Seznam přihlášek

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A, Liberec, 1. 7. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
M 100 m 51 Bílý Jan 01 AC Turnov, z. s. logo 11.53
M 100 m 131 Čechtický David 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 11.33
M 100 m 39 Drahota Josef 03 SK Jeseniova logo
M 100 m 58 Havrda Josef 97 AC Turnov, z. s. logo 11.36
M 100 m 133 Jelínek Kryštof 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 11.43
M 100 m 108 Kašpar Martin 01 A. C. TEPO Kladno logo 11.74
M 100 m 40 Kuklík Jan 96 SK Jeseniova logo 11.25
M 100 m 115 Línek Jan-František 00 A. C. TEPO Kladno logo 11.37
M 100 m 128 Nguyen Ngoc Thach 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 11.39
M 100 m 145 Povýšil Radek 93 AC Slovan Liberec, z.s. logo 11.16
M 100 m 134 Radostný Tomáš 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 11.22
M 100 m 33 Skuhrovec Adam 00 SK Jeseniova logo 11.99
M 100 m 65 Studnička Marek 91 AC Turnov, z. s. logo 12.31
M 100 m 121 Šašek Vojtěch 02 A. C. TEPO Kladno logo 11.93
M 100 m 117 Šimon Marek 98 A. C. TEPO Kladno logo 11.85
M 100 m 29 Šístek Michal 95 SK Jeseniova logo 11.36
M 100 m 90 Štěch Martin 02 AK Bílina logo 12.24
M 100 m 68 Tomáš Patrik 96 AC Turnov, z. s. logo
M 100 m 161 Ullmann Jan 00 SC Start Karlovy Vary logo 11.34 11.34
M 100 m 2 Vejražka Daniel 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 10.66
M 100 m 3 Vejražka Matěj 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 11.95
M 100 m 69 Víla Ladislav 95 AC Turnov, z. s. logo 10.70
M 100 m Volke David 97 USK PROVOD Ústí n/L. logo 11.24
M 200 m 131 Čechtický David 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 22.90
M 200 m 39 Drahota Josef 03 SK Jeseniova logo 23.87
M 200 m 58 Havrda Josef 97 AC Turnov, z. s. logo 23.22
M 200 m 36 Chrt Tomáš 01 SK Jeseniova logo 25.47
M 200 m 83 Janetka Antonín 99 AK Bílina logo 22.63
M 200 m 133 Jelínek Kryštof 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 23.21
M 200 m 108 Kašpar Martin 01 A. C. TEPO Kladno logo 23.58
M 200 m 34 Kratochvíl Lukáš 02 SK Jeseniova logo 25.10
M 200 m 40 Kuklík Jan 96 SK Jeseniova logo 22.88
M 200 m 115 Línek Jan-František 00 A. C. TEPO Kladno logo 22.94
M 200 m 38 Novotný Jakub 01 SK Jeseniova logo 23.60
M 200 m 145 Povýšil Radek 93 AC Slovan Liberec, z.s. logo 22.00
M 200 m 134 Radostný Tomáš 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 22.91
M 200 m 121 Šašek Vojtěch 02 A. C. TEPO Kladno logo 24.22
M 200 m 117 Šimon Marek 98 A. C. TEPO Kladno logo 23.50
M 200 m 90 Štěch Martin 02 AK Bílina logo 24.43
M 200 m 127 Trafina Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 24.21
M 200 m 161 Ullmann Jan 00 SC Start Karlovy Vary logo 23.07 23.07
M 200 m 130 Vaynahiy Volodymyr 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo 23.12
M 200 m 2 Vejražka Daniel 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 21.14
M 200 m 69 Víla Ladislav 95 AC Turnov, z. s. logo 21.83
M 200 m 41 Vlach Jan 90 SK Jeseniova logo
M 200 m Volke David 97 USK PROVOD Ústí n/L. logo 22.79
M 200 m 124 Zuska David 02 A. C. TEPO Kladno logo 24.05
M 400 m 51 Bílý Jan 01 AC Turnov, z. s. logo 53.35
M 400 m 8 Chloupek Jakub 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 54.05
M 400 m 36 Chrt Tomáš 01 SK Jeseniova logo 57.76
M 400 m 83 Janetka Antonín 99 AK Bílina logo 49.42
M 400 m 34 Kratochvíl Lukáš 02 SK Jeseniova logo
M 400 m 38 Novotný Jakub 01 SK Jeseniova logo 52.12
M 400 m 33 Pavinger Matěj 00 SK Jeseniova logo 51.73
M 400 m 93 Pícha Marek 99 AK Bílina logo 52.61
M 400 m 130 Vaynahiy Volodymyr 00 AC Slovan Liberec, z.s. logo 51.62
M 400 m 2 Vejražka Daniel 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 48.71
