Seznam přihlášek

Kladno hází a Kladenské memoriály, Kladno, 14. 7. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 100 m Ayeni David 02 TJ Dukla Praha logo 11.57
M 100 m Bakalár Marek 95 A. C. TEPO Kladno logo 10.69
M 100 m Benda Pavel 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 10.86
M 100 m Faměra Jakub 98 TJ Dukla Praha logo 12.14
M 100 m Kuklík Jan 96 ASK Slavia Praha logo 11.25
M 100 m Růžička Martin 95 ASK Slavia Praha logo 11.32
M 100 m Ullmann Jan 00 SC Start Karlovy Vary logo 11.34 11.34
M 100 m Volke David 97 USK PROVOD Ústí n/L. logo 11.24
M 200 m Ayeni David 02 TJ Dukla Praha logo 23.46
M 200 m Bakalár Marek 95 A. C. TEPO Kladno logo 22.39
M 200 m Benda Pavel 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 21.76
M 200 m Desenský Michal 93 TJ Sokol Hradec Králové logo 21.43
M 200 m Doležal Jan 96 PSK Olymp Praha, z.s. logo 21.85
M 200 m Faměra Jakub 98 TJ Dukla Praha logo 23.94
M 200 m Faměra Martin 98 TJ Dukla Praha logo 23.59
M 200 m Havlas Adam 00 PSK Olymp Praha, z.s. logo 21.63
M 200 m Jirka Jan 93 PSK Olymp Praha, z.s. logo 20.86
M 200 m Kuklík Jan 96 ASK Slavia Praha logo 22.77
M 200 m Procházka Jáchym 97 PSK Olymp Praha, z.s. logo 21.52
M 200 m Růžička Martin 95 ASK Slavia Praha logo 22.60
M 200 m Ullmann Jan 00 SC Start Karlovy Vary logo 23.07 23.07
M 200 m Volke David 97 USK PROVOD Ústí n/L. logo 22.79
M 400 m Bureš Michal 99 SC Start Karlovy Vary logo 52.90 54.27
M 400 m Sadil Martin 94 TJ Dukla Praha logo 49.64
M 400 m Tesař Jan 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. logo 47.31
M 400 m Tuček Martin 95 VSK Univerzita Brno logo 48.42
M 800 m Ekl Šimon 96 AC Domažlice, z. s. logo 1:55.60
M 800 m Faměra Martin 98 TJ Dukla Praha logo
M 800 m Holenda Petr 81 TJ Slavoj BANES Pacov logo 2:02.00
M 800 m Mikula Martin 98 TJ Dukla Praha logo 2:03.97
M 800 m Pavlíček Matěj 92 TJ Dukla Praha logo 1:55.27
M 800 m Sadil Martin 94 TJ Dukla Praha logo 1:54.12
M 800 m Sýkora Jan 92 TJ Dukla Praha logo 1:50.90
M 800 m Vích Damián 98 TJ Dukla Praha logo 1:54.28
M 1500 m Budil Roman 97 Atletika Písek, z.s. logo 3:59.55 3:59.55
M 1500 m Doubek Jaroslav 93 ASK Slavia Praha logo 3:59.15
M 1500 m Drunecký Lukáš 01 A. C. TEPO Kladno logo 4:16.01
M 1500 m Hlaváč Vít 97 A. C. TEPO Kladno logo 4:10.58
M 1500 m Klvaňa Martin 81 AC TRACK & FIELD Brno z.s. logo 4:16.81
M 1500 m Sýkora Jan 92 TJ Dukla Praha logo 3:48.95
M 1500 m Šmíd Jan 97 A. C. TEPO Kladno logo 4:00.74
M 1500 m Vích Damián 98 TJ Dukla Praha logo 3:58.52
M tyč Balner Michal 82 TJ Dukla Praha logo 5.45
M tyč Bárta Dan 98 TJ Dukla Praha logo 5.31
M tyč Kudlička Jan 88 TJ Dukla Praha logo 5.55
M tyč Posekaný Lukáš 92 A. C. TEPO Kladno logo 5.15
M dálka Pužman Vít 93 A. C. TEPO Kladno logo 7.03
M dálka Zahradník Jiří 98 A. C. TEPO Kladno logo 6.81
M trojskok Klos Milan 93 A. C. TEPO Kladno logo 13.60
M trojskok Kubát Zdeněk 98 TJ Dukla Praha logo 15.24 15.27
M trojskok Pužman Vít 93 A. C. TEPO Kladno logo 14.10
M trojskok Zahradník Jiří 98 A. C. TEPO Kladno logo 13.63
M koule 7,26kg Kozák Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl logo 12.26 12.26
M koule 7,26kg Krejča Pavel 93 TJ Sokol Kolín-atletika logo 14.98
M koule 7,26kg Litavský Filip 96 PSK Olymp Praha, z.s. logo 16.99
