Seznam přihlášek

4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva, Dvůr Králové nad Labem, 9. 9. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 150 m Fátor Marek 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo
M oštěp 600g Havelka Tomáš 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo
Žci 40 y Amler Jan 97 A. C. Sparta Praha logo
Žci 60 m Bláha Filip 05 SK Nové Město nad Metují logo 08.86 09.13
Žci 60 m Brumlich Tadeáš 05 SK Nové Město nad Metují logo 08.81 09.01
Žci 60 m Bukovský Jan 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo
Žci 60 m Dědek Pavel 04 SK Nové Město nad Metují logo 08.91 09.20
Žci 60 m Macourek Marek 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 07.99 07.99
Žci 60 m Neumann Nicolas 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 08.31
Žci 60 m Novák Čeněk 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.23
Žci 60 m Novotný Michal 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.38
Žci 60 m Pácal Jan 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.97
Žci 60 m Palan Ondřej 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo
Žci 60 m Petržela Lukáš 05 TJ Sokol Hradec Králové logo 09.33
Žci 60 m Poličanský Matěj 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo 08.34
Žci 60 m Pop Ondřej 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 08.34 08.43
Žci 60 m Rejsek Benedikt 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 09.85
Žci 60 m Svoboda Vojtěch 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 07.50
Žci 60 m Šrejber Michal 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 08.23
Žci 60 m Vavrda Luboš 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 08.89
Žci 60 m Werner Martin 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 07.90
Žci 100 m 22 Amler Jan 97 A. C. Sparta Praha logo 12.56
Žci 150 m Bláha Filip 05 SK Nové Město nad Metují logo 21.74 22.68
Žci 150 m Bukovský Jan 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo
Žci 150 m Lemeer Tobias 04 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 150 m Macourek Marek 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 19.56 19.56
Žci 150 m Neumann Nicolas 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 19.71
Žci 150 m Novák Čeněk 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 19.74
Žci 150 m Pavlík Jan 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 19.50
Žci 150 m Pop Ondřej 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 20.52
Žci 150 m Svoboda Vojtěch 02 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 150 m Šrejber Michal 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 20.86
Žci 150 m Trampota Matěj 04 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 150 m Žačok Jakub 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 21.25 21.25
Žci 800 m Dědek Pavel 04 SK Nové Město nad Metují logo 2:35.63 2:41.12
Žci 800 m Hojný Matouš 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo 2:43.23
Žci 800 m Sojka Alex 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 2:42.53 2:42.53
Žci 800 m Trampota Matěj 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 2:47.44
Žci 800 m Vavrda Luboš 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 800 m Žačok Jakub 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 2:24.14 2:24.14
Žci 3000 m Čáp Radek 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.
Žci 3000 m Hurdálek Robert 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo
Žci 3000 m Nývlt Matyáš 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo
Žci 3000 m Pávek Matěj 02 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 3000 m Rejsek Benedikt 04 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 3000 m Šmejc Matěj 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.
Žci 3000 m Švanda David 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.
