Seznam přihlášek

Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň, Hranice, 1. 10. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žcm 60 m Bartoň Max 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.12
Žcm 60 m Bartoň Tobiáš 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.74
Žcm 60 m Donneberger Jan 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo 08.86
Žcm 60 m Dostál Adam 05 TJ Jiskra Otrokovice logo 08.58
Žcm 60 m Drábek Tomáš 04 SKM Valašské Meziříčí logo 08.09
Žcm 60 m Dutka Alexandr 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.51
Žcm 60 m Dvořáček Miroslav 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo 08.88
Žcm 60 m Eliáš Radim 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.64
Žcm 60 m Fioole Alex 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 09.36
Žcm 60 m Frecer Josef 04 BYAC Brno 08.41
Žcm 60 m Friedl Adam 04 TJ Šumperk, z.s. logo 08.90 09.41
Žcm 60 m Frýdl Vojtěch 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.78
Žcm 60 m Gerla Tomáš 04 TJ Valašské Meziříčí logo 08.86 08.66
Žcm 60 m Gryc Daniel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 08.15
Žcm 60 m Hanulík Václav 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo 08.37
Žcm 60 m Heczko Dominik 05 TJ TŽ Třinec logo
Žcm 60 m Hořínek Radim 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 08.61
Žcm 60 m Hrček Adam 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.77
Žcm 60 m Chytil Daniel 05 Atletika Poruba z.s. logo 08.89
Žcm 60 m Jašek Jan 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.95
Žcm 60 m Karol Aleš 05 Atletika Holešov, z.s. logo 08.77
Žcm 60 m Kika Šimon 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.87
Žcm 60 m Kilián Kryštof 04 SSK Vítkovice logo
Žcm 60 m Kloc Ondřej 04 AC Prostějov logo 09.56
Žcm 60 m Kovačič Vojtěch 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 09.54
Žcm 60 m Kovařík Jakub 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.20
Žcm 60 m Kremel Patrik 04 SKM Valašské Meziříčí logo 07.75
Žcm 60 m Kubálek Adam 04 Atletika Holešov, z.s. logo 09.12
Žcm 60 m Lukaštík Vojtěch 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo
Žcm 60 m Lutz Matěj 04 SSK Vítkovice logo 08.36
Žcm 60 m Matyska Marek 05 TJ Valašské Meziříčí logo 08.30 08.35
Žcm 60 m Mičke Jiří 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.61
Žcm 60 m Mikeš Jan 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.87
Žcm 60 m Němec Lukáš 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 08.81
Žcm 60 m Peksa Pavel 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 08.24
Žcm 60 m Pleva Tomáš 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 08.85
Žcm 60 m Pobořil Jan 05 SKM Valašské Meziříčí logo 08.65
Žcm 60 m Pyš Denis 05 SSK Vítkovice logo
Žcm 60 m Sadílek Jakub 05 Atletika Poruba z.s. logo 08.87
Žcm 60 m Stašek Matyáš 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 60 m Szczerba Vojtěch 05 TJ TŽ Třinec logo 08.53
Žcm 60 m Šnobl Vlastimil 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.11
Žcm 60 m Trobmik Michal 05 TJ TŽ Třinec logo
Žcm 60 m Vajda Lukáš 04 Atletika Holešov, z.s. logo 08.57
Žcm 60 m Vojáček Matěj 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 08.38
Žcm 60 m Wilczek Jakub 04 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 08.62
Žcm 60 m Žemlička Adam 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 09.15
Žcm 150 m Adámek Matouš 05 SK Hranice, z.s. logo 20.80
Žcm 150 m Bartoň Hynek 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 20.93
Žcm 150 m Bělehrádek Martin 04 TJ Šumperk, z.s. logo 21.00 22.45
Žcm 150 m Brychta Karel 04 SK Hranice, z.s. logo 19.84
Žcm 150 m Bundil Tomáš 04 AK Šternberk z.s. logo 23.15
Žcm 150 m Dankovský Matyáš 04 Atletický klub Blansko Dvorská logo 21.14 21.14
Žcm 150 m Dostál Adam 05 TJ Jiskra Otrokovice logo 21.03
Žcm 150 m Drábek Tomáš 04 SKM Valašské Meziříčí logo 20.76
Žcm 150 m Drong Ladislav 04 TJ TŽ Třinec logo 22.23
Žcm 150 m Frecer Josef 04 BYAC Brno 21.76
Žcm 150 m Friedl Adam 04 TJ Šumperk, z.s. logo 21.00 22.81
Žcm 150 m Gančarčík Patrik 05 SSK Vítkovice logo
Žcm 150 m Gryc Daniel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 20.41
Žcm 150 m Hanek Kryštof 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 21.84 21.84
Žcm 150 m Hanek Štěpán 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 21.49 21.49
Žcm 150 m Hořínek Radim 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 21.03
Žcm 150 m Hrček Adam 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo
Žcm 150 m Hycl Matěj 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 21.24
Žcm 150 m Karol Aleš 05 Atletika Holešov, z.s. logo 22.63
Žcm 150 m Kika Šimon 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 18.65
Žcm 150 m Kilián Kryštof 04 SSK Vítkovice logo 22.57
Žcm 150 m Kremel Patrik 04 SKM Valašské Meziříčí logo 18.91
Žcm 150 m Kubálek Adam 04 Atletika Holešov, z.s. logo 23.05
Žcm 150 m Matura Matyáš 04 TJ Šumperk, z.s. logo 21.00 21.82
Žcm 150 m Matyska Marek 05 TJ Valašské Meziříčí logo 20.08 20.08
Žcm 150 m Mikeš Jan 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 21.65
Žcm 150 m Morcinek Filip 05 TJ TŽ Třinec logo 22.18
Žcm 150 m Němec Antonín 04 VSK Univerzita Brno logo 20.66 20.66
Žcm 150 m Němec Lukáš 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 21.41
Žcm 150 m Nevařil David 05 TJ Jiskra Otrokovice logo 21.19
Žcm 150 m Novák Michal 04 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 21.89
Žcm 150 m Orava Václav 05 Atletika Poruba z.s. logo 22.39
Žcm 150 m Pekař Šimon 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 21.80
Žcm 150 m Peksa Pavel 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 19.81
Žcm 150 m Samiec Ondřej 05 TJ TŽ Třinec logo 22.87
Žcm 150 m Sedlář Ondřej 05 SSK Vítkovice logo
Žcm 150 m Sedlář Petr 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 19.65
Žcm 150 m Sovadina Jakub 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 22.94
Žcm 150 m Stašek Matyáš 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 150 m Szkatula František 04 TJ TŽ Třinec logo 21.63
Žcm 150 m Vajda Lukáš 04 Atletika Holešov, z.s. logo 21.25
Žcm 150 m Wilczek Jakub 04 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 20.74
Žcm 150 m Žemlička Adam 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 22.01
Žcm 300 m Bartoň Max 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 49.81
Žcm 300 m Brandtner Roman 04 SKM Valašské Meziříčí logo
Žcm 300 m Bundil Tomáš 04 AK Šternberk z.s. logo 51.25
Žcm 300 m Dostál Adam 05 TJ Jiskra Otrokovice logo 47.52
Žcm 300 m Frýdl Vojtěch 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 45.65
Žcm 300 m Göttlicher Dominik 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 45.51
Žcm 300 m Hajzler Mario 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 48.52
Žcm 300 m Hořínek Radim 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 45.89
Žcm 300 m Chytil Daniel 05 Atletika Poruba z.s. logo 50.73
Žcm 300 m Koza Michal 05 SSK Vítkovice logo 48.86
Žcm 300 m Kubesa Jakub 05 SSK Vítkovice logo 48.24
Žcm 300 m Kupka Daniel 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 46.68
Žcm 300 m Kuzník Vojtěch 04 Atletika Poruba z.s. logo 42.97
Žcm 300 m Long Casey 04 AK Bohumín, z.s. logo 40.50 41.63
Žcm 300 m Lukaštík Vojtěch 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo
Žcm 300 m Lutz Matěj 04 SSK Vítkovice logo 44.65
Žcm 300 m Malota Jiří 05 TJ Valašské Meziříčí logo 50.21 50.53
Žcm 300 m Mondek Ondřej 05 AK Šternberk z.s. logo 50.87
