Seznam přihlášek

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B, Třebíč, 15. 9. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žci 60 m Brát Jan 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.65
Žci 60 m Bruha Jiří 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 07.39
Žci 60 m Čuda Michal 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 07.82
Žci 60 m Dřevikovský Tomáš 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 07.66
Žci 60 m Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno logo 07.55
Žci 60 m Hejna Adam 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 08.04
Žci 60 m Iran Filip 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 08.03
Žci 60 m Kasal Petr 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 07.91
Žci 60 m Kocourek Jakub 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 07.91
Žci 60 m Konvalina Štěpán 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 08.15
Žci 60 m Kořének Jan 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 07.61
Žci 60 m Krátký Michal 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 07.71
Žci 60 m Kratochvíl Šimon 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.76
Žci 60 m Krejčí Jakub 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 08.22
Žci 60 m Kuchař Michal 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.83
Žci 60 m Michal Tomáš 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 07.62
Žci 60 m Nerad Štěpán 04 A. C. TEPO Kladno logo 07.86
Žci 60 m Pecha Jakub 03 SKOK J. Hradec, z.s. logo 07.51
Žci 60 m Rybnikář Milan 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 07.62
Žci 60 m Severa Matěj 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 08.07
Žci 60 m Skaunic Michal 04 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 60 m Soukal Lukáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.63
Žci 60 m Sváček Roman 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 08.60
Žci 60 m Synek Jiří 05 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.83
Žci 60 m Tuček Matěj 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 08.74
Žci 60 m Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno logo 07.80
Žci 60 m Veselý Ondřej 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 07.66
Žci 60 m Vinduška Vít 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.79
Žci 60 m Vosyka Denis 04 A. C. TEPO Kladno logo 08.13
Žci 60 m Wertheim Václav 03 A. C. TEPO Kladno logo 07.49
Žci 60 m Zákora Tadeáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.48
Žci 60 m Zeman Zbyněk 03 SKOK J. Hradec, z.s. logo 07.65
Žci 60 m Zíta Ondřej 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 09.35
Žci 150 m Bruha Jiří 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 17.58
Žci 150 m Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno logo 18.11
Žci 150 m Gonda Pavel 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 150 m Hejna Adam 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 19.90
Žci 150 m Horák Lukáš 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 22.37
Žci 150 m Jelínek Vojtěch 05 SKOK J. Hradec, z.s. logo
Žci 150 m Kasal Petr 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 18.78
Žci 150 m Klimeš Šimon 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 19.27
Žci 150 m Kocourek Jakub 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 19.27
Žci 150 m Konvalina Štěpán 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 19.68
Žci 150 m Král David 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 19.50
Žci 150 m Krátký Michal 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 19.50
Žci 150 m Kratochvíl Šimon 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 18.47
Žci 150 m Kuchař Michal 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 19.01
Žci 150 m Michal Tomáš 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 18.89
Žci 150 m Nerad Štěpán 04 A. C. TEPO Kladno logo 19.28
Žci 150 m Pecha Jakub 03 SKOK J. Hradec, z.s. logo 18.89
Žci 150 m Rybnikář Milan 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 18.19
Žci 150 m Severa Matěj 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 19.44
Žci 150 m Soukal Lukáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 18.04
Žci 150 m Suchý Stanislav 03 SKOK J. Hradec, z.s. logo 19.05
Žci 150 m Sváček Roman 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 20.08
Žci 150 m Synek Jiří 05 TJ Sokol Kolín-atletika logo 19.22
Žci 150 m Štěpánek Pavel 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 19.48
Žci 150 m Tuček Matěj 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 21.11
Žci 150 m Vinduška Vít 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 19.49
Žci 150 m Wertheim Václav 03 A. C. TEPO Kladno logo 17.89
Žci 150 m Zákora Tadeáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 17.59
Žci 150 m Zeman Daniel 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 20.22
Žci 150 m Zeman Martin 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 20.72
Žci 300 m Čuda Michal 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 39.50
Žci 300 m Kalina Štěpán 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 42.74
Žci 300 m Kasal Petr 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 40.73
Žci 300 m Konvalina Štěpán 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 43.06 43.06
Žci 300 m Kořének Jan 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 38.63
Žci 300 m Král David 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 41.98
Žci 300 m Krátký Michal 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 39.92
Žci 300 m Kratochvíl Šimon 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 39.50 40.73
Žci 300 m Krejčí Jakub 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 42.76
Žci 300 m Kuchař Michal 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo
Žci 300 m Matějka Zdeněk 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žci 300 m Rybnikář Milan 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 38.89
Žci 300 m Severa Matěj 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo
Žci 300 m Smejkal Filip 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žci 300 m Soukal Lukáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 39.08 39.08
Žci 300 m Tuček Matěj 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 46.48
Žci 300 m Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno logo 42.13
Žci 300 m Vinduška Vít 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 42.61 42.61
Žci 300 m Vosyka Denis 04 A. C. TEPO Kladno logo 42.10
Žci 300 m Werner Daniel 96 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 300 m Zeman Daniel 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 43.10