M 400 m 69 Víla Ladislav 95 AC Turnov, z. s. logo 51.50
M 400 m 41 Vlach Jan 90 SK Jeseniova logo
M 400 m 163 Vurm Vítězslav 01 SC Start Karlovy Vary logo 52.77 52.77
M 400 m 141 Zikmund Jiří 98 AC Slovan Liberec, z.s. logo 53.00
M 800 m 73 Bartůněk Lukáš 97 AC Turnov, z. s. logo
M 800 m 59 Hanyk Michal 02 AC Turnov, z. s. logo 1:56.87
M 800 m 197 Jalový Filip 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 2:00.85
M 800 m 35 John Jakub 02 SK Jeseniova logo 2:18.53
M 800 m 37 Kopecký Jakub 93 SK Jeseniova logo
M 800 m 85 Krčmář Maxmilian 93 AK Bílina logo 2:02.37
M 800 m 74 Krištof Tomáš 93 AC Turnov, z. s. logo
M 800 m 33 Pavinger Matěj 00 SK Jeseniova logo 2:01.24
M 800 m 123 Švihálek David 00 A. C. TEPO Kladno logo 2:01.59
M 800 m 186 Vondrášek David 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 2:10.21
M 800 m 163 Vurm Vítězslav 01 SC Start Karlovy Vary logo 2:05.93 2:05.93
M 800 m 67 Wolf Filip 97 AC Turnov, z. s. logo
M 1500 m 101 Alexa Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno logo 4:52.60
M 1500 m 73 Bartůněk Lukáš 97 AC Turnov, z. s. logo 5:07.53
M 1500 m 6 Bernášek Tomáš 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 4:30.82
M 1500 m 102 Drunecký Lukáš 01 A. C. TEPO Kladno logo 4:16.01
M 1500 m 56 Gaisl Luboš 85 AC Turnov, z. s. logo 4:11.95
M 1500 m 197 Jalový Filip 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 4:13.47
M 1500 m 155 Karchňák Jan 98 SC Start Karlovy Vary logo 4:42.30 4:42.90
M 1500 m 189 Kotraba Jan 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 4:35.81
M 1500 m 85 Krčmář Maxmilian 93 AK Bílina logo 4:13.52
M 1500 m 167 Procházka Pavel 79 SC Start Karlovy Vary logo 4:18.00 4:23.97
M 1500 m 63 Pšenička Jakub 91 AC Turnov, z. s. logo
M 1500 m 185 Sedněv Radek 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 4:13.64
M 1500 m 200 Slaba Albert 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 4:46.48
M 1500 m 143 Šlapák David 03 AC Slovan Liberec, z.s. logo 4:23.56
M 1500 m 75 Wachtl Vojtěch 86 AC Turnov, z. s. logo 4:48.75
M 1500 m 67 Wolf Filip 97 AC Turnov, z. s. logo 4:18.69
M 110 m př. Černý Vojtěch 76 AC Slovan Liberec, z.s. logo
M 110 m př. 56 Gaisl Luboš 85 AC Turnov, z. s. logo
M 110 m př. 129 Chvála Matěj 93 AC Slovan Liberec, z.s. logo 17.81
M 110 m př. 198 Juráš Jakub 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo
M 110 m př. 140 Mašek Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo 16.58
M 110 m př. 30 Musil Daniel 89 SK Jeseniova logo 15.83
M 110 m př. 5 Páleník Ondřej 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 16.95
M 110 m př. 150 Povýšil Marek 89 AC Slovan Liberec, z.s. logo
M 110 m př. 120 Sedlák Pavel 83 A. C. TEPO Kladno logo 15.90
M 110 m př. 28 Šimek David 97 SK Jeseniova logo 16.84
M 110 m př. 9 Urbánek Petr 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 15.74
M 110 m př. 141 Zikmund Jiří 98 AC Slovan Liberec, z.s. logo 21.28
M 400 m př. 138 Černý Vojtěch 76 AC Slovan Liberec, z.s. logo 67.25
M 400 m př. 153 Hanák Roman 00 SC Start Karlovy Vary logo 66.50 66.25
M 400 m př. 59 Hanyk Michal 02 AC Turnov, z. s. logo 60.21
M 400 m př. 8 Chloupek Jakub 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 58.00
M 400 m př. 83 Janetka Antonín 99 AK Bílina logo 54.56
M 400 m př. 140 Mašek Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo 61.62
M 400 m př. 164 Petrák Miloslav 93 SC Start Karlovy Vary logo 63.20 63.16
M 400 m př. 150 Povýšil Marek 89 AC Slovan Liberec, z.s. logo
M 400 m př. 122 Šepotěv Vjačeslav 96 A. C. TEPO Kladno logo 62.35
M 400 m př. 28 Šimek David 97 SK Jeseniova logo 56.27
M 400 m př. 29 Šístek Michal 95 SK Jeseniova logo 57.00
