Seznam přihlášek

Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých , Olomouc, 13. 1. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 60 m Cmajdálka Oldřich 97 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 07.96
M 60 m Dočkal Tomáš 97 Atletický klub Olomouc z.s. logo
M 60 m Hrazdil Ondřej 92 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.15
M 60 m Jelínek Erik 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 07.13
M 60 m Jurák Ondřej 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 07.58
M 60 m Macura Jan 89 Atletický klub Bohumín, z.s. logo 07.65
M 60 m Mališka Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.32 07.32
M 60 m Ondriska Jakub 96 VSK Univerzita Brno logo 07.47
M 60 m Orava Adam 98 SK Hranice, z.s. logo 07.30 07.58
M 60 m Pospíšil Ivo 97 TJ Šumperk, z.s. logo 07.20 07.12
M 60 m př. Jelínek Erik 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.43
M 60 m př. Mališka Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 08.85
M 60 m př. Odvářka Jiří 96 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 08.26
M 60 m př. Pokorný Martin 88 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.97 07.97
M výška Dočkal Tomáš 97 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.85
M výška Jílek Jan 93 TJ Šumperk, z.s. logo
M výška Orava Adam 98 SK Hranice, z.s. logo 1.90 1.87
M výška Tesař Ondřej 93 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.99 1.99
M dálka Orava Adam 98 SK Hranice, z.s. logo 6.17 6.10
M trojskok Vodák Ondřej 98 VSK Univerzita Brno logo 15.40 14.61
M koule 7,26kg Ďubek Benedikt 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 13.46
M chůze 3000m Dušík Michal 75 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 17:18.79
M chůze 3000m Hlavenka Tomáš 77 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 13:37.45
M chůze 3000m Vojtíšek Tomáš 73 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
J 60 m Běhávka Adam 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 07.41
J 60 m Belfín Martin 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.74 07.86
J 60 m Drštička David 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.28 07.28
J 60 m Dvořák David 99 VSK Univerzita Brno logo 07.49 07.49
J 60 m Grulich Ondřej 00 TJ Šumperk, z.s. logo
J 60 m Horčička Pavel 00 TJ Lokomotiva Břeclav logo 08.25
J 60 m Kopec Adam 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.60 07.60
J 60 m Ludva Martin 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 08.10 09.09
J 60 m Majerčák Jakub 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 07.38
J 60 m Měřínský Petr 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.54 07.54
J 60 m Mrlík Jakub 00 TJ Jiskra Otrokovice logo 07.95
J 60 m Namyslo Matěj 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.08 07.26
J 60 m Plžik Tomáš 99 AC Pardubice logo 07.25
J 60 m Pospíšil Ondřej 99 TJ Šumperk, z.s. logo 07.35 07.38
J 60 m Romanchenkov Nikolay 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 07.44 07.51
J 60 m Šváb Marek 00 TJ Šumperk, z.s. logo 07.45
J 60 m Urban Eliáš 00 JAC Brno logo 07.42
J 60 m Vařeka Jan 99 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 07.50
J 60 m Zeman Filip 99 JAC Brno logo 07.33
J výška Arbeit Marek 00 TJ Šumperk, z.s. logo
J dálka Belfín Martin 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.19
J dálka Horčička Pavel 00 TJ Lokomotiva Břeclav logo 5.48
J dálka Kopec Adam 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5.90 5.56
J dálka Namyslo Matěj 99 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.80
J dálka Pospíšil Ondřej 99 TJ Šumperk, z.s. logo
J dálka Romanchenkov Nikolay 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 6.40
J dálka Urban Eliáš 00 JAC Brno logo 6.66
J dálka Vařeka Jan 99 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 5.81
J trojskok Mrlík Jakub 00 TJ Jiskra Otrokovice logo
J koule 6kg Héža Jakub 00 Atletický klub Olomouc z.s. logo
J koule 6kg Horák Adam 99 VSK Univerzita Brno logo 15.00
J koule 6kg Ludva Martin 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.47
J koule 6kg Zeman Filip 99 JAC Brno logo 11.03
Dci 60 m Adámek Filip 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Dci 60 m Bařinka Adam 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 08.77 08.77
Dci 60 m Biječek Vilém 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.99 07.99
Dci 60 m Březina Aleš 02 TJ Šumperk, z.s. logo 07.80 08.01