Žcm 300 m Nečas Adam 04 Atletický klub Blansko Dvorská logo 46.13 46.13
Žcm 300 m Nevyjel Vojtěch 04 SK Hranice, z.s. logo 48.70
Žcm 300 m Niemczyk Alan 05 TJ TŽ Třinec logo 52.36
Žcm 300 m Noháček Jan 05 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 47.38
Žcm 300 m Pleva Tomáš 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 46.32
Žcm 300 m Sadílek Jakub 05 Atletika Poruba z.s. logo 51.56
Žcm 300 m Smola Jakub 04 TJ Znojmo, z.s. logo
Žcm 300 m Szczerba Vojtěch 05 TJ TŽ Třinec logo 44.34
Žcm 300 m Vintera Kryštof 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 48.64
Žcm 300 m Vojáček Matěj 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 43.83
Žcm 300 m Za Nzambi Jason Flaviano 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 45.35
Žcm 300 m Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 41.62
Žcm 800 m Adamec Ondřej 04 TJ Start Havířov logo 2:39.31
Žcm 800 m Budín Ondřej 05 TJ Znojmo, z.s. logo 2:16.97
Žcm 800 m Červenka Filip 04 SSK Vítkovice logo 2:16.71
Žcm 800 m Glet Ondřej 05 SK Hranice, z.s. logo 2:39.17
Žcm 800 m Hajzler Mario 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2:30.91 2:33.40
Žcm 800 m Hanek Kryštof 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 2:33.77 2:33.77
Žcm 800 m Hanek Štěpán 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 2:27.37 2:27.37
Žcm 800 m Hrabec Jan 04 Atletika Poruba z.s. logo 2:25.53
Žcm 800 m Hrček Adam 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 2:36.91
Žcm 800 m Karlík Vojtěch 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 2:40.37
Žcm 800 m Koníček Ondřej 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 2:22.85
Žcm 800 m Kouba Jáchym 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 2:43.64
Žcm 800 m Novosad Pavel 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 2:25.49
Žcm 800 m Smola Jakub 04 TJ Znojmo, z.s. logo 2:37.76
Žcm 800 m Sulák Matěj 04 AK Šternberk z.s. logo
Žcm 800 m Szkatula František 04 TJ TŽ Třinec logo 2:15.03
Žcm 800 m Tobola Alexandr 05 SSK Vítkovice logo
Žcm 800 m Toufar Ondřej 04 TJ Start Havířov logo 2:41.96
Žcm 800 m Vlachynský Jakub 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 2:32.65
Žcm 1500 m Bartoň Tobiáš 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 5:40.09
Žcm 1500 m Čuraj Adam 05 Atletika Poruba z.s. logo 5:21.91
Žcm 1500 m Graubner Tadeáš 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 5:35.54
Žcm 1500 m Hřebíček Alois 05 AK Šternberk z.s. logo
Žcm 1500 m Hustý Adam 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 5:27.51
Žcm 1500 m Chovanec Patrik 04 Atletika Poruba z.s. logo 5:25.34
Žcm 1500 m Indra Daniel 04 AC Prostějov logo
Žcm 1500 m Jašek Jan 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 5:37.63
Žcm 1500 m Koutný Jan 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 4:52.47
Žcm 1500 m Mazel Ondřej 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 6:11.31
Žcm 1500 m Mitrenga Nikodem 04 TJ TŽ Třinec logo 5:19.71
Žcm 1500 m Novák Michal 04 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 5:05.13 5:08.80
Žcm 1500 m Osolsobě Jindřich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 5:19.01
Žcm 1500 m Pavelek Ondřej 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 5:04.90
Žcm 1500 m Pekárek Tobias 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 5:40.12
Žcm 1500 m Racek Josef 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 5:11.87
Žcm 1500 m Vašíček Richard 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 5:05.12
Žcm 60 m př. Bartoň Hynek 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 10.52
Žcm 60 m př. Bělehrádek Martin 04 TJ Šumperk, z.s. logo 11.50 11.76
Žcm 60 m př. Dankovský Matyáš 04 Atletický klub Blansko Dvorská logo 09.94 09.94
Žcm 60 m př. Dostál Adam 05 TJ Jiskra Otrokovice logo 10.99
Žcm 60 m př. Drásal Marek 04 TJ Šumperk, z.s. logo 10.80 11.25
Žcm 60 m př. Dvořáček Miroslav 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo 11.86
Žcm 60 m př. Frecer Josef 04 BYAC Brno 10.55
Žcm 60 m př. Graubner Tadeáš 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 11.30
Žcm 60 m př. Hajzler Mario 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 10.89
Žcm 60 m př. Hroch Michal 04 SSK Vítkovice logo 11.60
Žcm 60 m př. Karol Aleš 05 Atletika Holešov, z.s. logo 10.96
Žcm 60 m př. Kika Šimon 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.60
Žcm 60 m př. Kopřiva Dominik 04 SKM Valašské Meziříčí logo
Žcm 60 m př. Kovačič Vojtěch 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 12.38
Žcm 60 m př. Kovář David 05 BYAC Brno 10.37
Žcm 60 m př. Kremel Patrik 04 SKM Valašské Meziříčí logo 09.06
Žcm 60 m př. Kubálek Adam 04 Atletika Holešov, z.s. logo 11.59
Žcm 60 m př. Kuchtíček Adam 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 10.01
Žcm 60 m př. Malota Jiří 05 TJ Valašské Meziříčí logo
Žcm 60 m př. Matura Matyáš 04 TJ Šumperk, z.s. logo 11.50 11.69
Žcm 60 m př. Morcinek Filip 05 TJ TŽ Třinec logo 11.47
Žcm 60 m př. Nečas Adam 04 Atletický klub Blansko Dvorská logo 10.25 10.42
Žcm 60 m př. Ondraszek Adrian 04 TJ TŽ Třinec logo 10.14 10.43
Žcm 60 m př. Pekař Šimon 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 10.24
Žcm 60 m př. Pobořil Jan 05 SKM Valašské Meziříčí logo
Žcm 60 m př. Režnar Jakub 04 AK Šternberk z.s. logo 10.73
Žcm 60 m př. Sedlář Petr 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 09.55
Žcm 60 m př. Todorov Roman 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 10.29
Žcm 60 m př. Toufar Ondřej 04 TJ Start Havířov logo 10.97
Žcm 60 m př. Trobmik Michal 05 TJ TŽ Třinec logo
Žcm 60 m př. Trojek Mikuláš 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.85
Žcm 60 m př. Vajda Lukáš 04 Atletika Holešov, z.s. logo
Žcm 4x60 m Drábek Tomáš 04 SKM Valašské Meziříčí logo
Žcm 4x60 m Szczerba Vojtěch 05 TJ TŽ Třinec logo
Žcm výška Bártek Petr 04 TJ Valašské Meziříčí logo 1.56
Žcm výška Drásal Marek 04 TJ Šumperk, z.s. logo 1.50 1.50
Žcm výška Fedkiv Maxim 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo 1.43
Žcm výška Gerla Tomáš 04 TJ Valašské Meziříčí logo 0.88 1.35
Žcm výška Glocman Michael 04 TJ Sokol Opava logo
Žcm výška Háp Matěj 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.48
Žcm výška Hroch Michal 04 SSK Vítkovice logo 1.35
Žcm výška Hrubý Marek 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 1.50
Žcm výška Hycl Matěj 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 1.61
Žcm výška Janča Ladislav Jakub 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 5.05 1.31
Žcm výška Khýr Daniel 04 AC Prostějov logo 1.49
Žcm výška Kovář David 05 BYAC Brno 1.47
Žcm výška Novosad Pavel 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 1.55 1.48
Žcm výška Ondraszek Adrian 04 TJ TŽ Třinec logo 1.45 1.43
Žcm výška Pobořil Jan 05 SKM Valašské Meziříčí logo 1.40
Žcm výška Poruba Martin 04 SSK Vítkovice logo 1.25
Žcm výška Racek Josef 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 1.45
Žcm výška Režnar Jakub 04 AK Šternberk z.s. logo 1.34
Žcm výška Rudinský Alex 04 SSK Vítkovice logo 1.24
Žcm výška Samiec Ondřej 05 TJ TŽ Třinec logo 1.45
Žcm výška Sovadina Jakub 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 1.40
Žcm výška Vlach Tadeáš 05 Atletika Poruba z.s. logo 1.38
Žcm dálka Adamec Ondřej 04 TJ Start Havířov logo 4.66
Žcm dálka Bártek Petr 04 TJ Valašské Meziříčí logo
Žcm dálka Bartoň Hynek 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.62
Žcm dálka Brychta Karel 04 SK Hranice, z.s. logo 5.09
Žcm dálka Donneberger Jan 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žcm dálka Drong Ladislav 04 TJ TŽ Třinec logo
