Seznam přihlášek

Krajský přebor Pardubického kraje v hale, Jablonec nad Nisou, 5. 2. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 60 m Al Zouri Alex 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 7.48 07.61
M 60 m Bartošek Martin 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 7,65 07.88
M 60 m Cöger Jiří 98 Hvězda Pardubice z.s. logo 07.59
M 60 m Česák Josef 97 AC Pardubice logo 7.46 07.46
M 60 m Fajman David 00 Atletika Chrudim, z.s. logo
M 60 m Holub Ondřej 99 AC Pardubice logo 7,29 07.29
M 60 m Chrbolka Patrik 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 07.72
M 60 m Jiroušek František 99 Hvězda Pardubice z.s. logo 07.98
M 60 m Karlík Jakub 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 08.04
M 60 m Kašpar Matěj 98 AC Pardubice logo 07.24
M 60 m Kolář Miloš 98 AC Choceň, spolek 7.78
M 60 m Kozák Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl logo 8,00
M 60 m Kuthan Tomáš 92 AC Pardubice logo 7.41 07.41
M 60 m Mach Jakub 01 Hvězda Pardubice z.s. logo
M 60 m Novotný Miloslav 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 07.61
M 60 m Paďour Michal 94 AC Pardubice logo
M 60 m Pipek Jan 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 7.83
M 60 m Plžik Tomáš 99 AC Pardubice logo 7.58 07.69
M 60 m Popelka Tomáš 99 AC Vysoké Mýto z.s. logo 07.57
M 60 m Richter Jan 01 Hvězda Pardubice z.s. logo 8,04
M 60 m Sedlák Filip 84 AC Pardubice logo
M 60 m Šmajzr Michal 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 60 m Špičák Daniel 97 AC Pardubice logo 7,22 07.22
M 60 m Volejník Jan 99 Hvězda Pardubice z.s. logo 7,38 07.68
M 150 m Šmajzr Michal 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 200 m Al Zouri Alex 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 23.15
M 200 m Bartošek Martin 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 24,25 26.44
M 200 m Cöger Jiří 98 Hvězda Pardubice z.s. logo
M 200 m Česák Josef 97 AC Pardubice logo 23.23 23.23
M 200 m Fajman David 00 Atletika Chrudim, z.s. logo
M 200 m Chrbolka Patrik 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 25.02
M 200 m Jiroušek František 99 Hvězda Pardubice z.s. logo 25.93
M 200 m Karlík Jakub 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 25.97
M 200 m Kašpar Matěj 98 AC Pardubice logo 23.50
M 200 m Kolář Miloš 98 AC Choceň, spolek 25.20 24.71
M 200 m Lakota Antonín 95 AC Choceň, spolek 24.89
M 200 m Mach Jakub 01 Hvězda Pardubice z.s. logo
M 200 m Moravec Šimon 99 AC Pardubice logo 23.98
M 200 m Novák Josef 85 TJ Svitavy, z . s. logo 26,2
M 200 m Novotný Miloslav 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 24.55
M 200 m Paťha Martin 94 Hvězda Pardubice z.s. logo 26.85
M 200 m Plžik Tomáš 99 AC Pardubice logo 25.20 25.46
M 200 m Popelka Tomáš 99 AC Vysoké Mýto z.s. logo 24,21
M 200 m Richter Jan 01 Hvězda Pardubice z.s. logo 26,10
M 200 m Spěvák Martin 00 TJ Svitavy, z . s. logo 25.34
M 200 m Šulc Martin 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 25,86
M 200 m Volejník Jan 99 Hvězda Pardubice z.s. logo 23,26 24.31
M 200 m Vondra Jakub 98 Hvězda Pardubice z.s. logo 25.73
M 200 m Vondra Josef 71 Hvězda Pardubice z.s. logo 28.27
M 300 m Kozák Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl logo 41,5
M 400 m Franěk Matyáš 00 AC Pardubice logo 53.81 56.96
M 400 m Halbrštát Tomáš 96 AC Choceň, spolek 52.66
M 400 m Kolář Miloš 98 AC Choceň, spolek 59.20
M 400 m Mach Jakub 01 Hvězda Pardubice z.s. logo
M 400 m Mlynář Marek 00 AC Choceň, spolek 57,8
M 400 m Moravec Šimon 99 AC Pardubice logo 54.89
M 400 m Paťha Martin 94 Hvězda Pardubice z.s. logo 58.83
M 400 m Pipek Jan 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 52.38
M 400 m Popelka Tomáš 99 AC Vysoké Mýto z.s. logo 55,25
M 400 m Spěvák Martin 00 TJ Svitavy, z . s. logo 57.12
M 400 m Vondra Jakub 98 Hvězda Pardubice z.s. logo 57.81
M 800 m Doskočil Jan 97 AC Vysoké Mýto z.s. logo 1:58,5 2:04.07
M 800 m Jiroušek František 99 Hvězda Pardubice z.s. logo
M 800 m Kalous Jan 98 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:07.64
M 800 m Lakota Antonín 95 AC Choceň, spolek 1:59,07
M 800 m Mlynář Marek 00 AC Choceň, spolek 2:13.5
M 800 m Nechvíl Petr 91 AC Choceň, spolek 1:59,03
M 800 m Novotný Miloslav 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:04.16
M 800 m Růžička Adam 97 TJ Sokol Hradec Králové logo 2:02.79
M 800 m Secký Lukáš 97 Hvězda Pardubice z.s. logo 1:59.80
M 800 m Urban Daniel 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:00.76
M 800 m Vítek Jan 01 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:07.88
M 800 m Zelenka Daniel 98 AC Pardubice logo 2:06.79
M 800 m Zelenka Marek 00 AC Pardubice logo 2:08.58 2:08.58
M 1500 m Boháč Bonifác 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:23.07 4:54.25
M 1500 m Hladík Pavel 96 Hvězda Pardubice z.s. logo 4:02.62
M 1500 m Nikl Lukáš 91 AC Choceň, spolek 4:14.54
M 1500 m Plecháček Jan 99 AC Pardubice logo 4:47.93 4:47.93
M 1500 m Růžek Michal 99 Hvězda Pardubice z.s. logo 4:20.52
M 1500 m Vondra Josef 71 Hvězda Pardubice z.s. logo 5:14.27
M 3000 m Bílek David 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 3000 m Hladík Pavel 96 Hvězda Pardubice z.s. logo 08:55.69
M 3000 m Nikl Lukáš 91 AC Choceň, spolek 9:01
M 3000 m Stránský Aleš 60 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
M 3000 m Stříhavka Jindřich 00 AC Choceň, spolek 9:39.1
M 3000 m Šimek Matěj 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
M 3000 m Vandas Daniel 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 3000 m Vebr Patrik 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 9:13.92
M 3000 m Vetchý Jan 85 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
M 3000 m Vondra Vojtěch 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8:57.13 08:55.49
M 60 m př. Baar Pavel 84 TJ Jiskra Litomyšl logo 8,50
M 60 m př. Paďour Michal 94 AC Pardubice logo
M 60 m př. Špičák Daniel 97 AC Pardubice logo 8,41 08.41
M výška Řádek Tomáš 70 AC Pardubice logo 177
M výška Svatoš Jan 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1.78
M výška Šulc Martin 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 166
M tyč Adamec Vojtěch 99 AC Pardubice logo 390 3.49
M tyč Holý David 98 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.63
M tyč Kuthan Lukáš 99 AC Pardubice logo 4,25 4.10
M tyč Niščák Vladimír 01 Atletika Chrudim, z.s. logo 3.95
M tyč Strnad Ivo 51 TJ Jiskra Litomyšl logo 340 3.40
M tyč Vostrovský Jan 01 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.10
M tyč Zemánek Martin 00 Atletika Chrudim, z.s. logo 3.53
