Seznam přihlášek

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A, Kladno, 1. 7. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 100 m 211 Bárta Filip 00 T. J. Sokol České Budějovice 10.85
M 100 m 3 Benda Ondřej 85 Spartak Praha 4 11.01
M 100 m 212 Bosák Adam 00 T. J. Sokol České Budějovice
M 100 m 168 Dvorský Tobiáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 10.90
M 100 m 182 Feigel Jiří 97 A. C. TEPO Kladno 11.12 11.12
M 100 m 79 Fikrle Matyáš 00 AC Domažlice, z. s. 11.30
M 100 m 217 Frydrych Matěj 00 T. J. Sokol České Budějovice 11.52
M 100 m 171 Havel David 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 11.26
M 100 m 129 Koška Matyáš 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.59 11.59
M 100 m 29 Michal Vojtěch 99 Spartak Praha 4 11.43
M 100 m 90 Nádhera Matěj 00 AC Domažlice, z. s. 10.82
M 100 m 99 Novotný Kryštof 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.16
M 100 m 142 Novotný Lukáš 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.65 11.65
M 100 m 82 Peták Jan 98 AC Domažlice, z. s. 11.19
M 100 m 118 Raška Adam 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.11
M 100 m 95 Richter David 98 AC Domažlice, z. s. 10.87
M 100 m 145 Štogl Ondřej 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.36
M 100 m 158 Urban Michael 97 TJ Spartak Třebíč, spolek 11.28
M 100 m 71 Váchal Václav 96 AC Domažlice, z. s. 11.36
M 100 m 146 Vachata Martin 85 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.30
M 100 m 74 Valášek Jan 94 AC Domažlice, z. s. 11.19
M 200 m 211 Bárta Filip 00 T. J. Sokol České Budějovice 22.12
M 200 m 212 Bosák Adam 00 T. J. Sokol České Budějovice 23.64
M 200 m 213 Bosák Štěpán 98 T. J. Sokol České Budějovice 22.67
M 200 m 214 Boudný Matouš 00 T. J. Sokol České Budějovice 22.86
M 200 m 168 Dvorský Tobiáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 21.91
M 200 m 182 Feigel Jiří 97 A. C. TEPO Kladno 22.46 22.49
M 200 m 79 Fikrle Matyáš 00 AC Domažlice, z. s. 22.55
M 200 m Formánek Ivan 93 ASK ELNA Počerady 22.97 22.97
M 200 m 217 Frydrych Matěj 00 T. J. Sokol České Budějovice 24.11
M 200 m 129 Koška Matyáš 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.99 23.99
M 200 m 90 Nádhera Matěj 00 AC Domažlice, z. s. 21.82
M 200 m 142 Novotný Lukáš 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.99 23.99
M 200 m 82 Peták Jan 98 AC Domažlice, z. s. 22.46
M 200 m 234 Polák Jiří 98 T. J. Sokol České Budějovice 21.34
M 200 m 95 Richter David 98 AC Domažlice, z. s. 22.45
M 200 m 158 Urban Michael 97 TJ Spartak Třebíč, spolek 22.80
M 200 m 71 Váchal Václav 96 AC Domažlice, z. s. 23.22
M 200 m 74 Valášek Jan 94 AC Domažlice, z. s. 22.46
M 200 m 98 Veselý Jakub 98 Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.29
M 400 m 213 Bosák Štěpán 98 T. J. Sokol České Budějovice 48.79
M 400 m 89 Černý Pavel 91 AC Domažlice, z. s. 50.93
M 400 m 183 Fiala Matěj 98 A. C. TEPO Kladno 48.75 49.30
M 400 m Formánek Ivan 93 ASK ELNA Počerady 51,51 51.51
M 400 m 64 Gregor Jiří 94 AC Domažlice, z. s. 50.71
M 400 m 66 Karlach Jakub 00 AC Domažlice, z. s. 51.92
M 400 m 203 Krsek Matěj 00 A. C. TEPO Kladno 49.15
M 400 m 192 Lehar Daniel 01 A. C. TEPO Kladno 50.31 50.31
M 400 m 67 Pivoňka Martin 96 AC Domažlice, z. s. 52.06
M 400 m 143 Pokorný Jan 88 TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.65 50.75
M 400 m 234 Polák Jiří 98 T. J. Sokol České Budějovice 48.79
M 400 m 144 Rada Jakub 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.22 53.22
M 400 m 75 Špindler David 94 AC Domažlice, z. s. 51.36
M 400 m 74 Valášek Jan 94 AC Domažlice, z. s. 49.87
M 400 m 121 Woller David 93 TJ Stodůlky Praha, o.s. 54.60
M 400 m 139 Žežulka Martin 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.22 53.22
M 800 m 91 Doubek Jaroslav 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:59.20
M 800 m 64 Gregor Jiří 94 AC Domažlice, z. s. 1:54.35
M 800 m 159 Janík Tadeáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 1:59.27
M 800 m 66 Karlach Jakub 00 AC Domažlice, z. s. 1:58.81
M 800 m 47 Martinovský Ivo 98 Atletika Klatovy 3:50.51 1:59.00
M 800 m 231 Matějček Antonín 00 T. J. Sokol České Budějovice 1:59.38
M 800 m 27 Pasler Dominik 98 Spartak Praha 4 1:56.11
M 800 m 67 Pivoňka Martin 96 AC Domažlice, z. s. 1:57.94
M 800 m 143 Pokorný Jan 88 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:54.50 1:53.84
