Seznam přihlášek

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C, Jičín, 1. 7. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 100 m 9 Al Zouri Alex 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 100 m 222 Cöger Jiří 98 Hvězda Pardubice z.s. 11.83
M 100 m 194 Hojný Jakub 88 AC Pardubice 11.89
M 100 m 174 Chadima Pavel 01 TJ Jiskra Litomyšl 12.62
M 100 m 184 Chrbolka Miroslav 97 AC Pardubice 11.56
M 100 m 42 Janský Martin 00 PSK Olymp Praha, z.s.
M 100 m 185 Jiráček Tomáš 98 AC Pardubice 11.99
M 100 m 39 Kašák Viktor 01 PSK Olymp Praha, z.s. 11.19
M 100 m 292 Kořínek Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 11.99
M 100 m 41 Krůžela Jan 98 PSK Olymp Praha, z.s. 11.29
M 100 m 198 Kubík Lukáš 99 AC Pardubice 11.32
M 100 m 197 Kuthan Tomáš 92 AC Pardubice 11.61
M 100 m 288 Kvíčala Lukáš 01 AC Čáslav z.s. 11.87
M 100 m 55 Mašata Matěj 01 PSK Olymp Praha, z.s. 11.90
M 100 m 281 Morkes Jan 90 AC Čáslav z.s. 11.95
M 100 m 199 Netymach Vojtěch 95 AC Pardubice 10.77
M 100 m 96 Novák Matyáš 02 AC Choceň, spolek 12.00
M 100 m 209 Paďour Michal 94 AC Pardubice 11.62
M 100 m 295 Piskač Štěpán 00 AC Čáslav z.s. 11.84
M 100 m 231 Randák Martin 87 Hvězda Pardubice z.s. 12.21
M 100 m 49 Šebík Lukáš 00 PSK Olymp Praha, z.s. 11.19
M 100 m 289 Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 11.82
M 100 m 204 Urban Jakub 00 AC Pardubice 11.16
M 100 m 208 Vilím Martin 92 AC Pardubice 11.54
M 100 m 98 Voleský Kryštof 95 AC Choceň, spolek 11.92
M 200 m 196 Adamec Vojtěch 99 AC Pardubice 22.96
M 200 m 9 Al Zouri Alex 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 200 m 31 Beneš Jan 00 PSK Olymp Praha, z.s. 23.01
M 200 m 222 Cöger Jiří 98 Hvězda Pardubice z.s. 23.76
M 200 m 207 Franěk Matyáš 00 AC Pardubice 23.50
M 200 m 194 Hojný Jakub 88 AC Pardubice 23.30
M 200 m 107 Chmelík Radek 98 AC Choceň, spolek 24.13
M 200 m 184 Chrbolka Miroslav 97 AC Pardubice 22.86
M 200 m 210 Chudomel Václav 01 AC Pardubice 23.96 24.11
M 200 m Janovský Jan 00 PSK Olymp Praha, z.s. 23.47
M 200 m 42 Janský Martin 00 PSK Olymp Praha, z.s. 23.37
M 200 m 185 Jiráček Tomáš 98 AC Pardubice
M 200 m 39 Kašák Viktor 01 PSK Olymp Praha, z.s. 23.95
M 200 m 206 Kašpar Matěj 98 AC Pardubice 23.50
M 200 m 292 Kořínek Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 24.56
M 200 m 41 Krůžela Jan 98 PSK Olymp Praha, z.s. 23.09
M 200 m 198 Kubík Lukáš 99 AC Pardubice 22.74
M 200 m 202 Kuthan Lukáš 99 AC Pardubice 22.76
M 200 m 288 Kvíčala Lukáš 01 AC Čáslav z.s. 24.42
M 200 m 294 Macík Ondřej 01 AC Čáslav z.s. 23.43
M 200 m 137 Mikeš Ondřej 02 AC TJ Jičín 23.86
M 200 m 106 Nespěšný Jaroslav 90 AC Choceň, spolek 23.78
M 200 m 199 Netymach Vojtěch 95 AC Pardubice 21.92
M 200 m 96 Novák Matyáš 02 AC Choceň, spolek 23.64
M 200 m 205 Novotný Štěpán 01 AC Pardubice 24.80
M 200 m 295 Piskač Štěpán 00 AC Čáslav z.s. 24.17
M 200 m 290 Pulese Alessandro 01 AC Čáslav z.s. 24.37
M 200 m 231 Randák Martin 87 Hvězda Pardubice z.s. 24.77
M 200 m 208 Vilím Martin 92 AC Pardubice 23.81
M 200 m 98 Voleský Kryštof 95 AC Choceň, spolek 23.73
M 200 m 123 Zikmund Adam 92 AC TJ Jičín 23.27
M 400 m 207 Franěk Matyáš 00 AC Pardubice 52.06
M 400 m 100 Halbrštát Tomáš 96 AC Choceň, spolek 51.58
M 400 m 194 Hojný Jakub 88 AC Pardubice 53.45 54.04
M 400 m 276 Kešner Václav 91 AC Čáslav z.s. 50.80
M 400 m 198 Kubík Lukáš 99 AC Pardubice 49.99
M 400 m 280 Lietavec Jiří 96 AC Čáslav z.s. 52.21
M 400 m 294 Macík Ondřej 01 AC Čáslav z.s. 53.51
M 400 m 113 Mlynář Marek 00 AC Choceň, spolek 54.98 56.90
M 400 m 106 Nespěšný Jaroslav 90 AC Choceň, spolek 53.87
M 400 m 296 Pecha Martin 01 AC Čáslav z.s. 55.76
M 400 m 231 Randák Martin 87 Hvězda Pardubice z.s. 58.80
M 400 m 97 Severa Tomáš 02 AC Choceň, spolek 56.30
M 400 m 291 Stehno Roman 02 AC Čáslav z.s. 57.08
M 400 m Šebík Lukáš 00 PSK Olymp Praha, z.s. 52.60
M 400 m 28 Vebr Patrik 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 52.50
M 400 m 136 Vitvar Prokop 98 AC TJ Jičín 53.88
M 400 m 98 Voleský Kryštof 95 AC Choceň, spolek 51.96
M 400 m 29 Vondra Vojtěch 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 51.88
M 400 m 123 Zikmund Adam 92 AC TJ Jičín 50.59
M 800 m 126 Brunner Ondřej 97 AC TJ Jičín 2:05.59
M 800 m 33 Černý Michal 94 PSK Olymp Praha, z.s.
