Seznam přihlášek

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E, Břeclav, 2. 7. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 100 m Běhávka Adam 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.53
M 100 m Bělák Lukáš 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.56
M 100 m Dvořák Filip 97 Atletický klub Hodonín,z.s. 11.17
M 100 m Hekrdla Pavel 99 TJ Sokol Velké Meziříčí 13.40
M 100 m Jánoš Vít 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.59
M 100 m Kacer Jakub 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11.89
M 100 m Kalous Marek 00 AC TRACK & FIELD Brno z.s.
M 100 m Klézl David 94 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11.05
M 100 m Kocourek Martin 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11.60
M 100 m Kočenda Patrik 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.78 12.26
M 100 m Kratochvíl Jakub 03 AC Čejkovice 14.14
M 100 m Kučera Milan 01 TJ Jiskra Otrokovice 11.99
M 100 m Kučeřík Ondřej 96 Atletický klub Hodonín,z.s.
M 100 m Majerčák Jakub 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.60
M 100 m Ondriska Jakub 96 TJ Znojmo, z.s. 11.36
M 100 m Šůstal Jiří 99 Atletika Holešov, z.s.
M 100 m Vencel Matěj 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.54 11.91
M 100 m Zeman Filip 99 Atletický klub Hodonín,z.s. 11.54
M 200 m Adámek Vojtěch 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 26.03
M 200 m Bělák Lukáš 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 23.48
M 200 m Bogner Tomáš 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 26.99
M 200 m Budík Lukáš 03 TJ Jiskra Otrokovice
M 200 m Drápal Jakub 00 Atletický klub Hodonín,z.s. 24.43
M 200 m Dvořák Filip 97 Atletický klub Hodonín,z.s. 22.79
M 200 m Holcman Václav 01 TJ Sokol Velké Meziříčí 24.78
M 200 m Jánoš Vít 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 24.19
M 200 m Kacer Jakub 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 23.60
M 200 m Klézl David 94 AC Moravská Slavia Brno, spolek 22.63
M 200 m Kocourek Martin 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 23.43
M 200 m Kučera Milan 01 TJ Jiskra Otrokovice 24.05
M 200 m Majerčák Jakub 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.04
M 200 m Ondriska Jakub 96 TJ Znojmo, z.s. 23.57
M 200 m Veleba Viktor 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 24.35
M 200 m Vencel Matěj 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 24.22 24.66
M 200 m Zajíc Tomáš 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 24.08 24.79
M 400 m Bogner Tomáš 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 60.00
M 400 m Dvořák Filip 97 Atletický klub Hodonín,z.s. 51.98
M 400 m Guga Sebastián 01 TJ Znojmo, z.s. 52.20
M 400 m Holcman Václav 01 TJ Sokol Velké Meziříčí 55.86
M 400 m Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 400 m Kalous Marek 00 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 52.75
M 400 m Klézl David 94 AC Moravská Slavia Brno, spolek 52.11
M 400 m Leština Kamil 99 TJ Sokol Velké Meziříčí 53.74
M 400 m Schneider Milan 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 400 m Slavík Ondřej 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 54.44
M 400 m Vokoun Petr 03 TJ Sokol Velké Meziříčí
M 400 m Zajíc Tomáš 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 52.81 53.42
M 800 m Adámek Vojtěch 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:11.42
M 800 m Brtník Jiří 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:04.00
M 800 m Budík Lukáš 03 TJ Jiskra Otrokovice 2:21.17
M 800 m Drápal Jakub 00 Atletický klub Hodonín,z.s. 2:06.76
M 800 m Dvořáček Adam 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:02.41
M 800 m Dvořák Tomáš 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:08.18
M 800 m Guga Sebastián 01 TJ Znojmo, z.s. 2:00.20
M 800 m Hozák Michal 81 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:09.54
M 800 m Jurák Ondřej 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2:14.80
M 800 m Kalous Marek 00 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1:58.64
M 800 m Karafiát Jan 99 Atletický klub Hodonín,z.s. 1:59.45
M 800 m Klvaňa Martin 81 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:04.79 2:06.97
M 800 m Maláník Oldřich 99 Atletický klub Hodonín,z.s. 2:03.51
M 800 m Ondroušek Petr 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:05.80
M 800 m Opatrný Petr 00 TJ Jiskra Otrokovice
M 800 m Slavík Ondřej 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 800 m Škrdla Jakub 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:05.28
M 1500 m Čabala Vojtěch 93 TJ Znojmo, z.s.
