Seznam přihlášek

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, Praha - Eden, 30. 9. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M desetiboj Hykeš Radek 90 VSK FTVS Praha logo 5119
M desetiboj Macháček Stanislav 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. logo 5000
M desetiboj Molva Vít 95 A. C. Sparta Praha logo
M desetiboj Růžička Martin 95 ASK Slavia Praha logo 6103
M desetiboj Šula Marek 85 Atletika Chrudim, z.s. logo 3027
J desetiboj Bárta Dan 98 ASK Slavia Praha logo
J desetiboj Havel David 98 ASK Slavia Praha logo 5876
J desetiboj Kaisler Jan 98 ASK Slavia Praha logo 5071
J desetiboj Najman Filip 99 USK PROVOD Ústí n/L. logo 6354
J desetiboj Páleník Ondřej 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo
J desetiboj Sadirov Vladislav 99 ASK Slavia Praha logo 5853
J desetiboj Seidl Patrik 99 SK Jeseniova logo
J desetiboj Urbánek Petr 98 ASK Slavia Praha logo 6333
Dci desetiboj Baše Roman 01 A. C. Sparta Praha logo
Dci desetiboj Blachowicz Jaroslav 01 SK Jeseniova logo
Dci desetiboj Červenka Jan 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Dci desetiboj Horejš Ondřej 01 Atletika Jižní Město z.s. logo 5304
Dci desetiboj Jahoda Jakub 01 SK Kotlářka Praha logo
Dci desetiboj Kaplan Filip 01 USK PROVOD Ústí n/L. logo 5114
Dci desetiboj Kulhánek Michal 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. logo
Dci desetiboj Lepeška Jan 00 AK Bílina logo 6121
Dci desetiboj Lipový Ondřej 01 ASK Slavia Praha logo
Dci desetiboj Macháček Martin 01 SK Kotlářka Praha logo
Dci desetiboj Málek Vít 01 SK Jeseniova logo
Dci desetiboj Martinský Jakub Mikuláš 01 SK Kotlářka Praha logo
Dci desetiboj Moucha Robert 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. logo
Dci desetiboj Ornst Martin 01 ASK Slavia Praha logo
Dci desetiboj Patka Jan 01 Atletika Jižní Město z.s. logo
Dci desetiboj Rybák Adam 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Dci desetiboj Vacátko Petr 01 Atletika Jižní Město z.s. logo 5521
Dci desetiboj Vacek Matyáš 01 SK Jeseniova logo
Dci desetiboj Valo Mikuláš 00 SK Aktis Praha z.s. logo 4770
Dci desetiboj Vokrouhlický Jakub 00 SK Jeseniova logo
Dci desetiboj Zavřel Ivan 00 SK Jeseniova logo 5398
Žci devítiboj Adamec Robin 02 ASK Slavia Praha logo
Žci devítiboj Beneš Jan 02 ASK Slavia Praha logo
Žci devítiboj Bohman Šimon 03 Spartak Praha 4 logo 2866
Žci devítiboj Bucha František 03 SK Kotlářka Praha logo 3850
Žci devítiboj Dvořák Matěj 03 ASK Slavia Praha logo
Žci devítiboj Gysel Dominik 02 TJ Nová Včelnice, z.s. 3923
Žci devítiboj Halbich Adam 03 SK Jeseniova logo
Žci devítiboj Janoušek Eduard 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo
Žci devítiboj Jaroš Adam 03 Spartak Praha 4 logo 2853
Žci devítiboj Koblic Adam 02 ASK Slavia Praha logo
Žci devítiboj Koucký Miroslav 02 ASK Slavia Praha logo
Žci devítiboj Kratochvíl Lukáš 02 SK Jeseniova logo
Žci devítiboj Kreidl Tomáš 03 SK Aktis Praha z.s. logo 2590
Žci devítiboj Ludvík Adam 02 ASK Slavia Praha logo
Žci devítiboj Paták Vojtěch 02 ASK Slavia Praha logo
Žci devítiboj Pavlica Marek 02 Spartak Praha 4 logo 3602
Žci devítiboj Poledník Ondřej 03 SK Jeseniova logo
Žci devítiboj Rázga Igor 02 SK Jeseniova logo
Žci devítiboj Schubert Štěpan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. logo
Žci devítiboj Starý Adam 02 Spartak Praha 4 logo 5193
Žci devítiboj Stránský Petr 03 AC Česká Lípa logo 4576
Žci devítiboj Šmergl Michal 02 Spartak Praha 4 logo
Žci devítiboj Špác Marek 03 AK ŠKODA Plzeň logo
Žci devítiboj Valo Jakub 03 SK Aktis Praha z.s. logo 2143
Žci devítiboj Vaněček Jan 02 SK Kotlářka Praha logo
Žci devítiboj Vodička Dušan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. logo
Žci devítiboj Volf Ivan 03 Univerzitní sportovní klub Praha logo
Žci devítiboj Vrána Vítek 03 Spartak Praha 4 logo
Žci devítiboj Weiser Šimon 03 SK Jeseniova logo
Žci devítiboj Zasadil Jan 02 SK Kotlářka Praha logo
Žci devítiboj Žák Adam 02 Spartak Praha 4 logo 4807
Žci devítiboj Žerava Cyril 03 AC Turnov, z. s. logo 3987
