Seznam přihlášek

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Pardubice, kategorie III, Pardubice, 25. 4. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žcm 60 m Bareš Ondřej 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm 60 m Blaho Ondřej 05 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm 60 m Doležal Lukáš 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.56
Žcm 60 m Dufek Karel 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm 60 m Formánek Roman 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm 60 m Hanč Matyáš 04 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žcm 60 m Holba Marek 03 ZŠ Benešovo náměstí 590 08.44
Žcm 60 m Imlauf Lukáš 05 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm 60 m Jindra MIchal 04 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm 60 m Korbel Filip 05 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žcm 60 m Kozumplík Jiří 04 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 60 m Kudláček Jakub 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 08.50
Žcm 60 m Kverek Vít 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm 60 m Michut Jan 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A) 8,4
Žcm 60 m Mudroch Tomáš 03 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 60 m Nádeník Matěj 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žcm 60 m Neuman Adam 04 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm 60 m Neuman David 04 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm 60 m Novosad Matěj 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 08.33
Žcm 60 m Panchartek Josef 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 08.46
Žcm 60 m Řehounek Daniel 03 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm 60 m Řehounek Jakub 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm 60 m Sebránek Václav 05 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm 60 m Schiedek Jiří 04 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žcm 60 m Suchánek Adam 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žcm 60 m Tichý Matyáš 03 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm 60 m Veverka Jakub 03 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 60 m Vohralík Vít 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.08
Žcm 60 m Zadrobílek Matěj 03 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm 1000 m Bačina Tomáš 03 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm 1000 m Balcar Aleš 03 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 1000 m Bártl Matyáš 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3:42.12
Žcm 1000 m Bejsta Lukáš 03 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 1000 m Bělohlav Michal 04 ZŠ Staňkova, Pardubice
Žcm 1000 m Černý Patrik 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žcm 1000 m Doležal Lukáš 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3:40.12
Žcm 1000 m Drábek Filip 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm 1000 m Drapák Matěj 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm 1000 m Fiala Matyáš 03 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm 1000 m Haas Filip 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm 1000 m Hajdák Daniel 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm 1000 m Keřka Adam 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm 1000 m Klec Jakub 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm 1000 m Kodym Tomáš 03 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm 1000 m Korbel Eliáš 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm 1000 m Krislt Aleš 05 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm 1000 m Locker Václav 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm 1000 m Mrázek Radovan 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žcm 1000 m Novák Matěj 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3:50.10
Žcm 1000 m Oberreiter Jan 03 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žcm 1000 m Pavlíček Petr 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žcm 1000 m Půlpán Marek 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žcm 1000 m Resutik Filip 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm 1000 m Štulík Vojtěch 05 ZŠ Pardubice-Dubina
Žcm 1000 m Tesař Daniel 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm 1000 m Vašek Zbyněk 05 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm 1000 m Vávra Ondřej 04 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 1000 m Vojtěch Adam 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm 4x60 m Bačina Tomáš 03 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm 4x60 m Balcar Aleš 03 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 4x60 m Bareš Ondřej 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm 4x60 m Bárta Michal 03 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žcm 4x60 m Bártl Matyáš 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (A) 35.00
Žcm 4x60 m Bejsta Lukáš 03 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 4x60 m Bělohlav Michal 04 ZŠ Staňkova, Pardubice
Žcm 4x60 m Blaho Ondřej 05 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm 4x60 m Bláhová Veronika 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm 4x60 m Červenka Kryštof 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm 4x60 m Doležal Lukáš 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (A) 35.00
Žcm 4x60 m Drábek Filip 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm 4x60 m Dufek Karel 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm 4x60 m Formánek Roman 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm 4x60 m Haas Filip 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm 4x60 m Hanč Matyáš 04 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žcm 4x60 m Holba Marek 03 ZŠ Benešovo náměstí 590 08.44
Žcm 4x60 m Imlauf Lukáš 05 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm 4x60 m Knespl Jan Jakub 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm 4x60 m Korbel Filip 05 ZŠ Pardubice-Dubina (B)
Žcm 4x60 m Kozumplík Jiří 04 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 4x60 m Krislt Aleš 05 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm 4x60 m Kudláček Jakub 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 08.50
Žcm 4x60 m Kverek Vít 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm 4x60 m Michut Jan 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm 4x60 m Motyčka Ondřej 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm 4x60 m Mudroch Tomáš 03 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 4x60 m Novák Matěj 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (B) 35.00
Žcm 4x60 m Novosad Matěj 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 08.33
Žcm 4x60 m Oberreiter Jan 03 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žcm 4x60 m Panchartek Josef 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (A) 35.00
