Seznam přihlášek

Krajský přebor Pardubického kraje v hale, Jablonec nad Nisou, 5. 2. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 60 m Al Zouri Alex 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 7.48 07.61
M 60 m Bartošek Martin 00 AC Vysoké Mýto z.s. 7,65 07.88
M 60 m Cöger Jiří 98 Hvězda Pardubice z.s. 07.59
M 60 m Česák Josef 97 AC Pardubice 7.46 07.46
M 60 m Fajman David 00 Atletika Chrudim, z.s.
M 60 m Holub Ondřej 99 AC Pardubice 7,29 07.29
M 60 m Chrbolka Patrik 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 07.72
M 60 m Jiroušek František 99 Hvězda Pardubice z.s. 07.98
M 60 m Karlík Jakub 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 08.04
M 60 m Kašpar Matěj 98 AC Pardubice 07.24
M 60 m Kolář Miloš 98 AC Choceň, spolek 7.78
M 60 m Kozák Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl 8,00
M 60 m Kuthan Tomáš 92 AC Pardubice 7.41 07.41
M 60 m Mach Jakub 01 Hvězda Pardubice z.s.
M 60 m Novotný Miloslav 00 Hvězda Pardubice z.s. 07.61
M 60 m Paďour Michal 94 AC Pardubice
M 60 m Pipek Jan 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 7.83
M 60 m Plžik Tomáš 99 AC Pardubice 7.58 07.69
M 60 m Popelka Tomáš 99 AC Vysoké Mýto z.s. 07.57
M 60 m Richter Jan 01 Hvězda Pardubice z.s. 8,04
M 60 m Sedlák Filip 84 AC Pardubice
M 60 m Šmajzr Michal 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 60 m Špičák Daniel 97 AC Pardubice 7,22 07.22
M 60 m Volejník Jan 99 Hvězda Pardubice z.s. 7,38 07.68
M 150 m Šmajzr Michal 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 200 m Al Zouri Alex 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 23.15
M 200 m Bartošek Martin 00 AC Vysoké Mýto z.s. 24,25 26.44
M 200 m Cöger Jiří 98 Hvězda Pardubice z.s.
M 200 m Česák Josef 97 AC Pardubice 23.23 23.23
M 200 m Fajman David 00 Atletika Chrudim, z.s.
M 200 m Chrbolka Patrik 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 25.02
M 200 m Jiroušek František 99 Hvězda Pardubice z.s. 25.93
M 200 m Karlík Jakub 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 25.97
M 200 m Kašpar Matěj 98 AC Pardubice 23.50
M 200 m Kolář Miloš 98 AC Choceň, spolek 25.20 24.71
M 200 m Lakota Antonín 95 AC Choceň, spolek 24.89
M 200 m Mach Jakub 01 Hvězda Pardubice z.s.
M 200 m Moravec Šimon 99 AC Pardubice 23.98
M 200 m Novák Josef 85 TJ Svitavy, z . s. 26,2
M 200 m Novotný Miloslav 00 Hvězda Pardubice z.s. 24.55
M 200 m Paťha Martin 94 Hvězda Pardubice z.s. 26.85
M 200 m Plžik Tomáš 99 AC Pardubice 25.20 25.46
M 200 m Popelka Tomáš 99 AC Vysoké Mýto z.s. 24,21
M 200 m Richter Jan 01 Hvězda Pardubice z.s. 26,10
M 200 m Spěvák Martin 00 TJ Svitavy, z . s. 25.34
M 200 m Šulc Martin 00 Hvězda Pardubice z.s. 25,86
M 200 m Volejník Jan 99 Hvězda Pardubice z.s. 23,26 24.31
M 200 m Vondra Jakub 98 Hvězda Pardubice z.s. 25.73
M 200 m Vondra Josef 71 Hvězda Pardubice z.s. 28.27
M 300 m Kozák Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl 41,5
M 400 m Franěk Matyáš 00 AC Pardubice 53.81 56.96
M 400 m Halbrštát Tomáš 96 AC Choceň, spolek 52.66
M 400 m Kolář Miloš 98 AC Choceň, spolek 59.20
M 400 m Mach Jakub 01 Hvězda Pardubice z.s.
M 400 m Mlynář Marek 00 AC Choceň, spolek 57,8
M 400 m Moravec Šimon 99 AC Pardubice 54.89
M 400 m Paťha Martin 94 Hvězda Pardubice z.s. 58.83
M 400 m Pipek Jan 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 52.38
M 400 m Popelka Tomáš 99 AC Vysoké Mýto z.s. 55,25
M 400 m Spěvák Martin 00 TJ Svitavy, z . s. 57.12
M 400 m Vondra Jakub 98 Hvězda Pardubice z.s. 57.81
M 800 m Doskočil Jan 97 AC Vysoké Mýto z.s. 1:58,5 2:04.07
M 800 m Jiroušek František 99 Hvězda Pardubice z.s.
M 800 m Kalous Jan 98 Hvězda Pardubice z.s. 2:07.64
M 800 m Lakota Antonín 95 AC Choceň, spolek 1:59,07
M 800 m Mlynář Marek 00 AC Choceň, spolek 2:13.5
M 800 m Nechvíl Petr 91 AC Choceň, spolek 1:59,03
M 800 m Novotný Miloslav 00 Hvězda Pardubice z.s. 2:04.16
M 800 m Růžička Adam 97 TJ Sokol Hradec Králové 2:02.79
M 800 m Secký Lukáš 97 Hvězda Pardubice z.s. 1:59.80
M 800 m Urban Daniel 00 Hvězda Pardubice z.s. 2:00.76
M 800 m Vítek Jan 01 Hvězda Pardubice z.s. 2:07.88
M 800 m Zelenka Daniel 98 AC Pardubice 2:06.79
M 800 m Zelenka Marek 00 AC Pardubice 2:08.58 2:08.58
M 1500 m Boháč Bonifác 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:23.07 4:54.25
M 1500 m Hladík Pavel 96 Hvězda Pardubice z.s. 4:02.62
M 1500 m Nikl Lukáš 91 AC Choceň, spolek 4:14.54
M 1500 m Plecháček Jan 99 AC Pardubice 4:47.93 4:47.93
M 1500 m Růžek Michal 99 Hvězda Pardubice z.s. 4:20.52
M 1500 m Vondra Josef 71 Hvězda Pardubice z.s. 5:14.27
M 3000 m Bílek David 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 3000 m Hladík Pavel 96 Hvězda Pardubice z.s. 08:55.69
M 3000 m Nikl Lukáš 91 AC Choceň, spolek 9:01
M 3000 m Stránský Aleš 60 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
M 3000 m Stříhavka Jindřich 00 AC Choceň, spolek 9:39.1
M 3000 m Šimek Matěj 02 Hvězda Pardubice z.s.
