Seznam přihlášek

Krajský přebor mužů a žen, Jihlava, 16. 6. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 100 m Kincl Daniel 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 11.61
M 100 m Kováč Dan 99 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 11.50
M 100 m Lenikus Štěpán 00 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 12.21
M 100 m Musil Čeněk 97 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 12.50
M 100 m Nikodem František 95 Atletika Jihlava z.s. logo 11.90
M 100 m Novák Luboš 88 TJ Slavoj BANES Pacov logo 11.53
M 100 m Peštál Marek 99 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
M 200 m Brychta Jiří 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 25.30
M 200 m Duchan Kryštof 99 TJ Sokol Hradec Králové logo 23.55
M 200 m Holcman Václav 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 26.34
M 200 m Kincl Daniel 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 23.80
M 200 m Kováč Dan 99 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 22.71
M 200 m Lenikus Štěpán 00 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 24.23
M 200 m Novák Luboš 88 TJ Slavoj BANES Pacov logo 23.38
M 200 m Peštál Marek 99 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
M 400 m Duchan Kryštof 99 TJ Sokol Hradec Králové logo 50.97
M 400 m Holcman Václav 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo
M 400 m Leština Kamil 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 53.20
M 400 m Vondrů Jaroslav 96 TJ Slavoj BANES Pacov logo 55.18
M 800 m Brychta Jiří 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 2:05.75
M 800 m Vondrů Jaroslav 96 TJ Slavoj BANES Pacov logo 2:12.72
M 1500 m Nevařil Lukáš 93 Atletika Jihlava z.s. logo 4:29.28
M 1500 m Novák Patrik 96 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 4:19.24
M 1500 m Strnad Marek 01 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 4:00.97
M 400 m př. Musil Čeněk 97 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 60.05
M výška Hekrdla Pavel 99 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 1.84
M výška Nikodem František 95 Atletika Jihlava z.s. logo 1.76
M výška Pirochta Tomáš 97 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 1.77
M tyč Cu Viet Thang 00 Atletika Jihlava z.s. logo 2.90
M tyč Szelke Ludvík 99 Atletika Jihlava z.s. logo 3.30
M dálka Cu Viet Thang 00 Atletika Jihlava z.s. logo 5.39
M dálka Kaplánek Jiří 99 Atletika Jihlava z.s. logo 6.01
M dálka Kováč Dan 99 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 6.75
M koule 7,26kg Jakl Pavel 98 TJ Slavoj BANES Pacov logo 12.53
M koule 7,26kg Nikodem František 95 Atletika Jihlava z.s. logo 10.65
M koule 7,26kg Vácha Václav 93 Atletika Jihlava z.s. logo 11.91
M koule 7,26kg Vilímek Tomáš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 15.89
M disk 2kg Jakl Pavel 98 TJ Slavoj BANES Pacov logo 43.32
M disk 2kg Vácha Václav 93 Atletika Jihlava z.s. logo 29.36
M disk 2kg Vaněk Pavel 73 TJ Slavoj BANES Pacov logo 33.63
M disk 2kg Vilímek Tomáš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 42.58
M kladivo 7,26kg Kincl Daniel 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 34.51
M kladivo 7,26kg Vaněk Pavel 73 TJ Slavoj BANES Pacov logo 34.44
M oštěp 800g Dvořák Jiří 89 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 61.93
M oštěp 800g Musil Čeněk 97 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 30.89
M oštěp 800g Ošmera Tomáš 00 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
M oštěp 800g Szelke Ludvík 99 Atletika Jihlava z.s. logo 43.29
M oštěp 800g Vácha Václav 93 Atletika Jihlava z.s. logo 54.89
M oštěp 800g Vaněk Pavel 73 TJ Slavoj BANES Pacov logo 41.49
M oštěp 800g Vilímek Tomáš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 47.20
J koule 6kg Kaplánek Jiří 99 Atletika Jihlava z.s. logo
J koule 6kg Ošmera Tomáš 00 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 10.22
J disk 1,75kg Leština Kamil 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 34.98
J disk 1,75kg Ošmera Tomáš 00 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 31.76
J disk 1,75kg Szelke Ludvík 99 Atletika Jihlava z.s. logo 34.66
Dci 100 m Aminu Abu Mike 01 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 12.12
Dci 100 m Kolář Vojtěch 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo 12.57