M 1500 m Dvořáček Adam 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4:04.31
M 1500 m Efenberger Marek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 4:32.88
M 1500 m Holánek Petr 92 TJ Sokol Velké Meziříčí 4:33.70
M 1500 m Hrubý Josef 92 TJ Znojmo, z.s. 4:35.35
M 1500 m Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 1500 m Janíček Jakub 78 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4:28.62
M 1500 m Kalous Marek 00 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4:05.01
M 1500 m Kučera Aleš 00 TJ Jiskra Otrokovice 4:49.01
M 1500 m Michalec Josef 76 TJ Znojmo, z.s. 4:31.52
M 1500 m Pozdenkov Michael 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4:39.85
M 1500 m Schneider Milan 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 1500 m Slavík Šimon 96 TJ Znojmo, z.s. 4:32.50
M 1500 m Škojec Jakub 00 Atletický klub Hodonín,z.s. 4:17.29
M 1500 m Škrdla Jakub 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:24.63
M 1500 m Štourač Libor 78 AC TRACK & FIELD Brno z.s.
M 1500 m Vokoun Petr 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 4:54.11
M 1500 m Vrága Zdeněk 58 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 3000 m Čabala Vojtěch 93 TJ Znojmo, z.s.
M 3000 m Holánek Petr 92 TJ Sokol Velké Meziříčí
M 3000 m Hozák Michal 81 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 3000 m Hrubý Josef 92 TJ Znojmo, z.s.
M 3000 m Janíček Jakub 78 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
M 3000 m Michalec Josef 76 TJ Znojmo, z.s.
M 3000 m Pozdenkov Michael 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.
M 3000 m Štourač Libor 78 AC TRACK & FIELD Brno z.s.
M 3000 m Vrága Zdeněk 58 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 110 m př. Čabala Vojtěch 93 TJ Znojmo, z.s.
M 110 m př. Hřib Jakub 88 Atletika Holešov, z.s. 19.63
M 110 m př. Pernica Adam 97 Atletický klub Hodonín,z.s. 17.48
M 110 m př. Řezníček Tomáš 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek 17.47
M 110 m př. Stloukal Luboš 71 AC TRACK & FIELD Brno z.s.
M 110 m př. Urban Ladislav 82 TJ Sokol Velké Meziříčí 16.53
M 400 m př. Dvořák Tomáš 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 400 m př. Hajzler Jiří 63 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 74.84
M 400 m př. Hřib Jakub 88 Atletika Holešov, z.s. 64.83
M 400 m př. Kučera Aleš 00 TJ Jiskra Otrokovice 66.57
M 400 m př. Opatrný Petr 00 TJ Jiskra Otrokovice
M 400 m př. Romanchenkov Nikolay 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 55.61
M 400 m př. Řezníček Tomáš 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek 65.21
M 400 m př. Zeman Filip 99 Atletický klub Hodonín,z.s.
M výška Aminu Abu Mike 01 TJ Sokol Velké Meziříčí 1.72
M výška Bujdák Michal 03 TJ Jiskra Otrokovice 1.74
M výška Hajzler Sebastian 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1.64
M výška Hekrdla Pavel 99 TJ Sokol Velké Meziříčí 1.77
M výška Sivila Siddartha 00 TJ Znojmo, z.s. 1.75
M výška Tišnovský Michal 95 Atletický klub Hodonín,z.s. 1.85
M výška Urban Ladislav 82 TJ Sokol Velké Meziříčí 1.92
M výška Zapala Alois 66 Atletický klub Hodonín,z.s.
