Seznam přihlášek

3. kolo KPD dorostu a juniorů, Jičín, 2. 9. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
J kladivo 6,25kg Bulíř David 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo
J 100 m Chlup Marek 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo 11.56
J 100 m Špringl Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo 12.84
J 100 m Velíšek Vladimír 99 AC Mladá Boleslav z.s. logo 11.04
J 200 m Florian Martin 01 AC TJ Jičín logo
J 200 m Chlup Marek 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo 23.34
J 200 m Špringl Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo 24.57
J 200 m Velíšek Vladimír 99 AC Mladá Boleslav z.s. logo 23.02
J 200 m Zikmund Jiří 98 AC Slovan Liberec, z.s. logo 23.21
J 400 m Doležal Vít 98 AC TJ Jičín logo 56.95
J 400 m Jon Vojtěch 99 AC Mladá Boleslav z.s. logo
J 400 m Mikule Kristián 98 AC Slovan Liberec, z.s. logo 50.92
J 400 m Vitvar Prokop 98 AC TJ Jičín logo 53.50
J 400 m Zikmund Jiří 98 AC Slovan Liberec, z.s. logo 51.55
J 800 m Doležal Vít 98 AC TJ Jičín logo 2:06.74
J 800 m Umlauf Tomáš 98 AC Slovan Liberec, z.s. logo
J 800 m Vitvar Prokop 98 AC TJ Jičín logo 2:03.78
J 1500 m Doležal Vít 98 AC TJ Jičín logo 4:29.25
J 1500 m Smutný Michael 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo 4:36.03
J 110 m př. Kulka Matěj 98 AC Mladá Boleslav z.s. logo 16.61
J 110 m př. Mašek Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo 15.52
J 110 m př. Nauš Jaroslav 00 AC TJ Jičín logo 17.14
J 400 m př. Nauš Jaroslav 00 AC TJ Jičín logo 60.15
J výška Čapek Tomáš 98 AC TJ Jičín logo 1.92
J výška Rejha Jan 99 AC TJ Jičín logo 1.85
J tyč Rejha Jan 99 AC TJ Jičín logo 3.53
J dálka Čapek Tomáš 98 AC TJ Jičín logo 5.98
J dálka Mašek Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo 6.30
J dálka Velíšek Vladimír 99 AC Mladá Boleslav z.s. logo 5.59
J koule 6kg Florian Martin 01 AC TJ Jičín logo
J koule 6kg Rychtera Ivan 98 AC TJ Jičín logo 11.03
J disk 1,75kg Bulíř David 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo 31.33
J disk 1,75kg Florian Martin 01 AC TJ Jičín logo 25.87
J disk 1,75kg Kulka Matěj 98 AC Mladá Boleslav z.s. logo
J disk 1,75kg Rychtera Ivan 98 AC TJ Jičín logo 32.78
J kladivo 6kg Rychtera Ivan 98 AC TJ Jičín logo 30.37
J oštěp 800g Bulíř David 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo 34.96
J oštěp 800g Kulka Matěj 98 AC Mladá Boleslav z.s. logo
J oštěp 800g Mísař Matěj 99 AC Mladá Boleslav z.s. logo 40.12
Dci 100 m Hlaváček Robert 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 11.74
Dci 100 m Mach Marek 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo 11.58
Dci 100 m Nguyen Ngoc Thach 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 11.82
Dci 100 m Šebek Marek 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dci 100 m Šípek Jiří 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 11.74
Dci 100 m Tichý Gabriel 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo 12.23
Dci 100 m Uhlíř Michal 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 11.78
Dci 200 m Balicz Daniel 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dci 200 m Hlaváček Robert 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 24.05
Dci 200 m Komló Dan 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo
Dci 200 m Mach Marek 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo 23.45
Dci 200 m Šípek Jiří 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 23.95
Dci 200 m Tichý Gabriel 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo 24.82
Dci 200 m Uhlíř Michal 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 24.35
Dci 400 m Jon Jakub 01 SK Nové Město nad Metují logo 54.90
Dci 400 m Kolář Adam 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo 59.84
Dci 400 m Kolín Jakub 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 54.06
Dci 400 m Komló Dan 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo
Dci 400 m Lipnický Mikuláš 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 54.60
Dci 400 m Vích Petr 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dci 800 m Hetsyanyn Mykhaylo 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 2:14.41
Dci 3000 m Steinberger Jakub 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 11:03.69