M 400 m př. 141 Zikmund Jiří 98 AC Slovan Liberec, z.s. logo 64.32
M 3000 m př. 6 Bernášek Tomáš 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo
M 3000 m př. 52 Čermák Jiří 02 AC Turnov, z. s. logo
M 3000 m př. 56 Gaisl Luboš 85 AC Turnov, z. s. logo 09:43.84
M 3000 m př. 106 Hevessy Karel 98 A. C. TEPO Kladno logo
M 3000 m př. 116 Malec Zbyněk 00 A. C. TEPO Kladno logo
M 3000 m př. 167 Procházka Pavel 79 SC Start Karlovy Vary logo 10:15.00
M 3000 m př. 63 Pšenička Jakub 91 AC Turnov, z. s. logo
M 3000 m př. 188 Sahaj Jiří 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo
M 3000 m př. 185 Sedněv Radek 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo
M 3000 m př. 187 Straka Daniel 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo
M 3000 m př. 186 Vondrášek David 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo
M 3000 m př. 75 Wachtl Vojtěch 86 AC Turnov, z. s. logo
M výška 132 Beníček Ondřej 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 1.81
M výška 13 Bílek Jan 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 1.91
M výška 191 Čejka Jan 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 1.78
M výška 138 Černý Vojtěch 76 AC Slovan Liberec, z.s. logo 1.76
M výška 18 Drda Jaroslav 91 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo
M výška 53 Dvořák Jiří 89 AC Turnov, z. s. logo 1.82
M výška 12 Jaššo Slavomír 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 2.02
M výška 114 Launa Erik 01 A. C. TEPO Kladno logo 1.80
M výška 30 Musil Daniel 89 SK Jeseniova logo 1.72
M výška 79 Prchal Pavel 98 AK Bílina logo 1.72
M výška 177 Sazima David 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 1.78
M výška 120 Sedlák Pavel 83 A. C. TEPO Kladno logo 1.83
M výška 95 Schüssmann Vítězslav 02 AK Bílina logo 1.66
M výška 126 Stádník Daniel 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 1.80
M výška 96 Suchopárek Patrik 01 AK Bílina logo 1.93
M výška 4 Zahrádka Václav 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo
M tyč 129 Chvála Matěj 93 AC Slovan Liberec, z.s. logo 3.41
M tyč 5 Páleník Ondřej 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 4.33
M tyč 119 Pastrňák Matouš 00 A. C. TEPO Kladno logo 3.00
M tyč 126 Stádník Daniel 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 3.40
M tyč 176 Staněk František 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 4.61
M tyč 66 Šafář Jakub 04 AC Turnov, z. s. logo 3.40
M tyč 122 Šepotěv Vjačeslav 96 A. C. TEPO Kladno logo 3.20
M tyč 127 Trafina Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 3.21
M tyč 4 Zahrádka Václav 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 4.05
M tyč 124 Zuska David 02 A. C. TEPO Kladno logo 4.20
M tyč 72 Žerava Cyril 03 AC Turnov, z. s. logo 3.60
M dálka 132 Beníček Ondřej 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 6.25
M dálka 13 Bílek Jan 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 6.62
M dálka 18 Drda Jaroslav 91 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo
M dálka 105 Herák David 00 A. C. TEPO Kladno logo 6.50
M dálka 12 Jaššo Slavomír 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 6.48
M dálka 198 Juráš Jakub 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 5.36
M dálka 62 Nesvadba Ondřej 97 AC Turnov, z. s. logo 6.53
M dálka 128 Nguyen Ngoc Thach 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo 6.47
M dálka 120 Sedlák Pavel 83 A. C. TEPO Kladno logo 6.60
M dálka 95 Schüssmann Vítězslav 02 AK Bílina logo 6.01
M dálka 158 Sommer Tadeáš 93 SC Start Karlovy Vary logo 6.06 6.06
M dálka 99 Strnad Pavel 96 AK Bílina logo 6.74
M dálka 159 Süssenbeck Jakub 01 SC Start Karlovy Vary logo 5.43 5.43
