Seznam přihlášek

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, Ostrava, 3. 2. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 60 m Cmajdálka Oldřich 97 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 07.83
M 60 m Dlouhý Luboš 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 07.52 07.52
M 60 m Dvořák Filip 97 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 07.04 07.11
M 60 m Guriš Josef 95 TJ Valašské Meziříčí logo 07.10
M 60 m Habich Jiří 90 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.36
M 60 m Harásek Josef 97 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 08.17
M 60 m Jelínek Erik 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 07.04 07.13
M 60 m Jemelka Matouš 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s. logo 07.90
M 60 m Kincl Daniel 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 07.49
M 60 m Lehocký Lukáš 88 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.18
M 60 m Mališka Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.29 07.29
M 60 m Matocha Silvestr 89 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 08.02
M 60 m Ondriska Jakub 96 VSK Univerzita Brno logo 07.27
M 60 m Pírek Milan 87 VSK Univerzita Brno logo 06.94
M 60 m Pleva Petr 98 Atletický klub Zlín, z.s. logo 07.43 07.43
M 60 m Podoba Tomáš 82 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.19
M 60 m Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 07.44 07.54
M 60 m Stromšík Zdeněk 94 SSK Vítkovice, z.s. logo 06.66 06.66
M 60 m Suchánek Michal 96 VSK Univerzita Brno logo 07.19
M 60 m Šiler Filip 83 SSK Vítkovice, z.s. logo
M 200 m César David 94 SSK Vítkovice, z.s. logo 22.23 22.77
M 200 m Cmajdálka Oldřich 97 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 25.28
M 200 m Dlouhý Luboš 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 23.90
M 200 m Dvořák Radek 95 VSK Univerzita Brno logo 22.58
M 200 m Hájek David 96 SSK Vítkovice, z.s. logo 22.75
M 200 m Havlík Michael 88 AK Slovan Moravská Třebová logo 22.80
M 200 m Juránek Štěpán 90 VSK Univerzita Brno logo 23.11
M 200 m Korejz Jiří 96 VSK Univerzita Brno logo 22.94
M 200 m Kotásek Filip 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 22.85
M 200 m Kubičný Jakub 95 SKM Valašské Meziříčí logo 24.76
M 200 m Lehocký Lukáš 88 SSK Vítkovice, z.s. logo 23.32
M 200 m Mlynář Vojtěch 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 23.17
M 200 m Ondriska Jakub 96 VSK Univerzita Brno logo 23.40
M 200 m Smolka Adam 98 TJ Sokol Opava logo 22.71 22.71
M 200 m Suchánek Michal 96 VSK Univerzita Brno logo 22.45
M 200 m Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 27.97 28.55
M 200 m Tuček Martin 95 VSK Univerzita Brno logo 22.04
M 200 m Vávra Vojtěch 98 SK Hranice, z.s. logo 22.97
M 400 m Broda Michal 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 51.63 54.22
M 400 m César David 94 SSK Vítkovice, z.s. logo 49.86 49.84
M 400 m Dvořák Filip 97 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 50.49 51.45
M 400 m Dvořák Radek 95 VSK Univerzita Brno logo 50.94
M 400 m Juránek Štěpán 90 VSK Univerzita Brno logo 50.43
M 400 m Korejz Jiří 96 VSK Univerzita Brno logo 51.86
M 400 m Kotásek Filip 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 50.66
M 400 m Mališka Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 52.05 52.05
M 400 m Mlynář Vojtěch 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 49.72
M 400 m Ondriska Jakub 96 VSK Univerzita Brno logo
M 400 m Salamon Ludvík 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 53.11
M 400 m Smolka Adam 98 TJ Sokol Opava logo 49.47 49.47
M 400 m Symerský Lukáš 98 SSK Vítkovice, z.s. logo
M 400 m Tuček Martin 95 VSK Univerzita Brno logo 48.69 48.69
M 400 m Vávra Vojtěch 98 SK Hranice, z.s. logo 50.69
M 800 m Broda Michal 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 2:01.16 2:06.46
M 800 m Hajduk Adam 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 1:57.02
M 800 m Hurta Adam 89 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 2:03.41 2:03.41
M 800 m Kocián Aleš 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. logo 2:12.00
M 800 m Kubičný Jakub 95 SKM Valašské Meziříčí logo 2:04.07
M 800 m Ožana Lukáš 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 1:54.93 1:55.93
M 800 m Salamon Ludvík 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 1:54.98
M 800 m Sasínek Patrik 97 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 1:57.56
M 800 m Sigmund Dominik 98 TJ Dukla Praha logo 1:53.28 1:54.68
M 800 m Vysloužil Libor 89 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 2:16.49 2:16.49
M 800 m Vystrk Tomáš 93 VSK Univerzita Brno logo 1:54.27
M 1500 m Beňovič Matěj 96 TJ Sokol Opava logo 4:14.67 4:25.91
M 1500 m Čabala Vojtěch 93 TJ Znojmo, z.s. logo 4:19.20
M 1500 m Hrubý Josef 92 TJ Znojmo, z.s. logo 4:34.20
M 1500 m Hurta Adam 89 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 4:29.19 4:29.19
M 1500 m Palzer Vít 97 TJ Sokol Opava logo 4:02.40 4:05.39
M 1500 m Stanovský Michal 93 SSK Vítkovice, z.s. logo 4:35.20
M 1500 m Vondra Vojtěch 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 4:03.81
M 1500 m Vysloužil Libor 89 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 4:54.36 4:54.36
M 1500 m Záleský Stanislav 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 4:30.48 4:41.64
M 3000 m Bernard Mikuláš 98 TJ Šumperk, z.s. logo 09:08.00
M 3000 m Buček Petr 94 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09:38.40
M 3000 m Čabala Vojtěch 93 TJ Znojmo, z.s. logo 09:12.30
M 3000 m Hrubý Josef 92 TJ Znojmo, z.s. logo 09:22.40 09:53.02
M 3000 m Chwistek Lukáš 97 SSK Vítkovice, z.s. logo 08:37.16
M 3000 m Jakůbek Michael 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 09:21.15
M 3000 m Kákona David 96 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 08:43.58
M 3000 m Khýr Bronislav 75 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 09:21.06 09:21.06
M 3000 m Kocián Aleš 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. logo 09:45.00
M 3000 m Kostecký Jan 91 TJ Šumperk, z.s. logo 09:02.00 09:02.88
M 3000 m Osolsobě Jan 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 09:17.49
M 3000 m Scholaster Vojtěch 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 09:09.88
M 3000 m Starý Michal 98 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 09:21.56 09:32.67
M 3000 m Vebr Patrik 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09:14.36
M 3000 m Vrzala Matouš 94 SSK Vítkovice, z.s. logo 09:00.59
M 3000 m Wittek David 98 TJ Sokol Opava logo 09:19.97 09:37.41
M 3000 m Záleský Stanislav 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 09:50.46 09:50.46
M 60 m př. Hájek David 96 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.74
M 60 m př. Havlík Michael 88 AK Slovan Moravská Třebová logo 08.81
M 60 m př. Jelínek Erik 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.38 08.38
M 60 m př. Kadla ml. Jiří 97 SKM Valašské Meziříčí logo 08.84
M 60 m př. Linhart Matěj 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 08.68 08.85
M 60 m př. Odvářka Jiří 96 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 08.20 08.20
M 60 m př. Řezníček Tomáš 95 VSK Univerzita Brno logo 10.06
M 60 m př. Samuel Filip 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.13
M 60 m př. Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.43 08.64
M 60 m př. Šiler Filip 83 SSK Vítkovice, z.s. logo
M výška Brabec David 92 SSK Vítkovice, z.s. logo 2.00
M výška Dočkal Tomáš 97 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.85
M výška Fišer Tomáš 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 1.90
M výška Orava Adam 98 SK Hranice, z.s. logo 1.87
M výška Szyszkowicz Jan 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 1.95
M výška Tesař Ondřej 93 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.99
M tyč Hájek David 96 SSK Vítkovice, z.s. logo 4.65
M tyč Holek Jakub 95 TJ Sokol Opava logo 4.65
M tyč Kadla ml. Jiří 97 SKM Valašské Meziříčí logo 4.45
M tyč Přeček Daniel 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 4.26 4.26
M tyč Samuel Filip 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.15
M tyč Stuchlík Michal 93 TJ Sokol Opava logo 4.71
M tyč Veverka Tomáš 92 TJ Sokol Opava logo 4.55
M dálka Bětuňák Bohumil 90 SSK Vítkovice, z.s. logo 6.79
M dálka Havlík Michael 88 AK Slovan Moravská Třebová logo 5.97
M dálka Kadla ml. Jiří 97 SKM Valašské Meziříčí logo 6.39