Dci 110 m př. Bouma Jan 00 TJ Sokol Kolín-atletika logo 14.74
Dci 110 m př. Demel Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo
Dci 110 m př. Dutý Šimon 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 16.93
Dci 110 m př. Trafina Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 16.88
Dci 110 m př. Trafina Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 16.88
Dci 300 m př. Dutý Šimon 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 42.19
Dci 300 m př. Janouch David 00 SK Nové Město nad Metují logo 43.50
Dci 300 m př. Lipnický Mikuláš 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 45.35
Dci 300 m př. Trafina Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 42.81
Dci 300 m př. Trafina Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 42.81
Dci výška Beníček Ondřej 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 1.66
Dci výška Demel Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 1.80
Dci výška Puczek Tomáš 00 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.91
Dci dálka Beníček Ondřej 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 5.56
Dci dálka Demel Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 6.19
Dci dálka Nguyen Ngoc Thach 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 6.02
Dci dálka Šípek Jiří 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 5.21
Dci koule 5kg Adamčík Martin 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 07.64
Dci koule 5kg Čikovský Matěj 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 12.38
Dci koule 5kg Effler Jan 00 AC Česká Lípa logo 15.06
Dci koule 5kg Krčmář David 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 12.62
Dci koule 5kg Pevný Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 10.81
Dci koule 5kg Spiller Tomáš 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo 09.84
Dci disk 1,5kg Adamčík Martin 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 15.49
Dci disk 1,5kg Čikovský Matěj 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 35.17
Dci disk 1,5kg Effler Jan 00 AC Česká Lípa logo 32.33
Dci disk 1,5kg Hojka Václav 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 36.87
Dci disk 1,5kg Krčmář David 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 32.51
Dci disk 1,5kg Nguyen Ngoc Thach 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 28.41
Dci disk 1,5kg Pevný Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 24.88
Dci disk 1,5kg Spiller Tomáš 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo 21.91
Dci kladivo 5kg Čikovský Matěj 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 41.67
Dci kladivo 5kg Effler Jan 00 AC Česká Lípa logo 32.28
Dci kladivo 5kg Hojka Václav 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 37.21
Dci kladivo 5kg Krčmář David 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 39.02
Dci kladivo 5kg Pevný Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 20.99
Dci oštěp 600g Spiller Tomáš 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo
Dci oštěp 700g Hojka Václav 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 42.66
Dci oštěp 700g Vích Petr 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 40.83
Jky 100 m Černá Kateřina 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 13.08
Jky 100 m Dvořáková Barbora 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 13.07
Jky 100 m Nováčková Dominika 03 AC Česká Lípa logo
Jky 100 m Peškařová Tereza 02 AC Česká Lípa logo 13.81
Jky 100 m Širlová Dominika 02 AC Česká Lípa logo 13.89
Jky 100 m Šupolová Michaela 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 13.85
Jky 200 m Černá Kateřina 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 26.95
Jky 200 m Perutková Mirka 02 AC Česká Lípa logo 29.19
Jky 3000 m Berková Monika 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
Jky 3000 m Měkotová Natálie 00 AC Česká Lípa logo
Jky 3000 m Veselá Adéla 99 AC Česká Lípa logo 11:10.16
Jky 400 m př. Ptáková Anna 99 SK Nové Město nad Metují logo 71.23 71.41
Jky výška Bílková Vendula 02 AC Česká Lípa logo 1.53
Jky výška Žuchová Nikola 02 AC Česká Lípa logo 1.45
Jky tyč Boukalová Anna 99 AC Mladá Boleslav z.s. logo 2.32
Jky dálka Nováčková Dominika 03 AC Česká Lípa logo
