Seznam přihlášek

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A , Mladá Boleslav, 1. 7. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 100 m 141 Alaxin Jan 91 AC Slovan Liberec, z.s. 11.50
M 100 m 51 Bílek Vít 92 AC Turnov, z. s.
M 100 m 79 Doležal Jakub 00 AK Bílina 11.89
M 100 m 153 Dutý Šimon 01 AC Mladá Boleslav z.s. 11.85 11.85
M 100 m 59 Formánek Marek 98 AC Turnov, z. s. 11.73
M 100 m 64 Havrda Josef 97 AC Turnov, z. s.
M 100 m Hlaváček Robert 01 AC Mladá Boleslav z.s. 11.74 11.74
M 100 m 113 Kašpar Martin 01 A. C. TEPO Kladno 11.39
M 100 m 127 Kleprlík Adam 00 AC Slovan Liberec, z.s. 11.42
M 100 m 30 Kůta Radim 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
M 100 m 135 Lamač Martin 97 AC Slovan Liberec, z.s. 12.34
M 100 m 109 Landa Zdeněk 99 A. C. TEPO Kladno 12.03
M 100 m 88 Lecjaks Martin 90 AK Bílina 10.96
M 100 m 125 Línek Jan-František 00 A. C. TEPO Kladno 11.44
M 100 m 148 Mach Marek 00 AC Slovan Liberec, z.s. 11.58
M 100 m 117 Musil Tomáš 99 A. C. TEPO Kladno 12.22
M 100 m 91 Nejedlý Petr 88 AK Bílina 11.29
M 100 m 137 Nguyen Ngoc Thach 01 AC Slovan Liberec, z.s. 11.82
M 100 m Novák Lukáš 93 AC Mladá Boleslav z.s.
M 100 m 202 Pěkný Martin 83 VSK FTVS Praha 11.82
M 100 m 55 Ponocný Matěj 02 AC Turnov, z. s.
M 100 m 124 Roztočil Adam 99 A. C. TEPO Kladno 11.67
M 100 m 10 Slavíček Lukáš 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.49
M 100 m 70 Studnička Marek 91 AC Turnov, z. s. 12.13
M 100 m 166 Šípek Jiří 00 AC Mladá Boleslav z.s. 11.72 11.74
M 100 m 167 Topfer Ladislav 00 AC Mladá Boleslav z.s. 11.17 11.17
M 100 m 145 Trafina Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. 12.11
M 100 m 168 Uhlíř Michal 01 AC Mladá Boleslav z.s. 11.78
M 100 m 12 Vejražka Matěj 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.13
M 100 m 163 Velíšek Vladimír 99 AC Mladá Boleslav z.s. 11.04 11.04
M 100 m 71 Víla Ladislav 95 AC Turnov, z. s. 11.02
M 100 m 25 Vlach Jan 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.20
M 100 m 195 Vostatek Jakub 95 VSK FTVS Praha 11.22
M 100 m 129 Zikmund Jiří 98 AC Slovan Liberec, z.s. 11.38
M 200 m 26 Blachowicz Jaroslav 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.59
M 200 m 153 Dutý Šimon 01 AC Mladá Boleslav z.s. 24.61 24.61
M 200 m Hlaváček Robert 01 AC Mladá Boleslav z.s. 24.05 24.05
M 200 m 83 Janetka Antonín 99 AK Bílina 22.91
M 200 m 113 Kašpar Martin 01 A. C. TEPO Kladno 23.10
M 200 m 127 Kleprlík Adam 00 AC Slovan Liberec, z.s. 22.65
M 200 m 108 Kučera Aleš 01 A. C. TEPO Kladno 23.93
M 200 m 30 Kůta Radim 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
M 200 m 109 Landa Zdeněk 99 A. C. TEPO Kladno 24.47
M 200 m 88 Lecjaks Martin 90 AK Bílina 22.20
M 200 m 125 Línek Jan-František 00 A. C. TEPO Kladno 23.33
M 200 m 148 Mach Marek 00 AC Slovan Liberec, z.s. 23.45
M 200 m 117 Musil Tomáš 99 A. C. TEPO Kladno 24.16
M 200 m 156 Naiman Petr 99 AC Mladá Boleslav z.s. 23.82 23.82
M 200 m 91 Nejedlý Petr 88 AK Bílina 23.12
M 200 m Novák Lukáš 93 AC Mladá Boleslav z.s.
M 200 m 111 Olič Zdeněk 97 A. C. TEPO Kladno 25.12
M 200 m 123 Pánek Jakub 01 A. C. TEPO Kladno 25.03
M 200 m 124 Roztočil Adam 99 A. C. TEPO Kladno 23.79
M 200 m 15 Sadirov Vladislav 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22.66
M 200 m 10 Slavíček Lukáš 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 23.54
M 200 m 166 Šípek Jiří 00 AC Mladá Boleslav z.s. 23.95 23.95
M 200 m 128 Škoda Petr 98 AC Slovan Liberec, z.s. 22.70
M 200 m 167 Topfer Ladislav 00 AC Mladá Boleslav z.s. 22.12 22.12
M 200 m 168 Uhlíř Michal 01 AC Mladá Boleslav z.s. 24.84
M 200 m 35 Vacek Matyáš 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.75
M 200 m 2 Vejražka Daniel 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 21.35
M 200 m 12 Vejražka Matěj 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
M 200 m 163 Velíšek Vladimír 99 AC Mladá Boleslav z.s. 23.02 23.02
M 200 m 71 Víla Ladislav 95 AC Turnov, z. s. 22.99
M 200 m 25 Vlach Jan 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.88
M 200 m 195 Vostatek Jakub 95 VSK FTVS Praha
M 200 m 129 Zikmund Jiří 98 AC Slovan Liberec, z.s. 23.21
M 400 m 26 Blachowicz Jaroslav 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 54.41
M 400 m 12 Chloupek Jakub 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 56.00
M 400 m 127 Kleprlík Adam 00 AC Slovan Liberec, z.s. 51.94
M 400 m 108 Kučera Aleš 01 A. C. TEPO Kladno 53.16
M 400 m 156 Naiman Petr 99 AC Mladá Boleslav z.s. 53.00 53.00
M 400 m 111 Olič Zdeněk 97 A. C. TEPO Kladno 55.23
M 400 m 123 Pánek Jakub 01 A. C. TEPO Kladno 55.35
M 400 m 93 Pícha Marek 99 AK Bílina 54.15
M 400 m 55 Ponocný Matěj 02 AC Turnov, z. s.