M dálka Lípa Lukáš 83 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 6.79
M dálka Matocha Silvestr 89 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 5.45
M dálka Navrátil Filip 97 VSK Univerzita Brno logo 7.28 7.28
M dálka Pírek Milan 87 VSK Univerzita Brno logo 7.57
M dálka Pleva Petr 98 Atletický klub Zlín, z.s. logo 6.80 6.63
M dálka Samuel Filip 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.29
M dálka Smutný Štěpán 96 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.43
M trojskok Bětuňák Bohumil 90 SSK Vítkovice, z.s. logo 14.91
M trojskok Dittrich Filip 93 VSK Univerzita Brno logo 15.23
M trojskok Dudzik Břetislav 98 TJ TŽ Třinec logo 13.02 12.16
M trojskok Holý Tomáš 96 Atletický klub Zlín, z.s. logo 14.50
M trojskok Kunc Lukáš 91 TJ Sokol Opava logo 15.45 14.63
M trojskok Lípa Lukáš 83 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 13.79
M trojskok Šando Ondřej 98 Atletika Holešov, z.s. logo 12.73
M koule 7,26kg Čepák Viktor 90 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 14.06 13.84
M koule 7,26kg Havlík Michael 88 AK Slovan Moravská Třebová logo 11.00
M koule 7,26kg Hošek Martin 85 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 12.66
M koule 7,26kg Kyzlink Rostislav 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 13.15 12.44
M koule 7,26kg Lípa Lukáš 83 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 10.00
M koule 7,26kg Pleva Petr 98 Atletický klub Zlín, z.s. logo 11.52 11.52
M koule 7,26kg Štefek Radim 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 14.10 13.44
M koule 7,26kg Vilímek Tomáš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 15.25
U23M 800 m Mičola Daniel 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. logo 2:24.00
U23M 3000 m Mičola Daniel 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. logo 09:45.00
J koule 6,25kg Héža Jakub 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo
J 60 m Běhávka Adam 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 07.38
J 60 m Belfín Martin 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.81
J 60 m Buba František 00 TJ TŽ Třinec logo 07.20 07.31
J 60 m Cankov René 00 TJ TŽ Třinec logo 07.80
J 60 m Dluhoš Matěj 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.57 07.57
J 60 m Dušek Vojtěch 00 VSK Univerzita Brno logo 07.64
J 60 m Grycz Vojtěch 00 TJ TŽ Třinec logo 07.45
J 60 m Habr Ondřej 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s. logo 07.83
J 60 m Havelka Dalibor 00 TJ Znojmo, z.s. logo 07.53
J 60 m Horčička Pavel 00 TJ Lokomotiva Břeclav logo 07.84 07.94
J 60 m Kacer Jakub 00 SK Speed Brno, spolek logo 07.65
J 60 m Kocourek Martin 00 SK Speed Brno, spolek logo 07.49
J 60 m Koutný Ladislav 99 SK Hranice, z.s. logo 07.42
J 60 m Kristek Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 07.41 07.41
J 60 m Lisník Petr 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo 07.67 07.67
J 60 m Moravec Tomáš 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.36
J 60 m Namyslo Matěj 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.11
J 60 m Okruhlica Sebastian 00 VSK Univerzita Brno logo 07.73
J 60 m Pospíšil Ondřej 99 TJ Šumperk, z.s. logo 07.28 07.28
J 60 m Pribula Andrzej 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 07.77
J 60 m Sivila Siddartha 00 TJ Znojmo, z.s. logo 07.73
J 60 m Šváb Marek 00 TJ Šumperk, z.s. logo 07.40
J 60 m Vácha Jan 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.01 07.01
J 60 m Vařeka Jan 99 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 07.45
J 60 m Voborník Štěpán 00 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 07.27
J 60 m Zeman Filip 99 JAC Brno logo 07.33
J 200 m Běhávka Adam 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 23.18
J 200 m Bína Martin 00 AK Slovan Moravská Třebová logo 22.98
J 200 m Cankov René 00 TJ TŽ Třinec logo 25.43
J 200 m Dluhoš Matěj 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 23.96 24.85
J 200 m Drápal Jakub 00 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 24.44
J 200 m Drštička David 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 22.49
J 200 m Habr Lukáš 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 23.50
J 200 m Havelka Dalibor 00 TJ Znojmo, z.s. logo 24.65
J 200 m Kacer Jakub 00 SK Speed Brno, spolek logo 23.75
J 200 m Kaštovský Filip 99 TJ Sokol Opava logo 12.91 23.11
J 200 m Kocourek Martin 00 SK Speed Brno, spolek logo 23.78
J 200 m Koutný Ladislav 99 SK Hranice, z.s. logo 24.29
J 200 m Kristek Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 24.09 24.09
J 200 m Kukuczka Petr 99 TJ Sokol Opava logo 20.05 24.05
J 200 m Lampa Ondřej 99 TJ Sokol Opava logo 22.61 22.61
J 200 m Majerčák Jakub 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 22.49
J 200 m Martiňák Lukáš 00 SSK Vítkovice, z.s. logo
J 200 m Moravec Tomáš 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 24.18
J 200 m Namyslo Matěj 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 23.49
J 200 m Okruhlica Sebastian 00 VSK Univerzita Brno logo 25.48
J 200 m Píšek Jan 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 23.72
J 200 m Pospíšil Ondřej 99 TJ Šumperk, z.s. logo 23.45 23.45
J 200 m Pribula Andrzej 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 24.44 25.39
J 200 m Sechra Marek 99 SSK Vítkovice, z.s. logo
J 200 m Urban Eliáš 00 JAC Brno logo 22.76
J 200 m Vácha Jan 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 22.62 22.62
J 200 m Voborník Štěpán 00 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 22.35
J 200 m Zeman Filip 99 JAC Brno logo 22.78
J 400 m Bína Martin 00 AK Slovan Moravská Třebová logo 50.70
J 400 m Drápal Jakub 00 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 54.42
J 400 m Drštička David 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 51.45 51.45
J 400 m Dušek Vojtěch 00 VSK Univerzita Brno logo 55.22
J 400 m Dvořák Tomáš 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 53.78 53.78
J 400 m Franc Petr 98 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 59.01 59.01
J 400 m Horák Leonardt 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 51.99
J 400 m Kaštovský Filip 99 TJ Sokol Opava logo 50.52 50.52
J 400 m Lampa Ondřej 99 TJ Sokol Opava logo 49.47 49.47
J 400 m Majerčák Jakub 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 49.33
J 400 m Meca Jaromír 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 53.03
J 400 m Sechra Marek 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 49.86
J 400 m Škojec Jakub 00 Atletický klub Hodonín,z.s. logo
J 400 m Šváb Marek 00 TJ Šumperk, z.s. logo 53.00
J 400 m Urban Eliáš 00 JAC Brno logo 50.06
J 800 m Auda Michael 00 JAC Brno logo 2:04.82
J 800 m Boček Radim 99 TJ Sokol Opava logo 2:00.16 2:01.66
J 800 m Kalous Marek 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2:03.27
J 800 m Kunčický Jan 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 1:57.41
J 800 m Škojec Jakub 00 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 1:55.41
J 1500 m Bátrla Tomáš 99 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4:12.57 4:12.57
J 1500 m Berger Jan 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4:19.33
J 1500 m Gilík Marek 99 TJ Sokol Opava logo 4:37.71 4:37.71
J 1500 m Karafiát Jan 99 Atletický klub Hodonín,z.s. logo
J 1500 m Kramný Ondřej 00 TJ Sokol Opava logo 4:06.02 4:10.70
J 1500 m Maláník Oldřich 99 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 4:43.57
J 1500 m Pazourek Petr 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4:32.94
J 1500 m Sehnálek Jakub 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 4:37.66 4:48.04
J 1500 m Sýkora Karel 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo
J 3000 m Jílek Ondřej 99 TJ Šumperk, z.s. logo 09:05.00
J 3000 m Kulíšek Karel 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 08:55.48 08:55.55
J 3000 m Prášek Štefan 00 VSK Univerzita Brno logo 09:29.35
J 3000 m Prokša Martin 00 TJ Sokol Opava logo 09:59.34
J 3000 m Ristovský Jan 00 TJ Šumperk, z.s. logo 09:43.00 09:43.39
J 3000 m Smetana Jakub 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09:37.20
J 3000 m Vabroušek Filip 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 09:16.14
J 3000 m Valík Tomáš 00 TJ Sokol Opava logo
J 3000 m Vodička Martin 00 VSK Univerzita Brno logo 10:40.39
J 60 m př. Koutný Ladislav 99 SK Hranice, z.s. logo 09.10
J 60 m př. Martiňák Lukáš 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.83