M dálka 66 Šafář Jakub 04 AC Turnov, z. s. logo 5.99
M dálka 28 Šimek David 97 SK Jeseniova logo
M dálka 68 Tomáš Patrik 96 AC Turnov, z. s. logo
M dálka 9 Urbánek Petr 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 6.61
M dálka 3 Vejražka Matěj 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 5.90
M dálka 124 Zuska David 02 A. C. TEPO Kladno logo 6.20
M trojskok 191 Čejka Jan 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 13.59
M trojskok 53 Dvořák Jiří 89 AC Turnov, z. s. logo 12.00
M trojskok 105 Herák David 00 A. C. TEPO Kladno logo 13.58
M trojskok 74 Krištof Tomáš 93 AC Turnov, z. s. logo
M trojskok 62 Nesvadba Ondřej 97 AC Turnov, z. s. logo 13.27
M trojskok 5 Páleník Ondřej 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 13.18
M trojskok 177 Sazima David 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 12.07
M trojskok 158 Sommer Tadeáš 93 SC Start Karlovy Vary logo 12.50
M trojskok 99 Strnad Pavel 96 AK Bílina logo 14.07
M koule 7,26kg 76 Bařtipán Libor 76 AK Bílina logo 14.45
M koule 7,26kg 54 Egrt Josef 97 AC Turnov, z. s. logo 14.40
M koule 7,26kg 81 Eibl Miroslav 80 AK Bílina logo 11.40
M koule 7,26kg 152 Fujda Filip 89 SC Start Karlovy Vary logo 12.50
M koule 7,26kg 57 Hájek Jan 97 AC Turnov, z. s. logo 10.89
M koule 7,26kg 154 Hanzlík Radim 80 SC Start Karlovy Vary logo 11.95 11.97
M koule 7,26kg 60 Hošek Milan 98 AC Turnov, z. s. logo 11.98
M koule 7,26kg 156 Mašek Vít 81 SC Start Karlovy Vary logo 14.85 14.89
M koule 7,26kg 118 Pastrňák Aleš 76 A. C. TEPO Kladno logo 12.59
M koule 7,26kg 32 Rybář Martin 00 SK Jeseniova logo 12.39
M koule 7,26kg 33 Skuhrovec Adam 00 SK Jeseniova logo 11.68
M koule 7,26kg 176 Staněk František 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 14.25
M koule 7,26kg 64 Stehlík Petr 77 AC Turnov, z. s. logo 14.00
M koule 7,26kg 100 Šroubek Petr 95 AK Bílina logo 12.45
M koule 7,26kg 26 Švojgr Jiří 81 SK Jeseniova logo 12.76
M koule 7,26kg 160 Tuláček Vladislav 88 SC Start Karlovy Vary logo 18.20 18.03
M koule 7,26kg 9 Urbánek Petr 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 13.27
M koule 7,26kg 162 Vukliševič Petr 82 SC Start Karlovy Vary logo 14.80 14.46
M koule 7,26kg 27 Žitný David 81 SK Jeseniova logo 12.09
M disk 2kg 76 Bařtipán Libor 76 AK Bílina logo 41.96
M disk 2kg 54 Egrt Josef 97 AC Turnov, z. s. logo 39.90
M disk 2kg 81 Eibl Miroslav 80 AK Bílina logo 34.54
M disk 2kg 152 Fujda Filip 89 SC Start Karlovy Vary logo 35.60 36.37
M disk 2kg 57 Hájek Jan 97 AC Turnov, z. s. logo 34.40
M disk 2kg 104 Hartman Kryštof 99 A. C. TEPO Kladno logo 31.05
M disk 2kg 82 Holovský Arnošt 82 AK Bílina logo 42.13
M disk 2kg 60 Hošek Milan 98 AC Turnov, z. s. logo 35.11
M disk 2kg 146 Hrnčíř Jan 92 AC Slovan Liberec, z.s. logo
M disk 2kg 156 Mašek Vít 81 SC Start Karlovy Vary logo 41.32 41.32
M disk 2kg 30 Musil Daniel 89 SK Jeseniova logo
M disk 2kg 118 Pastrňák Aleš 76 A. C. TEPO Kladno logo 39.60
M disk 2kg 119 Pastrňák Matouš 00 A. C. TEPO Kladno logo 26.20
M disk 2kg 32 Rybář Martin 00 SK Jeseniova logo 34.77
M disk 2kg 33 Skuhrovec Adam 00 SK Jeseniova logo 35.19
M disk 2kg 64 Stehlík Petr 77 AC Turnov, z. s. logo 39.78
M disk 2kg 100 Šroubek Petr 95 AK Bílina logo 32.41
M disk 2kg 26 Švojgr Jiří 81 SK Jeseniova logo 43.27
M disk 2kg 160 Tuláček Vladislav 88 SC Start Karlovy Vary logo 45.50 45.03
M disk 2kg 162 Vukliševič Petr 82 SC Start Karlovy Vary logo 51.50 50.77
M disk 2kg 27 Žitný David 81 SK Jeseniova logo 36.60
M kladivo 7,26kg 54 Egrt Josef 97 AC Turnov, z. s. logo 61.01
M kladivo 7,26kg 81 Eibl Miroslav 80 AK Bílina logo 45.17
M kladivo 7,26kg 82 Holovský Arnošt 82 AK Bílina logo 38.68
