Seznam přihlášek

Krajský přebor staršího a mladšího žactva, Jihlava, 9. 9. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žci 60 m Blaha Jiří 02 TJ Jiskra Humpolec logo 07.50
Žci 60 m Forman Tomáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.92
Žci 60 m Hembera Jakub 03 SK Žirovnice 08.69
Žci 60 m Kincl Pavel 02 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 08.59
Žci 60 m Konvalina Tomáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.65
Žci 60 m Koutník David 03 TJ Jiskra Humpolec logo
Žci 60 m Lovětínský Pavel 02 Atletika Jihlava logo 07.89
Žci 60 m Matějka Zdeněk 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 08.34
Žci 60 m Musil Daniel 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.72
Žci 60 m Šámal Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.28
Žci 60 m Vilím Jan 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.44
Žci 60 m Zach Aleš 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 08.77
Žci 60 m Zákora Tadeáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.54
Žci 150 m Blaha Jiří 02 TJ Jiskra Humpolec logo
Žci 150 m Kaválek Tomáš 03 Atletika Jihlava logo
Žci 150 m Musil Daniel 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 18.80
Žci 150 m Zákora Tadeáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 18.44
Žci 300 m Koutník David 03 TJ Jiskra Humpolec logo
Žci 300 m Lovětínský Pavel 02 Atletika Jihlava logo 41.21
Žci 300 m Smolík Petr 02 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 45.69
Žci 300 m Souček Matyáš 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo 40.58
Žci 300 m Vilím Jan 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 37.14
Žci 800 m Matějka Zdeněk 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žci 1500 m Souček Matyáš 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo 5:06.07
Žci 100 m př. Brát Jan 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 15.22
Žci 100 m př. Budig Matouš 03 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 14.95
Žci 100 m př. Hembera Jakub 03 SK Žirovnice 18.91
Žci 100 m př. Ježek Vojtěch 03 SK Žirovnice 18.19
Žci 100 m př. Konvalina Tomáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 14.16
Žci 100 m př. Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 15.06
Žci 200 m př. Brát Jan 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 30.74
Žci 200 m př. Budig Matouš 03 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 30.64
Žci 200 m př. Černovický Adam 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 60.01
Žci 200 m př. Hembera Jakub 03 SK Žirovnice 35.40
Žci 200 m př. Ježek Vojtěch 03 SK Žirovnice 34.26
Žci 200 m př. Šámal Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 29.24
Žci 200 m př. Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 28.22
Žci 200 m př. Vrzal Sebastian 02 Atletika Jihlava logo 31.34
Žci výška Kincl Pavel 02 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 1.58
Žci výška Kolář Vojtěch 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo 1.57
Žci výška Koutník David 03 TJ Jiskra Humpolec logo
Žci výška Novák Tomáš 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 1.49
Žci výška Smolík Petr 02 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 1.61
Žci tyč Burian Martin 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 2.80
Žci dálka Blaha Jiří 02 TJ Jiskra Humpolec logo 5.82
Žci dálka Čaněk Antonín 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žci dálka Forman Tomáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 5.75
Žci dálka Kaválek Tomáš 03 Atletika Jihlava logo 4.22
Žci dálka Kolář Vojtěch 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo
Žci dálka Matějka Zdeněk 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 4.77
Žci dálka Smolík Petr 02 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 4.20
Žci dálka Vrzal Sebastian 02 Atletika Jihlava logo 5.38
Žci koule 4kg Čaněk Antonín 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žci koule 4kg Kaplánek Jakub 02 Atletika Jihlava logo 12.14
Žci koule 4kg Kolář Vojtěch 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo 11.22
Žci koule 4kg Kotrba Vít 03 TJ Slavoj BANES Pacov logo 10.94
Žci koule 4kg Kovařík Pavel 02 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 08.03
Žci koule 4kg Lovětínský Pavel 02 Atletika Jihlava logo 09.67
Žci koule 4kg Němeček Filip 03 Atletika Jihlava logo 06.05
Žci koule 4kg Novák Jakub 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 10.50
Žci koule 4kg Zach Aleš 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 07.73
Žci disk 1kg Čaněk Antonín 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žci disk 1kg Černovický Adam 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 15.09
Žci disk 1kg Kaplánek Jakub 02 Atletika Jihlava logo 32.41
Žci disk 1kg Němeček Filip 03 Atletika Jihlava logo 17.74
Žci disk 1kg Novák Jakub 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 24.35