J 60 m př. Meca Jaromír 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.82
J 60 m př. Pospíšil Kryštof 00 TJ Šumperk, z.s. logo 08.23 08.23
J 60 m př. Romanchenkov Nikolay 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.69
J 60 m př. Vojtek Jan 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.64
J výška Sivila Siddartha 00 TJ Znojmo, z.s. logo 1.86 1.74
J výška Stráský Vilém 99 VSK Univerzita Brno logo 1.90 1.90
J výška Vašíček Patrik 00 TJ TŽ Třinec logo 1.87
J tyč Grycz Vojtěch 00 TJ TŽ Třinec logo 4.16
J tyč Lisník Petr 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo 3.00 3.00
J tyč Mužný František 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 3.35
J tyč Sláčík Tomáš 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 4.01
J dálka Bystroň Jakub 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 7.24
J dálka Cankov René 00 TJ TŽ Třinec logo 6.00
J dálka Habr Lukáš 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 6.10
J dálka Habr Ondřej 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s. logo 5.36
J dálka Horčička Pavel 00 TJ Lokomotiva Břeclav logo 5.84 5.48
J dálka Kristek Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 6.02 6.02
J dálka Namyslo Matěj 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.74
J dálka Romanchenkov Nikolay 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 6.53
J dálka Sivila Siddartha 00 TJ Znojmo, z.s. logo 6.36
J dálka Sláčík Tomáš 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 6.08
J dálka Stráský Vilém 99 VSK Univerzita Brno logo 6.75
J dálka Thiemel Jan 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 5.05
J dálka Vařeka Jan 99 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 5.91 5.91
J trojskok Buba František 00 TJ TŽ Třinec logo 14.52
J trojskok Bystroň Jakub 99 SSK Vítkovice, z.s. logo
J trojskok Mrlík Jakub 00 TJ Jiskra Otrokovice logo 11.85
J trojskok Opatrný Petr 00 TJ Jiskra Otrokovice logo 11.46
J trojskok Pospíšil Kryštof 00 TJ Šumperk, z.s. logo 13.70 13.72
J trojskok Stráský Vilém 99 VSK Univerzita Brno logo 14.50
J trojskok Šůstal Jiří 99 Atletika Holešov, z.s. logo 11.71
J koule 6kg Bárta Matěj 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo
J koule 6kg Bartoš Jakub 00 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo
J koule 6kg Bobák Lukáš 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 13.75
J koule 6kg Bortel Tomáš 99 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 16.03 16.03
J koule 6kg Horák Adam 99 VSK Univerzita Brno logo 15.48
J koule 6kg Kasala Jakub 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 12.38
J koule 6kg Šír Daniel 99 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 11.68 12.39
J koule 6kg Špilháček Dominik 00 TJ Sokol Opava logo 10.79 10.71
J koule 6kg Zeman Filip 99 JAC Brno logo 11.35
Dci 60 m Bajánaru Marius-Andrei 01 SKM Valašské Meziříčí logo 07.59
Dci 60 m Bezděk Lubomír 02 SK Hranice, z.s. logo 07.70 07.78
Dci 60 m Celfr Marek 02 JAC Brno logo 07.61
Dci 60 m Cochlar Lukáš 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 07.95 07.95
Dci 60 m Čech Václav Florián 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.93
Dci 60 m Češla Petr 01 TJ Sokol Opava logo
Dci 60 m Dobeš Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. logo 07.60 07.63
Dci 60 m Dohnal Adam 02 AK Šternberk z.s. logo 07.47
Dci 60 m Formánek Tadeáš 02 TJ Sokol Opava logo 07.02
Dci 60 m Gaszczyk Petr 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 07.73 07.73
Dci 60 m Grulich Ondřej 00 TJ Šumperk, z.s. logo 08.00 08.27
Dci 60 m Holuscha Daniel 02 TJ Sokol Opava logo 07.60
Dci 60 m Charbaka Ivan 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 07.76
Dci 60 m Chytil Tomáš 02 Atletika Poruba z.s. logo 07.80
Dci 60 m Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 07.51 07.56
Dci 60 m Kaštovský Filip 01 Atletika Poruba z.s. logo 07.74 08.14
Dci 60 m Kocourek Viktor 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.28
Dci 60 m Koudelka Jakub 02 AC Čáslav z.s. logo 07.93
Dci 60 m Kovář Dan 02 Atletika Poruba z.s. logo 07.46
Dci 60 m Kret Marek 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.56
Dci 60 m Kvíčala Lukáš 01 AC Čáslav z.s. logo 07.48
Dci 60 m Majer Maximilian 02 TJ Valašské Meziříčí logo 07.68 07.68
Dci 60 m Mautner Jan 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.31
Dci 60 m Nezval Jakub 01 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 07.60
Dci 60 m Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 07.48 07.48
Dci 60 m Paralič Marek 02 Atletický klub AK Tišnov, z.s. logo 07.48 07.48
Dci 60 m Petrjanoš Jakub 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 07.49 07.63
Dci 60 m Plško Radim 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.59 07.59
Dci 60 m Pustka Vít 02 Atletika Holešov, z.s. logo 07.89
Dci 60 m Smutný Vojtěch 02 JAC Brno logo 07.45
Dci 60 m Štípek Jiří 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 07.57 07.57
Dci 60 m Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav z.s. logo 07.29
Dci 60 m Vachl Dominik 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.98 08.05
Dci 60 m Večeřa Aleš Walter 01 Atletika Poruba z.s. logo 07.53
Dci 60 m Veleba Viktor 01 SK Speed Brno, spolek logo 07.34
Dci 60 m Vencl Viktor 02 TJ Sokol Opava logo 07.62
Dci 60 m Vicher Jan 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.56
Dci 60 m Vlček Šimon 02 Atletika Poruba z.s. logo 07.80
Dci 60 m Vrbovský Tomáš 01 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 07.36
Dci 60 m Wojnar Filip 01 TJ TŽ Třinec logo 07.37
Dci 60 m Zawada Jakub 02 TJ TŽ Třinec logo 07.59
Dci 60 m Žemla Marek 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.15
Dci 200 m Adámek Vojtěch 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 26.10 26.88
Dci 200 m Bajánaru Marius-Andrei 01 SKM Valašské Meziříčí logo 24.16
Dci 200 m Celfr Marek 02 JAC Brno logo 24.59
Dci 200 m Cochlar Lukáš 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 27.37 27.37
Dci 200 m Čech Martin 01 AC Čáslav z.s. logo 25.50 27.13
Dci 200 m Dohnal Adam 02 AK Šternberk z.s. logo 23.87
Dci 200 m Formánek Tadeáš 02 TJ Sokol Opava logo 22.59
Dci 200 m Holub Martin 02 TJ Jiskra Otrokovice logo 24.59
Dci 200 m Chytil Tomáš 02 Atletika Poruba z.s. logo 25.53
Dci 200 m Kadlec Michal 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 26.00 26.00
Dci 200 m Kaštovský Filip 01 Atletika Poruba z.s. logo 24.89 26.72
Dci 200 m Kocourek Viktor 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 24.05
Dci 200 m Koudelka Jakub 02 AC Čáslav z.s. logo 25.91
Dci 200 m Kovář Dan 02 Atletika Poruba z.s. logo 23.80
Dci 200 m Kvíčala Lukáš 01 AC Čáslav z.s. logo 23.50 24.20
Dci 200 m Lenhart Ondřej 02 AK Šternberk z.s. logo 24.18
Dci 200 m Nováček Šimon 01 Atletika Poruba z.s. logo 24.44
Dci 200 m Prokeš Štěpán 02 JAC Brno logo 24.78
Dci 200 m Slouka Robin 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 24.64 24.64
Dci 200 m Smutný Vojtěch 02 JAC Brno logo 23.26
Dci 200 m Tešnar Michal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 27.13 27.13
Dci 200 m Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav z.s. logo 23.50 25.67
Dci 200 m Večeřa Aleš Walter 01 Atletika Poruba z.s. logo 25.02
Dci 200 m Vlček Šimon 02 Atletika Poruba z.s. logo 24.68
Dci 200 m Wojnar Filip 01 TJ TŽ Třinec logo 23.49
Dci 200 m Zajíc Tomáš 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 23.59
Dci 200 m Zedníček Jiří 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 24.40
Dci 400 m Adámek Vojtěch 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 56.90 59.26
Dci 400 m Bařinka Adam 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 29.86
Dci 400 m Dohnal Adam 02 AK Šternberk z.s. logo 51.25
Dci 400 m Grégr Jakub 02 AK Šternberk z.s. logo 52.48
Dci 400 m Grégr Lukáš 02 AK Šternberk z.s. logo 57.81
Dci 400 m Groda Adam 01 TJ Sokol Opava logo 52.47
Dci 400 m Holub Martin 02 TJ Jiskra Otrokovice logo 53.16
Dci 400 m Hudeček Petr 01 AK Kroměříž logo 54.27 54.27
Dci 400 m Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 55.25
Dci 400 m Kadlec Michal 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 57.17 57.17
Dci 400 m Kaštovský Filip 01 Atletika Poruba z.s. logo 55.45 61.02
Dci 400 m Lenhart Ondřej 02 AK Šternberk z.s. logo 52.91
Dci 400 m Plško Radim 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 56.10 59.57
Dci 400 m Prokeš Štěpán 02 JAC Brno logo 57.00
Dci 400 m Pustka Vít 02 Atletika Holešov, z.s. logo 56.78