M 800 m 147 Doležal Vít 98 AC TJ Jičín 2:06.74
M 800 m 92 Doskočil Jan 97 AC Choceň, spolek 2:01.89
M 800 m 100 Halbrštát Tomáš 96 AC Choceň, spolek 1:58.39
M 800 m 183 Hromádko Daniel 93 AC Pardubice 2:22.29
M 800 m 59 Kudrna Pavel 68 PSK Olymp Praha, z.s.
M 800 m 15 Kunčický Jan 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1:58.15
M 800 m 99 Lakota Antonín 95 AC Choceň, spolek 2:00.91
M 800 m 280 Lietavec Jiří 96 AC Čáslav z.s. 2:01.31
M 800 m 102 Nechvíl Petr 91 AC Choceň, spolek 2:03.67
M 800 m 296 Pecha Martin 01 AC Čáslav z.s. 2:02.57
M 800 m 297 Perner Michal 02 AC Čáslav z.s. 2:18.12
M 800 m 22 Scholaster Vojtěch 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2:02.71
M 800 m 48 Siegl Pavel 98 PSK Olymp Praha, z.s. 2:05.34
M 800 m 136 Vitvar Prokop 98 AC TJ Jičín 2:03.78
M 800 m 29 Vondra Vojtěch 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1:57.81
M 1500 m 4 Boháč Bonifác 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:32.33
M 1500 m 57 Čermák Lukáš 93 PSK Olymp Praha, z.s.
M 1500 m 33 Černý Michal 94 PSK Olymp Praha, z.s. 4:32.90
M 1500 m 147 Doležal Vít 98 AC TJ Jičín 4:29.25
M 1500 m 92 Doskočil Jan 97 AC Choceň, spolek 4:28.21
M 1500 m 35 Hlas Jakub 89 PSK Olymp Praha, z.s. 4:29.52
M 1500 m 287 Hock Jan 98 AC Čáslav z.s. 4:10.31
M 1500 m 275 Chyba Martin 86 AC Čáslav z.s. 4:26.45
M 1500 m 1 Kačerovský Michal 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:20.00
M 1500 m 127 Kahánek Radek 90 AC TJ Jičín 4:29.29
M 1500 m 148 Krupka Lukáš 83 AC TJ Jičín 4:39.42
M 1500 m 10 Kubelka Tomáš 93 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:15.00
M 1500 m 15 Kunčický Jan 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:05.64
M 1500 m 99 Lakota Antonín 95 AC Choceň, spolek 4:16.85
M 1500 m 102 Nechvíl Petr 91 AC Choceň, spolek 4:23.56
M 1500 m 46 Pechek Petr 83 PSK Olymp Praha, z.s. 4:20.56
M 1500 m 189 Plecháček Jan 99 AC Pardubice 4:32.37
M 1500 m 233 Růžek Michal 99 Hvězda Pardubice z.s. 4:06.70
M 1500 m 22 Scholaster Vojtěch 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:13.14
M 1500 m 48 Siegl Pavel 98 PSK Olymp Praha, z.s. 4:27.28
M 1500 m 16 Urban Matyáš 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:34.56
M 1500 m 21 Vandas Daniel 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:19.00
M 1500 m 27 Vebr Dominik 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:39.11
M 1500 m 28 Vebr Patrik 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4:10.45
M 1500 m 29 Vondra Vojtěch 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 3:55.53
M 10000 m 126 Brunner Ondřej 97 AC TJ Jičín
M 10000 m 57 Čermák Lukáš 93 PSK Olymp Praha, z.s.
M 10000 m 100 Halbrštát Tomáš 96 AC Choceň, spolek
M 10000 m 35 Hlas Jakub 89 PSK Olymp Praha, z.s.
M 10000 m 283 Ježek Jan 85 AC Čáslav z.s.
M 10000 m 127 Kahánek Radek 90 AC TJ Jičín 37:46.05
M 10000 m 224 Kopecký Jan 90 Hvězda Pardubice z.s.
M 10000 m 10 Kubelka Tomáš 93 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 10000 m 56 Lukáč Dušan 88 PSK Olymp Praha, z.s.
M 10000 m 19 Miřejovský Jiří 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 10000 m 223 Mrklovský Jakub 83 Hvězda Pardubice z.s.
M 10000 m 102 Nechvíl Petr 91 AC Choceň, spolek
M 10000 m 163 Novotný Zdeněk 72 TJ Jiskra Litomyšl 39:30.00
M 10000 m 46 Pechek Petr 83 PSK Olymp Praha, z.s.
M 10000 m 20 Podešva Jiří 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
M 10000 m 234 Svoboda Mojmír 66 Hvězda Pardubice z.s.
M 10000 m 50 Šťastný Tomáš 79 PSK Olymp Praha, z.s.
M 10000 m 165 Šváb František 57 TJ Jiskra Litomyšl 36:30.00
M 110 m př. 151 Baar Pavel 84 TJ Jiskra Litomyšl 15.29
M 110 m př. 276 Kešner Václav 91 AC Čáslav z.s. 16.71
M 110 m př. 157 Krejčí Michal 81 TJ Jiskra Litomyšl 16.02
M 110 m př. 139 Nauš Jaroslav 00 AC TJ Jičín 17.14 16.19
M 110 m př. 209 Paďour Michal 94 AC Pardubice 16.29
M 110 m př. 36 Pleschinger Jan 80 PSK Olymp Praha, z.s. 19.26
M 110 m př. 286 Pospíšil Jiří 85 AC Čáslav z.s. 15.78
M 110 m př. 109 Smolák Petr 94 AC Choceň, spolek 18.67
M 110 m př. 125 Stojanov Petr 89 AC TJ Jičín 16.68
M 400 m př. 174 Chadima Pavel 01 TJ Jiskra Litomyšl 65.34
M 400 m př. 275 Chyba Martin 86 AC Čáslav z.s. 58.65
M 400 m př. 276 Kešner Václav 91 AC Čáslav z.s. 55.64
M 400 m př. 40 Krofta Jakub 00 PSK Olymp Praha, z.s.