Žci disk 1kg Novák Tomáš 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 24.82
Žci disk 1kg Teplý Vojtěch 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 39.78
Žci kladivo 4kg Černovický Adam 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 14.92
Žci kladivo 4kg Kotrba Vít 03 TJ Slavoj BANES Pacov logo 34.77
Žci kladivo 4kg Kovařík Pavel 02 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 21.54
Žci kladivo 4kg Novák Jakub 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 29.20
Žci kladivo 4kg Novák Tomáš 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 25.31
Žci kladivo 4kg Zach Aleš 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 18.23
Žci oštěp 600g Burian Martin 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 41.08
Žci oštěp 600g Ježek Vojtěch 03 SK Žirovnice 28.36
Žci oštěp 600g Kaplánek Jakub 02 Atletika Jihlava logo 45.75
Žci oštěp 600g Kaválek Tomáš 03 Atletika Jihlava logo 25.30
Žci oštěp 600g Kincl Pavel 02 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žci oštěp 600g Teplý Vojtěch 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 39.20
Žci oštěp 600g Vrzal Sebastian 02 Atletika Jihlava logo 23.81
Žcm 60 m Koucký Jakub 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo 09.26
Žcm 60 m Kružík Tomáš 04 Atletika Jihlava logo 08.78
Žcm 60 m Ludes Filip 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.50
Žcm 60 m Manďák Dominik 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 09.06
Žcm 60 m Musil Ondřej 06 Atletika Jihlava logo 09.57
Žcm 60 m Musil Radek 04 Atletika Jihlava logo 09.37
Žcm 60 m Nousek Filip 05 TJ Jiskra Humpolec logo 08.88
Žcm 60 m Podrábský Jan 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 09.76
Žcm 60 m Vincenc Tomáš 04 TJ Jiskra Humpolec logo 08.09
Žcm 150 m Fišer Tomáš 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žcm 150 m Koucký Jakub 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo 22.96
Žcm 150 m Ludes Filip 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 21.70
Žcm 150 m Minks Daniel 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žcm 150 m Musil Ondřej 06 Atletika Jihlava logo 24.28
Žcm 150 m Musil Radek 04 Atletika Jihlava logo
Žcm 150 m Nousek Filip 05 TJ Jiskra Humpolec logo 21.78
Žcm 150 m Vincenc Tomáš 04 TJ Jiskra Humpolec logo 19.97
Žcm 800 m Dočkal Daniel 05 TJ Jiskra Humpolec logo 2:33.86
Žcm 800 m Dreisig Mikuláš 06 Atletika Jihlava logo 2:33.50
Žcm 800 m Fišer Tomáš 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 2:57.12
Žcm 800 m Holenda Filip 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 2:52.44
Žcm 800 m Králík Vít 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 2:54.04
Žcm 800 m Manďák Dominik 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 2:54.22
Žcm 800 m Minks Daniel 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 2:56.39
Žcm 60 m př. Holenda Filip 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 15.36
Žcm výška Kružík Tomáš 04 Atletika Jihlava logo 1.43
Žcm výška Svoboda Matyáš 04 Atletika Jihlava logo 1.25
Žcm dálka Dreisig Mikuláš 06 Atletika Jihlava logo 4.36
Žcm dálka Holenda Filip 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 3.40
Žcm dálka Koucký Jakub 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo 3.36
Žcm dálka Králík Vít 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 4.08
Žcm dálka Manďák Dominik 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 3.84
Žcm dálka Musil Radek 04 Atletika Jihlava logo 3.72
Žcm dálka Nousek Filip 05 TJ Jiskra Humpolec logo 3.81
Žcm dálka Podrábský Jan 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 3.83
Žcm dálka Štancl Daniel 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 4.48
Žcm koule 3kg Kincl Martin 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žcm koule 3kg Ludes Filip 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 09.00
Žcm koule 3kg Martínek Jakub 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 12.00
Žcm koule 3kg Svoboda Matyáš 04 Atletika Jihlava logo 09.18
Žcm oštěp 500g Dreisig Mikuláš 06 Atletika Jihlava logo
Žcm oštěp 500g Kincl Martin 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žcm oštěp 500g Kružík Tomáš 04 Atletika Jihlava logo 24.13
Žcm oštěp 500g Martínek Jakub 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 29.40
Žcm oštěp 500g Musil Ondřej 06 Atletika Jihlava logo
Žcm oštěp 500g Svoboda Matyáš 04 Atletika Jihlava logo
Žcm oštěp 500g Štancl Daniel 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žcm oštěp 500g Vincenc Tomáš 04 TJ Jiskra Humpolec logo
Žcm oštěp 600g Němeček Filip 03 Atletika Jihlava logo 15.75
Žcm kriket Dreisig Mikuláš 06 Atletika Jihlava logo 43.15
Žcm kriket Kincl Martin 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žcm kriket Králík Vít 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žcm kriket Kružík Tomáš 04 Atletika Jihlava logo 46.68
