Seznam přihlášek

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Benešov, Vlašim, 13. 9. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Dci 40 y Drož Dominik 01 SPŠ Vlašim
Dci 100 m Buchta Matyáš 00 SPŠ Vlašim
Dci 100 m Dobiáš Jan 98 Gymnázium Vlašim
Dci 100 m Dušek Josef 99 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci 100 m Dvořák Tomáš 02 SPŠ Vlašim
Dci 100 m Hanák Vilém 00 Gymnázium Vlašim
Dci 100 m Hložek Miroslav 00 SPŠ Vlašim
Dci 100 m Kakos Josef 01 SPŠ Vlašim
Dci 100 m Marvan Petr 99 Obchodní akademie Neveklov
Dci 100 m Říha Tomáš 98 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci 100 m Švec Martin 99 Gymnázium Vlašim
Dci 100 m Tůma Martin 99 Obchodní akademie Neveklov
Dci 100 m Wagner Jiří 00 Obchodní akademie Neveklov
Dci 400 m Dobiáš Jan 98 Gymnázium Vlašim
Dci 400 m Kakos Josef 01 SPŠ Vlašim
Dci 400 m Khamulyak Pavlo 96 Obchodní akademie Neveklov
Dci 400 m Korecký Štěpán 98 Gymnázium Vlašim
Dci 400 m Květ Ondřej 00 Obchodní akademie Neveklov
Dci 400 m Motyčka Tomáš 99 SPŠ Vlašim
Dci 400 m Šimko Vojtěch 99 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci 400 m Švec Martin 99 Gymnázium Vlašim
Dci 1500 m Drož Dominik 01 SPŠ Vlašim
Dci 1500 m Fürbacher Jakub 97 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci 1500 m Martinák Luboš 99 Gymnázium Vlašim
Dci 1500 m Matoušek Milan 00 Obchodní akademie Neveklov
Dci 1500 m Matzner Karel 99 Gymnázium Vlašim
Dci 1500 m Neděla Štěpán 01 Gymnázium Vlašim
Dci 1500 m Němeček Daniel 98 Obchodní akademie Neveklov
Dci 1500 m Novák Ondřej 98 Obchodní akademie Neveklov
Dci 1500 m Picek Josef 00 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci 1500 m Schläfer Jan 00 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci 1-2-3-4 Dobiáš Jan 98 Gymnázium Vlašim
Dci 1-2-3-4 Eberl David 00 Obchodní akademie Neveklov
Dci 1-2-3-4 Groček Jan 00 Gymnázium Vlašim
Dci 1-2-3-4 Hanák Vilém 00 Gymnázium Vlašim
Dci 1-2-3-4 Khamulyak Pavlo 96 Obchodní akademie Neveklov
Dci 1-2-3-4 Korecký Štěpán 98 Gymnázium Vlašim
Dci 1-2-3-4 Květ Ondřej 00 Obchodní akademie Neveklov
Dci 1-2-3-4 Martinák Luboš 99 Gymnázium Vlašim
Dci 1-2-3-4 Marvan Petr 99 Obchodní akademie Neveklov
Dci 1-2-3-4 Matoušek Milan 00 Obchodní akademie Neveklov
Dci 1-2-3-4 Neděla Štěpán 01 Gymnázium Vlašim
Dci 1-2-3-4 Němeček Daniel 98 Obchodní akademie Neveklov
Dci 1-2-3-4 Novák Ondřej 98 Obchodní akademie Neveklov
Dci 1-2-3-4 Šimon Lukáš 99 Gymnázium Vlašim
Dci 1-2-3-4 Švec Martin 99 Gymnázium Vlašim
Dci 1-2-3-4 Wagner Jiří 00 Obchodní akademie Neveklov
Dci 4-3-2-1 Buchta Matyáš 00 SPŠ Vlašim
Dci 4-3-2-1 Drož Dominik 01 SPŠ Vlašim
Dci 4-3-2-1 Kakos Josef 01 SPŠ Vlašim
Dci 4-3-2-1 Motyčka Tomáš 99 SPŠ Vlašim
Dci výška Farion Jan 98 Gymnázium Vlašim
Dci výška Hruška Filip 02 Obchodní akademie Neveklov
Dci výška Kaltounek Ondřej 99 Gymnázium Vlašim
Dci výška Khamulyak Pavlo 96 Obchodní akademie Neveklov
Dci výška Marvan Petr 99 Obchodní akademie Neveklov
Dci výška Motyčka Tomáš 99 SPŠ Vlašim
Dci výška Šimko Vojtěch 99 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci výška Šimon Lukáš 99 Gymnázium Vlašim
Dci výška Tůma Martin 99 Obchodní akademie Neveklov
Dci dálka Buchta Matyáš 00 SPŠ Vlašim
Dci dálka Dušek Josef 99 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci dálka Eberl David 00 Obchodní akademie Neveklov
Dci dálka Groček Jan 00 Gymnázium Vlašim
Dci dálka Hlaváček Filip 98 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci dálka Hruška Filip 02 Obchodní akademie Neveklov
Dci dálka Korecký Štěpán 98 Gymnázium Vlašim
Dci dálka Květ Ondřej 00 Obchodní akademie Neveklov
Dci dálka Matoušek Milan 00 Obchodní akademie Neveklov
Dci dálka Němeček Daniel 98 Obchodní akademie Neveklov
Dci dálka Říha Tomáš 98 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci dálka Šimon Lukáš 99 Gymnázium Vlašim
Dci dálka Tůma Martin 99 Obchodní akademie Neveklov
Dci koule 5kg Eberl David 00 Obchodní akademie Neveklov
Dci koule 5kg Groček Jan 00 Gymnázium Vlašim
Dci koule 5kg Havíř Josef 99 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci koule 5kg Hlaváček Filip 98 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dci koule 5kg Hložek Miroslav 00 SPŠ Vlašim