Žcm dálka Eliáš Radim 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 4.49
Žcm dálka Fedkiv Maxim 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo 4.41
Žcm dálka Gerla Tomáš 04 TJ Valašské Meziříčí logo 0.88 4.58
Žcm dálka Hanáček Filip 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 4.93
Žcm dálka Hanulík Václav 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo 4.46
Žcm dálka Heczko Dominik 05 TJ TŽ Třinec logo 4.20
Žcm dálka Hycl Matěj 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 4.54
Žcm dálka Kopřiva Dominik 04 SKM Valašské Meziříčí logo 4.96
Žcm dálka Kovařík Jakub 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.16
Žcm dálka Kremel Patrik 04 SKM Valašské Meziříčí logo 5.14
Žcm dálka Kupka Daniel 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 4.22
Žcm dálka Long Casey 04 AK Bohumín, z.s. logo 5.47 5.36
Žcm dálka Malota Jiří 05 TJ Valašské Meziříčí logo 5.02 4.09
Žcm dálka Matyska Marek 05 TJ Valašské Meziříčí logo 5.18 5.18
Žcm dálka Mičke Jiří 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 4.46
Žcm dálka Nevařil David 05 TJ Jiskra Otrokovice logo 4.35
Žcm dálka Ondraszek Adrian 04 TJ TŽ Třinec logo 5.00 5.06
Žcm dálka Pavlíček Marek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.33
Žcm dálka Peksa Pavel 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 4.82
Žcm dálka Samiec Ondřej 05 TJ TŽ Třinec logo 4.52
Žcm dálka Sedlář Petr 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 5.35
Žcm dálka Sovadina Jakub 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 4.33
Žcm dálka Stašek Matyáš 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm dálka Szczerba Vojtěch 05 TJ TŽ Třinec logo 4.64
Žcm dálka Šnobl Vlastimil 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.26
Žcm dálka Todorov Roman 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.60
Žcm dálka Vintera Kryštof 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 4.66
Žcm dálka Vojáček Matěj 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 4.75
Žcm dálka Wilczek Jakub 04 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 4.63
Žcm dálka Za Nzambi Jason Flaviano 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.47
Žcm dálka Žemlička Adam 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 4.65
Žcm koule 3kg Bílský Petr 05 SSK Vítkovice logo 07.99
Žcm koule 3kg Bordovský Adam 04 SSK Vítkovice logo 09.33
Žcm koule 3kg Čáp Jan Jakub 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 14.30
Žcm koule 3kg Červinka Antonín 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 07.92
Žcm koule 3kg Došla Tomáš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.88
Žcm koule 3kg Dvořáček Miroslav 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žcm koule 3kg Eliáš Radim 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 10.05 10.18
Žcm koule 3kg Fridrich Matěj 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 07.63
Žcm koule 3kg Göttlicher Dominik 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 11.65
Žcm koule 3kg Hrubý Marek 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 09.57
Žcm koule 3kg Hudec Daniel 04 TJ Start Havířov logo 09.25
Žcm koule 3kg Janča Ladislav Jakub 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.58
Žcm koule 3kg Kuchtíček Adam 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 09.57
Žcm koule 3kg Liška Alexandr 04 Atletika Poruba z.s. logo 09.25
Žcm koule 3kg Liška Petr 04 TJ Start Havířov logo 09.08
Žcm koule 3kg Osolsobě Jindřich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 08.67
Žcm koule 3kg Pastor David 04 SSK Vítkovice logo 08.12
Žcm koule 3kg Pavlíček Marek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.50
Žcm koule 3kg Pospíšil Kryštof 04 SSK Vítkovice logo 10.38
Žcm koule 3kg Pražák Ondřej 04 TJ Šumperk, z.s. logo 08.00 07.60
Žcm koule 3kg Proske David 04 SSK Vítkovice logo 09.70
Žcm koule 3kg Rajchl František 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 10.72
Žcm koule 3kg Rudinský Alex 04 SSK Vítkovice logo 07.85
Žcm koule 3kg Svozil Jan 04 TJ Valašské Meziříčí logo 11.38
Žcm koule 3kg Šálek Adam 04 AC Prostějov logo 10.62
Žcm koule 3kg Trojek Mikuláš 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.65
Žcm koule 3kg Vajda Martin 04 TJ Sokol Opava logo 13.27
Žcm koule 3kg Vavřík Marcel 04 TJ Valašské Meziříčí logo 10.88
Žcm koule 3kg Vinkler Samuel 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 08.21
Žcm koule 3kg Vlach Tadeáš 05 Atletika Poruba z.s. logo 07.54
Žcm koule 4kg Niemczyk Alan 05 TJ TŽ Třinec logo
Žcm oštěp 400g Niemczyk Alan 05 TJ TŽ Třinec logo
Žcm oštěp 500g Adámek Filip 04 SKM Valašské Meziříčí logo 26.28
Žcm oštěp 500g Bartoň Max 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 25.40
Žcm oštěp 500g Bartoň Tobiáš 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 20.54
Žcm oštěp 500g Bílský Petr 05 SSK Vítkovice logo 22.63
Žcm oštěp 500g Bordovský Adam 04 SSK Vítkovice logo 25.89
Žcm oštěp 500g Brandtner Roman 04 SKM Valašské Meziříčí logo
Žcm oštěp 500g Bundil Tomáš 04 AK Šternberk z.s. logo
Žcm oštěp 500g Čáp Jan Jakub 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 43.80
Žcm oštěp 500g Červinka Antonín 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 19.55 09.79
Žcm oštěp 500g Fioole Alex 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 23.80 11.97
Žcm oštěp 500g Glocman Michael 04 TJ Sokol Opava logo 32.75
Žcm oštěp 500g Hrubý Marek 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 25.51
Žcm oštěp 500g Hudec Daniel 04 TJ Start Havířov logo 29.05
Žcm oštěp 500g Indra Daniel 04 AC Prostějov logo 23.54
Žcm oštěp 500g Kloc Ondřej 04 AC Prostějov logo 21.17
Žcm oštěp 500g Kovář David 05 BYAC Brno 25.36
Žcm oštěp 500g Kuchtíček Adam 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 27.21
Žcm oštěp 500g Liška Alexandr 04 Atletika Poruba z.s. logo 23.32
Žcm oštěp 500g Liška Petr 04 TJ Start Havířov logo 27.80
Žcm oštěp 500g Mondek Ondřej 05 AK Šternberk z.s. logo 23.19
Žcm oštěp 500g Němec Antonín 04 VSK Univerzita Brno logo 32.93 32.93
Žcm oštěp 500g Pastor David 04 SSK Vítkovice logo 18.12
Žcm oštěp 500g Pleva Tomáš 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 22.17
Žcm oštěp 500g Pojezný Vojtěch 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 26.30
Žcm oštěp 500g Pospíšil Kryštof 04 SSK Vítkovice logo 20.10
Žcm oštěp 500g Pražák Ondřej 04 TJ Šumperk, z.s. logo 22.00 18.42
Žcm oštěp 500g Proske David 04 SSK Vítkovice logo 35.97
Žcm oštěp 500g Rajchl František 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 28.81
Žcm oštěp 500g Sedlář Ondřej 05 SSK Vítkovice logo 19.22
Žcm oštěp 500g Svozil Jan 04 TJ Valašské Meziříčí logo 28.00
Žcm oštěp 500g Trojek Mikuláš 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 19.48
Žcm oštěp 500g Vajda Martin 04 TJ Sokol Opava logo 33.85
Žcm oštěp 500g Vavřík Marcel 04 TJ Valašské Meziříčí logo 32.62
Žcm oštěp 500g Vinkler Samuel 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 22.76
Žcm oštěp 500g Vlach Tadeáš 05 Atletika Poruba z.s. logo 24.21
Žcm kriket Adámek Filip 04 SKM Valašské Meziříčí logo 51.43
Žcm kriket Bártek Petr 04 TJ Valašské Meziříčí logo 57.65 57.63
Žcm kriket Bartoň Hynek 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 66.89
Žcm kriket Bartoň Max 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 47.15
Žcm kriket Bartoň Tobiáš 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 41.24
Žcm kriket Brandtner Roman 04 SKM Valašské Meziříčí logo 59.70