M 400 m př. 139 Nauš Jaroslav 00 AC TJ Jičín 61.20
M 400 m př. 36 Pleschinger Jan 80 PSK Olymp Praha, z.s. 69.99
M 400 m př. 109 Smolák Petr 94 AC Choceň, spolek 60.59
M 400 m př. 131 Splítek Jan 90 AC TJ Jičín 64.18
M 400 m př. 125 Stojanov Petr 89 AC TJ Jičín 64.92
M výška 4 Boháč Bonifác 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1.65
M výška 133 Čapek Tomáš 98 AC TJ Jičín 1.88
M výška 203 Čížek Jakub 93 AC Pardubice
M výška 182 Fajmon Dominik 98 AC Pardubice 1.87
M výška 122 Florian Martin 01 AC TJ Jičín 1.80
M výška 111 Krčmář Martin 91 AC Choceň, spolek 1.78
M výška 187 Mareček Jakub 02 AC Pardubice 1.84
M výška 45 Patka Jan 01 PSK Olymp Praha, z.s. 1.96
M výška 132 Rejha Jan 99 AC TJ Jičín 1.85
M výška 23 Svatoš Jan 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1.75
M výška 282 Věchet Vladimír 79 AC Čáslav z.s. 1.81
M výška 200 Zálabský Jan 89 AC Pardubice 1.65
M tyč 151 Baar Pavel 84 TJ Jiskra Litomyšl 4.23
M tyč 6 Capoušek David 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4.33
M tyč 182 Fajmon Dominik 98 AC Pardubice 3.20 3.40
M tyč 8 Halíř Pavel 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 3.95
M tyč 210 Chudomel Václav 01 AC Pardubice 3.11 2.73
M tyč 14 Kloud Vojtěch 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4.20 3.50
M tyč 277 Král Josef 68 AC Čáslav z.s. 2.93
M tyč 202 Kuthan Lukáš 99 AC Pardubice 4.43 4.43
M tyč 141 Kužel Aleš 74 AC TJ Jičín 3.20
M tyč 279 Lang David 83 AC Čáslav z.s.
M tyč 132 Rejha Jan 99 AC TJ Jičín 3.53
M tyč 143 Rulc Jakub 90 AC TJ Jičín 3.20
M tyč 164 Strnad Ivo 51 TJ Jiskra Litomyšl 3.40
M tyč 128 Trejbal Milan 66 AC TJ Jičín 3.20
M tyč 166 Valenta Matouš 94 TJ Jiskra Litomyšl 4.20
M tyč 282 Věchet Vladimír 79 AC Čáslav z.s. 3.33
M tyč 200 Zálabský Jan 89 AC Pardubice
M dálka 151 Baar Pavel 84 TJ Jiskra Litomyšl 6.60
M dálka 6 Capoušek David 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 5.66
M dálka 54 Cubínek Václav 96 PSK Olymp Praha, z.s. 5.71
M dálka 133 Čapek Tomáš 98 AC TJ Jičín 5.98
M dálka 203 Čížek Jakub 93 AC Pardubice 5.92
M dálka 182 Fajmon Dominik 98 AC Pardubice 6.50
M dálka 207 Franěk Matyáš 00 AC Pardubice 6.34
M dálka 8 Halíř Pavel 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 6.24
M dálka 107 Chmelík Radek 98 AC Choceň, spolek 5.38
M dálka 184 Chrbolka Miroslav 97 AC Pardubice 6.46 6.59
M dálka 210 Chudomel Václav 01 AC Pardubice 5.99 5.99
M dálka 185 Jiráček Tomáš 98 AC Pardubice 5.57
M dálka 206 Kašpar Matěj 98 AC Pardubice 6.68
M dálka 14 Kloud Vojtěch 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 6.30
M dálka 187 Mareček Jakub 02 AC Pardubice 5.30
M dálka 55 Mašata Matěj 01 PSK Olymp Praha, z.s. 5.80
M dálka 137 Mikeš Ondřej 02 AC TJ Jičín 6.04
M dálka 290 Pulese Alessandro 01 AC Čáslav z.s. 5.90
M dálka 132 Rejha Jan 99 AC TJ Jičín 6.75
M dálka 109 Smolák Petr 94 AC Choceň, spolek 5.77
M dálka 23 Svatoš Jan 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 6.20
M dálka 226 Šrom Michal 96 Hvězda Pardubice z.s. 5.96
M dálka 166 Valenta Matouš 94 TJ Jiskra Litomyšl 6.08
M dálka 282 Věchet Vladimír 79 AC Čáslav z.s. 5.98
M trojskok 54 Cubínek Václav 96 PSK Olymp Praha, z.s. 12.32
M trojskok 275 Chyba Martin 86 AC Čáslav z.s. 11.66
M trojskok 157 Krejčí Michal 81 TJ Jiskra Litomyšl 12.15
M trojskok 280 Lietavec Jiří 96 AC Čáslav z.s. 12.14
M trojskok 223 Mrklovský Jakub 83 Hvězda Pardubice z.s. 12.58
M trojskok 125 Stojanov Petr 89 AC TJ Jičín 12.49
M trojskok 23 Svatoš Jan 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 12.27
M trojskok 226 Šrom Michal 96 Hvězda Pardubice z.s. 13.01
M trojskok 289 Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 12.04
M trojskok 123 Zikmund Adam 92 AC TJ Jičín 12.79
M koule 7,26kg 152 Bartůněk David 93 TJ Jiskra Litomyšl 13.34
M koule 7,26kg 213 Flamík Tomáš 85 Hvězda Pardubice z.s. 12.13
M koule 7,26kg 211 Halda Jakub 96 Hvězda Pardubice z.s. 10.21
M koule 7,26kg 13 Jursa Luděk 70 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 12.73