M dálka Baar Pavel 84 TJ Jiskra Litomyšl logo 6,50
M dálka Cöger Jiří 98 Hvězda Pardubice z.s. logo
M dálka Fajman David 00 Atletika Chrudim, z.s. logo
M dálka Franěk Matyáš 00 AC Pardubice logo 5.80
M dálka Holub Ondřej 99 AC Pardubice logo 6,48 5.81
M dálka Holý David 98 Atletika Chrudim, z.s. logo 6.55
M dálka Chrbolka Patrik 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 5.23
M dálka Chudomel Václav 01 AC Pardubice logo 5,76 5.76
M dálka Karlík Jakub 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 3.70
M dálka Kašpar Matěj 98 AC Pardubice logo 6.44
M dálka Mrklovský Jakub 83 Hvězda Pardubice z.s. logo 6.38
M dálka Paďour Michal 94 AC Pardubice logo
M dálka Richter Jan 01 Hvězda Pardubice z.s. logo 532
M dálka Svatoš Jan 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 6.40
M dálka Špičák Daniel 97 AC Pardubice logo 7,14 6.64
M trojskok Beneš David 91 Hvězda Pardubice z.s. logo 14.63
M trojskok Fajmon Dominik 98 AC Pardubice logo 13.04 12.76
M trojskok Lechner Jan 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
M trojskok Mrklovský Jakub 83 Hvězda Pardubice z.s. logo 12.78
M trojskok Šulc Martin 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 11,77
M trojskok Truhlář Vojtěch 92 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 14.25
M koule 7,26kg Baar Pavel 84 TJ Jiskra Litomyšl logo 13,50
M koule 7,26kg Bartůněk David 93 TJ Jiskra Litomyšl logo 13,77 13.77
M koule 7,26kg Hübner Antonín 73 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 14.09 14.13
M koule 7,26kg Jursa Luděk 70 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 13.20 13.26
M koule 7,26kg Kozák Tomáš 90 TJ Jiskra Litomyšl logo 16.46
M koule 7,26kg Kozák Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl logo
M koule 7,26kg Paďour Michal 94 AC Pardubice logo
M koule 7,26kg Touš Jan 95 Hvězda Pardubice z.s. logo 16.07
U23M 60 m Štěpánek Jan 97 TJ Svitavy, z . s. logo 7,59
U23M výška Štěpánek Jan 97 TJ Svitavy, z . s. logo 202 2.00
J 60 m př. Adamec Vojtěch 99 AC Pardubice logo 8,58 08.58
J 60 m př. Fajmon Dominik 98 AC Pardubice logo 8,82 08.82
J 60 m př. Holý David 98 Atletika Chrudim, z.s. logo 08.64
J 60 m př. Kuthan Lukáš 99 AC Pardubice logo 8,48 08.48
J koule 6kg Adamec Vojtěch 99 AC Pardubice logo 12,98
J koule 6kg Fajmon Dominik 98 AC Pardubice logo 11,42 11.42
J koule 6kg Kuthan Lukáš 99 AC Pardubice logo 13,08 13.08
Dci 60 m Vilček Miroslav 00 TJ Jiskra Litomyšl logo 08.32
Dci 60 m Vostřel Jan 00 TJ Jiskra Litomyšl logo 08.22
Dci 60 m př. Franěk Matyáš 00 AC Pardubice logo 8.81 08.81
Dci 60 m př. Chudomel Václav 01 AC Pardubice logo 9,04 09.04
Dci 60 m př. Spěvák Martin 00 TJ Svitavy, z . s. logo 9.52
Dci koule 5kg Chudomel Václav 01 AC Pardubice logo 11,06 10.35
Dci koule 5kg Novotný Kamil 00 TJ Jiskra Litomyšl logo 13.20
Dci koule 5kg Petráš Oto 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 13.19
Dci koule 5kg Sedlmajer Miloš 01 Hvězda Pardubice z.s. logo
Dci koule 5kg Špaček Radim 01 Hvězda Pardubice z.s. logo
Dci koule 5kg Větvička Tomáš 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 11.22
Dci koule 5kg Vilček Miroslav 00 TJ Jiskra Litomyšl logo 12.76
Dci koule 5kg Vostřel Jan 00 TJ Jiskra Litomyšl logo 12.46
Žci 60 m Csernyanszky Denis 03 AC Vysoké Mýto z.s. logo 8,25
Žci 60 m Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 09.59
Žci 60 m Dobrý Matěj 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 08.14
Žci 60 m Doležálek Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 8,16
Žci 60 m Dušek Josef 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žci 60 m Fejfar Lukáš 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žci 60 m Flekač Tomáš 02 AC Pardubice logo 7.60
Žci 60 m Holba Marek 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 08.88
Žci 60 m Hrčka Šimon 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 08.09
Žci 60 m Imrich Pavel 03 TJ Jiskra Litomyšl logo 08.80
Žci 60 m Jedlička Lukáš 04 Atletika TJ Sokol Žamberk 8,5 08.81
Žci 60 m Kapoun Jan 03 ATLETIKA Polička, spolek
Žci 60 m Novák Matyáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 7,48 07.48
Žci 60 m Novotný Štěpán 01 AC Pardubice logo 7,9
Žci 60 m Pazdera Michal 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 07.85
Žci 60 m Raba Jan 03 AC Pardubice logo 7.80 07.80
Žci 60 m Rydlo Martin 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 60 m Řehounek Jakub 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 60 m Severa Tomáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 08.07
Žci 60 m Strnad Tobiáš 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 60 m Urbánek Adam 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 08.86
Žci 60 m Valášek Jan 03 AC Pardubice logo 8,0
Žci 150 m Csernyanszky Denis 03 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žci 150 m Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žci 150 m Doležálek Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 19,90
Žci 150 m Dušek Josef 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žci 150 m Dykast Robert 02 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žci 150 m Grim Tomáš 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 150 m Havel Hynek 02 AC Pardubice logo 22,2 23.43
Žci 150 m Holba Marek 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žci 150 m Hrdina Tomáš 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 23.12
Žci 150 m Janů Radim 03 TJ Svitavy, z . s. logo 21.15
Žci 150 m Jonáš Jakub 03 TJ Svitavy, z . s. logo 22.15
Žci 150 m Labík David 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 150 m Locker Václav 03 AC Pardubice logo
Žci 150 m Mach Tomáš 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 26.00
Žci 150 m Novák Matyáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 18,10 19.60
Žci 150 m Novotný Štěpán 01 AC Pardubice logo 19,9
Žci 150 m Pazdera Michal 02 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žci 150 m Pluhař Daniel 02 AC Pardubice logo 21,2
Žci 150 m Raba Jan 03 AC Pardubice logo 19.53 19.53
Žci 150 m Rydlo Martin 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 150 m Sádovský Matěj 02 AC Pardubice logo 20,1 20.60
Žci 150 m Stodola Vojtěch 03 TJ Svitavy, z . s. logo 20.17
Žci 150 m Strnad Tobiáš 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 150 m Strnad Tobiáš 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 150 m Šulc Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 20,35
Žci 150 m Tomáš Ondřej 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 20.26 20.43
