Seznam přihlášek

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Ústecký kraj, Bílina, 3. 10. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Dci 100 m Besser Kryštof 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci 100 m Drhlík Aleš 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 11.84
Dci 100 m Drobný Henrich 97 Střední průmyslová škola Most
Dci 100 m Gajdoš Matyáš 00 Gymnázium Rumburk 13.00
Dci 100 m Chaloupka Filip 01 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 12.51
Dci 100 m Jelisejev Danila 99 Gymnázium Teplice 12.43
Dci 100 m Kadlec Daniel 00 Gymnázium Teplice 12.84
Dci 100 m Klíma Ondřej 99 Střední průmyslová škola Most
Dci 100 m Kohout Jakub 99 Gymnázium Rumburk 11.45
Dci 100 m Kubík Martin 00 Střední průmyslová škola Most
Dci 100 m Mach Tomáš 00 Gymnázium Rumburk 13.00
Dci 100 m Snopek František 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 12.11
Dci 100 m Štolba Jiří 98 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci 100 m Tonar Vojtěch 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci 100 m Zeman Pavel 99 Gymnázium Teplice 12.62
Dci 400 m Drobný Henrich 97 Střední průmyslová škola Most
Dci 400 m Chaloupka Filip 01 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 58.24
Dci 400 m Jelisejev Danila 99 Gymnázium Teplice 57.90
Dci 400 m Klíma Ondřej 99 Střední průmyslová škola Most
Dci 400 m Knapík Jan 00 Gymnázium Teplice 57.12
Dci 400 m Krejča Zdeněk 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci 400 m Menc Miroslav 99 Gymnázium Rumburk 60.00
Dci 400 m Prchal Martin 02 Gymnázium Rumburk 58.00
Dci 400 m Rusek Matyáš 00 Gymnázium Teplice 56.51
Dci 400 m Šácha Adam 00 Střední průmyslová škola Most
Dci 400 m Štolba Jiří 98 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci 400 m Trkovský Jaroslav 01 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 56.72
Dci 400 m Truhlář Jakub 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (B)
Dci 400 m Vyčítal František 00 Gymnázium Rumburk 59.00
Dci 1500 m Gajdoš Matyáš 00 Gymnázium Rumburk 4:50.00
Dci 1500 m Grund Marcel 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dci 1500 m Knapík Jan 00 Gymnázium Teplice 4:54.32
Dci 1500 m Kobližek Šimon 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci 1500 m Kolomiyets Dmytro 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 5:16.00
Dci 1500 m Koštejn Ondřej 99 Gymnázium Rumburk 4:40.00
Dci 1500 m Lavička Josef 98 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 5:04.20
Dci 1500 m Matějka Šimon 99 Gymnázium Teplice 4:36.21
Dci 1500 m Menc Miroslav 99 Gymnázium Rumburk 5:00.00
Dci 1500 m Růžička Štěpán 98 Gymnázium Teplice 4:59.34
Dci 1500 m Šácha Adam 00 Střední průmyslová škola Most
Dci 1500 m Štěpánek Bavid 98 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci 1500 m Záruba Jakub 98 Střední průmyslová škola Most
Dci 1-2-3-4 Besser Kryštof 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (B)
Dci 1-2-3-4 Camara Samuel 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (B)
Dci 1-2-3-4 Drhlík Aleš 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 2:15.51
Dci 1-2-3-4 Drobný Henrich 97 Střední průmyslová škola Most (A)
Dci 1-2-3-4 Gajdoš Matyáš 00 Gymnázium Rumburk
Dci 1-2-3-4 Grund Marcel 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dci 1-2-3-4 Chaloupka Filip 01 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dci 1-2-3-4 Jahodář Jiří 98 Gymnázium Teplice
Dci 1-2-3-4 Jaržabek Jakub 01 Gymnázium Rumburk
Dci 1-2-3-4 Jelisejev Danila 99 Gymnázium Teplice
Dci 1-2-3-4 Kadlec Daneil 00 Gymnázium Teplice
Dci 1-2-3-4 Klíma Ondřej 99 Střední průmyslová škola Most (A)
Dci 1-2-3-4 Knapík Jan 00 Gymnázium Teplice
Dci 1-2-3-4 Kobližek Šimon 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (B)
Dci 1-2-3-4 Kohout Jakub 99 Gymnázium Rumburk
Dci 1-2-3-4 Kolomiyets Dmytro 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dci 1-2-3-4 Krejča Zdeněk 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (A)
Dci 1-2-3-4 Lunhul Valerij 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci 1-2-3-4 Paul Pavel 00 Střední průmyslová škola Most (B)
Dci 1-2-3-4 Prchal Martin 02 Gymnázium Rumburk
Dci 1-2-3-4 Procházka Tadeáš 99 Střední průmyslová škola Most (A)
Dci 1-2-3-4 Račko Adam 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dci 1-2-3-4 Rusek Matyáš 00 Gymnázium Teplice
Dci 1-2-3-4 Růžička Štěpán 98 Gymnázium Teplice
Dci 1-2-3-4 Snopek František 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dci 1-2-3-4 Šácha Adam 00 Střední průmyslová škola Most (A)