Žcm kriket Čáp Jan Jakub 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 70.42
Žcm kriket Červinka Antonín 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 45.52
Žcm kriket Donneberger Jan 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo 45.36
Žcm kriket Došla Tomáš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 38.69
Žcm kriket Fioole Alex 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 40.50
Žcm kriket Fridrich Matěj 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 45.20
Žcm kriket Frýdl Vojtěch 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 47.64
Žcm kriket Gančarčík Patrik 05 SSK Vítkovice logo
Žcm kriket Glocman Michael 04 TJ Sokol Opava logo 67.29
Žcm kriket Hanáček Filip 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 59.50
Žcm kriket Hanulík Václav 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo 53.27
Žcm kriket Heczko Dominik 05 TJ TŽ Třinec logo
Žcm kriket Hrček Adam 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 41.50
Žcm kriket Jašek Jan 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 38.50
Žcm kriket Khýr Daniel 04 AC Prostějov logo 51.13
Žcm kriket Kovář David 05 BYAC Brno 54.00
Žcm kriket Kuchtíček Adam 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 48.18
Žcm kriket Liška Alexandr 04 Atletika Poruba z.s. logo 50.55
Žcm kriket Lukaštík Vojtěch 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo
Žcm kriket Mičke Jiří 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 47.24
Žcm kriket Němec Antonín 04 VSK Univerzita Brno logo 58.83 58.83
Žcm kriket Nevařil David 05 TJ Jiskra Otrokovice logo 48.81
Žcm kriket Niemczyk Alan 05 TJ TŽ Třinec logo
Žcm kriket Pavelek Vojtěch 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 62.36
Žcm kriket Pojezný Vojtěch 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 39.55
Žcm kriket Pražák Ondřej 04 TJ Šumperk, z.s. logo 45.00 42.90
Žcm kriket Rajchl František 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 52.13
Žcm kriket Reis Daniel 05 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 44.45
Žcm kriket Rudinský Alex 04 SSK Vítkovice logo 42.45
Žcm kriket Svozil Jan 04 TJ Valašské Meziříčí logo 57.52
Žcm kriket Tobola Alexandr 05 SSK Vítkovice logo
Žcm kriket Vavřík Marcel 04 TJ Valašské Meziříčí logo 55.13
Žcm kriket Vinkler Samuel 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 48.09
Žcm kriket Vintera Kryštof 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 54.56
Žcm kriket Vlach Tadeáš 05 Atletika Poruba z.s. logo 51.03
Žkm 60 m Andrysová Nela 05 SK Hranice, z.s. logo 09.15
Žkm 60 m Bačová Lucie 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.88
Žkm 60 m Bártová Daniela 04 Atletika Poruba z.s. logo 08.02
Žkm 60 m Begová Gabriela 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.80
Žkm 60 m Bílková Klára 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 60 m Bílková Tereza 04 AC Prostějov logo 08.54
Žkm 60 m Blažková Hana 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. logo 08.02 08.02
Žkm 60 m Cependová Kristýna 05 SSK Vítkovice logo 09.49
Žkm 60 m Červinková Adéla 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 09.08
Žkm 60 m Dolanská Kristýna 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 09.67
Žkm 60 m Dubová Tereza 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.80
Žkm 60 m Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.95
Žkm 60 m Finsterlová Ella 04 AK Šternberk z.s. logo 09.13
Žkm 60 m Grzybová Eliška 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo 09.03
Žkm 60 m Hercogová Magdaléna 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 08.80
Žkm 60 m Chmelařová Klára 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 09.16
Žkm 60 m Indráková Klára 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 09.36
Žkm 60 m Janáková Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.25
Žkm 60 m Jeníšová Nikola 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.35
Žkm 60 m Jiříčková Nikola 05 TJ Valašské Meziříčí logo 09.12 09.51
Žkm 60 m Kalin Anna 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 60 m Klanicová Hana 05 SK Hranice, z.s. logo 09.30
Žkm 60 m Klišíková Daniela 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.95
Žkm 60 m Kluzová Michaela 05 TJ TŽ Třinec logo
Žkm 60 m Kociánová Vendula 04 TJ Valašské Meziříčí logo 08.98 09.32
Žkm 60 m Kučerová Radka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.59
Žkm 60 m Kuráňová Veronika 05 TJ Start Havířov logo 08.12
Žkm 60 m Lukášová Marie 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 60 m Matějíčková Alexandra 05 SKM Valašské Meziříčí logo 09.23
Žkm 60 m Matějková Vendula 04 Atletika Poruba z.s. logo 09.10
Žkm 60 m Mitanová Karolína 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.35
Žkm 60 m Motyková Aneta 05 TJ TŽ Třinec logo 10.00
Žkm 60 m Navrátilová Kristýna 04 TJ Uničov logo 08.71
Žkm 60 m Navrátilová Nela 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 09.26
Žkm 60 m Nechalová Vanesa 04 Atletika Poruba z.s. logo 08.88
Žkm 60 m Ondráčková Julie 04 SSK Vítkovice logo
Žkm 60 m Pavelková Šárka 04 TJ Šumperk, z.s. logo 08.90 08.72
Žkm 60 m Pavlíková Patricie 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 08.80
Žkm 60 m Poštulková Michaela 05 Atletika Poruba z.s. logo 08.44
Žkm 60 m Pytlová Katka 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.43
Žkm 60 m Račanská Tereza 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žkm 60 m Rigouletová Iva 05 SSK Vítkovice logo
Žkm 60 m Rüllová Kateřina 05 SSK Vítkovice logo 09.30
Žkm 60 m Rýdlová Ivana 05 TJ Valašské Meziříčí logo 08.41 08.47
Žkm 60 m Sasínová Barbora 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.85
Žkm 60 m Schneeberger Melanie Sophie 05 Atletika Poruba z.s. logo 08.73
Žkm 60 m Schreierová Aneta 04 TJ TŽ Třinec logo
Žkm 60 m Schwarzbachová Lucie 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.75
Žkm 60 m Slavíčková Tereza 04 JAC Brno 08.43
Žkm 60 m Sochová Dorota 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.95 08.95
Žkm 60 m Soukalová Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.52
Žkm 60 m Stankovičová Aneta 04 SSK Vítkovice logo 08.70
Žkm 60 m Stehlíková Tereza 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm 60 m Stehnová Alice 05 SSK Vítkovice logo 08.89
Žkm 60 m Světlíková Sofie 05 AC Prostějov logo 08.75
Žkm 60 m Šenkeříková Simona 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.95
Žkm 60 m Šipošová Sabina 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo
Žkm 60 m Šodková Patricie 04 SSK Vítkovice logo
Žkm 60 m Štoplová Marie 06 TJ Šumperk, z.s. logo 08.80
Žkm 60 m Taftová Karolína 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 09.87
Žkm 60 m Teplá Adéla 04 VSK Univerzita Brno logo 08.31 08.31
Žkm 60 m Tkáčová Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.46
Žkm 60 m Vajnrajchová Kamila 04 JAC Brno 08.52
Žkm 60 m Vajnrajchová Michaela 04 JAC Brno
Žkm 60 m Valenčinová Adéla 05 SSK Vítkovice logo 09.70
Žkm 60 m Vana Nikki Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.45
Žkm 60 m Vašková Veronika 05 SKM Valašské Meziříčí logo 09.31
Žkm 60 m Vavříková Alžběta 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.18
Žkm 60 m Vinklerová Sarah 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 09.10
Žkm 60 m Vlčková Elen 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.56 08.80
Žkm 60 m Vykoukalová Viktorie 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 09.00
Žkm 60 m Zahradníková Nela 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.96