Žci 150 m Valášek Jan 03 AC Pardubice logo 23,2
Žci 300 m Dušek Josef 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žci 300 m Fejfar Lukáš 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žci 300 m Grim Tomáš 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 300 m Havlíček Tomáš 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žci 300 m Holba Marek 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 54.03
Žci 300 m Hrdina Tomáš 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 46.10 48.59
Žci 300 m Jedlička Lukáš 04 Atletika TJ Sokol Žamberk 46s
Žci 300 m Labík David 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 55.82
Žci 300 m Mach Tomáš 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 300 m Pluhař Daniel 02 AC Pardubice logo
Žci 300 m Rydlo Martin 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 300 m Sádovský Matěj 02 AC Pardubice logo 50,1
Žci 300 m Severa Tomáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 38,25
Žci 300 m Strnad Tobiáš 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 50.24
Žci 800 m Bačina Tomáš 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 4:05.99
Žci 800 m Havlíček Tomáš 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 2:39.89
Žci 800 m Labík David 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:56.67
Žci 800 m Locker Václav 03 AC Pardubice logo
Žci 800 m Mach Tomáš 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 3:05.05
Žci 800 m Spěvák Pavel 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 3:05.63
Žci 800 m Šulc Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 800 m Vlasák David 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 1500 m Havel Kryštof 03 AC Pardubice logo 5:50.11
Žci 1500 m Horák Jakub 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci 1500 m Kapoun Jan 03 ATLETIKA Polička, spolek
Žci 1500 m Korec Štěpán 03 AC Pardubice logo
Žci 1500 m Marek Jakub 03 TJ Svitavy, z . s. logo 4:55,0
Žci 1500 m Šimůnek Jan 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žci 1500 m Vebr Dominik 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:55.18
Žci 60 m př. Bačina Tomáš 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žci 60 m př. Csernyanszky Denis 03 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žci 60 m př. Flekač Tomáš 02 AC Pardubice logo 8.95
Žci 60 m př. Novotný František 03 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žci 60 m př. Stodola Vojtěch 03 TJ Svitavy, z . s. logo 9.66 09.66
Žci 60 m př. Šmíd David 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 9,51
Žci 60 m př. Vlasák David 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci výška Doležálek Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 159
Žci výška Dykast Robert 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.56
Žci výška Havel Hynek 02 AC Pardubice logo 1.38
Žci výška Hrčka Šimon 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žci výška Korec Štěpán 03 AC Pardubice logo 1.52
Žci výška Mareček Jakub 02 AC Pardubice logo 180 1.80
Žci výška Novotný František 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.58
Žci výška Severa Tomáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 1.48
Žci výška Šmíd David 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 160 1.60
Žci výška Urbánek Adam 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1.51
Žci dálka Dykast Robert 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 5.51
Žci dálka Flekač Tomáš 02 AC Pardubice logo 5.60 4.63
Žci dálka Havel Kryštof 03 AC Pardubice logo 4.50 3.91
Žci dálka Imrich Pavel 03 TJ Jiskra Litomyšl logo 04.50
Žci dálka Janů Radim 03 TJ Svitavy, z . s. logo 5.05
Žci dálka Jedlička Lukáš 04 Atletika TJ Sokol Žamberk 455cm 4.38
Žci dálka Jonáš Jakub 03 TJ Svitavy, z . s. logo
Žci dálka Locker Václav 03 AC Pardubice logo 3.42
Žci dálka Novák Matyáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 555 5.34
Žci dálka Novotný Štěpán 01 AC Pardubice logo 4.90 4.85
Žci dálka Pazdera Michal 02 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žci dálka Raba Jan 03 AC Pardubice logo 4.85 4.81
Žci dálka Řehounek Jakub 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 4.31
Žci dálka Sádovský Matěj 02 AC Pardubice logo 4.60 4.41
Žci dálka Stodola Vojtěch 03 TJ Svitavy, z . s. logo 4.99 4.99
Žci dálka Šulc Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 470
Žci dálka Tomáš Ondřej 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 5.43 5.15
Žci dálka Valášek Jan 03 AC Pardubice logo 4.19
Žci dálka Vlasák David 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 515 4.48
Žci koule 4kg Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žci koule 4kg Dobrý Matěj 02 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žci koule 4kg Janů Radim 03 TJ Svitavy, z . s. logo
Žci koule 4kg Kapoun Jan 03 ATLETIKA Polička, spolek
Žci koule 4kg Klenka Matěj 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci koule 4kg Kotěra Vojtěch 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 10.61
Žci koule 4kg Novotný František 03 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žci koule 4kg Šanda Jiří 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žci koule 4kg Šmíd David 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 10,50
Žcm 60 m Bartoš Ondřej 04 TJ Svitavy, z . s. logo 9.22
Žcm 60 m Cindr Dominik 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žcm 60 m Drahný Lukáš 04 AC Pardubice logo 8.7
Žcm 60 m Kábele Matěj 04 AC Pardubice logo 8,6
Žcm 60 m Kudláček Jakub 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 60 m Kudláček Miroslav 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 60 m Lata Jan 04 TJ Jiskra Litomyšl logo 08.25
Žcm 60 m Matyáš Jiří 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 8,9
Žcm 60 m Miler Adam 04 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žcm 60 m Navrátil Matyáš 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 60 m Nespěšný Filip 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 9,1
Žcm 60 m Pail Lukáš 05 TJ Svitavy, z . s. logo 9,85
Žcm 60 m Pavlata Dominik 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žcm 60 m Pavlík Vojtěch 05 AK Slatiňany logo 9,2
Žcm 60 m Roman Filip 04 TJ Svitavy, z . s. logo 9,76
Žcm 60 m Řehounek Filip 06 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 60 m Sváček Roman 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 09.15
Žcm 60 m Špaček Ondřej 05 AC Pardubice logo 9.4