Žcm kriket Martínek Jakub 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 56.22
Žcm kriket Musil Ondřej 06 Atletika Jihlava logo 40.45
Žcm kriket Podrábský Jan 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 35.36
Žcm kriket Svoboda Matyáš 04 Atletika Jihlava logo 48.95
Žcm kriket Štancl Daniel 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Dky disk 1kg Krajčová Eliška 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 32.18
Dky kladivo 3kg Krajčová Eliška 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 47.86
Žky 60 m Achcenitová Martina 03 Atletika Jihlava logo 08.48
Žky 60 m Beránková Simona 02 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo
Žky 60 m Cardová Veronika 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo 08.50
Žky 60 m Čečková Magdaléna 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 10.08
Žky 60 m Filipová Klára 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo 08.47
Žky 60 m Giger Nathalie Felici 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 08.46
Žky 60 m Prodělalová Aneta 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 09.15
Žky 60 m Puzrlová Vendula 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.81
Žky 60 m Rašovská Zuzana 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.36
Žky 60 m Řeháková Marie 02 Atletika Jihlava logo 08.99
Žky 60 m Smolíková Kateřina 02 Atletika Jihlava logo 08.14
Žky 60 m Strnadová Sára 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo
Žky 60 m Šafránková Jana 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.94
Žky 60 m Štanclová Nikola 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žky 60 m Ventrubová Aneta 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.58
Žky 60 m Zdražilová Natálie 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 08.59
Žky 60 m Znamínková Rozárrie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 08.52
Žky 150 m Achcenitová Martina 03 Atletika Jihlava logo 20.74
Žky 150 m Cardová Veronika 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo 20.11
Žky 150 m Dubová Simona 03 Atletika Jihlava logo 20.45
Žky 150 m Hodásová Alexandra 03 Atletika Jihlava logo 21.60
Žky 150 m Karásková Jana 02 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žky 150 m Řeháková Marie 02 Atletika Jihlava logo 22.18
Žky 150 m Šafránková Jana 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo 19.54
Žky 150 m Ventrubová Aneta 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 21.31
Žky 150 m Zdražilová Natálie 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 20.16
Žky 150 m Znamínková Rozárrie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 21.41
Žky 300 m Beránková Simona 02 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 51.92
Žky 300 m Cardová Veronika 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo 44.67
Žky 300 m Čečková Magdaléna 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žky 300 m Dubová Simona 03 Atletika Jihlava logo
Žky 300 m Giger Nathalie Felici 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 44.85
Žky 300 m Němcová Andrea 02 Atletika Jihlava logo 49.86
Žky 300 m Palánová Anežka 03 Atletika Jihlava logo
Žky 300 m Váňová Mirka 03 Atletika Jihlava logo 47.61
Žky 1500 m Němcová Andrea 02 Atletika Jihlava logo 5:18.12
Žky 1500 m Podrábská Věra 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 5:16.65
Žky 100 m př. Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 14.30 14.30
Žky 100 m př. Kováčová Natálie 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 16.32
Žky 100 m př. Smítková Tereza 02 TJ Spartak Vlašim logo 15.30
Žky 100 m př. Ventrubová Aneta 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 18.46
Žky 200 m př. Kováčová Natálie 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 31.71
Žky 200 m př. Puzrlová Vendula 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 33.40
Žky 200 m př. Rašovská Zuzana 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 33.36
Žky 200 m př. Smítková Tereza 02 TJ Spartak Vlašim logo 31.48
Žky 200 m př. Váňová Mirka 03 Atletika Jihlava logo 36.21
Žky výška Mašterová Eliška 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 1.42
Žky výška Smolíková Kateřina 02 Atletika Jihlava logo 1.51
Žky výška Štanclová Nikola 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 1.35
Žky dálka Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 5.73 5.73
Žky dálka Dubová Simona 03 Atletika Jihlava logo 4.55
Žky dálka Filipová Klára 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo 4.39
Žky dálka Hodásová Alexandra 03 Atletika Jihlava logo 4.49
Žky dálka Karásková Jana 02 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žky dálka Mašterová Eliška 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 4.28
Žky dálka Prodělalová Aneta 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žky dálka Puzrlová Vendula 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 4.46
