Seznam přihlášek

Přebor Jihočeského kraje v přespolním běhu, Prachatice, 9. 4. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 6000 m Csirik Jiří 92 Atletika Písek, z.s.
M 6000 m Pavlík Erik 96 Atletika Písek, z.s.
M Přespolák Macoun Jan 92 T. J. Sokol České Budějovice
M Přespolák Stejskal Pavel 74 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
U23M 6000 m Budil Roman 97 Atletika Písek, z.s.
J Přespolák Hes Jakub 99 TJ VS Tábor, z. s.
J Přespolák Škrdleta Jakub 98 TJ VS Tábor, z. s.
Dci 4000 m Bouška Patrik 01 TJ Chyšky,z.s.
Dci Přespolák Jánský Matyáš 00 T. J. Sokol České Budějovice
Žci Přespolák Bahenský Petr 02 T. J. Sokol České Budějovice
Žci Přespolák Bořucký Petr 03 T. J. Sokol České Budějovice
Žci Přespolák Buchal Tomáš 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žci Přespolák Cába Jakub 03 T. J. Sokol České Budějovice
Žci Přespolák Gribbin Daniel 03 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žci Přespolák Hrdlička Jakub 02 TJ Nová Včelnice, z.s.
Žci Přespolák Kofroň Radek 02 T. J. Sokol České Budějovice
Žci Přespolák Randák Hynek 03 Atletika Prachatice
Žci Přespolák Sak Bohumil 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žci Přespolák Selnar Kryštof 03 TJ VS Tábor, z. s.
Žci Přespolák Staněk Matyáš 02 TJ VS Tábor, z. s.
Žci Přespolák Stejskal Filip 03 T. J. Sokol České Budějovice
Žcm Přespolák Hrdlička Hynek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.
Žcm Přespolák Janoušek Teodor 04 Atletika Prachatice
Žcm Přespolák Jiraň Jakub 05 Atletika Prachatice
Žcm Přespolák Kahoun Václav 05 Atletika Prachatice
Žcm Přespolák Krejčí Jakub 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žcm Přespolák Lemberka Ondřej 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žcm Přespolák Pikl David 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žcm Přespolák Rodr Vojtěch 04 TJ VS Tábor, z. s.
Žcm Přespolák Stejskal Jan 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Jky Přespolák Pardamcová Lenka 99 T. J. Sokol České Budějovice
Dky Přespolák Buřičová Pavla 01 TJ VS Tábor, z. s.
Dky Přespolák Čížková Magda 01 Atletika Prachatice
Dky Přespolák Hrdličková Anna 01 TJ Nová Včelnice, z.s.
Dky Přespolák Hurtíková Veronika 01 Atletika Písek, z.s.
Dky Přespolák Jindrová Eliška 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Dky Přespolák Kofroňová Karolína 00 T. J. Sokol České Budějovice
Dky Přespolák Piklová Veronika 01 T. J. Sokol České Budějovice
Dky Přespolák Podlahová Tereza 01 Atletika Prachatice
Dky Přespolák Talířová Magdalena 00 Atletika Prachatice
Dky Přespolák Votíková Veronika 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žky Přespolák Figallová Alexandra 02 Atletika Prachatice
Žky Přespolák Hálová Adéla 02 TJ VS Tábor, z. s.
Žky Přespolák Kunová Eliška 03 Atletika Prachatice
Žky Přespolák Völflová Natálie 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice
Žkm 2000 m Cihlářová Zuzana 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Žkm 2000 m Eliášková Aneta 05 Atletika Písek, z.s.
Žkm 2000 m Kratochvílová Sarah 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Žkm 2000 m Plachá Rosalie 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Žkm 2000 m Zaňáková Eliška 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Žkm Přespolák Brcková Barbora 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Žkm Přespolák Černá Diana 05 Atletika Prachatice
Žkm Přespolák Ernestová Veronika 05 Atletika Prachatice
Žkm Přespolák Fidlerová Lenka 05 Atletika Prachatice
Žkm Přespolák Hejnová Barbora 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žkm Přespolák Hubenková Klára 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm Přespolák Kozlová Alžběta 04 Atletika Prachatice
Žkm Přespolák Krchová Šárka 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm Přespolák Mallátová Zuzana 04 T. J. Sokol České Budějovice
Žkm Přespolák Manuel Lurdes Gloria 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm Přespolák Mikešová Lucie 04 Atletika Prachatice
Žkm Přespolák Nováková Denisa 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm Přespolák Plešáková Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm Přespolák Rozmušová Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žkm Přespolák Sedláková Gabriela 05 Atletika Prachatice
Žkm Přespolák Trůblová Anna 05 Atletika Prachatice
Žkm Přespolák Votíková Tereza 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
EleH Přespolák Bouška Jakub 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice
EleH Přespolák Brcko Teodor 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
EleH Přespolák Dušek Martin 07 TJ VS Tábor, z. s.
EleH Přespolák Fučík Matěj 07 Atletika Prachatice
EleH Přespolák Hadvičák Daniel 07 TJ VS Tábor, z. s.
EleH Přespolák Kofroň Tomáš 07 Atletika Písek, z.s.
EleH Přespolák Krejčí David 06 T. J. Sokol České Budějovice
EleH Přespolák Kroupa Ondřej 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
EleH Přespolák Kuna Marek 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
EleH Přespolák Novotný Matěj 06 Atletika Prachatice
EleH Přespolák Plánek Kryštof 07 Atletika Prachatice
EleH Přespolák Rada Michal 07 T. J. Sokol České Budějovice
EleH Přespolák Sak Antonín 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
EleH Přespolák Steinke René 07 TJ VS Tábor, z. s.
EleH Přespolák Stejskal Petr 07 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
EleH Přespolák Šilhan Jakub 06 TJ VS Tábor, z. s.
EleZ Přespolák Běhounová Michaela 07 TJ VS Tábor, z. s.
EleZ Přespolák Buchlovská Markéta 06 Atletika Prachatice
EleZ Přespolák Davidová Kristýna 06 TJ VS Tábor, z. s.
EleZ Přespolák Flosmanová Kristýna 06 T. J. Sokol České Budějovice
EleZ Přespolák Fučíková Magdaléna 07 Atletika Prachatice
EleZ Přespolák Holubová Adéla 07 T. J. Sokol České Budějovice
EleZ Přespolák Kozlová Ludmila 07 Atletika Prachatice
EleZ Přespolák Kubačková Kateřina 07 Atletika Prachatice
EleZ Přespolák Kubová Barbora 07 Atletika Prachatice
EleZ Přespolák Kunešová Klára 07 Atletika Prachatice
EleZ Přespolák Mičková Karolína 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
EleZ Přespolák Pospíchalová Tereza 06 TJ VS Tábor, z. s.
EleZ Přespolák Prixová Lucie 06 Atletika Prachatice
EleZ Přespolák Radová Nina 07 T. J. Sokol České Budějovice
EleZ Přespolák Rypáčková Andrea 07 TJ VS Tábor, z. s.
EleZ Přespolák Sochová Sára 07 Atletika Prachatice
EleZ Přespolák Šedivá Adéla 07 T. J. Sokol České Budějovice
EleZ Přespolák Štefanová Adéla 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
EleZ Přespolák Švíková Lucie 06 Atletika Prachatice
EleZ Přespolák Váňová Julie 07 Atletika Prachatice
EleZ Přespolák Vokounová Petra 06 Atletika Prachatice
EleZ Přespolák Volfová Hana 06 TJ VS Tábor, z. s.