Žcm 60 m Vetchý Kryštof 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm 60 m Winkler Jiří 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 9.66
Žcm 150 m Akak Ondřej 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 23,3
Žcm 150 m Bartoš Ondřej 04 TJ Svitavy, z . s. logo 22.73
Žcm 150 m Bažout Adam 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žcm 150 m Dudycha Jakub 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žcm 150 m Hvězda Jiří 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 150 m Kábele Matěj 04 AC Pardubice logo 24,5
Žcm 150 m Kasal Petr 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 150 m Kudláček Jakub 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 150 m Kverek Vít 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 150 m Majera Radek 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 150 m Matyáš Jiří 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 22,9
Žcm 150 m Miler Adam 04 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žcm 150 m Navrátil Matyáš 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 150 m Nespěšný Filip 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 24,6
Žcm 150 m Neumann Jonáš 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 150 m Pavlík Vojtěch 05 AK Slatiňany logo 26,8
Žcm 150 m Rygailo Patrik 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 150 m Steiner Filip 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 150 m Sváček Roman 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 21.91
Žcm 150 m Tobiška Štěpán 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 22,5
Žcm 150 m Vacek Michal 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm 300 m Bartoš Ondřej 04 TJ Svitavy, z . s. logo 51.7
Žcm 300 m Bičík Danny 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 300 m Brokl Michal 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žcm 300 m Holec Jan 05 TJ Svitavy, z . s. logo 52.02
Žcm 300 m Hroch Filip 05 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žcm 300 m Kasal Petr 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 300 m Kvapil Martin 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 300 m Majera Radek 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 300 m Nespěšný Filip 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žcm 300 m Novosad Matěj 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 300 m Pail Lukáš 05 TJ Svitavy, z . s. logo 51,11
Žcm 300 m Roman Filip 04 TJ Svitavy, z . s. logo 49,95
Žcm 300 m Rygailo Patrik 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 300 m Steinvald Jakub Jaromír 06 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 300 m Tláskal Tadeáš 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žcm 800 m Akak Ondřej 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 2:53
Žcm 800 m Boháč Pankrác 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2:39.83
Žcm 800 m Cindr Dominik 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žcm 800 m Čeloud Václav 04 AC Pardubice logo 2:44
Žcm 800 m Drahný Lukáš 04 AC Pardubice logo 2:43
Žcm 800 m Dudycha Jakub 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 2:47.5
Žcm 800 m Holec Jan 05 TJ Svitavy, z . s. logo 2:45.5
Žcm 800 m Hroch Filip 05 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žcm 800 m Kristl Aleš 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 800 m Neumann Jonáš 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 800 m Novák Daniel 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žcm 800 m Sádovský Jáchym 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 800 m Steiner Filip 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:48.85
Žcm 800 m Steiner Filip 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:48.85
Žcm 800 m Steinvald Jakub Jaromír 06 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 800 m Špaček Ondřej 05 AC Pardubice logo 2:56
Žcm 800 m Tobiška Štěpán 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 2:55
Žcm 800 m Vacek Michal 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm 800 m Vetchý Kryštof 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm 800 m Vodička Stanislav 04 TJ Svitavy, z . s. logo 2:40.15
Žcm 800 m Zoicas Daniel 04 TJ Svitavy, z . s. logo 2:31,11 2:43.33
Žcm 60 m př. Bažout Adam 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 12.25
Žcm 60 m př. Brokl Michal 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žcm 60 m př. Kudláček Jakub 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 60 m př. Kudláček Miroslav 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 60 m př. Kvapil Martin 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 11.47
Žcm 60 m př. Novosad Matěj 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 60 m př. Zoicas Daniel 04 TJ Svitavy, z . s. logo 9.7 10.43
Žcm výška Kristl Aleš 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm výška Kverek Vít 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm výška Novák Daniel 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.32
Žcm výška Pavlata Dominik 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.48
Žcm výška Sádovský Jáchym 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm výška Šindler Jakub 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.34
Žcm výška Zoicas Daniel 04 TJ Svitavy, z . s. logo 1.50 1.50
Žcm dálka Akak Ondřej 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 325 cm
Žcm dálka Bažout Adam 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.16
Žcm dálka Bičík Danny 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm dálka Dudycha Jakub 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 472
Žcm dálka Hroch Filip 05 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žcm dálka Hvězda Jiří 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm dálka Kudláček Miroslav 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm dálka Kvapil Martin 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 4.56
Žcm dálka Kverek Vít 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm dálka Majera Radek 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm dálka Navrátil Matyáš 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm dálka Novosad Matěj 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm dálka Pail Lukáš 05 TJ Svitavy, z . s. logo 348
Žcm dálka Pavlata Dominik 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žcm dálka Roman Filip 04 TJ Svitavy, z . s. logo 371