Žky dálka Rašovská Zuzana 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 4.87
Žky dálka Strnadová Sára 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 4.08
Žky koule 3kg Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. logo 12.24 12.24
Žky koule 3kg Čejková Denisa 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 10.07
Žky koule 3kg Dostálová Barbora 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 09.98
Žky koule 3kg Lišková Tereza 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 10.18
Žky koule 3kg Strnadová Sára 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.16
Žky koule 3kg Škarková Tereza 03 Atletika Jihlava logo 10.54
Žky disk 0,75kg Čejková Denisa 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 23.16
Žky disk 0,75kg Dostálová Barbora 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 34.17
Žky disk 0,75kg Krajčová Aneta 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 21.94
Žky disk 0,75kg Lišková Tereza 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 27.36
Žky disk 0,75kg Škarková Tereza 03 Atletika Jihlava logo 30.63
Žky kladivo 3kg Karásková Jana 02 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 17.54
Žky kladivo 3kg Krajčová Aneta 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žky kladivo 3kg Vaňková Pavla 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 18.03
Žky oštěp 500g Čejková Denisa 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 26.89
Žky oštěp 500g Dostálová Barbora 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 28.83
Žky oštěp 500g Kováčová Natálie 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 28.23
Žky oštěp 500g Krajčová Aneta 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 26.60
Žky oštěp 500g Lišková Tereza 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 33.54
Žky oštěp 500g Mašterová Eliška 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 21.51
Žky oštěp 500g Škarková Tereza 03 Atletika Jihlava logo 37.61
Žkm 60 m Báňová Natálie 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.49
Žkm 60 m Bednářová Nikola 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo
Žkm 60 m Císařová Johana 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 09.28
Žkm 60 m Dolejšová Natálie 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo 09.95
Žkm 60 m Doležalová Sabina 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žkm 60 m Klofáčová Kristýna 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo
Žkm 60 m Kopicová Zuzana 04 TJ Jiskra Humpolec logo
Žkm 60 m Kozojedová Lucie 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo 09.95
Žkm 60 m Krejčová Adéla 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 09.75
Žkm 60 m Kučerová Kristýna 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 09.82
Žkm 60 m Milotová Šárka 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.95
Žkm 60 m Nečadová Veronika 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 09.53
Žkm 60 m Novotná Marie 04 TJ Slavoj BANES Pacov logo 08.93
Žkm 60 m Pavlidu Sára 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 07.90
Žkm 60 m Rázlová Eliška 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 09.77
Žkm 60 m Říhová Sára 04 TJ Slavoj BANES Pacov logo 08.79
Žkm 60 m Samková Barbora 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 09.35
Žkm 60 m Šoukalová Aneta 06 Atletika Jihlava logo 10.17
Žkm 60 m Švihálková Vendula 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.92
Žkm 60 m Valentová Agáta 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 09.37
Žkm 60 m Vrbová Kateřina 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 09.31
Žkm 150 m Báňová Natálie 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo
Žkm 150 m Bednářová Nikola 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo
Žkm 150 m Bérešová Tereza 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo 25.37
Žkm 150 m Dvořáčková Denisa 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo
Žkm 150 m Horákovská Adéla 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo
Žkm 150 m Kopicová Zuzana 04 TJ Jiskra Humpolec logo
Žkm 150 m Kučerová Kristýna 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žkm 150 m Machovcová Julie 05 Atletika Jihlava logo 22.82
Žkm 150 m Milotová Šárka 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo
Žkm 150 m Pacalová Adéla 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 25.93
Žkm 150 m Pavlidu Sára 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 19.66
Žkm 150 m Remešová Eva 04 Atletika Jihlava logo 22.56
Žkm 150 m Samková Barbora 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 23.77
Žkm 150 m Střešňáková Veronika 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 21.21
Žkm 800 m Bednářová Barbora 06 Atletika Jihlava logo 3:23.26
Žkm 800 m Bérešová Tereza 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo 2:59.38
Žkm 800 m Horákovská Adéla 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo
