 300 m 14 Novosadová Jitka 02 AC Čáslav z.s. 43.09
Žky 300 m 94 Petrová Karolína 02 Atletický klub Olomouc z.s. 41.98
Žky 300 m Poppelová Lucie 03 A. C. Sparta Praha 44.29 A
Žky 300 m 76 Procházková Lucie 02 ASK Slavia Praha 44,24 45.70
Žky 300 m 10 Quadrátová Anna Marie 02 A. C. TEPO Kladno 43.26
Žky 300 m 77 Skalická Markéta 03 ASK Slavia Praha 43.41
Žky 300 m 197 Suchánková Barbora 02 SSK Vítkovice 42.98
Žky 300 m 239 Šimůnková Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.69
Žky 300 m 305 Škrabalová Kristýna 02 TJ Svitavy, z . s. 44.27 44.27
Žky 300 m 62 Urbášková Elen 03 AK Šternberk z.s. 43.08
Žky 300 m 150 Vilímová Kateřina 04 SK Aritma Praha 44,02 44.02
Žky 300 m 241 Voříšková Anežka 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.66
Žky 800 m 321 Bisová Nikola 02 USK PROVOD Ústí n/L. 2:20.71
Žky 800 m 295 Bittnerová Michaela 03 TJ Sokol Opava 2:29.94
Žky 800 m 260 Cagašová Anna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:20.02 2:20.02
Žky 800 m 158 Cibiková Tereza 02 SK Kotlářka Praha 2:27.77
Žky 800 m 24 Čadová Adéla 02 AC Mladá Boleslav z.s. 2:29.83 2:29.83
Žky 800 m Dostálová Adéla 03 SK Hranice, z.s. 2:33.42 2:33.42 A
Žky 800 m 163 Dvořáková Kristýna 02 SKOK J. Hradec, z.s. 2:28.41
Žky 800 m 204 Florová Monika 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:27,54 2:30.04
Žky 800 m 34 Havelková Marika 02 AC TJ Jičín 2:28.93
Žky 800 m 297 Hromadová Alexandra 02 TJ Sokol Opava 2:29.16
Žky 800 m 308 Maksová Anna 02 TJ Šumperk, z.s. 2:28.00 2:28.12
Žky 800 m 112 Mervartová Tereza 02 Atletika Chrudim, z.s. 2:28.91
Žky 800 m 14 Novosadová Jitka 02 AC Čáslav z.s. 2:27.50
Žky 800 m Onderková Eliška 02 SK Kotlářka Praha 2:31.28 A
Žky 800 m 66 Porubčanová Zuzana 02 ASK ELNA Počerady 2:20.28
Žky 800 m 266 Pourová Alžběta 02 TJ Sokol Jaroměř 2:23 2:26.03
Žky 800 m 43 Sajdlová Lucie 03 AC Turnov, z. s. 2:27,94 2:29.80
Žky 800 m 310 Sasynová Karolína 02 TJ TŽ Třinec 2:18.99
Žky 800 m 248 Szelkeová Adéla 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:29,25 2:29.25
Žky 800 m 198 Šenková Zuzana 02 SSK Vítkovice 2:21.75
Žky 800 m 142 Šilhavá Anna 03 PSK Olymp Praha, z.s. 2:26,45 2:26.45
Žky 800 m 305 Škrabalová Kristýna 02 TJ Svitavy, z . s. 2:26.13 2:26.13
Žky 800 m Špačková Kristina 03 TJ Lokomotiva Břeclav 2:32.43 A
Žky 800 m 96 Štěpánková Zdena 03 Atletický klub Olomouc z.s. 2:27.56
Žky 800 m 65 Štoudková Pavla 03 ASK Blansko 2:17,68 2:17.68
Žky 800 m 219 Vaculíková Edita 03 TJ Dukla Praha 2:27.16 2:27.16
Žky 800 m 48 Zahrádková Eliška 03 AK Most 2:25,34 2:25.23
Žky 1500 m 176 Durdová Michaela 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:30.26
Žky 1500 m 50 Helebrantová Petra 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 4:51,85 5:02.95
Žky 1500 m 116 Landsmannová Eliška 03 Atletika Jižní Město z.s. 5:05.14
Žky 1500 m 193 Machačová Anna 02 SSK Vítkovice 5:27.44
Žky 1500 m 146 Millerová Natálie 04 SC Radotín Praha 5:33,63 5:33.63
Žky 1500 m 256 Navrátilová Sára 04 TJ Olympia Bruntál z.s. 5:14,54 5:14.54
Žky 1500 m 261 Ningerová Klára 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 5:23.05 5:23.05
Žky 1500 m 42 Pekařová Jana 02 AC Turnov, z. s. 5:01.87
Žky 1500 m 180 Poborská Eliška 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5:36.03
Žky 1500 m 327 Půstová Šárka 02 VSK Univerzita Brno 5:07.42
Žky 1500 m 274 Radoňská Linda 02 TJ Sokol Kolín-atletika 5:34.10
Žky 1500 m 11 Somrová Šárka 04 A. C. TEPO Kladno 5:04.92