Žkm 60 m Zacharová Karolína 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.48
Žkm 60 m Zdražilová Denisa 04 Atletika Poruba z.s. logo 08.34
Žkm 60 m Zelová Eliška 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.95
Žkm 150 m Begová Gabriela 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 21.82
Žkm 150 m Bílková Tereza 04 AC Prostějov logo 21.29
Žkm 150 m Bojková Anežka 04 TJ TŽ Třinec logo 21.13
Žkm 150 m Bužgová Kristýna 04 SSK Vítkovice logo 21.20 20.89
Žkm 150 m Černocká Kateřina 05 AK Šternberk z.s. logo 22.59
Žkm 150 m Černošková Linda 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 21.70
Žkm 150 m Dobešová Klára 04 TJ Šumperk, z.s. logo 20.00 20.72
Žkm 150 m Dolanská Kristýna 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 24.71
Žkm 150 m Drápelová Lucie 02 JAC Brno
Žkm 150 m Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 21.41
Žkm 150 m Finsterlová Ella 04 AK Šternberk z.s. logo 21.97
Žkm 150 m Hercogová Magdaléna 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 22.21
Žkm 150 m Chmelařová Klára 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žkm 150 m Indráková Klára 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 23.00
Žkm 150 m Jakusidisová Veronika 05 ASK Blansko logo 20.27
Žkm 150 m Jiříčková Nikola 05 TJ Valašské Meziříčí logo 21.23 23.30
Žkm 150 m Kovaříková Eva 04 TJ TŽ Třinec logo 20.14
Žkm 150 m Kraisová Anežka 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žkm 150 m Krejčiříková Karin 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 22.54
Žkm 150 m Křížová Zuzana 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žkm 150 m Kuráňová Veronika 05 TJ Start Havířov logo 21.25
Žkm 150 m Lysková Mariola 05 TJ TŽ Třinec logo 21.15
Žkm 150 m Matějíčková Alexandra 05 SKM Valašské Meziříčí logo
Žkm 150 m Mikulková Nicola 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 21.50 23.51
Žkm 150 m Myšková Tereza 05 JAC Brno 21.93
Žkm 150 m Navrátilová Kristýna 04 TJ Uničov logo 20.91
Žkm 150 m Navrátilová Nela 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 23.38
Žkm 150 m Navrátilová Sára 04 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 20.51 20.57
Žkm 150 m Nedopilková Barbora 04 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 21.87 21.92
Žkm 150 m Nechalová Vanesa 04 Atletika Poruba z.s. logo 21.66
Žkm 150 m Novotná Tereza 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 23.58
Žkm 150 m Ondráčková Julie 04 SSK Vítkovice logo
Žkm 150 m Pavlíková Patricie 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 21.70
Žkm 150 m Pelíšková Eliška 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 21.54
Žkm 150 m Potůčková Veronika 05 SSK Vítkovice logo
Žkm 150 m Pytlová Katka 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 23.50
Žkm 150 m Rýdlová Ivana 05 TJ Valašské Meziříčí logo 20.82 20.82
Žkm 150 m Salčáková Dominika 04 JAC Brno 21.68
Žkm 150 m Sasínová Barbora 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 24.00
Žkm 150 m Schneeberger Melanie Sophie 05 Atletika Poruba z.s. logo 21.65
Žkm 150 m Schwarzbachová Lucie 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 23.50
Žkm 150 m Slavíčková Tereza 04 JAC Brno 20.44
Žkm 150 m Suchánková Johana 05 SSK Vítkovice logo 21.84
Žkm 150 m Synková Karolína 05 Atletika Poruba z.s. logo 22.38
Žkm 150 m Šebestíková Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 22.95
Žkm 150 m Šenkeříková Simona 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 24.50
Žkm 150 m Šímová Veronika 04 VSK Univerzita Brno logo 20.24 20.24
Žkm 150 m Škařoupková Michaela 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žkm 150 m Šodková Patricie 04 SSK Vítkovice logo
Žkm 150 m Taftová Karolína 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo
Žkm 150 m Teichmannová Tereza 04 Atletika Poruba z.s. logo 22.22
Žkm 150 m Teplá Adéla 04 VSK Univerzita Brno logo 19.90 19.90
Žkm 150 m Tkáčová Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 22.59
Žkm 150 m Trefilová Barbora 05 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 23.99
Žkm 150 m Vajnrajchová Kamila 04 JAC Brno 20.99
Žkm 150 m Vajnrajchová Michaela 04 JAC Brno 22.30
Žkm 150 m Vana Nikki Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 23.50
Žkm 150 m Vašková Veronika 05 SKM Valašské Meziříčí logo 23.07
Žkm 150 m Vavříková Alžběta 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 20.24
Žkm 150 m Vlachynská Ema 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 21.34
Žkm 150 m Vlčková Elen 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 21.30 21.85
Žkm 150 m Vrbová Marie 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 22.78
Žkm 150 m Vykoukalová Viktorie 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo
Žkm 150 m Zacharová Karolína 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 20.87
Žkm 150 m Zwrtková Adéla 05 TJ TŽ Třinec logo
Žkm 300 m Bílková Klára 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 300 m Blažková Hana 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. logo 45.75 45.75
Žkm 300 m Borová Hana 04 SSK Vítkovice logo 42.78
Žkm 300 m Cependová Kristýna 05 SSK Vítkovice logo 57.00
Žkm 300 m Černocká Kateřina 05 AK Šternberk z.s. logo 48.71
Žkm 300 m Drozdová Alice 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 49.11
Žkm 300 m Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 49.64
Žkm 300 m Fridrichová Ema 04 Atletika Holešov, z.s. logo 49.55
Žkm 300 m Gieselová Iva 04 TJ Šumperk, z.s. logo 45.00 45.27
Žkm 300 m Chocholáčová Valentina 05 SSK Vítkovice logo 53.66
Žkm 300 m Indráková Klára 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 51.78
Žkm 300 m Jelínková Andrea 04 VSK Univerzita Brno logo 48.45 48.45
Žkm 300 m Kuchařová Kateřina 05 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 46.08 46.08
Žkm 300 m Macúchová Aneta 04 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 46.71 46.71
Žkm 300 m Matějková Vendula 04 Atletika Poruba z.s. logo 48.28
Žkm 300 m Mitanová Karolína 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 43.87
Žkm 300 m Nováková Natálie 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 50.92
Žkm 300 m Petrásková Tereza 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 51.54
Žkm 300 m Petričová Alexandra 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo
Žkm 300 m Petrová Nina 04 Atletika Poruba z.s. logo 47.17
Žkm 300 m Pindorová Zina 04 TJ TŽ Třinec logo 45.30
Žkm 300 m Potácelová Kristýna 04 TJ Olympia Bruntál z.s. logo
Žkm 300 m Potůčková Veronika 05 SSK Vítkovice logo 49.57
Žkm 300 m Rüllová Kateřina 05 SSK Vítkovice logo 52.20
Žkm 300 m Skřivanová Veronika 04 TJ Znojmo, z.s. logo 50.57
Žkm 300 m Stoklasová Amálie 04 AK Kroměříž 50.16
Žkm 300 m Straková Valerie 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 51.99
Žkm 300 m Suchánková Johana 05 SSK Vítkovice logo 45.91
Žkm 300 m Synková Karolína 05 Atletika Poruba z.s. logo
Žkm 300 m Ščepánová Kristýna 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 55.72
Žkm 300 m Ševčíková Tereza 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 45.30 45.64
Žkm 300 m Šimončíková Kateřina 04 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 51.83
Žkm 300 m Šímová Veronika 04 VSK Univerzita Brno logo 45.38 45.38
Žkm 300 m Široká Eliška 04 Atletický klub Blansko Dvorská logo 46.93 46.93
Žkm 300 m Štajnarová Sofie 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 49.17
Žkm 300 m Štoplová Marie 06 TJ Šumperk, z.s. logo 46.00
Žkm 300 m Valenčinová Adéla 05 SSK Vítkovice logo 53.43
Žkm 300 m Válková Nina 05 Atletika Poruba z.s. logo 45.50