M koule 7,26kg 156 Kozák Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl 10.76
M koule 7,26kg 277 Král Josef 68 AC Čáslav z.s. 10.81
M koule 7,26kg 141 Kužel Aleš 74 AC TJ Jičín 10.37
M koule 7,26kg 279 Lang David 83 AC Čáslav z.s. 11.70
M koule 7,26kg 162 Novotný David 71 TJ Jiskra Litomyšl 12.65
M koule 7,26kg 188 Pecháček Lukáš 94 AC Pardubice
M koule 7,26kg 138 Rychtera Ivan 98 AC TJ Jičín 09.69
M koule 7,26kg 220 Šíp Michael 98 Hvězda Pardubice z.s. 14.62
M koule 7,26kg 26 Tlapák Michal 82 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 13.78
M koule 7,26kg 112 Toušek Jaroslav 87 AC Choceň, spolek
M koule 7,26kg 178 Vilček Miroslav 00 TJ Jiskra Litomyšl 10.97
M koule 7,26kg 179 Vostřel Jan 00 TJ Jiskra Litomyšl 10.05
M disk 2kg 152 Bartůněk David 93 TJ Jiskra Litomyšl 40.42
M disk 2kg 213 Flamík Tomáš 85 Hvězda Pardubice z.s. 33.88
M disk 2kg 211 Halda Jakub 96 Hvězda Pardubice z.s. 32.39
M disk 2kg 13 Jursa Luděk 70 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 36.94
M disk 2kg 146 Kosák Jan 69 AC TJ Jičín 30.54
M disk 2kg 156 Kozák Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl 38.51
M disk 2kg 197 Kuthan Tomáš 92 AC Pardubice 41.03
M disk 2kg 150 Novák Luboš 74 AC TJ Jičín 26.39
M disk 2kg 162 Novotný David 71 TJ Jiskra Litomyšl 32.62
M disk 2kg 218 Petráš Oto 00 Hvězda Pardubice z.s. 40.69
M disk 2kg 238 Reisz Radek 77 Hvězda Pardubice z.s. 36.10
M disk 2kg 138 Rychtera Ivan 98 AC TJ Jičín 30.39
M disk 2kg 299 Schneiberg Tomáš 48 AC Čáslav z.s. 25.60
M disk 2kg 26 Tlapák Michal 82 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 41.07
M disk 2kg 128 Trejbal Milan 66 AC TJ Jičín 23.79
M disk 2kg 178 Vilček Miroslav 00 TJ Jiskra Litomyšl 34.30
M disk 2kg 298 Volenec Tomáš 99 AC Čáslav z.s. 29.12
M disk 2kg 179 Vostřel Jan 00 TJ Jiskra Litomyšl 29.60
M kladivo 7,26kg 152 Bartůněk David 93 TJ Jiskra Litomyšl 29.44
M kladivo 7,26kg 32 Bílek Václav 91 PSK Olymp Praha, z.s. 22.45
M kladivo 7,26kg 212 Blažek Jindřich 70 Hvězda Pardubice z.s. 44.93
M kladivo 7,26kg 213 Flamík Tomáš 85 Hvězda Pardubice z.s. 50.10
M kladivo 7,26kg 141 Kužel Aleš 74 AC TJ Jičín 29.83
M kladivo 7,26kg 140 Kužel Josef 49 AC TJ Jičín 29.17
M kladivo 7,26kg 150 Novák Luboš 74 AC TJ Jičín 32.33
M kladivo 7,26kg 138 Rychtera Ivan 98 AC TJ Jičín 24.35
M kladivo 7,26kg 299 Schneiberg Tomáš 48 AC Čáslav z.s. 25.97
M kladivo 7,26kg 220 Šíp Michael 98 Hvězda Pardubice z.s. 49.36
M kladivo 7,26kg 26 Tlapák Michal 82 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 34.80
M kladivo 7,26kg 112 Toušek Jaroslav 87 AC Choceň, spolek 22.87
M kladivo 7,26kg 178 Vilček Miroslav 00 TJ Jiskra Litomyšl 35.36
M kladivo 7,26kg 179 Vostřel Jan 00 TJ Jiskra Litomyšl 39.38
M oštěp 800g 196 Adamec Vojtěch 99 AC Pardubice 44.96 44.14
M oštěp 800g 32 Bílek Václav 91 PSK Olymp Praha, z.s.
M oštěp 800g 122 Florian Martin 01 AC TJ Jičín 51.13
M oštěp 800g 107 Chmelík Radek 98 AC Choceň, spolek 40.27
M oštěp 800g 146 Kosák Jan 69 AC TJ Jičín 43.49
M oštěp 800g 156 Kozák Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl 66.10
M oštěp 800g 277 Král Josef 68 AC Čáslav z.s. 43.21
M oštěp 800g 202 Kuthan Lukáš 99 AC Pardubice 49.26 49.78
M oštěp 800g 99 Lakota Antonín 95 AC Choceň, spolek 45.69
M oštěp 800g 279 Lang David 83 AC Čáslav z.s. 41.60
M oštěp 800g 223 Mrklovský Jakub 83 Hvězda Pardubice z.s. 42.04
M oštěp 800g 150 Novák Luboš 74 AC TJ Jičín 31.63
M oštěp 800g 162 Novotný David 71 TJ Jiskra Litomyšl 43.51
M oštěp 800g 205 Novotný Štěpán 01 AC Pardubice 31.68
M oštěp 800g 188 Pecháček Lukáš 94 AC Pardubice
M oštěp 800g 143 Rulc Jakub 90 AC TJ Jičín 32.05
M oštěp 800g 299 Schneiberg Tomáš 48 AC Čáslav z.s. 27.41
M oštěp 800g 112 Toušek Jaroslav 87 AC Choceň, spolek 34.69
M oštěp 800g 166 Valenta Matouš 94 TJ Jiskra Litomyšl 52.74
M oštěp 800g 298 Volenec Tomáš 99 AC Čáslav z.s. 38.07
M oštěp 800g 129 Vrátil Petr 83 AC TJ Jičín 43.78
M oštěp 800g 200 Zálabský Jan 89 AC Pardubice 39.06
M chůze 10000m 38 Jindra Petr 71 PSK Olymp Praha, z.s.