M 800 m 75 Špindler David 94 AC Domažlice, z. s. 1:57.78
M 800 m 121 Woller David 93 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:05.68 2:05.68
M 800 m 139 Žežulka Martin 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:59.52
M 1500 m 215 Budil Roman 97 T. J. Sokol České Budějovice 4:02.53
M 1500 m 91 Doubek Jaroslav 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:53.77
M 1500 m 69 Ekl Šimon 96 AC Domažlice, z. s. 4:01.40
M 1500 m 185 Fikes Metoděj 67 A. C. TEPO Kladno 4:19.15
M 1500 m 205 Flídr Jan 89 A. C. TEPO Kladno 4:09.24
M 1500 m 223 Havlíček Josef 94 T. J. Sokol České Budějovice
M 1500 m 188 Hlaváč Vít 97 A. C. TEPO Kladno 4:08.24
M 1500 m 228 Jánský Matyáš 00 T. J. Sokol České Budějovice 4:09.76
M 1500 m 94 Jisl Václav 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:18.32
M 1500 m 229 Kofroň Radek 02 T. J. Sokol České Budějovice 4:53.13
M 1500 m 22 Kostohryz Martin 96 Spartak Praha 4 4:13.53
M 1500 m 37 Koželuh Vojtěch 92 Atletika Klatovy 4:15.72
M 1500 m 39 Krýsl Lukáš 99 Atletika Klatovy 4:13.47
M 1500 m 100 Martínek Tomáš 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:58.97
M 1500 m 143 Pokorný Jan 88 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:05.00 3:58.38
M 1500 m 144 Rada Jakub 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:31.00 4:31.42
M 1500 m 24 Stewart Gerron 98 Spartak Praha 4 4:11.13
M 1500 m 81 Šilhavý Martin 99 AC Domažlice, z. s. 4:06.55
M 1500 m 197 Šmíd Jan 97 A. C. TEPO Kladno 4:01.25 4:01.65
M 1500 m 50 Váchal Ondřej 94 Atletika Klatovy 4:07.43
M 1500 m 235 Vaš David 90 T. J. Sokol České Budějovice 4:13.75
M 10000 m 33 Bureš Šimon 92 Atletika Klatovy
M 10000 m 46 Cenefels Filip 94 Atletika Klatovy 35:05.12
M 10000 m 185 Fikes Metoděj 67 A. C. TEPO Kladno 34:12.11
M 10000 m 42 Gorner Tomáš 81 Atletika Klatovy
M 10000 m 188 Hlaváč Vít 97 A. C. TEPO Kladno 32:28.28
M 10000 m 175 Jakůbek Michael 98 TJ Spartak Třebíč, spolek
M 10000 m 4 Janoušek Václav 85 Spartak Praha 4
M 10000 m 230 Macoun Jan 92 T. J. Sokol České Budějovice
M 10000 m 68 Plojhar Tomáš 98 AC Domažlice, z. s.
M 10000 m 176 Rybníček Patrik 99 TJ Spartak Třebíč, spolek
M 10000 m 10 Tučan Jindřich 78 Spartak Praha 4
M 10000 m 125 Vaněk Martin 84 TJ Stodůlky Praha, o.s.
M 10000 m 235 Vaš David 90 T. J. Sokol České Budějovice 31:55.45
M 10000 m 38 Veselý Radek 92 Atletika Klatovy
M 10000 m 121 Woller David 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.
M 10000 m 56 Zwiefelhofer Vlastimil 85 Atletika Klatovy 35:05.12
M 110 m př. 49 Bendl Martin 88 Atletika Klatovy 16.85
M 110 m př. 186 Frolík Petr 91 A. C. TEPO Kladno 15.68 15.82
M 110 m př. 147 Hejbal Jiří 80 TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.30
M 110 m př. 20 Koutník Jan 91 Spartak Praha 4 15.37
M 110 m př. 130 Křenek Petr 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.10
M 110 m př. 101 Linhart David 89 Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.14
M 110 m př. 177 Nováček Martin 88 TJ Spartak Třebíč, spolek 15.63
M 110 m př. 232 Novotný Šimon 92 T. J. Sokol České Budějovice 14.88
M 110 m př. 166 Růžička Martin 95 TJ Spartak Třebíč, spolek 15.14
M 110 m př. 204 Sedlák Pavel 83 A. C. TEPO Kladno 15.92
M 110 m př. 174 Sekyra Daniel 96 TJ Spartak Třebíč, spolek 15.53
M 110 m př. 44 Šilhavý Václav 95 Atletika Klatovy 15.60
M 110 m př. 88 Uhlíř Jakub 96 AC Domažlice, z. s. 16.88
M 400 m př. 49 Bendl Martin 88 Atletika Klatovy 59.85
M 400 m př. 89 Černý Pavel 91 AC Domažlice, z. s. 56.57
M 400 m př. 20 Koutník Jan 91 Spartak Praha 4 54.99
M 400 m př. 101 Linhart David 89 Atletika Stará Boleslav, z.s. 56.45
M 400 m př. 135 Matoušek Václav 86 TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.53 59.53
M 400 m př. 29 Michal Vojtěch 99 Spartak Praha 4 57.58
M 400 m př. 232 Novotný Šimon 92 T. J. Sokol České Budějovice 56.96
M 400 m př. 30 Pešta Bořek 00 Spartak Praha 4 56.60
M 400 m př. 6 Rejmon Vít 86 Spartak Praha 4 54.89
M 400 m př. 166 Růžička Martin 95 TJ Spartak Třebíč, spolek 54.78
M 400 m př. 53 Slavíček Lukáš 98 Atletika Klatovy 35.05 58.96
M 400 m př. 44 Šilhavý Václav 95 Atletika Klatovy 61.81
M 400 m př. 88 Uhlíř Jakub 96 AC Domažlice, z. s. 58.85
M výška 104 Bauer Daniel 95 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.64
M výška 181 Beer Lukáš 89 A. C. TEPO Kladno 2.28
M výška Bendl Martin 88 Atletika Klatovy