Žcm dálka Řehounek Filip 06 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm dálka Steinvald Jakub Jaromír 06 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm dálka Tláskal Tadeáš 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žcm dálka Tobiška Štěpán 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 370cm
Žcm dálka Vacek Michal 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm dálka Vodička Stanislav 04 TJ Svitavy, z . s. logo 3.84 3.72
Žcm dálka Winkler Jiří 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žcm dálka Zoicas Daniel 04 TJ Svitavy, z . s. logo 4.66 3.58
Žcm koule 2kg Matyáš Jiří 05 Atletika TJ Sokol Žamberk
Žcm koule 3kg Brokl Michal 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žcm koule 3kg Lata Jan 04 TJ Jiskra Litomyšl logo 09.71
Žcm koule 3kg Sádovský Jáchym 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm koule 3kg Sekot Miroslav 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm koule 3kg Šindler Jakub 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žcm koule 3kg Vetchý Kryštof 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm koule 3kg Vodička Stanislav 04 TJ Svitavy, z . s. logo 07.00
Ž 60 m Coufalová Natálie 01 Hvězda Pardubice z.s. logo 8,24 08.44
Ž 60 m Dostálová Tereza 01 AC Vysoké Mýto z.s. logo 8,56
Ž 60 m Frydrychová Eliška 01 AC Choceň, spolek 8.78
Ž 60 m Hlavatá Nikola 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 08.86
Ž 60 m Krupová Karolína 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Ž 60 m Nováková Amálie 01 Atletika Chrudim, z.s. logo 07.89
Ž 60 m Petrásová Žaneta 00 ATLETIKA Polička, spolek
Ž 60 m Skalická Iva 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8.64 08.36
Ž 60 m Stránská Markéta 00 TJ Svitavy, z . s. logo 8.46 08.70
Ž 60 m Špániková Denisa 01 AK Slatiňany logo 8,5
Ž 200 m Coufalová Natálie 01 Hvězda Pardubice z.s. logo 28,40
Ž 200 m Drahná Anna 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 28,2 30.33
Ž 200 m Halecká Elena 90 Hvězda Pardubice z.s. logo
Ž 200 m Hlavatá Nikola 00 Hvězda Pardubice z.s. logo
Ž 200 m Klejchová Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 28,08 29.89
Ž 200 m Krupová Karolína 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Ž 200 m Kvirencová Ester 01 Hvězda Pardubice z.s. logo 28,69
Ž 200 m Pánková Nikol 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 28,1 29.71
Ž 200 m Stránská Markéta 00 TJ Svitavy, z . s. logo 29.70
Ž 200 m Šilarová Karolína 00 AC Pardubice logo 28.05
Ž 200 m Špániková Denisa 01 AK Slatiňany logo 31,5
Ž 200 m Šustrová Nela 00 Atletika Chrudim, z.s. logo
Ž 400 m Čermáková Kateřina 99 AC Pardubice logo 65.17 66.63
Ž 400 m Frydrychová Eliška 01 AC Choceň, spolek 63.9
Ž 400 m Hájková Kateřina 99 AC Vysoké Mýto z.s. logo 64,98
Ž 400 m Halecká Elena 90 Hvězda Pardubice z.s. logo
Ž 400 m Herelová Karolína 97 Hvězda Pardubice z.s. logo 68,14
Ž 400 m Hlavatá Nikola 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 68.18
Ž 400 m Junková Margit 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 64,55
Ž 400 m Pánková Nikol 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 66,25
Ž 400 m Spilková Aneta 01 AC Vysoké Mýto z.s. logo 69,85
Ž 400 m Šigutová Johana 99 AC Choceň, spolek 63.00 64.14
Ž 400 m Šilarová Karolína 00 AC Pardubice logo 64.54
Ž 800 m Čermáková Kateřina 99 AC Pardubice logo 2:25.62 2:35.75
Ž 800 m Frydrychová Eliška 01 AC Choceň, spolek 2:32,9 2:38.51
Ž 800 m Chytková Barbora 96 AC Vysoké Mýto z.s. logo 2:25,0 2:22.46
Ž 800 m Kvirencová Ester 01 Hvězda Pardubice z.s. logo
Ž 800 m Šigutová Johana 99 AC Choceň, spolek 2:31.49 2:32.09
Ž 800 m Vondrová Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:11.74
Ž 1500 m Jirmanová Sabina 01 Hvězda Pardubice z.s. logo 5:20.07
Ž 1500 m Kalousová Eliška 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:49.91 4:49.95
Ž 1500 m Kopecká Anna 88 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Ž 1500 m Machková Klára 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 5:45.55
Ž 1500 m Pavlištová Noemi 01 AC Choceň, spolek 5:34.88
Ž 1500 m Řeháková Natálie 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 5:25
Ž 3000 m Dušková Linda 01 Hvězda Pardubice z.s. logo
Ž 3000 m Marková Veronika 98 AC Pardubice logo 10:54.26 10:54.26
Ž 3000 m Stránská Adéla 91 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 10:13.05
Ž 60 m př. Hájková Kateřina 99 AC Vysoké Mýto z.s. logo 11.11
Ž 60 m př. Tichá Barbora 99 Atletika Chrudim, z.s. logo 09.47
Ž 60 m př. Vondrová Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. logo 8,86 08.86
Ž výška Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 140 1.33
Ž výška Čiháková Martina 99 AC Vysoké Mýto z.s. logo 1.48
Ž výška Dostálová Tereza 01 AC Vysoké Mýto z.s. logo 1.52
Ž výška Drahná Anna 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 152
Ž výška Holubová Andrea 01 Hvězda Pardubice z.s. logo 1.51
Ž výška Nádvorníková Kateřina Anna 00 AC Pardubice logo 1.60 1.56
Ž výška Tichá Barbora 99 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.52
Ž výška Vacková Tereza 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 1.53
Ž výška Vondrová Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. logo 157 1.57
Ž tyč Bartakovičová Kateřina 00 AC Pardubice logo 3,23 3.23
Ž tyč Dvořáková Lucie 03 AC Choceň, spolek 265 2.65
Ž tyč Junková Margit 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 312 2.20
Ž tyč Nádvorníková Kateřina Anna 00 AC Pardubice logo 2.80 2.70
Ž tyč Vaňková Kristina 01 Atletika Chrudim, z.s. logo 2.89
Ž dálka Bartakovičová Kateřina 00 AC Pardubice logo 5,23 4.40
Ž dálka Čiháková Martina 99 AC Vysoké Mýto z.s. logo 5.21
Ž dálka Duchoslavová Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 4.74
Ž dálka Hájková Kateřina 99 AC Vysoké Mýto z.s. logo 510 4.65
Ž dálka Jahnická Natalie 99 AC Pardubice logo 5,39 5.15
Ž dálka Klejchová Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 486 4.44
Ž dálka Kvirencová Ester 01 Hvězda Pardubice z.s. logo 481 4.60
Ž dálka Nováková Amálie 01 Atletika Chrudim, z.s. logo 5.38
Ž dálka Pecháčková Lucie 00 AC Pardubice logo 5.04
Ž dálka Perná Eliška 99 AC Pardubice logo 4.93 4.93
Ž dálka Spilková Aneta 01 AC Vysoké Mýto z.s. logo 450 4.50
Ž dálka Stránská Markéta 00 TJ Svitavy, z . s. logo 4.88 4.60
Ž dálka Šustrová Nela 00 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.83
Ž dálka Tamchynová Kateřina 01 AC Pardubice logo 5,39 5.39
Ž koule 4kg Čiháková Martina 99 AC Vysoké Mýto z.s. logo 07.83
Ž koule 4kg Kárníková Jana 81 Hvězda Pardubice z.s. logo 16.02
Ž koule 4kg Kopfsteinová Barbora 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 12.43