M tyč Bouček Martin 94 TJ Sokol Velké Meziříčí 2.60
M tyč Hajzler Jiří 63 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2.20
M tyč Hajzler Mario 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2.75
M tyč Hajzler Sebastian 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3.95
M tyč Havlíček Jakub 95 TJ Sokol Velké Meziříčí 2.80
M tyč Strýček Henrich 02 AC Čejkovice 3.50
M tyč Urban Ladislav 82 TJ Sokol Velké Meziříčí
M tyč Walter Karel 75 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2.90
M dálka Bujdák Michal 03 TJ Jiskra Otrokovice 6.12
M dálka Dušek Vojtěch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5.45
M dálka Kočenda Patrik 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
M dálka Kovalčík Jakub 01 TJ Sokol Velké Meziříčí 5.93
M dálka Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 6.54
M dálka Lípa Lukáš 83 Atletický klub Hodonín,z.s. 6.78
M dálka Pernica Adam 97 Atletický klub Hodonín,z.s. 6.48
M dálka Romanchenkov Nikolay 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 6.20
M dálka Říha Tomáš 02 AC Čejkovice
M dálka Sivila Siddartha 00 TJ Znojmo, z.s. 6.02
M dálka Šůstal Jiří 99 Atletika Holešov, z.s. 5.82
M dálka Veleba Viktor 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M trojskok Dušek Vojtěch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M trojskok Hekrdla Pavel 99 TJ Sokol Velké Meziříčí 12.25
M trojskok Kovalčík Jakub 01 TJ Sokol Velké Meziříčí 11.67
M trojskok Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14.39
M trojskok Lípa Lukáš 83 Atletický klub Hodonín,z.s. 13.79
M trojskok Pernica Adam 97 Atletický klub Hodonín,z.s. 13.43
M trojskok Slavík Ondřej 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11.19
M trojskok Šando Ondřej 98 Atletika Holešov, z.s. 12.72
M trojskok Šůstal Jiří 99 Atletika Holešov, z.s.
M trojskok Tišnovský Michal 95 Atletický klub Hodonín,z.s. 12.63
M koule 7,26kg Baška Marek 76 TJ Jiskra Otrokovice 10.59
M koule 7,26kg Beznoska Pavel 78 TJ Jiskra Otrokovice 09.79
M koule 7,26kg Bouček Martin 94 TJ Sokol Velké Meziříčí 11.30
M koule 7,26kg Břustek Miroslav 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 12.27
M koule 7,26kg Duchoň Libor 64 TJ Znojmo, z.s.
M koule 7,26kg Havlíček Jakub 95 TJ Sokol Velké Meziříčí 10.95
M koule 7,26kg Hošek Martin 85 Atletický klub Hodonín,z.s. 12.66
M koule 7,26kg Mikeska Marek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.
M koule 7,26kg Pernica Patrik 98 Atletický klub Hodonín,z.s. 12.03
M koule 7,26kg Podhajský Martin 76 TJ Jiskra Otrokovice 11.62
M koule 7,26kg Sklenář Robert 68 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 12.42
M koule 7,26kg Svoboda Tomáš 96 TJ Znojmo, z.s. 13.21
M koule 7,26kg Wünsche Dominik 96 TJ Znojmo, z.s. 11.75
M disk 2kg Baška Marek 76 TJ Jiskra Otrokovice 29.84
M disk 2kg Beznoska Pavel 78 TJ Jiskra Otrokovice 26.50
M disk 2kg Bouček Martin 94 TJ Sokol Velké Meziříčí 29.98
M disk 2kg Brhel Bohumír 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 22.49
M disk 2kg Břustek Miroslav 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 38.62
M disk 2kg Duchoň Libor 64 TJ Znojmo, z.s.
M disk 2kg Havlíček Jakub 95 TJ Sokol Velké Meziříčí 29.87
M disk 2kg Hošek Martin 85 Atletický klub Hodonín,z.s. 32.48
M disk 2kg Leština Kamil 99 TJ Sokol Velké Meziříčí 33.26
M disk 2kg Mikeska Marek 96 Atletický klub Hodonín,z.s. 31.95
M disk 2kg Novák René 71 TJ Jiskra Otrokovice 30.12
M disk 2kg Pernica Patrik 98 Atletický klub Hodonín,z.s. 34.21
M disk 2kg Podhajský Martin 76 TJ Jiskra Otrokovice 34.25
M disk 2kg Sklenář Robert 68 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 38.17
M disk 2kg Svoboda Tomáš 96 TJ Znojmo, z.s. 33.93
M disk 2kg Ščudla Zdeněk 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M disk 2kg Wünsche Dominik 96 TJ Znojmo, z.s. 32.22
M kladivo 4kg Kratochvíl Jakub 03 AC Čejkovice 34.04
M kladivo 7,26kg Baška Marek 76 TJ Jiskra Otrokovice 42.71
M kladivo 7,26kg Beznoska Pavel 78 TJ Jiskra Otrokovice 37.22
M kladivo 7,26kg Brhel Bohumír 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 34.25
M kladivo 7,26kg David Jan 99 Atletický klub Hodonín,z.s. 33.80
M kladivo 7,26kg Novák René 71 TJ Jiskra Otrokovice 36.30
M kladivo 7,26kg Podhajský Radek 74 TJ Jiskra Otrokovice 43.52
M kladivo 7,26kg Svoboda Tomáš 96 TJ Znojmo, z.s. 49.45
M oštěp 800g Bárta Matěj 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 47.02
M oštěp 800g Brhel Bohumír 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 44.25
M oštěp 800g Hošek Martin 85 Atletický klub Hodonín,z.s. 40.63
M oštěp 800g Hřib Jakub 88 Atletika Holešov, z.s.