Žci 100 m př. Charvát Filip 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 17.60 17.60
Žci 200 m př. Kloud Vojtěch 02 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 200 m př. Krejčí Ondřej 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 30.84
Žci 200 m př. Pávek Matěj 02 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 200 m př. Petržela Lukáš 05 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 200 m př. Štefko Štěpán 04 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci výška Fátor Marek 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 1.30 1.30
Žci výška Kučera Kryštof 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo 1.37
Žci výška Novák Čeněk 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1.55 1.45
Žci výška Novotný Michal 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1.40 1.35
Žci výška Palan Ondřej 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo 1.30
Žci výška Pavlík Jan 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 1.65
Žci výška Švanda David 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1.45 1.40
Žci dálka Bláha Filip 05 SK Nové Město nad Metují logo 4.11 3.62
Žci dálka Brumlich Tadeáš 05 SK Nové Město nad Metují logo 4.26 4.06
Žci dálka Charvát Filip 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 5.26 5.26
Žci dálka Kloud Vojtěch 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 6.43
Žci dálka Kučera Kryštof 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo
Žci dálka Kušnír Jakub 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 5.08
Žci dálka Lemeer Tobias 04 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci dálka Novotný Michal 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4.77
Žci dálka Pácal Jan 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5.13
Žci dálka Palan Ondřej 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo 3.96
Žci dálka Pávek Matěj 02 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci dálka Poličanský Matěj 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo 5.19
Žci dálka Pop Ondřej 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 4.58 4.58
Žci dálka Sojka Alex 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 4.08 4.08
Žci dálka Svoboda Vojtěch 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 5.24
Žci dálka Štefko Štěpán 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 5.12
Žci dálka Švanda David 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4.28
Žci dálka Werner Martin 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 5.37
Žci koule 4kg Čáp Radek 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.15
Žci koule 4kg Ersepka Tomáš 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.07
Žci koule 4kg Hojný Matouš 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo 05.80
Žci koule 4kg Ježek Drahomír 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 11.51
Žci koule 4kg Kučera Kryštof 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo
Žci koule 4kg Kušnír Jakub 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 09.58
Žci koule 4kg Malich Marek 03 TJ Dvůr Králové n/L. logo 12.49 12.65
Žci koule 4kg Neumann Nicolas 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci koule 4kg Pácal Jan 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.66
Žci koule 4kg Poličanský Matěj 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. logo 09.35
Žci koule 4kg Šmejc Matěj 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.48
Žci koule 4kg Vavrda Luboš 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci oštěp 600g Ersepka Tomáš 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 28.00
Žci oštěp 600g Ježek Drahomír 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo
Žci oštěp 600g Kábrt Aleš 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 24.98
Žci oštěp 600g Krejčí Ondřej 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 34.40
Žci oštěp 600g Kušnír Jakub 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 33.12
Žci oštěp 600g Malich Marek 03 TJ Dvůr Králové n/L. logo 28.00