M 400 m 15 Sadirov Vladislav 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 49.80
M 400 m 96 Saleh Hakim 96 AK Bílina 49.39
M 400 m 75 Schmidt Petr 92 AC Turnov, z. s.
M 400 m 128 Škoda Petr 98 AC Slovan Liberec, z.s. 50.99
M 400 m 145 Trafina Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. 58.06
M 400 m 29 Vácha Benjamin 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
M 400 m 2 Vejražka Daniel 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 48.42
M 400 m 25 Vlach Jan 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 50.19
M 400 m 177 Vohradník Martin 77 VSK FTVS Praha 54.67
M 400 m 142 Zeman Martin 00 AC Slovan Liberec, z.s. 54.05
M 400 m 129 Zikmund Jiří 98 AC Slovan Liberec, z.s. 51.55
M 800 m 161 David Jakub 02 AC Mladá Boleslav z.s. 2:10.35 2:10.35
M 800 m 63 Hanyk Michal 02 AC Turnov, z. s. 2:00.16
M 800 m 132 Horák Pavel 96 AC Slovan Liberec, z.s.
M 800 m 12 Chloupek Jakub 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
M 800 m 158 Kolín Jakub 02 AC Mladá Boleslav z.s. 2:03.00 2:03.00
M 800 m 85 Krčmář Maxmilian 93 AK Bílina 2:04.29
M 800 m 94 Podroužek František 82 AK Bílina
M 800 m 33 Procházka Filip 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:06.23
M 800 m 96 Saleh Hakim 96 AK Bílina 1:51.84
M 800 m 29 Vácha Benjamin 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:15.98
M 1500 m 61 Čermák Jiří 02 AC Turnov, z. s. 4:53.93
M 1500 m 60 Gaisl Luboš 85 AC Turnov, z. s. 4:15.00
M 1500 m 63 Hanyk Michal 02 AC Turnov, z. s. 4:15.54
M 1500 m 132 Horák Pavel 96 AC Slovan Liberec, z.s.
M 1500 m 106 Hromadník Filip 95 A. C. TEPO Kladno 4:18.52
M 1500 m 85 Krčmář Maxmilian 93 AK Bílina 4:23.51
M 1500 m 90 Luč Jaroslav 87 AK Bílina
M 1500 m 175 Miler Jiří 75 AC Mladá Boleslav z.s. 4:13.13 4:13.13
M 1500 m 34 Novotný Lukáš 84 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
M 1500 m MB Patúc Jakub 86 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4:35.77
M 1500 m 12 Požár Borek 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
M 1500 m 33 Procházka Filip 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
M 1500 m 96 Saleh Hakim 96 AK Bílina
M 1500 m 171 Suchý Michal 94 AC Mladá Boleslav z.s.
M 1500 m 162 Švadlenka Jan 86 AC Mladá Boleslav z.s. 4:32.84 4:32.84
M 1500 m 172 Vošvrda Sebastián 96 AC Mladá Boleslav z.s. 4:09.69 4:09.69
M 1500 m 72 Wachtl Vojtěch 86 AC Turnov, z. s. 4:53.23
M 1500 m 53 Wolf Filip 97 AC Turnov, z. s.
M 110 m př. 9 Capouch Tomáš 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 17.07
M 110 m př. 131 Chvála Matěj 93 AC Slovan Liberec, z.s. 17.74
M 110 m př. 14 Luhan Václav 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 14.86
M 110 m př. 140 Mašek Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. 15.52
M 110 m př. 191 Mikoláš Jakub 91 VSK FTVS Praha 19.20 21.96
M 110 m př. 114 Novák Vojtěch 99 A. C. TEPO Kladno 15.08
M 110 m př. 27 Seidl Patrik 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.12
M 110 m př. 170 Sobotka Jan 85 AC Mladá Boleslav z.s. 16.58 16.58
M 110 m př. 74 Sucharda Štěpán 86 AC Turnov, z. s.
M 110 m př. 177 Vohradník Martin 77 VSK FTVS Praha 17.89
M 400 m př. 83 Janetka Antonín 99 AK Bílina 56.03
M 400 m př. 68 Krištof Tomáš 93 AC Turnov, z. s. 61.47
M 400 m př. 138 Kučera Jan 96 AC Slovan Liberec, z.s. 58.00
M 400 m př. 14 Luhan Václav 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 56.12
M 400 m př. 191 Mikoláš Jakub 91 VSK FTVS Praha 67.11 74.67
M 400 m př. 74 Sucharda Štěpán 86 AC Turnov, z. s.
M 400 m př. 28 Šimek Dominik 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 73.70
M 400 m př. 169 Topfer Michal 97 AC Mladá Boleslav z.s. 65.05 65.05
M 400 m př. 177 Vohradník Martin 77 VSK FTVS Praha 60.78
M 3000 m př. 79 Doležal Jakub 00 AK Bílina
M 3000 m př. 80 Doležal Jiří 91 AK Bílina 53.83
M 3000 m př. 60 Gaisl Luboš 85 AC Turnov, z. s. 09:31.46
M 3000 m př. 105 Hevessy Karel 98 A. C. TEPO Kladno
M 3000 m př. 90 Luč Jaroslav 87 AK Bílina
M 3000 m př. 175 Miler Jiří 75 AC Mladá Boleslav z.s.
M 3000 m př. 107 Nekuža Miloš 91 A. C. TEPO Kladno
M 3000 m př. 33 Procházka Filip 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
M 3000 m př. 75 Schmidt Petr 92 AC Turnov, z. s.
M 3000 m př. 171 Suchý Michal 94 AC Mladá Boleslav z.s.