M oštěp 800g Hudeček Ondřej 81 AC Čejkovice
M oštěp 800g Leština Kamil 99 TJ Sokol Velké Meziříčí 49.47
M oštěp 800g Lípa Lukáš 83 Atletický klub Hodonín,z.s. 44.84
M oštěp 800g Malý Vladimír 78 AC Moravská Slavia Brno, spolek 47.66
M oštěp 800g Novák René 71 TJ Jiskra Otrokovice 42.70
M oštěp 800g Pernica Patrik 98 Atletický klub Hodonín,z.s. 42.82
M oštěp 800g Podhajský Martin 76 TJ Jiskra Otrokovice 44.79
M oštěp 800g Sklenář Robert 68 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 48.13
M oštěp 800g Ščudla Zdeněk 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M oštěp 800g Walter Karel 75 AC TRACK & FIELD Brno z.s.
M oštěp 800g Wünsche Dominik 96 TJ Znojmo, z.s. 50.13
Ž 100 m Bumbálková Hana 01 SK Speed Brno, spolek 12.06
Ž 100 m Fuksová Karolína 98 TJ Jiskra Otrokovice
Ž 100 m Hanzalíková Miroslava 01 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž 100 m Hillerová Nikol 01 TJ Jiskra Otrokovice 13.09
Ž 100 m Kišková Katarína 02 TJ Znojmo, z.s. 12.57
Ž 100 m Konečná Magdalena 99 ASK Blansko
Ž 100 m Košutková Victoria 03 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž 100 m Lánská Jana 91 TJ Lokomotiva Břeclav 13.03 13.18
Ž 100 m Lenská Věra 01 SK Speed Brno, spolek 12.87
Ž 100 m Macková Petra 97 TJ Jiskra Otrokovice 13.09
Ž 100 m Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 14.26
Ž 100 m Marečková Leona 00 ASK Blansko 12.38
Ž 100 m Mihalíková Leona 03 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž 100 m Musilová Nikol 97 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž 100 m Smýkalová Karolína 03 Atletika Holešov, z.s.
Ž 100 m Stehlíková Denisa 02 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž 100 m Šmerdová Veronika 01 SK Speed Brno, spolek 12.98
Ž 100 m Tichá Michaela 01 SK Speed Brno, spolek 12.90
Ž 100 m Vašíčková Lucie 01 SK Speed Brno, spolek 13.61
Ž 200 m Balgová Ester Marie 01 Atletický klub Hodonín,z.s.
Ž 200 m Bumbálková Hana 01 SK Speed Brno, spolek 25.49
Ž 200 m Bušinová Marie 98 Atletický klub Hodonín,z.s. 26.25
Ž 200 m Daňková Justýna 02 Atletika Holešov, z.s. 28.85
Ž 200 m Fuksová Karolína 98 TJ Jiskra Otrokovice 27.98
Ž 200 m Gorecká Marcela 88 AC Moravská Slavia Brno, spolek 27.43
Ž 200 m Hillerová Nikol 01 TJ Jiskra Otrokovice 28.16
Ž 200 m Kišková Katarína 02 TJ Znojmo, z.s. 25.56
Ž 200 m Konečná Magdalena 99 ASK Blansko 27.94
Ž 200 m Košutková Victoria 03 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž 200 m Lánská Jana 91 TJ Lokomotiva Břeclav 27.31 27.31
Ž 200 m Lenská Věra 01 SK Speed Brno, spolek 27.05
Ž 200 m Loru Valentina 00 Atletický klub Hodonín,z.s.