Ž sedmiboj IAAF Odvárková Lucie 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
Ž sedmiboj Hájková Tereza 96 SK Aktis Praha z.s. logo
Ž sedmiboj Novotná Adéla 94 SK Aktis Praha z.s. logo
Ž sedmiboj Osobová Lucie 85 Univerzitní sportovní klub Praha logo 4152
Jky sedmiboj Duchoňová Andrea 99 ASK Slavia Praha logo 4857
Jky sedmiboj Matějková Jana 99 ASK Slavia Praha logo
Dky sedmiboj IAAF Kopecká Natálie 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
Dky sedmiboj IAAF Vokálová Leona 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
Dky sedmiboj Cikánková Karolína 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. logo
Dky sedmiboj Cikánová Andrea 00 SK Jeseniova logo
Dky sedmiboj Čižinská Veronika 01 Atletika Jižní Město z.s. logo
Dky sedmiboj Dorňáková Nikita 01 ASK Slavia Praha logo
Dky sedmiboj Dufková Iveta 01 Atletika Jižní Město z.s. logo
Dky sedmiboj Dufková Linda 01 Atletika Jižní Město z.s. logo
Dky sedmiboj Francouzová Klára 01 AK Bílina logo 3138
Dky sedmiboj Frontzová Kamila 01 AK Bílina logo 4564
Dky sedmiboj Hollasová Kateřina 01 ASK Slavia Praha logo 3621
Dky sedmiboj Husáková Tereza 01 SK Jeseniova logo 4358
Dky sedmiboj Kundrátová Ilona 01 TJ Nová Včelnice, z.s. 3478
Dky sedmiboj Líbalová Tereza 01 SK Aktis Praha z.s. logo
Dky sedmiboj Málková Anna 01 SK Jeseniova logo
Dky sedmiboj Roztočilová Dominika 01 AC Turnov, z. s. logo 3807
Dky sedmiboj Staňková Klára 00 SKP Nymburk, z.s. logo 3700
Dky sedmiboj Stolínová Karolína 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. logo
Dky sedmiboj Šašková Karolína 01 ASK Slavia Praha logo
Dky sedmiboj Šínová Adéla Nela 01 Atletika Jižní Město z.s. logo
Dky sedmiboj Šťastná Kateřina 01 SK Jeseniova logo
Dky sedmiboj Tichá Kateřina 01 SK Jeseniova logo
Žky sedmiboj IAAF Čihulová Sára 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
Žky sedmiboj Ambrožová Aneta 02 SK Kotlářka Praha logo
Žky sedmiboj Celecká Klára 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. logo
Žky sedmiboj Danišová Anna 02 A. C. Sparta Praha logo
Žky sedmiboj Draslarová Barbora 02 ASK Slavia Praha logo
Žky sedmiboj Durdová Michaela 03 SK Jeseniova logo
Žky sedmiboj Eibichová Eliška 02 SK Jeseniova logo
Žky sedmiboj Fantová Karolína 02 ŠAK Novoborská Praha logo
Žky sedmiboj Grandová Patricia 03 SK Aktis Praha z.s. logo
Žky sedmiboj Hedlová Kateřina 03 SK Kotlářka Praha logo
Žky sedmiboj Hlaváčová Julie 03 Univerzitní sportovní klub Praha logo
Žky sedmiboj Hliňáková Lucie 03 SK Jeseniova logo
Žky sedmiboj Hovorka Anna Maria 02 ASK Slavia Praha logo
Žky sedmiboj Jedličková Anna 03 SK Aktis Praha z.s. logo
Žky sedmiboj Kadavá Kateřina 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. logo 4519
Žky sedmiboj Kolaříková Kateřina 03 SK Jeseniova logo
Žky sedmiboj Königsmarková Justýna 03 SK Jeseniova logo
Žky sedmiboj Křepelková Johana 02 Univerzitní sportovní klub Praha logo
Žky sedmiboj Ksandrová Alexandra 03 SK Jeseniova logo
Žky sedmiboj Kvasničková Veronika 03 SK Kotlářka Praha logo
Žky sedmiboj Lánská Barbora 02 SK Kotlářka Praha logo
Žky sedmiboj Metelková Michaela 02 ASK Slavia Praha logo
Žky sedmiboj Pácalová Petra 02 SK Aktis Praha z.s. logo
Žky sedmiboj Pašková Monika 02 SK Aktis Praha z.s. logo
Žky sedmiboj Polívková Lea Anna 03 ASK Slavia Praha logo
Žky sedmiboj Rejholcová Johana 03 ASK Slavia Praha logo
Žky sedmiboj Skalická Veronika 02 ASK Slavia Praha logo
Žky sedmiboj Stránecká Anna 03 SK Kotlářka Praha logo
Žky sedmiboj Szabo Rebecca 03 PSK Olymp Praha, z.s. logo
Žky sedmiboj Šedá Pavlína 02 ASK Slavia Praha logo
Žky sedmiboj Šilhavá Anna 03 PSK Olymp Praha, z.s. logo
Žky sedmiboj Šimlová Nikola 02 SK Aktis Praha z.s. logo
Žky sedmiboj Šimůnková Adéla 03 Spartak Praha 4 logo 3798
Žky sedmiboj Tóthová Tereza 03 SK Aktis Praha z.s. logo
Žky sedmiboj Veselá Eliška 02 Univerzitní sportovní klub Praha logo
Žky sedmiboj Viplerová Petra 02 SK Aktis Praha z.s. logo
Žky sedmiboj Zaddem Yasmina 03 A. C. Sparta Praha logo
Žky sedmiboj Žížalová Klára 02 PSK Olymp Praha, z.s. logo
Žky sedmiboj Žižková Andrea 03 SK Kotlářka Praha logo