Dci koule 5kg Moses Oto 01 Gymnázium Vlašim
Dci koule 5kg Novák Ondřej 98 Obchodní akademie Neveklov
Dci koule 5kg Novotný Petr 02 SPŠ Vlašim
Dci koule 5kg Šonský Vojtěch 98 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1
Dky 60 m Bártová Karolína 01 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky 60 m Dobiášová Barbora 02 Obchodní akademie Neveklov
Dky 60 m Dušková Michaela 00 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky 60 m Kuncová Barbora 99 sosbn
Dky 60 m Neradová Lucie 01 Gymnázium Vlašim
Dky 60 m Novotná Hana 99 sosbn
Dky 60 m Rillichová Barbora 00 Gymnázium Vlašim
Dky 60 m Roubíková Denisa 01 Obchodní akademie Neveklov
Dky 60 m Škvorová Kateřina 98 Gymnázium Vlašim
Dky 60 m Švechovičová Vanesa 00 sosbn
Dky 60 m Toušová Tereza 99 Obchodní akademie Neveklov
Dky 60 m Žbánková Eliška 99 Obchodní akademie Neveklov
Dky 200 m Dobiášová Barbora 02 Obchodní akademie Neveklov
Dky 200 m Doubková Monika 00 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky 200 m Horálková Michaela 98 sosbn
Dky 200 m Hulmáková Šárka 99 Gymnázium Vlašim
Dky 200 m Novotná Hana 99 sosbn
Dky 200 m Schummerová Karolína 01 Gymnázium Vlašim
Dky 200 m Škvorová Kateřina 98 Gymnázium Vlašim
Dky 200 m Šťastná Laura 99 Obchodní akademie Neveklov
Dky 200 m Toušová Tereza 99 Obchodní akademie Neveklov
Dky 200 m Žbánková Eliška 99 Obchodní akademie Neveklov
Dky 800 m Follerová Kateřina 99 Gymnázium Vlašim
Dky 800 m Hašková Monika 99 Obchodní akademie Neveklov
Dky 800 m Hulmáková Šárka 99 Gymnázium Vlašim
Dky 800 m Jará Lucie 98 Obchodní akademie Neveklov
Dky 800 m Neprašová Petra 02 sosbn
Dky 800 m Neprašová Veronika 01 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky 800 m Schummerová Karolína 01 Gymnázium Vlašim
Dky 800 m Štíchová Tereza 97 Obchodní akademie Neveklov
Dky 800 m Zelenková Ivana 98 sosbn
Dky 1-2-3-4 Bártová Karolína 01 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky 1-2-3-4 Doubková Monika 00 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky 1-2-3-4 Dušková Michaela 00 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky 1-2-3-4 Hašková Monika 99 Obchodní akademie Neveklov
Dky 1-2-3-4 Hulmáková Šárka 99 Gymnázium Vlašim
Dky 1-2-3-4 Jará Lucie 98 Obchodní akademie Neveklov
Dky 1-2-3-4 Neradová Lucie 01 Gymnázium Vlašim
Dky 1-2-3-4 Průšová Linda 99 Gymnázium Vlašim
Dky 1-2-3-4 Přibylová Valentýna 00 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky 1-2-3-4 Rillichová Barbora 00 Gymnázium Vlašim
Dky 1-2-3-4 Roubíková Denisa 01 Obchodní akademie Neveklov
Dky 1-2-3-4 Žbánková Eliška 99 Obchodní akademie Neveklov
Dky výška Čechová Kateřina 98 sosbn
Dky výška Mrázková Eliška 99 Gymnázium Vlašim
Dky výška Průšová Linda 99 Gymnázium Vlašim
Dky výška Přibylová Valentýna 00 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky výška Rákosníková Michaela 00 Obchodní akademie Neveklov
Dky výška Rillichová Barbora 00 Gymnázium Vlašim
Dky výška Štíchová Tereza 97 Obchodní akademie Neveklov
Dky výška Vanišová Kateřina 98 sosbn
Dky dálka Bártová Karolína 01 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky dálka Dobiášová Barbora 02 Obchodní akademie Neveklov
Dky dálka Hašková Monika 99 Obchodní akademie Neveklov
Dky dálka Lejčková Kateřina 01 sosbn
Dky dálka Mrázková Eliška 99 Gymnázium Vlašim
Dky dálka Neprašová Petra 02 sosbn
Dky dálka Neradová Lucie 01 Gymnázium Vlašim
Dky dálka Průšová Linda 99 Gymnázium Vlašim
Dky dálka Šťastná Laura 99 Obchodní akademie Neveklov
Dky dálka Štíchová Tereza 97 Obchodní akademie Neveklov
Dky dálka Vosátková Hana 01 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky koule 3kg Bártová Natálie 00 Gymnázium Vlašim
Dky koule 3kg Červenková Eliška 01 sosbn
Dky koule 3kg Doubková Monika 00 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky koule 3kg Dušková Michaela 00 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky koule 3kg Follerová Kateřina 99 Gymnázium Vlašim
Dky koule 3kg Neprašová Kateřina 00 Obchodní akademie Neveklov
Dky koule 3kg Nováková Lucie 98 sosbn
Dky koule 3kg Přibylová Valentýna 00 OBCHODNÍ AKADEMIE vLAŠIM
Dky koule 3kg Rákosníková Michaela 00 Obchodní akademie Neveklov
Dky koule 3kg Suchá Tereza 01 Gymnázium Vlašim
Dky koule 3kg Vavrová Simona 99 sosbn