Ž koule 4kg Orlíčková Kristýna 01 Hvězda Pardubice z.s. logo
Ž koule 4kg Sabolová Kateřina 98 Hvězda Pardubice z.s. logo 09.63
Ž koule 4kg Tichá Barbora 99 Atletika Chrudim, z.s. logo 11.80
Ž koule 4kg Tylichová Barbora 99 Hvězda Pardubice z.s. logo
Ž koule 4kg Vondrová Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. logo 9,64 09.64
Jky 60 m př. Perná Eliška 99 AC Pardubice logo 10.42 10.42
Jky koule 4kg Perná Eliška 99 AC Pardubice logo 11.00
Dky 60 m Holčáková Lucie 01 AK Slovan Moravská Třebová logo 8.88 09.06
Dky 60 m Ziková Adéla 01 TJ Svitavy, z . s. logo 8,62
Dky 200 m Karalová Lenka 00 TJ Svitavy, z . s. logo 29,91
Dky 200 m Ziková Adéla 01 TJ Svitavy, z . s. logo 29,58
Dky 800 m Derková Martina 01 ACTIVITY Lanškroun logo
Dky 60 m př. Duchoslavová Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 09.09
Dky 60 m př. Holčáková Lucie 01 AK Slovan Moravská Třebová logo 11.27
Dky 60 m př. Karalová Lenka 00 TJ Svitavy, z . s. logo 9,95 10.32
Dky 60 m př. Klejchová Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. logo 09.78
Dky 60 m př. Pánková Nikol 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 10,56 10.34
Dky 60 m př. Šmahová Kamila 01 Hvězda Pardubice z.s. logo 10.62
Dky 60 m př. Tamchynová Kateřina 01 AC Pardubice logo 8,82 08.82
Dky výška Řádková Karolína 01 AC Pardubice logo 157 1.44
Dky dálka Holčáková Lucie 01 AK Slovan Moravská Třebová logo 454
Dky dálka Řádková Karolína 01 AC Pardubice logo 440
Dky koule 3kg Duchoslavová Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. logo 09.15
Dky koule 3kg Orlíčková Kristýna 01 Hvězda Pardubice z.s. logo
Dky koule 3kg Pecháčková Lucie 00 AC Pardubice logo 12,19 10.54
Dky koule 3kg Petrásová Žaneta 00 ATLETIKA Polička, spolek
Dky koule 3kg Petrová Pavlína 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 08.30
Dky koule 3kg Tamchynová Kateřina 01 AC Pardubice logo 8,54 08.39
Dky koule 3kg Vaňková Kristina 01 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky 60 m Ambrožová Šárka 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 09.76
Žky 60 m Bačáková Zuzana 03 AK Slovan Moravská Třebová logo 8.97
Žky 60 m Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 8,02 08.02
Žky 60 m Bartošová Martina 02 AC Pardubice logo 8,3
Žky 60 m Blehová Nikola 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 60 m Čeřovská Anna 03 AC Pardubice logo 8,2
Žky 60 m Dostálová Anna 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 60 m Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová logo 8.56 08.56
Žky 60 m Hezká Eliška 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 08.50
Žky 60 m Hooper Vendula Myrtle 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žky 60 m Horáková Nela 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 60 m Hovorková Karolína 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 8,9
Žky 60 m Hrabcová Natálie 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8.50 08.60
Žky 60 m Jakoubková Jana 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 08.76
Žky 60 m Karlíková Viktorie 03 AK Slatiňany logo 8,3
Žky 60 m Kofferová Barbora 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 60 m Kotyzová Sára 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 9,5
Žky 60 m Kvapilová Michaela 03 AC Vysoké Mýto z.s. logo 8,55
Žky 60 m Marková Anna 03 AC Pardubice logo 8,7
Žky 60 m Mlejnková Petra 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 08.33
Žky 60 m Moravcová Barbora 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 08.85
Žky 60 m Němečková Barbora 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 60 m Netíková Karolína 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 09.53
Žky 60 m Paldrmanová Kristýna 02 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky 60 m Roubalová Veronika 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 60 m Steffanová Natálie 03 AK Slovan Moravská Třebová logo 8.67 08.67
Žky 60 m Stratílková Ema 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 60 m Štěpánková Veronika 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 8,75 08.76
Žky 60 m Štěpánová Denisa 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8.92 09.09
Žky 60 m Váchová Tereza 03 AC Vysoké Mýto z.s. logo 8,44 09.15
Žky 150 m Ambrožová Šárka 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 24.58
Žky 150 m Bačáková Zuzana 03 AK Slovan Moravská Třebová logo 22.56
Žky 150 m Bartošová Martina 02 AC Pardubice logo
Žky 150 m Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky 150 m Červená Eliška 04 ATLETIKA Polička, spolek 20.90
Žky 150 m Čeřovská Anna 03 AC Pardubice logo 22,0
Žky 150 m Dvořáková Lucie 03 AC Choceň, spolek 20.43
Žky 150 m Fišerová Kateřina 02 AC Pardubice logo 29,1 33.23
Žky 150 m Hooper Vendula Myrtle 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žky 150 m Horáková Nela 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 150 m Hynková Veronika 02 AC Pardubice logo 22.94
Žky 150 m Chrapanová Viktorie 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 23.80
Žky 150 m Jakoubková Jana 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 21.46
Žky 150 m Juránová Eliška 03 TJ Svitavy, z . s. logo 22.80
Žky 150 m Karlíková Barbora 02 AC Pardubice logo 22,3
Žky 150 m Karlíková Viktorie 03 AK Slatiňany logo 24,9
Žky 150 m Kvapilová Michaela 03 AC Vysoké Mýto z.s. logo 22,01
Žky 150 m Marková Anna 03 AC Pardubice logo
Žky 150 m Mlejnková Petra 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 20.55
Žky 150 m Moravcová Barbora 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žky 150 m Netíková Karolína 03 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky 150 m Netíková Kristýna 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 23.54
Žky 150 m Paldrmanová Kristýna 02 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky 150 m Roubalová Veronika 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 150 m Sršňová Lenka 03 TJ Jiskra Litomyšl logo 21.95
Žky 150 m Steffanová Natálie 03 AK Slovan Moravská Třebová logo 21.78 21.78
Žky 150 m Škrabalová Kristýna 02 TJ Svitavy, z . s. logo 21.38
Žky 150 m Štěpánková Veronika 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 22,78
Žky 150 m Ursta Karolína 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 21.71 22.37
Žky 150 m Žáčková Lucie 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 300 m Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 42,56 45.18
Žky 300 m Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 42.96
Žky 300 m Dvořáková Lucie 03 AC Choceň, spolek 46.9