M kladivo 7,26kg 60 Hošek Milan 98 AC Turnov, z. s. logo 36.31
M kladivo 7,26kg 146 Hrnčíř Jan 92 AC Slovan Liberec, z.s. logo
M kladivo 7,26kg 144 Lank Petr 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo 38.37
M kladivo 7,26kg 156 Mašek Vít 81 SC Start Karlovy Vary logo 31.50 31.90
M kladivo 7,26kg 32 Rybář Martin 00 SK Jeseniova logo 32.95
M kladivo 7,26kg 26 Švojgr Jiří 81 SK Jeseniova logo 50.35
M kladivo 7,26kg 160 Tuláček Vladislav 88 SC Start Karlovy Vary logo 45.00 45.40
M kladivo 7,26kg 162 Vukliševič Petr 82 SC Start Karlovy Vary logo 41.60 39.59
M kladivo 7,26kg 27 Žitný David 81 SK Jeseniova logo 34.95
M oštěp 800g 76 Bařtipán Libor 76 AK Bílina logo 57.75
M oštěp 800g 191 Čejka Jan 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 43.36
M oštěp 800g 53 Dvořák Jiří 89 AC Turnov, z. s. logo 61.93
M oštěp 800g 152 Fujda Filip 89 SC Start Karlovy Vary logo 46.20 39.61
M oštěp 800g 57 Hájek Jan 97 AC Turnov, z. s. logo 46.20
M oštěp 800g 104 Hartman Kryštof 99 A. C. TEPO Kladno logo 54.65
M oštěp 800g 146 Hrnčíř Jan 92 AC Slovan Liberec, z.s. logo
M oštěp 800g 114 Launa Erik 01 A. C. TEPO Kladno logo 42.48
M oštěp 800g 111 Litera Adam 98 A. C. TEPO Kladno logo 57.97
M oštěp 800g 31 Novotný Lukáš 84 SK Jeseniova logo 60.00
M oštěp 800g 119 Pastrňák Matouš 00 A. C. TEPO Kladno logo 38.50
M oštěp 800g 177 Sazima David 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 52.46
M oštěp 800g 176 Staněk František 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 59.81
M oštěp 800g 99 Strnad Pavel 96 AK Bílina logo 38.16
M oštěp 800g 4 Zahrádka Václav 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 47.49
Ž 100 m 78 Bisová Nikola 02 AK Bílina logo 13.09
Ž 100 m 154 Černá Barbora 01 A. C. TEPO Kladno logo 14.41
Ž 100 m 20 Čihařová Tereza 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 12.57
Ž 100 m 117 Dittrichová Eliška 02 Atletika Litvínov, z.s. logo 14.54
Ž 100 m 28 Eibichová Eliška 02 SK Jeseniova logo 12.59
Ž 100 m 3 Fisková Tereza 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 12.62
Ž 100 m 82 Frontzová Kamila 01 AK Bílina logo 12.45
Ž 100 m 4 Fučíková Adéla 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Ž 100 m 153 Havlová Adriana 03 A. C. TEPO Kladno logo
Ž 100 m 252 Hořejší Michaela 97 AK Most logo 12.96
Ž 100 m 249 Káclová Lenka 95 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 13.48
Ž 100 m 32 Klečková Adela 00 SK Jeseniova logo 14.24
Ž 100 m 248 Malíková Valentýna 00 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 14.00
Ž 100 m 285 Málková Markéta 94 AC Česká Lípa logo 12.83
Ž 100 m 37 Pandelides Thalia 02 SK Jeseniova logo 14.00
Ž 100 m Plocarová Blanka 89 AC Slovan Liberec, z.s. logo 12.87
Ž 100 m 116 Vítková Štěpánka 04 Atletika Litvínov, z.s. logo 13.73
Ž 100 m 230 Votinská Barbora 96 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 13.00
Ž 200 m 78 Bisová Nikola 02 AK Bílina logo 25.89
Ž 200 m 26 Cikánová Andrea 00 SK Jeseniova logo 25.83
Ž 200 m 3 Fisková Tereza 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 26.90
Ž 200 m 153 Havlová Adriana 03 A. C. TEPO Kladno logo
Ž 200 m 268 Holá Zuzana 04 AK Most logo 28.93
Ž 200 m 252 Hořejší Michaela 97 AK Most logo 27.26
Ž 200 m 249 Káclová Lenka 95 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 27.88
Ž 200 m 32 Klečková Adela 00 SK Jeseniova logo 29.79
Ž 200 m 292 Klímová Kateřina 01 AC Česká Lípa logo
Ž 200 m 248 Malíková Valentýna 00 SK Kotlářka Praha, z.s. logo
Ž 200 m 36 Málková Anna 01 SK Jeseniova logo 28.17
Ž 200 m 285 Málková Markéta 94 AC Česká Lípa logo 26.47
Ž 200 m 88 Řeháková Magdaléna 03 AK Bílina logo 27.21
Ž 200 m 94 Strapková Sára 04 AK Bílina logo 29.76