M 3000 m Vandas Daniel 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 3000 m Vebr Patrik 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 9:13.92
M 3000 m Vetchý Jan 85 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
M 3000 m Vondra Vojtěch 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8:57.13 08:55.49
M 60 m př. Baar Pavel 84 TJ Jiskra Litomyšl 8,50
M 60 m př. Paďour Michal 94 AC Pardubice
M 60 m př. Špičák Daniel 97 AC Pardubice 8,41 08.41
M výška Řádek Tomáš 70 AC Pardubice 177
M výška Svatoš Jan 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1.78
M výška Šulc Martin 00 Hvězda Pardubice z.s. 166
M tyč Adamec Vojtěch 99 AC Pardubice 390 3.49
M tyč Holý David 98 Atletika Chrudim, z.s. 4.63
M tyč Kuthan Lukáš 99 AC Pardubice 4,25 4.10
M tyč Niščák Vladimír 01 Atletika Chrudim, z.s. 3.95
M tyč Strnad Ivo 51 TJ Jiskra Litomyšl 340 3.40
M tyč Vostrovský Jan 01 Atletika Chrudim, z.s. 4.10
M tyč Zemánek Martin 00 Atletika Chrudim, z.s. 3.53
M dálka Baar Pavel 84 TJ Jiskra Litomyšl 6,50
M dálka Cöger Jiří 98 Hvězda Pardubice z.s.
M dálka Fajman David 00 Atletika Chrudim, z.s.
M dálka Franěk Matyáš 00 AC Pardubice 5.80
M dálka Holub Ondřej 99 AC Pardubice 6,48 5.81
M dálka Holý David 98 Atletika Chrudim, z.s. 6.55
M dálka Chrbolka Patrik 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 5.23
M dálka Chudomel Václav 01 AC Pardubice 5,76 5.76
M dálka Karlík Jakub 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 3.70
M dálka Kašpar Matěj 98 AC Pardubice 6.44
M dálka Mrklovský Jakub 83 Hvězda Pardubice z.s. 6.38
M dálka Paďour Michal 94 AC Pardubice
M dálka Richter Jan 01 Hvězda Pardubice z.s. 532
M dálka Svatoš Jan 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 6.40
M dálka Špičák Daniel 97 AC Pardubice 7,14 6.64
M trojskok Beneš David 91 Hvězda Pardubice z.s. 14.63
M trojskok Fajmon Dominik 98 AC Pardubice 13.04 12.76
M trojskok Lechner Jan 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
M trojskok Mrklovský Jakub 83 Hvězda Pardubice z.s. 12.78
M trojskok Šulc Martin 00 Hvězda Pardubice z.s. 11,77
M trojskok Truhlář Vojtěch 92 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.25
M koule 7,26kg Baar Pavel 84 TJ Jiskra Litomyšl 13,50
M koule 7,26kg Bartůněk David 93 TJ Jiskra Litomyšl 13,77 13.77
M koule 7,26kg Hübner Antonín 73 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 14.09 14.13
M koule 7,26kg Jursa Luděk 70 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 13.20 13.26
M koule 7,26kg Kozák Tomáš 90 TJ Jiskra Litomyšl 16.46
M koule 7,26kg Kozák Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl
M koule 7,26kg Paďour Michal 94 AC Pardubice
M koule 7,26kg Touš Jan 95 Hvězda Pardubice z.s. 16.07
U23M 60 m Štěpánek Jan 97 TJ Svitavy, z . s. 7,59
U23M výška Štěpánek Jan 97 TJ Svitavy, z . s. 202 2.00
J 60 m př. Adamec Vojtěch 99 AC Pardubice 8,58 08.58
J 60 m př. Fajmon Dominik 98 AC Pardubice 8,82 08.82
J 60 m př. Holý David 98 Atletika Chrudim, z.s. 08.64
J 60 m př. Kuthan Lukáš 99 AC Pardubice 8,48 08.48
J koule 6kg Adamec Vojtěch 99 AC Pardubice 12,98
J koule 6kg Fajmon Dominik 98 AC Pardubice 11,42 11.42
J koule 6kg Kuthan Lukáš 99 AC Pardubice 13,08 13.08
Dci 60 m Vilček Miroslav 00 TJ Jiskra Litomyšl 08.32
Dci 60 m Vostřel Jan 00 TJ Jiskra Litomyšl 08.22
Dci 60 m př. Franěk Matyáš 00 AC Pardubice 8.81 08.81
Dci 60 m př. Chudomel Václav 01 AC Pardubice 9,04 09.04
Dci 60 m př. Spěvák Martin 00 TJ Svitavy, z . s. 9.52
Dci koule 5kg Chudomel Václav 01 AC Pardubice 11,06 10.35
Dci koule 5kg Novotný Kamil 00 TJ Jiskra Litomyšl 13.20
Dci koule 5kg Petráš Oto 00 Hvězda Pardubice z.s. 13.19
Dci koule 5kg Sedlmajer Miloš 01 Hvězda Pardubice z.s.
Dci koule 5kg Špaček Radim 01 Hvězda Pardubice z.s.
Dci koule 5kg Větvička Tomáš 00 Hvězda Pardubice z.s. 11.22
Dci koule 5kg Vilček Miroslav 00 TJ Jiskra Litomyšl 12.76
Dci koule 5kg Vostřel Jan 00 TJ Jiskra Litomyšl 12.46
Žci 60 m Csernyanszky Denis 03 AC Vysoké Mýto z.s. 8,25
Žci 60 m Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 09.59
Žci 60 m Dobrý Matěj 02 Atletika Chrudim, z.s. 08.14
Žci 60 m Doležálek Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. 8,16
Žci 60 m Dušek Josef 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žci 60 m Fejfar Lukáš 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žci 60 m Flekač Tomáš 02 AC Pardubice 7.60
Žci 60 m Holba Marek 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 08.88
Žci 60 m Hrčka Šimon 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 08.09
Žci 60 m Imrich Pavel 03 TJ Jiskra Litomyšl 08.80
Žci 60 m Jedlička Lukáš 04 Atletika TJ Sokol Žamberk 8,5 08.81
Žci 60 m Kapoun Jan 03 ATLETIKA Polička, spolek
Žci 60 m Novák Matyáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. 7,48 07.48
Žci 60 m Novotný Štěpán 01 AC Pardubice 7,9
Žci 60 m Pazdera Michal 02 Atletika Chrudim, z.s. 07.85
Žci 60 m Raba Jan 03 AC Pardubice 7.80 07.80
Žci 60 m Rydlo Martin 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 60 m Řehounek Jakub 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 60 m Severa Tomáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. 08.07
Žci 60 m Strnad Tobiáš 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 60 m Urbánek Adam 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 08.86
Žci 60 m Valášek Jan 03 AC Pardubice 8,0
Žci 150 m Csernyanszky Denis 03 AC Vysoké Mýto z.s.