Žci oštěp 600g Melichar Jonáš 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo
Žci oštěp 600g Neumann Nicolas 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci oštěp 600g Pávek Matěj 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 21.66
Žci oštěp 600g Šmejc Matěj 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 35.00
Žci oštěp 600g Zelený Jiří 03 SK Nové Město nad Metují logo 34.50
Žky 60 m Blažková Alžběta 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 08.79 08.79
Žky 60 m Coufalová Johana 02 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky 60 m Čížková Magdalena 04 SK Nové Město nad Metují logo 08.86 09.05
Žky 60 m Hochsteigerová Aneta 05 TJ Sokol Jaroměř logo 09.01
Žky 60 m Jungová Zuzana 03 SK Nové Město nad Metují logo 09.01
Žky 60 m Junková Anna 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.20
Žky 60 m Karlová Denisa 03 TJ Jilemnice
Žky 60 m Karlová Eliška 04 TJ Dvůr Králové n/L. logo 08.88 08.88
Žky 60 m Kazdová Veronika 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.34
Žky 60 m Kilevníková Adéla 04 TJ Sokol Jaroměř logo 09.11
Žky 60 m Křížková Sára 04 TJ Dvůr Králové n/L. logo 08.55 08.55
Žky 60 m Křováková Michaela 03 TJ Sokol Jaroměř logo 08.72
Žky 60 m Kunertová Sára Zdeňka 05 TJ Jilemnice 09.06
Žky 60 m Maršíková Vendula 02 SK Nové Město nad Metují logo
Žky 60 m Najmanová Marcela 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky 60 m Petruželková Anna 04 SK Nové Město nad Metují logo 08.45
Žky 60 m Sedláčková Zuzana 03 SK Nové Město nad Metují logo 08.68
Žky 60 m Smutná Denisa 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky 60 m Strnádková Bára 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 08.87
Žky 60 m Svobodová Dominika 03 TJ Sokol Jaroměř logo 08.30
Žky 60 m Szelkeová Adéla 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 20.74
Žky 60 m Ulvrová Martina 02 TJ Jilemnice 08.91
Žky 60 m Vacková Nikol 03 TJ Jilemnice
Žky 60 m Vanclová Hana 02 SK Nové Město nad Metují logo 09.68
Žky 60 m Vaňková Julie 05 TJ Jilemnice 09.08
Žky 60 m Vlasáková Lucie 02 TJ Sokol Jaroměř logo 09.30
Žky 60 m Voborníková Marie 05 TJ Sokol Jaroměř logo 08.86
Žky 60 m Zelená Barbora 04 SK Nové Město nad Metují logo 09.59
Žky 150 m Beierová Karolína 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo
Žky 150 m Bělohlávková Iveta 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 21.63
Žky 150 m Cejnarová Alena 03 TJ Sokol Jaroměř logo 21.10
Žky 150 m Čížková Magdalena 04 SK Nové Město nad Metují logo 23.18 23.01
Žky 150 m Filipová Bára 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 22.14
Žky 150 m Fléglová Barbora 05 TJ Dvůr Králové n/L. logo 23.63 23.63
Žky 150 m Hejzlarová Aneta 05 TJ Sokol Jaroměř logo 23.09
Žky 150 m Hloucalová Aneta 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 21.30
Žky 150 m Hochsteigerová Aneta 05 TJ Sokol Jaroměř logo
Žky 150 m Holubcová Kateřina 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 21.06
Žky 150 m Jakubská Beáta 04 TJ Sokol Jaroměř logo 22.49
Žky 150 m Jungová Zuzana 03 SK Nové Město nad Metují logo 22.00
Žky 150 m Kinclová Natálie 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 24.58 24.58
Žky 150 m Kotková Bára 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo
Žky 150 m Křížková Sára 04 TJ Dvůr Králové n/L. logo 20.57 20.92
Žky 150 m Kunertová Sára Zdeňka 05 TJ Jilemnice 22.98
Žky 150 m Kuttichová Natálie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky 150 m Lněničková Alex Marika 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 21.85
Žky 150 m Mánková Pavla 04 TJ Jilemnice
Žky 150 m Maršíková Vendula 02 SK Nové Město nad Metují logo 21.11
Žky 150 m Mikanová Ema 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 21.34
Žky 150 m Muchová Bára 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 23.80
Žky 150 m Patočková Eva 04 TJ Sokol Jaroměř logo 22.36
Žky 150 m Petruželková Anna 04 SK Nové Město nad Metují logo 21.50
Žky 150 m Pourová Alžběta 02 TJ Sokol Jaroměř logo 21.13
Žky 150 m Saksová Natálie 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 22.34
