Seznam přihlášek

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C, Uherské Hradiště, 1. 7. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 100 m 101 Dluhoš Matěj 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11.70 11.70
M 100 m 85 Dvořák Radek 95 TJ Lokomotiva Břeclav 11.30 11.40
M 100 m 313 Formánek Tadeáš 02 TJ Sokol Opava 11.03
M 100 m 93 Horčička Pavel 00 TJ Lokomotiva Břeclav 12.20
M 100 m 321 Jarošek Michal 96 TJ Sokol Opava 11.25
M 100 m 92 Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav 12.04 12.34
M 100 m 103 Kopec Adam 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12.04 12.04
M 100 m 75 Lazor Martin 84 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11.18
M 100 m 154 Malina Martin 00 Atletický klub Zlín, z.s. 12.04 12.04
M 100 m 104 Mališka Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11.51 11.51
M 100 m 223 Morcinek Jiří 96 TJ TŽ Třinec
M 100 m 91 Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 11.99 11.99
M 100 m 88 Ošmera Marek 87 TJ Lokomotiva Břeclav 11.20 11.48
M 100 m 90 Petrjanoš Jakub 02 TJ Lokomotiva Břeclav 11.90
M 100 m 151 Štípek Jiří 01 Atletický klub Zlín, z.s. 12.02 12.02
M 100 m 35 Vach Jiří 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 200 m 101 Dluhoš Matěj 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 24.12 24.12
M 200 m Drštička David 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 22.49 22.49
M 200 m 321 Jarošek Michal 96 TJ Sokol Opava 22.05 22.56
M 200 m 92 Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav 24.44 24.44
M 200 m 316 Kaštovský Filip 99 TJ Sokol Opava 22.82 22.82
M 200 m 324 Lampa Ondřej 99 TJ Sokol Opava 22.71 22.41
M 200 m 33 Linhart Matěj 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 23.09
M 200 m 154 Malina Martin 00 Atletický klub Zlín, z.s. 23.72 23.72
M 200 m 104 Mališka Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 23.24 23.24
M 200 m 223 Morcinek Jiří 96 TJ TŽ Třinec
M 200 m 91 Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 24.56 24.56
M 200 m 67 Suchánek Daniel 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 23.70
M 200 m 157 Štefka Marek 99 Atletický klub Zlín, z.s. 23.87 23.87
M 200 m 151 Štípek Jiří 01 Atletický klub Zlín, z.s. 24.32 24.32
M 200 m 35 Vach Jiří 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 200 m 37 Zecha Vojtěch 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 400 m 85 Dvořák Radek 95 TJ Lokomotiva Břeclav 50.20
M 400 m 57 Hübner Kryštof 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek 51.12
M 400 m 81 Káňa Dominik 98 TJ Lokomotiva Břeclav 52.59
M 400 m 316 Kaštovský Filip 99 TJ Sokol Opava 49.56 49.41
M 400 m 318 Kukuczka Petr 99 TJ Sokol Opava 54.62
M 400 m 324 Lampa Ondřej 99 TJ Sokol Opava 49.31 49.09
M 400 m 155 Maniš Dominik 99 Atletický klub Zlín, z.s. 52.90 52.90
M 400 m 41 Ožana Lukáš 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 51.46
M 400 m 311 Sadil Jan 96 TJ Sokol Opava 51.03 51.03
M 400 m 227 Sasyn René 00 TJ TŽ Třinec
M 400 m 325 Smolka Adam 98 TJ Sokol Opava 50.23 49.71
M 400 m 67 Suchánek Daniel 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 51.92
M 400 m 219 Wojnar Filip 01 TJ TŽ Třinec 54.37
M 400 m 46 Záleský Stanislav 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 800 m 317 Beňovič Matěj 96 TJ Sokol Opava 2:02.48
M 800 m Drštička David 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2:02.00
M 800 m 330 Gebauer Viktor 01 TJ Sokol Opava 2:02.33 2:02.33
M 800 m 333 Gruň Tomáš 02 TJ Sokol Opava 2:13.34
M 800 m 57 Hübner Kryštof 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:55.23
M 800 m 212 Chrascina Marek 97 TJ TŽ Třinec
M 800 m 166 Kovář Jiří 03 Atletický klub Zlín, z.s. 2:11.45 2:11.45
M 800 m 155 Maniš Dominik 99 Atletický klub Zlín, z.s. 1:59.32 1:59.32
M 800 m 41 Ožana Lukáš 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 800 m 227 Sasyn René 00 TJ TŽ Třinec 1:58.07
M 800 m 332 Skýpala Tobiáš 01 TJ Sokol Opava 2:00.91 2:00.91
M 800 m 37 Zecha Vojtěch 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 1500 m 314 Boček Radim 99 TJ Sokol Opava 4:27.37
M 1500 m 228 Czeczotka Marek 98 TJ TŽ Třinec