Žci 150 m Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žci 150 m Doležálek Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. 19,90
Žci 150 m Dušek Josef 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žci 150 m Dykast Robert 02 Atletika Chrudim, z.s.
Žci 150 m Grim Tomáš 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 150 m Havel Hynek 02 AC Pardubice 22,2 23.43
Žci 150 m Holba Marek 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žci 150 m Hrdina Tomáš 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 23.12
Žci 150 m Janů Radim 03 TJ Svitavy, z . s. 21.15
Žci 150 m Jonáš Jakub 03 TJ Svitavy, z . s. 22.15
Žci 150 m Labík David 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 150 m Locker Václav 03 AC Pardubice
Žci 150 m Mach Tomáš 03 Hvězda Pardubice z.s. 26.00
Žci 150 m Novák Matyáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. 18,10 19.60
Žci 150 m Novotný Štěpán 01 AC Pardubice 19,9
Žci 150 m Pazdera Michal 02 Atletika Chrudim, z.s.
Žci 150 m Pluhař Daniel 02 AC Pardubice 21,2
Žci 150 m Raba Jan 03 AC Pardubice 19.53 19.53
Žci 150 m Rydlo Martin 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 150 m Sádovský Matěj 02 AC Pardubice 20,1 20.60
Žci 150 m Stodola Vojtěch 03 TJ Svitavy, z . s. 20.17
Žci 150 m Strnad Tobiáš 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 150 m Strnad Tobiáš 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 150 m Šulc Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. 20,35
Žci 150 m Tomáš Ondřej 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 20.26 20.43
Žci 150 m Valášek Jan 03 AC Pardubice 23,2
Žci 300 m Dušek Josef 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žci 300 m Fejfar Lukáš 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žci 300 m Grim Tomáš 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 300 m Havlíček Tomáš 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žci 300 m Holba Marek 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 54.03
Žci 300 m Hrdina Tomáš 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 46.10 48.59
Žci 300 m Jedlička Lukáš 04 Atletika TJ Sokol Žamberk 46s
Žci 300 m Labík David 02 Hvězda Pardubice z.s. 55.82
Žci 300 m Mach Tomáš 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 300 m Pluhař Daniel 02 AC Pardubice
Žci 300 m Rydlo Martin 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 300 m Sádovský Matěj 02 AC Pardubice 50,1
Žci 300 m Severa Tomáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. 38,25
Žci 300 m Strnad Tobiáš 03 Hvězda Pardubice z.s. 50.24
Žci 800 m Bačina Tomáš 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 4:05.99
Žci 800 m Havlíček Tomáš 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 2:39.89
Žci 800 m Labík David 02 Hvězda Pardubice z.s. 2:56.67
Žci 800 m Locker Václav 03 AC Pardubice
Žci 800 m Mach Tomáš 03 Hvězda Pardubice z.s. 3:05.05
Žci 800 m Spěvák Pavel 03 Hvězda Pardubice z.s. 3:05.63
Žci 800 m Šulc Jan 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 800 m Vlasák David 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 1500 m Havel Kryštof 03 AC Pardubice 5:50.11
Žci 1500 m Horák Jakub 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žci 1500 m Kapoun Jan 03 ATLETIKA Polička, spolek
Žci 1500 m Korec Štěpán 03 AC Pardubice
Žci 1500 m Marek Jakub 03 TJ Svitavy, z . s. 4:55,0
Žci 1500 m Šimůnek Jan 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žci 1500 m Vebr Dominik 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:55.18
Žci 60 m př. Bačina Tomáš 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žci 60 m př. Csernyanszky Denis 03 AC Vysoké Mýto z.s.
Žci 60 m př. Flekač Tomáš 02 AC Pardubice 8.95
Žci 60 m př. Novotný František 03 Atletika Chrudim, z.s.
Žci 60 m př. Stodola Vojtěch 03 TJ Svitavy, z . s. 9.66 09.66
Žci 60 m př. Šmíd David 02 Hvězda Pardubice z.s. 9,51
Žci 60 m př. Vlasák David 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žci výška Doležálek Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. 159
Žci výška Dykast Robert 02 Atletika Chrudim, z.s. 1.56
Žci výška Havel Hynek 02 AC Pardubice 1.38
Žci výška Hrčka Šimon 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žci výška Korec Štěpán 03 AC Pardubice 1.52
Žci výška Mareček Jakub 02 AC Pardubice 180 1.80
Žci výška Novotný František 03 Atletika Chrudim, z.s. 1.58
Žci výška Severa Tomáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. 1.48
Žci výška Šmíd David 02 Hvězda Pardubice z.s. 160 1.60
Žci výška Urbánek Adam 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1.51
Žci dálka Dykast Robert 02 Atletika Chrudim, z.s. 5.51
Žci dálka Flekač Tomáš 02 AC Pardubice 5.60 4.63
Žci dálka Havel Kryštof 03 AC Pardubice 4.50 3.91
Žci dálka Imrich Pavel 03 TJ Jiskra Litomyšl 04.50
Žci dálka Janů Radim 03 TJ Svitavy, z . s. 5.05
Žci dálka Jedlička Lukáš 04 Atletika TJ Sokol Žamberk 455cm 4.38
Žci dálka Jonáš Jakub 03 TJ Svitavy, z . s.
Žci dálka Locker Václav 03 AC Pardubice 3.42
Žci dálka Novák Matyáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. 555 5.34
Žci dálka Novotný Štěpán 01 AC Pardubice 4.90 4.85
Žci dálka Pazdera Michal 02 Atletika Chrudim, z.s.
Žci dálka Raba Jan 03 AC Pardubice 4.85 4.81
Žci dálka Řehounek Jakub 03 Hvězda Pardubice z.s. 4.31
Žci dálka Sádovský Matěj 02 AC Pardubice 4.60 4.41
Žci dálka Stodola Vojtěch 03 TJ Svitavy, z . s. 4.99 4.99
Žci dálka Šulc Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. 470
Žci dálka Tomáš Ondřej 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 5.43 5.15
Žci dálka Valášek Jan 03 AC Pardubice 4.19
Žci dálka Vlasák David 02 Hvězda Pardubice z.s. 515 4.48
Žci koule 4kg Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žci koule 4kg Dobrý Matěj 02 Atletika Chrudim, z.s.