Dci 400 m Skýpala Tobiáš 01 SKM Valašské Meziříčí logo 52.94
Dci 400 m Stibal Jakub 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 54.09
Dci 400 m Šípek Kryštof 02 VSK Univerzita Brno logo 57.05
Dci 400 m Tešnar Michal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 59.44 59.44
Dci 400 m Vala Šimon 01 TJ Sokol Opava logo 53.64
Dci 400 m Wojnar Filip 01 TJ TŽ Třinec logo 52.22
Dci 400 m Zajíc Tomáš 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 50.68
Dci 400 m Zdražila Filip 02 Atletika Poruba z.s. logo
Dci 800 m Bix David 02 TJ Znojmo, z.s. logo 2:02.77
Dci 800 m Gebauer Viktor 01 TJ Sokol Opava logo 2:01.41 2:07.04
Dci 800 m Grégr Jakub 02 AK Šternberk z.s. logo 2:00.40
Dci 800 m Grégr Lukáš 02 AK Šternberk z.s. logo 2:20.96
Dci 800 m Charvát Vít 01 AK Šternberk z.s. logo 2:12.53
Dci 800 m Janík Tadeáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1:57.93
Dci 800 m Ježek Petr 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 2:14.23 2:14.23
Dci 800 m Juříček Daniel 02 SSK Vítkovice, z.s. logo
Dci 800 m Mikšaník Antonín 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 2:30.29
Dci 800 m Pecha Martin 01 AC Čáslav z.s. logo 2:04.61
Dci 800 m Podaný Jakub 01 AC Čáslav z.s. logo 2:08.22
Dci 800 m Rezek František 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 2:12.41 2:18.46
Dci 800 m Skýpala Tobiáš 01 SKM Valašské Meziříčí logo 2:00.09
Dci 800 m Smělík Matěj 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 2:19.91
Dci 800 m Sokol Marek 02 Atletika Poruba z.s. logo 2:16.59
Dci 800 m Stehno Roman 02 AC Čáslav z.s. logo 2:12.41
Dci 800 m Šípek Kryštof 02 VSK Univerzita Brno logo 2:07.78
Dci 800 m Škrobák Petr 01 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. logo 2:24.00
Dci 800 m Vavříček Jan 01 TJ Sokol Opava logo
Dci 800 m Velička Jan 01 TJ Start Havířov logo 2:12.24 2:26.48
Dci 800 m Zecha Vojtěch 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 2:00.29 2:00.29
Dci 1500 m Adensam Nicholas Jan 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4:03.43 4:03.43
Dci 1500 m Bauchner Michael 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4:40.39
Dci 1500 m Bláha Martin 02 TJ Sokol Opava logo 4:40.12 4:40.12
Dci 1500 m Bužga Jan 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 4:33.02 4:35.20
Dci 1500 m Kováčech Martin 01 SSK Vítkovice, z.s. logo
Dci 1500 m Kvak Lukáš 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4:26.00 4:30.67
Dci 1500 m Lučan Patrik 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 4:24.15
Dci 1500 m Pastor Patrik 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 4:20.28
Dci 1500 m Perner Michal 02 AC Čáslav z.s. logo 4:33.19
Dci 1500 m Staníček Pavel 01 VSK Univerzita Brno logo 4:17.39
Dci 1500 m Stankov Patrik 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo 4:34.52 4:34.52
Dci 1500 m Vícha Lukáš 02 TJ Sokol Opava logo 4:24.68 4:37.04
Dci 1500 m Žďára Petr 02 AK Kroměříž logo 4:30.36 4:30.36
Dci 3000 m Gogela Martin 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09:46.44
Dci 3000 m Janošík Adam 01 AK Šternberk z.s. logo 10:05.09
Dci 3000 m Kabrda Jiří 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 09:19.47 09:20.21
Dci 3000 m Konderla Jakub 01 TJ TŽ Třinec logo 10:35.71
Dci 3000 m Perner Michal 02 AC Čáslav z.s. logo 09:53.24
Dci 3000 m Slavík Ondřej 01 VSK Univerzita Brno logo 09:39.55 10:03.75
Dci 3000 m Stibal Jakub 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09:41.21 09:45.54
Dci 3000 m Vandrovec Václav 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 09:12.53 09:12.53
Dci 3000 m Zamazal Oliver 02 TJ Sokol Opava logo 09:57.11 10:11.11
Dci 60 m př. Bajánaru Marius-Andrei 01 SKM Valašské Meziříčí logo 08.87
Dci 60 m př. Čech Martin 01 AC Čáslav z.s. logo 09.61
Dci 60 m př. Čech Václav Florián 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 09.59
Dci 60 m př. Dobeš Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. logo 08.75 08.85
Dci 60 m př. Kňáva Maxim 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.81
Dci 60 m př. Kozmík Tomáš 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 09.09
Dci 60 m př. Kret Marek 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.36
Dci 60 m př. Lawson Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.06
Dci 60 m př. Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 08.54 08.54
Dci 60 m př. Petrjanoš Jakub 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 08.88 08.86
Dci 60 m př. Podaný Jakub 01 AC Čáslav z.s. logo 09.35
Dci 60 m př. Skřeček David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 08.78 08.78
Dci 60 m př. Slouka Robin 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 09.89 09.89
Dci 60 m př. Škovrán Matěj 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.94
Dci 60 m př. Vicher Jan 02 SSK Vítkovice, z.s. logo
Dci 60 m př. Zedníček Jiří 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.40
Dci výška Duda Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.65
Dci výška Hamšík Adam 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 1.76
Dci výška Charbaka Ivan 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 1.66
Dci výška Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 2.02
Dci výška Martinka Dominik 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 1.75
Dci výška Morcinek Šimon 01 TJ TŽ Třinec logo 1.68
Dci výška Nevrla Daniel 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.82
Dci výška Novosad Adam 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 1.90
Dci výška Palla Miloš 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.65
Dci výška Pospíšil Jan 01 VSK Univerzita Brno logo 1.71
Dci výška Pospíšil Matouš 02 TJ Slezan Opava, z.s. logo 1.65
Dci výška Prokeš Štěpán 02 JAC Brno logo 1.65
Dci výška Prokop Roman 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 1.80
Dci výška Skovránek Libor 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 1.72 1.72
Dci výška Wittek Rudolf 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 1.69 1.69
Dci výška Žemla Marek 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 1.70
Dci tyč Bébar Theo 02 Atletický klub Bohumín, z.s. logo 2.62
Dci tyč Hajzler Sebastian 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 4.05
Dci tyč Kusák Karel 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 3.25
Dci tyč Škovrán Matěj 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 3.11
Dci tyč Vašut Patrik 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 3.30
Dci dálka Cochlar Lukáš 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 5.61 5.61
Dci dálka Dobeš Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. logo 5.75 5.52
Dci dálka Gaszczyk Petr 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 5.22 5.22
Dci dálka Charbaka Ivan 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 5.40
Dci dálka Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 6.14 6.14
Dci dálka Kadlec Michal 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 5.48 5.43
Dci dálka Kňáva Maxim 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.86
Dci dálka Kozmík Tomáš 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 6.04
Dci dálka Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 6.41
Dci dálka Kusák Karel 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 6.36
Dci dálka Lawson Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.74
Dci dálka Mautner Jan 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.44
Dci dálka Morcinek Šimon 01 TJ TŽ Třinec logo 5.20
Dci dálka Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 5.84 5.89
Dci dálka Petrjanoš Jakub 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 6.54 6.07
Dci dálka Piskoř Andreas 01 TJ Sokol Opava logo 5.72
Dci dálka Prokeš Štěpán 02 JAC Brno logo 5.20
Dci dálka Stach Tomáš 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 6.11
Dci dálka Štípek Jiří 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 5.85 5.85
Dci trojskok Kozmík Tomáš 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 12.70
Dci trojskok Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 13.60
Dci trojskok Kusák Karel 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 13.11
Dci trojskok Piskoř Andreas 01 TJ Sokol Opava logo 12.30
Dci trojskok Skovránek Libor 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 11.42
Dci trojskok Stach Tomáš 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 12.79
Dci trojskok Zawada Jakub 02 TJ TŽ Třinec logo 11.43