Jky dálka Šupolová Michaela 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 3.22
Jky trojskok Jakobi Natálie 00 AC Česká Lípa logo 09.66
Jky koule 4kg Bílková Vendula 02 AC Česká Lípa logo
Jky koule 4kg Trčová Michaela 01 AC Česká Lípa logo 11.60
Jky koule 4kg Žuchová Nikola 02 AC Česká Lípa logo
Jky disk 1kg Středová Anna 03 AC Česká Lípa logo
Jky oštěp 600g Perutková Mirka 02 AC Česká Lípa logo 30.70
Jky oštěp 600g Peškařová Tereza 02 AC Česká Lípa logo 25.50
Jky oštěp 600g Středová Anna 03 AC Česká Lípa logo 25.10
Jky oštěp 600g Širlová Dominika 02 AC Česká Lípa logo 26.86
Dky 100 m Bradová Barbora 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 13.08
Dky 100 m Duková Nikola 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 13.59
Dky 100 m Gabrišová Nikola 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky 100 m Horáková Zuzana 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky 100 m Janů Patricie 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 13.34
Dky 100 m Kočová Aneta 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 14.44
Dky 100 m Kopecká Natálie 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 12.70
Dky 100 m Kořínková Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 12.92
Dky 100 m Koštířová Barbora 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 14.06
Dky 100 m Matušková Klára 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo 14.70
Dky 100 m Menčíková Magdaléna 01 AC TJ Jičín logo 12.54
Dky 100 m Merunková Ester 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 12.95
Dky 100 m Niedermertlová Eva 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 14.62
Dky 100 m Podpěrová Kateřina 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 12.73
Dky 100 m Půhoná Kateřina 01 AC TJ Jičín logo 12.50
Dky 200 m Benešová Barbora 01 AC TJ Jičín logo 32.17
Dky 200 m Bradová Barbora 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 27.62
Dky 200 m Gabrišová Nikola 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky 200 m Horáková Zuzana 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky 200 m Janů Patricie 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 28.73
Dky 200 m Kopecká Natálie 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 26.24
Dky 200 m Kořínková Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
Dky 200 m Koštířová Barbora 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 28.49
Dky 200 m Krouzká Kateřina 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 28.05
Dky 200 m Menčíková Magdaléna 01 AC TJ Jičín logo 25.11
Dky 200 m Merunková Ester 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 26.06
Dky 200 m Milotová Veronika 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 25.32
Dky 200 m Vizingrová Eliška 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky 200 m Volná Daniela 02 AC TJ Jičín logo
Dky 400 m Fridrichová Monika 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 63.31
Dky 400 m Havelková Marika 02 AC TJ Jičín logo 62.84
Dky 400 m Hlaváčová Tereza 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 65.13
Dky 400 m Kochová Anna 01 AC TJ Jičín logo 67.38
Dky 400 m Milotová Veronika 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 57.36
Dky 800 m Havelková Marika 02 AC TJ Jičín logo 2:25.12
Dky 800 m Hlaváčová Tereza 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 2:20.99
Dky 800 m Horáčková Emma 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 2:35.60
Dky 800 m Jebavá Kateřina 01 SK Nové Město nad Metují logo 2:20.91 2:21.69
Dky 1500 m Hájková Barbora 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 6:13.37
Dky 1500 m Kochová Anna 01 AC TJ Jičín logo 4:55.82
Dky 1500 m Košková Barbora 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo
Dky 1500 m Zikmundová Anita 00 AC TJ Jičín logo 4:58.92
Dky 3000 m Veigertová Gabriela 00 AC TJ Jičín logo 11:03.82
Dky 100 m př. Lipnická Natálie 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo
Dky 100 m př. Menčíková Magdaléna 01 AC TJ Jičín logo 14.09
Dky 100 m př. Nečásková Jitka 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo 14.43
Dky 100 m př. Podpěrová Kateřina 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 18.22
Dky 300 m př. Cinkánová Pavla 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo
Dky 300 m př. Horáčková Emma 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo
Dky 300 m př. Nečásková Jitka 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky 300 m př. Prokopová Jana 00 AC TJ Jičín logo 56.81
Dky 300 m př. Sojková Nikola 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 45.45
Dky 300 m př. Zikmundová Anita 00 AC TJ Jičín logo
Dky výška Cinkánová Pavla 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo
Dky výška Jégrová Veronika 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
Dky výška Kružíková Adéla 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 1.35
Dky výška Matušková Klára 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo 1.50
Dky výška Tomíšková Kateřina 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 1.53
Dky výška Volná Daniela 02 AC TJ Jičín logo 1.70
Dky tyč Benešová Barbora 01 AC TJ Jičín logo 2.80
Dky tyč Masaryková Tereza 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 3.00
Dky dálka Duková Nikola 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 4.80
Dky dálka Hájková Barbora 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 4.77
Dky dálka Jégrová Veronika 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 4.99
Dky dálka Kopecká Natálie 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 5.30
Dky dálka Křelinová Daniela 02 AC TJ Jičín logo
Dky dálka Matušková Klára 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky dálka Tomíšková Kateřina 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky dálka Vizingrová Eliška 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo 4.59
Dky dálka Volná Daniela 02 AC TJ Jičín logo 5.56
Dky trojskok Janů Patricie 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 11.29
Dky koule 3kg Danysová Kateřina 03 AC TJ Jičín logo 07.03
Dky koule 3kg Hanzlová Marie 01 AC TJ Jičín logo 10.60
Dky koule 3kg Hudečková Veronika 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 08.71
Dky koule 3kg Jégrová Veronika 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 11.06
Dky koule 3kg Kružíková Adéla 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky koule 3kg Kubalová Daniela 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 09.15
Dky koule 3kg Mísařová Linda 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 06.86
Dky koule 3kg Přibylová Veronika 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 10.13
Dky disk 1kg Danysová Kateřina 03 AC TJ Jičín logo 16.40
Dky disk 1kg Hanzlová Marie 01 AC TJ Jičín logo 23.91
Dky disk 1kg Hudečková Veronika 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 22.69
Dky disk 1kg Kružíková Adéla 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky disk 1kg Kubalová Daniela 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
Dky disk 1kg Mísařová Linda 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 16.88
Dky disk 1kg Niedermertlová Eva 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky disk 1kg Přibylová Veronika 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 37.02
Dky kladivo 3kg Hanzlová Marie 01 AC TJ Jičín logo 46.92
Dky kladivo 3kg Kubalová Daniela 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 34.66
Dky kladivo 3kg Nečásková Anna 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 29.94
Dky kladivo 3kg Přibylová Veronika 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 43.53
Dky oštěp 500g Brádlerová Adéla 01 AC TJ Jičín logo 28.79
Dky oštěp 500g Danysová Kateřina 03 AC TJ Jičín logo 16.85
Dky oštěp 500g Hájková Barbora 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 32.91
Dky oštěp 500g Hofmanová Michaela 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 32.32
Dky oštěp 500g Hudečková Veronika 02 AC Mladá Boleslav z.s. logo 30.60
Dky oštěp 500g Lipnická Natálie 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 30.30
Dky oštěp 500g Matušková Klára 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo
Dky oštěp 500g Nečásková Anna 01 AC Mladá Boleslav z.s. logo 23.86
Dky oštěp 500g Nezdarová Monika 03 AC Mladá Boleslav z.s. logo 37.68
Dky oštěp 500g Perutková Mirka 02 AC Česká Lípa logo 34.81
Dky oštěp 500g Roztočilová Dominika 01 AC TJ Jičín logo 39.14
Žky oštěp 500g Půlpánová Magdaléna 03 TJ Jilemnice 35.90