Žcm 4x60 m Pavelka Martin 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (B) 35.00
Žcm 4x60 m Pavlíček Petr 03 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žcm 4x60 m Resutik Filip 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm 4x60 m Růžek Vojtěch 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm 4x60 m Řehounek Daniel 03 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm 4x60 m Řehounek Jakub 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm 4x60 m Sádovský Jáchym 05 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm 4x60 m Sebránek Václav 05 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm 4x60 m Schiedek Jiří 04 ZŠ Pardubice-Dubina (B)
Žcm 4x60 m Slach Filip 04 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 4x60 m Steklý Patrik 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm 4x60 m Špás Filip 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (B) 35.00
Žcm 4x60 m Šprachta Milan 04 ZŠ Pardubice-Dubina (B)
Žcm 4x60 m Štulík Vojtěch 05 ZŠ Pardubice-Dubina (B)
Žcm 4x60 m Tichý Matyáš 03 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm 4x60 m Vávra Ondřej 04 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 4x60 m Veverka Jakub 03 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm 4x60 m Vohralík Vít 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (A) 35.00
Žcm 4x60 m Vojtěch Adam 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm 4x60 m Zadrobílek Matěj 03 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm 4x60 m Žádník Patrik 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (B) 35.00
Žcm výška Bada Tomáš 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm výška Bártl Matyáš 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 1.10
Žcm výška Ficek Jakub 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm výška Hajdák Daniel 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm výška Knespl Jan Jakub 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm výška Korbel Filip 05 ZŠ Pardubice-Dubina
Žcm výška Krislt Aleš 05 ZŠ Benešovo náměstí 590 1.40
Žcm výška Kudláček Jakub 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm výška Kverek Vít 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm výška Laušman Jan 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm výška Locker Václav 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm výška Motyčka Ondřej 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm výška Mrázek Radovan 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žcm výška Mudroch Marek 04 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm výška Navrátil Tomáš 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm výška Oberreiter Jan 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žcm výška Pavelka Martin 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 1.15
Žcm výška Sádovský Jáchym 05 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm výška Schiedek Jiří 04 ZŠ Pardubice-Dubina
Žcm výška Slach Filip 04 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm výška Stojanov Daniel 03 ZŠ Staňkova, Pardubice
Žcm výška Suchánek Adam 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žcm výška Zadrobílek Matěj 03 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm výška Zelinka Adam 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm výška Žádník Patrik 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 1.15
Žcm dálka Bárta Michal 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žcm dálka Blaho Ondřej 05 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm dálka Červenka Kryštof 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 4.45
Žcm dálka Drábek Filip 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm dálka Formánek Roman 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm dálka Haas Filip 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 4.80
Žcm dálka Hanč Matyáš 04 ZŠ Pardubice-Dubina
Žcm dálka Knespl Jan Jakub 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm dálka Kolář Jiří 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm dálka Kozumplík Jiří 04 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm dálka Malíř Adam 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm dálka Michut Jan 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm dálka Motyčka Ondřej 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm dálka Mudroch Tomáš 03 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm dálka Neuman David 04 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm dálka Novosad Matěj 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 4.66
Žcm dálka Panchartek Josef 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3.50
Žcm dálka Pavlíček Petr 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žcm dálka Růžek Vojtěch 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm dálka Řehák Filip 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žcm dálka Řehounek Jakub 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm dálka Sebránek Václav 05 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm dálka Špás Filip 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3.60
Žcm dálka Špatenka Adam 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žcm dálka Veverka Jakub 03 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm dálka Vohralík Vít 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3.80
Žcm dálka Zelinka Adam 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm kriket Arnošt Adam 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm kriket Bareš Ondřej 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm kriket Bárta Michal 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žcm kriket Červenka Kryštof 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm kriket Doležel Josef 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm kriket Drapák Matěj 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žcm kriket Holba Marek 03 ZŠ Benešovo náměstí 590 50.00
Žcm kriket Imlauf Lukáš 05 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm kriket Jablonský Václav 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm kriket Kodym Tomáš 03 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm kriket Kolář Jiří 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žcm kriket Kopp Martin 03 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm kriket Možíš Jaromír 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žcm kriket Mudroch Marek 04 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm kriket Novák Matěj 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 32.00
Žcm kriket Papoušek David 03 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm kriket Pavelka Martin 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 46.00