Žkm 800 m Machovcová Julie 05 Atletika Jihlava logo 2:43.55
Žkm 800 m Střešňáková Veronika 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 2:36.67
Žkm 800 m Švihálková Vendula 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 2:53.60
Žkm 800 m Vaňková Pavla 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 2:48.46
Žkm 60 m př. Bednářová Barbora 06 Atletika Jihlava logo
Žkm 60 m př. Císařová Johana 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 13.60
Žkm 60 m př. Dolejšová Natálie 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo
Žkm 60 m př. Jaklová Kateřina 04 TJ Slavoj BANES Pacov logo 12.21
Žkm 60 m př. Říhová Sára 04 TJ Slavoj BANES Pacov logo 11.54
Žkm 60 m př. Vrzalová Patricie 04 Atletika Jihlava logo 09.69
Žkm výška Douchová Kateřina 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 1.30
Žkm výška Dvořáčková Denisa 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 1.42
Žkm výška Jaklová Kateřina 04 TJ Slavoj BANES Pacov logo 1.30
Žkm výška Nekovářová Klára 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 1.20
Žkm dálka Báňová Natálie 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 4.07
Žkm dálka Bednářová Barbora 06 Atletika Jihlava logo 2.89
Žkm dálka Bednářová Nikola 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo
Žkm dálka Císařová Johana 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 3.63
Žkm dálka Dolejšová Natálie 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo 3.34
Žkm dálka Doležalová Sabina 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 3.42
Žkm dálka Douchová Kateřina 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 3.46
Žkm dálka Kopicová Zuzana 04 TJ Jiskra Humpolec logo 4.36
Žkm dálka Kozojedová Lucie 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo 3.39
Žkm dálka Krejčová Adéla 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 3.56
Žkm dálka Machovcová Julie 05 Atletika Jihlava logo 3.38
Žkm dálka Malcová Natálie 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 3.84
Žkm dálka Milotová Šárka 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo
Žkm dálka Nečadová Veronika 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 4.09
Žkm dálka Novotná Marie 04 TJ Slavoj BANES Pacov logo 4.03
Žkm dálka Pavlidu Sára 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 4.76
Žkm dálka Rázlová Eliška 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo
Žkm dálka Říhová Sára 04 TJ Slavoj BANES Pacov logo 4.36
Žkm dálka Samková Barbora 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 3.75
Žkm dálka Šoukalová Aneta 06 Atletika Jihlava logo 3.19
Žkm dálka Švihálková Vendula 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 4.11
Žkm dálka Valentová Agáta 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 4.02
Žkm dálka Vrbová Kateřina 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 3.87
Žkm dálka Vrzalová Patricie 04 Atletika Jihlava logo 4.75
Žkm koule 2kg Dvořáčková Denisa 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 09.02
Žkm koule 2kg Jaklová Kateřina 04 TJ Slavoj BANES Pacov logo 09.09
Žkm koule 2kg Klofáčová Kristýna 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo
Žkm koule 2kg Kozojedová Lucie 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo
Žkm koule 2kg Krištofová Lucie 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 07.95
Žkm koule 2kg Nečadová Veronika 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 07.60
Žkm koule 2kg Novotná Marie 04 TJ Slavoj BANES Pacov logo 08.32
Žkm koule 2kg Remešová Eva 04 Atletika Jihlava logo 09.78
Žkm oštěp 400g Douchová Kateřina 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo
Žkm oštěp 400g Krištofová Lucie 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 17.57
Žkm oštěp 400g Pacalová Adéla 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žkm oštěp 400g Remešová Eva 04 Atletika Jihlava logo
Žkm oštěp 400g Střešňáková Veronika 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo
Žkm oštěp 400g Vaňková Pavla 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo
Žkm oštěp 400g Vrzalová Patricie 04 Atletika Jihlava logo
Žkm kriket Bérešová Tereza 06 TJ Slavoj BANES Pacov logo 31.31
Žkm kriket Douchová Kateřina 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 36.68
Žkm kriket Klofáčová Kristýna 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 31.13
Žkm kriket Krejčová Adéla 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 30.76
Žkm kriket Nekovářová Klára 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 29.25
Žkm kriket Pacalová Adéla 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žkm kriket Rázlová Eliška 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo
Žkm kriket Remešová Eva 04 Atletika Jihlava logo 50.39
Žkm kriket Šoukalová Aneta 06 Atletika Jihlava logo 21.12
Žkm kriket Vaňková Pavla 05 TJ Slavoj BANES Pacov logo 37.66
Žkm kriket Vrzalová Patricie 04 Atletika Jihlava logo 45.66