M koule 7,26kg Mašek Vít 81 SC Start Karlovy Vary logo 14.89 14.89
M koule 7,26kg Mikoška Štěpán 95 Atletický klub Olomouc z.s. logo 13.69 13.69
M koule 7,26kg Novák Martin 92 TJ Dukla Praha logo 19.10
M koule 7,26kg Plašil Petr 99 TJ Sokol Hradec Králové logo 14.27
M koule 7,26kg Prášil Ladislav 90 TJ Dukla Praha logo 19.27
M koule 7,26kg Tulis Lukáš 94 TJ Sokol Hradec Králové logo 14.83
M disk 2kg Doležal Jan 96 PSK Olymp Praha, z.s. logo 47.45
M disk 2kg Kozák Vojtěch 92 TJ Jiskra Litomyšl logo 41.07 41.07
M disk 2kg Krejča Pavel 93 TJ Sokol Kolín-atletika logo 44.07
M disk 2kg Litavský Filip 96 PSK Olymp Praha, z.s. logo 45.07
M disk 2kg Mikoška Štěpán 95 Atletický klub Olomouc z.s. logo
M disk 2kg Novák Martin 92 TJ Dukla Praha logo 54.74
M disk 2kg Plašil Petr 99 TJ Sokol Hradec Králové logo 43.25
M disk 2kg Tulis Lukáš 94 TJ Sokol Hradec Králové logo 50.77
M disk 2kg Voňavka Tomáš 90 A. C. TEPO Kladno logo 59.43
M kladivo 7,26kg Buryan Martin 01 TJ Sokol Kolín-atletika logo 40.66 40.66
M kladivo 7,26kg Fiala Michal 85 A. C. TEPO Kladno logo 64.94
M kladivo 7,26kg Hanuš Karel 01 TJ Sokol Kolín-atletika logo 51.56 51.56
M kladivo 7,26kg Koucký Petr 85 A. C. TEPO Kladno logo 63.62
M kladivo 7,26kg Ott Tomáš 98 AC Domažlice, z. s. logo 51.30
M kladivo 7,26kg Pavlíček Miroslav 87 A. C. TEPO Kladno logo 70.20
M oštěp 800g Krejča Pavel 93 TJ Sokol Kolín-atletika logo 62.58
M oštěp 800g Litera Adam 98 A. C. TEPO Kladno logo 57.97
M oštěp 800g Mihál Jan 86 A. C. TEPO Kladno logo 61.44
Dci 100 m Zýka Václav 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 12.29
Dci 200 m Šebo Jan 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 24.63
Dci 200 m Zýka Václav 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 24.85
Dci 400 m Šebo Jan 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 54.31
Dci 1500 m Budil Jakub 02 Atletika Písek, z.s. logo 4:30.70 4:30.70
Ž 100 m Bendová Nikola 99 PSK Olymp Praha, z.s. logo 11.78
Ž 100 m Čermáková Veronika 06 A. C. TEPO Kladno logo
Ž 100 m Čurdová Tereza 00 A. C. TEPO Kladno logo 13.28
Ž 100 m Homolová Martina 96 Univerzitní sportovní klub Praha logo 12.42
Ž 100 m Hořejší Michaela 97 AK Most logo 12.96
Ž 100 m Kodrová Kateřina 93 PSK Olymp Praha, z.s. logo 12.46
Ž 100 m Kondrátová Karolína 00 Univerzitní sportovní klub Praha logo 12.89
Ž 100 m Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4 logo 12.58
Ž 100 m Machalcová Kateřina 00 SC Start Karlovy Vary logo 12.96 12.96
Ž 100 m Odvárková Lucie 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo
Ž 100 m Vondrovská Michaela 96 A. C. TEPO Kladno logo 12.78
Ž 200 m Bendová Nikola 99 PSK Olymp Praha, z.s. logo 24.63
Ž 200 m Bičianová Michaela 97 Univerzitní sportovní klub Praha logo 24.60 24.93
Ž 200 m Čaladi Tereza 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 26.75
Ž 200 m Hofmanová Martina 95 Univerzitní sportovní klub Praha logo 23.64 24.25
Ž 200 m Homolová Martina 96 Univerzitní sportovní klub Praha logo 25.39
Ž 200 m Hořejší Michaela 97 AK Most logo 27.26
Ž 200 m Kodrová Kateřina 93 PSK Olymp Praha, z.s. logo 25.89
Ž 200 m Machalcová Kateřina 00 SC Start Karlovy Vary logo 26.18 26.18
Ž 200 m Meczlová Veronika 96 AK ŠKODA Plzeň logo 26.91
Ž 200 m Odvárková Lucie 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo 26.09