M 1500 m 226 Gaura Adam 96 TJ TŽ Třinec
M 1500 m 212 Chrascina Marek 97 TJ TŽ Třinec
M 1500 m 206 Konderla Jakub 01 TJ TŽ Třinec 4:38.32
M 1500 m 95 Kopiar Jakub 99 TJ Lokomotiva Břeclav
M 1500 m 202 Lichý Tomáš 94 TJ TŽ Třinec
M 1500 m 60 Mahovský František 83 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 1500 m 41 Ožana Lukáš 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 1500 m 80 Paulík Roman 88 TJ Lokomotiva Břeclav 4:03.54
M 1500 m 108 Sehnálek Jakub 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4:37.66 4:37.66
M 1500 m 63 Soural Lukáš 82 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4:35.20
M 1500 m 64 Steiner Tomáš 86 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 1500 m 46 Záleský Stanislav 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 1500 m 68 Záveský Filip 93 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4:16.69
M 10000 m 326 Bartusek Tomáš 01 TJ Sokol Opava
M 10000 m 109 Dedek Aleš 75 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
M 10000 m 226 Gaura Adam 96 TJ TŽ Třinec
M 10000 m 100 Herman Zbyněk 69 TJ Lokomotiva Břeclav
M 10000 m 156 Kalenda Jan 85 Atletický klub Zlín, z.s. 32:20.30
M 10000 m 110 Kašpařík Tomáš 75 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
M 10000 m 206 Konderla Jakub 01 TJ TŽ Třinec
M 10000 m 202 Lichý Tomáš 94 TJ TŽ Třinec
M 10000 m 60 Mahovský František 83 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 10000 m 69 Orálek Daniel 70 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 10000 m 80 Paulík Roman 88 TJ Lokomotiva Břeclav
M 10000 m 48 Polášek Jan 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 10000 m 63 Soural Lukáš 82 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 10000 m 64 Steiner Tomáš 86 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 10000 m 46 Záleský Stanislav 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 10000 m 68 Záveský Filip 93 AC Moravská Slavia Brno, spolek 31:14.95
M 110 m př. 26 Bartoš Filip 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 110 m př. 216 Fiala Adam 93 TJ TŽ Třinec
M 110 m př. 328 Holek Jakub 95 TJ Sokol Opava 16.04
M 110 m př. 107 Říhošek Aleš 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 16.75 16.75
M 110 m př. 207 Sajdok Stanislav 83 TJ TŽ Třinec
M 110 m př. 62 Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek 15.10
M 110 m př. 87 Zelinka Petr 87 TJ Lokomotiva Břeclav 15.26 15.74
M 400 m př. 26 Bartoš Filip 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 400 m př. 225 Dudzik Břetislav 98 TJ TŽ Třinec 63.05
M 400 m př. 103 Kopec Adam 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 57.97 57.97
M 400 m př. 33 Linhart Matěj 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M 400 m př. 104 Mališka Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 55.18 55.18
M 400 m př. 107 Říhošek Aleš 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 59.75 59.75
M 400 m př. 311 Sadil Jan 96 TJ Sokol Opava 57.74
M 400 m př. 62 Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek 59.09
M 400 m př. 325 Smolka Adam 98 TJ Sokol Opava 54.37 54.37
M 400 m př. 63 Soural Lukáš 82 AC Moravská Slavia Brno, spolek 73.31
M 400 m př. 157 Štefka Marek 99 Atletický klub Zlín, z.s. 55.32 55.32
M 400 m př. 323 Vala Šimon 01 TJ Sokol Opava
M výška 101 Dluhoš Matěj 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1.75 1.67
M výška 216 Fiala Adam 93 TJ TŽ Třinec
M výška 174 Genža Jakub 81 Atletický klub Zlín, z.s. 2.00
M výška 159 Hamšík Adam 01 Atletický klub Zlín, z.s. 1.72 1.72
M výška 172 Janiš Martin 74 Atletický klub Zlín, z.s. 1.70
M výška 81 Káňa Dominik 98 TJ Lokomotiva Břeclav 1.86
M výška 230 Krejčí Šimon 95 TJ TŽ Třinec
M výška 165 Kusák Karel 01 Atletický klub Zlín, z.s. 1.70 1.73
M výška 224 Ladomirjak David 00 TJ TŽ Třinec 1.72
M výška 33 Linhart Matěj 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 1.75
M výška 158 Novosad Adam 01 Atletický klub Zlín, z.s. 1.98 1.98
M výška 105 Pátek Daniel 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1.92 1.92
M výška 173 Prokop Roman 02 Atletický klub Zlín, z.s. 1.66 1.66