Žky 1500 m 226 Stránská Vendula 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 5:36.34
Žky 1500 m 311 Šimurdová Michaela 02 TJ TŽ Třinec 5:02.48
Žky 1500 m 262 Ťahanová Viktorie 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 5:25.27 5:25.27
Žky 1500 m 125 Toová Klára 04 Atletika Poruba z.s. 5:12.94
Žky 1500 m 263 Zemaníková Anna 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 5:01.99 5:01.99
Žky 1500 m 151 Zvolánková Lucie 02 SK Aritma Praha 5:06 5:06.07
Žky 60 m př. 302 Bartoňková Andrea 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.60
Žky 60 m př. 141 Bendová Ester 03 PSK Olymp Praha, z.s. 9,11 09.11
Žky 60 m př. 231 Čihulová Sára 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.32
Žky 60 m př. 91 Eichlerová Veronika 02 Atletický klub Olomouc z.s. 09.17
Žky 60 m př. 307 Hajtmarová Martina 02 TJ Šumperk, z.s. 9.49 09.59
Žky 60 m př. 233 Hercíková Klára 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9,51 09.51
Žky 60 m př. 122 Hrbáčová Lucie 02 Atletika Poruba z.s. 08.99
Žky 60 m př. 21 Kadavá Kateřina 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 9.00 09.00
Žky 60 m př. 29 Korhoňová Tereza 02 AC Prostějov 9.23 09.23
Žky 60 m př. 234 Kořínková Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.22
Žky 60 m př. 303 Kosielská Pavla 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 09.39
Žky 60 m př. 173 Kotková Daniela 02 Spartak Praha 4 8.92 08.92
Žky 60 m př. 179 Krbcová Lucie 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.45
Žky 60 m př. 127 Křížková Natálie 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 9.33 09.33
Žky 60 m př. 160 Lánská Barbora 02 SK Kotlářka Praha 09.57
Žky 60 m př. 322 Matějková Markéta 02 USK PROVOD Ústí n/L. 09.19
Žky 60 m př. 55 Píchalová Barbara 02 AK ŠKODA Plzeň 08.68
Žky 60 m př. 211 Řezníková Anna 02 T. J. Sokol České Budějovice 9.36 09.52
Žky 60 m př. 225 Savarová Adéla 02 TJ Jiskra Otrokovice 09.36
Žky 60 m př. 218 Semecká Eliška 02 TJ Dukla Praha 08.86 08.86
Žky 60 m př. 254 Šímová Johana 02 TJ Nová Včelnice, z.s. 9.41 09.63
Žky 60 m př. 143 Šplechtnová Barbora 02 PSK Olymp Praha, z.s. 9,13 09.13
Žky 60 m př. 131 Tvrdá Kateřina 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 08,92 08.92
Žky 60 m př. 126 Vlčková Tereza 02 Atletika Poruba z.s. 09.20
Žky výška 302 Bartoňková Andrea 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 1.53
Žky výška 6 Berková Adéla 02 A. C. TEPO Kladno 1.58
Žky výška 81 Horváthová Michaela 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 1.66 1.66
Žky výška 110 Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. 1.53
Žky výška 138 Klementová Klára 04 JAC Brno 1.58 1.51
Žky výška 67 Klepetková Viktorie 03 ASK Lovosice 1.55
Žky výška 277 Kotalíková Julie 02 TJ Sokol Milevsko 1.56 1.56
Žky výška 173 Kotková Daniela 02 Spartak Praha 4 160 1.60
Žky výška 139 Krejčiříková Klára 02 JAC Brno 1.70
Žky výška 133 Mášková Karolína 03 Bechyňský atlet.klub Bechyně 155 1.51
Žky výška 273 Olivová Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 1.66
Žky výška 162 Paťavová Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí 1.60
Žky výška 304 Přibylová Alice 02 TJ Spartak Vlašim 156 1.55
Žky výška 196 Sobčíková Adéla 02 SSK Vítkovice 1.57
Žky výška 246 Stehlíková Denisa 02 TJ Lokomotiva Břeclav 1.55
Žky výška 95 Svozilová Simona 02 Atletický klub Olomouc z.s. 1.63
Žky výška 126 Vlčková Tereza 02 Atletika Poruba z.s. 1.60
Žky výška 35 Volná Daniela 02 AC TJ Jičín 1.71