M výška 31 Bešta Jiří 97 Atletika Klatovy 1.85
M výška 32 Bešta Lukáš 94 Atletika Klatovy 1.87
M výška 34 Dušek Vladimír 91 Atletika Klatovy 1.71
M výška 1 Franěk Vladimír 76 Spartak Praha 4
M výška 35 Hlaváč Petr 96 Atletika Klatovy 1.77
M výška 190 Jonák Roman 99 A. C. TEPO Kladno 1.93 1.91
M výška 177 Nováček Martin 88 TJ Spartak Třebíč, spolek 1.87
M výška 99 Novotný Kryštof 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.68
M výška 25 Peřich Marek 98 Spartak Praha 4 1.97
M výška 233 Pícha Petr 96 T. J. Sokol České Budějovice 2.11
M výška 195 Pužman Vít 93 A. C. TEPO Kladno 1.91 1.90
M výška 174 Sekyra Daniel 96 TJ Spartak Třebíč, spolek 1.90
M výška 108 Stránský Radek 98 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.75
M výška 87 Suchý Jan 01 AC Domažlice, z. s. 1.82
M výška 70 Tauer Jan 95 AC Domažlice, z. s. 1.95
M výška 14 Vaněk Martin 99 Spartak Praha 4 1.88
M tyč 31 Bešta Jiří 97 Atletika Klatovy 3.75
M tyč 34 Dušek Vladimír 91 Atletika Klatovy 3.75
M tyč 219 Gysel Dominik 02 T. J. Sokol České Budějovice 3.45
M tyč 220 Gysel Urs 69 T. J. Sokol České Budějovice 3.60
M tyč 189 Jánský Jan 95 A. C. TEPO Kladno 4.80 4.60
M tyč 177 Nováček Martin 88 TJ Spartak Třebíč, spolek 3.60
M tyč 202 Posekaný Lukáš 92 A. C. TEPO Kladno 5.30 5.35
M tyč 153 Svoboda Aleš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 4.05
M tyč 198 Švec Jan 99 A. C. TEPO Kladno 4.70 4.60
M tyč 93 Zach Adam 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.20
M dálka 104 Bauer Daniel 95 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.23
M dálka 31 Bešta Jiří 97 Atletika Klatovy 6.34
M dálka 61 Blacký Tomáš 96 AC Domažlice, z. s. 5.74
M dálka 214 Boudný Matouš 00 T. J. Sokol České Budějovice 6.18
M dálka 123 Čada Michal 85 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.16 6.16
M dálka 168 Dvorský Tobiáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 6.55
M dálka 8 Fetter Lukáš 82 Spartak Praha 4 6.45
M dálka 171 Havel David 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 6.57
M dálka 126 Hnízdil Petr 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.25
M dálka 127 Hnízdil Zbyněk 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.18
M dálka 136 Meissner Jan 89 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.97 5.97
M dálka 137 Moucha Radek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.80
M dálka 138 Moucha Robert 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.20 6.21
M dálka 195 Pužman Vít 93 A. C. TEPO Kladno 7.11 7.11
M dálka 204 Sedlák Pavel 83 A. C. TEPO Kladno 6.70
M dálka 87 Suchý Jan 01 AC Domažlice, z. s. 6.53
M dálka 153 Svoboda Aleš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 6.74
M dálka 28 Šebo Viktor 95 Spartak Praha 4 6.28
M dálka 145 Štogl Ondřej 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.85 6.52
M dálka 70 Tauer Jan 95 AC Domažlice, z. s. 6.55
M dálka 158 Urban Michael 97 TJ Spartak Třebíč, spolek
M dálka 146 Vachata Martin 85 TJ Stodůlky Praha, o.s. 7.05 7.05
M dálka 201 Zahradník Jiří 98 A. C. TEPO Kladno 6.93 6.93
M trojskok 32 Bešta Lukáš 94 Atletika Klatovy 12.58
M trojskok 61 Blacký Tomáš 96 AC Domažlice, z. s. 12.38
M trojskok 123 Čada Michal 85 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.40 12.40
M trojskok 1 Franěk Vladimír 76 Spartak Praha 4
M trojskok 171 Havel David 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 13.72
M trojskok 126 Hnízdil Petr 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.72 13.76
M trojskok 127 Hnízdil Zbyněk 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.40 13.46
M trojskok 40 Hostýnek Tomáš 91 Atletika Klatovy 13.10
M trojskok 101 Linhart David 89 Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.37
M trojskok 136 Meissner Jan 89 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.92 12.88
M trojskok 25 Peřich Marek 98 Spartak Praha 4
M trojskok 195 Pužman Vít 93 A. C. TEPO Kladno 13.99 13.96
M trojskok 166 Růžička Martin 95 TJ Spartak Třebíč, spolek 13.79
M trojskok 174 Sekyra Daniel 96 TJ Spartak Třebíč, spolek
M trojskok 28 Šebo Viktor 95 Spartak Praha 4 12.67 12.60
M trojskok 146 Vachata Martin 85 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.80 14.39
M trojskok 14 Vaněk Martin 99 Spartak Praha 4 12.67
M trojskok 201 Zahradník Jiří 98 A. C. TEPO Kladno 13.57 13.57
M koule 7,26kg 92 Čížek Jakub 91 Atletika Stará Boleslav, z.s.