Ž 200 m Mikulecká Kateřina 98 Atletický klub Hodonín,z.s. 27.20
Ž 200 m Opálková Martina 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Ž 200 m Rybaříková Tereza 98 Atletický klub Hodonín,z.s. 27.05
Ž 200 m Suráková Lenka 90 AC Moravská Slavia Brno, spolek 28.90
Ž 200 m Šmerdová Veronika 01 SK Speed Brno, spolek 26.49
Ž 200 m Tichá Michaela 01 SK Speed Brno, spolek 26.32
Ž 200 m Vašíčková Lucie 01 SK Speed Brno, spolek 28.22
Ž 200 m Zabloudilová Eva 01 TJ Znojmo, z.s. 28.61
Ž 200 m Zugarová Gabriela 02 Atletický klub Hodonín,z.s.
Ž 200 m Žalkovská Barbora 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 31.14
Ž 400 m Bartošová Monika 02 SK Speed Brno, spolek 65.50
Ž 400 m Božková Kateřina 98 SK Speed Brno, spolek 60.08
Ž 400 m Bušinová Marie 98 Atletický klub Hodonín,z.s. 58.55
Ž 400 m Čajková Kristýna 02 Atletický klub Hodonín,z.s.
Ž 400 m Fuksová Karolína 98 TJ Jiskra Otrokovice 60.10
Ž 400 m Hluší Natálie 02 SK Speed Brno, spolek 64.90
Ž 400 m Klusáčková Markéta 99 SK Speed Brno, spolek 62.52
Ž 400 m Marečková Leona 00 ASK Blansko 56.56
Ž 400 m Mikulecká Kateřina 98 Atletický klub Hodonín,z.s. 60.41
Ž 400 m Rybaříková Tereza 98 Atletický klub Hodonín,z.s. 61.16
Ž 400 m Suráková Lenka 90 AC Moravská Slavia Brno, spolek 64.52
Ž 400 m Štoudková Pavla 03 ASK Blansko
Ž 400 m Zabloudilová Eva 01 TJ Znojmo, z.s. 62.98
Ž 400 m Žalkovská Barbora 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 70.24
Ž 800 m Gorecká Marcela 88 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:14.61
Ž 800 m Knotková Michaela 01 Atletický klub Hodonín,z.s. 2:20.67
Ž 800 m Suráková Lenka 90 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:23.87
Ž 800 m Ševčíková Monika 99 TJ Lokomotiva Břeclav 2:40.64
Ž 800 m Zabloudilová Eva 01 TJ Znojmo, z.s. 2:27.33
Ž 1500 m Kadlečíková Edit 00 TJ Znojmo, z.s.
Ž 1500 m Opálková Martina 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Ž 1500 m Sivila Shannon 97 TJ Znojmo, z.s.
Ž 1500 m Staňková Kateřina 88 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5:47.77
Ž 1500 m Tešnarová Eva 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6:26.26
Ž 1500 m Vévodová Martina 90 TJ Lokomotiva Břeclav 4:57.75
Ž 3000 m Centnerová Radmila 00 ASK Blansko 12:40.68
Ž 3000 m Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11:38.72
Ž 3000 m Hlaváčková Martina 00 ASK Blansko
Ž 3000 m Klapilová Veronika 00 Atletika Holešov, z.s.
Ž 3000 m Komínková Josefína 98 TJ Lokomotiva Břeclav 12:36.97
Ž 3000 m Sivila Shannon 97 TJ Znojmo, z.s.