Ž 200 m 291 Širlová Dominika 02 AC Česká Lípa logo
Ž 200 m 39 Tichá Kateřina 01 SK Jeseniova logo 26.74
Ž 400 m 78 Bisová Nikola 02 AK Bílina logo 57.64
Ž 400 m 26 Cikánová Andrea 00 SK Jeseniova logo 57.81
Ž 400 m 268 Holá Zuzana 04 AK Most logo 64.49
Ž 400 m 33 Kolcová Michaela 66 SK Jeseniova logo 66.59
Ž 400 m 247 Součková Anežka 00 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 60.59
Ž 400 m 91 Šilerová Kateřina 02 AK Bílina logo 59.65
Ž 400 m 17 Vašinová Veronika 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Ž 400 m 104 Vyskočilová Anna 01 Atletika Litvínov, z.s. logo
Ž 400 m 161 Zaplatílková Lucie 94 A. C. TEPO Kladno logo
Ž 800 m 80 Dang Thao Linh 04 AK Bílina logo 2:24.50
Ž 800 m 33 Kolcová Michaela 66 SK Jeseniova logo 2:29.46
Ž 800 m 36 Málková Anna 01 SK Jeseniova logo 2:16.56
Ž 800 m 86 Motejlová Kristina 04 AK Bílina logo 2:32.21
Ž 800 m 258 Pavelková Hana 00 AK Most logo
Ž 800 m 163 Pelová Simona 01 A. C. TEPO Kladno logo 2:22.58
Ž 800 m 289 Ryšavá Vendulka 02 AC Česká Lípa logo 2:25.62
Ž 800 m 16 Schuldesová Viktorie 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 2:30.22
Ž 800 m 247 Součková Anežka 00 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 2:16.62
Ž 800 m 316 Veselá Adéla 99 AC Česká Lípa logo 2:41.31
Ž 800 m 104 Vyskočilová Anna 01 Atletika Litvínov, z.s. logo 2:31.65
Ž 800 m 161 Zaplatílková Lucie 94 A. C. TEPO Kladno logo 2:23.95
Ž 1500 m 158 Badinová Nikola 04 A. C. TEPO Kladno logo 5:25.68
Ž 1500 m 229 Fiksová Karolína 98 SK Kotlářka Praha, z.s. logo
Ž 1500 m 2 Fisková Nikola 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 5:25.07
Ž 1500 m 22 Kelnerová Tereza 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 5:34.26
Ž 1500 m 34 Königsmarková Justýna 03 SK Jeseniova logo 5:42.94
Ž 1500 m 35 Kotěšovcová Pavla 00 SK Jeseniova logo 5:51.64
Ž 1500 m 84 Neumanová Adéla 04 AK Bílina logo 5:01.97
Ž 1500 m 258 Pavelková Hana 00 AK Most logo 5:04.82
Ž 1500 m 174 Roubíková Tereza 01 A. C. TEPO Kladno logo 6:02.52
Ž 1500 m 165 Somrová Šárka 04 A. C. TEPO Kladno logo 5:31.45
Ž 1500 m 259 Svobodová Lucie 96 AK Most logo 4:55.82
Ž 1500 m 290 Šafránková Adéla 99 AC Česká Lípa logo
Ž 1500 m 105 Vajcová Jitka 79 Atletika Litvínov, z.s. logo
Ž 1500 m 95 Vajrychová Blanka 92 AK Bílina logo 5:26.99
Ž 1500 m 98 Vajrychová Renata 92 AK Bílina logo
Ž 1500 m 172 Vaňková Dominika 03 A. C. TEPO Kladno logo
Ž 1500 m 316 Veselá Adéla 99 AC Česká Lípa logo
Ž 1500 m 238 Vlachová Radka 99 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 5:31.26
Ž 100 m př. 283 Berreur Natálie 83 AC Česká Lípa logo 17.45
Ž 100 m př. 154 Černá Barbora 01 A. C. TEPO Kladno logo 17.56
Ž 100 m př. 20 Čihařová Tereza 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 17.16
Ž 100 m př. 82 Frontzová Kamila 01 AK Bílina logo 15.19
Ž 100 m př. 108 Gläßer Maria 96 Atletika Litvínov, z.s. logo 16.00
Ž 100 m př. 250 Hanzlíková Simona 90 SK Kotlářka Praha, z.s. logo
Ž 100 m př. 21 Hýsková Adriana 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 17.08
Ž 100 m př. 232 Potůčková Alžběta 95 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 18.87
Ž 100 m př. 41 Velcová Vendula 90 SK Jeseniova logo 16.06
Ž 100 m př. 245 Vitásková Monika 85 SK Kotlářka Praha, z.s. logo
Ž 100 m př. 42 Zárubová Denisa 99 SK Jeseniova logo 16.94
Ž 400 m př. 283 Berreur Natálie 83 AC Česká Lípa logo 76.04
Ž 400 m př. 81 Francouzová Klára 01 AK Bílina logo 68.24
Ž 400 m př. 250 Hanzlíková Simona 90 SK Kotlářka Praha, z.s. logo
Ž 400 m př. 252 Hořejší Michaela 97 AK Most logo 68.16
Ž 400 m př. 31 Husáková Tereza 01 SK Jeseniova logo 64.86
Ž 400 m př. 21 Hýsková Adriana 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 70.18