Dci koule 5kg Bubík Adam 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 13.66 13.66
Dci koule 5kg Frydryšek Jakub 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 11.90 11.90
Dci koule 5kg Grulich Tomáš 01 TJ Sokol Opava logo 16.43 16.43
Dci koule 5kg Chodil Filip 01 TJ Sokol Opava logo 11.89 11.89
Dci koule 5kg Kaplánek Adam 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 09.90
Dci koule 5kg Macura Lukáš 02 SSK Vítkovice, z.s. logo
Dci koule 5kg Mišurec Pavel 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 14.84
Dci koule 5kg Orviský Šimon 02 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 12.15
Dci koule 5kg Osolsobě Jiří 01 VSK Univerzita Brno logo 16.33
Dci koule 5kg Ponížil Martin 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 13.14
Dci koule 5kg Pospíšil Jan 01 VSK Univerzita Brno logo 12.80
Dci koule 5kg Psotka Vojtěch 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 11.80
Dci koule 5kg Skácel Adam 01 AK Kroměříž logo 12.74 12.74
Dci koule 5kg Špilháček Michal 02 TJ Sokol Opava logo 11.92 11.92
Ž 60 m Dubová Adéla 94 AK Šternberk z.s. logo 08.02
Ž 60 m Falharová Pavla 97 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.86
Ž 60 m Lánská Jana 91 TJ Lokomotiva Břeclav logo 08.48 08.58
Ž 60 m Musilová Nikol 97 TJ Lokomotiva Břeclav logo 08.56
Ž 60 m Olivková Barbora 97 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.78
Ž 60 m Palánová Aneta 97 AK Olymp Brno, spolek logo 08.45
Ž 60 m Paličková Veronika 97 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.77
Ž 60 m Skalická Iva 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 08.29
Ž 60 m Symerská Alena 96 AK Kroměříž logo 07.87 07.87
Ž 60 m Šebestíková Nikol 94 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.69
Ž 60 m Vávrová Kateřina 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.52 07.52
Ž 60 m Zlatníková Lucie 97 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.82
Ž 200 m Dubová Adéla 94 AK Šternberk z.s. logo 25.98
Ž 200 m Falharová Pavla 97 SSK Vítkovice, z.s. logo 26.21
Ž 200 m Havlíčková Martina 96 AK Olymp Brno, spolek logo 26.80
Ž 200 m Kramná Sabina 98 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 31.56
Ž 200 m Lánská Jana 91 TJ Lokomotiva Břeclav logo 27.56 28.79
Ž 200 m Musilová Nikol 97 TJ Lokomotiva Břeclav logo 28.02
Ž 200 m Novosadová Jana 97 AC Čáslav z.s. logo 25.48 25.62
Ž 200 m Paličková Veronika 97 SSK Vítkovice, z.s. logo 25.87
Ž 200 m Sásová Katrin 98 AK Šternberk z.s. logo 27.39
Ž 200 m Skalická Iva 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 28.05
Ž 200 m Slaninová Jana 90 SSK Vítkovice, z.s. logo 24.13
Ž 200 m Strnadová Karolína 98 AK Olymp Brno, spolek logo 26.30
Ž 200 m Symerská Alena 96 AK Kroměříž logo 24.07 24.07
Ž 200 m Šenková Eva 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 28.90
Ž 200 m Vávrová Kateřina 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 24.12 24.12
Ž 400 m Bušinová Marie 98 Atletický klub Kyjov, z.s. logo 58.11
Ž 400 m Coufalová Dominika 94 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 59.14 61.62
Ž 400 m Havlíčková Martina 96 AK Olymp Brno, spolek logo 62.05
Ž 400 m Kramná Sabina 98 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 67.17
Ž 400 m Líznerová Anežka 98 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 64.99 64.99
Ž 400 m Novosadová Jana 97 AC Čáslav z.s. logo 57.78
Ž 400 m Sásová Katrin 98 AK Šternberk z.s. logo 60.08 62.27
Ž 400 m Slaninová Jana 90 SSK Vítkovice, z.s. logo 55.38
Ž 400 m Suráková Lenka 90 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 64.70
Ž 800 m Bušinová Marie 98 Atletický klub Kyjov, z.s. logo
Ž 800 m Coufalová Dominika 94 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:15.71 2:24.65
Ž 800 m Hluchá Vendula 97 TJ Sokol Opava logo 2:17.56
Ž 800 m Krtková Kateřina 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo 2:26.19 2:26.19
Ž 800 m Kutrová Eliška 93 AK Olymp Brno, spolek logo 2:10.08
Ž 800 m Lampová Barbora 95 TJ Sokol Opava (A) logo 2:16.07 2:24.49
Ž 800 m Lubojacká Ivana 98 TJ TŽ Třinec logo 2:28.92
Ž 800 m Sásová Katrin 98 AK Šternberk z.s. logo 2:27.77
Ž 800 m Suráková Lenka 90 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2:29.29
Ž 1500 m Bluchová Kateřina 83 SSK Vítkovice, z.s. logo 4:56.33
Ž 1500 m Kalousová Eliška 98 AK Olymp Brno, spolek logo 4:41.63
Ž 1500 m Líznerová Anežka 98 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 5:24.22 5:24.22
Ž 1500 m Ondrašíková Lenka 97 SSK Vítkovice, z.s. logo 4:59.55
Ž 1500 m Rašková Iveta 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo 4:39.09 4:39.09
Ž 1500 m Voráčková Adéla 93 SSK Vítkovice, z.s. logo
Ž 3000 m Chlebiková Aneta 97 TJ TŽ Třinec logo 10:06.40
Ž 3000 m Janošíková Veronika 98 AK Šternberk z.s. logo 11:42.18
Ž 60 m př. Šenková Eva 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 10.51
Ž 4x200 m Falharová Pavla 97 SSK Vítkovice, z.s. logo
Ž 4x200 m Kublová Kristýna 98 SSK Vítkovice, z.s. logo
Ž výška Šenková Eva 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 1.55
Ž tyč Lisníková Soňa 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo 2.50 2.50
Ž tyč Valentová Andrea 98 AK Olymp Brno, spolek logo 2.82
Ž dálka Lisníková Soňa 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo 4.89 4.89
Ž dálka Palánová Aneta 97 AK Olymp Brno, spolek logo 5.11
Ž dálka Šebestíková Nikol 94 SSK Vítkovice, z.s. logo 5.23
Ž dálka Täuberová Lenka 98 AK Olymp Brno, spolek logo 5.05
Ž dálka Zlatníková Lucie 97 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.31
Ž trojskok Harasimová Petra 97 TJ Sokol Opava logo 12.40 10.40
Ž trojskok Klímová Barbora 97 AK Olymp Brno, spolek logo 12.18
Ž trojskok Lisníková Soňa 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo 10.51 10.51
Ž trojskok Skórová Michaela 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 10.50
Ž koule 4kg Bártová Veronika 98 SSK Vítkovice, z.s. logo 12.32
Ž koule 4kg Bubíková Stanislava 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 09.73 09.73
Ž koule 4kg Grómanová Romana 84 SSK Vítkovice, z.s. logo 12.78
Ž koule 4kg Kasalová Kateřina 96 Atletický klub Zlín, z.s. logo 10.91
Ž koule 4kg Küchlerová Lenka 87 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 10.48 10.06
Ž koule 4kg Mocharová Iveta 98 AK Olymp Brno, spolek logo 11.15
Ž koule 4kg Myrmusová Jana 91 Atletický klub Hodonín,z.s. logo 10.47 09.61
Ž koule 4kg Pallová Gabriela 93 SSK Vítkovice, z.s. logo 14.95
Ž koule 4kg Veselá Natálie 97 TJ Sokol Opava logo 11.77 11.77
Ž koule 4kg Zatloukalová Barbora 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 12.01 12.01
Jky 60 m Bartošová Jana 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.72
Jky 60 m Činčilová Lada 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.23
Jky 60 m Holubářová Věra 00 AK Olymp Brno, spolek logo 07.87
Jky 60 m Hrdličková Lucie 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.21
Jky 60 m Klanicová Marie 99 SKM Valašské Meziříčí logo 08.78
Jky 60 m Kolářová Štěpánka 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 07.80 07.80
Jky 60 m Krampotová Simona 99 SKM Valašské Meziříčí logo 08.51
Jky 60 m Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.84
Jky 60 m Mičánková Johana 00 JAC Brno logo 08.35
Jky 60 m Navrátilová Monika 00 AC TRACK & FIELD Brno z.s. logo 09.03
Jky 60 m Nováková Petra 99 Atletika Holešov, z.s. logo 09.60
Jky 60 m Pavlasová Kateřina 00 Atletický klub Havířov, z.s. logo 09.20 09.20
Jky 60 m Plocová Nikola 99 AK Olymp Brno, spolek logo 08.35
Jky 60 m Stránská Markéta 00 AK Slovan Moravská Třebová logo 08.77
Jky 60 m Vildomcová Klára 00 AK Olymp Brno, spolek logo 08.94
Jky 200 m Begová Barbora 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 27.38
Jky 200 m Beranová Tereza 99 AC Čáslav z.s. logo 28.17
Jky 200 m Bochníčková Dominika 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 27.02 27.40
Jky 200 m Činčilová Lada 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 27.03
Jky 200 m Hadašová Barbora 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 28.01
Jky 200 m Holubářová Věra 00 AK Olymp Brno, spolek logo 25.36
Jky 200 m Hrdličková Lucie 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 27.01
Jky 200 m Juchelková Veronika 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 27.81
Jky 200 m Kolářová Štěpánka 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 25.28 25.28
Jky 200 m Krampotová Simona 99 SKM Valašské Meziříčí logo 28.56