M výška 32 Přeček Daniel 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M výška 207 Sajdok Stanislav 83 TJ TŽ Třinec
M výška 160 Štípek Martin 99 Atletický klub Zlín, z.s. 1.76 1.76
M tyč 310 Böhm Jakub 84 TJ Sokol Opava 4.55
M tyč 215 Grycz Vojtěch 00 TJ TŽ Třinec 4.05
M tyč 328 Holek Jakub 95 TJ Sokol Opava 4.40
M tyč 338 Kadla ml. Jiří 97 TJ Sokol Opava 4.25
M tyč 331 Kratochvíl Ondřej 93 TJ Sokol Opava 4.20
M tyč 171 Pleva Petr 98 Atletický klub Zlín, z.s. 4.05 3.65
M tyč 32 Přeček Daniel 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M tyč 164 Sláčík Tomáš 00 Atletický klub Zlín, z.s. 4.05 4.05
M tyč 320 Stuchlík Michal 93 TJ Sokol Opava 4.92
M tyč 319 Šubík Adam 01 TJ Sokol Opava 3.53
M tyč 322 Veverka Tomáš 92 TJ Sokol Opava 4.25
M dálka 225 Dudzik Břetislav 98 TJ TŽ Třinec
M dálka 216 Fiala Adam 93 TJ TŽ Třinec 34.56
M dálka 215 Grycz Vojtěch 00 TJ TŽ Třinec
M dálka 159 Hamšík Adam 01 Atletický klub Zlín, z.s. 5.00 4.93
M dálka 328 Holek Jakub 95 TJ Sokol Opava 6.10
M dálka 153 Holý Tomáš 96 Atletický klub Zlín, z.s. 6.50
M dálka 93 Horčička Pavel 00 TJ Lokomotiva Břeclav 5.55 5.55
M dálka 338 Kadla ml. Jiří 97 TJ Sokol Opava
M dálka 103 Kopec Adam 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5.77
M dálka 170 Kozmík Tomáš 02 Atletický klub Zlín, z.s. 5.87
M dálka 230 Krejčí Šimon 95 TJ TŽ Třinec
M dálka 165 Kusák Karel 01 Atletický klub Zlín, z.s. 6.30 6.00
M dálka 88 Ošmera Marek 87 TJ Lokomotiva Břeclav 6.72 6.49
M dálka 229 Otruba Marian 97 TJ TŽ Třinec 6.25
M dálka 105 Pátek Daniel 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 6.01 6.01
M dálka 90 Petrjanoš Jakub 02 TJ Lokomotiva Břeclav 6.54 6.54
M dálka 171 Pleva Petr 98 Atletický klub Zlín, z.s. 6.80
M dálka 173 Prokop Roman 02 Atletický klub Zlín, z.s. 5.66 5.66
M dálka 32 Přeček Daniel 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M dálka 164 Sláčík Tomáš 00 Atletický klub Zlín, z.s. 6.36 6.36
M dálka 160 Štípek Martin 99 Atletický klub Zlín, z.s. 5.83 5.83
M dálka 319 Šubík Adam 01 TJ Sokol Opava 6.18
M dálka 35 Vach Jiří 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M dálka 87 Zelinka Petr 87 TJ Lokomotiva Břeclav 6.80 6.33
M trojskok 26 Bartoš Filip 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M trojskok 225 Dudzik Břetislav 98 TJ TŽ Třinec 12.76
M trojskok 215 Grycz Vojtěch 00 TJ TŽ Třinec
M trojskok 153 Holý Tomáš 96 Atletický klub Zlín, z.s. 13.86 13.86
M trojskok 230 Krejčí Šimon 95 TJ TŽ Třinec
M trojskok 105 Pátek Daniel 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12.76 12.76
M trojskok 207 Sajdok Stanislav 83 TJ TŽ Třinec
M trojskok 160 Štípek Martin 99 Atletický klub Zlín, z.s. 12.88 12.88
M koule 7,26kg 76 Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav 13.90 13.35
M koule 7,26kg 72 Dohnal Jiří 88 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12.82
M koule 7,26kg 52 Gabriel Martin 84 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12.36
M koule 7,26kg 312 Hanák Michal 94 TJ Sokol Opava 13.39
M koule 7,26kg 53 Helán Tomáš 91 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12.19
M koule 7,26kg 175 Kasala Jakub 99 Atletický klub Zlín, z.s. 10.26 10.26
M koule 7,26kg 58 Kollár Martin 90 AC Moravská Slavia Brno, spolek 15.54
M koule 7,26kg 29 Kyzlink Rostislav 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M koule 7,26kg 82 Lacina Jakub 87 TJ Lokomotiva Břeclav 11.50
M koule 7,26kg 33 Linhart Matěj 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M koule 7,26kg 337 Moša Tomáš 96 TJ Sokol Opava 13.55
M koule 7,26kg 34 Štefek Radim 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M koule 7,26kg 79 Vít Michal 87 TJ Lokomotiva Břeclav 13.14
M disk 2kg 76 Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav 48.81 43.73
M disk 2kg 72 Dohnal Jiří 88 AC Moravská Slavia Brno, spolek 42.27
M disk 2kg 52 Gabriel Martin 84 AC Moravská Slavia Brno, spolek 37.77
M disk 2kg 312 Hanák Michal 94 TJ Sokol Opava 43.23
M disk 2kg 38 Chmelík Tomáš 92 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 37.02
M disk 2kg 175 Kasala Jakub 99 Atletický klub Zlín, z.s. 30.01 30.01