Dci 1-2-3-4 Šedivý Jakub 99 Střední průmyslová škola Most (B)
Dci 1-2-3-4 Štolba Jiří 98 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (A)
Dci 1-2-3-4 Šťovíček Stanislav 99 Gymnázium Teplice
Dci 1-2-3-4 Tonar Vojtěch 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (A)
Dci 1-2-3-4 Trkovský Jaroslav 01 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dci 1-2-3-4 Truhlář Jakub 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (A)
Dci 1-2-3-4 Tvrdík Milan 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dci 1-2-3-4 Vitvar Jakub 98 Střední průmyslová škola Most (B)
Dci 1-2-3-4 Záruba Jakub 98 Střední průmyslová škola Most (B)
Dci 1-2-3-4 Zeman Pavel 99 Gymnázium Teplice
Dci výška Besser Kryštof 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci výška Hrneček Lukáš 99 Gymnázium Rumburk 1.82
Dci výška Janásek Adam 99 Střední průmyslová škola Most
Dci výška Jaržabek Jakub 01 Gymnázium Rumburk 1.45
Dci výška Kolomiyets Dmitro 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 1.60
Dci výška Kopřiva Jakub 99 Gymnázium Teplice 1.61
Dci výška Kostohryz Jan 98 Gymnázium Teplice 1.69
Dci výška Licek Viktor 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci výška Paul Pavel 00 Střední průmyslová škola Most
Dci výška Račko Adam 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 1.76
Dci výška Šťovíček Stanislav 99 Gymnázium Teplice 1.69
Dci výška Tvrdík Milan 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 1.64
Dci výška Vitvar Jakub 98 Střední průmyslová škola Most
Dci dálka Grund Marcel 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 5.45
Dci dálka Hrneček Lukáš 99 Gymnázium Rumburk 5.60
Dci dálka Jahodář Jiří 98 Gymnázium Teplice 5.70
Dci dálka Janásek Adam 99 Střední průmyslová škola Most
Dci dálka Kohout Jakub 99 Gymnázium Rumburk 5.66
Dci dálka Kopřiva Jakub 99 Gymnázium Teplice 5.47
Dci dálka Kostohryz Jan 98 Gymnázium Teplice 5.44
Dci dálka Kubík Martin 00 Střední průmyslová škola Most
Dci dálka Lunhul Valerij 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci dálka Prchal Martin 02 Gymnázium Rumburk 5.60
Dci dálka Procházka Tadeáš 99 Střední průmyslová škola Most
Dci dálka Snopek František 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 5.60
Dci dálka Tonar Vojtěch 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (A)
Dci dálka Trkovský Jaroslav 01 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 5.68
Dci dálka Truhlář Jakub 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (B)
Dci koule 5kg Bednář Marek 99 Střední průmyslová škola Most
Dci koule 5kg Camara Samuel 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci koule 5kg Drhlík Aleš 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 11.35
Dci koule 5kg Jahodář Jiří 98 Gymnázium Teplice 11.55
Dci koule 5kg Krejča Zdeněk 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci koule 5kg Lavička Josef 98 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 10.78
Dci koule 5kg Lunhul Valerij 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dci koule 5kg Mareš David 00 Gymnázium Rumburk 10.00
Dci koule 5kg Paizker Petr 00 Gymnázium Rumburk 11.60
Dci koule 5kg Procházka Tadeáš 99 Střední průmyslová škola Most
Dci koule 5kg Rusek Matyáš 00 Gymnázium Teplice 10.51
Dci koule 5kg Tvrdík Milan 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 10.30
Dci koule 5kg Vitvar JAkub 98 Střední průmyslová škola Most
Dky 60 m Beranová Denisa 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 60 m Binková Karin 01 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 60 m Bisová Nikola 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky 60 m Frontzová Kamila 01 Gymnázium Teplice 07.91
Dky 60 m Havlová Kateřina 00 Gymnázium Rumburk 09.20
Dky 60 m Koubková Anežka 02 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 08.89
Dky 60 m Krchová Nikola 02 Gymnázium Rumburk 09.10
Dky 60 m Krippnerová Lenka 01 Gymnázium Teplice 08.73
Dky 60 m Matějková Markéta 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky 60 m Menclová Vendula 01 Gymnázium Teplice 08.42
Dky 60 m Mísařová Daniela 02 Gymnázium Rumburk 09.30
Dky 60 m Pangrácová Markéta 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 60 m Porubčanová Anna 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 08.55
Dky 60 m Prandi Claudia 01 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 60 m Škrancová Kristýna 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 60 m Taušková Karolína 01 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 08.72