M koule 7,26kg 84 Feder Martin 98 AC Domažlice, z. s. 10.13
M koule 7,26kg 184 Fiala Michal 85 A. C. TEPO Kladno 13.71 13.33
M koule 7,26kg 76 Hamberger René 92 AC Domažlice, z. s. 15.87
M koule 7,26kg 97 Holeček Adam 95 Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.38
M koule 7,26kg 151 Kliner Jiří 84 TJ Spartak Třebíč, spolek 13.49
M koule 7,26kg 103 Korel Vojtěch 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.
M koule 7,26kg 191 Koucký Petr 85 A. C. TEPO Kladno 13.80 13.23
M koule 7,26kg 137 Moucha Radek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.94 09.94
M koule 7,26kg 194 Pavlíček Miroslav 87 A. C. TEPO Kladno 16.11 16.04
M koule 7,26kg 172 Procházka Tadeáš 99 TJ Spartak Třebíč, spolek 14.06
M koule 7,26kg 52 Sládek Dominik 98 Atletika Klatovy 35.05 14.17
M koule 7,26kg 112 Syrovátka Milan 70 Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.92
M koule 7,26kg 199 Tauber Jan 91 A. C. TEPO Kladno 13.25 12.60
M koule 7,26kg 155 Vilímek Tomáš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 13.98
M koule 7,26kg 200 Voňavka Tomáš 90 A. C. TEPO Kladno 16.02 15.09
M disk 2kg 92 Čížek Jakub 91 Atletika Stará Boleslav, z.s. 42.92
M disk 2kg 84 Feder Martin 98 AC Domažlice, z. s.
M disk 2kg 184 Fiala Michal 85 A. C. TEPO Kladno 41.11 40.55
M disk 2kg 76 Hamberger René 92 AC Domažlice, z. s. 40.61
M disk 2kg 97 Holeček Adam 95 Atletika Stará Boleslav, z.s. 43.72
M disk 2kg 151 Kliner Jiří 84 TJ Spartak Třebíč, spolek 41.95
M disk 2kg 103 Korel Vojtěch 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.10
M disk 2kg 191 Koucký Petr 85 A. C. TEPO Kladno 41.68 42.10
M disk 2kg 83 Ott Tomáš 98 AC Domažlice, z. s. 35.18
M disk 2kg 172 Procházka Tadeáš 99 TJ Spartak Třebíč, spolek 43.84
M disk 2kg 52 Sládek Dominik 98 Atletika Klatovy 35.05 40.81
M disk 2kg 236 Staněk Miroslav 96 T. J. Sokol České Budějovice 40.22
M disk 2kg 153 Svoboda Aleš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek
M disk 2kg 199 Tauber Jan 91 A. C. TEPO Kladno 43.88 43.88
M disk 2kg 155 Vilímek Tomáš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 40.07
M disk 2kg 200 Voňavka Tomáš 90 A. C. TEPO Kladno 56.86 56.19
M disk 2kg 93 Zach Adam 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 29.56
M kladivo 7,26kg 92 Čížek Jakub 91 Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.38
M kladivo 7,26kg 84 Feder Martin 98 AC Domažlice, z. s. 43.32
M kladivo 7,26kg 184 Fiala Michal 85 A. C. TEPO Kladno 61.12 58.38
M kladivo 7,26kg 97 Holeček Adam 95 Atletika Stará Boleslav, z.s. 63.56
M kladivo 7,26kg 17 Houska Jan 96 Spartak Praha 4 50.32
M kladivo 7,26kg 78 Kamír Adam 00 AC Domažlice, z. s. 39.92
M kladivo 7,26kg 191 Koucký Petr 85 A. C. TEPO Kladno 65.87 65.89
M kladivo 7,26kg 72 Malát Milan 67 AC Domažlice, z. s. 44.39
M kladivo 7,26kg 83 Ott Tomáš 98 AC Domažlice, z. s. 44.31
M kladivo 7,26kg 194 Pavlíček Miroslav 87 A. C. TEPO Kladno 66.86 68.28
M kladivo 7,26kg 199 Tauber Jan 91 A. C. TEPO Kladno 51.89 50.03
M kladivo 7,26kg 102 Toman Petr 98 Atletika Stará Boleslav, z.s. 47.01
M oštěp 800g 73 Carda Václav 81 AC Domažlice, z. s. 59.21
M oštěp 800g 123 Čada Michal 85 TJ Stodůlky Praha, o.s. 41.10 36.13
M oštěp 800g 34 Dušek Vladimír 91 Atletika Klatovy 43.07
M oštěp 800g 36 Jůda Radek 99 Atletika Klatovy 56.69
M oštěp 800g 151 Kliner Jiří 84 TJ Spartak Třebíč, spolek 43.87
M oštěp 800g 103 Korel Vojtěch 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.20
M oštěp 800g 193 Mihál Jan 86 A. C. TEPO Kladno 62.12 61.98
M oštěp 800g 137 Moucha Radek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. 47.32 47.32
M oštěp 800g 172 Procházka Tadeáš 99 TJ Spartak Třebíč, spolek 53.10
M oštěp 800g 196 Šanko Marek 94 A. C. TEPO Kladno 64.15 62.79
M oštěp 800g 44 Šilhavý Václav 95 Atletika Klatovy 45.28
M oštěp 800g 93 Zach Adam 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.67
