Seznam přihlášek

IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva, Brno, 7. 9. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žcm 60 m Filka Patrik 07 ASK Blansko logo 10.22
Žcm 60 m Frecer Josef 04 BYAC Brno 08.50
Žcm 60 m Kovář David 05 BYAC Brno 08.42
Žcm 60 m Krupa Vojtěch 06 AK Olymp Brno logo
Žcm 60 m Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.14
Žcm 60 m Mífek Filip 06 BYAC Brno 09.29
Žcm 60 m Němec Antonín 04 VSK Univerzita Brno logo 08.77
Žcm 60 m Pavlíček Marek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.72
Žcm 60 m Pham Martin 04 AK Olymp Brno logo 09.15
Žcm 60 m Sedlecký Martin 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 60 m Smetana Pavel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 09.23
Žcm 60 m Strapáč Ondřej 04 VSK Univerzita Brno logo 08.00
Žcm 60 m Vrbacký Tomáš 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 07.63
Žcm 300 m Frecer Josef 04 BYAC Brno 42.50
Žcm 300 m Galvas Matyáš 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 45.08
Žcm 300 m Hamšík Václav 05 VSK Univerzita Brno logo 50.37
Žcm 300 m Hanek Kryštof 05 VSK Univerzita Brno logo 46.48
Žcm 300 m Hanek Štěpán 05 VSK Univerzita Brno logo 45.51
Žcm 300 m Holík Vít 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 46.82
Žcm 300 m Merta Lukáš 07 BYAC Brno
Žcm 300 m Mífek Filip 06 BYAC Brno
Žcm 300 m Racek Josef 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 300 m Urbánek Matyáš 05 BYAC Brno 56.34
Žcm 300 m Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 42.52
Žcm 1500 m Doušek Tomáš 04 VSK Univerzita Brno logo 5:09.26
Žcm 1500 m Charvát Matyáš 05 BYAC Brno 5:28.87
Žcm 1500 m Kostruh Jan 04 VSK Univerzita Brno logo 5:44.84
Žcm 1500 m Křivánek Richard 06 BYAC Brno
Žcm 1500 m Malits Marek 04 ASK Blansko logo
Žcm 1500 m Odehnal Jakub 06 VSK Univerzita Brno logo
Žcm 1500 m Odehnal Jan 04 VSK Univerzita Brno logo 4:47.02
Žcm 1500 m Smetana Pavel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 5:08.97
Žcm 1500 m Soják Ondřej 05 BYAC Brno 5:35.27
Žcm 1500 m Zřídkaveselý Adam 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm dálka Dubec Omar 05 VSK Univerzita Brno logo
Žcm dálka Filka Patrik 07 ASK Blansko logo 3.05
Žcm dálka Galvas Matyáš 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.89
Žcm dálka Hamšík Václav 05 VSK Univerzita Brno logo 4.34
Žcm dálka Krška Šimon 05 BYAC Brno
Žcm dálka Krupa Vojtěch 06 AK Olymp Brno logo 3.65
Žcm dálka Merta Lukáš 07 BYAC Brno
Žcm dálka Nesvadba Mikuláš 05 BYAC Brno
Žcm dálka Sedláček Jiří 06 AK Olymp Brno logo 3.74
Žcm dálka Sedlecký Martin 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.09
Žcm dálka Soják Ondřej 05 BYAC Brno 4.02
Žcm dálka Vrbacký Tomáš 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 5.15
Žcm koule 3kg Hanek Kryštof 05 VSK Univerzita Brno logo 07.41
Žcm koule 3kg Hanek Štěpán 05 VSK Univerzita Brno logo 06.85
Žcm koule 3kg Holík Vít 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 07.31
Žcm koule 3kg Kovář David 05 BYAC Brno
Žcm koule 3kg Krška Šimon 05 BYAC Brno 05.88
Žcm koule 3kg Malits Marek 04 ASK Blansko logo 05.53
Žcm koule 3kg Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 06.53
Žcm koule 3kg Němec Antonín 04 VSK Univerzita Brno logo
Žcm koule 3kg Nesvadba Mikuláš 05 BYAC Brno 06.80
Žcm koule 3kg Neugebauer Adam 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 06.76
