Seznam přihlášek

4. kolo MPD mužů a žen, Praha-Podvinný mlýn, 5. 9. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 100 m Ayeboua Michal 84 SK Kotlářka Praha logo 12.01 11.28
M 100 m Bednář Dominik 98 A. C. Sparta Praha logo 11.89 11.86
M 100 m Dobáš David 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 11.90
M 100 m Duba Jiří 91 SC Radotín Praha logo 12.32
M 100 m Fiřt Jakub 00 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M 100 m Gorski Filip 01 A. C. Sparta Praha logo 11.89 11.69
M 100 m Háva Tomáš 94 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
M 100 m Jahoda Jakub 01 SK Kotlářka Praha logo 11.33
M 100 m Janoušek Eduard 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 12.83
M 100 m Kolečko Karel 72 Spartak Praha 4 logo 12.08
M 100 m Koudelka Jakub 02 AC Čáslav z.s. logo 13.00
M 100 m Kunc Karel 01 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M 100 m Lumpe Martin 95 A. C. Sparta Praha logo 11.78 11.52
M 100 m Macháček Filip 01 Spartak Praha 4 logo 11.93
M 100 m Macháček Martin 01 SK Kotlářka Praha logo
M 100 m Macháček Stanislav 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 12.00
M 100 m Martinský Jakub Mikuláš 01 SK Kotlářka Praha logo
M 100 m Matuška Vojtěch 02 ŠAK Novoborská Praha logo 12.71
M 100 m Nývlt Jiří 01 A. C. Sparta Praha logo 11.86 11.75
M 100 m Oberdorfer Miloslav 97 Univerzitní sportovní klub Praha logo 12.08
M 100 m Ondřej Jakub 89 SK Aritma Praha logo 12.01
M 100 m Pešek Tomáš 01 AC Čáslav z.s. logo 11.59
M 100 m Ploček David 95 SC Radotín Praha logo 12.16
M 100 m Rinn Vojtěch 01 SC Radotín Praha logo 12.73
M 100 m Rychlík Jakub 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 13.20
M 100 m Říha David 88 SK Kotlářka Praha logo 11.66
M 100 m Severa Filip 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 12.37
M 100 m Schön Martin 82 SC Radotín Praha logo 13.70
M 100 m Spitzer Stanislav 97 A. C. Sparta Praha logo 11.85 11.77
M 100 m Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav z.s. logo 11.76
M 100 m Vacek Michal 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo
M 100 m Vaněček Jan 02 SK Kotlářka Praha logo 12.61
M 100 m Večeřa Vincent 98 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M 100 m Vodička Tomáš 97 SC Radotín Praha logo 11.99
M 100 m Voldřich Václav 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 11.84
M 100 m Vošický Jan 93 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
M 200 m Ayeboua Michal 84 SK Kotlářka Praha logo 24.01 23.25
M 200 m Bačo Antonín 86 AC Praha 1890 logo 25.50
M 200 m Dvořák Petr 68 AC Praha 1890 logo 27.30
M 200 m Frk Lukáš 02 SK Kotlářka Praha logo 27.70
M 200 m Gorski Filip 01 A. C. Sparta Praha logo 24.31 24.66
M 200 m Hála Lukáš 02 SK Kotlářka Praha logo
M 200 m Háva Tomáš 94 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
M 200 m Helmich Martin 01 ŠAK Novoborská Praha logo
M 200 m Jahoda Jakub 01 SK Kotlářka Praha logo 24.00
M 200 m Junek Jakub 97 SC Radotín Praha logo 26.39
M 200 m Koudelka Jakub 02 AC Čáslav z.s. logo 26.73
M 200 m Král Filip 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 25.65
M 200 m Kunc Karel 01 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M 200 m Lumpe Martin 95 A. C. Sparta Praha logo 24.15 24.05
M 200 m Macháček Filip 01 Spartak Praha 4 logo 24.20
M 200 m Macháček Martin 01 SK Kotlářka Praha logo
M 200 m Martinský Jakub Mikuláš 01 SK Kotlářka Praha logo