M 3000 m př. 32 Šístek Michal 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
M 3000 m př. 162 Švadlenka Jan 86 AC Mladá Boleslav z.s.
M 3000 m př. 172 Vošvrda Sebastián 96 AC Mladá Boleslav z.s.
M 3000 m př. 72 Wachtl Vojtěch 86 AC Turnov, z. s.
M výška 147 Černý Vojtěch 76 AC Slovan Liberec, z.s. 1.75
M výška 134 Demel Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. 1.80
M výška 80 Doležal Jiří 91 AK Bílina 1.73
M výška 17 Drda Jaroslav 91 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
M výška 57 Dvořák Jiří 89 AC Turnov, z. s. 1.76
M výška 131 Chvála Matěj 93 AC Slovan Liberec, z.s. 1.60
M výška 54 Kožíšek Čestmír 91 AC Turnov, z. s.
M výška 14 Luhan Václav 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1.83
M výška 73 Sakala Filip 96 AC Turnov, z. s.
M tyč 9 Capouch Tomáš 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3.70
M tyč 131 Chvála Matěj 93 AC Slovan Liberec, z.s. 3.52
M tyč 110 Ledvinka Michal 00 A. C. TEPO Kladno 3.45
M tyč 140 Mašek Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. 3.32
M tyč 5 Páleník Ondřej 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4.10
M tyč 11 Purman Tomáš 80 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3.60
M tyč 27 Seidl Patrik 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.33
M tyč 165 Slavík Jiří 76 AC Mladá Boleslav z.s.
M tyč 119 Souček Kryštof 00 A. C. TEPO Kladno 3.40
M tyč Stupka Patrik 96 AC Česká Lípa 3.60
M tyč 4 Zahrádka Václav 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
M dálka 134 Demel Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. 6.19
M dálka 17 Drda Jaroslav 91 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
M dálka 54 Kožíšek Čestmír 91 AC Turnov, z. s. 6.62
M dálka 138 Kučera Jan 96 AC Slovan Liberec, z.s. 6.44
M dálka 160 Kulich Ondřej 95 AC Mladá Boleslav z.s.
M dálka 30 Kůta Radim 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
M dálka 140 Mašek Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. 6.30
M dálka 157 Matějček Tomáš 95 AC Mladá Boleslav z.s. 6.41 6.41
M dálka 67 Nesvadba Ondřej 97 AC Turnov, z. s. 6.40
M dálka 137 Nguyen Ngoc Thach 01 AC Slovan Liberec, z.s. 6.02
M dálka 114 Novák Vojtěch 99 A. C. TEPO Kladno 6.50
M dálka 5 Páleník Ondřej 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6.17
M dálka 73 Sakala Filip 96 AC Turnov, z. s.
M dálka 27 Seidl Patrik 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
M dálka 99 Strnad Pavel 96 AK Bílina 6.31
M dálka 169 Topfer Michal 97 AC Mladá Boleslav z.s.
M dálka 35 Vacek Matyáš 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5.88
M dálka 121 Zuska David 02 A. C. TEPO Kladno 5.55
M trojskok 57 Dvořák Jiří 89 AC Turnov, z. s. 11.99
M trojskok 54 Kožíšek Čestmír 91 AC Turnov, z. s. 13.68
M trojskok 138 Kučera Jan 96 AC Slovan Liberec, z.s. 12.95
M trojskok 160 Kulich Ondřej 95 AC Mladá Boleslav z.s. 13.07 13.07
M trojskok 110 Ledvinka Michal 00 A. C. TEPO Kladno 11.70
M trojskok 157 Matějček Tomáš 95 AC Mladá Boleslav z.s. 13.89 13.89
M trojskok 67 Nesvadba Ondřej 97 AC Turnov, z. s. 12.70
M trojskok 114 Novák Vojtěch 99 A. C. TEPO Kladno 12.97
M trojskok 5 Páleník Ondřej 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
M trojskok 73 Sakala Filip 96 AC Turnov, z. s.
M trojskok 99 Strnad Pavel 96 AK Bílina 13.88
M trojskok 100 Sýkora Martin 70 AK Bílina 12.47
M koule 7,26kg 126 Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec, z.s. 11.48
M koule 7,26kg 76 Bařtipán Libor 76 AK Bílina 13.50
M koule 7,26kg 164 Diviš Jiří 92 AC Mladá Boleslav z.s. 10.34 10.34
M koule 7,26kg 155 Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav z.s. 12.06 12.06
M koule 7,26kg 58 Egrt Josef 97 AC Turnov, z. s. 14.07
M koule 7,26kg 81 Eibl Miroslav 80 AK Bílina 11.07
M koule 7,26kg 62 Hájek Jan 97 AC Turnov, z. s. 09.94
M koule 7,26kg 82 Holovský Arnošt 82 AK Bílina 12.49
M koule 7,26kg 65 Hošek Milan 98 AC Turnov, z. s. 13.44
M koule 7,26kg 130 Hrnčíř Jan 92 AC Slovan Liberec, z.s.
M koule 7,26kg 139 Kaspar Vladislav 87 AC Slovan Liberec, z.s. 09.71
M koule 7,26kg 102 Kubálek Jakub 86 A. C. TEPO Kladno 10.92
M koule 7,26kg 115 Pastrňák Aleš 76 A. C. TEPO Kladno 12.50
M koule 7,26kg 116 Pauza Michal 98 A. C. TEPO Kladno 11.28
M koule 7,26kg 202 Pěkný Martin 83 VSK FTVS Praha 11.96
M koule 7,26kg 11 Purman Tomáš 80 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10.93
M koule 7,26kg 118 Pužman Tomáš 84 A. C. TEPO Kladno 12.71
M koule 7,26kg 52 Stehlík Petr 77 AC Turnov, z. s.