Žcm kriket Půlpán Marek 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žcm kriket Růžek Vojtěch 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm kriket Řehounek Daniel 03 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žcm kriket Slach Filip 04 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002
Žcm kriket Steklý Patrik 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm kriket Šejna Adam 03 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žcm kriket Špás Filip 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 39.00
Žcm kriket Šprachta Milan 04 ZŠ Pardubice-Dubina
Žcm kriket Štulík Vojtěch 05 ZŠ Pardubice-Dubina
Žcm kriket Tichý Matyáš 03 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žcm kriket Vojtěch Adam 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm 60 m Bártová Pavlína 03 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 60 m Bejstová Anita 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 08.69
Žkm 60 m Bittnerová Viktorie 05 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm 60 m Bláhová Veronika 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 08.79
Žkm 60 m Brožíková Barbora 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žkm 60 m Cvachová Eliška 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm 60 m Dalla-Valle Victorie 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm 60 m Fousová Ivana 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm 60 m Chýlová Eliška 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm 60 m Jiráková Karolína 04 ZŠ Staňkova, Pardubice
Žkm 60 m Kábrtová Veronika 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm 60 m Kopejtková Klára 04 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm 60 m Kubantová Zuzana 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.32
Žkm 60 m Kudláčková Anna 04 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žkm 60 m Kysilková Denisa 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm 60 m Macháčková Adéla 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.88
Žkm 60 m Machačová Elena 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm 60 m Maixnerová Eliška 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 60 m Marečková Barbora 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm 60 m Mistríková Kateřina 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm 60 m Moravcová Barbora 03 ZŠ Benešovo náměstí 590 08.69
Žkm 60 m Němcová Nela 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm 60 m Sirůčková Nikola 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.62
Žkm 60 m Topolská Adriana 04 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm 60 m Valentová Anna 05 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm 60 m Zamastilová Edita 05 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm 600 m Bohmová Michaela 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm 600 m Brožíková Barbora 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žkm 600 m Buzková Natali 05 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm 600 m Cimburková Adéla 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žkm 600 m Černá Barbora 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm 600 m Čížková Zita 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žkm 600 m Gobernacová Aneta 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm 600 m Gobernacová Sára 05 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 600 m Hořejší Daniela 05 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm 600 m Janoušková Nela 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm 600 m Klecová Johana 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm 600 m Kubantová Zuzana 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 2:15.24
Žkm 600 m Lišková Klára 04 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm 600 m Macháčková Adéla 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 2:30.00
Žkm 600 m Maixnerová Eliška 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 600 m Přívozníková Barbora 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm 600 m Ručová Simona 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žkm 600 m Sádovská Anežka 05 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žkm 600 m Šímová Karolína 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm 600 m Štěrbová Eliška 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm 600 m Tatarová Veronika 03 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 600 m Valentová Anna 05 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm 600 m Vavřinová Aneta 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 2:25.12
Žkm 600 m Vondrová Lucie 04 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm 800 m Fousová Ivana 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm 4x60 m Bártová Pavlína 03 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 4x60 m Bejstová Anita 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 08.69
Žkm 4x60 m Bittnerová Viktorie 05 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm 4x60 m Bohmová Michaela 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm 4x60 m Bohunická Sára 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 4x60 m Cvachová Eliška 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm 4x60 m Dalla-Valle Victorie 03 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žkm 4x60 m Farkašová Magdaléna 03 ZŠ Pardubice-Dubina (B)
Žkm 4x60 m Fousová Ivana 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm 4x60 m Gobernacová Sára 05 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 4x60 m Greňová Anna 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (B) 40.00
Žkm 4x60 m Holíková Kristýna 03 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 4x60 m Chýlová Eliška 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm 4x60 m Jadrná Anežka 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm 4x60 m Janková Aneta 04 ZŠ Pardubice-Dubina (B)
Žkm 4x60 m Jiráková Karolína 04 ZŠ Staňkova, Pardubice
Žkm 4x60 m Kábrtová Veronika 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm 4x60 m Košťálová Kristýna 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žkm 4x60 m Kubantová Zuzana 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (A) 39.85
Žkm 4x60 m Kvapilová Kateřina 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 4x60 m Lexová Amelie 03 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm 4x60 m Lišková Klára 04 ZŠ Pardubice-Dubina (B)
Žkm 4x60 m Macháčková Adéla 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (A) 39.85
Žkm 4x60 m Machačová Elena 03 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žkm 4x60 m Machová Natálie 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žkm 4x60 m Maixnerová Eliška 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 4x60 m Marečková Barbora 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm 4x60 m Moravcová Barbora 03 ZŠ Benešovo náměstí 590 08.69