M 10km chůze Bittengl Zdeněk 61 Atletika Klatovy 64:36
M 10km chůze Fišer Pavel 66 TJ Stodůlky Praha, o.s. 70:00
M 10km chůze Gorner Tomáš 81 Atletika Klatovy 56:16
M 10km chůze Hebký Robert 50 Atletika Klatovy 65:02
M 10km chůze 147 Hejbal Jiří 80 TJ Stodůlky Praha, o.s. 69:05
M 10km chůze 188 Hlaváč Vít 97 A. C. TEPO Kladno 43:36 44:22
M 10km chůze Jindra Adam 90 TJ Stodůlky Praha, o.s. 69:12
M 10km chůze 130 Křenek Petr 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. 65:18
M 10km chůze Matejčik Pavel 68 Atletika Klatovy 66:28
M 10km chůze 139 Žežulka Martin 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. 59:03
Ž 100 m 201 Adlerová Kristýna 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.19
Ž 100 m 374 Coufalová Kristýna 00 Spartak Praha 4 13.10
Ž 100 m 61 Hrudková Anna 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 100 m 144 Jakschová Tereza 95 ASK Slavia Praha 13.39
Ž 100 m 368 Kaletová Ema 02 Spartak Praha 4 12.58
Ž 100 m 122 Kolingerová Agáta 99 ASK Slavia Praha
Ž 100 m 64 Kordová Eliška 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 100 m 314 Kršová Tereza 01 TJ VS Tábor, z. s. 12.82
Ž 100 m 253 Malíčková Viktorie 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.68
Ž 100 m 316 Novotná Eliška 00 TJ VS Tábor, z. s. 12.91
Ž 100 m 364 Ondrková Hana 97 Spartak Praha 4 12.87
Ž 100 m 74 Pelichovská Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.80
Ž 100 m 217 Přástková Kristýna 97 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.00
Ž 100 m 219 Sekyrová Tereza 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.57
Ž 100 m Staňková Klára 00 SKP Nymburk, z.s. 13.06
Ž 100 m 357 Strejčková Tereza 92 Spartak Praha 4 12.87
Ž 100 m 143 Svojanovská Michaela 90 ASK Slavia Praha
Ž 100 m 89 Švarcová Simona 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.88
Ž 100 m 270 Tvrdá Kateřina 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.73
Ž 100 m 20 Vozábalová Melissa 02 T. J. Sokol České Budějovice 12.98
Ž 100 m 21 Vozábalová Vanessa 02 T. J. Sokol České Budějovice 13.26
Ž 100 m 320 Zykánová Lenka 02 TJ VS Tábor, z. s.
Ž 200 m 201 Adlerová Kristýna 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
Ž 200 m 255 Čechová Eliška 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 27.25
Ž 200 m 120 D´Ambrosca Anna 98 ASK Slavia Praha 26.99
Ž 200 m 251 Grygarová Caroline 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 28.48
Ž 200 m 208 Hettlerová Linda 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
Ž 200 m 61 Hrudková Anna 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 200 m 144 Jakschová Tereza 95 ASK Slavia Praha 27.60
Ž 200 m Kerbachová Anna 00 Atletika Jižní Město z.s. 25.39
Ž 200 m 122 Kolingerová Agáta 99 ASK Slavia Praha 24.86
Ž 200 m 366 Kotková Daniela 02 Spartak Praha 4 26.13
Ž 200 m 316 Novotná Eliška 00 TJ VS Tábor, z. s. 27.02
Ž 200 m 364 Ondrková Hana 97 Spartak Praha 4 26.49
Ž 200 m 74 Pelichovská Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.11 26.51
Ž 200 m 219 Sekyrová Tereza 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.14
Ž 200 m Staňková Klára 00 SKP Nymburk, z.s. 25.91
Ž 200 m 357 Strejčková Tereza 92 Spartak Praha 4 26.03
Ž 200 m 89 Švarcová Simona 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 200 m 135 Veverková Markéta 89 ASK Slavia Praha
Ž 200 m 20 Vozábalová Melissa 02 T. J. Sokol České Budějovice 26.85
Ž 200 m 21 Vozábalová Vanessa 02 T. J. Sokol České Budějovice 27.98
Ž 200 m 320 Zykánová Lenka 02 TJ VS Tábor, z. s. 27.83
Ž 400 m 255 Čechová Eliška 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 58.16
Ž 400 m 120 D´Ambrosca Anna 98 ASK Slavia Praha 60.15
Ž 400 m 4 Franková Aneta 96 T. J. Sokol České Budějovice 59.68
Ž 400 m 64 Kordová Eliška 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 58.92
Ž 400 m 352 Koubková Anežka 90 Spartak Praha 4 60.50
Ž 400 m 314 Kršová Tereza 01 TJ VS Tábor, z. s.