M koule 7,26kg 16 Veselý Matěj 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.21
M disk 2kg 126 Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec, z.s. 35.62
M disk 2kg 76 Bařtipán Libor 76 AK Bílina 37.51
M disk 2kg 155 Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav z.s. 32.97 32.97
M disk 2kg 58 Egrt Josef 97 AC Turnov, z. s. 43.81
M disk 2kg 81 Eibl Miroslav 80 AK Bílina 31.90
M disk 2kg 62 Hájek Jan 97 AC Turnov, z. s. 30.39
M disk 2kg 151 Hojka Václav 01 AC Mladá Boleslav z.s. 26.99 26.99
M disk 2kg 82 Holovský Arnošt 82 AK Bílina 41.76
M disk 2kg 65 Hošek Milan 98 AC Turnov, z. s. 40.07
M disk 2kg 139 Kaspar Vladislav 87 AC Slovan Liberec, z.s. 30.02
M disk 2kg 102 Kubálek Jakub 86 A. C. TEPO Kladno 32.86
M disk 2kg 92 Nechvátal Jiří 83 AK Bílina
M disk 2kg 115 Pastrňák Aleš 76 A. C. TEPO Kladno 37.78
M disk 2kg 116 Pauza Michal 98 A. C. TEPO Kladno 36.06
M disk 2kg 202 Pěkný Martin 83 VSK FTVS Praha 34.27
M disk 2kg 159 Pumr Jaromír 93 AC Mladá Boleslav z.s.
M disk 2kg 11 Purman Tomáš 80 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 30.46
M disk 2kg 118 Pužman Tomáš 84 A. C. TEPO Kladno 37.94
M disk 2kg 31 Rybář Martin 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 35.83
M disk 2kg 176 Sádlo Ondřej 73 VSK FTVS Praha 41.79
M disk 2kg 170 Sobotka Jan 85 AC Mladá Boleslav z.s.
M disk 2kg 52 Stehlík Petr 77 AC Turnov, z. s.
M disk 2kg 16 Veselý Matěj 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 34.70
M kladivo 7,26kg 126 Bakala Jan 62 AC Slovan Liberec, z.s. 41.32
M kladivo 7,26kg 155 Dvořák Jan 90 AC Mladá Boleslav z.s. 54.10 54.10
M kladivo 7,26kg 58 Egrt Josef 97 AC Turnov, z. s. 63.42
M kladivo 7,26kg 81 Eibl Miroslav 80 AK Bílina 41.91
M kladivo 7,26kg 82 Holovský Arnošt 82 AK Bílina 34.42
M kladivo 7,26kg 65 Hošek Milan 98 AC Turnov, z. s. 36.76
M kladivo 7,26kg 178 Jebavý Radim 73 VSK FTVS Praha 44.00
M kladivo 7,26kg 139 Kaspar Vladislav 87 AC Slovan Liberec, z.s. 28.06
M kladivo 7,26kg 102 Kubálek Jakub 86 A. C. TEPO Kladno 38.29
M kladivo 7,26kg 116 Pauza Michal 98 A. C. TEPO Kladno 41.18
M kladivo 7,26kg 159 Pumr Jaromír 93 AC Mladá Boleslav z.s. 39.99 39.99
M kladivo 7,26kg 31 Rybář Martin 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.65
M kladivo 7,26kg 97 Sekerák Michal 69 AK Bílina 43.15
M oštěp 800g 76 Bařtipán Libor 76 AK Bílina 57.25
M oštěp 800g 164 Diviš Jiří 92 AC Mladá Boleslav z.s. 48.73 48.73
M oštěp 800g 57 Dvořák Jiří 89 AC Turnov, z. s. 62.72
M oštěp 800g 59 Formánek Marek 98 AC Turnov, z. s. 48.63
M oštěp 800g 62 Hájek Jan 97 AC Turnov, z. s. 45.73
M oštěp 800g 103 Hartman Kryštof 99 A. C. TEPO Kladno 51.52
M oštěp 800g 151 Hojka Václav 01 AC Mladá Boleslav z.s. 40.17 40.17
M oštěp 800g 132 Horák Pavel 96 AC Slovan Liberec, z.s. 43.50
M oštěp 800g 130 Hrnčíř Jan 92 AC Slovan Liberec, z.s.
M oštěp 800g 109 Landa Zdeněk 99 A. C. TEPO Kladno 51.09
M oštěp 800g 112 Litera Adam 98 A. C. TEPO Kladno 51.48
M oštěp 800g 69 Mikeš Jakub 97 AC Turnov, z. s. 39.70
M oštěp 800g 191 Mikoláš Jakub 91 VSK FTVS Praha 35.00
M oštěp 800g 173 Mísař Matěj 99 AC Mladá Boleslav z.s. 40.12 40.12
M oštěp 800g 118 Pužman Tomáš 84 A. C. TEPO Kladno 54.17
M oštěp 800g 97 Sekerák Michal 69 AK Bílina 45.88
M oštěp 800g 170 Sobotka Jan 85 AC Mladá Boleslav z.s. 44.00 44.00
M oštěp 800g Stupka Patrik 96 AC Česká Lípa 52.74
M oštěp 800g 74 Sucharda Štěpán 86 AC Turnov, z. s.
M oštěp 800g 16 Veselý Matěj 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 39.71
M oštěp 800g Vích Petr 01 AC Mladá Boleslav z.s. 38.75 38.75
M oštěp 800g 4 Zahrádka Václav 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 40.45
M 10km chůze Adam Petr 50 AK Bílina 62:43
M 10km chůze 105 Hevessy Karel 98 A. C. TEPO Kladno 58:46
M 10km chůze Janoušek Jiří 51 AK Bílina 61:57
M 10km chůze Kalát Josef 55 AK Bílina 58:00
M 10km chůze 152 Prückner Jaroslav 54 AC Mladá Boleslav z.s. 72:53
M 10km chůze Pták Jaroslav 47 AK Bílina 70:31
M 10km chůze 174 Šolc Luděk 61 AC Mladá Boleslav z.s. 55:52
Ž 100 m 1 Banovičová Kateřina 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.90
Ž 100 m 202 Boukalová Anna 99 AC Mladá Boleslav z.s. 14.09
Ž 100 m 28 Caisová Hana 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.78
Ž 100 m 2 Čihařová Tereza 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.18
Ž 100 m 153 Čurdová Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 13.08
Ž 100 m 147 Drudíková Iveta 01 USK PROVOD Ústí n/L. 12.99
Ž 100 m 204 Duková Nikola 01 AC Mladá Boleslav z.s.