M 10km chůze 91 Červ Miloslav 50 AC Choceň, spolek 64:17
M 10km chůze Kovanda Jiří 46 AC Čáslav z.s. 69:42
Ž 100 m 51 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 13.29
Ž 100 m 304 Cikánková Karolína 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.50
Ž 100 m 201 Coufalová Natálie 01 Hvězda Pardubice z.s. 12.98
Ž 100 m 103 Dufková Linda 01 Univerzitní sportovní klub Praha 12.59
Ž 100 m Giger Nathalie Felici 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.32
Ž 100 m 179 Grodlová Tereza 00 AC Čáslav z.s. 13.41
Ž 100 m 174 Holčáková Lucie 01 AK Slovan Moravská Třebová 14.35
Ž 100 m 259 Hubálková Vendula 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13.37
Ž 100 m 80 Chocholoušová Natálie 00 AC Pardubice 12.32 12.32
Ž 100 m 164 Knápková Martina 99 AK Slovan Moravská Třebová 13.80
Ž 100 m 6 Michková Karolína 00 PSK Olymp Praha, z.s. 13.36
Ž 100 m 9 Nagyová Nikola 99 PSK Olymp Praha, z.s. 13.42 13.42
Ž 100 m 64 Netíková Karolína 03 Atletika Chrudim, z.s. 13.62
Ž 100 m 82 Nováková Amálie 01 AC Pardubice 12.40 12.41
Ž 100 m 3 Polívková Kristýna 02 PSK Olymp Praha, z.s. 14.91
Ž 100 m 189 Slavíková Jana 97 AC Čáslav z.s. 12.90
Ž 100 m 272 Vognarová Dominika 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13.11
Ž 200 m 176 Beranová Tereza 99 AC Čáslav z.s. 28.28
Ž 200 m 201 Coufalová Natálie 01 Hvězda Pardubice z.s. 26.89
Ž 200 m 142 Cyranyová Eva 00 AC TJ Jičín
Ž 200 m 2 Činková Anna 00 PSK Olymp Praha, z.s. 27.61 28.21
Ž 200 m 103 Dufková Linda 01 Univerzitní sportovní klub Praha 25.96
Ž 200 m 179 Grodlová Tereza 00 AC Čáslav z.s. 27.63
Ž 200 m 7 Hájková Šárka 00 PSK Olymp Praha, z.s. 26.82
Ž 200 m 78 Hlávková Kateřina 01 AC Pardubice 26.27 26.27
Ž 200 m 259 Hubálková Vendula 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 27.59
Ž 200 m 80 Chocholoušová Natálie 00 AC Pardubice 25.73 25.73
Ž 200 m 199 Jurečková Anežka 00 AC Čáslav z.s. 28.92
Ž 200 m 106 Kaiserová Johana 00 Univerzitní sportovní klub Praha 25.77
Ž 200 m 207 Kopecká Radka 89 Hvězda Pardubice z.s. 28.24
Ž 200 m 183 Lorenčíková Adéla 00 AC Čáslav z.s. 26.31
Ž 200 m 9 Nagyová Nikola 99 PSK Olymp Praha, z.s. 27.28 27.98
Ž 200 m 82 Nováková Amálie 01 AC Pardubice 25.61 25.60
Ž 200 m 83 Perná Eliška 99 AC Pardubice 27.80
Ž 200 m 110 Petrásková Veronika 00 Univerzitní sportovní klub Praha 26.15
Ž 200 m 3 Polívková Kristýna 02 PSK Olymp Praha, z.s. 28.19
Ž 200 m 189 Slavíková Jana 97 AC Čáslav z.s. 26.10
Ž 200 m 273 Szelkeová Adéla 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 28.00
Ž 200 m Šaclová Patricie 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.
Ž 200 m 4 Šilhavá Anna 03 PSK Olymp Praha, z.s. 28.42 28.42
Ž 200 m 158 Tesařová Zuzana 00 AK Slovan Moravská Třebová 30.90
Ž 200 m 272 Vognarová Dominika 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 27.29
Ž 200 m Zdražilová Natálie 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.10
Ž 400 m 233 Bartoňová Adéla 03 ATLETIKA Polička, spolek 71.65
Ž 400 m 30 Beránková Zuzana 95 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 63.82
Ž 400 m 176 Beranová Tereza 99 AC Čáslav z.s. 63.78
Ž 400 m 160 Borbélyová Denisa 97 AK Slovan Moravská Třebová 62.53
Ž 400 m Brázdová Lýdie 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.
Ž 400 m 302 Brečkayová Žaneta 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 66.45
Ž 400 m 142 Cyranyová Eva 00 AC TJ Jičín
Ž 400 m 102 Dufková Iveta 01 Univerzitní sportovní klub Praha 59.44
Ž 400 m Giger Nathalie Felici 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. 62.93
Ž 400 m 179 Grodlová Tereza 00 AC Čáslav z.s.
Ž 400 m 77 Hanáková Klára 02 AC Pardubice 64.59 64.59
Ž 400 m 145 Havelková Marika 02 AC TJ Jičín 62.84
Ž 400 m 105 Kačerovská Klára 00 Univerzitní sportovní klub Praha 62.60
Ž 400 m 182 Káňová Karolína 00 AC Čáslav z.s. 66.42
Ž 400 m 164 Knápková Martina 99 AK Slovan Moravská Třebová 67.34
Ž 400 m 262 Kotková Bára 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 63.52
Ž 400 m 183 Lorenčíková Adéla 00 AC Čáslav z.s. 58.59
Ž 400 m 185 Novosadová Jitka 02 AC Čáslav z.s. 59.85
Ž 400 m 35 Poláková Eliška 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 75.25
Ž 400 m 189 Slavíková Jana 97 AC Čáslav z.s. 57.04
Ž 400 m 273 Szelkeová Adéla 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 63.59
Ž 400 m Šaclová Patricie 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 63.81
Ž 400 m 167 Škrabalová Kristýna 02 AK Slovan Moravská Třebová 61.12
Ž 400 m 324 Švehlová Veronika 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. 64.56
Ž 400 m 272 Vognarová Dominika 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 65.00
Ž 400 m 112 Vošahlíková Aneta 99 Univerzitní sportovní klub Praha 60.82
Ž 400 m 141 Zikmundová Anita 00 AC TJ Jičín 63.63
Ž 800 m 30 Beránková Zuzana 95 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2:32.36
Ž 800 m 160 Borbélyová Denisa 97 AK Slovan Moravská Třebová 2:22.59
Ž 800 m Brázdová Lýdie 90 TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:19.39
Ž 800 m 76 Čermáková Kateřina 99 AC Pardubice 2:20.54 2:20.54
Ž 800 m 102 Dufková Iveta 01 Univerzitní sportovní klub Praha 2:20.25
Ž 800 m 307 Dvorská Kateřina 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:39.05
Ž 800 m 178 Filounová Adéla 97 AC Čáslav z.s.