Dky 60 m Ulrychová Tereza 99 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 200 m Beckertová Natálie 02 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 28.09
Dky 200 m Binková Karin 01 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 200 m Červínová Michaela 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 200 m Havlová Kateřina 00 Gymnázium Rumburk 31.00
Dky 200 m Krákorová Sabina 01 Gymnázium Rumburk 31.00
Dky 200 m Menclová Vendula 01 Gymnázium Teplice 28.70
Dky 200 m Pavelková Hana 00 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 200 m Porubčanová Anna 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 27.65
Dky 200 m Prandi Claudia 01 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 200 m Růžičková Daniela 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky 200 m Řeháková Karolína 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky 200 m Slabochová Vendula 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 200 m Ševčíková Viktorie 01 Gymnázium Teplice 31.72
Dky 200 m Taušková Karolína 01 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 28.19
Dky 200 m Zikmundová Denisa 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 200 m Žejdlíková Karolína 99 Gymnázium Teplice 32.61
Dky 800 m Belzová Klára 01 Gymnázium Teplice 3:09.62
Dky 800 m Beranová Denisa 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 800 m Bisová Nikola 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky 800 m Červínová Michaela 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 800 m Hocková Eliška 01 Gymnázium Rumburk 2:46.00
Dky 800 m Hrbková Kateřina 01 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 800 m Jandová Barbora 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 2:48.50
Dky 800 m Kubíková Eva 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 800 m Kulichová Adéla 00 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 800 m Macasová Agáta 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 2:29.50
Dky 800 m Macholdová Tereza 02 Gymnázium Teplice
Dky 800 m Mänzelová Magdaléna 01 Gymnázium Rumburk 2:50.00
Dky 800 m Mísařová Daniela 02 Gymnázium Rumburk 2:48.00
Dky 800 m Pavelková Hana 00 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 800 m Picková Žofie 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky 800 m Porubčanová Zuzana 02 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny 2:14.50
Dky 800 m Ševčíková Viktorie 01 Gymnázium Teplice 2:55.82
Dky 1-2-3-4 Balogová Barbora 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (B)
Dky 1-2-3-4 Beckertová Natálie 02 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky 1-2-3-4 Belzová Klára 01 Gymnázium Teplice
Dky 1-2-3-4 Bisová Nikola 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (A)
Dky 1-2-3-4 Červínová Michaela 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 1-2-3-4 Čurgaliová Dana 99 Gymnázium Rumburk
Dky 1-2-3-4 Dörflerová Tereza 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky 1-2-3-4 Frontzová Kamila 01 Gymnázium Teplice
Dky 1-2-3-4 Havlová Kateřina 00 Gymnázium Rumburk
Dky 1-2-3-4 Hrbková Kateřina 01 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 1-2-3-4 Jandová Barbora 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky 1-2-3-4 Kotlíková Tereza 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (B)
Dky 1-2-3-4 Koubková Anežka 02 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky 1-2-3-4 Krákorová Sabina 01 Gymnázium Rumburk
Dky 1-2-3-4 Krchová Nikola 02 Gymnázium Rumburk
Dky 1-2-3-4 Krippnerová Lenka 01 Gymnázium Teplice
Dky 1-2-3-4 Kulichová Adéla 00 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 1-2-3-4 Macasová Agáta 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky 1-2-3-4 Malá Sára 99 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 1-2-3-4 Malířová Kristýna 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 1-2-3-4 Matějková Markéta 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (A)
Dky 1-2-3-4 Menclová Vendula 01 Gymnázium Teplice
Dky 1-2-3-4 Mrzenová Kristýna 00 Gymnázium Teplice
Dky 1-2-3-4 Pakandlová Kateřina 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (B)
Dky 1-2-3-4 Pavelková Hana 00 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 1-2-3-4 Picková Žofie 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (B)