M 200 m Matuška Vojtěch 02 ŠAK Novoborská Praha logo
M 200 m Nývlt Jiří 01 A. C. Sparta Praha logo 24.30 23.87
M 200 m Oberdorfer Miloslav 97 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M 200 m Ondřej Jakub 89 SK Aritma Praha logo 25.16
M 200 m Pešek Tomáš 01 AC Čáslav z.s. logo 23.32
M 200 m Ploček David 95 SC Radotín Praha logo 25.41
M 200 m Polena Vojtěch 01 Spartak Praha 4 logo 24.33
M 200 m Rinn Vojtěch 01 SC Radotín Praha logo 26.46
M 200 m Rychlík Jakub 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 26.95
M 200 m Říha David 88 SK Kotlářka Praha logo 23.82
M 200 m Severa Filip 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 25.23 25.31
M 200 m Slunečko Petr 01 A. C. Sparta Praha logo
M 200 m Spitzer Stanislav 97 A. C. Sparta Praha logo 23.85
M 200 m Šedivý Jan 00 ŠAK Novoborská Praha logo
M 200 m Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav z.s. logo 23.95
M 200 m Vaněček Jan 02 SK Kotlářka Praha logo 25.41
M 200 m Voců David 03 ŠAK Novoborská Praha logo
M 800 m Bačo Antonín 86 AC Praha 1890 logo 2:20.00
M 800 m Brož Radim 00 A. C. Sparta Praha logo 2:15.22 2:09.79
M 800 m Červenka Jan 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 2:11.74
M 800 m Děd Pavel 79 TJ ČZU Praha logo
M 800 m Dvořák Martin 74 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
M 800 m Heller Michael 94 SK Kotlářka Praha logo
M 800 m Helmich Martin 01 ŠAK Novoborská Praha logo 2:15.52
M 800 m Krakl František 00 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M 800 m Linduška Petr 81 SC Radotín Praha logo 2:17.30
M 800 m Obhlídal Vojtěch 97 SK Kotlářka Praha logo
M 800 m Olšanský Martin 99 SC Radotín Praha logo 2:02.84
M 800 m Pecha Martin 01 AC Čáslav z.s. logo 2:02.57
M 800 m Procházka Michal 82 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M 800 m Prunar Jakub 99 Univerzitní sportovní klub Praha logo 1:57.34
M 800 m Rusek Jakub 99 AC Praha 1890 logo 2:12.00 2:13.56
M 800 m Ston Ondřej 02 ŠAK Novoborská Praha logo
M 800 m Šára Pavel 74 AC Praha 1890 logo 2:13.00
M 800 m Šplíchal Ladislav 78 TJ ČZU Praha logo
M 800 m Štros David 00 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M 800 m Vladyka Vít 01 A. C. Sparta Praha logo 2:05.89 2:07.99
M 800 m Zouhar František 82 AC Praha 1890 logo 2:13.00
M 5000 m Češka Pavel 84 A. C. Sparta Praha logo 16:02.32
M 5000 m Děd Pavel 79 TJ ČZU Praha logo
M 5000 m Fiala Enrico 07 Spartak Praha 4 logo
M 5000 m Havelka Petr 72 AC Praha 1890 logo 17:35.11
M 5000 m Kabelka Jiří 77 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 17:37.87
M 5000 m Klíma Lukáš 84 Univerzitní sportovní klub Praha logo 17:48.86
M 5000 m Linduška Petr 81 SC Radotín Praha logo 17:38.10
M 5000 m Mach Tomáš 92 AC Praha 1890 logo 17:15.09
M 5000 m Nedvěd Roman 98 A. C. Sparta Praha logo 17:25.32
M 5000 m Novotný Jan 78 SK Aritma Praha logo 17:48.13 17:48.13
M 5000 m Polášek Jan Ferdinand 88 AC Praha 1890 logo
M 5000 m Preibisch Jan 83 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 17:45.00
M 5000 m Procházka Michal 82 Univerzitní sportovní klub Praha logo 16:07.46
M 5000 m Sedláček Ondřej 82 SC Radotín Praha logo 17:11.40
M 5000 m Šára Pavel 74 AC Praha 1890 logo 17:19.85
M 5000 m Teplý Ondřej 78 SK Aritma Praha logo
M 5000 m Záhrobský Lukáš 96 A. C. Sparta Praha logo 17:05.63
M 5000 m Zouhar František 82 AC Praha 1890 logo
M 110 m př. Bednář Dominik 98 A. C. Sparta Praha logo 16.23