Žci koule 4kg Janů Radim 03 TJ Svitavy, z . s.
Žci koule 4kg Kapoun Jan 03 ATLETIKA Polička, spolek
Žci koule 4kg Klenka Matěj 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žci koule 4kg Kotěra Vojtěch 02 Hvězda Pardubice z.s. 10.61
Žci koule 4kg Novotný František 03 Atletika Chrudim, z.s.
Žci koule 4kg Šanda Jiří 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žci koule 4kg Šmíd David 02 Hvězda Pardubice z.s. 10,50
Žcm 60 m Bartoš Ondřej 04 TJ Svitavy, z . s. 9.22
Žcm 60 m Cindr Dominik 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žcm 60 m Drahný Lukáš 04 AC Pardubice 8.7
Žcm 60 m Kábele Matěj 04 AC Pardubice 8,6
Žcm 60 m Kudláček Jakub 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm 60 m Kudláček Miroslav 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm 60 m Lata Jan 04 TJ Jiskra Litomyšl 08.25
Žcm 60 m Matyáš Jiří 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 8,9
Žcm 60 m Miler Adam 04 AC Vysoké Mýto z.s.
Žcm 60 m Navrátil Matyáš 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 60 m Nespěšný Filip 05 AC Vysoké Mýto z.s. 9,1
Žcm 60 m Pail Lukáš 05 TJ Svitavy, z . s. 9,85
Žcm 60 m Pavlata Dominik 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žcm 60 m Pavlík Vojtěch 05 AK Slatiňany 9,2
Žcm 60 m Roman Filip 04 TJ Svitavy, z . s. 9,76
Žcm 60 m Řehounek Filip 06 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 60 m Sváček Roman 04 Hvězda Pardubice z.s. 09.15
Žcm 60 m Špaček Ondřej 05 AC Pardubice 9.4
Žcm 60 m Vetchý Kryštof 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žcm 60 m Winkler Jiří 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 9.66
Žcm 150 m Akak Ondřej 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 23,3
Žcm 150 m Bartoš Ondřej 04 TJ Svitavy, z . s. 22.73
Žcm 150 m Bažout Adam 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žcm 150 m Dudycha Jakub 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žcm 150 m Hvězda Jiří 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 150 m Kábele Matěj 04 AC Pardubice 24,5
Žcm 150 m Kasal Petr 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 150 m Kudláček Jakub 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm 150 m Kverek Vít 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 150 m Majera Radek 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 150 m Matyáš Jiří 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 22,9
Žcm 150 m Miler Adam 04 AC Vysoké Mýto z.s.
Žcm 150 m Navrátil Matyáš 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 150 m Nespěšný Filip 05 AC Vysoké Mýto z.s. 24,6
Žcm 150 m Neumann Jonáš 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 150 m Pavlík Vojtěch 05 AK Slatiňany 26,8
Žcm 150 m Rygailo Patrik 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 150 m Steiner Filip 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 150 m Sváček Roman 04 Hvězda Pardubice z.s. 21.91
Žcm 150 m Tobiška Štěpán 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 22,5
Žcm 150 m Vacek Michal 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žcm 300 m Bartoš Ondřej 04 TJ Svitavy, z . s. 51.7
Žcm 300 m Bičík Danny 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 300 m Brokl Michal 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žcm 300 m Holec Jan 05 TJ Svitavy, z . s. 52.02
Žcm 300 m Hroch Filip 05 Atletika Chrudim, z.s.
Žcm 300 m Kasal Petr 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 300 m Kvapil Martin 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 300 m Majera Radek 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 300 m Nespěšný Filip 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žcm 300 m Novosad Matěj 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm 300 m Pail Lukáš 05 TJ Svitavy, z . s. 51,11
Žcm 300 m Roman Filip 04 TJ Svitavy, z . s. 49,95
Žcm 300 m Rygailo Patrik 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 300 m Steinvald Jakub Jaromír 06 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 300 m Tláskal Tadeáš 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žcm 800 m Akak Ondřej 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 2:53
Žcm 800 m Boháč Pankrác 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2:39.83
Žcm 800 m Cindr Dominik 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žcm 800 m Čeloud Václav 04 AC Pardubice 2:44
Žcm 800 m Drahný Lukáš 04 AC Pardubice 2:43
Žcm 800 m Dudycha Jakub 05 AC Vysoké Mýto z.s. 2:47.5
Žcm 800 m Holec Jan 05 TJ Svitavy, z . s. 2:45.5
Žcm 800 m Hroch Filip 05 Atletika Chrudim, z.s.
Žcm 800 m Kristl Aleš 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm 800 m Neumann Jonáš 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 800 m Novák Daniel 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žcm 800 m Sádovský Jáchym 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm 800 m Steiner Filip 04 Hvězda Pardubice z.s. 2:48.85
Žcm 800 m Steiner Filip 04 Hvězda Pardubice z.s. 2:48.85
Žcm 800 m Steinvald Jakub Jaromír 06 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm 800 m Špaček Ondřej 05 AC Pardubice 2:56
Žcm 800 m Tobiška Štěpán 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 2:55
Žcm 800 m Vacek Michal 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žcm 800 m Vetchý Kryštof 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žcm 800 m Vodička Stanislav 04 TJ Svitavy, z . s. 2:40.15
Žcm 800 m Zoicas Daniel 04 TJ Svitavy, z . s. 2:31,11 2:43.33
Žcm 60 m př. Bažout Adam 04 Atletika Chrudim, z.s. 12.25
Žcm 60 m př. Brokl Michal 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žcm 60 m př. Kudláček Jakub 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm 60 m př. Kudláček Miroslav 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm 60 m př. Kvapil Martin 04 Hvězda Pardubice z.s. 11.47
Žcm 60 m př. Novosad Matěj 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm 60 m př. Zoicas Daniel 04 TJ Svitavy, z . s. 9.7 10.43
Žcm výška Kristl Aleš 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm výška Kverek Vít 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm výška Novák Daniel 04 Atletika Chrudim, z.s. 1.32
Žcm výška Pavlata Dominik 04 Atletika Chrudim, z.s. 1.48
Žcm výška Sádovský Jáchym 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm výška Šindler Jakub 04 Atletika Chrudim, z.s. 1.34
Žcm výška Zoicas Daniel 04 TJ Svitavy, z . s. 1.50 1.50
Žcm dálka Akak Ondřej 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 325 cm
Žcm dálka Bažout Adam 04 Atletika Chrudim, z.s. 4.16
Žcm dálka Bičík Danny 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm dálka Dudycha Jakub 05 AC Vysoké Mýto z.s. 472
Žcm dálka Hroch Filip 05 Atletika Chrudim, z.s.