Žcm koule 3kg Pavlíček Marek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 07.56
Žcm koule 3kg Pham Martin 04 AK Olymp Brno logo 07.91
Žcm koule 3kg Racek Josef 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm koule 3kg Sedláček Jiří 06 AK Olymp Brno logo
Žcm koule 3kg Urbánek Matyáš 05 BYAC Brno 05.36
Žcm koule 3kg Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 60 m Andělová Agáta 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.44
Žkm 60 m Böhmová Veronika 06 SK Speed Brno, spolek logo 09.45 09.46
Žkm 60 m Francová Zuzana 04 AK Olymp Brno logo
Žkm 60 m Hutárková Veronika 04 VSK Univerzita Brno logo
Žkm 60 m Jadrná Julie 06 AK Olymp Brno logo 09.60
Žkm 60 m Jakusidisová Veronika 05 JAC Brno 08.23
Žkm 60 m Jelínková Andrea 04 VSK Univerzita Brno logo
Žkm 60 m Juríková Lucia 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.66
Žkm 60 m Kadrmasová Ellen 06 ASK Blansko logo
Žkm 60 m Klementová Klára 04 JAC Brno 08.67
Žkm 60 m Kučerová Radka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.59
Žkm 60 m Látalová Julie 04 ASK Blansko logo 09.08
Žkm 60 m Lorenzová Monika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.89
Žkm 60 m Lugošová Kristýna 04 AK Olymp Brno logo 08.94
Žkm 60 m Martinkovičová Patrície 04 JAC Brno 09.13
Žkm 60 m Melicharová Josefína 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 60 m Miková Julie 06 AK Olymp Brno logo
Žkm 60 m Myšková Tereza 05 JAC Brno 08.52
Žkm 60 m Pokorná Barbora 04 SK Speed Brno, spolek logo 09.14
Žkm 60 m Poláčková Natálie 06 ASK Blansko logo 09.66
Žkm 60 m Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 60 m Rusmanová Klára 04 AK Olymp Brno logo 09.16
Žkm 60 m Salčáková Dominika 04 JAC Brno 08.91
Žkm 60 m Slavíčková Tereza 04 JAC Brno 08.43
Žkm 60 m Šímová Veronika 04 VSK Univerzita Brno logo
Žkm 60 m Šťastná Sára 06 VSK Univerzita Brno logo
Žkm 60 m Teplá Adéla 04 VSK Univerzita Brno logo 08.38
Žkm 60 m Trkanová Zuzana 05 SK Speed Brno, spolek logo 09.45
Žkm 60 m Žižková Anna 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 300 m Bodečková Barbora 04 AK Olymp Brno logo
Žkm 300 m Hájková Klára 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 300 m Holasová Stela 04 JAC Brno
Žkm 300 m Hutárková Veronika 04 VSK Univerzita Brno logo 43.68
Žkm 300 m Jakusidisová Veronika 05 JAC Brno 45.45
Žkm 300 m Jelínková Andrea 04 VSK Univerzita Brno logo 48.45
Žkm 300 m Lorenzová Monika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 50.07
Žkm 300 m Lugošová Kristýna 04 AK Olymp Brno logo
Žkm 300 m Martinkovičová Patrície 04 JAC Brno 52.48
Žkm 300 m Pokorná Barbora 04 SK Speed Brno, spolek logo 47.00
Žkm 300 m Poláčková Natálie 06 ASK Blansko logo 50.99
Žkm 300 m Rusmanová Klára 04 AK Olymp Brno logo 48.87
Žkm 300 m Slavíčková Tereza 04 JAC Brno 45.15
Žkm 300 m Sommerová Denisa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 50.95
Žkm 300 m Šímová Veronika 04 VSK Univerzita Brno logo 46.60
Žkm 300 m Špalková Hana 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 300 m Šroubková Martina 04 JAC Brno 53.15
Žkm 300 m Šťastná Sára 06 VSK Univerzita Brno logo 46.25
Žkm 300 m Teplá Adéla 04 VSK Univerzita Brno logo 44.51
Žkm 300 m Tešnarová Nikola 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 60.38
Žkm 300 m Vetešková Sandra 06 AK Olymp Brno logo
Žkm 300 m Zahradníková Anděla 04 JAC Brno