Ž 400 m př. 257 Malá Sára 99 AK Most logo 70.69
Ž 400 m př. 232 Potůčková Alžběta 95 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 78.31
Ž 400 m př. 289 Ryšavá Vendulka 02 AC Česká Lípa logo
Ž 400 m př. 91 Šilerová Kateřina 02 AK Bílina logo 65.21
Ž 400 m př. 262 Škaloudová Veronika 02 AK Most logo 92.18
Ž 3000 m př. 111 Balášová Kateřina 02 Atletika Litvínov, z.s. logo
Ž 3000 m př. 231 Cibiková Tereza 02 SK Kotlářka Praha, z.s. logo
Ž 3000 m př. 229 Fiksová Karolína 98 SK Kotlářka Praha, z.s. logo
Ž 3000 m př. 2 Fisková Nikola 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Ž 3000 m př. 257 Malá Sára 99 AK Most logo
Ž 3000 m př. 243 Suchopárová Eliška 96 SK Kotlářka Praha, z.s. logo
Ž 3000 m př. 259 Svobodová Lucie 96 AK Most logo
Ž 3000 m př. 105 Vajcová Jitka 79 Atletika Litvínov, z.s. logo
Ž 3000 m př. 95 Vajrychová Blanka 92 AK Bílina logo
Ž 3000 m př. 98 Vajrychová Renata 92 AK Bílina logo
Ž výška 295 Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa logo 1.44
Ž výška 79 Brunclíková Jana 02 AK Bílina logo 1.45
Ž výška 81 Francouzová Klára 01 AK Bílina logo 1.59
Ž výška 82 Frontzová Kamila 01 AK Bílina logo 1.57
Ž výška 31 Husáková Tereza 01 SK Jeseniova logo 1.48
Ž výška 83 Lacinová Tereza 04 AK Bílina logo 1.50
Ž výška 12 Moskvitinová Lýdie 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 1.51
Ž výška 37 Pandelides Thalia 02 SK Jeseniova logo 1.51
Ž výška 97 Pešková Veronika 04 AK Bílina logo 1.42
Ž výška 289 Ryšavá Vendulka 02 AC Česká Lípa logo 1.54
Ž výška 262 Škaloudová Veronika 02 AK Most logo 1.41
Ž výška 102 Zábojníková Kateřina 01 Atletika Litvínov, z.s. logo 1.63
Ž tyč 77 Bartošová Kateřina 00 AK Bílina logo 2.10
Ž tyč 81 Francouzová Klára 01 AK Bílina logo 2.70
Ž tyč 34 Königsmarková Justýna 03 SK Jeseniova logo 2.38
Ž tyč 243 Suchopárová Eliška 96 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 2.40
Ž tyč 90 Šiklová Tereza 04 AK Bílina logo 2.00
Ž dálka 295 Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa logo
Ž dálka 79 Brunclíková Jana 02 AK Bílina logo 4.52
Ž dálka 240 Edlová Tereza 97 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 5.37
Ž dálka 28 Eibichová Eliška 02 SK Jeseniova logo 5.12
Ž dálka 108 Gläßer Maria 96 Atletika Litvínov, z.s. logo 5.53
Ž dálka 292 Klímová Kateřina 01 AC Česká Lípa logo 4.71
Ž dálka 267 Nájemníková Lucie 88 AK Most logo
Ž dálka 88 Řeháková Magdaléna 03 AK Bílina logo 5.43
Ž dálka 91 Šilerová Kateřina 02 AK Bílina logo 4.86
Ž dálka 39 Tichá Kateřina 01 SK Jeseniova logo 4.67
Ž dálka 23 Vondráčková Nikola 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 4.76
Ž dálka 230 Votinská Barbora 96 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 5.26
Ž dálka 42 Zárubová Denisa 99 SK Jeseniova logo 4.78
Ž trojskok 295 Ajšmanová Kamila 87 AC Česká Lípa logo 10.32
Ž trojskok 240 Edlová Tereza 97 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 11.48
Ž trojskok 257 Malá Sára 99 AK Most logo 10.04
Ž trojskok 12 Moskvitinová Lýdie 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Ž trojskok 267 Nájemníková Lucie 88 AK Most logo 10.51
Ž trojskok 291 Širlová Dominika 02 AC Česká Lípa logo
Ž trojskok 23 Vondráčková Nikola 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.30
Ž koule 4kg 283 Berreur Natálie 83 AC Česká Lípa logo 08.32
Ž koule 4kg 106 Ciesla Andrea 74 Atletika Litvínov, z.s. logo 09.63
Ž koule 4kg 1 Dvořáčková Štěpánka 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Ž koule 4kg 5 Germeková Štěpánka 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 10.49
Ž koule 4kg 6 Hamerlová Tereza 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.81