M disk 2kg 29 Kyzlink Rostislav 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M disk 2kg 82 Lacina Jakub 87 TJ Lokomotiva Břeclav 35.30 30.90
M disk 2kg Mišurec Pavel 01 Atletický klub Zlín, z.s. 35.00
M disk 2kg 337 Moša Tomáš 96 TJ Sokol Opava 44.27
M disk 2kg 61 Petr Ondřej 84 AC Moravská Slavia Brno, spolek 43.69
M disk 2kg 171 Pleva Petr 98 Atletický klub Zlín, z.s. 35.87 35.87
M disk 2kg 34 Štefek Radim 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M disk 2kg 87 Zelinka Petr 87 TJ Lokomotiva Břeclav 36.88
M kladivo 7,26kg 40 Bartoš Jakub 00 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M kladivo 7,26kg 76 Brenn Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav 44.69 41.05
M kladivo 7,26kg 72 Dohnal Jiří 88 AC Moravská Slavia Brno, spolek 42.35
M kladivo 7,26kg 335 Grulich Tomáš 01 TJ Sokol Opava 28.12
M kladivo 7,26kg 77 Hrozínek Adam 93 TJ Lokomotiva Břeclav 30.60 30.00
M kladivo 7,26kg 38 Chmelík Tomáš 92 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 32.76
M kladivo 7,26kg 200 Josiek Radomír 98 TJ TŽ Třinec
M kladivo 7,26kg 29 Kyzlink Rostislav 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M kladivo 7,26kg 209 Labaj Lukáš 89 TJ TŽ Třinec 50.37
M kladivo 7,26kg 224 Ladomirjak David 00 TJ TŽ Třinec
M kladivo 7,26kg 61 Petr Ondřej 84 AC Moravská Slavia Brno, spolek 47.52
M kladivo 7,26kg 167 Polášek Jan 83 Atletický klub Zlín, z.s. 35.93 35.93
M kladivo 7,26kg 45 Polášek Vít 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M kladivo 7,26kg 34 Štefek Radim 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M kladivo 7,26kg 200 Trefný Jan 97 TJ TŽ Třinec
M kladivo 7,26kg 79 Vít Michal 87 TJ Lokomotiva Břeclav 41.68
M kladivo 7,26kg 74 Vrbka František 58 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M oštěp 800g 98 Anděl Jan 87 TJ Lokomotiva Břeclav 66.78
M oštěp 800g 40 Bartoš Jakub 00 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M oštěp 800g 52 Gabriel Martin 84 AC Moravská Slavia Brno, spolek 50.86
M oštěp 800g 335 Grulich Tomáš 01 TJ Sokol Opava 50.13
M oštěp 800g 53 Helán Tomáš 91 AC Moravská Slavia Brno, spolek 53.73
M oštěp 800g 77 Hrozínek Adam 93 TJ Lokomotiva Břeclav 52.96 51.10
M oštěp 800g 338 Kadla ml. Jiří 97 TJ Sokol Opava 22.05 54.70
M oštěp 800g 82 Lacina Jakub 87 TJ Lokomotiva Břeclav 51.50 47.74
M oštěp 800g 33 Linhart Matěj 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.
M oštěp 800g Mišurec Pavel 01 Atletický klub Zlín, z.s. 35.00
M oštěp 800g 88 Ošmera Marek 87 TJ Lokomotiva Břeclav 54.54 52.08
M oštěp 800g 71 Polívka Lukáš 92 AC Moravská Slavia Brno, spolek 49.03
M oštěp 800g 203 Puczok Michal 86 TJ TŽ Třinec
M oštěp 800g 339 Vícha Tomáš 76 TJ Sokol Opava 49.36
M 10km chůze 100 Herman Zbyněk 69 TJ Lokomotiva Břeclav 57:03
M 10km chůze Hlavenka Tomáš 77 AC Moravská Slavia Brno, spolek 47:45
M 10km chůze 100 Hloch Jaromír 92 TJ Lokomotiva Břeclav 64:01
M 10km chůze 0 Chmelík Richard 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 58:43
M 10km chůze Chmelík Tomáš 92 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 72:01
M 10km chůze 0 Polášek Jan 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 58:44
M 10km chůze 0 Polášek Vít 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 56:30
M 10km chůze Švehla Milan 78 AC Moravská Slavia Brno, spolek
M 10km chůze 100 Vymyslický Tomáš 89 TJ Lokomotiva Břeclav 69:00
Ž 100 m 276 Bittnerová Michaela 03 TJ Sokol Opava 13.35
Ž 100 m 307 Činčilová Lada 00 TJ TŽ Třinec 13.25
Ž 100 m 121 Drobilová Julie 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14.09
Ž 100 m 107 Gregárková Veronika 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.37
Ž 100 m 1 Hřivnová Pavla 86 Atletický klub Zlín, z.s. 12.34
Ž 100 m 265 Jurčeková Michaela 01 TJ Sokol Opava 12.62
Ž 100 m 9 Kozmíková Eva 88 Atletický klub Zlín, z.s. 13.08
Ž 100 m 138 Kožuškaničová Natalie 01 Atletický klub Olomouc z.s. 12.51
Ž 100 m 326 Mertová Lucie 01 TJ TŽ Třinec 13.13
Ž 100 m 418 Miková Dominika 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13.28
Ž 100 m 120 Resslerová Kateřina 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Ž 100 m 330 Růžičková Veronika 00 TJ TŽ Třinec 13.35