Ž 800 m 77 Hanáková Klára 02 AC Pardubice 2:24.96 2:24.96
Ž 800 m 145 Havelková Marika 02 AC TJ Jičín 2:25.12
Ž 800 m 55 Hronová Markéta 90 Atletika Chrudim, z.s. 2:27.16
Ž 800 m 266 Petrová Eliška 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:48.06
Ž 800 m 4 Šilhavá Anna 03 PSK Olymp Praha, z.s. 2:24.22
Ž 800 m 84 Šindelářová Valerie 92 AC Pardubice
Ž 800 m 87 Veselková Zuzana 01 AC Pardubice 2:41.89 2:41.89
Ž 800 m Vomelová Aneta 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:44.46
Ž 1500 m 233 Bartoňová Adéla 03 ATLETIKA Polička, spolek 5:39.36
Ž 1500 m Brázdová Lýdie 90 TJ Nové Město na Moravě z.s. 5:06.01
Ž 1500 m 211 Broučková Lenka 86 Hvězda Pardubice z.s.
Ž 1500 m 131 Burkhardtová Anne 02 AC TJ Jičín
Ž 1500 m 177 Doudová Kateřina 99 AC Čáslav z.s. 5:30.08
Ž 1500 m 143 Dubská Veronika 99 AC TJ Jičín 5:33.05
Ž 1500 m 55 Hronová Markéta 90 Atletika Chrudim, z.s.
Ž 1500 m Janoušová Radka 92 TJ Nové Město na Moravě z.s. 5:25.20
Ž 1500 m 181 Janůrková Barbora 97 AC Čáslav z.s.
Ž 1500 m 226 Klímová Ivana 87 ATLETIKA Polička, spolek 5:50.67
Ž 1500 m 150 Lenčová Jana 92 AC TJ Jičín
Ž 1500 m 161 Musilová Erika 91 AK Slovan Moravská Třebová 5:40.84
Ž 1500 m 18 Poborská Helena 78 PSK Olymp Praha, z.s. 5:14.09
Ž 1500 m 35 Poláková Eliška 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 5:55.95
Ž 1500 m 188 Radoňská Linda 02 AC Čáslav z.s. 5:12.24
Ž 1500 m 325 Reitingerová Eliška 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.
Ž 1500 m 228 Schauerová Lenka 88 ATLETIKA Polička, spolek 5:27.60
Ž 1500 m 244 Šimůnková Pavla 77 ATLETIKA Polička, spolek
Ž 1500 m 84 Šindelářová Valerie 92 AC Pardubice
Ž 1500 m 234 Turbaková Barbora 90 ATLETIKA Polička, spolek
Ž 1500 m 227 Vávrová Ilona 77 ATLETIKA Polička, spolek 5:49.53
Ž 1500 m 138 Veigertová Gabriela 00 AC TJ Jičín 5:02.98
Ž 1500 m 10 Zanozina Ekaterina 85 PSK Olymp Praha, z.s.
Ž 1500 m 141 Zikmundová Anita 00 AC TJ Jičín 4:58.92
Ž 5000 m 148 Hanzlová Radka 94 AC TJ Jičín
Ž 5000 m 55 Hronová Markéta 90 Atletika Chrudim, z.s. 20:01.42
Ž 5000 m 226 Klímová Ivana 87 ATLETIKA Polička, spolek 20:36.21
Ž 5000 m 150 Lenčová Jana 92 AC TJ Jičín 19:57.31
Ž 5000 m 81 Marková Veronika 98 AC Pardubice 21:45.47 21:45.47
Ž 5000 m 161 Musilová Erika 91 AK Slovan Moravská Třebová 23:03.33
Ž 5000 m 18 Poborská Helena 78 PSK Olymp Praha, z.s. 19:18.31
Ž 5000 m 133 Pokorná Zdislava 97 AC TJ Jičín
Ž 5000 m 133 Pokorná Zdislava 97 AC TJ Jičín
Ž 5000 m 35 Poláková Eliška 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Ž 5000 m 325 Reitingerová Eliška 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.
Ž 5000 m 228 Schauerová Lenka 88 ATLETIKA Polička, spolek 20:49.20
Ž 5000 m 244 Šimůnková Pavla 77 ATLETIKA Polička, spolek
Ž 5000 m 191 Tillmann Ingrid 00 AC Čáslav z.s. 4:59.60
Ž 5000 m Trávníčková Tereza 93 TJ Nové Město na Moravě z.s. 20:03.81
Ž 5000 m 234 Turbaková Barbora 90 ATLETIKA Polička, spolek 21:27.04
Ž 5000 m 227 Vávrová Ilona 77 ATLETIKA Polička, spolek
Ž 5000 m 138 Veigertová Gabriela 00 AC TJ Jičín 19:19.73
Ž 5000 m 10 Zanozina Ekaterina 85 PSK Olymp Praha, z.s.
Ž 100 m př. 151 Bambušková Ivona 97 AK Slovan Moravská Třebová 18.04
Ž 100 m př. 254 Březinová Eva 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 17.21
Ž 100 m př. 171 Havlíková Monika 89 AK Slovan Moravská Třebová 18.52
Ž 100 m př. 174 Holčáková Lucie 01 AK Slovan Moravská Třebová 20.37
Ž 100 m př. 57 Chyšková Veronika 02 Atletika Chrudim, z.s. 17.16
Ž 100 m př. 144 Jedličková Petra 98 AC TJ Jičín
Ž 100 m př. 311 Jirásková Klára 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. 17.20
Ž 100 m př. 206 Klejchová Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. 15.89
Ž 100 m př. 152 Stránská Markéta 00 AK Slovan Moravská Třebová 17.60
Ž 100 m př. 270 Strnádková Aneta 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15.30
Ž 100 m př. 165 Šatníková Zuzana 89 AK Slovan Moravská Třebová 17.09
Ž 100 m př. 59 Štěpánková Monika 80 Atletika Chrudim, z.s. 16.49
Ž 100 m př. 26 Štěpánová Monika 96 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Ž 400 m př. 301 Barnoky Emma 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 83.77
Ž 400 m př. 30 Beránková Zuzana 95 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Ž 400 m př. 160 Borbélyová Denisa 97 AK Slovan Moravská Třebová 68.26
Ž 400 m př. 304 Cikánková Karolína 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 74.25
Ž 400 m př. 76 Čermáková Kateřina 99 AC Pardubice 69.31 69.31
Ž 400 m př. 143 Dubská Veronika 99 AC TJ Jičín 74.87
Ž 400 m př. 307 Dvorská Kateřina 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.
