Seznam přihlášek

Krajský přebor mladšího žactva a přípravek ve vícebojích, Olomouc, 4. 10. 2017
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žcm pětiboj Adámek Matouš 05 SK Hranice, z.s. logo
Žcm pětiboj Blaťák Matěj 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 0910
Žcm pětiboj Brychta Karel 04 SK Hranice, z.s. logo 1758
Žcm pětiboj Budař Ondřej 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žcm pětiboj Bundil Tomáš 04 AK Šternberk z.s. logo
Žcm pětiboj Carda Martin 05 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Coufal Filip 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 0687
Žcm pětiboj Čermák Jakub 04 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Glet Ondřej 05 SK Hranice, z.s. logo
Žcm pětiboj Gregr Ondřej 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo
Žcm pětiboj Hanzelka Lukáš 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žcm pětiboj Hřebíček Alois 05 AK Šternberk z.s. logo
Žcm pětiboj Indra Daniel 04 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Karlík Vojtěch 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 0832
Žcm pětiboj Khýr Daniel 04 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Khýr Jan 05 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Kloc Ondřej 04 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Koblížek Vojtěch 05 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Komárek Ondřej 04 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Kouba Jáchym 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 0773
Žcm pětiboj Kovařík Jakub 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1058
Žcm pětiboj Lenz David 04 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Ludva Matouš 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žcm pětiboj Mikeš Jan 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1023
Žcm pětiboj Mondek Ondřej 05 AK Šternberk z.s. logo 0852
Žcm pětiboj Nevyjel Vojtěch 04 SK Hranice, z.s. logo
Žcm pětiboj Slavík Jakub 04 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Sulák Matěj 04 AK Šternberk z.s. logo
Žcm pětiboj Svoboda Dominik 04 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Svoboda Ondřej 04 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Šálek Adam 04 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Šnobl Vlastimil 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo
Žcm pětiboj Švrdlík Jan 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo
Žcm pětiboj Todorov Roman 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo
Žcm pětiboj Trojek Mikuláš 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1560
Žcm pětiboj Váňa David 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo
Žcm pětiboj Vodák Patrik 05 AC Prostějov logo
Žcm pětiboj Vojáček Matěj 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žcm pětiboj Vrána Jakub 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 0542
Žkm pětiboj Andrýsková Adéla 04 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Begová Gabriela 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1640
Žkm pětiboj Beňová Silvie 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žkm pětiboj Bílková Tereza 04 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Bukovanová Nikola 05 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Cetkovská Kateřina 04 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Černá Patricie 04 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Černocká Kateřina 05 AK Šternberk z.s. logo
Žkm pětiboj Drozdová Alice 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žkm pětiboj Dvořáková Adéla 05 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Grégrová Kristýna 05 AK Šternberk z.s. logo
Žkm pětiboj Hájková Alžběta 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1485
Žkm pětiboj Chmelařová Klára 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žkm pětiboj Indráková Klára 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žkm pětiboj Jusková Petra 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1519
Žkm pětiboj Klanicová Hana 05 SK Hranice, z.s. logo
Žkm pětiboj Kročová Lucie 05 SK Hranice, z.s. logo
Žkm pětiboj Křivánková Julie 04 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Kubová Agáta 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žkm pětiboj Linhartová Nikola 04 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Mezuliánková Kateřina 04 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Nerušilová Darina 05 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Novotná Tereza 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žkm pětiboj Paprstková Viktorie 04 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Petrlová Lucie 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1696
Žkm pětiboj Poláková Kateřina 05 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Pospíšilová Dominika 04 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Sekaninová Adéla 04 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Schusterová Adéla 05 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Stejskalová Anna 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1738
Žkm pětiboj Široká Eliška 04 Atletický klub Blansko Dvorská logo 1759
Žkm pětiboj Škrabáková Vendula 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žkm pětiboj Škrabalová Gabriela 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1773
Žkm pětiboj Štajnarová Sofie 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1621
Žkm pětiboj Tandlerová Amálie 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1482
Žkm pětiboj Teličková Tereza 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žkm pětiboj Ulehlová Aneta 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Žkm pětiboj Vyhňáková Nikola 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1656
Žkm pětiboj Wlasáková Lucie 04 AC Prostějov logo
Žkm pětiboj Zelová Eliška 05 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1862
EleH čtyřboj Krobot Adam 06 Atletický klub Olomouc z.s. logo
EleH čtyřboj Krov David 06 Atletický klub Olomouc z.s. logo
EleH čtyřboj Šiška Matěj 06 Atletický klub Olomouc z.s. logo
EleZ čtyřboj Bundilová Eliška 06 AK Šternberk z.s. logo
EleZ čtyřboj Homoláčová Darina 06 Atletický klub Olomouc z.s. logo