Ž 100 m 91 Slámová Nikola 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 13.54
Ž 100 m 270 Stratilová Nela 01 TJ Sokol Opava 14.03
Ž 100 m 401 Täuberová Lenka 98 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13.29
Ž 100 m 273 Václavíková Nikola 00 TJ Sokol Opava 13.35
Ž 100 m 414 Výletová Anna 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13.21
Ž 100 m 135 Zlatníková Lucie 97 Atletický klub Olomouc z.s. 12.42
Ž 200 m 276 Bittnerová Michaela 03 TJ Sokol Opava 27.50
Ž 200 m 275 Čepková Tereza 01 TJ Sokol Opava 28.07
Ž 200 m 307 Činčilová Lada 00 TJ TŽ Třinec 26.71
Ž 200 m 121 Drobilová Julie 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 29.04
Ž 200 m 413 Freibergerová Anna 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Ž 200 m 107 Gregárková Veronika 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 27.54
Ž 200 m 1 Hřivnová Pavla 86 Atletický klub Zlín, z.s. 25.69
Ž 200 m 265 Jurčeková Michaela 01 TJ Sokol Opava 26.67
Ž 200 m 138 Kožuškaničová Natalie 01 Atletický klub Olomouc z.s. 25.99
Ž 200 m 140 Králiková Marie 98 Atletický klub Olomouc z.s. 28.32 29.31
Ž 200 m 271 Malíková Barbora 01 TJ Sokol Opava 25.20
Ž 200 m 326 Mertová Lucie 01 TJ TŽ Třinec 27.18
Ž 200 m 3 Mrňová Markéta 91 Atletický klub Zlín, z.s. 25.42
Ž 200 m 83 Mynářová Amálie 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 27.91
Ž 200 m 85 Nováková Klára 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 29.34
Ž 200 m 91 Slámová Nikola 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 26.88
Ž 200 m 264 Smolková Tereza 01 TJ Sokol Opava 26.80
Ž 200 m 414 Výletová Anna 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 26.37
Ž 200 m 135 Zlatníková Lucie 97 Atletický klub Olomouc z.s. 25.46
Ž 400 m 275 Čepková Tereza 01 TJ Sokol Opava 66.09
Ž 400 m 307 Činčilová Lada 00 TJ TŽ Třinec 61.68
Ž 400 m 413 Freibergerová Anna 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek 59.57
Ž 400 m 11 Kašpárková Tereza 00 Atletický klub Zlín, z.s. 57.20 57.20
Ž 400 m 80 Krtková Kateřina 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 61.70
Ž 400 m 266 Lampová Barbora 95 TJ Sokol Opava 59.8
Ž 400 m 271 Malíková Barbora 01 TJ Sokol Opava 54.03
Ž 400 m 3 Mrňová Markéta 91 Atletický klub Zlín, z.s. 58.9
Ž 400 m 94 Pekaříková Kristýna 99 TJ Slezan Frýdek-Místek
Ž 400 m 89 Rašková Iveta 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 57.96
Ž 400 m 264 Smolková Tereza 01 TJ Sokol Opava 59.1
Ž 400 m 119 Stachová Anita 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Ž 800 m 420 Dobrovolná Andrea 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:21.79
Ž 800 m 408 Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:21.70
Ž 800 m 256 Fussová Markéta 88 TJ Sokol Opava
Ž 800 m 277 Holoubková Tina 02 TJ Sokol Opava 2:38.91
Ž 800 m 255 Hromadová Alexandra 02 TJ Sokol Opava 2:27.86
Ž 800 m 13 Hudcová Hana 99 Atletický klub Zlín, z.s. 2:25.50
Ž 800 m 78 Kopcová Eliška 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:23.03
Ž 800 m 266 Lampová Barbora 95 TJ Sokol Opava 2:16.07
Ž 800 m 131 Lavrinčíková Veronika 01 Atletický klub Olomouc z.s. 2:19.64
Ž 800 m 421 Matějáková Alena 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:20.40
Ž 800 m 94 Pekaříková Kristýna 99 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:21.74
Ž 800 m 76 Rampírová Julie 99 TJ Slezan Frýdek-Místek
Ž 800 m 89 Rašková Iveta 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:11.34
Ž 800 m 333 Sasynová Karolína 02 TJ TŽ Třinec 2:14.25
Ž 800 m 90 Siebeltová Veronika 96 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:17.13
Ž 800 m 119 Stachová Anita 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Ž 1500 m 22 Červinková Julie 01 Atletický klub Zlín, z.s. 5:00.87
Ž 1500 m 256 Fussová Markéta 88 TJ Sokol Opava 5:36.82
Ž 1500 m 312 Galaczová Eva 96 TJ TŽ Třinec
Ž 1500 m 272 Hluchá Adéla 01 TJ Sokol Opava 4:37.81
Ž 1500 m 416 Jagošová Tereza 93 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Ž 1500 m 419 Kouřilová Soňa 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5:01.55
Ž 1500 m 132 Krátká Magdaléna 01 Atletický klub Olomouc z.s.