Ž 200 m Petržilková Tereza 93 AK ŠKODA Plzeň logo 24.48
Ž 200 m Řehounková Nikola 93 PSK Olymp Praha, z.s. logo 26.49
Ž 200 m Vondrová Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. logo 25.00
Ž 400 m Bičianová Michaela 97 Univerzitní sportovní klub Praha logo 54.50 55.87
Ž 400 m Hofmanová Martina 95 Univerzitní sportovní klub Praha logo 53.64 54.53
Ž 400 m Chrpová Kateřina 97 Univerzitní sportovní klub Praha logo 58.11
Ž 400 m Meczlová Veronika 96 AK ŠKODA Plzeň logo 57.97 59.70
Ž 400 m Muzikantová Petra 95 PSK Olymp Praha, z.s. logo 57.04
Ž 400 m Petržilková Tereza 93 AK ŠKODA Plzeň logo 53.77 54.13
Ž 400 m Slaninová Jana 90 SSK Vítkovice, z.s. logo 53.74
Ž 400 m Sumegová Sára 98 AK ŠKODA Plzeň logo 57.97 61.71
Ž 800 m Beľová Katarína 84 Spartak Praha 4 logo 2:15.59
Ž 800 m Meczlová Veronika 96 AK ŠKODA Plzeň logo 2:15.33
Ž 800 m Vocásková Renata 96 TJ Dukla Praha logo 2:08.40
Ž 800 m Vondrová Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:14.00 2:21.04
Ž 800 m Zaplatílková Lucie 94 A. C. TEPO Kladno logo 2:23.95
Ž tyč Pöschlová Nikola 98 A. C. TEPO Kladno logo 4.20
Ž tyč Pražáková Zuzana 97 TJ Sokol Kolín-atletika logo 4.25
Ž trojskok Baštářová Aneta 98 AK ŠKODA Plzeň logo 11.25
Ž trojskok Harasimová Petra 97 TJ Dukla Praha logo 12.20 11.79
Ž trojskok Líbalová Kateřina 83 A. C. TEPO Kladno logo 12.00
Ž koule 4kg Cachová Kateřina 90 Univerzitní sportovní klub Praha logo 13.17 12.69
Ž koule 4kg Červenková Markéta 91 TJ Dukla Praha logo 16.66 16.76
Ž koule 4kg James Hilenn 90 A. C. TEPO Kladno logo 15.32
Ž koule 4kg Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4 logo 12.41
Ž koule 4kg Osobová Lucie 85 Univerzitní sportovní klub Praha logo 10.46
Ž koule 4kg Rozhyna Karina 00 Univerzitní sportovní klub Praha logo 10.84
Ž koule 4kg Staňková Eliška 84 A. C. TEPO Kladno logo 13.01
Ž disk 1kg James Hilenn 90 A. C. TEPO Kladno logo 48.84
Ž disk 1kg Kaňáková Denisa 95 A. C. TEPO Kladno logo 32.78
Ž disk 1kg Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4 logo 46.70
Ž disk 1kg Matoušková Lenka 93 PSK Olymp Praha, z.s. logo 49.12
Ž disk 1kg Rozhyna Karina 00 Univerzitní sportovní klub Praha logo 38.85
Ž disk 1kg Slavíková Markéta 83 AK Olymp Brno, spolek logo 45.39
Ž disk 1kg Staňková Eliška 84 A. C. TEPO Kladno logo 58.31
Ž kladivo 4kg Chlupová Kateřina 86 AK Olymp Brno, spolek logo 62.37
Ž kladivo 4kg Králová Tereza 89 Univerzitní sportovní klub Praha logo 63.97
Ž oštěp 600g Andrejsková Petra 92 TJ Dukla Praha logo 53.15
Ž oštěp 600g Drápalová Andrea 93 TJ Dukla Praha logo 50.03
Ž oštěp 600g Jurkovičová Jarmila 81 A. C. TEPO Kladno logo 50.06
Ž oštěp 600g Klailová Kateřina 95 AK ŠKODA Plzeň logo
Ž oštěp 600g Píšová Martina 94 TJ Dukla Praha logo 50.28 50.28
Ž oštěp 600g Šedivá Irena 92 TJ Dukla Praha logo 60.51
Ž oštěp 600g Yevsyuková Yekaterina 90 A. C. TEPO Kladno logo 41.28
Jky koule 4kg Vargová Leona 99 AK Olymp Brno, spolek logo 12.46
Jky disk 1kg Vargová Leona 99 AK Olymp Brno, spolek logo 46.52
Jky oštěp 600g Balíková Andrea 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 43.53
Jky oštěp 600g Lokajíčková Klára 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 38.25
Dky tyč Růžičková Barbora 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 3.25