Seznam přihlášek

Halové závody přípravek ročník 2007 a 2008, Veletov, 4. 2. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
EleH 50 m Bezkočka Marek 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Coubal Jakub 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Erben Lukáš 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Havlík Eliáš 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Havlůj Jiří 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Hnida Jaromír 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Horáček Adam 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleH 50 m Horáček Jakub 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleH 50 m Hovorka Martin 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Hron Štěpán 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH 50 m Hůla Josef 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Kofroň Vojtěch 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Kondrát Adam 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Krejčí Jiří 07 SKP Nymburk, z.s.
EleH 50 m Kučera Vojtěch 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Kutil Filip 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH 50 m Marák Oliver 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH 50 m Nešpor Daniel 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleH 50 m Prechtl Vlastimil 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Solom Jakub 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Spoustová Valentýna 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Stehlík Patrik 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH 50 m Středa Richard 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleH 50 m Šantrůček Kryštof 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Udovenko Michael 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleH 50 m Vašata Vít 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Vašina Jakub 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleH 50 m Vitoch Michal 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Vonšovský Josef 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH 50 m Ženíšek Jakub 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Bezkočka Marek 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Coubal Jakub 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Erben Lukáš 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Havlík Eliáš 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Havlůj Jiří 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Hnida Jaromír 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Horáček Adam 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleH dálka Horáček Jakub 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleH dálka Hovorka Martin 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Hron Štěpán 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH dálka Hůla Josef 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Kofroň Vojtěch 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Kondrát Adam 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Krejčí Jiří 07 SKP Nymburk, z.s.
EleH dálka Kroupová Michaela 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Kučera Vojtěch 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Kutil Filip 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH dálka Marák Oliver 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH dálka Nešpor Daniel 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleH dálka Prechtl Vlastimil 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Solom Jakub 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Stehlík Patrik 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH dálka Středa Richard 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleH dálka Šantrůček Kryštof 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Šrámková Andrea 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Udovenko Michael 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleH dálka Vašata Vít 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Vašina Jakub 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleH dálka Vitoch Michal 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Vonšovský Josef 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH dálka Ženíšek Jakub 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Bezkočka Marek 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Coubal Jakub 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Erben Lukáš 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Havlík Eliáš 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Havlůj Jiří 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Hnida Jaromír 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Horáček Adam 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleH plný míč 1kg Horáček Jakub 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleH plný míč 1kg Hovorka Martin 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Hron Štěpán 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH plný míč 1kg Hůla Josef 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Kofroň Vojtěch 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Kondrát Adam 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Krejčí Jiří 07 SKP Nymburk, z.s.
EleH plný míč 1kg Kučera Vojtěch 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Kutil Filip 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH plný míč 1kg Marák Oliver 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH plný míč 1kg Nešpor Daniel 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleH plný míč 1kg Prechtl Vlastimil 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Solom Jakub 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Stehlík Patrik 08 SKP Nymburk, z.s.
EleH plný míč 1kg Středa Richard 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleH plný míč 1kg Šantrůček Kryštof 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Udovenko Michael 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleH plný míč 1kg Vašata Vít 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Vašina Jakub 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleH plný míč 1kg Vitoch Michal 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Vonšovský Josef 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH plný míč 1kg Ženíšek Jakub 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleH trojboj Novák Vojtěch 07 AC Česká Lípa logo 0993
EleH trojboj Samek Jonáš 07 AC Česká Lípa logo 0804
EleZ 50 m Bébrová Sofie 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Benešová Aneta 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Boubínová Adéla 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ 50 m Brátová Zuzana 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Cibulková Sára 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ 50 m Cichovská Marie 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleZ 50 m Dohnalová Blanka 07 SKP Nymburk, z.s.
EleZ 50 m Dosedlová Jolana 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ 50 m Franková Viktorie 07 SKP Nymburk, z.s.