Žcm dálka Hvězda Jiří 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm dálka Kudláček Miroslav 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm dálka Kvapil Martin 04 Hvězda Pardubice z.s. 4.56
Žcm dálka Kverek Vít 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm dálka Majera Radek 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm dálka Navrátil Matyáš 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm dálka Novosad Matěj 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm dálka Pail Lukáš 05 TJ Svitavy, z . s. 348
Žcm dálka Pavlata Dominik 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žcm dálka Roman Filip 04 TJ Svitavy, z . s. 371
Žcm dálka Řehounek Filip 06 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm dálka Steinvald Jakub Jaromír 06 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm dálka Tláskal Tadeáš 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žcm dálka Tobiška Štěpán 05 Atletika TJ Sokol Žamberk 370cm
Žcm dálka Vacek Michal 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žcm dálka Vodička Stanislav 04 TJ Svitavy, z . s. 3.84 3.72
Žcm dálka Winkler Jiří 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žcm dálka Zoicas Daniel 04 TJ Svitavy, z . s. 4.66 3.58
Žcm koule 2kg Matyáš Jiří 05 Atletika TJ Sokol Žamberk
Žcm koule 3kg Brokl Michal 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žcm koule 3kg Lata Jan 04 TJ Jiskra Litomyšl 09.71
Žcm koule 3kg Sádovský Jáchym 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žcm koule 3kg Sekot Miroslav 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žcm koule 3kg Šindler Jakub 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žcm koule 3kg Vetchý Kryštof 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žcm koule 3kg Vodička Stanislav 04 TJ Svitavy, z . s. 07.00
Ž 60 m Coufalová Natálie 01 Hvězda Pardubice z.s. 8,24 08.44
Ž 60 m Dostálová Tereza 01 AC Vysoké Mýto z.s. 8,56
Ž 60 m Frydrychová Eliška 01 AC Choceň, spolek 8.78
Ž 60 m Hlavatá Nikola 00 Hvězda Pardubice z.s. 08.86
Ž 60 m Krupová Karolína 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Ž 60 m Nováková Amálie 01 Atletika Chrudim, z.s. 07.89
Ž 60 m Petrásová Žaneta 00 ATLETIKA Polička, spolek
Ž 60 m Skalická Iva 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8.64 08.36
Ž 60 m Stránská Markéta 00 TJ Svitavy, z . s. 8.46 08.70
Ž 60 m Špániková Denisa 01 AK Slatiňany 8,5
Ž 200 m Coufalová Natálie 01 Hvězda Pardubice z.s. 28,40
Ž 200 m Drahná Anna 00 AC Vysoké Mýto z.s. 28,2 30.33
Ž 200 m Halecká Elena 90 Hvězda Pardubice z.s.
Ž 200 m Hlavatá Nikola 00 Hvězda Pardubice z.s.
Ž 200 m Klejchová Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. 28,08 29.89
Ž 200 m Krupová Karolína 01 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Ž 200 m Kvirencová Ester 01 Hvězda Pardubice z.s. 28,69
Ž 200 m Pánková Nikol 00 AC Vysoké Mýto z.s. 28,1 29.71
Ž 200 m Stránská Markéta 00 TJ Svitavy, z . s. 29.70
Ž 200 m Šilarová Karolína 00 AC Pardubice 28.05
Ž 200 m Špániková Denisa 01 AK Slatiňany 31,5
Ž 200 m Šustrová Nela 00 Atletika Chrudim, z.s.
Ž 400 m Čermáková Kateřina 99 AC Pardubice 65.17 66.63
Ž 400 m Frydrychová Eliška 01 AC Choceň, spolek 63.9
Ž 400 m Hájková Kateřina 99 AC Vysoké Mýto z.s. 64,98
Ž 400 m Halecká Elena 90 Hvězda Pardubice z.s.
Ž 400 m Herelová Karolína 97 Hvězda Pardubice z.s. 68,14
Ž 400 m Hlavatá Nikola 00 Hvězda Pardubice z.s. 68.18
Ž 400 m Junková Margit 00 AC Vysoké Mýto z.s. 64,55
Ž 400 m Pánková Nikol 00 AC Vysoké Mýto z.s. 66,25
Ž 400 m Spilková Aneta 01 AC Vysoké Mýto z.s. 69,85
Ž 400 m Šigutová Johana 99 AC Choceň, spolek 63.00 64.14
Ž 400 m Šilarová Karolína 00 AC Pardubice 64.54
Ž 800 m Čermáková Kateřina 99 AC Pardubice 2:25.62 2:35.75
Ž 800 m Frydrychová Eliška 01 AC Choceň, spolek 2:32,9 2:38.51
Ž 800 m Chytková Barbora 96 AC Vysoké Mýto z.s. 2:25,0 2:22.46
Ž 800 m Kvirencová Ester 01 Hvězda Pardubice z.s.
Ž 800 m Šigutová Johana 99 AC Choceň, spolek 2:31.49 2:32.09
Ž 800 m Vondrová Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. 2:11.74
Ž 1500 m Jirmanová Sabina 01 Hvězda Pardubice z.s. 5:20.07
Ž 1500 m Kalousová Eliška 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:49.91 4:49.95
Ž 1500 m Kopecká Anna 88 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Ž 1500 m Machková Klára 00 Hvězda Pardubice z.s. 5:45.55
Ž 1500 m Pavlištová Noemi 01 AC Choceň, spolek 5:34.88
Ž 1500 m Řeháková Natálie 02 AC Vysoké Mýto z.s. 5:25
Ž 3000 m Dušková Linda 01 Hvězda Pardubice z.s.