Dci 60 m Celfr Marek 02 JAC Brno logo 07.57
Dci 60 m Dobeš Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. logo 07.60 07.92
Dci 60 m Holub Martin 02 TJ Jiskra Otrokovice logo 07.47 07.47
Dci 60 m Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 07.56
Dci 60 m Kocourek Viktor 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.38
Dci 60 m Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 07.57
Dci 60 m Mautner Jan 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.39 07.37
Dci 60 m Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 07.48
Dci 60 m Palla Miloš 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo
Dci 60 m Pfeffer Václav 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo
Dci 60 m Plško Radim 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.65 07.65
Dci 60 m Pospíšil Jan 01 VSK Univerzita Brno logo 07.87
Dci 60 m Prokeš Štěpán 02 JAC Brno logo 07.78
Dci 60 m Prokop Adam 02 TJ Jiskra Otrokovice logo 08.38
Dci 60 m Prukner Jakub 01 VSK Univerzita Brno logo
Dci 60 m Slouka Robin 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.83 07.88
Dci 60 m Smutný Vojtěch 02 JAC Brno logo 07.78
Dci 60 m Šalman Jan 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.57 07.68
Dci 60 m Šípek Matěj 02 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 08.33
Dci 60 m Ulehla Vít 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.95 07.95
Dci 60 m Zedník Jiří 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.16 08.49
Dci 60 m př. Bařinka Adam 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.77
Dci 60 m př. Dobeš Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. logo 09.30 09.29
Dci 60 m př. Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Dci 60 m př. Kňáva Maxim 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.88 08.87
Dci 60 m př. Kozmík Tomáš 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 09.09
Dci 60 m př. Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 08.54
Dci 60 m př. Pfeffer Václav 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo
Dci 60 m př. Skřeček Jiří 74 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 08.47
Dci výška Bednarský Václav 01 TJ Šumperk, z.s. logo
Dci výška Duda Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.60
Dci výška Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 2.00 1.95
Dci výška Lesák Lukáš 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1.69 1.65
Dci výška Michalík Štěpán 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.94
Dci výška Palla Miloš 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.68
Dci výška Pospíšil Jan 01 VSK Univerzita Brno logo 1.65
Dci výška Prokeš Štěpán 02 JAC Brno logo 1.62
Dci tyč Biječek Vilém 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 2.08 2.08
Dci dálka Biječek Vilém 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5.63 5.49
Dci dálka Březina Aleš 02 TJ Šumperk, z.s. logo
Dci dálka Celfr Marek 02 JAC Brno logo
Dci dálka Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 5.88
Dci dálka Kňáva Maxim 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.68
Dci dálka Kozmík Tomáš 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 6.00 5.82
Dci dálka Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 6.60
Dci dálka Lesák Lukáš 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5.69 5.69
Dci dálka Mautner Jan 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 6.42 6.49
Dci dálka Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo 5.19
Dci dálka Plško Radim 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5.23 5.23
Dci dálka Prokeš Štěpán 02 JAC Brno logo 5.12
Dci dálka Skřeček Jiří 74 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 6.18
Dci dálka Smutný Vojtěch 02 JAC Brno logo
Dci dálka Šípek Matěj 02 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 4.88
Dci dálka Ulehla Vít 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5.16 5.16
Dci trojskok Holub Martin 02 TJ Jiskra Otrokovice logo
Dci trojskok Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Dci trojskok Kunt Jakub 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 13.06
Dci koule 4kg Slouka Robin 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 08.85 08.85
Dci koule 5kg Bubík Adam 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 13.96 13.96
Dci koule 5kg Křížek Pavel 02 Orel Vyškov logo 07.20
Dci koule 5kg Lesák Lukáš 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 13.20 13.20