Ž 100 m 74 Fibichová Tereza 03 ASK Lovosice 14.31
Ž 100 m 70 Fidlerová Tereza 03 ASK Lovosice 14.03
Ž 100 m 6 Fisková Tereza 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.57
Ž 100 m 80 Frontzová Kamila 01 AK Bílina 12.50
Ž 100 m 304 Haasová Simona 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 12.98 12.86
Ž 100 m 254 Hořejší Michaela 97 AK Most 13.11
Ž 100 m 306 Jarošová Kateřina 01 SKP Union Cheb - klub atletiky 12.71 12.71
Ž 100 m 156 Jiránková Adéla 00 A. C. TEPO Kladno 12.65
Ž 100 m 63 Jirásková Adéla 02 ASK Lovosice 13.08
Ž 100 m 231 Káclová Lenka 95 SK Kotlářka Praha 13.09
Ž 100 m 209 Krčková Natalia 01 AC Mladá Boleslav z.s. 13.61
Ž 100 m 308 Láská Martina 97 SKP Union Cheb - klub atletiky 13.90
Ž 100 m 12 Marková Natálie 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.26
Ž 100 m 161 Mašková Anna 01 A. C. TEPO Kladno 14.09
Ž 100 m 84 Menclová Vendula 01 AK Bílina 12.97
Ž 100 m 163 Pekařová Monika 99 A. C. TEPO Kladno
Ž 100 m 311 Petrikovičová Markéta 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 12.58 12.58
Ž 100 m 175 Pflégrová Tereza 98 A. C. TEPO Kladno 14.48
Ž 100 m 216 Podpěrová Kateřina 01 AC Mladá Boleslav z.s. 12.73
Ž 100 m 230 Procházková Kateřina 97 SK Kotlářka Praha 13.39
Ž 100 m 164 Roubíková Tereza 01 A. C. TEPO Kladno 14.87
Ž 100 m 227 Ručková Tereza 00 SK Kotlářka Praha 13.22
Ž 100 m 142 Růžičková Daniela 01 USK PROVOD Ústí n/L. 13.07
Ž 100 m 165 Rychlá Dita 01 A. C. TEPO Kladno 13.95
Ž 100 m 136 Řeháková Karolína 00 USK PROVOD Ústí n/L. 12.95
Ž 100 m 222 Soukalová Veronika 89 AC Mladá Boleslav z.s.
Ž 100 m 314 Tiralová Aneta 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 12.78 60.49
Ž 100 m 301 Uhlová Kateřina 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 12.86 13.07
Ž 100 m 229 Votinská Barbora 96 SK Kotlářka Praha 13.26
Ž 100 m 61 Winkler Pauline 01 ASK Lovosice 12.83
Ž 100 m 102 Zábojníková Kateřina 01 Atletika Litvínov, z.s. 12.91
Ž 200 m 28 Caisová Hana 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 25.27
Ž 200 m 30 Cikánová Andrea 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
Ž 200 m 2 Čihařová Tereza 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 27.98
Ž 200 m 169 Čiková Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 29.71
Ž 200 m 70 Fidlerová Tereza 03 ASK Lovosice 29.17
Ž 200 m 6 Fisková Tereza 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 26.92
Ž 200 m 304 Haasová Simona 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 27.00 27.07
Ž 200 m 33 Holubová Veronika 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
Ž 200 m 254 Hořejší Michaela 97 AK Most 27.27
Ž 200 m 34 Husáková Tereza 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 26.39
Ž 200 m 155 Chocholová Denisa 99 A. C. TEPO Kladno 27.14
Ž 200 m 306 Jarošová Kateřina 01 SKP Union Cheb - klub atletiky 26.19 26.23
Ž 200 m 156 Jiránková Adéla 00 A. C. TEPO Kladno 26.46
Ž 200 m 63 Jirásková Adéla 02 ASK Lovosice 27.64
Ž 200 m 231 Káclová Lenka 95 SK Kotlářka Praha 27.16
Ž 200 m 209 Krčková Natalia 01 AC Mladá Boleslav z.s. 29.16
Ž 200 m 36 Málková Anna 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 28.81
Ž 200 m 161 Mašková Anna 01 A. C. TEPO Kladno 28.54
Ž 200 m 84 Menclová Vendula 01 AK Bílina 26.60
Ž 200 m 162 Pavlisová Markéta 00 A. C. TEPO Kladno
Ž 200 m 311 Petrikovičová Markéta 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 25.98 26.01
Ž 200 m 230 Procházková Kateřina 97 SK Kotlářka Praha 27.49
Ž 200 m 164 Roubíková Tereza 01 A. C. TEPO Kladno 29.71
Ž 200 m 142 Růžičková Daniela 01 USK PROVOD Ústí n/L. 27.44
Ž 200 m 165 Rychlá Dita 01 A. C. TEPO Kladno 27.70
Ž 200 m 136 Řeháková Karolína 00 USK PROVOD Ústí n/L. 26.84
Ž 200 m 218 Sedláčková Karolína 96 AC Mladá Boleslav z.s.
Ž 200 m 232 Součková Anežka 00 SK Kotlářka Praha 27.24
Ž 200 m 223 Špádová Alžběta 99 AC Mladá Boleslav z.s. 27.70
Ž 200 m 314 Tiralová Aneta 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 26.20 26.22
Ž 200 m 61 Winkler Pauline 01 ASK Lovosice 27.24
Ž 200 m 41 Zikmundová Klára 93 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
Ž 400 m 302 Bílková Kateřina 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 65.22 66.56
Ž 400 m 28 Caisová Hana 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 56.64
Ž 400 m 30 Cikánová Andrea 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
Ž 400 m 252 Ehimovová Kristýna 02 AK Most 65.19
Ž 400 m 206 Erbertová Štěpánka 00 AC Mladá Boleslav z.s. 64.01
Ž 400 m 7 Hamerlová Tereza 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.