M 110 m př. Běhan Tomáš 85 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
M 110 m př. Čepera Jan 92 AC Praha 1890 logo 20.00
M 110 m př. Dubský Petr 89 SC Radotín Praha logo 19.06
M 110 m př. Hečko Jan 97 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 17.21 18.05
M 110 m př. Hupka Ivan 91 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M 110 m př. Hykeš Radek 90 Univerzitní sportovní klub Praha logo 17.87
M 110 m př. Jakoubek Jiří 90 Univerzitní sportovní klub Praha logo 16.14
M 110 m př. Janoušek Jan 98 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M 110 m př. Junek Jakub 97 SC Radotín Praha logo 20.31
M 110 m př. Kubelka Filip 79 SK Aritma Praha logo 18.50
M 110 m př. Macháček Stanislav 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 18.00
M 110 m př. Novotný Jan 78 SK Aritma Praha logo 22.35
M 110 m př. Pour Josef 56 SK Kotlářka Praha logo
M 110 m př. Schön Martin 82 SC Radotín Praha logo 24.41
M 110 m př. Šára Pavel 74 AC Praha 1890 logo 25.59
M 110 m př. Tomeš Jakub 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 20.00
M 110 m př. Votinský Ondřej 92 SK Kotlářka Praha logo
M výška Bílý Petr 76 AC Praha 1890 logo
M výška Duran David 00 AC Praha 1890 logo 1.60
M výška Ehrenberger Adam 01 Univerzitní sportovní klub Praha logo 1.50
M výška Gorski Maciej 00 A. C. Sparta Praha logo 1.70
M výška Hečko Jan 97 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 1.79 1.79
M výška Holoubek Lukáš 99 Univerzitní sportovní klub Praha logo 1.98
M výška Hykeš Radek 90 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M výška Jahoda Jakub 01 SK Kotlářka Praha logo
M výška Junek Jakub 97 SC Radotín Praha logo 1.64
M výška Kubelka Filip 79 SK Aritma Praha logo 1.75 1.71
M výška Macháček Martin 01 SK Kotlářka Praha logo
M výška Macháček Stanislav 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 1.60
M výška Maršík Jan 85 ŠAK Novoborská Praha logo
M výška Podušel Jakub 00 A. C. Sparta Praha logo 1.70
M výška Sluka Petr 93 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M výška Vosecký Ondřej 71 AC Praha 1890 logo
M výška Votinský Ondřej 92 SK Kotlářka Praha logo 1.70
M výška Vrátný Kamil 72 AC Praha 1890 logo
M dálka Bednář Dominik 98 A. C. Sparta Praha logo 1.62 5.78
M dálka Bílý Petr 76 AC Praha 1890 logo
M dálka Dobáš David 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 5.59
M dálka Dubský Petr 89 SC Radotín Praha logo 6.06
M dálka Gorski Maciej 00 A. C. Sparta Praha logo 5.98 5.46
M dálka Hečko Jan 97 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 6.31 6.15
M dálka Holoubek Lukáš 99 Univerzitní sportovní klub Praha logo 5.96
M dálka Hykeš Radek 90 Univerzitní sportovní klub Praha logo 6.08
M dálka Jakoubek Jiří 90 Univerzitní sportovní klub Praha logo 5.99
M dálka Maršík Jan 85 ŠAK Novoborská Praha logo
M dálka Martinský Matyáš Jan 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 5.08
M dálka Ondřej Jakub 89 SK Aritma Praha logo
M dálka Pařízek Lukáš 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
M dálka Podušel Jakub 00 A. C. Sparta Praha logo 5.23
M dálka Pražan Jiří 93 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M dálka Richter Pavel 68 TJ ČZU Praha logo
M dálka Sluka Petr 93 Univerzitní sportovní klub Praha logo 6.00
M dálka Šedivý Jan 00 ŠAK Novoborská Praha logo 5.56
M dálka Vaněček Jan 02 SK Kotlářka Praha logo 5.37
M dálka Voců David 03 ŠAK Novoborská Praha logo