Dci koule 5kg Patrovský Tomáš 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo
Dci koule 5kg Pospíšil Jan 01 VSK Univerzita Brno logo 11.66
Dci koule 5kg Prokop Adam 02 TJ Jiskra Otrokovice logo
Dci koule 5kg Prukner Jakub 01 VSK Univerzita Brno logo
Dci koule 5kg Psotka Vojtěch 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo
Dci koule 5kg Smutný Vojtěch 02 JAC Brno logo
Dci chůze 1000m Němec Ondřej 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci trojskok Bujdák Michal 03 TJ Jiskra Otrokovice logo 12.56
Žci chůze 1000m Hartmann Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci chůze 1000m Morávek Jaromír 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 5:06.3
Žci chůze 1000m Sekerka Antonín 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 7:50.2
Ž 60 m Domská Lucie 93 Univerzitní sportovní klub Praha logo 07.70 07.68
Ž 60 m Králiková Marie 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.07
Ž 60 m Zlatníková Lucie 97 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.74 07.73
Ž tyč Valentová Andrea 98 AK Olymp Brno, spolek logo 2.95 2.94
Ž dálka Králiková Marie 98 Atletický klub Olomouc z.s. logo
Ž dálka Täuberová Lenka 98 AK Olymp Brno, spolek logo 5.33 5.05
Ž dálka Zlatníková Lucie 97 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.25 5.47
Ž trojskok Reicheltová Ivana 98 Univerzitní sportovní klub Praha logo 11.39
Ž koule 4kg Bubíková Stanislava 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 09.85 09.85
Ž koule 4kg Domská Lucie 93 Univerzitní sportovní klub Praha logo
Ž chůze 3000m Málková Anna 63 Orel Vyškov logo 17:52.86
Jky 60 m Drimajová Kateřina 00 TJ Šumperk, z.s. logo 08.40 08.36
Jky 60 m Drobilová Julie 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.91 09.03
Jky 60 m Hromadníková Tereza 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 08.28
Jky 60 m př. Drimajová Kateřina 00 TJ Šumperk, z.s. logo 09.70
Jky 60 m př. Heřmánková Kristýna 99 AK Olymp Brno, spolek logo 10.32
Jky 60 m př. Hromadníková Tereza 99 Atletický klub Zlín, z.s. logo 10.60
Jky výška Čejnová Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1.64 1.64
Jky dálka Burianová Lenka 00 AK Olymp Brno, spolek logo 5.17 4.98
Jky dálka Heřmánková Kristýna 99 AK Olymp Brno, spolek logo 5.15 4.53
Jky trojskok Čejnová Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 11.04 09.88
Jky trojskok Dvorská Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 10.81 10.81
Jky koule 4kg Bubíková Kateřina 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 09.67 09.67
Jky koule 4kg Dvorská Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo
Jky koule 4kg Staňková Tereza 00 TJ Šumperk, z.s. logo
Jky koule 4kg Tomášková Blanka 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 12.84 12.56
Dky 60 m Březinová Štěpánka 02 TJ Šumperk, z.s. logo 08.90
Dky 60 m Fritschová Petra 99 JAC Brno logo 09.51
Dky 60 m Glučová Anna 03 Atletický klub Bohumín, z.s. logo
Dky 60 m Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová logo 08.52
Dky 60 m Hájková Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. logo 08.70 08.76
Dky 60 m Hanzalíková Miroslava 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo 08.33
Dky 60 m Havlíčková Klára 02 JAC Brno logo 08.91
Dky 60 m Jelínková Klára 01 AK Olymp Brno, spolek logo
Dky 60 m Juráková Markéta 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.70
Dky 60 m Kalousová Adéla 02 Atletický klub Bohumín, z.s. logo 08.91
Dky 60 m Korgerová Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. logo 08.40 08.69
Dky 60 m Kotrlá Simona 01 TJ Šumperk, z.s. logo 08.50 09.01
Dky 60 m Kožuškaničová Natalie 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.86 07.80
Dky 60 m Kvapilová Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. logo 08.60 08.60
Dky 60 m Mičánková Johana 00 JAC Brno logo 08.38
Dky 60 m Mičunková Lucie 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 07.86 07.88
Dky 60 m Minaříková Kristýna 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 08.30
Dky 60 m Navarová Klára 02 TJ Šumperk, z.s. logo 08.50 08.42
Dky 60 m Neužilová Adéla 02 JAC Brno logo 08.20
Dky 60 m Pallová Šárka 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.58
Dky 60 m Reháková Zuzana 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo 08.83
Dky 60 m Seberová Agáta 03 Atletický klub Bohumín, z.s. logo 08.72
Dky 60 m Schubertová Marie 01 TJ Šumperk, z.s. logo 08.30 08.41