Ž 400 m 33 Holubová Veronika 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
Ž 400 m 34 Husáková Tereza 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
Ž 400 m 35 Kolcová Michaela 66 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
Ž 400 m 210 Krouzká Kateřina 01 AC Mladá Boleslav z.s. 63.86
Ž 400 m 255 Kučerová Michaela 97 AK Most 65.99
Ž 400 m 311 Petrikovičová Markéta 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 60.13 60.13
Ž 400 m 227 Ručková Tereza 00 SK Kotlářka Praha 62.32
Ž 400 m 310 Suková Karolína 03 SKP Union Cheb - klub atletiky 66.99 66.04
Ž 400 m 223 Špádová Alžběta 99 AC Mladá Boleslav z.s. 62.51
Ž 400 m 88 Špůrová Nikola 01 AK Bílina 70.40
Ž 400 m 167 Štulcová Tereza 01 A. C. TEPO Kladno
Ž 400 m 138 Tokarová Karin 00 USK PROVOD Ústí n/L. 65.00
Ž 400 m 37 Tomášková Adéla 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 63.73
Ž 400 m 19 Vašinová Veronika 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 65.95
Ž 400 m 267 Větrovcová Klára 03 AK Most 65.62 68.06
Ž 800 m 135 Bisová Nikola 02 USK PROVOD Ústí n/L.
Ž 800 m 29 Caisová Helena 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:35.39
Ž 800 m 78 Civínová Adéla 98 AK Bílina 2:20.81
Ž 800 m 203 Čadová Adéla 02 AC Mladá Boleslav z.s. 2:32.22
Ž 800 m 54 Červínová Michaela 99 ASK Lovosice 2:12.16
Ž 800 m 154 Drncová Eliška 01 A. C. TEPO Kladno 2:39.40
Ž 800 m 252 Ehimovová Kristýna 02 AK Most 2:32.23
Ž 800 m 206 Erbertová Štěpánka 00 AC Mladá Boleslav z.s. 2:24.09
Ž 800 m 35 Kolcová Michaela 66 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:26.11
Ž 800 m 255 Kučerová Michaela 97 AK Most 2:33.14
Ž 800 m 36 Málková Anna 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:15.43
Ž 800 m 22 Schuldesová Viktorie 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:44.77
Ž 800 m 232 Součková Anežka 00 SK Kotlářka Praha 2:16.23
Ž 800 m 312 Šebestová Monika 03 SKP Union Cheb - klub atletiky 2:31.44 2:30.84
Ž 800 m 87 Šilerová Kateřina 02 AK Bílina 2:28.74
Ž 1500 m 111 Balášová Kateřina 02 Atletika Litvínov, z.s. 5:39.44
Ž 1500 m 27 Barešová Natálie 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
Ž 1500 m 117 Buchlová Helena 87 Atletika Litvínov, z.s. 5:56.50
Ž 1500 m 78 Civínová Adéla 98 AK Bílina 4:49.99
Ž 1500 m 54 Červínová Michaela 99 ASK Lovosice 4:47.00
Ž 1500 m 247 Fiksová Karolína 98 SK Kotlářka Praha
Ž 1500 m 5 Fisková Nikola 96 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:29.88
Ž 1500 m 149 Halířová-Sobecká Jarmila 77 USK PROVOD Ústí n/L. 5:20.09
Ž 1500 m 7 Hamerlová Tereza 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.
Ž 1500 m 259 Pavelková Hana 00 AK Most 4:58.63
Ž 1500 m 163 Pekařová Monika 99 A. C. TEPO Kladno
Ž 1500 m 219 Sklenářová Petra 87 AC Mladá Boleslav z.s. 5:16.63
Ž 1500 m 92 Steklá Veronika 03 AK Bílina 5:07.61
Ž 1500 m 262 Svobodová Lucie 96 AK Most 4:55.09
Ž 1500 m 105 Vajcová Jitka 79 Atletika Litvínov, z.s. 5:26.16
Ž 1500 m 93 Vajrychová Blanka 92 AK Bílina
Ž 1500 m 241 Vlachová Radka 99 SK Kotlářka Praha 5:36.05
Ž 1500 m 104 Vyskočilová Anna 01 Atletika Litvínov, z.s.
Ž 1500 m 75 Vyvialová Klára 02 ASK Lovosice 5:37.04
Ž 1500 m 267 Zahrádková Eliška 03 AK Most 5:16.24
Ž 100 m př. 80 Frontzová Kamila 01 AK Bílina 14.43
Ž 100 m př. 108 Gläßer Maria 96 Atletika Litvínov, z.s.
Ž 100 m př. 8 Hodková Eliška 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.34
Ž 100 m př. 307 Kelemenová Anita 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 16.29 16.29
Ž 100 m př. 308 Láská Martina 97 SKP Union Cheb - klub atletiky 17.27 17.25
Ž 100 m př. 216 Podpěrová Kateřina 01 AC Mladá Boleslav z.s. 18.22
Ž 100 m př. 173 Ryzáková Lenka 88 A. C. TEPO Kladno
Ž 100 m př. 218 Sedláčková Karolína 96 AC Mladá Boleslav z.s. 18.00
Ž 100 m př. 38 Velcová Vendula 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 16.00
Ž 100 m př. Vinšová Anna 02 AC Turnov, z. s. 16.14
Ž 100 m př. 40 Zárubová Denisa 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 16.09
Ž 400 m př. 79 Francouzová Klára 01 AK Bílina 80.59
Ž 400 m př. 250 Hanzlíková Simona 90 SK Kotlářka Praha 63.88
Ž 400 m př. 308 Láská Martina 97 SKP Union Cheb - klub atletiky 72.66 71.12
Ž 400 m př. 257 Malá Sára 99 AK Most 70.88
Ž 400 m př. 173 Ryzáková Lenka 88 A. C. TEPO Kladno
Ž 400 m př. 218 Sedláčková Karolína 96 AC Mladá Boleslav z.s. 65.75
Ž 400 m př. 38 Velcová Vendula 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 66.62
Ž 400 m př. 39 Viplerová Tereza 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 76.03
Ž 3000 m př. 117 Buchlová Helena 87 Atletika Litvínov, z.s.