Žky tyč 80 Čamlíková Kateřina 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2.42 2.32
Žky tyč 2 Danišová Anna 02 A. C. Sparta Praha 2.30
Žky tyč 18 Dvořáková Lucie 03 AC Choceň, spolek 265 2.65
Žky tyč 202 Hezká Eliška 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 2.78
Žky tyč 110 Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. 2.10
Žky tyč 298 Janíková Tereza 02 TJ Sokol Opava 3.72 3.52
Žky tyč 16 Kršová Adéla 02 AC Čejkovice 2.41
Žky tyč 111 Křížová Zuzana 02 Atletika Chrudim, z.s. 2.20
Žky tyč 8 Kubešová Eva 02 A. C. TEPO Kladno 2.90
Žky tyč 162 Paťavová Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí 2.92
Žky tyč 194 Picmausová Petra 02 SSK Vítkovice 2.93
Žky tyč 238 Rydvalová Anna 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.00
Žky dálka 294 Baroňová Markéta 02 TJ Sokol Opava 5.24
Žky dálka 109 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 5.36
Žky dálka 265 Coufalová Johana 02 TJ Sokol Hradec Králové 5.32
Žky dálka 177 Eibichová Eliška 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5.19
Žky dálka 91 Eichlerová Veronika 02 Atletický klub Olomouc z.s. 5.25
Žky dálka 81 Horváthová Michaela 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 5.09 5.09
Žky dálka 7 Jonášová Aneta 02 A. C. TEPO Kladno 5.16
Žky dálka 21 Kadavá Kateřina 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5.22 5.22
Žky dálka 55 Píchalová Barbara 02 AK ŠKODA Plzeň 5.58
Žky dálka 195 Pokorná Barbora 02 SSK Vítkovice 5.18
Žky dálka 251 Pšeničková Sára 03 TJ Neratovice 502 5.02
Žky dálka 237 Rappová Františka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.23
Žky dálka 38 Sklenářová Tereza 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.99 4.99
Žky dálka 64 Steinerová Nikola 02 AKM Viktoria Plzeň 5.44
Žky dálka 239 Šimůnková Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.35
Žky dálka 4 Trhoňová Markéta 02 A. C. Sparta Praha 4.98
Žky dálka 215 Třísková Veronika 02 TJ Baník Stříbro, spolek 5.20 5.20
Žky dálka 312 Zahaluková Erika 02 TJ TŽ Třinec 5.40
Žky koule 3kg 137 Barcalová Eliška 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.44
Žky koule 3kg 191 Brzyszkowská Katrin 03 SSK Vítkovice 11.31
Žky koule 3kg 265 Coufalová Johana 02 TJ Sokol Hradec Králové 11.44
Žky koule 3kg Danišová Anna 02 A. C. Sparta Praha 09.72 A
Žky koule 3kg 306 Divišová Vendula 02 TJ Šumperk, z.s. 10.50 10.50
Žky koule 3kg 232 Dočekalová Sára 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.54
Žky koule 3kg 74 Dvořáková Kateřina 03 ASK Slavia Praha 09.98
Žky koule 3kg 52 Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová 10,18 10.18
Žky koule 3kg 178 Harazímová Jitka 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.24
Žky koule 3kg 130 Holcová Klára 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.59
Žky koule 3kg 123 Kotkolíková Eliška 02 Atletika Poruba z.s. 11.39
Žky koule 3kg 249 Kovaříčková Nicola 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 10.82 10.82
Žky koule 3kg 192 Králová Lucie 02 SSK Vítkovice 12.10
Žky koule 3kg 220 Malá Barbora 02 TJ Dvůr Králové n/L. 10,63 10.63
Žky koule 3kg 273 Olivová Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 10.83
Žky koule 3kg 44 Velíšková Barbora 02 AC Turnov, z. s. 11.25
Žky koule 3kg 319 Veselá Eliška 02 Univerzitní sportovní klub Praha 11.75
Žky koule 3kg 30 Vitásková Andrea 02 AC Prostějov 11.70 11.70
Žky koule 3kg 300 Zdražilová Zuzana 02 TJ Sokol Opava 11.77