Ž 400 m 116 Marková Tereza 01 ASK Slavia Praha 60.21
Ž 400 m 74 Pelichovská Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61.23
Ž 400 m 373 Severová Denisa 76 Spartak Praha 4 61.49
Ž 400 m 15 Stoklasová Tereza 00 T. J. Sokol České Budějovice 66.64
Ž 400 m 357 Strejčková Tereza 92 Spartak Praha 4 57.72
Ž 400 m 79 Šafránková Johanka 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61.13
Ž 400 m 111 Ulrichová Kateřina 87 ASK Slavia Praha 57.12
Ž 400 m 273 Veselá Barbora 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Ž 400 m 135 Veverková Markéta 89 ASK Slavia Praha 59.37
Ž 400 m 83 Viskotova Alesia 92 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 400 m 367 Volfová Kristýna 95 Spartak Praha 4 61.40
Ž 400 m 83 Voříšková Anežka 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 59.82
Ž 400 m 86 Žáková Anita 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60.38
Ž 800 m 1 Bělohlavová Adéla 01 T. J. Sokol České Budějovice 2:26.28
Ž 800 m 319 Buřičová Pavla 01 TJ VS Tábor, z. s. 2:31.30
Ž 800 m 3 Dvořáková Barbora 00 T. J. Sokol České Budějovice 2:33.39
Ž 800 m 4 Franková Aneta 96 T. J. Sokol České Budějovice 2:21.63
Ž 800 m 107 Hrachovcová Monika 94 ASK Slavia Praha 2:12.05
Ž 800 m 64 Kordová Eliška 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:21.62
Ž 800 m 352 Koubková Anežka 90 Spartak Praha 4 2:13.72
Ž 800 m 130 Matějková Jana 99 ASK Slavia Praha 2:17.20
Ž 800 m 304 Novotná Lenka 97 TJ VS Tábor, z. s. 2:29.50
Ž 800 m 12 Pardamcová Lenka 99 T. J. Sokol České Budějovice 2:21.57
Ž 800 m 373 Severová Denisa 76 Spartak Praha 4 2:21.62
Ž 800 m 356 Stewartová Moira 95 Spartak Praha 4 2:18.20
Ž 800 m 79 Šafránková Johanka 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:19.61
Ž 800 m 371 Uhlířová Miroslava 92 Spartak Praha 4
Ž 800 m 111 Ulrichová Kateřina 87 ASK Slavia Praha 2:14.90
Ž 800 m 83 Viskotova Alesia 92 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 1500 m De Sousa Alexandra 99 MÍLAŘI Domažlice 5:01.18
Ž 1500 m 321 Hesová Barbora 03 TJ VS Tábor, z. s. 5:17.37
Ž 1500 m 107 Hrachovcová Monika 94 ASK Slavia Praha 4:29.90
Ž 1500 m 358 Kotlíková Petra 82 Spartak Praha 4 4:44.19
Ž 1500 m 70 Novotná Veronika 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:45.30
Ž 1500 m 362 Procházková Regina 86 Spartak Praha 4 4:51.45
Ž 1500 m 306 Pulgretová Kateřina 99 TJ VS Tábor, z. s. 4:40.43
Ž 1500 m 14 Ředinová Klára 99 T. J. Sokol České Budějovice 4:53.58
Ž 1500 m 91 Sudková Ela 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:44.70
Ž 1500 m 79 Šafránková Johanka 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 1500 m 80 Šamanová Simona 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:44.39
Ž 1500 m 18 Tvrzová Veronika 99 T. J. Sokol České Budějovice 4:57.21
Ž 1500 m 19 Veldová Michala 02 T. J. Sokol České Budějovice 5:41.03
Ž 1500 m 83 Viskotova Alesia 92 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 3000 m 372 Auersvaldová Eliška 96 Spartak Praha 4 10:49.00
Ž 3000 m 51 Beshirová Idris Carmen 98 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 3000 m 57 Holá Michaela 83 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 3000 m 5 Kofroňová Karolína 00 T. J. Sokol České Budějovice 12:42.23
Ž 3000 m 358 Kotlíková Petra 82 Spartak Praha 4
Ž 3000 m 72 Placatková Bára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10:36.50
Ž 3000 m 362 Procházková Regina 86 Spartak Praha 4
Ž 3000 m 73 Prouzová Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 3000 m 356 Stewartová Moira 95 Spartak Praha 4 09:39.85
Ž 3000 m 280 Šidlichovská Zuzana 86 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Ž 3000 m 16 Štráchalová Diana 01 T. J. Sokol České Budějovice 13:27.36
Ž 3000 m 371 Uhlířová Miroslava 92 Spartak Praha 4
Ž 3000 m 85 Wallcon Martina 81 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž 100 m př. 313 Bělohlavová Andrea 00 TJ VS Tábor, z. s. 16.25
Ž 100 m př. 104 Dorňáková Nikita 01 ASK Slavia Praha 16.97
Ž 100 m př. Kerbachová Anna 00 Atletika Jižní Město z.s. 13.96
Ž 100 m př. 310 Kofroňová Erika 99 TJ VS Tábor, z. s. 17.35
Ž 100 m př. 6 Koutná Kristýna 01 T. J. Sokol České Budějovice 17.50
Ž 100 m př. 376 Macháčková Veronika 99 Spartak Praha 4 15.97
Ž 100 m př. 265 Nedvědová Lucie 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.99
Ž 100 m př. 276 Nedvědová Veronika 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.82
Ž 100 m př. 10 Němcová Eva 99 T. J. Sokol České Budějovice 16.78
Ž 100 m př. 11 Nikodemová Nela 01 T. J. Sokol České Budějovice 17.58
Ž 100 m př. 355 Plíhalová Kateřina 93 Spartak Praha 4 16.02
Ž 100 m př. 315 Reindlová Eliška 00 TJ VS Tábor, z. s. 16.44
Ž 400 m př. 202 Adlerová Lucie 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 68.85
Ž 400 m př. 52 Blatská Veronika 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 73.70
Ž 400 m př. 2 Burdová Magdalena 98 T. J. Sokol České Budějovice 62.64
Ž 400 m př. 114 Duchoňová Andrea 99 ASK Slavia Praha 63.34
Ž 400 m př. 260 Korelová Kristýna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 61.27
Ž 400 m př. 8 Krejčová Dominika 96 T. J. Sokol České Budějovice 71.78