Ž 3000 m př. 247 Fiksová Karolína 98 SK Kotlářka Praha
Ž 3000 m př. 5 Fisková Nikola 96 TJ VTŽ Chomutov, z.s.
Ž 3000 m př. 149 Halířová-Sobecká Jarmila 77 USK PROVOD Ústí n/L.
Ž 3000 m př. 235 Kužílková Šárka 84 SK Kotlářka Praha
Ž 3000 m př. 160 Matoušková Adéla 01 A. C. TEPO Kladno
Ž 3000 m př. 260 Pelešková Gabriela 96 AK Most
Ž 3000 m př. 219 Sklenářová Petra 87 AC Mladá Boleslav z.s. 11:36.72
Ž 3000 m př. 226 Suchopárová Eliška 96 SK Kotlářka Praha
Ž 3000 m př. 262 Svobodová Lucie 96 AK Most 11:25.32
Ž 3000 m př. 105 Vajcová Jitka 79 Atletika Litvínov, z.s.
Ž 3000 m př. 93 Vajrychová Blanka 92 AK Bílina
Ž výška 152 Bartoňová Alžběta 01 A. C. TEPO Kladno
Ž výška 172 Dvořáková Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno 1.56
Ž výška 32 Feixová Johana 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.45
Ž výška 79 Francouzová Klára 01 AK Bílina 1.48
Ž výška 8 Hodková Eliška 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 1.59
Ž výška 257 Malá Sára 99 AK Most 1.56
Ž výška 213 Matušková Klára 03 AC Mladá Boleslav z.s. 1.50
Ž výška 14 Moskvitinová Lýdie 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 1.56
Ž výška 163 Pekařová Monika 99 A. C. TEPO Kladno 1.45
Ž výška 144 Slavíková Magdaléna 03 USK PROVOD Ústí n/L. 1.56
Ž výška 264 Škaloudová Veronika 02 AK Most 1.50
Ž výška 205 Tomíšková Kateřina 02 AC Mladá Boleslav z.s. 1.53
Ž výška 61 Winkler Pauline 01 ASK Lovosice 1.60
Ž tyč 152 Bartoňová Alžběta 01 A. C. TEPO Kladno 2.85
Ž tyč 202 Boukalová Anna 99 AC Mladá Boleslav z.s. 2.22
Ž tyč 79 Francouzová Klára 01 AK Bílina 2.42
Ž tyč 83 Krupičková Denisa 02 AK Bílina 1.90
Ž tyč 127 Lužáková Štěpánka 95 USK PROVOD Ústí n/L. 2.50
Ž tyč 212 Masaryková Tereza 02 AC Mladá Boleslav z.s. 3.00
Ž tyč 226 Suchopárová Eliška 96 SK Kotlářka Praha 2.30
Ž dálka 169 Čiková Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 5.00
Ž dálka 147 Drudíková Iveta 01 USK PROVOD Ústí n/L. 5.22
Ž dálka 204 Duková Nikola 01 AC Mladá Boleslav z.s.
Ž dálka 243 Edlová Tereza 97 SK Kotlářka Praha
Ž dálka 80 Frontzová Kamila 01 AK Bílina 5.26
Ž dálka 108 Gläßer Maria 96 Atletika Litvínov, z.s.
Ž dálka 155 Chocholová Denisa 99 A. C. TEPO Kladno 4.94
Ž dálka 156 Jiránková Adéla 00 A. C. TEPO Kladno 5.20
Ž dálka 157 Junová Anna 99 A. C. TEPO Kladno 4.94
Ž dálka 10 Kollárová Adéla 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4.51
Ž dálka 303 Maydlová Veronika 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 5.04 5.06
Ž dálka 14 Moskvitinová Lýdie 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4.65
Ž dálka 162 Pavlisová Markéta 00 A. C. TEPO Kladno 4.88
Ž dálka 16 Sabadosh Anastasiya 97 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5.11
Ž dálka 168 Šrobová Anežka 01 A. C. TEPO Kladno 4.84
Ž dálka 37 Tomášková Adéla 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.73
Ž dálka Votinská Barbora 96 SK Kotlářka Praha 5.02
Ž dálka 41 Zikmundová Klára 93 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.
Ž trojskok 243 Edlová Tereza 97 SK Kotlářka Praha
Ž trojskok 108 Gläßer Maria 96 Atletika Litvínov, z.s.
Ž trojskok 250 Hanzlíková Simona 90 SK Kotlářka Praha 09.83
Ž trojskok 155 Chocholová Denisa 99 A. C. TEPO Kladno 11.31
Ž trojskok 157 Junová Anna 99 A. C. TEPO Kladno
Ž trojskok 307 Kelemenová Anita 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 09.20 72.04
Ž trojskok 10 Kollárová Adéla 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11.02
Ž trojskok 257 Malá Sára 99 AK Most 10.72
Ž trojskok 12 Marková Natálie 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11.09
Ž trojskok 16 Sabadosh Anastasiya 97 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11.34
Ž trojskok 40 Zárubová Denisa 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.05
Ž koule 4kg 106 Ciesla Andrea 74 Atletika Litvínov, z.s. 09.80
Ž koule 4kg 31 Dobiášová Veronika 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.59
Ž koule 4kg 251 Dohnálková Lenka 88 AK Most 10.73
Ž koule 4kg 3 Dvořáčková Štěpánka 99 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.98
Ž koule 4kg 243 Edlová Tereza 97 SK Kotlářka Praha 09.26
Ž koule 4kg 237 Fialová Kateřina 00 SK Kotlářka Praha 08.48
Ž koule 4kg 9 Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.49
Ž koule 4kg 158 Kaňáková Denisa 95 A. C. TEPO Kladno 09.82
Ž koule 4kg 15 Müllerová Monika 94 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.82
Ž koule 4kg 118 Praská Vendulka 76 Atletika Litvínov, z.s. 09.98
Ž koule 4kg 166 Schönpflugová Markéta 00 A. C. TEPO Kladno 09.32
Ž koule 4kg 224 Valtová Marta 91 AC Mladá Boleslav z.s. 13.70
Ž koule 4kg 266 Vrabcová Kristýna 99 AK Most 11.10
Ž koule 4kg 102 Zábojníková Kateřina 01 Atletika Litvínov, z.s. 10.82
Ž koule 4kg 93 Žitná Venuše 98 AK Bílina 11.54
Ž koule 4kg 249 Živná Lucie 99 SK Kotlářka Praha 10.29
Ž disk 1kg 26 Auředníková Barbora 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 27.40
Ž disk 1kg 106 Ciesla Andrea 74 Atletika Litvínov, z.s. 25.97
Ž disk 1kg 31 Dobiášová Veronika 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 21.80
Ž disk 1kg 251 Dohnálková Lenka 88 AK Most 34.75
Ž disk 1kg 3 Dvořáčková Štěpánka 99 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22.62
Ž disk 1kg 237 Fialová Kateřina 00 SK Kotlářka Praha 24.70
Ž disk 1kg 211 Hudečková Veronika 02 AC Mladá Boleslav z.s.