Ž koule 4kg 8 Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.90
Ž koule 4kg 14 Müllerová Monika 94 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Ž koule 4kg 232 Potůčková Alžběta 95 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 08.34
Ž koule 4kg 299 Trčová Michaela 01 AC Česká Lípa logo 12.30
Ž koule 4kg 41 Velcová Vendula 90 SK Jeseniova logo
Ž koule 4kg 264 Vrabcová Kristýna 99 AK Most logo 09.73
Ž koule 4kg 102 Zábojníková Kateřina 01 Atletika Litvínov, z.s. logo 11.74
Ž koule 4kg 92 Žitná Venuše 98 AK Bílina logo 12.38
Ž koule 4kg 235 Živná Lucie 99 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 10.20
Ž disk 1kg 79 Brunclíková Jana 02 AK Bílina logo 25.27
Ž disk 1kg 106 Ciesla Andrea 74 Atletika Litvínov, z.s. logo 26.82
Ž disk 1kg 154 Černá Barbora 01 A. C. TEPO Kladno logo 20.45
Ž disk 1kg 27 Dobiášová Veronika 99 SK Jeseniova logo 25.39
Ž disk 1kg 6 Hamerlová Tereza 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 26.79
Ž disk 1kg 29 Hrachová Eliška 02 SK Jeseniova logo 21.28
Ž disk 1kg 8 Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 31.66
Ž disk 1kg 170 Kaňáková Denisa 95 A. C. TEPO Kladno logo 31.11
Ž disk 1kg 234 Kučerková Ludmila 92 SK Kotlářka Praha, z.s. logo
Ž disk 1kg 159 Labuťová Nikola 00 A. C. TEPO Kladno logo 26.52
Ž disk 1kg 14 Müllerová Monika 94 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 31.97
Ž disk 1kg 266 Nekvapilová Kristýna 04 AK Most logo 26.12
Ž disk 1kg 38 Rybářová Dominika 98 SK Jeseniova logo 22.75
Ž disk 1kg 96 Šuleková Michaela 03 AK Bílina logo 18.90
Ž disk 1kg 299 Trčová Michaela 01 AC Česká Lípa logo 29.58
Ž disk 1kg 41 Velcová Vendula 90 SK Jeseniova logo 30.56
Ž disk 1kg 263 Větrovcová Klára 03 AK Most logo 21.38
Ž disk 1kg 245 Vitásková Monika 85 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 17.56
Ž disk 1kg 264 Vrabcová Kristýna 99 AK Most logo 31.52
Ž disk 1kg 92 Žitná Venuše 98 AK Bílina logo 34.36
Ž disk 1kg 235 Živná Lucie 99 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 24.85
Ž kladivo 4kg 27 Dobiášová Veronika 99 SK Jeseniova logo 24.40
Ž kladivo 4kg 1 Dvořáčková Štěpánka 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 30.73
Ž kladivo 4kg 5 Germeková Štěpánka 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 34.40
Ž kladivo 4kg 8 Hyjánková Jana 81 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 47.66
Ž kladivo 4kg 234 Kučerková Ludmila 92 SK Kotlářka Praha, z.s. logo
Ž kladivo 4kg 159 Labuťová Nikola 00 A. C. TEPO Kladno logo 20.66
Ž kladivo 4kg 173 Matoušková Adéla 01 A. C. TEPO Kladno logo 37.71
Ž kladivo 4kg 14 Müllerová Monika 94 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 24.52
Ž kladivo 4kg 258 Pavelková Hana 00 AK Most logo
Ž kladivo 4kg 262 Škaloudová Veronika 02 AK Most logo
Ž kladivo 4kg 245 Vitásková Monika 85 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 15.60
Ž oštěp 600g 106 Ciesla Andrea 74 Atletika Litvínov, z.s. logo 33.13
Ž oštěp 600g 108 Gläßer Maria 96 Atletika Litvínov, z.s. logo 33.75
Ž oštěp 600g 29 Hrachová Eliška 02 SK Jeseniova logo
Ž oštěp 600g 170 Kaňáková Denisa 95 A. C. TEPO Kladno logo 32.87
Ž oštěp 600g 157 Kašparová Karolína 00 A. C. TEPO Kladno logo 34.51
Ž oštěp 600g 159 Labuťová Nikola 00 A. C. TEPO Kladno logo 34.10
Ž oštěp 600g 266 Nekvapilová Kristýna 04 AK Most logo 25.88
Ž oštěp 600g 93 Olahová Emma 04 AK Bílina logo 26.25
Ž oštěp 600g 291 Širlová Dominika 02 AC Česká Lípa logo 31.00
Ž oštěp 600g 263 Větrovcová Klára 03 AK Most logo 30.40
Ž oštěp 600g 230 Votinská Barbora 96 SK Kotlářka Praha, z.s. logo 31.32
Ž oštěp 600g 102 Zábojníková Kateřina 01 Atletika Litvínov, z.s. logo 42.66
Ž oštěp 600g 92 Žitná Venuše 98 AK Bílina logo 43.53