Žkm 800 m Bezdíčková Dominika 06 JAC Brno 2:41.33
Žkm 800 m Böhmová Veronika 06 SK Speed Brno, spolek logo 2:52.56
Žkm 800 m Fraňková Clementina 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 800 m Hájková Klára 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:50.84
Žkm 800 m Horáková Ludmila 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:46.06
Žkm 800 m Hudečková Lucie 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:36.15
Žkm 800 m Macharáčková Anna 05 VSK Univerzita Brno logo 2:52.71
Žkm 800 m Matušková Julie 05 ASK Blansko logo 2:42.30
Žkm 800 m Peštová Dagmar 06 BYAC Brno 3:04.46
Žkm 800 m Pijáková Tereza 04 VSK Univerzita Brno logo 2:20.91
Žkm 800 m Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:46.68
Žkm 800 m Říháčková Anežka 06 BYAC Brno 3:01.84
Žkm 800 m Sigmundová Adéla 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:39.78
Žkm 800 m Svobodová Barbora 04 VSK Univerzita Brno logo 2:25.91
Žkm dálka Andělová Agáta 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.04
Žkm dálka Edesová Emily 04 AK Olymp Brno logo 4.02
Žkm dálka Fraňková Clementina 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm dálka Gorani Anita 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.35
Žkm dálka Hartmannová Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 3.95
Žkm dálka Holubářová Tereza 04 AK Olymp Brno logo 3.86
Žkm dálka Hudečková Lucie 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 3.50
Žkm dálka Jadrná Julie 06 AK Olymp Brno logo 3.53
Žkm dálka Juríková Lucia 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm dálka Kadrmasová Ellen 06 ASK Blansko logo
Žkm dálka Klementová Klára 04 JAC Brno 4.76
Žkm dálka Kučerová Radka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.88
Žkm dálka Látalová Julie 04 ASK Blansko logo
Žkm dálka Mašková Markéta 05 AK Olymp Brno logo 3.97
Žkm dálka Matušková Julie 05 ASK Blansko logo
Žkm dálka Miková Julie 06 AK Olymp Brno logo 3.33
Žkm dálka Myšková Tereza 05 JAC Brno 5.03
Žkm dálka Peštová Dagmar 06 BYAC Brno 3.82
Žkm dálka Říháčková Anežka 06 BYAC Brno 3.46
Žkm dálka Salčáková Dominika 04 JAC Brno 4.65
Žkm dálka Sommerová Denisa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.32
Žkm dálka Tešnarová Nikola 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 3.55
Žkm dálka Trkanová Zuzana 05 SK Speed Brno, spolek logo 4.10
Žkm dálka Vetešková Sandra 06 AK Olymp Brno logo
Žkm dálka Zahradníková Anděla 04 JAC Brno 4.20
Žkm koule 2kg Bezdíčková Dominika 06 JAC Brno 06.84
Žkm koule 2kg Bočková Antonie 04 JAC Brno 08.51
Žkm koule 2kg Bodečková Barbora 04 AK Olymp Brno logo
Žkm koule 2kg Edesová Emily 04 AK Olymp Brno logo 06.80
Žkm koule 2kg Francová Zuzana 04 AK Olymp Brno logo 07.67
Žkm koule 2kg Gorani Anita 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 10.67
Žkm koule 2kg Hartmannová Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.27
Žkm koule 2kg Holasová Stela 04 JAC Brno 10.74
Žkm koule 2kg Holubářová Tereza 04 AK Olymp Brno logo 06.65
Žkm koule 2kg Mašková Markéta 05 AK Olymp Brno logo 09.30
Žkm koule 2kg Melicharová Josefína 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.67
Žkm koule 2kg Špalková Hana 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm koule 2kg Šroubková Martina 04 JAC Brno 05.61
Žkm koule 2kg Žižková Anna 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 05.94