Ž 400 m př. 376 Macháčková Veronika 99 Spartak Praha 4 66.39
Ž 400 m př. 130 Matějková Jana 99 ASK Slavia Praha 66.36
Ž 400 m př. 311 Plocová Nikola 99 TJ VS Tábor, z. s. 68.40
Ž 400 m př. 217 Přástková Kristýna 97 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.29
Ž 400 m př. 273 Veselá Barbora 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 62.03
Ž výška 305 Doležalová Lada 99 TJ VS Tábor, z. s. 1.72
Ž výška 251 Grygarová Caroline 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.50
Ž výška 63 Klimentová Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Ž výška 9 Kundrátová Ilona 01 T. J. Sokol České Budějovice 1.46
Ž výška 265 Nedvědová Lucie 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.65
Ž výška 276 Nedvědová Veronika 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.61
Ž výška 285 Sládková Kavínová Hana 85 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.62
Ž výška 91 Sudková Ela 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.53
Ž výška 220 Suchá Linda 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.72
Ž výška 322 Šedivá Tereza 03 TJ VS Tábor, z. s. 1.55
Ž výška 375 Šimůnková Adéla 03 Spartak Praha 4 1.52
Ž výška 307 Váchová Hana 99 TJ VS Tábor, z. s. 1.73
Ž tyč 360 Cílková Anna 93 Spartak Praha 4 3.28
Ž tyč 354 Cílková Kristýna 88 Spartak Praha 4 2.94
Ž tyč 114 Duchoňová Andrea 99 ASK Slavia Praha 3.81
Ž tyč 207 Heinrichová Lucie 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.80
Ž tyč 58 Holubová Justýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2.70
Ž tyč 365 Kordíková Barbora 01 Spartak Praha 4 3.10
Ž tyč 9 Kundrátová Ilona 01 T. J. Sokol České Budějovice 2.60
Ž tyč 290 Linhartová Eliška 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Ž tyč 324 Podlahová Karolína 03 TJ VS Tábor, z. s. 2.90
Ž tyč 315 Reindlová Eliška 00 TJ VS Tábor, z. s. 2.60
Ž tyč 80 Šamanová Simona 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2.60
Ž tyč 146 Šebáková Veronika 02 ASK Slavia Praha 3.00
Ž tyč 363 Writzl Jerneja 85 Spartak Praha 4
Ž dálka 203 Baštářová Aneta 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.26
Ž dálka 58 Holubová Justýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5.06
Ž dálka 368 Kaletová Ema 02 Spartak Praha 4 5.46
Ž dálka 366 Kotková Daniela 02 Spartak Praha 4 5.40
Ž dálka 6 Koutná Kristýna 01 T. J. Sokol České Budějovice 4.44
Ž dálka 7 Kratochvílová Tereza 02 T. J. Sokol České Budějovice 5.04
Ž dálka 253 Malíčková Viktorie 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.63
Ž dálka 213 Maršálková Eliška 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.18
Ž dálka 10 Němcová Eva 99 T. J. Sokol České Budějovice 5.22
Ž dálka 11 Nikodemová Nela 01 T. J. Sokol České Budějovice 4.82
Ž dálka 142 Palaštuková Aneta 00 ASK Slavia Praha 5.27
Ž dálka 324 Podlahová Karolína 03 TJ VS Tábor, z. s. 4.96
Ž dálka 302 Pražáková Zdeňka 83 TJ VS Tábor, z. s. 5.03
Ž dálka 285 Sládková Kavínová Hana 85 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.33
Ž dálka Staňková Klára 00 SKP Nymburk, z.s. 5.09
Ž dálka 220 Suchá Linda 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.80
Ž dálka 143 Svojanovská Michaela 90 ASK Slavia Praha 5.80
Ž dálka 140 Šťastná Veronika 01 ASK Slavia Praha 5.28
Ž dálka 303 Záhorová Adéla 99 TJ VS Tábor, z. s. 6.15
Ž trojskok 203 Baštářová Aneta 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.12
Ž trojskok 58 Holubová Justýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.69
Ž trojskok 59 Holubová Magdaléna 95 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.70
Ž trojskok 63 Klimentová Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.31
Ž trojskok 7 Kratochvílová Tereza 02 T. J. Sokol České Budějovice 10.51
Ž trojskok 290 Linhartová Eliška 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.95
Ž trojskok 142 Palaštuková Aneta 00 ASK Slavia Praha 11.17
Ž trojskok 302 Pražáková Zdeňka 83 TJ VS Tábor, z. s. 11.49
Ž trojskok 285 Sládková Kavínová Hana 85 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.38
Ž trojskok 307 Váchová Hana 99 TJ VS Tábor, z. s. 10.78
Ž trojskok 303 Záhorová Adéla 99 TJ VS Tábor, z. s. 12.58
Ž koule 4kg 252 Barešová Karolína 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.26
Ž koule 4kg 204 Benešová Kateřina 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
Ž koule 4kg 150 Berná Eva 86 ASK Slavia Praha 09.12
Ž koule 4kg 370 Brůhová Karla 00 Spartak Praha 4 10.49
Ž koule 4kg 104 Dorňáková Nikita 01 ASK Slavia Praha
Ž koule 4kg 55 Fairaislová Petra 84 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.92
Ž koule 4kg 258 Holcová Tereza 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.67
Ž koule 4kg 62 Janoušková Barbora 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.75
Ž koule 4kg 6 Koutná Kristýna 01 T. J. Sokol České Budějovice 09.81
Ž koule 4kg 287 Kůrková Radka 87 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.39
Ž koule 4kg 290 Linhartová Eliška 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.42
Ž koule 4kg 297 Macháčková Nikola 97 Atletika Stará Boleslav, z.s.