Žky 150 m Sedláčková Zuzana 03 SK Nové Město nad Metují logo 21.91 21.91
Žky 150 m Smutná Denisa 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky 150 m Svobodová Dominika 03 TJ Sokol Jaroměř logo 20.63
Žky 150 m Szelkeová Adéla 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 20.74 20.74
Žky 150 m Vinklářová Aneta 03 TJ Jilemnice 21.21
Žky 150 m Voborníková Marie 05 TJ Sokol Jaroměř logo 21.85
Žky 150 m Vymetalová Klára 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 23.17 24.16
Žky 800 m Bělohlávková Iveta 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 2:42.28
Žky 800 m Breitrová Adéla 02 SK Nové Město nad Metují logo 2:33.66 2:33.66
Žky 800 m Hejzlarová Aneta 05 TJ Sokol Jaroměř logo 2:54.91
Žky 800 m Horáková Tereza 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:49.90
Žky 800 m Chladová Eliška 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 2:41.19
Žky 800 m Jansová Denisa 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 2:36.57
Žky 800 m Kuttichová Natálie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 2:49.47
Žky 800 m Pospíchalová Martina 02 TJ Jilemnice 2:54.06
Žky 800 m Saksová Natálie 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 2:37.82
Žky 800 m Svobodová Kateřina 02 TJ Jilemnice 2:33.36
Žky 800 m Tobišková Karolína 03 TJ Sokol Jaroměř logo 2:38.80
Žky 800 m Vaňková Julie 05 TJ Jilemnice 2:45.22
Žky 200 m př. Beierová Karolína 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo
Žky 200 m př. Hloucalová Aneta 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 34.12
Žky 200 m př. Hofmanová Alexandra 04 TJ Jilemnice 44.47
Žky 200 m př. Jansová Denisa 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 36.61
Žky 200 m př. Kotková Bára 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 33.10
Žky 200 m př. Křováková Michaela 03 TJ Sokol Jaroměř logo 32.14
Žky 200 m př. Lněničková Alex Marika 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 35.33
Žky 200 m př. Mertlíková Eliška 03 TJ Sokol Jaroměř logo 32.81
Žky 200 m př. Mikanová Ema 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky 200 m př. Pražáková Martina 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 33.30
Žky 200 m př. Prouzová Monika 02 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky 200 m př. Půlpánová Magdaléna 03 TJ Jilemnice 34.64
Žky 200 m př. Součková Terezie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 35.75
Žky 200 m př. Voříšková Amélie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 40.20
Žky výška Bašková Zuzana 04 TJ Sokol Jaroměř logo 1.40
Žky výška Blažková Alžběta 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 1.51 1.51
Žky výška Cejnarová Alena 03 TJ Sokol Jaroměř logo 1.50
Žky výška Horáková Tereza 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1.15
Žky výška Jakouběová Kateřina 03 TJ Jilemnice 1.38
Žky výška Karlová Denisa 03 TJ Jilemnice 1.43
Žky výška Králíčková Tereza 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 1.35
Žky výška Pospíchalová Martina 02 TJ Jilemnice 1.15
Žky výška Prouzová Tereza 04 TJ Sokol Jaroměř logo 1.54
Žky výška Šarounová Markéta 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 1.36
Žky výška Vinklářová Aneta 03 TJ Jilemnice 1.43
Žky výška Voříšková Amélie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 1.30
Žky dálka Cejnarová Alena 03 TJ Sokol Jaroměř logo 4.88
Žky dálka Coufalová Johana 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 4.89
Žky dálka Filipová Bára 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 4.16
Žky dálka Fléglová Barbora 05 TJ Dvůr Králové n/L. logo 4.22 3.87
Žky dálka Holubcová Kateřina 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 4.86 4.61
Žky dálka Jakouběová Kateřina 03 TJ Jilemnice 4.20
Žky dálka Junková Anna 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4.28
Žky dálka Karlová Eliška 04 TJ Dvůr Králové n/L. logo 4.49 4.49
Žky dálka Kazdová Veronika 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3.95
Žky dálka Kracíková Alena 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3.60