Žkm 300 m Vantuchová Sabina 04 Atletika Poruba z.s. logo 46.72
Žkm 300 m Vinklerová Sarah 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 47.73
Žkm 300 m Vlachynská Ema 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 46.83
Žkm 300 m Vyhňáková Nikola 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 47.51
Žkm 300 m Zdražilová Denisa 04 Atletika Poruba z.s. logo 45.01
Žkm 300 m Zemčíková Vendula 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 51.44
Žkm 800 m Bazsová Daniela 05 SSK Vítkovice logo
Žkm 800 m Blažková Petra 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 3:09.07
Žkm 800 m Borová Hana 04 SSK Vítkovice logo 2:31.17
Žkm 800 m Golasovská Lucie 04 SKM Valašské Meziříčí logo 2:47.76
Žkm 800 m Grégrová Kristýna 05 AK Šternberk z.s. logo 2:53.64
Žkm 800 m Hendrychová Julie 04 TJ Valašské Meziříčí logo 2:49.56
Žkm 800 m Horáková Amálie 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 2:55.40
Žkm 800 m Horáková Ludmila 04 TJ Oslavany logo 2:45.00 2:45.35
Žkm 800 m Kleibertová Jana 04 SSK Vítkovice logo 2:38.99
Žkm 800 m Kulichová Klaudie 04 TJ TŽ Třinec logo 2:40.84
Žkm 800 m Kutějová Rozálie 04 Atletika Poruba z.s. logo 2:50.90
Žkm 800 m Machalíčková Klára 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 2:49.75
Žkm 800 m Melcrová Elen 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 2:34.53
Žkm 800 m Mikulková Nicola 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 2:41.94
Žkm 800 m Nedopilková Barbora 04 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 2:46.02
Žkm 800 m Potácelová Kristýna 04 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 2:50.02
Žkm 800 m Šimončíková Kateřina 04 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 2:48.09
Žkm 800 m Škařoupková Michaela 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo 3:00.23
Žkm 800 m Toová Klára 04 Atletika Poruba z.s. logo 2:24.50
Žkm 800 m Trefilová Barbora 05 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 2:59.98
Žkm 800 m Wiedermannová Barbora 04 TJ Uničov logo 2:28.14
Žkm 800 m Zouharová Zuzana 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 2:30.63
Žkm 1500 m Bienieková Natálie 05 Atletika Poruba z.s. logo 5:52.04
Žkm 1500 m Brázdilová Klára 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo
Žkm 1500 m Březná Gabriela 05 Atletika Poruba z.s. logo 5:32.59
Žkm 1500 m Fridrichová Ema 04 Atletika Holešov, z.s. logo
Žkm 1500 m Grégrová Tereza 04 AK Šternberk z.s. logo
Žkm 1500 m Klimentová Ema 05 AK Šternberk z.s. logo
Žkm 1500 m Kluzová Michaela 05 TJ TŽ Třinec logo 5:40.92
Žkm 1500 m Kociánová Vendula 04 TJ Valašské Meziříčí logo 5:31.37 5:31.37
Žkm 1500 m Navrátilová Sára 04 TJ Olympia Bruntál z.s. logo 5:04.85 5:04.87
Žkm 1500 m Ondová Barbora 05 SSK Vítkovice logo 6:56.01
Žkm 1500 m Sikorová Markéta 05 TJ TŽ Třinec logo 5:32.77
Žkm 1500 m Šipošová Sabina 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo
Žkm 1500 m Ťahanová Viktorie 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 5:23.26
Žkm 1500 m Toová Klára 04 Atletika Poruba z.s. logo 5:22.85
Žkm 60 m př. Bojková Anežka 04 TJ TŽ Třinec logo 10.60
Žkm 60 m př. Borová Hana 04 SSK Vítkovice logo 10.49
Žkm 60 m př. Bužgová Kristýna 04 SSK Vítkovice logo 10.13
Žkm 60 m př. Čamlíková Pavla 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 12.34
Žkm 60 m př. Datková Rozálie 04 TJ TŽ Třinec logo
Žkm 60 m př. Datková Zuzana 05 TJ TŽ Třinec logo
Žkm 60 m př. Dobešová Klára 04 TJ Šumperk, z.s. logo 10.00 09.95
Žkm 60 m př. Drásalová Jana 05 TJ Šumperk, z.s. logo 11.50 11.62
Žkm 60 m př. Drozdová Alice 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.58
Žkm 60 m př. Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 12.15
Žkm 60 m př. Fialová Dominika 04 Atletika Poruba z.s. logo 10.21
Žkm 60 m př. Fridrichová Ema 04 Atletika Holešov, z.s. logo 11.69
Žkm 60 m př. Hašová Jolana 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 11.58
Žkm 60 m př. Hrtánková Marie 04 SSK Vítkovice logo 12.17
Žkm 60 m př. Hrubá Tereza 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 13.19
Žkm 60 m př. Kašpárková Lucie 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 10.54
Žkm 60 m př. Klásková Lucie 04 SSK Vítkovice logo 11.31
Žkm 60 m př. Klementová Klára 04 JAC Brno 09.80
Žkm 60 m př. Kraisová Anežka 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo 13.59
Žkm 60 m př. Krejčiříková Karin 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 11.17
Žkm 60 m př. Křížová Zuzana 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo 13.33
Žkm 60 m př. Kulichová Klaudie 04 TJ TŽ Třinec logo 11.27
Žkm 60 m př. Lukoszová Tereza 04 TJ TŽ Třinec logo 10.50 11.46
Žkm 60 m př. Melčáková Michaela 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 11.40
Žkm 60 m př. Navrátilová Nela 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 13.29
Žkm 60 m př. Novotná Natálie 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 10.89
Žkm 60 m př. Ondová Barbora 05 SSK Vítkovice logo
Žkm 60 m př. Ondrigová Jessica 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 10.47
Žkm 60 m př. Pavelková Šárka 04 TJ Šumperk, z.s. logo 10.40 10.48
Žkm 60 m př. Polášková Jana 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 09.60
Žkm 60 m př. Pondělíčková Michala 05 SSK Vítkovice logo 12.05
Žkm 60 m př. Račanská Tereza 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 13.34
Žkm 60 m př. Salčáková Dominika 04 JAC Brno 10.30
Žkm 60 m př. Schreierová Aneta 04 TJ TŽ Třinec logo
Žkm 60 m př. Skřivanová Veronika 04 TJ Znojmo, z.s. logo 12.24
Žkm 60 m př. Soukalová Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.91
Žkm 60 m př. Stoklasová Amálie 04 AK Kroměříž 11.06
Žkm 60 m př. Široká Eliška 04 Atletický klub Blansko Dvorská logo 11.07 11.07
Žkm 60 m př. Teichmannová Tereza 04 Atletika Poruba z.s. logo 12.20
Žkm 60 m př. Tomsová Markéta 04 TJ TŽ Třinec logo 11.60 12.14
Žkm 60 m př. Vajnrajchová Michaela 04 JAC Brno 11.58
Žkm 60 m př. Vrbová Marie 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 11.72
Žkm 60 m př. Zahradníková Anděla 04 JAC Brno 11.61
Žkm 60 m př. Zelová Eliška 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 10.96
Žkm 4x60 m Hanáková Tereza 04 SKM Valašské Meziříčí logo
Žkm 4x60 m Hrtánková Marie 04 SSK Vítkovice logo
Žkm 4x60 m Kluzová Michaela 05 TJ TŽ Třinec logo
Žkm 4x60 m Kovaříková Eva 04 TJ TŽ Třinec logo
Žkm 4x60 m Lukoszová Tereza 04 TJ TŽ Třinec logo
Žkm 4x60 m Pindorová Zina 04 TJ TŽ Třinec logo
Žkm výška Bohdálková Marie 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 1.30
Žkm výška Čamlíková Pavla 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 1.30
Žkm výška Drápelová Lucie 02 JAC Brno
Žkm výška Drápelová Lucie 02 JAC Brno
Žkm výška Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 1.36
Žkm výška Hanáková Tereza 04 SKM Valašské Meziříčí logo 1.44
Žkm výška Homolková Valentýna 04 Atletika Poruba z.s. logo 1.40
Žkm výška Jakusidisová Veronika 05 ASK Blansko logo 1.55 1.54
Žkm výška Janáková Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 1.20
Žkm výška Kašpárková Lucie 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 1.35
Žkm výška Klementová Klára 04 JAC Brno 1.57
Žkm výška Kubešová Michaela 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.43
Žkm výška Kučerová Aneta 04 AC Prostějov logo 1.45
Žkm výška Levková Alena 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.57
Žkm výška Lutonská Sára 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 1.28
Žkm výška Myšková Tereza 05 JAC Brno 1.48
Žkm výška Petrlová Lucie 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.30