Dky 60 m Šaradínová Daniela 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 09.08
Dky 60 m Ševčíková Tereza 04 Atletický klub Olomouc z.s. logo 08.60 09.96
Dky 60 m Vašinová Pavlína 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 08.58 08.58
Dky 60 m Wagnerová Karolína 02 Atletický klub Bohumín, z.s. logo 08.57
Dky 60 m př. Eichlerová Veronika 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 09.45
Dky 60 m př. Hájková Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. logo 10.80
Dky 60 m př. Kalousová Adéla 02 Atletický klub Bohumín, z.s. logo 11.54
Dky 60 m př. Korgerová Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. logo 09.60 09.90
Dky 60 m př. Kotrlá Simona 01 TJ Šumperk, z.s. logo 09.80 10.23
Dky 60 m př. Vysloužilová Anna 02 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 10.84
Dky 60 m př. Wagnerová Karolína 02 Atletický klub Bohumín, z.s. logo
Dky výška Blaťáková Karolína 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo 1.55
Dky výška Koktavá Ivana 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 1.55 1.50
Dky výška Królová Barbora 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 1.45 1.40
Dky výška Mikulčíková Adéla 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 1.50
Dky výška Neužilová Adéla 02 JAC Brno logo 1.43
Dky výška Prečanová Iva 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 1.44
Dky výška Šarafínová Lucie 03 JAC Brno logo 1.54
Dky výška Vogelová Michaela 02 TJ Šumperk, z.s. logo 1.50
Dky dálka Březinová Štěpánka 02 TJ Šumperk, z.s. logo
Dky dálka Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová logo 4.68
Dky dálka Hanzalíková Miroslava 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo 4.85
Dky dálka Królová Barbora 02 Atletický klub Zlín, z.s. logo 4.45
Dky dálka Kvapilová Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. logo
Dky dálka Mičunková Lucie 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 5.33
Dky dálka Mikulčíková Adéla 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo 4.65
Dky dálka Minaříková Kristýna 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo 4.89
Dky dálka Prečanová Iva 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 3.91
Dky dálka Reháková Zuzana 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo 4.28
Dky dálka Škrabalová Eliška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 4.37 3.98
Dky dálka Vašinová Pavlína 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 5.23 4.97
Dky dálka Vogelová Michaela 02 TJ Šumperk, z.s. logo
Dky dálka Vysloužilová Anna 02 Atletický klub Prostějov, z. s. logo 4.13
Dky trojskok Fritschová Petra 99 JAC Brno logo 10.53
Dky trojskok Havlíčková Klára 02 JAC Brno logo 09.90
Dky trojskok Mičánková Johana 00 JAC Brno logo 11.35
Dky koule 3kg Divišová Vendula 02 TJ Šumperk, z.s. logo 10.54
Dky koule 3kg Hájková Hana 02 AK Slovan Moravská Třebová logo 11.66
Dky koule 3kg Hanzalíková Miroslava 01 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Dky koule 3kg Jelínková Klára 01 AK Olymp Brno, spolek logo 10.77
Dky koule 3kg Koktavá Ivana 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 12.51 12.50
Dky koule 3kg Koláčková Viktorie 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 09.06 09.49
Dky koule 3kg Korgerová Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. logo
Dky koule 3kg Morbitzerová Karolína 02 Atletický klub Olomouc z.s. logo 11.37
Dky koule 3kg Škrabalová Eliška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo 07.08 06.81
Dky koule 3kg Štofková Kristýna 01 Orel Vyškov logo 10.06 09.22
Dky koule 3kg Zahradníčková Eliška 01 AK Olymp Brno, spolek logo 14.46 13.63
Žky 60 m Kuchmister Victoria 03 TJ Jiskra Otrokovice logo 08.38
Žky 60 m Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice logo 08.52
Žky trojskok Kuchmister Victoria 03 TJ Jiskra Otrokovice logo 11.39
Žky trojskok Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice logo 10.49
Žky chůze 1000m Škařoupková Michaela 04 Orel Vyškov logo 6:16.4
Žky chůze 1000m Trojancová Iveta 03 Orel Vyškov logo 6:15.9
Žkm chůze 1000m Kraisová Anežka 05 Orel Vyškov logo 6:33.3
Žkm chůze 1000m Křížová Zuzana 05 Orel Vyškov logo 6:34.6
EleHm chůze 1000m Krais Metoděj 09 Orel Vyškov logo 7:24.8
EleH chůze 1000m Kubíček Daniel 08 Orel Vyškov logo 7:21.9
EleH chůze 1000m Pevný Kryštof 07 Orel Vyškov logo 7:09.5
EleZ chůze 1000m Tomanová Stela 07 Orel Vyškov logo 6:02.4
EleZ chůze 1000m Trojancová Monika 08 Orel Vyškov logo 6:25.9