Ž 3000 m Marková Veronika 98 AC Pardubice 10:54.26 10:54.26
Ž 3000 m Stránská Adéla 91 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 10:13.05
Ž 60 m př. Hájková Kateřina 99 AC Vysoké Mýto z.s. 11.11
Ž 60 m př. Tichá Barbora 99 Atletika Chrudim, z.s. 09.47
Ž 60 m př. Vondrová Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. 8,86 08.86
Ž výška Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. 140 1.33
Ž výška Čiháková Martina 99 AC Vysoké Mýto z.s. 1.48
Ž výška Dostálová Tereza 01 AC Vysoké Mýto z.s. 1.52
Ž výška Drahná Anna 00 AC Vysoké Mýto z.s. 152
Ž výška Holubová Andrea 01 Hvězda Pardubice z.s. 1.51
Ž výška Nádvorníková Kateřina Anna 00 AC Pardubice 1.60 1.56
Ž výška Tichá Barbora 99 Atletika Chrudim, z.s. 1.52
Ž výška Vacková Tereza 00 Hvězda Pardubice z.s. 1.53
Ž výška Vondrová Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. 157 1.57
Ž tyč Bartakovičová Kateřina 00 AC Pardubice 3,23 3.23
Ž tyč Dvořáková Lucie 03 AC Choceň, spolek 265 2.65
Ž tyč Junková Margit 00 AC Vysoké Mýto z.s. 312 2.20
Ž tyč Nádvorníková Kateřina Anna 00 AC Pardubice 2.80 2.70
Ž tyč Vaňková Kristina 01 Atletika Chrudim, z.s. 2.89
Ž dálka Bartakovičová Kateřina 00 AC Pardubice 5,23 4.40
Ž dálka Čiháková Martina 99 AC Vysoké Mýto z.s. 5.21
Ž dálka Duchoslavová Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. 4.74
Ž dálka Hájková Kateřina 99 AC Vysoké Mýto z.s. 510 4.65
Ž dálka Jahnická Natalie 99 AC Pardubice 5,39 5.15
Ž dálka Klejchová Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. 486 4.44
Ž dálka Kvirencová Ester 01 Hvězda Pardubice z.s. 481 4.60
Ž dálka Nováková Amálie 01 Atletika Chrudim, z.s. 5.38
Ž dálka Pecháčková Lucie 00 AC Pardubice 5.04
Ž dálka Perná Eliška 99 AC Pardubice 4.93 4.93
Ž dálka Spilková Aneta 01 AC Vysoké Mýto z.s. 450 4.50
Ž dálka Stránská Markéta 00 TJ Svitavy, z . s. 4.88 4.60
Ž dálka Šustrová Nela 00 Atletika Chrudim, z.s. 4.83
Ž dálka Tamchynová Kateřina 01 AC Pardubice 5,39 5.39
Ž koule 4kg Čiháková Martina 99 AC Vysoké Mýto z.s. 07.83
Ž koule 4kg Kárníková Jana 81 Hvězda Pardubice z.s. 16.02
Ž koule 4kg Kopfsteinová Barbora 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 12.43
Ž koule 4kg Orlíčková Kristýna 01 Hvězda Pardubice z.s.
Ž koule 4kg Sabolová Kateřina 98 Hvězda Pardubice z.s. 09.63
Ž koule 4kg Tichá Barbora 99 Atletika Chrudim, z.s. 11.80
Ž koule 4kg Tylichová Barbora 99 Hvězda Pardubice z.s.
Ž koule 4kg Vondrová Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. 9,64 09.64
Jky 60 m př. Perná Eliška 99 AC Pardubice 10.42 10.42
Jky koule 4kg Perná Eliška 99 AC Pardubice 11.00
Dky 60 m Holčáková Lucie 01 AK Slovan Moravská Třebová 8.88 09.06
Dky 60 m Ziková Adéla 01 TJ Svitavy, z . s. 8,62
Dky 200 m Karalová Lenka 00 TJ Svitavy, z . s. 29,91
Dky 200 m Ziková Adéla 01 TJ Svitavy, z . s. 29,58
Dky 800 m Derková Martina 01 ACTIVITY Lanškroun
Dky 60 m př. Duchoslavová Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. 09.09
Dky 60 m př. Holčáková Lucie 01 AK Slovan Moravská Třebová 11.27
Dky 60 m př. Karalová Lenka 00 TJ Svitavy, z . s. 9,95 10.32
Dky 60 m př. Klejchová Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. 09.78
Dky 60 m př. Pánková Nikol 00 AC Vysoké Mýto z.s. 10,56 10.34
Dky 60 m př. Šmahová Kamila 01 Hvězda Pardubice z.s. 10.62
Dky 60 m př. Tamchynová Kateřina 01 AC Pardubice 8,82 08.82
Dky výška Řádková Karolína 01 AC Pardubice 157 1.44
Dky dálka Holčáková Lucie 01 AK Slovan Moravská Třebová 454
Dky dálka Řádková Karolína 01 AC Pardubice 440
Dky koule 3kg Duchoslavová Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. 09.15
Dky koule 3kg Orlíčková Kristýna 01 Hvězda Pardubice z.s.
Dky koule 3kg Pecháčková Lucie 00 AC Pardubice 12,19 10.54
Dky koule 3kg Petrásová Žaneta 00 ATLETIKA Polička, spolek
Dky koule 3kg Petrová Pavlína 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 08.30
Dky koule 3kg Tamchynová Kateřina 01 AC Pardubice 8,54 08.39
Dky koule 3kg Vaňková Kristina 01 Atletika Chrudim, z.s.
Žky 60 m Ambrožová Šárka 03 Hvězda Pardubice z.s. 09.76
Žky 60 m Bačáková Zuzana 03 AK Slovan Moravská Třebová 8.97
Žky 60 m Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. 8,02 08.02
Žky 60 m Bartošová Martina 02 AC Pardubice 8,3
Žky 60 m Blehová Nikola 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 60 m Čeřovská Anna 03 AC Pardubice 8,2
Žky 60 m Dostálová Anna 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 60 m Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová 8.56 08.56
Žky 60 m Hezká Eliška 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 08.50
Žky 60 m Hooper Vendula Myrtle 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žky 60 m Horáková Nela 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 60 m Hovorková Karolína 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 8,9
Žky 60 m Hrabcová Natálie 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8.50 08.60
Žky 60 m Jakoubková Jana 03 Hvězda Pardubice z.s. 08.76
Žky 60 m Karlíková Viktorie 03 AK Slatiňany 8,3
Žky 60 m Kofferová Barbora 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 60 m Kotyzová Sára 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 9,5
Žky 60 m Kvapilová Michaela 03 AC Vysoké Mýto z.s. 8,55
Žky 60 m Marková Anna 03 AC Pardubice 8,7
Žky 60 m Mlejnková Petra 02 AC Vysoké Mýto z.s. 08.33
Žky 60 m Moravcová Barbora 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 08.85
Žky 60 m Němečková Barbora 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 60 m Netíková Karolína 03 Atletika Chrudim, z.s. 09.53
Žky 60 m Paldrmanová Kristýna 02 Atletika Chrudim, z.s.
Žky 60 m Roubalová Veronika 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 60 m Steffanová Natálie 03 AK Slovan Moravská Třebová 8.67 08.67
Žky 60 m Stratílková Ema 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 60 m Štěpánková Veronika 02 AC Vysoké Mýto z.s. 8,75 08.76
Žky 60 m Štěpánová Denisa 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8.92 09.09
Žky 60 m Váchová Tereza 03 AC Vysoké Mýto z.s. 8,44 09.15
Žky 150 m Ambrožová Šárka 03 Hvězda Pardubice z.s. 24.58
Žky 150 m Bačáková Zuzana 03 AK Slovan Moravská Třebová 22.56
Žky 150 m Bartošová Martina 02 AC Pardubice
Žky 150 m Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s.