Žkm výška Pospíšilová Sabina 05 TJ TŽ Třinec logo
Žkm výška Salčáková Dominika 04 JAC Brno 1.48
Žkm výška Stejskalová Anna 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.37
Žkm výška Tomsová Markéta 04 TJ TŽ Třinec logo 1.35 1.32
Žkm výška Vondráková Tereza 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 1.42
Žkm výška Vrbová Marie 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 1.38
Žkm výška Vyhňáková Nikola 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1.31
Žkm výška Zahradníková Anděla 04 JAC Brno 1.35
Žkm výška Zemčíková Vendula 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 1.48
Žkm dálka Andrysová Nela 05 SK Hranice, z.s. logo 3.95
Žkm dálka Bazsová Daniela 05 SSK Vítkovice logo
Žkm dálka Begová Gabriela 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.47
Žkm dálka Bohdálková Marie 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo
Žkm dálka Brázdilová Klára 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 4.29
Žkm dálka Červinková Adéla 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 4.53
Žkm dálka Číhalová Julie 04 SK Hranice, z.s. logo 4.61
Žkm dálka Datková Zuzana 05 TJ TŽ Třinec logo
Žkm dálka Dlouhá Lucie 04 SSK Vítkovice logo 4.24
Žkm dálka Dokulilová Aneta 04 Atletika Poruba z.s. logo 4.74
Žkm dálka Dubová Tereza 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.22
Žkm dálka Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.21
Žkm dálka Finsterlová Ella 04 AK Šternberk z.s. logo 4.27
Žkm dálka Gorani Anita 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.35
Žkm dálka Grzybová Eliška 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo 4.34
Žkm dálka Hájková Alžběta 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.07
Žkm dálka Hanáková Tereza 04 SKM Valašské Meziříčí logo 4.21
Žkm dálka Hartmannová Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 3.95
Žkm dálka Hašová Jolana 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 4.22
Žkm dálka Hendrychová Julie 04 TJ Valašské Meziříčí logo 4.04
Žkm dálka Hercogová Magdaléna 04 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 3.95
Žkm dálka Homolková Valentýna 04 Atletika Poruba z.s. logo 4.67
Žkm dálka Horáková Ludmila 04 TJ Oslavany logo 4.23 4.03
Žkm dálka Hrtánková Marie 04 SSK Vítkovice logo 4.30
Žkm dálka Klementová Klára 04 JAC Brno 4.76
Žkm dálka Klišíková Daniela 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 4.42 3.52
Žkm dálka Kokotková Adéla 04 TJ TŽ Třinec logo
Žkm dálka Kovaříková Eva 04 TJ TŽ Třinec logo 4.80 4.80
Žkm dálka Kraisová Anežka 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žkm dálka Krejčiříková Karin 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 4.26
Žkm dálka Křížová Zuzana 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo
Žkm dálka Kučerová Radka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.88
Žkm dálka Kuráňová Veronika 05 TJ Start Havířov logo 4.67
Žkm dálka Lukášová Marie 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm dálka Lutonská Sára 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 3.87
Žkm dálka Lysková Mariola 05 TJ TŽ Třinec logo 4.00
Žkm dálka Matějíčková Alexandra 05 SKM Valašské Meziříčí logo
Žkm dálka Melčáková Michaela 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 3.88
Žkm dálka Mikulková Nicola 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.23
Žkm dálka Motyková Aneta 05 TJ TŽ Třinec logo 3.50
Žkm dálka Myšková Tereza 05 JAC Brno 5.03
Žkm dálka Němečková Johana 04 SSK Vítkovice logo 4.57
Žkm dálka Nováková Natálie 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 4.38 4.15
Žkm dálka Novotná Natálie 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 4.52
Žkm dálka Ondrigová Jessica 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 5.14
Žkm dálka Pavlíková Patricie 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 4.83
Žkm dálka Pelíšková Eliška 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.33
Žkm dálka Petrová Nina 04 Atletika Poruba z.s. logo 4.45
Žkm dálka Pindorová Zina 04 TJ TŽ Třinec logo 4.45 4.47
Žkm dálka Polášková Jana 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 5.02
Žkm dálka Pospíšilová Sabina 05 TJ TŽ Třinec logo
Žkm dálka Račanská Tereza 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 3.88
Žkm dálka Rigouletová Iva 05 SSK Vítkovice logo
Žkm dálka Rýdlová Ivana 05 TJ Valašské Meziříčí logo 2.08 4.23
Žkm dálka Salčáková Dominika 04 JAC Brno 4.83
Žkm dálka Sekaninová Adéla 04 AC Prostějov logo 3.86
Žkm dálka Schreierová Aneta 04 TJ TŽ Třinec logo
Žkm dálka Schwarzbachová Lucie 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 3.65
Žkm dálka Sikorová Markéta 05 TJ TŽ Třinec logo 4.29
Žkm dálka Sochová Dorota 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.49
Žkm dálka Stejskalová Anna 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.42
Žkm dálka Ščepánová Kristýna 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 3.40
Žkm dálka Šebestíková Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.16
Žkm dálka Štajnarová Sofie 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 3.90
Žkm dálka Tkáčová Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.59
Žkm dálka Vana Nikki Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 3.65
Žkm dálka Vantuchová Sabina 04 Atletika Poruba z.s. logo 4.65
Žkm dálka Vinklerová Sarah 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 4.43
Žkm dálka Wlasáková Lucie 04 AC Prostějov logo 4.05
Žkm dálka Zahradníková Anděla 04 JAC Brno 4.20
Žkm dálka Zelová Eliška 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.43
Žkm koule 2kg Bártová Daniela 04 Atletika Poruba z.s. logo 12.87
Žkm koule 2kg Beňová Silvie 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.62
Žkm koule 2kg Bočková Antonie 04 JAC Brno 08.60
Žkm koule 2kg Březíková Aneta 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.12
Žkm koule 2kg Flajzarová Ema 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 09.69
Žkm koule 2kg Fuchsová Barbora 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.49
Žkm koule 2kg Golasovská Lucie 04 SKM Valašské Meziříčí logo
Žkm koule 2kg Gorani Anita 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 10.67
Žkm koule 2kg Hajduková Magdalena 04 TJ Šumperk, z.s. logo 09.30
Žkm koule 2kg Hanáková Tereza 04 SKM Valašské Meziříčí logo 09.45
Žkm koule 2kg Hanulíková Silvie 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo 07.54
Žkm koule 2kg Hartmannová Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.27
Žkm koule 2kg Holasová Stela 04 JAC Brno 10.74
Žkm koule 2kg Jeníšová Nikola 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.01
Žkm koule 2kg Kalin Anna 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm koule 2kg Kokotková Adéla 04 TJ TŽ Třinec logo
Žkm koule 2kg Krčálová Julie 04 TJ Znojmo, z.s. logo 08.40
Žkm koule 2kg Laušová Kateřina 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo 06.51
Žkm koule 2kg Lukoszová Tereza 04 TJ TŽ Třinec logo 08.60 08.66
Žkm koule 2kg Mazurová Martina 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.61
Žkm koule 2kg Melicharová Josefína 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.67
Žkm koule 2kg Nagyová Natálie 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 09.27
Žkm koule 2kg Odstrčilová Barbora 05 SK Hranice, z.s. logo 08.47
Žkm koule 2kg Olejníčková Eliška 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 08.34
Žkm koule 2kg Petričová Alexandra 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 07.00
