Seznam přihlášek

51. ročník mezinárodního závodu ve sportovní chůzi Olomoucká dvacítka, Olomouc, 1. 4. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M chůze 10000m Adam Petr 50 SMOLA CHŮZE Praha logo
M 10km chůze Ambrož Vojtěch 91 SK Nové Město nad Metují logo 52:00
M 10km chůze Bittengl Zdeněk 61 Atletika Klatovy logo
M 10km chůze Čerepušťák Ondřej 48 TJ Sokol Kolín-atletika logo
M 10km chůze Elischer Ivan 60 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo
M 10km chůze Fliegl Miroslav 54 PSK Olymp Praha, z.s. logo
M 10km chůze Franckevič Jan 79 AC Moravská Slavia Brno, spolek (B) logo
M 10km chůze Gdula Lukáš 91 Hvězda Pardubice z.s. logo
M 10km chůze Gdula Tomáš 97 Hvězda Pardubice z.s. logo
M 10km chůze Gorner Tomáš 81 Atletika Klatovy logo
M 10km chůze Havránek Petr 84 SK Hranice, z.s. logo
M 10km chůze Hebký Robert 50 Atletika Klatovy logo
M 10km chůze Herman Zbyněk 69 TJ Lokomotiva Břeclav logo
M 10km chůze Hevessy Karel 98 A. C. TEPO Kladno (B) logo 1:00:50.00
M 10km chůze Hlaváč Vít 97 A. C. TEPO Kladno (A) logo 43:36.00
M 10km chůze Hlavenka Tomáš 77 AC Moravská Slavia Brno, spolek (A) logo
M 10km chůze Hloch Jaromír 92 TJ Lokomotiva Břeclav logo
M 10km chůze Chmelík Richard 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo
M 10km chůze Janoušek Jiří 51 AK Bílina logo
M 10km chůze Jindra Petr 71 PSK Olymp Praha, z.s. logo
M 10km chůze Jon Jiří 68 SK Nové Město nad Metují logo 60:00
M 10km chůze Kalát Josef 55 AK Bílina (A) logo
M 10km chůze Kánský Vladimír 40 Spartak Praha 4 (B) logo 61:38
M 10km chůze Ketner Karel 90 SSK Vítkovice logo
M 10km chůze Kolář Václav 89 AC Slovan Liberec, z.s. logo 48:51
M 10km chůze Kovanda Jiří 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 10km chůze Křenek Petr 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. logo
M 10km chůze Kynčl Stanislav 64 SK Nové Město nad Metují logo 62:00
M 10km chůze Libnar Vojtěch 99 SK Nové Město nad Metují logo 46:30
M 10km chůze Malysa Jiří 91 AK ŠKODA Plzeň logo
M 10km chůze Malysa Jiří 66 TJ Sokol Opava logo
M 10km chůze Marek Stanislav 42 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
M 10km chůze Markusek Petr 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo
M 10km chůze Morvay Michal 96 Hvězda Pardubice z.s. logo
M 10km chůze Nejezchleba Josef 57 TJ Slezan Frýdek-Místek logo
M 10km chůze Pokorný Jan 88 TJ Stodůlky Praha, o.s. logo
M 10km chůze Polášek Jan 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo
M 10km chůze Polášek Vít 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo
M 10km chůze 151 Prückner Jaroslav 54 AC Mladá Boleslav z.s. logo
M 10km chůze Pták Jaroslav 47 AK Bílina (A) logo
M 10km chůze Schrom Pavel 91 VSK Univerzita Brno logo
M 10km chůze Sviták Miloslav 59 AC Česká Lípa logo
M 10km chůze Šnajdr David 71 SK Nové Město nad Metují logo 50:00
M 10km chůze 174 Šolc Luděk 61 AC Mladá Boleslav z.s. logo
M 10km chůze Štefela Jan 01 AK ŠKODA Plzeň logo
M 10km chůze Šváb František 57 TJ Jiskra Litomyšl logo
M 10km chůze Vymyslický Tomáš 89 TJ Lokomotiva Břeclav logo
M 10km chůze Zajíc Jan 53 Hvězda Pardubice z.s. (B) logo
M 10km chůze Zeibert Milan 63 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
M 10km chůze Žežulka Martin 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. logo
Dci 3km chůze Hetsyanyn Mykhaylo 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
Dci 3km chůze Hetsyanyn Mykola 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
Dci 3km chůze Skotnica Lukáš 01 TJ Slezan Frýdek-Místek logo