Žky dálka Králíčková Tereza 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 4.50
Žky dálka Křížková Sára 04 TJ Dvůr Králové n/L. logo 4.97 4.97
Žky dálka Mánková Pavla 04 TJ Jilemnice 3.88
Žky dálka Maršíková Vendula 02 SK Nové Město nad Metují logo 5.11 5.11
Žky dálka Mikanová Ema 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 4.26
Žky dálka Muchová Bára 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4.03
Žky dálka Najmanová Marcela 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 4.24
Žky dálka Prouzová Tereza 04 TJ Sokol Jaroměř logo 4.80
Žky dálka Prudičová Pavlína 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4.18
Žky dálka Strnádková Bára 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 3.92
Žky dálka Svobodová Kateřina 02 TJ Jilemnice 4.53
Žky dálka Šarounová Markéta 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 4.40
Žky dálka Vacková Nikol 03 TJ Jilemnice
Žky dálka Vávrová Vanda 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4.26
Žky dálka Vinklářová Aneta 03 TJ Jilemnice 4.29
Žky dálka Vlasáková Lucie 02 TJ Sokol Jaroměř logo 4.20
Žky dálka Vymetalová Klára 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo 4.08 4.08
Žky koule 3kg Albrechtová Anna 04 TJ Dvůr Králové n/L. logo 08.12
Žky koule 3kg Blažková Alžběta 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 09.46 09.46
Žky koule 3kg Coufalová Johana 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 11.53
Žky koule 3kg Hofmanová Alexandra 04 TJ Jilemnice
Žky koule 3kg Humlová Magdaléna 04 TJ Dvůr Králové n/L. logo 07.20
Žky koule 3kg Karlová Denisa 03 TJ Jilemnice 06.07
Žky koule 3kg Kilevníková Adéla 04 TJ Sokol Jaroměř logo 06.55
Žky koule 3kg Kracíková Alena 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 06.10 05.55
Žky koule 3kg Malá Barbora 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 11.06 11.06
Žky koule 3kg Malichová Lenka 03 TJ Dvůr Králové n/L. logo 07.79 07.79
Žky koule 3kg Minaříková Eliška 04 TJ Sokol Jaroměř logo
Žky koule 3kg Nácovská Zuzana 03 TJ Dvůr Králové n/L. logo 08.64 08.64
Žky koule 3kg Plašilová Eliška 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 10.43
Žky koule 3kg Pražáková Martina 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 09.68
Žky koule 3kg Půlpánová Magdaléna 03 TJ Jilemnice 10.98
Žky koule 3kg Sedláčková Petra 04 TJ Dvůr Králové n/L. logo 08.56
Žky koule 3kg Součková Terezie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 08.11
Žky koule 3kg Svobodová Dominika 03 TJ Sokol Jaroměř logo 07.94
Žky koule 3kg Ulvrová Martina 02 TJ Jilemnice 09.50
Žky koule 3kg Vanclová Hana 02 SK Nové Město nad Metují logo 07.22 06.16
Žky koule 3kg Vávrová Vanda 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.81
Žky koule 3kg Vlasáková Lucie 02 TJ Sokol Jaroměř logo 06.65
Žky koule 3kg Zelená Barbora 04 SK Nové Město nad Metují logo 06.63 05.99
Žky oštěp 500g Bašková Zuzana 04 TJ Sokol Jaroměř logo 32.40
Žky oštěp 500g Hofmanová Alexandra 04 TJ Jilemnice
Žky oštěp 500g Jakouběová Kateřina 03 TJ Jilemnice 25.20
Žky oštěp 500g Kilevníková Adéla 04 TJ Sokol Jaroměř logo 18.00
Žky oštěp 500g Králíčková Tereza 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 21.70
Žky oštěp 500g Malá Barbora 02 TJ Dvůr Králové n/L. logo 28.34 28.41
Žky oštěp 500g Malichová Lenka 03 TJ Dvůr Králové n/L. logo 18.56
Žky oštěp 500g Mertlíková Eliška 03 TJ Sokol Jaroměř logo 18.33
Žky oštěp 500g Nácovská Zuzana 03 TJ Dvůr Králové n/L. logo 20.12
Žky oštěp 500g Patočková Eva 04 TJ Sokol Jaroměř logo
Žky oštěp 500g Plašilová Eliška 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky oštěp 500g Pražáková Martina 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 22.21
Žky oštěp 500g Prouzová Monika 02 TJ Sokol Hradec Králové logo 22.64
Žky oštěp 500g Prouzová Tereza 04 TJ Sokol Jaroměř logo 29.02
Žky oštěp 500g Prudičová Pavlína 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 33.10
Žky oštěp 500g Půlpánová Magdaléna 03 TJ Jilemnice 35.90
Žky oštěp 500g Ulvrová Martina 02 TJ Jilemnice 33.57
Žky oštěp 500g Voříšková Amélie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 20.17