Ž 3000 m Staňková Kateřina 88 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12:30.64
Ž 3000 m Vévodová Martina 90 TJ Lokomotiva Břeclav 11:08.98
Ž 100 m př. Bravencová Anna 01 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž 100 m př. Filali Anísa 00 TJ Lokomotiva Břeclav 18.35
Ž 100 m př. Heřmánková Kristýna 99 TJ Znojmo, z.s. 17.11
Ž 100 m př. Hubáčková Denisa 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek 17.45
Ž 100 m př. Maděřičová Romana 03 TJ Lokomotiva Břeclav 18.24
Ž 100 m př. Ošmerová Štěpánka 94 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž 100 m př. Remešová Dominika 96 TJ Jiskra Otrokovice 16.26
Ž 100 m př. Vrbová Radmila 94 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž 100 m př. Zemčíková Leona 01 TJ Lokomotiva Břeclav 18.35
Ž 100 m př. Zhřívalová Denisa 99 AC Čejkovice 17.84
Ž 400 m př. Hubáčková Denisa 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek 73.30
Ž 400 m př. Kakáčová Jana 71 ASK Blansko 76.36
Ž 400 m př. Klapilová Veronika 00 Atletika Holešov, z.s. 78.85
Ž 400 m př. Komínková Josefína 98 TJ Lokomotiva Břeclav 80.83
Ž 400 m př. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 80.10
Ž 400 m př. Musilová Nikol 97 TJ Lokomotiva Břeclav 91.58
Ž 400 m př. Plisková Anna 98 SK Speed Brno, spolek 70.06
Ž 400 m př. Remešová Dominika 96 TJ Jiskra Otrokovice 73.86
Ž 400 m př. Vévodová Martina 90 TJ Lokomotiva Břeclav 74.21
Ž 400 m př. Zemčíková Leona 01 TJ Lokomotiva Břeclav 85.50
Ž výška Bravencová Anna 01 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž výška Komínková Josefína 98 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž výška Krejčiříková Barbora 99 ASK Blansko 1.45
Ž výška Krtičková Lucie 91 Atletický klub Hodonín,z.s. 1.69
Ž výška Maradová Anna 02 AC Čejkovice 1.45
Ž výška Maradová Jiřina 00 AC Čejkovice 1.70
Ž výška Palyzová Veronika 91 TJ Jiskra Otrokovice 1.50
Ž výška Stehlíková Denisa 02 TJ Lokomotiva Břeclav 1.51
Ž výška Veselá Michaela 98 TJ Znojmo, z.s. 1.49
Ž výška Vrbová Radmila 94 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž výška Zahradníčková Eliška 01 TJ Znojmo, z.s. 1.50
Ž tyč Burianová Kateřina 01 AC Čejkovice 2.52
Ž tyč Čamlíková Kateřina 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2.55
Ž tyč Hubáčková Denisa 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2.73
Ž tyč Kršová Adéla 02 AC Čejkovice 2.80
Ž tyč Sýkorová Libuše 02 AC Čejkovice
Ž tyč Zhřívalová Denisa 99 AC Čejkovice 3.22
Ž dálka Cahlíková Sylvie 01 Atletický klub Hodonín,z.s. 5.12
Ž dálka Filali Anísa 00 TJ Lokomotiva Břeclav 5.03
Ž dálka Gorecká Marcela 88 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5.15
Ž dálka Havlíková Kristina 94 TJ Jiskra Otrokovice
Ž dálka Heřmánková Kristýna 99 TJ Znojmo, z.s. 4.89
Ž dálka Koutná Kateřina 02 Atletický klub Hodonín,z.s.
Ž dálka Krejčiříková Barbora 99 ASK Blansko 4.51
Ž dálka Kršová Adéla 02 AC Čejkovice 4.47
Ž dálka Maděřičová Romana 03 TJ Lokomotiva Břeclav 4.27
Ž dálka Mihalíková Leona 03 TJ Lokomotiva Břeclav 4.32
Ž dálka Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 5.03
Ž dálka Smýkalová Karolína 03 Atletika Holešov, z.s. 4.90
Ž dálka Stehlíková Denisa 02 TJ Lokomotiva Břeclav 5.20
Ž dálka Veselá Michaela 98 TJ Znojmo, z.s. 4.06