Dci 100 m Morong Pavel 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 12.68
Dci 100 m Neufuss Martin 01 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 12.21
Dci 100 m Vejmělek František 01 Atletika Jihlava z.s. logo 11.25
Dci 100 m Vrzal Sebastian 02 Atletika Jihlava z.s. logo 12.60
Dci 200 m Hort Lukáš 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 26.05
Dci 200 m Kovalčík Jakub 01 TJ Sokol Velké Meziříčí logo
Dci 200 m Lovětínský Pavel 02 Atletika Jihlava z.s. logo 25.37
Dci 200 m Morong Pavel 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 25.65
Dci 200 m Neufuss Martin 01 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 25.85
Dci 200 m Vejmělek František 01 Atletika Jihlava z.s. logo 22.66
Dci 200 m Vrzal Sebastian 02 Atletika Jihlava z.s. logo 25.65
Dci 1500 m Coural Lukáš 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 5:10.19
Dci 1500 m Michálek Matyáš 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Dci 110 m př. Březka Ivo 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 19.44
Dci 300 m př. Březka Ivo 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 43.72
Dci 300 m př. Lovětínský Pavel 02 Atletika Jihlava z.s. logo 44.78
Dci 300 m př. Střelec Mikuláš 01 Atletika Jihlava z.s. logo 41.34
Dci 4x100 m Coural Lukáš 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo
Dci 4x100 m Molík Petr 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo
Dci 4x100 m Pečinka Michael 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo
Dci 4x100 m Smolík Petr 02 Sportovní klub Bystřice n.P. logo
Dci 4x100 m Vavříček David 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo
Dci výška Aminu Abu Mike 01 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 1.84
Dci výška Ammer Matyáš 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 1.74
Dci výška Hort Lukáš 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1.65
Dci výška Rygl Šimon 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1.72
Dci výška Smolík Petr 02 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 1.71
Dci tyč Smolík Petr 02 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 2.40
Dci dálka Březka Ivo 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 5.58
Dci dálka Neufuss Martin 01 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 5.67
Dci dálka Rygl Šimon 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 5.47
Dci dálka Vejmělek František 01 Atletika Jihlava z.s. logo 6.54
Dci dálka Vrzal Sebastian 02 Atletika Jihlava z.s. logo 5.14
Dci trojskok Střelec Mikuláš 01 Atletika Jihlava z.s. logo 13.39
Dci koule 5kg Kolář Vojtěch 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo
Dci koule 5kg Pečinka Michael 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 14.15
Dci koule 5kg Vavříček David 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 10.75
Dci disk 1,5kg Coural Lukáš 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 24.10
Dci disk 1,5kg Molík Petr 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 26.66
Dci disk 1,5kg Pečinka Michael 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 41.10
Dci disk 1,5kg Smolík Petr 02 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 26.83
Dci disk 1,5kg Vavříček David 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 28.74
Dci kladivo 5kg Pečinka Michael 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 38.86
Dci kladivo 5kg Vavříček David 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 26.34
Dci oštěp 700g Coural Lukáš 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo
Dci oštěp 700g Hort Lukáš 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 36.65
Dci oštěp 700g Molík Petr 01 Sportovní klub Bystřice n.P. logo 32.38
Dci oštěp 700g Střelec Mikuláš 01 Atletika Jihlava z.s. logo 44.52
Ž 100 m Macková Petra 97 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 13.63
Ž 100 m Mičková Markéta 00 TJ Slavoj BANES Pacov logo
Ž 200 m Novotná Eliška 00 TJ VS Tábor, z. s. logo 26.13
Ž 200 m Peňázová Lucie 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 30.52
Ž 400 m Krbicová Tereza 97 Atletika Jihlava z.s. logo 66.26
Ž 400 m Peňázová Lucie 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 70.17
Ž 1500 m Pulgretová Kateřina 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 5:14.1
Ž 400 m př. Šírová Vendula 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 82.42