Ž koule 4kg 308 Müllerová Zděnka 77 TJ VS Tábor, z. s. 11.07
Ž koule 4kg 364 Ondrková Hana 97 Spartak Praha 4
Ž koule 4kg 223 Valešová Jana 87 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
Ž koule 4kg 82 Voříšková Kateřina 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.31
Ž disk 1kg 150 Berná Eva 86 ASK Slavia Praha 28.21
Ž disk 1kg 370 Brůhová Karla 00 Spartak Praha 4 35.87
Ž disk 1kg 354 Cílková Kristýna 88 Spartak Praha 4
Ž disk 1kg 55 Fairaislová Petra 84 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 30.12
Ž disk 1kg 258 Holcová Tereza 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 28.48
Ž disk 1kg 59 Holubová Magdaléna 95 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34.48
Ž disk 1kg 62 Janoušková Barbora 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 28.46
Ž disk 1kg 287 Kůrková Radka 87 Atletika Stará Boleslav, z.s. 33.00
Ž disk 1kg 68 Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.25
Ž disk 1kg 214 Maršálková Kateřina 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.39
Ž disk 1kg 130 Matějková Jana 99 ASK Slavia Praha
Ž disk 1kg 308 Müllerová Zděnka 77 TJ VS Tábor, z. s. 36.02
Ž disk 1kg 76 Sunkovská Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.36
Ž disk 1kg 322 Šedivá Tereza 03 TJ VS Tábor, z. s. 26.45
Ž disk 1kg 323 Šetelíková Lucie 93 TJ VS Tábor, z. s. 27.12
Ž disk 1kg 223 Valešová Jana 87 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.55
Ž disk 1kg 225 Vodičková Barbora 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.70
Ž disk 1kg 275 Wenigová Valentina 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.30
Ž kladivo 4kg 204 Benešová Kateřina 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43.41
Ž kladivo 4kg 110 Haasová Kateřina 96 ASK Slavia Praha 38.27
Ž kladivo 4kg 258 Holcová Tereza 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.94
Ž kladivo 4kg 287 Kůrková Radka 87 Atletika Stará Boleslav, z.s. 48.43
Ž kladivo 4kg 68 Majerová Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34.02
Ž kladivo 4kg 214 Maršálková Kateřina 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 32.25
Ž kladivo 4kg 264 Mojdlová Lucie 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. 34.34
Ž kladivo 4kg 266 Procházková Veronika 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.60
Ž kladivo 4kg 76 Sunkovská Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 37.88
Ž kladivo 4kg 323 Šetelíková Lucie 93 TJ VS Tábor, z. s.
Ž kladivo 4kg 223 Valešová Jana 87 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 37.15
Ž kladivo 4kg 225 Vodičková Barbora 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 35.96
Ž kladivo 4kg 82 Voříšková Kateřina 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 28.68
Ž oštěp 600g 252 Barešová Karolína 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 31.68
Ž oštěp 600g 313 Bělohlavová Andrea 00 TJ VS Tábor, z. s. 37.00
Ž oštěp 600g 52 Blatská Veronika 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 33.73
Ž oštěp 600g 370 Brůhová Karla 00 Spartak Praha 4 38.57
Ž oštěp 600g 104 Dorňáková Nikita 01 ASK Slavia Praha
Ž oštěp 600g 114 Duchoňová Andrea 99 ASK Slavia Praha 41.40
Ž oštěp 600g 55 Fairaislová Petra 84 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 33.26
Ž oštěp 600g 310 Kofroňová Erika 99 TJ VS Tábor, z. s. 35.80
Ž oštěp 600g 297 Macháčková Nikola 97 Atletika Stará Boleslav, z.s. 46.92
Ž oštěp 600g 214 Maršálková Kateřina 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
Ž oštěp 600g 264 Mojdlová Lucie 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. 40.55
Ž oštěp 600g 10 Němcová Eva 99 T. J. Sokol České Budějovice 32.20
Ž oštěp 600g 76 Sunkovská Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 33.93
Ž oštěp 600g 225 Vodičková Barbora 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.74
Ž oštěp 600g 275 Wenigová Valentina 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 40.34