Ž disk 1kg 9 Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 32.32
Ž disk 1kg 158 Kaňáková Denisa 95 A. C. TEPO Kladno 30.00
Ž disk 1kg 15 Müllerová Monika 94 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 30.38
Ž disk 1kg 55 Pangrácová Markéta 01 ASK Lovosice 22.59
Ž disk 1kg 118 Praská Vendulka 76 Atletika Litvínov, z.s. 25.88
Ž disk 1kg 174 Samková Tereza 98 A. C. TEPO Kladno 20.35
Ž disk 1kg 166 Schönpflugová Markéta 00 A. C. TEPO Kladno 26.33
Ž disk 1kg 221 Slavíková Aneta 98 AC Mladá Boleslav z.s.
Ž disk 1kg 88 Špůrová Nikola 01 AK Bílina 20.02
Ž disk 1kg 168 Šrobová Anežka 01 A. C. TEPO Kladno 28.77
Ž disk 1kg 224 Valtová Marta 91 AC Mladá Boleslav z.s. 34.31
Ž disk 1kg 38 Velcová Vendula 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 30.49
Ž disk 1kg 266 Vrabcová Kristýna 99 AK Most 37.23
Ž disk 1kg 93 Žitná Venuše 98 AK Bílina 34.51
Ž disk 1kg 249 Živná Lucie 99 SK Kotlářka Praha 28.46
Ž kladivo 4kg 26 Auředníková Barbora 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 27.43
Ž kladivo 4kg 151 Balá Michaela 95 A. C. TEPO Kladno 36.81
Ž kladivo 4kg 31 Dobiášová Veronika 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.57
Ž kladivo 4kg 251 Dohnálková Lenka 88 AK Most 31.97
Ž kladivo 4kg 3 Dvořáčková Štěpánka 99 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 30.00
Ž kladivo 4kg 250 Hanzlíková Simona 90 SK Kotlářka Praha 23.96
Ž kladivo 4kg Holečková Vendula 03 A. C. TEPO Kladno 36.24
Ž kladivo 4kg 9 Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 48.30
Ž kladivo 4kg 159 Landová Gabriela 97 A. C. TEPO Kladno 36.72
Ž kladivo 4kg 160 Matoušková Adéla 01 A. C. TEPO Kladno 37.31
Ž kladivo 4kg 15 Müllerová Monika 94 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 26.35
Ž kladivo 4kg 174 Samková Tereza 98 A. C. TEPO Kladno 29.02
Ž kladivo 4kg 166 Schönpflugová Markéta 00 A. C. TEPO Kladno 41.97
Ž kladivo 4kg 221 Slavíková Aneta 98 AC Mladá Boleslav z.s. 42.16
Ž oštěp 600g 26 Auředníková Barbora 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 26.67
Ž oštěp 600g 106 Ciesla Andrea 74 Atletika Litvínov, z.s. 36.17
Ž oštěp 600g 211 Hudečková Veronika 02 AC Mladá Boleslav z.s.
Ž oštěp 600g 158 Kaňáková Denisa 95 A. C. TEPO Kladno 31.86
Ž oštěp 600g 171 Labuťová Nikola 00 A. C. TEPO Kladno
Ž oštěp 600g 213 Matušková Klára 03 AC Mladá Boleslav z.s.
Ž oštěp 600g 215 Nezdarová Monika 03 AC Mladá Boleslav z.s. 35.55
Ž oštěp 600g 55 Pangrácová Markéta 01 ASK Lovosice 28.87
Ž oštěp 600g 118 Praská Vendulka 76 Atletika Litvínov, z.s. 31.80
Ž oštěp 600g 220 Slábová Kateřina 94 AC Mladá Boleslav z.s. 29.85
Ž oštěp 600g 170 Šírlová Tereza 00 A. C. TEPO Kladno
Ž oštěp 600g 264 Škaloudová Veronika 02 AK Most 22.40
Ž oštěp 600g 37 Tomášková Adéla 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 31.90
Ž oštěp 600g 224 Valtová Marta 91 AC Mladá Boleslav z.s. 35.57
Ž oštěp 600g 225 Vernerová Barbora 97 AC Mladá Boleslav z.s. 35.01
Ž oštěp 600g 267 Větrovcová Klára 03 AK Most 25.94 25.18
Ž oštěp 600g Votinská Barbora 96 SK Kotlářka Praha 28.92
Ž oštěp 600g 266 Vrabcová Kristýna 99 AK Most 29.22
Ž oštěp 600g 104 Vyskočilová Anna 01 Atletika Litvínov, z.s. 27.60
Ž oštěp 600g 102 Zábojníková Kateřina 01 Atletika Litvínov, z.s. 42.54
Ž oštěp 600g 93 Žitná Venuše 98 AK Bílina 41.26