Jky 200 m Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 30.45
Jky 200 m Marečková Leona 00 JAC Brno logo 26.13 26.13
Jky 200 m Němečková Natálie 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 27.96
Jky 200 m Stránská Markéta 00 AK Slovan Moravská Třebová logo 30.54
Jky 200 m Tešnarová Eva 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 31.16
Jky 200 m Zdražilová Adéla 00 SK Hranice, z.s. logo 26.75 26.75
Jky 200 m Žalkovská Barbora 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 31.76
Jky 400 m Beranová Tereza 99 AC Čáslav z.s. logo 63.13
Jky 400 m Bochníčková Dominika 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 59.05 59.05
Jky 400 m Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 61.36 61.36
Jky 400 m Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 71.15
Jky 400 m Matějáková Alena 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 63.40
Jky 400 m Němečková Natálie 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 61.50
Jky 400 m Nováková Petra 99 Atletika Holešov, z.s. logo 62.55
Jky 400 m Sklenská Edita 99 AK Olymp Brno, spolek logo 56.68
Jky 400 m Šantová Libuše 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 60.62
Jky 400 m Tešnarová Eva 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 74.85
Jky 400 m Vildomcová Klára 00 AK Olymp Brno, spolek logo 64.70
Jky 400 m Vranová Valerie 00 AK Šternberk z.s. logo 62.84
Jky 400 m Výletová Anna 99 AK Olymp Brno, spolek logo 59.28
Jky 400 m Zdražilová Adéla 00 SK Hranice, z.s. logo 59.79 59.79
Jky 400 m Žalkovská Barbora 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 72.95
Jky 800 m Freibergerová Anna 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:21.27
Jky 800 m Göghová Zuzana 00 VSK Univerzita Brno logo 2:26.05
Jky 800 m Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:20.68 2:22.17
Jky 800 m Kolegarová Gabriela 99 AK Olymp Brno, spolek logo 2:47.09
Jky 800 m Matějáková Alena 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:19.72
Jky 800 m Mikolajczaková Tereza 00 TJ Šumperk, z.s. logo 2:35.00 2:35.48
Jky 800 m Vildomcová Klára 00 AK Olymp Brno, spolek logo 2:36.52
Jky 800 m Vranová Valerie 00 AK Šternberk z.s. logo 2:31.99
Jky 800 m Vydržalová Simona 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 2:23.73
Jky 1500 m Hudcová Hana 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 5:37.59
Jky 1500 m Janulíková Sarah 99 AK Šternberk z.s. logo
Jky 1500 m Surmová Eliška 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 4:36.74
Jky 1500 m Štiglerová Sylvie 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 4:43.24
Jky 1500 m Vaňková Štěpánka 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 4:45.13
Jky 3000 m Baladová Nikol 00 Atletika Poruba z.s. logo
Jky 3000 m Filipová Lucie 00 AK Olymp Brno, spolek logo 10:42.79 11:07.34
Jky 3000 m Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 11:38.72
Jky 3000 m Indruchová Tereza 99 SK Hranice, z.s. logo 12:00.00
Jky 3000 m Lichnovská Tereza 00 TJ Sokol Opava logo 12:26.67
Jky 3000 m Pulgretová Kateřina 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 10:18.25 10:59.89
Jky 3000 m Šťastná Natálie 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 11:05.28
Jky 60 m př. Begová Barbora 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 10.02
Jky 60 m př. Drimajová Kateřina 00 TJ Šumperk, z.s. logo 09.80 10.26
Jky 60 m př. Dvorská Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 09.88 09.88
Jky 60 m př. Gieselová Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.26
Jky 60 m př. Hadašová Barbora 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 09.51
Jky 60 m př. Heřmánková Kristýna 99 AK Olymp Brno, spolek logo 09.99
Jky 60 m př. Juchelková Veronika 00 SSK Vítkovice, z.s. logo
Jky 60 m př. Plocová Nikola 99 AK Olymp Brno, spolek logo 09.64
Jky 60 m př. Strýčková Veronika 99 AC Čejkovice logo 09.22
Jky 60 m př. Šantová Libuše 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 09.57
Jky 60 m př. Zhřívalová Denisa 99 AC Čejkovice logo 10.16
Jky 60 m př. Zotyková Veronika 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 10.15
Jky výška Čejnová Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1.66 1.66
Jky výška Gieselová Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.50
Jky výška Janku Nikol 00 AK Olymp Brno, spolek logo 1.71
Jky výška Polášková Šárka 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 1.60 1.55
Jky výška Přibylová Kateřina 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 1.60
Jky tyč Hromadníková Tereza 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 3.03
Jky tyč Strýčková Veronika 99 AC Čejkovice logo 3.30
Jky tyč Šmelcerová Adéla 00 SKM Valašské Meziříčí logo 2.75
Jky tyč Šustáková Zuzana 00 TJ Sokol Opava logo 3.73
Jky tyč Zhřívalová Denisa 99 AC Čejkovice logo 3.22
Jky dálka Bartošová Jana 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 4.33
Jky dálka Červenková Lucie 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 5.29
Jky dálka Filali Anísa 00 AK Olymp Brno, spolek logo 5.09
Jky dálka Gieselová Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.54
Jky dálka Grulichová Adriana 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 5.27
Jky dálka Heřmánková Kristýna 99 AK Olymp Brno, spolek logo 5.15 4.80
Jky dálka Hrdličková Lucie 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 5.28
Jky dálka Janku Nikol 00 AK Olymp Brno, spolek logo 4.96
Jky dálka Navrátilová Monika 00 AC TRACK & FIELD Brno z.s. logo 4.13
Jky dálka Stránská Markéta 00 AK Slovan Moravská Třebová logo 4.58
Jky trojskok Burianová Lenka 00 AK Olymp Brno, spolek logo 11.38
Jky trojskok Čejnová Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.23 10.23
Jky trojskok Červenková Lucie 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 11.81
Jky trojskok Dvorská Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.81 10.81
Jky trojskok Filali Anísa 00 AK Olymp Brno, spolek logo 11.19
Jky trojskok Fritschová Petra 99 JAC Brno logo 10.56
Jky trojskok Hromadníková Tereza 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 12.00 11.52
Jky trojskok Mičánková Johana 00 JAC Brno logo 11.73
Jky trojskok Polášková Šárka 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 11.25 10.92
Jky trojskok Zotyková Veronika 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 10.23
Jky trojskok Župníková Aneta 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 10.11
Jky koule 4kg Bubíková Kateřina 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.45 10.65
Jky koule 4kg Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 10.00 10.00
Jky koule 4kg Jeřábková Kristýna 99 SSK Vítkovice, z.s. logo 11.85
Jky koule 4kg Klanicová Marie 99 SKM Valašské Meziříčí logo 10.01
Jky koule 4kg Prudká Johana 00 SSK Vítkovice, z.s. logo 09.32
Jky koule 4kg Staňková Tereza 00 TJ Šumperk, z.s. logo 09.00 08.86
Jky koule 4kg Vargová Leona 99 AK Olymp Brno, spolek logo 12.03
Dky 60 m Baroňová Markéta 02 TJ Sokol Opava logo 08.25
Dky 60 m Budařová Veronika 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 08.74 08.74
Dky 60 m Bumbálková Hana 01 SK Speed Brno, spolek logo 07.82
Dky 60 m Daňková Justýna 02 Atletika Holešov, z.s. logo 08.60
Dky 60 m Dlabajová Kateřina 01 AK Olymp Brno, spolek logo 08.32
Dky 60 m Fornůsková Adriana 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 07.97 08.15
Dky 60 m Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová logo 08.60
Dky 60 m Hájková Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. logo 08.50 08.70
Dky 60 m Hájková Ludmila 02 Atletika Poruba z.s. logo 08.33
Dky 60 m Herzová Nikola 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo 08.16 08.16
Dky 60 m Jedličková Marie 01 SK Speed Brno, spolek logo 08.55
Dky 60 m Jelínková Barbora 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.39
Dky 60 m Jelínková Klára 01 AK Olymp Brno, spolek logo 08.53
Dky 60 m Juřenčáková Martina 02 SK Speed Brno, spolek logo 08.70
Dky 60 m Kiedroňová Agnieszka 01 TJ TŽ Třinec logo 07.97
Dky 60 m Kožuškaničová Natalie 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.80
Dky 60 m Krejčířová Kristýna 02 AK Šternberk z.s. logo 08.46
Dky 60 m Kunčarová Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.42
Dky 60 m Kvapilová Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. logo 08.60 08.66
Dky 60 m Lenská Věra 01 SK Speed Brno, spolek logo 08.21
Dky 60 m Matulová Lenka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.46 08.46