M dálka Vodička Tomáš 97 SC Radotín Praha logo 6.20
M dálka Voldřich Václav 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
M dálka Vosecký Ondřej 71 AC Praha 1890 logo
M dálka Votinský Ondřej 92 SK Kotlářka Praha logo 5.80
M dálka Vrátný Kamil 72 AC Praha 1890 logo
M koule 7,26kg Ayeboua Michal 84 SK Kotlářka Praha logo 12.49
M koule 7,26kg Dostál Jan 72 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 10.05
M koule 7,26kg Exner Jan 86 A. C. Sparta Praha logo 13.25 11.91
M koule 7,26kg Hyška Martin 77 A. C. Sparta Praha logo 13.25 10.74
M koule 7,26kg Janeček Miroslav 73 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
M koule 7,26kg Jindřich Luboš 85 ŠAK Novoborská Praha logo 10.14
M koule 7,26kg Kubelka Filip 79 SK Aritma Praha logo 10.20 10.19
M koule 7,26kg Langer Martin 84 A. C. Sparta Praha logo 12.96
M koule 7,26kg Mácha Pavel 75 ŠAK Novoborská Praha logo
M koule 7,26kg Maršík Jan 85 ŠAK Novoborská Praha logo
M koule 7,26kg Matras Petr 83 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 11.33
M koule 7,26kg Pepperný Karel 76 SK Aritma Praha logo 10.42
M koule 7,26kg Severín David 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo
M koule 7,26kg Strnad Filip 88 SK Aritma Praha logo
M koule 7,26kg Zahrádka Jakub 90 SC Radotín Praha logo 11.28 11.14
M koule 7,26kg Zahrádka Zbyněk 80 SK Aritma Praha logo
M koule 7,26kg Závada Milan 64 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 08.30
M disk 2kg Čepera Jan 92 AC Praha 1890 logo
M disk 2kg Doboš Bohumil 89 ŠAK Novoborská Praha logo
M disk 2kg Dostál Jan 72 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 34.22
M disk 2kg Duba Jiří 91 SC Radotín Praha logo 35.89
M disk 2kg Ešpandr Martin 76 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 28.13
M disk 2kg Exner Jan 86 A. C. Sparta Praha logo 35.53 31.42
M disk 2kg Fic Jaroslav 61 Univerzitní sportovní klub Praha logo
M disk 2kg Hyška Martin 77 A. C. Sparta Praha logo 42.05
M disk 2kg Jakubec Michal 88 ŠAK Novoborská Praha logo
M disk 2kg Janeček Miroslav 73 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 25.99
M disk 2kg Jindřich Luboš 85 ŠAK Novoborská Praha logo
M disk 2kg Kotrouš Jan 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 25.67
M disk 2kg Langer Martin 84 A. C. Sparta Praha logo 35.02
M disk 2kg Mácha Pavel 75 ŠAK Novoborská Praha logo
M disk 2kg Mašek Petr 62 TJ ČZU Praha logo
M disk 2kg Matras Petr 83 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 32.04
M disk 2kg Pařízek Lukáš 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 24.83
M disk 2kg Pepperný Karel 76 SK Aritma Praha logo 32.83
M disk 2kg Ploček David 95 SC Radotín Praha logo 33.24
M disk 2kg Richter Pavel 68 TJ ČZU Praha logo
M disk 2kg Severín David 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo
M disk 2kg Sirotek Jan 97 SC Radotín Praha logo 36.62
M disk 2kg Strnad Filip 88 SK Aritma Praha logo
M disk 2kg Zahrádka Jakub 90 SC Radotín Praha logo 32.41
M disk 2kg Zahrádka Zbyněk 80 SK Aritma Praha logo 27.81
M disk 2kg Závada Milan 64 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 27.30
J výška Říha Vojtěch 99 ASK Slavia Praha logo 1.76
Dci disk 1,5kg Pešťák Tomáš 00 A. C. Sparta Praha logo 46.15
Ž 100 m Ambrožová Aneta 02 SK Kotlářka Praha logo 14.60
Ž 100 m Baziková Justýna 98 SK Aritma Praha logo 14.08
Ž 100 m Beránková Martina 71 SK Kotlářka Praha logo