Žky 150 m Červená Eliška 04 ATLETIKA Polička, spolek 20.90
Žky 150 m Čeřovská Anna 03 AC Pardubice 22,0
Žky 150 m Dvořáková Lucie 03 AC Choceň, spolek 20.43
Žky 150 m Fišerová Kateřina 02 AC Pardubice 29,1 33.23
Žky 150 m Hooper Vendula Myrtle 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žky 150 m Horáková Nela 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 150 m Hynková Veronika 02 AC Pardubice 22.94
Žky 150 m Chrapanová Viktorie 02 Atletika Chrudim, z.s. 23.80
Žky 150 m Jakoubková Jana 03 Hvězda Pardubice z.s. 21.46
Žky 150 m Juránová Eliška 03 TJ Svitavy, z . s. 22.80
Žky 150 m Karlíková Barbora 02 AC Pardubice 22,3
Žky 150 m Karlíková Viktorie 03 AK Slatiňany 24,9
Žky 150 m Kvapilová Michaela 03 AC Vysoké Mýto z.s. 22,01
Žky 150 m Marková Anna 03 AC Pardubice
Žky 150 m Mlejnková Petra 02 AC Vysoké Mýto z.s. 20.55
Žky 150 m Moravcová Barbora 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žky 150 m Netíková Karolína 03 Atletika Chrudim, z.s.
Žky 150 m Netíková Kristýna 03 Atletika Chrudim, z.s. 23.54
Žky 150 m Paldrmanová Kristýna 02 Atletika Chrudim, z.s.
Žky 150 m Roubalová Veronika 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 150 m Sršňová Lenka 03 TJ Jiskra Litomyšl 21.95
Žky 150 m Steffanová Natálie 03 AK Slovan Moravská Třebová 21.78 21.78
Žky 150 m Škrabalová Kristýna 02 TJ Svitavy, z . s. 21.38
Žky 150 m Štěpánková Veronika 02 AC Vysoké Mýto z.s. 22,78
Žky 150 m Ursta Karolína 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 21.71 22.37
Žky 150 m Žáčková Lucie 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 300 m Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. 42,56 45.18
Žky 300 m Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 42.96
Žky 300 m Dvořáková Lucie 03 AC Choceň, spolek 46.9
Žky 300 m Hezká Eliška 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 44.57
Žky 300 m Hooper Vendula Myrtle 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žky 300 m Horáková Nela 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 300 m Jakoubková Jana 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 300 m Kotyzová Sára 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 52s
Žky 300 m Moravcová Barbora 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 50.28
Žky 300 m Musílková Eliška 03 AC Pardubice
Žky 300 m Perná Magdaléna 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žky 300 m Roubalová Veronika 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 300 m Šandová Anežka 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 300 m Škrabalová Kristýna 02 TJ Svitavy, z . s. 44.27
Žky 800 m Doležalová Bára 02 Atletika Chrudim, z.s.
Žky 800 m Hanáková Klára 02 ACTIVITY Lanškroun 2:28:82 2:34.38
Žky 800 m Hovorková Karolína 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 2:51
Žky 800 m Hynková Veronika 02 AC Pardubice 2:48
Žky 800 m Chyšková Veronika 02 Atletika Chrudim, z.s.
Žky 800 m Mervartová Tereza 02 Atletika Chrudim, z.s. 2:29.29
Žky 800 m Musílková Eliška 03 AC Pardubice 3:03.26
Žky 800 m Řeháková Natálie 02 AC Vysoké Mýto z.s. 2:44.05
Žky 800 m Stránská Vendula 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žky 800 m Šandová Anežka 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky 800 m Žáčková Lucie 02 Hvězda Pardubice z.s. 2:41.45
Žky 60 m př. Bartošková Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. 09.33
Žky 60 m př. Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. 12.37
Žky 60 m př. Karlíková Barbora 02 AC Pardubice 11.44
Žky 60 m př. Mlejnková Petra 02 AC Vysoké Mýto z.s. 10.26
Žky 60 m př. Netíková Kristýna 03 Atletika Chrudim, z.s.
Žky 60 m př. Perná Magdaléna 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žky 60 m př. Štěpánová Denisa 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 11.83 12.49
Žky 60 m př. Vyhnálková Lucie 03 ATLETIKA Polička, spolek 11.62
Žky výška Doležalová Bára 02 Atletika Chrudim, z.s. 1.43
Žky výška Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. 1.48
Žky výška Karlíková Viktorie 03 AK Slatiňany 140
Žky výška Sittová Eliška 02 AC Vysoké Mýto z.s. 1.40
Žky výška Sršňová Lenka 03 TJ Jiskra Litomyšl 1.40
Žky výška Váchová Tereza 03 AC Vysoké Mýto z.s. 138 1.36
Žky výška Vyhnálková Lucie 03 ATLETIKA Polička, spolek 1.43
Žky dálka Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 5.26
Žky dálka Blehová Nikola 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky dálka Čeřovská Anna 03 AC Pardubice 4.06 3.51
Žky dálka Dostálová Anna 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žky dálka Fišerová Kateřina 02 AC Pardubice 3.80 3.37
Žky dálka Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová 457 4.57
Žky dálka Hezká Eliška 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 4.39
Žky dálka Hovorková Karolína 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 425cm
Žky dálka Hrabcová Natálie 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4.33
Žky dálka Hynková Veronika 02 AC Pardubice 4.02
Žky dálka Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. 4.10
Žky dálka Chrapanová Viktorie 02 Atletika Chrudim, z.s.
Žky dálka Juránová Eliška 03 TJ Svitavy, z . s. 4.19
Žky dálka Kofferová Barbora 03 Hvězda Pardubice z.s.
Žky dálka Kotyzová Sára 03 Atletika TJ Sokol Žamberk 376cm
Žky dálka Musílková Eliška 03 AC Pardubice 4.30 4.01
Žky dálka Němečková Barbora 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žky dálka Netíková Karolína 03 Atletika Chrudim, z.s. 3.63
Žky dálka Netíková Kristýna 03 Atletika Chrudim, z.s. 3.45
Žky dálka Novotná Aneta 03 TJ Jiskra Litomyšl 04.69 4.49
Žky dálka Paldrmanová Kristýna 02 Atletika Chrudim, z.s.