Ž tyč Šírová Vendula 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 3.20
Ž dálka Forchtsamová Eliška 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 4.84
Ž dálka Mičková Markéta 00 TJ Slavoj BANES Pacov logo 5.06
Ž trojskok Krbicová Tereza 97 Atletika Jihlava z.s. logo 09.93
Ž trojskok Macková Petra 97 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 10.55
Ž trojskok Pražáková Zdeňka 83 TJ VS Tábor, z. s. logo 11.73
Ž koule 4kg Bojanovská Gabriela 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 08.93
Ž koule 4kg Forchtsamová Eliška 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 10.90
Ž disk 1kg Bártová Klára 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 28.74
Ž disk 1kg Bojanovská Gabriela 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 33.07
Ž kladivo 4kg Bártová Klára 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 36.27
Ž kladivo 4kg Bojanovská Gabriela 99 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 46.62
Ž oštěp 600g Bártová Klára 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 37.70
Ž oštěp 600g Forchtsamová Eliška 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 35.12
Jky 100 m Bílková Barbora 00 Atletika Jihlava z.s. logo 15.42
Jky 200 m Bílková Barbora 00 Atletika Jihlava z.s. logo
Jky 200 m Marešová Michaela 99 Atletika Jihlava z.s. logo
Jky 400 m Marešová Michaela 99 Atletika Jihlava z.s. logo
Jky 100 m př. Koubková Lenka 00 Atletika Jihlava z.s. logo 15.45
Jky 400 m př. Koubková Lenka 00 Atletika Jihlava z.s. logo 67.56
Jky výška Malečková Markéta 99 Atletika Jihlava z.s. logo 1.53
Jky dálka Bílková Barbora 00 Atletika Jihlava z.s. logo 4.01
Jky trojskok Koubková Lenka 00 Atletika Jihlava z.s. logo 10.72
Jky trojskok Malečková Markéta 99 Atletika Jihlava z.s. logo 10.14
Dky 100 m Giger Nathalie Felici 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 13.16
Dky 100 m Ježková Nikola 01 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 12.74
Dky 100 m Pleskačová Anežka 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 13.86
Dky 100 m Řeháková Marie 02 Atletika Jihlava z.s. logo 14.71
Dky 100 m Smolíková Kateřina 02 Atletika Jihlava z.s. logo 13.00
Dky 100 m Trojanová Monika 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 13.50
Dky 100 m Zabloudilová Andrea 01 AK Olymp Brno, spolek logo 12.44
Dky 100 m Zdražilová Natálie 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 13.33
Dky 200 m Beránková Simona 02 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 29.04
Dky 200 m Cardová Veronika 02 TJ Slavoj BANES Pacov logo 27.11
Dky 200 m Fixová Eliška 01 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 29.96
Dky 200 m Giger Nathalie Felici 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 27.08
Dky 200 m Maloušková Eliška 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 31.55
Dky 200 m Řeháková Marie 02 Atletika Jihlava z.s. logo
Dky 200 m Vaňková Barbora 01 TJ Slavoj BANES Pacov logo 31.96
Dky 200 m Zdražilová Natálie 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 27.52
Dky 400 m Kühwegová Aneta 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 61.47
Dky 400 m Šaclová Patricie 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 62.92
Dky 400 m Štorková Aneta 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 62.59
Dky 400 m Vomelová Aneta 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 71.34
Dky 1500 m Maloušková Eliška 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 5:26.69
Dky 1500 m Němcová Andrea 02 Atletika Jihlava z.s. logo 5:13.12
Dky 100 m př. Bartoňková Andrea 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Dky 100 m př. Ježková Nikola 01 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 15.01
Dky 100 m př. Šímová Johana 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 14.73
Dky 100 m př. Vejvarová Gabriela 02 Atletika Jihlava z.s. logo 15.33
Dky 100 m př. Všetečková Kristýna 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 15.67
Dky 100 m př. Zabloudilová Andrea 01 AK Olymp Brno, spolek logo 13.93
Dky 300 m př. Jinderlová Lucie 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 48.41
Dky 300 m př. Matějíčková Denisa 01 Atletika Jihlava z.s. logo 51.58
Dky 300 m př. Šaclová Patricie 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo
Dky 300 m př. Šímová Johana 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 44.87
Dky 300 m př. Štorková Aneta 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 50.40
Dky 300 m př. Trojanová Monika 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 50.13
Dky 300 m př. Vejvarová Gabriela 02 Atletika Jihlava z.s. logo 46.86
Dky 300 m př. Vomelová Aneta 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 51.86
Dky 300 m př. Všetečková Kristýna 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 46.10
Dky 4x100 m Bartoňková Andrea 02 TJ Spartak Třebíč, spolek (A) logo
Dky 4x100 m Kühwegová Aneta 02 TJ Spartak Třebíč, spolek (A) logo
Dky 4x100 m Štorková Aneta 02 TJ Spartak Třebíč, spolek (A) logo
Dky 4x100 m Všetečková Kristýna 02 TJ Spartak Třebíč, spolek (A) logo
Dky výška Bartoňková Andrea 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1.58
Dky výška Houzarová Michaela 01 Atletika Jihlava z.s. logo 1.54
Dky výška Smolíková Kateřina 02 Atletika Jihlava z.s. logo 1.56
Dky tyč Houzarová Michaela 01 Atletika Jihlava z.s. logo
Dky dálka Bartoňková Andrea 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 5.08
Dky dálka Fixová Eliška 01 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 4.56
Dky dálka Kuthanová Marie 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 4.56
Dky dálka Smolíková Kateřina 02 Atletika Jihlava z.s. logo 5.22
Dky dálka Trojanová Monika 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 4.61
Dky dálka Vaňková Barbora 01 TJ Slavoj BANES Pacov logo 4.26
Dky dálka Vaňková Kateřina 01 TJ Slavoj BANES Pacov logo 4.11
Dky dálka Vejvarová Gabriela 02 Atletika Jihlava z.s. logo 4.63
Dky dálka Zemanová Tereza 01 Atletika Jihlava z.s. logo 4.39
Dky trojskok Matějíčková Denisa 01 Atletika Jihlava z.s. logo 10.14
Dky koule 3kg Čejková Denisa 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 10.53
Dky koule 3kg Melkusová Viktorie 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 09.31
Dky koule 3kg Pánková Karolína 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 08.33
Dky koule 3kg Pecinová Romana 02 Atletika Jihlava z.s. logo 08.56
Dky koule 3kg Vlasáková Gabriela 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 08.78
Dky disk 1kg Dostálová Barbora 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 34.39
Dky disk 1kg Kuthanová Marie 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 18.21
Dky disk 1kg Kývalová Veronika 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 18.62
Dky disk 1kg Melkusová Viktorie 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 26.44
Dky disk 1kg Pánková Karolína 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 24.89
Dky disk 1kg Pecinová Romana 02 Atletika Jihlava z.s. logo 16.41
Dky disk 1kg Tenklová Renáta 01 TJ Slavoj BANES Pacov logo 34.81
Dky disk 1kg Vlasáková Gabriela 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 25.70
Dky kladivo 3kg Čejková Denisa 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 24.17
Dky kladivo 3kg Dostálová Barbora 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 34.75
Dky kladivo 3kg Pánková Karolína 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 21.61
Dky kladivo 3kg Tenklová Renáta 01 TJ Slavoj BANES Pacov logo
Dky kladivo 3kg Vaňková Kateřina 01 TJ Slavoj BANES Pacov logo 21.13
Dky oštěp 500g Beránková Simona 02 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo 31.75
Dky oštěp 500g Čejková Denisa 02 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 32.08
Dky oštěp 500g Dostálová Barbora 02 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo 32.96
Dky oštěp 500g Houzarová Michaela 01 Atletika Jihlava z.s. logo 30.20
Dky oštěp 500g Kühwegová Aneta 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Dky oštěp 500g Kývalová Adéla 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 28.58
Dky oštěp 500g Melkusová Viktorie 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 27.00
Dky oštěp 500g Pecinová Romana 02 Atletika Jihlava z.s. logo 25.19
Dky oštěp 500g Pleskačová Anežka 02 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 22.72
Dky oštěp 500g Tenklová Renáta 01 TJ Slavoj BANES Pacov logo 34.10
Dky oštěp 500g Vaňková Barbora 01 TJ Slavoj BANES Pacov logo 20.05
Dky oštěp 500g Vaňková Kateřina 01 TJ Slavoj BANES Pacov logo 21.63
Dky oštěp 500g Vlasáková Gabriela 01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 28.38