Ž 1500 m 266 Lampová Barbora 95 TJ Sokol Opava
Ž 1500 m 325 Lubojacká Ivana 98 TJ TŽ Třinec 5:16.42
Ž 1500 m 407 Puklová Patricia 86 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Ž 1500 m 89 Rašková Iveta 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 4:48.55
Ž 1500 m 90 Siebeltová Veronika 96 TJ Slezan Frýdek-Místek 4:51.19
Ž 1500 m 334 Sikorová Markéta 01 TJ TŽ Třinec
Ž 1500 m 335 Šimurdová Michaela 02 TJ TŽ Třinec 5:03.71
Ž 1500 m 151 Štěpánková Zdena 03 Atletický klub Olomouc z.s.
Ž 1500 m 115 Vydržalová Simona 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5:00.25 5:09.87
Ž 1500 m 93 Zemaníková Anna 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 4:53.59
Ž 3000 m 256 Fussová Markéta 88 TJ Sokol Opava
Ž 3000 m 312 Galaczová Eva 96 TJ TŽ Třinec 10:59.81
Ž 3000 m 272 Hluchá Adéla 01 TJ Sokol Opava 10:16.08
Ž 3000 m 416 Jagošová Tereza 93 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Ž 3000 m 417 Janková Magda 80 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Ž 3000 m 14 Jenyšová Petra 91 Atletický klub Zlín, z.s.
Ž 3000 m 17 Kocurková Nela 98 Atletický klub Zlín, z.s.
Ž 3000 m 79 Kotásková Tereza 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 11:31.86
Ž 3000 m 258 Lichnovská Tereza 00 TJ Sokol Opava
Ž 3000 m 325 Lubojacká Ivana 98 TJ TŽ Třinec 11:19.37
Ž 3000 m 327 Peterková Hana 98 TJ TŽ Třinec 11:31.29
Ž 3000 m 328 Peterková Lenka 98 TJ TŽ Třinec
Ž 3000 m 329 Peterková Nikola 98 TJ TŽ Třinec 11:32.94
Ž 3000 m 407 Puklová Patricia 86 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Ž 3000 m 90 Siebeltová Veronika 96 TJ Slezan Frýdek-Místek 10:32.8
Ž 100 m př. 26 Balůsková Adéla 91 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 15.85 15.85
Ž 100 m př. 410 Čaladi Tereza 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek 15.19
Ž 100 m př. 29 Čejnová Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 15.87 15.87
Ž 100 m př. 134 Gieselová Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. 15.19
Ž 100 m př. 254 Harasimová Petra 97 TJ Sokol Opava 14.90
Ž 100 m př. 15 Heimová Marie 99 Atletický klub Zlín, z.s. 17.22
Ž 100 m př. 134 Janatová Daniela 97 Atletický klub Olomouc z.s. 14.99 14.99
Ž 100 m př. 9 Kozmíková Eva 88 Atletický klub Zlín, z.s. 16.12
Ž 100 m př. 323 Kublová Kristýna 98 TJ TŽ Třinec 16.59
Ž 100 m př. 82 Lojkásková Adéla 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 15.23
Ž 100 m př. 4 Putnová Aneta 98 Atletický klub Zlín, z.s. 16.36
Ž 100 m př. 263 Stratilová Valerie 01 TJ Sokol Opava 15.88
Ž 100 m př. 31 Tomková Helena 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 13.81 13.81
Ž 400 m př. 26 Balůsková Adéla 91 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 69.39 69.39
Ž 400 m př. 410 Čaladi Tereza 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek 67.96
Ž 400 m př. 134 Gieselová Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. 66.10
Ž 400 m př. 2 Havlíčková Martina 96 Atletický klub Zlín, z.s. 64.35
Ž 400 m př. 134 Janatová Daniela 97 Atletický klub Olomouc z.s. 68.13
Ž 400 m př. 11 Kašpárková Tereza 00 Atletický klub Zlín, z.s. 64.87
Ž 400 m př. 78 Kopcová Eliška 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 67.49
Ž 400 m př. 320 Kotasová Veronika 99 TJ TŽ Třinec 69.72
Ž 400 m př. 140 Králiková Marie 98 Atletický klub Olomouc z.s. 82.89
Ž 400 m př. 80 Krtková Kateřina 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 66.93
Ž 400 m př. 323 Kublová Kristýna 98 TJ TŽ Třinec 68.12
Ž 400 m př. 12 Kusáková Sabina 99 Atletický klub Zlín, z.s. 67.37
Ž 400 m př. 325 Lubojacká Ivana 98 TJ TŽ Třinec 72.73
Ž 400 m př. 421 Matějáková Alena 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 69.19
Ž 400 m př. 261 Škrobánková Sára 01 TJ Sokol Opava 76.12
Ž výška 26 Balůsková Adéla 91 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1.57 1.57
Ž výška 29 Čejnová Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1.68 1.68
Ž výška 75 Eltnerová Radka 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 1.61
Ž výška 268 Gerecká Vendula 00 TJ Sokol Opava 1.59
Ž výška 8 Janků Valerie 02 Atletický klub Zlín, z.s. 1.52 1.51
Ž výška 267 Kantorová Lucie 00 TJ Sokol Opava 1.56
Ž výška 412 Krejčiříková Klára 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1.69
Ž výška 81 Lisníková Soňa 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 1.46
Ž výška 82 Lojkásková Adéla 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 1.71
Ž výška 111 Polášková Šárka 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1.62