Žkm 4x60 m Němcová Nela 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm 4x60 m Nevolová Simona 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (B) 40.00
Žkm 4x60 m Novotná Aneta 03 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žkm 4x60 m Puchernová Tereza 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žkm 4x60 m Ručová Simona 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žkm 4x60 m Sirůčková Nikola 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (A) 39.85
Žkm 4x60 m Šímová Karolína 03 ZŠ Pardubice-Dubina (B)
Žkm 4x60 m Štosová Kateřina 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žkm 4x60 m Tatarová Veronika 03 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm 4x60 m Topolská Adriana 04 ZŠ Pardubice-Dubina (A)
Žkm 4x60 m Valentová Anna 05 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm 4x60 m Vaníčková Lucie 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (B) 40.00
Žkm 4x60 m Vavřinová Aneta 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (A) 39.85
Žkm 4x60 m Zamastilová Edita 05 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm 4x60 m Zeibichová Tereza 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč (B) 40.00
Žkm výška Bártová Pavlína 03 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm výška Bohunická Sára 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm výška Buzková Natali 05 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm výška Farkašová Magdaléna 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm výška Gruberová Miriam 04 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm výška Havlová Lucie 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 1.40
Žkm výška Jadrná Anežka 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm výška Janková Aneta 04 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm výška Kábrtová Veronika 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm výška Krajňáková Eliška 04 ZŠ Staňkova, Pardubice
Žkm výška Kysilková Denisa 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm výška Mistríková Kateřina 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm výška Musílková Natálie 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 1.35
Žkm výška Nevolová Simona 03 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 1.10
Žkm výška Novotná Aneta 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm výška Přibylová Martina 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm výška Přívozníková Barbora 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm výška Ručová Simona 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 1.35
Žkm výška Rufrová Pavla 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žkm výška Sádovská Karolína 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 1.10
Žkm výška Solníková Aneta 04 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žkm výška Vojtěchová Lenka 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 1.05
Žkm výška Žižková Valentina 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm dálka Bačinová Lucie 04 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žkm dálka Černíková Anna 05 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm dálka Dovbarová Aneta 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm dálka Gruberová Miriam 04 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm dálka Holíková Kristýna 03 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm dálka Jadrná Anežka 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm dálka Košťálová Kristýna 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 4.48
Žkm dálka Kudláčková Anna 04 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žkm dálka Kvapilová Kateřina 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm dálka Lexová Amelie 03 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm dálka Lišková Klára 04 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm dálka Machová Natálie 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 4.33
Žkm dálka Marečková Barbora 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm dálka Novotná Aneta 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm dálka Puchernová Tereza 04 ZŠ Benešovo náměstí 590 4.55
Žkm dálka Sirůčková Nikola 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3.30
Žkm dálka Strejcová Barbora 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm dálka Štěrbová Eliška 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm dálka Štorková Vladimíra 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm dálka Topolská Adriana 04 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm dálka Uhlířová Tereza 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm dálka Vaníčková Lucie 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3.20
Žkm dálka Vašáková Michaela 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm dálka Zamastilová Edita 05 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm dálka Zeibichová Tereza 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3.00
Žkm kriket Bittnerová Viktorie 05 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm kriket Bláhová Veronika 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žkm kriket Bohmová Michaela 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm kriket Bohunická Sára 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm kriket Cimburková Adéla 03 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žkm kriket Cvachová Eliška 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm kriket Čížková Zita 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žkm kriket Farkašová Magdaléna 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm kriket Greňová Anna 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 27.00
Žkm kriket Janoušková Nela 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm kriket Kopejtková Klára 04 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm kriket Kvapilová Kateřina 04 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm kriket Lakatošová Pamela 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm kriket Lexová Amelie 03 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm kriket Němcová Nela 04 ZŠ Sezemice, okres Pardubice
Žkm kriket Petrásková Beáta 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 25.00
Žkm kriket Semivanová Tereza 05 ZŠ Pardubice - Polabiny I
Žkm kriket Solníková Aneta 04 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice
Žkm kriket Šímová Karolína 03 ZŠ Pardubice-Dubina
Žkm kriket Štosová Kateřina 04 ZŠ Benešovo náměstí 590
Žkm kriket Tatarová Veronika 03 ZŠ Staňkova, Pardubice (A)
Žkm kriket Uhlířová Tereza 03 ZŠ Pardubice - Studánka
Žkm kriket Vašáková Michaela 04 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice
Žkm kriket Vavřinová Aneta 04 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 25.00
Žkm kriket Žižková Valentina 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I