Ž 100 m Březinová Tereza 00 A. C. Sparta Praha logo 14.25
Ž 100 m Čechová Alžběta 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 14.56
Ž 100 m Dvořáková Dana 71 AC Praha 1890 logo 14.60
Ž 100 m Charvátová Klára 99 A. C. Sparta Praha logo 14.08 14.94
Ž 100 m Jamrišková Johana 99 A. C. Sparta Praha logo 14.96
Ž 100 m Kavříková Natálie 03 SK Kotlářka Praha logo 14.16
Ž 100 m Lánská Barbora 02 SK Kotlářka Praha logo 13.68
Ž 100 m Martínková Eliška 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Ž 100 m Mezihoráková Hana 01 SC Radotín Praha logo 14.12
Ž 100 m Mravčíková Magdaléna 01 SK Aritma Praha logo
Ž 100 m Schönpflugová Eliška 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Ž 100 m Slavíková Veronika 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 13.25 13.25
Ž 100 m Steinerová Anna 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Ž 100 m Šeblová Marcela 00 A. C. Sparta Praha logo 13.60
Ž 100 m Špačková Tereza 00 SC Radotín Praha logo 13.45
Ž 100 m Táborská Denisa 01 SC Radotín Praha logo 13.97
Ž 200 m Ambrožová Aneta 02 SK Kotlářka Praha logo
Ž 200 m Beránková Martina 71 SK Kotlářka Praha logo
Ž 200 m Boučková Alice 97 SC Radotín Praha logo 27.31
Ž 200 m Březinová Tereza 00 A. C. Sparta Praha logo 30.25
Ž 200 m Čechová Alžběta 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Ž 200 m Dvořáková Dana 71 AC Praha 1890 logo 31.00
Ž 200 m Hobzová Kateřina 99 SC Radotín Praha logo 28.93
Ž 200 m Honsová Eliška 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 29.30 30.30
Ž 200 m Charvátová Klára 99 A. C. Sparta Praha logo 30.25
Ž 200 m Jamrišková Johana 99 A. C. Sparta Praha logo 30.20
Ž 200 m Kavříková Natálie 03 SK Kotlářka Praha logo 29.85
Ž 200 m Martínková Eliška 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 30.78
Ž 200 m Mezihoráková Hana 01 SC Radotín Praha logo 29.34
Ž 200 m Petržilková Tereza 93 AK ŠKODA Plzeň logo 24.38
Ž 200 m Poborská Eliška 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Ž 200 m Špačková Kateřina 00 SC Radotín Praha logo 29.67
Ž 200 m Táborská Denisa 01 SC Radotín Praha logo 29.64
Ž 800 m Hildprandtová Simona 01 SC Radotín Praha logo 2:44.34
Ž 800 m Holečková Vladimíra 96 AC Praha 1890 logo
Ž 800 m Husáková Kateřina 98 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 2:26.87
Ž 800 m Novotná Michaela 92 AC Praha 1890 logo
Ž 800 m Růžičková Tereza 90 SC Radotín Praha logo
Ž 800 m Sýkorová Radka 82 AC Praha 1890 logo
Ž 800 m Špačková Tereza 00 SC Radotín Praha logo 2:39.43
Ž 800 m Ticháčková Monika 01 SC Radotín Praha logo 2:40.88
Ž 800 m Vrlová Jana 73 AC Praha 1890 logo
Ž 800 m Zvolánková Lucie 02 SK Aritma Praha logo 2:17.34
Ž 2000 m Bačová Barbora 87 AC Praha 1890 logo
Ž 2000 m Hanušová Veronika 02 AC Praha 1890 logo
Ž 2000 m Hůlová Gabriela 96 SC Radotín Praha logo 8:10.35
Ž 2000 m Křížová Lenka 74 AC Praha 1890 logo
Ž 2000 m Nejedlá Barbora 99 A. C. Sparta Praha logo
Ž 2000 m Sýkorová Radka 82 AC Praha 1890 logo
Ž 2000 m Šimonová Laura 00 A. C. Sparta Praha logo
Ž 2000 m Vavrušová Helena 61 AC Praha 1890 logo
Ž 2000 m Vrlová Jana 73 AC Praha 1890 logo
Ž 100 m př. Březinová Tereza 00 A. C. Sparta Praha logo 16.53
Ž 100 m př. Hobzová Kateřina 99 SC Radotín Praha logo 17.52
Ž 100 m př. Honsová Eliška 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 21.50
Ž 100 m př. Kotroušová Michaela 90 ASK Slavia Praha logo 14.78