Dky 60 m Mertová Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 08.22
Dky 60 m Mezeyová Nikol 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 08.31 08.51
Dky 60 m Mičunková Lucie 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.77
Dky 60 m Miková Dominika 02 AK Olymp Brno, spolek logo 08.11
Dky 60 m Murnyk Yevhenya 02 JAC Brno logo 08.53
Dky 60 m Navarová Klára 02 TJ Šumperk, z.s. logo 08.30 08.42
Dky 60 m Paťhová Sára 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.57
Dky 60 m Petrášová Klára 00 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.49
Dky 60 m Plášková Denisa 02 VSK Univerzita Brno logo 08.41
Dky 60 m Pličková Barbora 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.60 08.60
Dky 60 m Reháková Zuzana 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo 08.48 08.48
Dky 60 m Schubertová Marie 01 TJ Šumperk, z.s. logo 08.24 08.24
Dky 60 m Sklářová Veronika 02 SKM Valašské Meziříčí logo 08.45 08.63
Dky 60 m Smilková Sára 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.65
Dky 60 m Šmerdová Veronika 01 SK Speed Brno, spolek logo 08.31
Dky 60 m Teplá Agáta 02 VSK Univerzita Brno logo 08.60
Dky 60 m Vánišová Anna 01 AC Čáslav z.s. logo 08.42
Dky 60 m Zabloudilová Andrea 01 AK Olymp Brno, spolek logo 07.87 07.87
Dky 60 m Žišková Simona 02 SKM Valašské Meziříčí logo 08.57
Dky 200 m Bumbálková Hana 01 SK Speed Brno, spolek logo 25.82
Dky 200 m Dlabajová Kateřina 01 AK Olymp Brno, spolek logo 25.95 26.19
Dky 200 m Fornůsková Adriana 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 25.80
Dky 200 m Hanáčková Veronika 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 28.96
Dky 200 m Hluší Natálie 02 SK Speed Brno, spolek logo 29.08
Dky 200 m Juřenčáková Martina 02 SK Speed Brno, spolek logo 28.33
Dky 200 m Juřicová Karolína 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 29.41
Dky 200 m Kiedroňová Agnieszka 01 TJ TŽ Třinec logo 26.60
Dky 200 m Komárková Lucie 01 AK Šternberk z.s. logo 27.98
Dky 200 m Kozlová Anna 01 AC Čáslav z.s. logo 25.69
Dky 200 m Kožuškaničová Natalie 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 25.88
Dky 200 m Krejčířová Kristýna 02 AK Šternberk z.s. logo 27.89
Dky 200 m Kučerová Bára 01 AK Šternberk z.s. logo 27.05
Dky 200 m Lenská Věra 01 SK Speed Brno, spolek logo 27.66
Dky 200 m Magerová Karolína 02 TJ Sokol Opava logo 28.39
Dky 200 m Matulová Lenka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 28.27 28.27
Dky 200 m Mertová Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 26.84
Dky 200 m Mičunková Lucie 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 25.89
Dky 200 m Miková Dominika 02 AK Olymp Brno, spolek logo 26.94
Dky 200 m Němčanská Tereza 02 MC atletika Brno 27.17 28.57
Dky 200 m Novosadová Jitka 02 AC Čáslav z.s. logo 26.08
Dky 200 m Petrová Karolína 02 AK Šternberk z.s. logo 27.99
Dky 200 m Schubertová Marie 01 TJ Šumperk, z.s. logo 27.50 28.06
Dky 200 m Schwarzerová Mia 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 27.61
Dky 200 m Smolková Tereza 01 TJ Sokol Opava logo 27.28 27.59
Dky 200 m Strnadová Klára 01 AK Olymp Brno, spolek logo 29.02
Dky 200 m Suchánková Barbora 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 27.97
Dky 200 m Šmerdová Veronika 01 SK Speed Brno, spolek logo 26.90
Dky 200 m Teplá Agáta 02 VSK Univerzita Brno logo 28.60
Dky 200 m Trávníková Laura 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 28.80
Dky 200 m Valíková Kateřina 02 TJ Sokol Opava logo 27.28
Dky 200 m Vašinová Pavlína 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 28.47 28.47
Dky 200 m Žišková Simona 02 SKM Valašské Meziříčí logo 29.44
Dky 400 m Daňková Justýna 02 Atletika Holešov, z.s. logo 61.86
Dky 400 m Dlabajová Kateřina 01 AK Olymp Brno, spolek logo 58.38
Dky 400 m Doležalová Dagmar 01 AK Olymp Brno, spolek logo 68.12
Dky 400 m Fiantová Sabina 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 63.63 64.92
Dky 400 m Hladíková Monica 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 63.86 63.86
Dky 400 m Holonová Kateřina 01 Atletika Poruba z.s. logo
Dky 400 m Komárková Lucie 01 AK Šternberk z.s. logo 64.70
Dky 400 m Kozlová Anna 01 AC Čáslav z.s. logo 57.71
Dky 400 m Kučerová Bára 01 AK Šternberk z.s. logo 58.84 65.68
Dky 400 m Magerová Karolína 02 TJ Sokol Opava logo 63.65
Dky 400 m Macháčková Aneta 02 Atletika Holešov, z.s. logo 64.75
Dky 400 m Malíková Barbora 01 TJ Sokol Opava logo 54.20
Dky 400 m Matelová Lenka 02 Atletika Holešov, z.s. logo 63.60
Dky 400 m Němčanská Tereza 02 MC atletika Brno 62.09 64.83
Dky 400 m Novosadová Jitka 02 AC Čáslav z.s. logo 58.62
Dky 400 m Petrová Karolína 02 AK Šternberk z.s. logo 62.86
Dky 400 m Rotnáglová Nikol 01 AK Olymp Brno, spolek logo 69.34
Dky 400 m Sasynová Karolína 02 TJ TŽ Třinec logo 59.35
Dky 400 m Sehnálková Kateřina 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 63.87 63.87
Dky 400 m Schwarzerová Mia 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 62.94
Dky 400 m Smolková Tereza 01 TJ Sokol Opava logo 60.60 60.60
Dky 400 m Strnadová Klára 01 AK Olymp Brno, spolek logo 66.50
Dky 400 m Suchánková Barbora 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 61.99
Dky 400 m Škrabalová Kristýna 02 AK Olymp Brno, spolek logo 61.33
Dky 400 m Táborská Petra 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 67.20 67.20
Dky 400 m Vitovská Sára 01 Atletika Holešov, z.s. logo 62.75
Dky 400 m Wagnerová Karolína 02 Atletický klub Bohumín, z.s. logo 61.86
Dky 400 m Zabloudilová Eva 01 AK Olymp Brno, spolek logo 62.75
Dky 400 m Zemčíková Leona 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo 68.15
Dky 800 m Bajčíková Ema 02 TJ Valašské Meziříčí logo
Dky 800 m Bartošová Monika 02 SK Speed Brno, spolek logo 2:40.74
Dky 800 m Belaníková Anna 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 2:42.69
Dky 800 m Červinková Julie 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo
Dky 800 m Doležalová Dagmar 01 AK Olymp Brno, spolek logo 2:45.41
Dky 800 m Fiantová Sabina 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2:28.30 2:38.21
Dky 800 m Hluší Natálie 02 SK Speed Brno, spolek logo 2:26.81
Dky 800 m Kuchtíková Anna 01 TJ Šumperk, z.s. logo 2:32.00
Dky 800 m Kuželová Tereza 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 2:45.04
Dky 800 m Maksová Anna 02 TJ Šumperk, z.s. logo 2:32.00 2:28.12
Dky 800 m Pohlová Adéla 02 JAC Brno logo 2:34.25
Dky 800 m Popová Lucie 02 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 2:47.00
Dky 800 m Sasynová Karolína 02 TJ TŽ Třinec logo 2:16.52
Dky 800 m Ščibrániová Aneta 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 2:40.93
Dky 800 m Zlatohlávková Eliška 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 2:44.93
Dky 1500 m Červinková Julie 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo
Dky 1500 m Koláčková Adéla 01 AK Olymp Brno, spolek logo 4:57.23
Dky 1500 m Kouřilová Soňa 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 5:01.52
Dky 1500 m Kutáčová Tereza 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 5:31.00
Dky 1500 m Lavrinčíková Veronika 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4:52.50
Dky 1500 m Matějová Lucie 01 TJ Šumperk, z.s. logo 5:45.00 5:45.90
Dky 1500 m Šenková Zuzana 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 4:51.90 5:11.34
Dky 3000 m Hluchá Adéla 01 TJ Sokol Opava logo 10:16.56
Dky 3000 m Hluchá Tereza 01 TJ Sokol Opava logo 10:48.68
Dky 3000 m Kolářová Vendula 02 Atletika Poruba z.s. logo 13:50.79
Dky 3000 m Marszalková Tereza 01 TJ TŽ Třinec logo 11:07.23
Dky 3000 m Mazlová Tereza 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 12:18.08
Dky 3000 m Poláková Lenka 01 TJ Sokol Opava logo 12:06.32
Dky 3000 m Popelková Veronika 01 AK Olymp Brno, spolek logo 11:26.46 12:12.85
Dky 60 m př. Eichlerová Veronika 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.51 09.70
Dky 60 m př. Hájková Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. logo 09.60 09.87
Dky 60 m př. Hájková Ludmila 02 Atletika Poruba z.s. logo 09.48
Dky 60 m př. Höfrová Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 09.53
Dky 60 m př. Holainová Bára 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 09.30
Dky 60 m př. Holonová Anna 01 Atletika Poruba z.s. logo 10.58
Dky 60 m př. Janků Valerie 02 AK Olymp Brno, spolek logo 08.93
Dky 60 m př. Kalousová Adéla 02 Atletický klub Bohumín, z.s. logo 10.09
Dky 60 m př. Korgerová Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. logo 09.50 09.57