Ž výška 332 Sajdoková Bára 01 TJ TŽ Třinec 1.77
Ž výška 270 Stratilová Nela 01 TJ Sokol Opava 1.59
Ž tyč 24 Háblová Kristýna 02 Atletický klub Zlín, z.s. 2.78
Ž tyč 7 Hromadníková Tereza 99 Atletický klub Zlín, z.s. 3.15 3.15
Ž tyč 78 Kopcová Eliška 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 2.64
Ž tyč 81 Lisníková Soňa 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 2.32
Ž tyč 110 Polášková Kateřina 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2.45
Ž tyč 4 Putnová Aneta 98 Atletický klub Zlín, z.s. 3.10
Ž tyč 20 Sláčíková Markéta 02 Atletický klub Zlín, z.s. 2.88
Ž tyč 261 Škrobánková Sára 01 TJ Sokol Opava 3.14
Ž tyč 262 Šustáková Zuzana 00 TJ Sokol Opava 3.65
Ž dálka 274 Baroňová Markéta 02 TJ Sokol Opava 5.05
Ž dálka 123 Brázdilová Tereza 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.27
Ž dálka 304 Červenková Lucie 99 TJ TŽ Třinec 5.32
Ž dálka 134 Gieselová Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. 5.52
Ž dálka 7 Hromadníková Tereza 99 Atletický klub Zlín, z.s. 5.29
Ž dálka 134 Janatová Daniela 97 Atletický klub Olomouc z.s. 4.94
Ž dálka 8 Janků Valerie 02 Atletický klub Zlín, z.s. 5.09 5.05
Ž dálka 6 Křeková Eva 01 Atletický klub Zlín, z.s. 4.82 4.58
Ž dálka 120 Resslerová Kateřina 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.15
Ž dálka 330 Růžičková Veronika 00 TJ TŽ Třinec 5.21
Ž dálka 20 Sláčíková Markéta 02 Atletický klub Zlín, z.s. 5.02
Ž dálka 263 Stratilová Valerie 01 TJ Sokol Opava 5.42
Ž dálka 401 Täuberová Lenka 98 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5.33
Ž dálka 336 Teofilová Klára 01 TJ TŽ Třinec 5.05
Ž dálka 31 Tomková Helena 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5.74 5.74
Ž dálka 273 Václavíková Nikola 00 TJ Sokol Opava 4.84
Ž dálka 338 Zahaluková Erika 02 TJ TŽ Třinec 5.28
Ž dálka 135 Zlatníková Lucie 97 Atletický klub Olomouc z.s.
Ž trojskok 123 Brázdilová Tereza 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.64
Ž trojskok 29 Čejnová Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11.04 11.04
Ž trojskok 304 Červenková Lucie 99 TJ TŽ Třinec 12.37
Ž trojskok 254 Harasimová Petra 97 TJ Sokol Opava 12.40
Ž trojskok 7 Hromadníková Tereza 99 Atletický klub Zlín, z.s. 12.01
Ž trojskok 80 Krtková Kateřina 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 10.69
Ž trojskok 81 Lisníková Soňa 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 10.84
Ž trojskok 82 Lojkásková Adéla 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 11.15
Ž trojskok 111 Polášková Šárka 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.24
Ž trojskok 336 Teofilová Klára 01 TJ TŽ Třinec 11.51
Ž trojskok 31 Tomková Helena 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 10.71 10.71
Ž koule 4kg 27 Bubíková Kateřina 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 09.11
Ž koule 4kg 28 Bubíková Stanislava 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 10.44 09.69
Ž koule 4kg 308 Douchová Tereza 92 TJ TŽ Třinec 12.90
Ž koule 4kg 136 Durčáková Natálie 97 Atletický klub Olomouc z.s.
Ž koule 4kg 251 Hanáková Michaela 93 TJ Sokol Opava 10.09
Ž koule 4kg 145 Hornová Lenka 90 Atletický klub Olomouc z.s.
Ž koule 4kg 145 Hornová Lenka 90 Atletický klub Olomouc z.s. 09.44
Ž koule 4kg 150 James Hillen 90 Atletický klub Olomouc z.s.
Ž koule 4kg 10 Kasalová Kateřina 96 Atletický klub Zlín, z.s. 11.61
Ž koule 4kg 318 Klementová Petra 88 TJ TŽ Třinec 15.77
Ž koule 4kg 109 Klišíková Karolína 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.67
Ž koule 4kg 125 Kolářová Vendula 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Ž koule 4kg 112 Řezníčková Tereza 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.19
Ž koule 4kg 18 Sedláčková Beáta 01 Atletický klub Zlín, z.s. 10.69
Ž koule 4kg 139 Táborská Hana 89 Atletický klub Olomouc z.s. 09.15
Ž koule 4kg 114 Tomášková Blanka 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 12.24
Ž koule 4kg 252 Vedrová Michaela 00 TJ Sokol Opava 10.98
Ž koule 4kg 32 Zatloukalová Barbora 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12.45 12.45
Ž koule 4kg 141 Zbraňková Kristýna 97 Atletický klub Olomouc z.s. 11.37
Ž disk 1kg 27 Bubíková Kateřina 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 28.39 28.39
Ž disk 1kg 28 Bubíková Stanislava 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 31.15 31.15
Ž disk 1kg 308 Douchová Tereza 92 TJ TŽ Třinec 45.21
Ž disk 1kg 136 Durčáková Natálie 97 Atletický klub Olomouc z.s.