Ž 100 m př. Krejčí Václavková Žaneta 80 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Ž 100 m př. Osobová Lucie 85 Univerzitní sportovní klub Praha logo 15.65
Ž 100 m př. Slavíková Veronika 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 17.10
Ž 100 m př. Špačková Kateřina 00 SC Radotín Praha logo 18.14
Ž výška Boučková Alice 97 SC Radotín Praha logo 1.54
Ž výška Honsová Eliška 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 1.32 1.30
Ž výška Jagošová Kateřina 96 TJ ČZU Praha logo 1.35
Ž výška Lánská Barbora 02 SK Kotlářka Praha logo 1.51
Ž výška Melicherová Petra 99 SC Radotín Praha logo 1.60
Ž výška Osobová Lucie 85 Univerzitní sportovní klub Praha logo 1.60
Ž výška Slavíková Veronika 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 1.51 1.51
Ž dálka Balcarová Gabriela 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Ž dálka Baziková Justýna 98 SK Aritma Praha logo 4.63
Ž dálka Holečková Vladimíra 96 AC Praha 1890 logo
Ž dálka Kavříková Natálie 03 SK Kotlářka Praha logo
Ž dálka Kotroušová Michaela 90 ASK Slavia Praha logo 5.85
Ž dálka Michálková Alena 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Ž dálka Mravčíková Magdaléna 01 SK Aritma Praha logo 4.09
Ž dálka Skyvová Marcela 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Ž dálka Slámová Adéla 99 SC Radotín Praha logo 4.63
Ž dálka Steinerová Anna 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Ž dálka Uhrová Karolína 99 SK Kotlářka Praha logo 4.49
Ž dálka Venclová Klára 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Ž koule 4kg Andrštová Martina 90 SC Radotín Praha logo 08.55
Ž koule 4kg Beránková Martina 71 SK Kotlářka Praha logo
Ž koule 4kg Boučková Alice 97 SC Radotín Praha logo 10.69
Ž koule 4kg Dvořáková Dana 71 AC Praha 1890 logo
Ž koule 4kg Gabrielová Zuzana 74 AC Praha 1890 logo 09.20
Ž koule 4kg Jersáková Tereza 77 AC Praha 1890 logo
Ž koule 4kg Krejčí Václavková Žaneta 80 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 10.60
Ž koule 4kg Křížová Květa 01 AC Praha 1890 logo
Ž koule 4kg Mičánková Tereza 96 A. C. Sparta Praha logo 10.98
Ž koule 4kg Pallová Klára 01 A. C. Sparta Praha logo 10.26
Ž koule 4kg Peterková Milada 48 A. C. Sparta Praha logo
Ž koule 4kg Plecitá Eliška 97 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 08.37
Ž koule 4kg Růžičková Milada 68 SC Radotín Praha logo
Ž koule 4kg Šeblová Marcela 00 A. C. Sparta Praha logo
Ž koule 4kg Vaňková Adéla 01 A. C. Sparta Praha logo
Ž koule 4kg Votinská Evženie 71 SK Kotlářka Praha logo
Ž disk 1kg Andrštová Martina 90 SC Radotín Praha logo
Ž disk 1kg Gabrielová Zuzana 74 AC Praha 1890 logo 26.33
Ž disk 1kg Jersáková Tereza 77 AC Praha 1890 logo
Ž disk 1kg Krejčí Václavková Žaneta 80 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 28.22
Ž disk 1kg Křížová Květa 01 AC Praha 1890 logo
Ž disk 1kg Mičánková Tereza 96 A. C. Sparta Praha logo 30.25
Ž disk 1kg Michálková Alena 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 22.79
Ž disk 1kg Pallová Klára 01 A. C. Sparta Praha logo 30.35 18.24
Ž disk 1kg Peterková Milada 48 A. C. Sparta Praha logo 20.30
Ž disk 1kg Plecitá Eliška 97 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 27.83
Ž disk 1kg Růžičková Milada 68 SC Radotín Praha logo
Ž disk 1kg Vaňková Adéla 01 A. C. Sparta Praha logo 29.62
Ž disk 1kg Votinská Evženie 71 SK Kotlářka Praha logo
Dky 2000 m Tillmann Ingrid 00 AC Čáslav z.s. logo
Dky výška Jaškina Anna 01 ASK Slavia Praha logo 1.61