Žky 300 m Hezká Eliška 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 44.57
Žky 300 m Hooper Vendula Myrtle 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žky 300 m Horáková Nela 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 300 m Jakoubková Jana 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 300 m Kotyzová Sára 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 52s
Žky 300 m Moravcová Barbora 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 50.28
Žky 300 m Musílková Eliška 03 AC Pardubice logo
Žky 300 m Perná Magdaléna 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žky 300 m Roubalová Veronika 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 300 m Šandová Anežka 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 300 m Škrabalová Kristýna 02 TJ Svitavy, z . s. logo 44.27
Žky 800 m Doležalová Bára 02 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky 800 m Hanáková Klára 02 ACTIVITY Lanškroun logo 2:28:82 2:34.38
Žky 800 m Hovorková Karolína 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 2:51
Žky 800 m Hynková Veronika 02 AC Pardubice logo 2:48
Žky 800 m Chyšková Veronika 02 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky 800 m Mervartová Tereza 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 2:29.29
Žky 800 m Musílková Eliška 03 AC Pardubice logo 3:03.26
Žky 800 m Řeháková Natálie 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 2:44.05
Žky 800 m Stránská Vendula 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žky 800 m Šandová Anežka 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky 800 m Žáčková Lucie 02 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:41.45
Žky 60 m př. Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 09.33
Žky 60 m př. Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 12.37
Žky 60 m př. Karlíková Barbora 02 AC Pardubice logo 11.44
Žky 60 m př. Mlejnková Petra 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 10.26
Žky 60 m př. Netíková Kristýna 03 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky 60 m př. Perná Magdaléna 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žky 60 m př. Štěpánová Denisa 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 11.83 12.49
Žky 60 m př. Vyhnálková Lucie 03 ATLETIKA Polička, spolek 11.62
Žky výška Doležalová Bára 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.43
Žky výška Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.48
Žky výška Karlíková Viktorie 03 AK Slatiňany logo 140
Žky výška Sittová Eliška 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 1.40
Žky výška Sršňová Lenka 03 TJ Jiskra Litomyšl logo 1.40
Žky výška Váchová Tereza 03 AC Vysoké Mýto z.s. logo 138 1.36
Žky výška Vyhnálková Lucie 03 ATLETIKA Polička, spolek 1.43
Žky dálka Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 5.26
Žky dálka Blehová Nikola 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky dálka Čeřovská Anna 03 AC Pardubice logo 4.06 3.51
Žky dálka Dostálová Anna 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky dálka Fišerová Kateřina 02 AC Pardubice logo 3.80 3.37
Žky dálka Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová logo 457 4.57
Žky dálka Hezká Eliška 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 4.39
Žky dálka Hovorková Karolína 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 425cm
Žky dálka Hrabcová Natálie 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4.33
Žky dálka Hynková Veronika 02 AC Pardubice logo 4.02
Žky dálka Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.10
Žky dálka Chrapanová Viktorie 02 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky dálka Juránová Eliška 03 TJ Svitavy, z . s. logo 4.19
Žky dálka Kofferová Barbora 03 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky dálka Kotyzová Sára 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 376cm
Žky dálka Musílková Eliška 03 AC Pardubice logo 4.30 4.01
Žky dálka Němečková Barbora 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky dálka Netíková Karolína 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 3.63
Žky dálka Netíková Kristýna 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 3.45
Žky dálka Novotná Aneta 03 TJ Jiskra Litomyšl logo 04.69 4.49
Žky dálka Paldrmanová Kristýna 02 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky dálka Sittová Eliška 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 455
Žky dálka Steffanová Natálie 03 AK Slovan Moravská Třebová logo 450 4.50
Žky dálka Ursta Karolína 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 5.12 4.76
Žky dálka Vyhnálková Lucie 03 ATLETIKA Polička, spolek 4.26
Žky koule 3kg Bačáková Zuzana 03 AK Slovan Moravská Třebová logo 8.20
Žky koule 3kg Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová logo 10.13 10.13
Žky koule 3kg Juránová Eliška 03 TJ Svitavy, z . s. logo
Žky koule 3kg Stratílková Ema 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žky koule 3kg Syrovátková Michaela 03 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky koule 3kg Štěpánková Veronika 02 AC Vysoké Mýto z.s. logo 8,25 07.78
Žky koule 3kg Željazková Barbora 02 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 60 m Bejstová Anita 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 60 m Bisová Nikola 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm 60 m Burešová Markéta 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 08.66
Žkm 60 m Čapková Vanda 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 60 m Červená Eliška 04 ATLETIKA Polička, spolek 08.57
Žkm 60 m Dolečková Lucie 05 AK Slovan Moravská Třebová logo 9.30
Žkm 60 m Dudlová Kateřina 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žkm 60 m Fiedlerová Štěpánka 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 60 m Jetmarová Nikola 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm 60 m Košťálová Kristýna 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 09.40
Žkm 60 m Machová Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 60 m Marešová Markéta 04 TJ Svitavy, z . s. logo 10.2
Žkm 60 m Matoušková Jana 04 AK Slovan Moravská Třebová logo 9.15
Žkm 60 m Musílková Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 60 m Poláčková Tereza 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 60 m Puchernová Tereza 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 60 m Sokolová Bára 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm 60 m Šejnohová Klára 04 TJ Svitavy, z . s. logo 9,78