Žkm koule 2kg Račanská Tereza 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo 08.15
Žkm koule 2kg Sochová Dorota 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.50
Žkm koule 2kg Sopuchová Pavla 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 10.81
Žkm koule 2kg Soukalová Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.29
Žkm koule 2kg Stehlíková Tereza 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 07.70
Žkm koule 2kg Stehnová Alice 05 SSK Vítkovice logo 10.92
Žkm koule 2kg Stejskalová Anna 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.88
Žkm koule 2kg Šamalíková Agáta 04 TJ Lokomotiva Břeclav logo 10.62
Žkm koule 2kg Ulehlová Aneta 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 08.17
Žkm oštěp 400g Bačová Lucie 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 19.07
Žkm oštěp 400g Beňová Silvie 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 19.08
Žkm oštěp 400g Bizoňová Kristýna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 28.00
Žkm oštěp 400g Bočková Antonie 04 JAC Brno 18.19
Žkm oštěp 400g Bojková Anežka 04 TJ TŽ Třinec logo 26.00 21.07
Žkm oštěp 400g Bujáková Barbora 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 29.85
Žkm oštěp 400g Dekanová Adéla 05 Atletický klub Blansko Dvorská logo 23.52 23.52
Žkm oštěp 400g Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 22.48
Žkm oštěp 400g Flajzarová Ema 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 25.51
Žkm oštěp 400g Fuchsová Barbora 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 21.22
Žkm oštěp 400g Hajduková Magdalena 04 TJ Šumperk, z.s. logo 25.00 25.52
Žkm oštěp 400g Hanáková Tereza 04 SKM Valašské Meziříčí logo 31.82
Žkm oštěp 400g Hanulíková Silvie 05 Orel jednota Vyškov - atletika logo 16.15
Žkm oštěp 400g Holasová Stela 04 JAC Brno 27.82
Žkm oštěp 400g Janáková Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 24.16
Žkm oštěp 400g Jeníšová Nikola 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 24.59
Žkm oštěp 400g Krčálová Julie 04 TJ Znojmo, z.s. logo 12.94
Žkm oštěp 400g Kulichová Klaudie 04 TJ TŽ Třinec logo 26.00 14.71
Žkm oštěp 400g Kvapilíková Vendula 04 TJ Šumperk, z.s. logo 30.00 23.14
Žkm oštěp 400g Melicharová Josefína 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 28.46
Žkm oštěp 400g Mojžíšová Kateřina 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 21.90
Žkm oštěp 400g Müllerová Adéla 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 25.55
Žkm oštěp 400g Nagyová Natálie 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 26.10
Žkm oštěp 400g Novotná Tereza 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žkm oštěp 400g Odstrčilová Barbora 05 SK Hranice, z.s. logo 25.56
Žkm oštěp 400g Olejníčková Eliška 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 23.99
Žkm oštěp 400g Petrásková Tereza 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo
Žkm oštěp 400g Petričová Alexandra 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 24.95
Žkm oštěp 400g Petrlová Lucie 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 22.87
Žkm oštěp 400g Pindorová Zina 04 TJ TŽ Třinec logo 27.70 27.71
Žkm oštěp 400g Račanská Tereza 04 Orel jednota Vyškov - atletika logo 12.45
Žkm oštěp 400g Sopuchová Pavla 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 26.23
Žkm oštěp 400g Soukalová Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 22.53
Žkm oštěp 400g Stehlíková Tereza 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo 18.94
Žkm oštěp 400g Světlíková Sofie 05 AC Prostějov logo 26.71
Žkm oštěp 400g Šamalíková Agáta 04 TJ Lokomotiva Břeclav logo 19.96
Žkm oštěp 400g Ščepánová Kristýna 05 Atletický klub Zlín, z.s. logo
Žkm oštěp 400g Šebestíková Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 23.84
Žkm oštěp 400g Šušková Marie 05 Atletika Poruba z.s. logo 29.18
Žkm oštěp 400g Ulehlová Aneta 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 24.12
Žkm oštěp 400g Zahradníková Nela 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo
Žkm oštěp 400g Zemčíková Vendula 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 22.20
Žkm oštěp 400g Zlatníková Timea 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 30.40
Žkm oštěp 400g Zwrtková Adéla 05 TJ TŽ Třinec logo 17.52
Žkm kriket Bačová Lucie 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 48.24
Žkm kriket Beňová Silvie 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 40.93
Žkm kriket Bizoňová Kristýna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek logo 51.02
Žkm kriket Bočková Antonie 04 JAC Brno 37.70
Žkm kriket Bojková Anežka 04 TJ TŽ Třinec logo 38.41
Žkm kriket Bujáková Barbora 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 46.30
Žkm kriket Cependová Kristýna 05 SSK Vítkovice logo 40.15
Žkm kriket Číhalová Julie 04 SK Hranice, z.s. logo 50.91
Žkm kriket Datková Rozálie 04 TJ TŽ Třinec logo
Žkm kriket Dekanová Adéla 05 Atletický klub Blansko Dvorská logo 49.81 49.81
Žkm kriket Flajzarová Ema 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 52.60
Žkm kriket Fuchsová Barbora 04 Atletický klub Zlín, z.s. logo 44.92
Žkm kriket Golasovská Lucie 04 SKM Valašské Meziříčí logo 42.15
Žkm kriket Hajduková Magdalena 04 TJ Šumperk, z.s. logo 40.00
Žkm kriket Hendrychová Julie 04 TJ Valašské Meziříčí logo 53.77
Žkm kriket Holasová Stela 04 JAC Brno 40.40
Žkm kriket Janáková Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 35.65
Žkm kriket Jeníšová Nikola 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 37.95
Žkm kriket Klanicová Hana 05 SK Hranice, z.s. logo 37.83
Žkm kriket Kociánová Vendula 04 TJ Valašské Meziříčí logo 08.98 42.56
Žkm kriket Kvapilíková Vendula 04 TJ Šumperk, z.s. logo 45.00
Žkm kriket Melčáková Michaela 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 32.54
Žkm kriket Melicharová Josefína 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 43.07
Žkm kriket Mojžíšová Kateřina 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 34.15
Žkm kriket Mólerová Natálie 05 AK Šternberk z.s. logo 24.64
Žkm kriket Müllerová Adéla 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 46.50
Žkm kriket Odstrčilová Barbora 05 SK Hranice, z.s. logo 47.35
Žkm kriket Olejníčková Eliška 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 45.92
Žkm kriket Pelíšková Eliška 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 39.39
Žkm kriket Petrásková Tereza 05 SK Atletika Hustopeče, o.s. logo 39.48
Žkm kriket Petrlová Lucie 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 43.45
Žkm kriket Pytlová Katka 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 31.50
Žkm kriket Račanská Tereza 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 29.96
Žkm kriket Sasínová Barbora 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 29.80
Žkm kriket Sopuchová Pavla 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 35.33
Žkm kriket Šebestíková Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 42.95
Žkm kriket Šenkeříková Simona 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 27.50
Žkm kriket Šipošová Sabina 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 34.50
Žkm kriket Tkáčová Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 43.25
Žkm kriket Ulehlová Aneta 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 29.68
Žkm kriket Wiedermannová Barbora 04 TJ Uničov logo 45.40
Žkm kriket Zahradníková Nela 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 40.93 40.93
Žkm kriket Zlatníková Timea 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 56.92
Žkm kriket Zwrtková Adéla 05 TJ TŽ Třinec logo