Ž dálka Zahradníčková Eliška 01 TJ Znojmo, z.s. 5.02
Ž dálka Zdražilová Alžběta 99 TJ Znojmo, z.s. 4.28
Ž trojskok Filali Anísa 00 TJ Lokomotiva Břeclav 10.68
Ž trojskok Havlíková Kristina 94 TJ Jiskra Otrokovice
Ž trojskok Heřmánková Kristýna 99 TJ Znojmo, z.s. 10.01
Ž trojskok Hlaváčková Martina 00 ASK Blansko 09.53
Ž trojskok Macková Petra 97 TJ Jiskra Otrokovice 10.62
Ž trojskok Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 10.40
Ž trojskok Palyzová Veronika 91 TJ Jiskra Otrokovice 10.82
Ž trojskok Savarová Adéla 02 TJ Jiskra Otrokovice 10.39
Ž koule 4kg Fischerová Eliška 97 TJ Znojmo, z.s. 09.38
Ž koule 4kg Hejdová Veronika 00 TJ Jiskra Otrokovice 08.44
Ž koule 4kg Korábová Hana 93 AC Čejkovice 09.76
Ž koule 4kg Küchlerová Lenka 87 Atletický klub Hodonín,z.s. 10.48
Ž koule 4kg Myrmusová Jana 91 Atletický klub Hodonín,z.s. 10.38
Ž koule 4kg Prudká Johana 00 TJ Jiskra Otrokovice 09.89
Ž koule 4kg Pupíková Lucie 88 TJ Jiskra Otrokovice 11.93
Ž koule 4kg Vargová Leona 99 TJ Lokomotiva Břeclav 12.31
Ž koule 4kg Zahradníčková Eliška 01 TJ Znojmo, z.s. 11.40
Ž koule 4kg Zelinková Natálie 99 Atletický klub Hodonín,z.s. 09.34
Ž disk 1kg Fischerová Eliška 97 TJ Znojmo, z.s. 35.21
Ž disk 1kg Hammacher Eva 70 AC Moravská Slavia Brno, spolek 30.79
Ž disk 1kg Hejdová Veronika 00 TJ Jiskra Otrokovice 25.30
Ž disk 1kg Hrachovská Simona 01 TJ Jiskra Otrokovice 31.09
Ž disk 1kg Korábová Hana 93 AC Čejkovice 28.68
Ž disk 1kg Myrmusová Jana 91 Atletický klub Hodonín,z.s. 36.88
Ž disk 1kg Nešporová Adéla 01 Atletický klub Hodonín,z.s.
Ž disk 1kg Ošmerová Štěpánka 94 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž disk 1kg Prudká Johana 00 TJ Jiskra Otrokovice 30.90
Ž disk 1kg Pupíková Lucie 88 TJ Jiskra Otrokovice
Ž disk 1kg Vargová Leona 99 TJ Lokomotiva Břeclav 42.17
Ž disk 1kg Zelinková Natálie 99 Atletický klub Hodonín,z.s. 25.38
Ž kladivo 4kg Hammacher Eva 70 AC Moravská Slavia Brno, spolek 40.23
Ž kladivo 4kg Hejdová Veronika 00 TJ Jiskra Otrokovice 35.78
Ž kladivo 4kg Hlaváčková Martina 00 ASK Blansko 23.62
Ž kladivo 4kg Hrachovská Simona 01 TJ Jiskra Otrokovice
Ž kladivo 4kg Korábová Hana 93 AC Čejkovice 41.77
Ž kladivo 4kg Korábová Lenka 87 Atletický klub Hodonín,z.s. 45.40
Ž kladivo 4kg Küchlerová Lenka 87 Atletický klub Hodonín,z.s. 36.03
Ž kladivo 4kg Majzlíková Hana 87 AC Čejkovice
Ž kladivo 4kg Myrmusová Jana 91 Atletický klub Hodonín,z.s. 34.37
Ž kladivo 4kg Pupíková Lucie 88 TJ Jiskra Otrokovice
Ž kladivo 4kg Vargová Leona 99 TJ Lokomotiva Břeclav 24.60
Ž kladivo 4kg Zelinková Natálie 99 Atletický klub Hodonín,z.s. 40.33
Ž oštěp 600g Hammacher Eva 70 AC Moravská Slavia Brno, spolek 22.23
Ž oštěp 600g Hanzalíková Miroslava 01 TJ Lokomotiva Břeclav 31.76
Ž oštěp 600g Hrachovská Simona 01 TJ Jiskra Otrokovice 33.10
Ž oštěp 600g Küchlerová Lenka 87 Atletický klub Hodonín,z.s. 26.80
Ž oštěp 600g Maděřičová Romana 03 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž oštěp 600g Nešporová Adéla 01 Atletický klub Hodonín,z.s.
Ž oštěp 600g Ošmerová Štěpánka 94 TJ Lokomotiva Břeclav
Ž oštěp 600g Prudká Johana 00 TJ Jiskra Otrokovice 30.42
Ž oštěp 600g Savarová Adéla 02 TJ Jiskra Otrokovice 27.84
Ž oštěp 600g Zemčíková Leona 01 TJ Lokomotiva Břeclav 23.45