Ž 400 m př. 255 Ernestová Viktorie 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 71.08
Ž 400 m př. 7 Hájková Šárka 00 PSK Olymp Praha, z.s.
Ž 400 m př. 171 Havlíková Monika 89 AK Slovan Moravská Třebová 74.77
Ž 400 m př. 27 Hrdinová Kateřina 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 77.24
Ž 400 m př. 57 Chyšková Veronika 02 Atletika Chrudim, z.s. 78.95
Ž 400 m př. Janoušová Radka 92 TJ Nové Město na Moravě z.s. 76.26
Ž 400 m př. 144 Jedličková Petra 98 AC TJ Jičín
Ž 400 m př. Jíchová Ivana 68 TJ Nové Město na Moravě z.s. 79.73
Ž 400 m př. 199 Jurečková Anežka 00 AC Čáslav z.s. 71.76
Ž 400 m př. 206 Klejchová Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. 72.15
Ž 400 m př. 207 Kopecká Radka 89 Hvězda Pardubice z.s. 77.00
Ž 400 m př. 6 Michková Karolína 00 PSK Olymp Praha, z.s. 71.36
Ž 400 m př. 161 Musilová Erika 91 AK Slovan Moravská Třebová
Ž 400 m př. 65 Netíková Kristýna 03 Atletika Chrudim, z.s. 70.36
Ž 400 m př. 320 Stolínová Karolína 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.
Ž 400 m př. 270 Strnádková Aneta 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 71.58
Ž 400 m př. 84 Šindelářová Valerie 92 AC Pardubice
Ž 400 m př. 138 Veigertová Gabriela 00 AC TJ Jičín 74.68
Ž výška 151 Bambušková Ivona 97 AK Slovan Moravská Třebová 1.58
Ž výška 41 Bartošová Petra 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1.50 1.42
Ž výška 254 Březinová Eva 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1.61
Ž výška 2 Činková Anna 00 PSK Olymp Praha, z.s. 1.53 1.52
Ž výška 56 Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. 1.50
Ž výška 311 Jirásková Klára 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.40
Ž výška 129 Kopecká Terezie 79 AC TJ Jičín 1.47
Ž výška Šanderová Anna 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 1.49
Ž výška 193 Vejrostová Daniela 03 AC Čáslav z.s. 1.48
Ž výška 146 Volná Daniela 02 AC TJ Jičín 1.70
Ž výška 232 Vyhnálková Lucie 03 ATLETIKA Polička, spolek 1.56
Ž tyč 140 Benešová Barbora 01 AC TJ Jičín 2.80
Ž tyč 78 Hlávková Kateřina 01 AC Pardubice 2.73 2.73
Ž tyč 79 Horníková Dominika 01 AC Pardubice 2.40 2.40
Ž tyč 54 Horová Kateřina 99 Atletika Chrudim, z.s. 2.81
Ž tyč 27 Hrdinová Kateřina 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1.90
Ž tyč 56 Chadrabová Kateřina 03 Atletika Chrudim, z.s. 2.50
Ž tyč Šírová Vendula 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. 3.37
Ž tyč 59 Štěpánková Monika 80 Atletika Chrudim, z.s. 2.42
Ž tyč 158 Tesařová Zuzana 00 AK Slovan Moravská Třebová 2.10
Ž tyč 137 Vaněčková Jaroslava 77 AC TJ Jičín 2.92
Ž tyč 147 Vodičková Hana 67 AC TJ Jičín 2.20
Ž dálka 51 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 5.73
Ž dálka 211 Broučková Lenka 86 Hvězda Pardubice z.s. 4.95
Ž dálka 303 Celecká Klára 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.36
Ž dálka 201 Coufalová Natálie 01 Hvězda Pardubice z.s. 5.25
Ž dálka 78 Hlávková Kateřina 01 AC Pardubice 5.48 5.48
Ž dálka 258 Holubcová Jana 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5.00
Ž dálka 80 Chocholoušová Natálie 00 AC Pardubice 4.98 4.98
Ž dálka 182 Káňová Karolína 00 AC Čáslav z.s.
Ž dálka 206 Klejchová Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. 5.14
Ž dálka 207 Kopecká Radka 89 Hvězda Pardubice z.s. 4.72
Ž dálka 129 Kopecká Terezie 79 AC TJ Jičín 4.69
Ž dálka 82 Nováková Amálie 01 AC Pardubice 5.33 5.15
Ž dálka 86 Pecháčková Lucie 00 AC Pardubice 4.67
Ž dálka 83 Perná Eliška 99 AC Pardubice 5.18 5.18
Ž dálka 152 Stránská Markéta 00 AK Slovan Moravská Třebová 5.01
Ž dálka Šanderová Anna 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 4.86
Ž dálka 324 Švehlová Veronika 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.42
Ž dálka 43 Ursta Karolína 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 5.12 4.60
Ž dálka 137 Vaněčková Jaroslava 77 AC TJ Jičín 5.01
Ž dálka 146 Volná Daniela 02 AC TJ Jičín 5.56
Ž dálka 232 Vyhnálková Lucie 03 ATLETIKA Polička, spolek 4.54
Ž trojskok 302 Brečkayová Žaneta 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.