Dky 60 m př. Korhoňová Tereza 02 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 09.12 09.12
Dky 60 m př. Kunčarová Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 10.10
Dky 60 m př. Lojkásková Adéla 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo 09.46 09.44
Dky 60 m př. Maksová Anna 02 TJ Šumperk, z.s. logo 10.20
Dky 60 m př. Malčíková Hedvika 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 09.73
Dky 60 m př. Matušková Natálie 01 TJ Start Havířov logo 09.98 09.98
Dky 60 m př. Minaříková Kristýna 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 09.71
Dky 60 m př. Sedláčková Lucie 01 AK Olymp Brno, spolek logo 09.82
Dky 60 m př. Sehnálková Kateřina 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.26 10.26
Dky 60 m př. Stehlíková Denisa 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 10.26
Dky 60 m př. Stratilová Nela 01 TJ Sokol Opava logo 09.93
Dky 60 m př. Stratilová Valerie 01 TJ Sokol Opava logo 09.24
Dky 60 m př. Šnyrychová Kristýna 02 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.73 09.73
Dky 60 m př. Štvrtňová Kristýna 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 09.00
Dky 60 m př. Trávníková Laura 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 10.26
Dky 60 m př. Vlčková Tereza 02 Atletika Poruba z.s. logo 09.21
Dky 60 m př. Vysloužilová Anna 02 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 10.28 10.70
Dky 60 m př. Zabloudilová Andrea 01 AK Olymp Brno, spolek logo 08.69 08.69
Dky 60 m př. Zemčíková Leona 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo 11.55
Dky výška Bravencová Anna 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo 1.65 1.65
Dky výška Eichlerová Veronika 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.59 1.59
Dky výška Horváthová Michaela 02 JAC Brno logo 1.70
Dky výška Korhoňová Tereza 02 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 1.62 1.62
Dky výška Kowaliková Simona 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 1.65 1.59
Dky výška Krejčiříková Klára 02 AK Olymp Brno, spolek logo 1.80
Dky výška Lojkásková Adéla 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo 1.59 1.59
Dky výška Mikulčíková Adéla 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 1.50
Dky výška Procházková Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. logo 1.45 1.45
Dky výška Sklářová Veronika 02 SKM Valašské Meziříčí logo 1.55 1.44
Dky výška Slunská Žaneta 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 1.55
Dky výška Sobčíková Adéla 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 1.57
Dky výška Stehlíková Denisa 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 1.60 1.60
Dky výška Stratilová Nela 01 TJ Sokol Opava logo 1.63
Dky výška Štvrtňová Kristýna 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 1.65
Dky výška Vogelová Michaela 02 TJ Šumperk, z.s. logo 1.45 1.45
Dky výška Zemčíková Leona 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo 1.45 1.45
Dky tyč Čamlíková Kateřina 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2.63
Dky tyč Dobešová Taťána 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 2.43
Dky tyč Gottvaldová Denisa 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 2.23
Dky tyč Henklová Eliška 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 2.24
Dky tyč Škrobánková Sára 01 TJ Sokol Opava logo 2.92
Dky dálka Herzová Nikola 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo 5.10 5.10
Dky dálka Hladíková Monica 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 5.07 4.84
Dky dálka Hlochová Adéla 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 4.78 4.62
Dky dálka Höfrová Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 4.78
Dky dálka Holainová Bára 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 5.24
Dky dálka Hyjánková Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí logo 5.54 5.22
Dky dálka Janků Valerie 02 AK Olymp Brno, spolek logo 5.22 4.96
Dky dálka Jelínková Barbora 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 5.17
Dky dálka Juřicová Karolína 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 4.60
Dky dálka Kowaliková Simona 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.93 4.70
Dky dálka Krejčí Tereza 02 VSK Univerzita Brno logo 4.50 4.72
Dky dálka Kubicová Nikol 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 4.83
Dky dálka Legerská Adéla 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 4.79
Dky dálka Luzarová Adéla 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 5.48
Dky dálka Malčíková Hedvika 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 4.92
Dky dálka Martinková Tereza 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 4.59
Dky dálka Mičunková Lucie 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.33 5.21
Dky dálka Minaříková Kristýna 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 4.94
Dky dálka Murnyk Yevhenya 02 JAC Brno logo 4.79
Dky dálka Pokorná Barbora 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 5.15
Dky dálka Sedláčková Lucie 01 AK Olymp Brno, spolek logo 5.13
Dky dálka Stratilová Valerie 01 TJ Sokol Opava logo 5.46
Dky dálka Šnyrychová Kristýna 02 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.94 4.94
Dky dálka Štvrtňová Kristýna 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 4.97
Dky dálka Teofilová Klára 01 TJ TŽ Třinec logo 5.16
Dky dálka Teplá Agáta 02 VSK Univerzita Brno logo 4.66
Dky dálka Urbášková Elena 03 AK Šternberk z.s. logo 5.47 5.20
Dky dálka Vánišová Anna 01 AC Čáslav z.s. logo 4.73
Dky dálka Vašinová Pavlína 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5.13 5.13
Dky dálka Vlčková Tereza 02 Atletika Poruba z.s. logo 5.30
Dky trojskok Baroňová Markéta 02 TJ Sokol Opava logo 11.28
Dky trojskok Havlíčková Klára 02 JAC Brno logo 09.90
Dky trojskok Hyjánková Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí logo 12.25 10.66
Dky trojskok Kowaliková Simona 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 10.06
Dky trojskok Legerská Adéla 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 10.20
Dky trojskok Lojkásková Adéla 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo 11.25 11.25
Dky trojskok Malčíková Hedvika 02 SSK Vítkovice, z.s. logo
Dky trojskok Mikulčíková Adéla 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 10.65
Dky trojskok Murnyk Yevhenya 02 JAC Brno logo 10.54
Dky trojskok Pokorná Barbora 02 SSK Vítkovice, z.s. logo
Dky trojskok Teofilová Klára 01 TJ TŽ Třinec logo 10.88
Dky trojskok Valíková Kateřina 02 TJ Sokol Opava logo 11.04
Dky trojskok Vlčková Tereza 02 Atletika Poruba z.s. logo
Dky koule 3kg Bruková Hana 02 TJ TŽ Třinec logo 10.17
Dky koule 3kg Cihlářová Adéla 02 TJ Sokol Opava logo 09.78 09.78
Dky koule 3kg Divišová Vendula 02 TJ Šumperk, z.s. logo 11.50 11.34
Dky koule 3kg Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 12.31 12.31
Dky koule 3kg Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová logo 11.43
Dky koule 3kg Hanzelková Viktorie 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 09.57 09.57
Dky koule 3kg Höfrová Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. logo 12.14
Dky koule 3kg Jelínková Klára 01 AK Olymp Brno, spolek logo 10.18
Dky koule 3kg Korhoňová Tereza 02 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 10.69 10.69
Dky koule 3kg Králová Lucie 02 SSK Vítkovice, z.s. logo 12.67
Dky koule 3kg Kvapilová Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. logo 08.93 08.93
Dky koule 3kg Morbitzerová Karolína 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 12.31
Dky koule 3kg Murnyk Yevhenya 02 JAC Brno logo 10.17
Dky koule 3kg Pavlisová Aneta 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. logo 08.96 08.96
Dky koule 3kg Piňosová Barbora 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 08.28
Dky koule 3kg Sedláčková Beáta 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 13.16
Dky koule 3kg Slunská Žaneta 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 09.90
Dky koule 3kg Svozilová Marie 02 TJ Valašské Meziříčí logo 10.76 10.70
Dky koule 3kg Třetinová Tereza 02 TJ Valašské Meziříčí logo 11.75 07.41
Dky koule 3kg Tyrlíková Martina 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. logo 09.82
Dky koule 3kg Vallová Veronika 01 AK Olymp Brno, spolek logo 12.63
Dky koule 3kg Zahradníčková Eliška 01 AK Olymp Brno, spolek logo 13.99
Dky koule 3kg Zdražilová Zuzana 02 TJ Sokol Opava logo 11.87 11.77