Žkm 60 m Šplíchalová Adéla 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm 60 m Urbancová Agáta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 09.47
Žkm 60 m Zlesáková Tereza 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 150 m Burešová Markéta 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 22.60
Žkm 150 m Červená Eliška 04 ATLETIKA Polička, spolek 20.90
Žkm 150 m Dolečková Lucie 05 AK Slovan Moravská Třebová logo 23.18
Žkm 150 m Dostálová Anna 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 150 m Dudlová Kateřina 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žkm 150 m Hamplová Tereza 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žkm 150 m Havlová Lucie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 150 m Janů Monika 05 TJ Svitavy, z . s. logo 24.2
Žkm 150 m Jetmarová Nikola 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm 150 m Košťálová Kristýna 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 23.42
Žkm 150 m Křivková Markéta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 150 m Kubelková Pavlína 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 150 m Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žkm 150 m Matoušková Jana 04 AK Slovan Moravská Třebová logo 23.15
Žkm 150 m Musílková Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 150 m Němečková Barbora 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 150 m Podzimková Klára Anna 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm 150 m Poláčková Tereza 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 150 m Renzová Kristina 04 TJ Svitavy, z . s. logo 23.58
Žkm 150 m Šejnohová Klára 04 TJ Svitavy, z . s. logo 23,05
Žkm 150 m Urbancová Agáta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 23.51
Žkm 150 m Vojtěchová Klára 05 AC Pardubice logo
Žkm 150 m Zlesáková Tereza 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 150 m Zyklová Monika 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 300 m Bláhová Veronika 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 300 m Burešová Markéta 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 50.14
Žkm 300 m Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z . s. logo 49.98
Žkm 300 m Faltusová Renata 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm 300 m Křivková Markéta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 300 m Machová Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 300 m Poláčková Tereza 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 300 m Puchernová Tereza 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 300 m Renzová Kristina 04 TJ Svitavy, z . s. logo 52.02
Žkm 300 m Stodolová Veronika 05 TJ Svitavy, z . s. logo 52.08
Žkm 300 m Šplíchalová Adéla 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm 800 m Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z . s. logo 2:42.12
Žkm 800 m Dolečková Lucie 05 AK Slovan Moravská Třebová logo 2:47.7
Žkm 800 m Hamplová Tereza 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žkm 800 m Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žkm 800 m Matoušková Jana 04 AK Slovan Moravská Třebová logo 2:59.4
Žkm 800 m Podzimková Klára Anna 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm 800 m Serbousková Sára Viktorie 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 2:39.94
Žkm 800 m Vaculíková Kateřina 06 TJ Svitavy, z . s. logo 2:45.1
Žkm 60 m př. Bisová Nikola 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm 60 m př. Gregorová Michaela 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm 60 m př. Chytilová Alexandra 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm 60 m př. Janů Monika 05 TJ Svitavy, z . s. logo 12.5
Žkm 60 m př. Křivková Markéta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 60 m př. Sokolová Bára 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm 60 m př. Stodolová Veronika 05 TJ Svitavy, z . s. logo 13.2
Žkm 60 m př. Šejnohová Klára 04 TJ Svitavy, z . s. logo 12,11
Žkm 60 m př. Vltavská Adéla 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm výška Bejstová Anita 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm výška Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z . s. logo 1.20
Žkm výška Havlová Lucie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 1.34
Žkm výška Chytilová Alexandra 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.34
Žkm výška Kubelková Pavlína 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm výška Vltavská Adéla 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.30
Žkm dálka Bejstová Anita 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm dálka Bláhová Veronika 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm dálka Faltusová Renata 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm dálka Fiedlerová Štěpánka 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm dálka Gregorová Michaela 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm dálka Hamplová Tereza 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žkm dálka Havlová Lucie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 3.27
Žkm dálka Chytilová Alexandra 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 3.61
Žkm dálka Janů Monika 05 TJ Svitavy, z . s. logo 3.50
Žkm dálka Jetmarová Nikola 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm dálka Košťálová Kristýna 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 3.95
Žkm dálka Kubelková Pavlína 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm dálka Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žkm dálka Machová Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm dálka Musílková Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm dálka Podzimková Klára Anna 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm dálka Puchernová Tereza 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm dálka Šplíchalová Adéla 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm dálka Urbancová Agáta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm dálka Vltavská Adéla 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm dálka Vojtěchová Klára 05 AC Pardubice logo
Žkm dálka Zlesáková Tereza 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm dálka Zyklová Monika 04 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm koule 2kg Bláhová Veronika 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm koule 2kg Marešová Markéta 04 TJ Svitavy, z . s. logo
Žkm koule 2kg Renzová Kristina 04 TJ Svitavy, z . s. logo 10.20
Žkm koule 2kg Sokolová Bára 04 Atletika Chrudim, z.s. logo