Ž disk 1kg 251 Hanáková Michaela 93 TJ Sokol Opava 33.20
Ž disk 1kg 150 James Hillen 90 Atletický klub Olomouc z.s.
Ž disk 1kg 10 Kasalová Kateřina 96 Atletický klub Zlín, z.s. 33.88
Ž disk 1kg 318 Klementová Petra 88 TJ TŽ Třinec 36.63
Ž disk 1kg 109 Klišíková Karolína 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 31.80
Ž disk 1kg 103 Kolářová Eva 60 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 16.76
Ž disk 1kg 125 Kolářová Vendula 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 36.16
Ž disk 1kg 16 Martincová Zuzana 95 Atletický klub Zlín, z.s. 30.01
Ž disk 1kg 112 Řezníčková Tereza 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.84
Ž disk 1kg 18 Sedláčková Beáta 01 Atletický klub Zlín, z.s. 34.61
Ž disk 1kg 253 Špilháčková Pavlína 98 TJ Sokol Opava 37.31
Ž disk 1kg 139 Táborská Hana 89 Atletický klub Olomouc z.s. 30.57
Ž disk 1kg 19 Ťavodová Lucie 89 Atletický klub Zlín, z.s. 30.05
Ž disk 1kg 114 Tomášková Blanka 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 42.60
Ž disk 1kg 21 Tomaštíková Lenka 82 Atletický klub Zlín, z.s. 30.79
Ž disk 1kg 252 Vedrová Michaela 00 TJ Sokol Opava 38.80
Ž disk 1kg 337 Veselá Natálie 97 TJ TŽ Třinec 41.50
Ž disk 1kg 32 Zatloukalová Barbora 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 36.84 36.84
Ž disk 1kg 141 Zbraňková Kristýna 97 Atletický klub Olomouc z.s. 29.56
Ž disk 1kg 260 Zdražilová Zuzana 02 TJ Sokol Opava 31.78
Ž kladivo 4kg 27 Bubíková Kateřina 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 34.17 34.17
Ž kladivo 4kg 28 Bubíková Stanislava 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 26.49 26.49
Ž kladivo 4kg 145 Hornová Lenka 90 Atletický klub Olomouc z.s.
Ž kladivo 4kg 10 Kasalová Kateřina 96 Atletický klub Zlín, z.s. 29.47
Ž kladivo 4kg 318 Klementová Petra 88 TJ TŽ Třinec
Ž kladivo 4kg 109 Klišíková Karolína 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 49.58
Ž kladivo 4kg 17 Kocurková Nela 98 Atletický klub Zlín, z.s.
Ž kladivo 4kg 103 Kolářová Eva 60 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.81
Ž kladivo 4kg 125 Kolářová Vendula 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 49.96
Ž kladivo 4kg 253 Špilháčková Pavlína 98 TJ Sokol Opava 30.29
Ž kladivo 4kg 139 Táborská Hana 89 Atletický klub Olomouc z.s. 41.73
Ž kladivo 4kg 114 Tomášková Blanka 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 52.12
Ž kladivo 4kg 21 Tomaštíková Lenka 82 Atletický klub Zlín, z.s. 44.16
Ž kladivo 4kg 337 Veselá Natálie 97 TJ TŽ Třinec 37.57
Ž kladivo 4kg 141 Zbraňková Kristýna 97 Atletický klub Olomouc z.s.
Ž oštěp 600g 308 Douchová Tereza 92 TJ TŽ Třinec 36.66
Ž oštěp 600g 136 Durčáková Natálie 97 Atletický klub Olomouc z.s.
Ž oštěp 600g 251 Hanáková Michaela 93 TJ Sokol Opava 41.77
Ž oštěp 600g 254 Harasimová Petra 97 TJ Sokol Opava 36.03
Ž oštěp 600g 145 Hornová Lenka 90 Atletický klub Olomouc z.s. 27.76
Ž oštěp 600g 16 Martincová Zuzana 95 Atletický klub Zlín, z.s. 40.08
Ž oštěp 600g 112 Řezníčková Tereza 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 39.05
Ž oštěp 600g 253 Špilháčková Pavlína 98 TJ Sokol Opava 32.68
Ž oštěp 600g 252 Vedrová Michaela 00 TJ Sokol Opava 41.14
Ž oštěp 600g 337 Veselá Natálie 97 TJ TŽ Třinec 43.55
Ž oštěp 600g 32 Zatloukalová Barbora 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 31.42 31.42
Ž oštěp 600g 260 Zdražilová Zuzana 02 TJ Sokol Opava