Seznam přihlášek

3. kolo Krajského přeboru družstev mužů Středočeského kraje, Beroun, 10. 9. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 100 m Drohobecký Radek 75 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 100 m Herout Jan 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 15.27
M 100 m Horník Martin 76 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 100 m Kostič Vladimir 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 11.68
M 100 m Kuník Josef 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 100 m Pištěk Jaroslav 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 13.50
M 100 m Sekyra Jiří 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 11.71
M 100 m Šabata Matěj 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 100 m Škrland Ondřej 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 11.95
M 100 m Vitásek Tomáš 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 12.35
M 200 m Dryák Vojtěch 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 26.27
M 200 m Kostič Vladimir 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 23.67
M 200 m Sekyra Jiří 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 23.18
M 200 m Šabata Matěj 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 200 m Vitásek Tomáš 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 25.12
M 400 m Cihlář Jan 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 400 m Dryák Vojtěch 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 55.87
M 400 m Hofmann Ondřej 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 54.79
M 400 m Moulis Lukáš 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 53.33
M 1500 m Hofmann Ondřej 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 4:14.32
M 1500 m Košťálek Josef 84 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 1500 m Moulis Lukáš 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 4:08.54
M 1500 m Raboch Ivan 66 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 1500 m Raboch Martin 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 5:23.26
M 3000 m Cihlář Zdislav 64 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 3000 m Košťálek Josef 84 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 3000 m Nový Matěj 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 3000 m Raboch Ivan 66 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M 3000 m Rákosník Luboš 74 Jihočeský klub maratonců z.s. logo 09:58.00
M 3000 m Rumpík Viktor 88 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M výška Horník Martin 76 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M výška Kasan Michal 64 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M výška Němec Pavel 74 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M výška Sudek Adam 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 1.70
M dálka Drohobecký Radek 75 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M dálka Herout Jan 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M dálka Holina Radimír 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 5.20
M dálka Kostič Vladimir 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 6.14
M dálka Pištěk Jaroslav 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 5.19
M koule 7,26kg Horník Martin 76 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M koule 7,26kg Košťál Jan 70 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M koule 7,26kg Vondra Miroslav 72 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 08.87
M koule 7,26kg Vykysalý Petr 72 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 08.75
M disk 2kg Kasan Michal 64 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M disk 2kg Košťál Jan 70 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M disk 2kg Němec Pavel 74 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 29.79
M disk 2kg Vondra Miroslav 72 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 22.17
M kladivo 7,26kg Hanuš Karel 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 42.40
M kladivo 7,26kg Košťál Jan 70 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M kladivo 7,26kg Sklenář Petr 65 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 28.15
M oštěp 800g Hanuš Karel 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 27.27
M oštěp 800g Kapalín Jakub 99 ATLETIK RUDNÁ logo 28.86
M oštěp 800g Kasan Michal 64 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo
M oštěp 800g Vondra Miroslav 72 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 28.32
M oštěp 800g Vykysalý Petr 72 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 29.18
Dci kladivo 5kg Hanuš Karel 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 57.76
Žci kladivo 4kg Herout Jan 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 21.50
Žci kladivo 4kg Mareš Šimon 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. logo 39.37
Dky výška Baldová Kateřina 01 ATLETIK RUDNÁ logo 1.56
Žky 100 m Pazderová Aneta 03 ATLETIK RUDNÁ logo
Žky výška Pazderová Aneta 03 ATLETIK RUDNÁ logo 1.51
Žky disk 0,75kg Hronová Kateřina 03 ATLETIK RUDNÁ logo 29.28