Dky 1-2-3-4 Porubčanová Anna 99 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky 1-2-3-4 Porubčanová Zuzana 02 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky 1-2-3-4 Prandi Claudia 01 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 1-2-3-4 Růžičková Daniela 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (A)
Dky 1-2-3-4 Řeháková Karolína 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 (A)
Dky 1-2-3-4 Slabochová Vendula 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 1-2-3-4 Smitková Tereza 00 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 1-2-3-4 Ševčíková Viktorie 01 Gymnázium Teplice
Dky 1-2-3-4 Špůrová Nikola 01 Gymnázium Teplice
Dky 1-2-3-4 Taušková Karolína 01 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky 1-2-3-4 Ulrychová Tereza 99 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 1-2-3-4 Vrabcová Kristýna 99 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky 1-2-3-4 Zikmundová Denisa 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky 1-2-3-4 Žejdlíkova Karolína 99 Gymnázium Teplice
Dky výška Brožová Anna 01 Gymnázium Teplice 1.31
Dky výška Brunclíková Jana 02 Gymnázium Teplice 1.31
Dky výška Čurgaliová Dana 99 Gymnázium Rumburk 1.38
Dky výška Dörflerová Tereza 01 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky výška Frontzová Kamila 01 Gymnázium Teplice 1.51
Dky výška Kotlíková Tereza 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky výška Kubatková Hana 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky výška Malá Sára 99 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky výška Malířová Kristýna 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky výška Matějková Markéta 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky výška Nováčková Helena 02 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky výška Pakandlová Kateřina 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky výška Planičková Anna 02 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky výška Rokosová Dita 00 Gymnázium Rumburk 1.30
Dky výška Smitková Tereza 00 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky výška Vrabcová Kristýna 99 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky výška Zikmundová Denisa 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky dálka Brunclíková Jana 02 Gymnázium Teplice 4.35
Dky dálka Čurgaliová Dana 99 Gymnázium Rumburk 4.30
Dky dálka Dörflerová Tereza 01 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky dálka Krchová Nikola 02 Gymnázium Rumburk 4.30
Dky dálka Krippnerová Lenka 01 Gymnázium Teplice 4.26
Dky dálka Kubatková Hana 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky dálka Macasová Agáta 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky dálka Malá Sára 99 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky dálka Malířová Kristýna 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky dálka Picková Žofie 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky dálka Porubčanová Zuzana 02 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky dálka Rokosová Dita 00 Gymnázium Rumburk 4.00
Dky dálka Řeháková Karolína 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky dálka Smitková Tereza 00 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky dálka Špůrová Nikola 01 Gymnázium Teplice 4.34
Dky dálka Ulrychová Tereza 99 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky koule 3kg Balogová Barbora 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky koule 3kg Brožová Anna 01 Gymnázium Teplice 07.38
Dky koule 3kg Hammerschmidtová Hana 00 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky koule 3kg Košová Michaela 00 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky koule 3kg Krákorová Sabina 01 Gymnázium Rumburk 07.80
Dky koule 3kg Kubíková Eva 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky koule 3kg Mrzenová Kristýna 00 Gymnázium Teplice 10.10
Dky koule 3kg Pangrácová Markéta 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky koule 3kg Planičková Anna 02 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky koule 3kg Postičová Pavlína 99 Gymnázium Teplice 08.18
Dky koule 3kg Priehodová Kamila 98 Podkrušnohorské gymnázium Most
Dky koule 3kg Procházková Kristina 00 Gymnázium Rumburk
Dky koule 3kg Růžičková Daniela 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
Dky koule 3kg Škrancová Kristýna 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Dky koule 3kg Štruplová Michaela 98 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Dky koule 3kg Vrabcová Kristýna 99 Podkrušnohorské gymnázium Most