Ž trojskok 211 Broučková Lenka 86 Hvězda Pardubice z.s. 10.79
Ž trojskok 311 Jirásková Klára 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.25
Ž trojskok 61 Lukášová Žaneta 02 Atletika Chrudim, z.s. 09.39
Ž trojskok 9 Nagyová Nikola 99 PSK Olymp Praha, z.s. 10.51 10.51
Ž trojskok 320 Stolínová Karolína 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.28
Ž trojskok Šanderová Anna 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 09.93
Ž trojskok 50 Šmídová Petra 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 10.85
Ž trojskok 59 Štěpánková Monika 80 Atletika Chrudim, z.s. 10.56
Ž trojskok 324 Švehlová Veronika 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.96
Ž trojskok 137 Vaněčková Jaroslava 77 AC TJ Jičín 11.50
Ž koule 4kg Bártová Klára 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. 09.28
Ž koule 4kg 253 Dvořáková Denisa 94 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.44
Ž koule 4kg 170 Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová 09.50
Ž koule 4kg 171 Havlíková Monika 89 AK Slovan Moravská Třebová 09.98
Ž koule 4kg 257 Házová Pavlína 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.90
Ž koule 4kg 54 Horová Kateřina 99 Atletika Chrudim, z.s. 08.67
Ž koule 4kg 180 Husáková Markéta 96 AC Čáslav z.s. 08.15
Ž koule 4kg 126 Jínová Kateřina 85 AC TJ Jičín 11.22
Ž koule 4kg 58 Jonášová Vladimíra 74 Atletika Chrudim, z.s. 08.57
Ž koule 4kg Koktavá Ivana 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 11.13
Ž koule 4kg 261 Komínková Tereza 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.82
Ž koule 4kg 313 Kubátová Anna 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.44
Ž koule 4kg 225 Orlíčková Kristýna 01 Hvězda Pardubice z.s. 08.66
Ž koule 4kg 86 Pecháčková Lucie 00 AC Pardubice
Ž koule 4kg 246 Petrásová Žaneta 00 ATLETIKA Polička, spolek 08.49
Ž koule 4kg 267 Rösslová Lenka 90 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11.62
Ž koule 4kg 114 Rozhyna Karina 00 Univerzitní sportovní klub Praha 09.87
Ž koule 4kg 136 Šindelářová Kateřina 84 AC TJ Jičín 11.38
Ž koule 4kg 50 Šmídová Petra 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 10.90
Ž koule 4kg 26 Štěpánová Monika 96 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 08.96
Ž disk 1kg 303 Celecká Klára 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.40
Ž disk 1kg Dostálová Barbora 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. 24.60
Ž disk 1kg Drimlová Amálie 96 TJ Nové Město na Moravě z.s. 35.51
Ž disk 1kg 253 Dvořáková Denisa 94 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25.82
Ž disk 1kg 126 Jínová Kateřina 85 AC TJ Jičín 40.72
Ž disk 1kg Koktavá Ivana 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 33.39
Ž disk 1kg Kopfsteinová Barbora 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 27.45
Ž disk 1kg 208 Krejnusová Tereza 96 Hvězda Pardubice z.s. 26.77
Ž disk 1kg 313 Kubátová Anna 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. 27.40
Ž disk 1kg 246 Petrásová Žaneta 00 ATLETIKA Polička, spolek 21.52
Ž disk 1kg 267 Rösslová Lenka 90 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 38.00
Ž disk 1kg 114 Rozhyna Karina 00 Univerzitní sportovní klub Praha 38.21
Ž disk 1kg 136 Šindelářová Kateřina 84 AC TJ Jičín 40.63
Ž disk 1kg 198 Volencová Eliška 98 AC Čáslav z.s. 34.13
Ž kladivo 4kg 301 Barnoky Emma 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.
Ž kladivo 4kg Bártová Klára 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.
Ž kladivo 4kg Drimlová Amálie 96 TJ Nové Město na Moravě z.s. 32.06
Ž kladivo 4kg 253 Dvořáková Denisa 94 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 43.15
Ž kladivo 4kg 257 Házová Pavlína 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 20.47
Ž kladivo 4kg 54 Horová Kateřina 99 Atletika Chrudim, z.s. 19.41
Ž kladivo 4kg 261 Komínková Tereza 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 35.35
Ž kladivo 4kg 42 Kopfsteinová Barbora 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Ž kladivo 4kg 225 Orlíčková Kristýna 01 Hvězda Pardubice z.s. 31.75
Ž kladivo 4kg 246 Petrásová Žaneta 00 ATLETIKA Polička, spolek 17.28
Ž kladivo 4kg 267 Rösslová Lenka 90 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 38.45
Ž kladivo 4kg 320 Stolínová Karolína 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.
Ž kladivo 4kg 136 Šindelářová Kateřina 84 AC TJ Jičín 37.08
Ž kladivo 4kg 50 Šmídová Petra 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 23.30
Ž kladivo 4kg 198 Volencová Eliška 98 AC Čáslav z.s. 25.89
Ž oštěp 600g Bártová Klára 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. 36.00
Ž oštěp 600g Dostálová Barbora 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. 26.22
Ž oštěp 600g Drimlová Amálie 96 TJ Nové Město na Moravě z.s. 30.88
Ž oštěp 600g 170 Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová 38.57
Ž oštěp 600g 257 Házová Pavlína 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 32.65
Ž oštěp 600g 180 Husáková Markéta 96 AC Čáslav z.s. 29.88
Ž oštěp 600g 126 Jínová Kateřina 85 AC TJ Jičín 32.53
Ž oštěp 600g Koktavá Ivana 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 40.46
Ž oštěp 600g 42 Kopfsteinová Barbora 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 31.38
Ž oštěp 600g 208 Krejnusová Tereza 96 Hvězda Pardubice z.s. 35.88
Ž oštěp 600g 313 Kubátová Anna 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. 31.67
Ž oštěp 600g 86 Pecháčková Lucie 00 AC Pardubice 34.25 34.47
Ž oštěp 600g 83 Perná Eliška 99 AC Pardubice 34.14 34.14
Ž oštěp 600g 228 Schauerová Lenka 88 ATLETIKA Polička, spolek 29.69
Ž oštěp 600g 165 Šatníková Zuzana 89 AK Slovan Moravská Třebová 26.58
Ž oštěp 600g 198 Volencová Eliška 98 AC Čáslav z.s. 35.81
Dky 100 m 258 Holubcová Jana 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.91
Dky 200 m 258 Holubcová Jana 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 26.50