EleZ 50 m Havlíková Adéla 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Hlaváčková Michaela 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ 50 m Hronová Tereza 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Jelínková Tereza 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Kovandová Lucie 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ 50 m Kroupová Michaela 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Krouželová Adéla 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ 50 m Kroužilová Michaela 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Lawless Klára Emma 08 SKP Nymburk, z.s. logo
EleZ 50 m Linhartová Veronika 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Linková Denisa 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ 50 m Malichová Nora 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ 50 m Málková Agáta 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Málková Lucie 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ 50 m Mikešová Adéla 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ 50 m Nováková Ilona 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleZ 50 m Pajerová Anna 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ 50 m Pešavová Sofie 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleZ 50 m Schedrová Amálie 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Spoustová Valentýna 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Svinčáková Dominika 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Špinková Vanesa 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Šrámková Andrea 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ 50 m Veselá Zuzana 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ 50 m Veverková Klára 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ dálka Bébrová Sofie 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Benešová Aneta 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Boubínová Adéla 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ dálka Brátová Zuzana 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Cibulková Sára 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ dálka Cichovská Marie 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleZ dálka Dohnalová Blanka 07 SKP Nymburk, z.s.
EleZ dálka Dosedlová Jolana 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ dálka Franková Viktorie 07 SKP Nymburk, z.s.
EleZ dálka Havlíková Adéla 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Hlaváčková Michaela 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ dálka Hronová Tereza 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Jelínková Tereza 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Kovandová Lucie 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ dálka Kroupová Michaela 07 TJ Sokol kolín-atletika
EleZ dálka Krouželová Adéla 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ dálka Kroužilová Michaela 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Lawless Klára Emma 08 SKP Nymburk, z.s. logo
EleZ dálka Linhartová Veronika 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Linková Denisa 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ dálka Malichová Nora 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ dálka Málková Agáta 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Málková Lucie 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ dálka Mikešová Adéla 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ dálka Nováková Ilona 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleZ dálka Pajerová Anna 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ dálka Pešavová Sofie 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleZ dálka Schedrová Amálie 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Spoustová Valentýna 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Svinčáková Dominika 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka ŠPINKOVÁ Vanesa 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Šrámková Andrea 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ dálka Veselá Zuzana 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ dálka Veverková Klára 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ plný míč 1kg Bébrová Sofie 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Benešová Aneta 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Boubínová Adéla 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ plný míč 1kg Brátová Zuzana 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Cibulková Sára 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ plný míč 1kg Cichovská Marie 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleZ plný míč 1kg Dohnalová Blanka 07 SKP Nymburk, z.s.
EleZ plný míč 1kg Dosedlová Jolana 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ plný míč 1kg Franková Viktorie 07 SKP Nymburk, z.s.
EleZ plný míč 1kg Havlíková Adéla 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Hlaváčková Michaela 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ plný míč 1kg Hronová Tereza 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Jelínková Tereza 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Kovandová Lucie 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ plný míč 1kg Kroupová Michaela 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Krouželová Adéla 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ plný míč 1kg Kroužilová Michaela 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Lawless Klára Emma 08 SKP Nymburk, z.s. logo
EleZ plný míč 1kg Linhartová Veronika 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Linková Denisa 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ plný míč 1kg Malichová Nora 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ plný míč 1kg Málková Agáta 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Málková Lucie 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ plný míč 1kg Mikešová Adéla 08 SKP Nymburk, z.s.
EleZ plný míč 1kg Nováková Ilona 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleZ plný míč 1kg Pajerová Anna 08 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ plný míč 1kg Pešavová Sofie 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.
EleZ plný míč 1kg Schedrová Amálie 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Spoustová Valentýna 07 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Svinčáková Dominika 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Špinková Vanesa 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Šrámková Andrea 08 TJ Sokol Kolín-atletika
EleZ plný míč 1kg Veselá Zuzana 07 SKP Olympia Kutná Hora
EleZ plný míč 1kg Veverková Klára 08 SKP Olympia Kutná Hora
- 50 m Hovorka Martin 18 TJ Sokol Kolín-atletika
- dálka Franková Viktorie 18 SKP Nymburk, z.s.
- dálka Hovorka Martin 18 TJ Sokol Kolín-atletika