Dci 3km chůze Švejda Jan 01 Atletika Jižní Město z.s. logo 15:48,00
Žci 3km chůze Balicz Daniel 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Žci 3km chůze Dorotík Robin 03 TJ Slezan Frýdek-Místek logo
Žci 3km chůze Feranec Adam 02 SSK Vítkovice logo 16:12
Žci 3km chůze Konvička Jaromír 03 TJ Sokol Opava logo
Žci 3km chůze Vychron Martin 03 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žci 3km chůze Zajíček Adam 03 Atletika Poruba z.s. logo
Ž 10km chůze Czaková Mária 88 Hvězda Pardubice z.s. logo
Ž 10km chůze Drahotová Anežka 95 Univerzitní sportovní klub Praha logo
Ž 10km chůze Herberová Hana 81 AK Olymp Brno logo
Ž 10km chůze Janošíková Veronika 98 AK Olymp Brno logo
Ž 10km chůze Kollegová Alena 84 SSK Vítkovice logo 65:30
Ž 10km chůze Netolická Martina 82 AC Slovan Liberec, z.s. logo 1:00:26
Ž 10km chůze Pelantová Lucie 86 PSK Olymp Praha, z.s. logo
Ž 10km chůze Plevková Tereza 93 PSK Olymp Praha, z.s. logo
Ž 10km chůze Pokorová Jaroslava 72 AK ŠKODA Plzeň logo
Ž 10km chůze Schromová Hana 98 AK Olymp Brno logo
Ž 10km chůze Svitáková Alena 66 AC Česká Lípa logo
Ž 10km chůze Svitáková Hana 90 AK ŠKODA Plzeň logo
U23Z 10km chůze Jeníková Petra 96 Spartak Praha 4 logo
Jky 3km chůze Johanová Adéla 99 SK Nové Město nad Metují logo 18:00
Jky 10km chůze Janošíková Veronika 98 AK Šternberk z.s. logo
Dky 3km chůze Kotásková Tereza 01 TJ Slezan Frýdek-Místek logo
Žky 3km chůze Gajdošíková Tereza 03 TJ Slezan Frýdek-Místek logo
Žky 3km chůze Hanulíková Leona 02 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žky 3km chůze Hošková Kateřina 02 Atletika Jižní Město z.s. logo 20:46,0
Žky 3km chůze Machačová Anna 02 SSK Vítkovice logo 18:30
Žky 3km chůze Martínková Eliška 02 AC Turnov, z. s. logo
Žky 3km chůze Mynářová Amálie 03 TJ Slezan Frýdek-Místek logo
Žky 3km chůze Seibertová Nela 03 TJ Sokol Opava logo
Žky 3km chůze Trojancová Iveta 03 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žky 3km chůze Uvírová Vivien 03 Atletika Poruba z.s. logo
Žky 3km chůze Vejšická Kristýna 02 Atletika Jižní Město z.s. logo 17:08,99
Žky 3km chůze Zápotocká Tereza 03 SK Hranice, z.s. logo
Žky 3km chůze Zikmundová Jana 02 AC Turnov, z. s. logo
Žkm 1000 m Wiedermannová Barbora 04 TJ Uničov logo
Žkm chůze 1000m Bednářová Jana 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo
Žkm chůze 1000m Hanulíková Silvie 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žkm chůze 1000m Klimentová Ema 05 AK Šternberk z.s. logo
Žkm chůze 1000m Kraisová Anežka 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žkm chůze 1000m Mužná Monika 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo
Žkm 3km chůze Klimentová Ema 05 AK Šternberk z.s. logo
Žkm 3km chůze Račanská Tereza 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žkm 3km chůze Škařoupková Michaela 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Vky 10km chůze Jeníková Karolína 68 Spartak Praha 4 logo
Vky 10km chůze Málková Anna 63 Orel jednota Vyškov - atletika logo
EleHm chůze 1000m Krais Metoděj 09 Orel jednota Vyškov - atletika logo
EleH chůze 1000m Křížek Filip 06 Orel jednota Vyškov - atletika logo
EleH chůze 1000m Pevný Kryštof 07 Orel jednota Vyškov - atletika logo
EleH chůze 1000m Vychron Filip 07 Orel jednota Vyškov - atletika logo
EleZm chůze 1000m Trojancová Monika 08 Orel jednota Vyškov - atletika logo
EleZ chůze 1000m Kolářová Beáta 07 Orel jednota Vyškov - atletika logo
EleZ chůze 1000m Nezdařilová Ema 07 Orel jednota Vyškov - atletika logo
EleZ chůze 1000m Tomanová Stela 07 Orel jednota Vyškov - atletika logo