Žky dálka Sittová Eliška 02 AC Vysoké Mýto z.s. 455
Žky dálka Steffanová Natálie 03 AK Slovan Moravská Třebová 450 4.50
Žky dálka Ursta Karolína 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 5.12 4.76
Žky dálka Vyhnálková Lucie 03 ATLETIKA Polička, spolek 4.26
Žky koule 3kg Bačáková Zuzana 03 AK Slovan Moravská Třebová 8.20
Žky koule 3kg Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová 10.13 10.13
Žky koule 3kg Juránová Eliška 03 TJ Svitavy, z . s.
Žky koule 3kg Stratílková Ema 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žky koule 3kg Syrovátková Michaela 03 Atletika Chrudim, z.s.
Žky koule 3kg Štěpánková Veronika 02 AC Vysoké Mýto z.s. 8,25 07.78
Žky koule 3kg Željazková Barbora 02 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm 60 m Bejstová Anita 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 60 m Bisová Nikola 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žkm 60 m Burešová Markéta 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 08.66
Žkm 60 m Čapková Vanda 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm 60 m Červená Eliška 04 ATLETIKA Polička, spolek 08.57
Žkm 60 m Dolečková Lucie 05 AK Slovan Moravská Třebová 9.30
Žkm 60 m Dudlová Kateřina 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žkm 60 m Fiedlerová Štěpánka 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm 60 m Jetmarová Nikola 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm 60 m Košťálová Kristýna 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 09.40
Žkm 60 m Machová Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 60 m Marešová Markéta 04 TJ Svitavy, z . s. 10.2
Žkm 60 m Matoušková Jana 04 AK Slovan Moravská Třebová 9.15
Žkm 60 m Musílková Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 60 m Poláčková Tereza 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm 60 m Puchernová Tereza 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 60 m Sokolová Bára 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žkm 60 m Šejnohová Klára 04 TJ Svitavy, z . s. 9,78
Žkm 60 m Šplíchalová Adéla 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm 60 m Urbancová Agáta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 09.47
Žkm 60 m Zlesáková Tereza 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm 150 m Burešová Markéta 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 22.60
Žkm 150 m Červená Eliška 04 ATLETIKA Polička, spolek 20.90
Žkm 150 m Dolečková Lucie 05 AK Slovan Moravská Třebová 23.18
Žkm 150 m Dostálová Anna 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm 150 m Dudlová Kateřina 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Žkm 150 m Hamplová Tereza 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žkm 150 m Havlová Lucie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 150 m Janů Monika 05 TJ Svitavy, z . s. 24.2
Žkm 150 m Jetmarová Nikola 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm 150 m Košťálová Kristýna 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 23.42
Žkm 150 m Křivková Markéta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 150 m Kubelková Pavlína 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 150 m Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žkm 150 m Matoušková Jana 04 AK Slovan Moravská Třebová 23.15
Žkm 150 m Musílková Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 150 m Němečková Barbora 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm 150 m Podzimková Klára Anna 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm 150 m Poláčková Tereza 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm 150 m Renzová Kristina 04 TJ Svitavy, z . s. 23.58
Žkm 150 m Šejnohová Klára 04 TJ Svitavy, z . s. 23,05
Žkm 150 m Urbancová Agáta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 23.51
Žkm 150 m Vojtěchová Klára 05 AC Pardubice
Žkm 150 m Zlesáková Tereza 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm 150 m Zyklová Monika 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm 300 m Bláhová Veronika 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 300 m Burešová Markéta 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 50.14
Žkm 300 m Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z . s. 49.98
Žkm 300 m Faltusová Renata 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm 300 m Křivková Markéta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 300 m Machová Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 300 m Poláčková Tereza 05 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm 300 m Puchernová Tereza 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 300 m Renzová Kristina 04 TJ Svitavy, z . s. 52.02
Žkm 300 m Stodolová Veronika 05 TJ Svitavy, z . s. 52.08
Žkm 300 m Šplíchalová Adéla 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm 800 m Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z . s. 2:42.12
Žkm 800 m Dolečková Lucie 05 AK Slovan Moravská Třebová 2:47.7
Žkm 800 m Hamplová Tereza 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žkm 800 m Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žkm 800 m Matoušková Jana 04 AK Slovan Moravská Třebová 2:59.4
Žkm 800 m Podzimková Klára Anna 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm 800 m Serbousková Sára Viktorie 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 2:39.94
Žkm 800 m Vaculíková Kateřina 06 TJ Svitavy, z . s. 2:45.1
Žkm 60 m př. Bisová Nikola 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žkm 60 m př. Gregorová Michaela 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm 60 m př. Chytilová Alexandra 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žkm 60 m př. Janů Monika 05 TJ Svitavy, z . s. 12.5
Žkm 60 m př. Křivková Markéta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm 60 m př. Sokolová Bára 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žkm 60 m př. Stodolová Veronika 05 TJ Svitavy, z . s. 13.2
Žkm 60 m př. Šejnohová Klára 04 TJ Svitavy, z . s. 12,11
Žkm 60 m př. Vltavská Adéla 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žkm výška Bejstová Anita 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm výška Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z . s. 1.20
Žkm výška Havlová Lucie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 1.34
Žkm výška Chytilová Alexandra 04 Atletika Chrudim, z.s. 1.34
Žkm výška Kubelková Pavlína 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm výška Vltavská Adéla 04 Atletika Chrudim, z.s. 1.30
Žkm dálka Bejstová Anita 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm dálka Bláhová Veronika 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm dálka Faltusová Renata 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm dálka Fiedlerová Štěpánka 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm dálka Gregorová Michaela 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm dálka Hamplová Tereza 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žkm dálka Havlová Lucie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 3.27
Žkm dálka Chytilová Alexandra 04 Atletika Chrudim, z.s. 3.61
Žkm dálka Janů Monika 05 TJ Svitavy, z . s. 3.50
Žkm dálka Jetmarová Nikola 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm dálka Košťálová Kristýna 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 3.95
Žkm dálka Kubelková Pavlína 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm dálka Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s
Žkm dálka Machová Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm dálka Musílková Natálie 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm dálka Podzimková Klára Anna 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm dálka Puchernová Tereza 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm dálka Šplíchalová Adéla 05 AC Vysoké Mýto z.s.
Žkm dálka Urbancová Agáta 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm dálka Vltavská Adéla 04 Atletika Chrudim, z.s.
Žkm dálka Vojtěchová Klára 05 AC Pardubice
Žkm dálka Zlesáková Tereza 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm dálka Zyklová Monika 04 Hvězda Pardubice z.s.
Žkm koule 2kg Bláhová Veronika 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
Žkm koule 2kg Marešová Markéta 04 TJ Svitavy, z . s.
Žkm koule 2kg Renzová Kristina 04 TJ Svitavy, z . s. 10.20
Žkm koule 2kg Sokolová Bára 04 Atletika Chrudim, z.s.