Žci 800 m Bičík Danny 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:28.30
Žci 800 m Brokl Michal 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 2:19.65
Žci 800 m Hvězda Jiří 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:19.75
Žci 800 m Králík Vít 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žci 800 m Kratochvíl Marek 03 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žci 800 m Ludvík Marek 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 2:51.0
Žci 800 m Mezera Daniel 03 A. C. TEPO Kladno logo 2:23.65
Žci 800 m Petržálek Radek 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 2:26.62
Žci 800 m Smejkal David 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:17.35
Žci 800 m Synek Jiří 05 TJ Sokol Kolín-atletika logo 2:23.77
Žci 800 m Šmikmátor Jan 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žci 800 m Šroufek Dominik 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žci 800 m Vavrda Luboš 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 2:18.41
Žci 800 m Vosyka David 04 A. C. TEPO Kladno logo 2:16.78
Žci 1500 m Bořucký Petr 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 5:07.65
Žci 1500 m Hřích Jan 03 A. C. TEPO Kladno logo 4:32.31
Žci 1500 m Jelínek Tomáš 04 SKOK J. Hradec, z.s. logo 5:18.89
Žci 1500 m Korbel Evžen 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 5:23.61
Žci 1500 m Kühtreiber Karel 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 6:11.13
Žci 1500 m Novák Daniel 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 4:31.70
Žci 1500 m Pánek Benedikt 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 5:30.49
Žci 1500 m Pavlík Mojmír 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 5:09.20
Žci 1500 m Pikl David 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 5:20.42
Žci 1500 m Rozsypal Lukáš 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 4:51.64
Žci 1500 m Spěvák Pavel 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 5:24.20
Žci 1500 m Vostal Vilém 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žci 1500 m Zeman Martin 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 5:05.69
Žci 1500 m Zikmund Ondřej 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 5:40.20
Žci 3000 m Klimeš Šimon 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 10:42.65
Žci 3000 m Skaunic Michal 04 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 100 m př. Bednář Matěj 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žci 100 m př. Brát Jan 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 14.36
Žci 100 m př. Gonda Pavel 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 14.70
Žci 100 m př. Kneslík Šimon 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 18.24
Žci 100 m př. Krejčí Jiří 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 15.51
Žci 100 m př. Krejčí Ondřej 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 14.71
Žci 100 m př. Kvapil Martin 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 15.44
Žci 100 m př. Novotný František 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 15.4
Žci 100 m př. Pavlík Matěj 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 21.34
Žci 100 m př. Pekárek Petr 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 17.37
Žci 100 m př. Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 14.27
Žci 100 m př. Štefko Štěpán 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 15.68
Žci 100 m př. Těšík Matyáš 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 19.20
Žci 100 m př. Vanžura David 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 19.9
Žci 100 m př. Veselý Ondřej 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 14.97
Žci 100 m př. Vlasák Patrik 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 15.94
Žci 200 m př. Bednář Matěj 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 34.04
Žci 200 m př. Brát Jan 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 29.74
Žci 200 m př. Bulíček Lukáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 33.87
Žci 200 m př. Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno logo 27.56
Žci 200 m př. Gonda Pavel 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 28.90
Žci 200 m př. Kalaš Tomáš 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 31.84
Žci 200 m př. Kratochvíl Marek 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 32.88
Žci 200 m př. Krejčí Jiří 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 30.68
Žci 200 m př. Krejčí Ondřej 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 29.07
Žci 200 m př. Kulhánek Kristián 04 A. C. TEPO Kladno logo 30.92
Žci 200 m př. Rozsypal Lukáš 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 35.09
Žci 200 m př. Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 27.49
Žci 200 m př. Vanžura David 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 35.54
Žci 200 m př. Veselý Ondřej 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 28.73
Žci 200 m př. Vlasák Patrik 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 31.82
Žci 1500 m př. Hála Jakub 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo
Žci 1500 m př. Jelínek Tomáš 04 SKOK J. Hradec, z.s. logo
Žci 1500 m př. Kapoun Jan 03 ATLETIKA Polička, spolek logo 5:07.33
Žci 1500 m př. Kotík Jan 04 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 1500 m př. Trampota Matěj 04 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci 4x60 m Černovický Adam 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žci 4x60 m Zach Aleš 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žci 4x300 m Černovický Adam 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žci 4x300 m Zach Aleš 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žci výška Dobrovolný Adam 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1.59
Žci výška Douděra Jakub 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.68
Žci výška Havlíček Adam 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1.78
Žci výška Iran Filip 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1.65
Žci výška Jelínek Tomáš 04 SKOK J. Hradec, z.s. logo 1.80
Žci výška Jelínek Vojtěch 05 SKOK J. Hradec, z.s. logo 1.45
Žci výška Kalina Štěpán 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 1.67
Žci výška Krejčí Ondřej 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 1.73
Žci výška Kverek Vít 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 1.65
Žci výška Moc Filip 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.76
Žci výška Novák Tomáš 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 1.65
Žci výška Novotný František 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.86
Žci výška Pekárek Petr 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1.71
Žci výška Schwarz Marek 03 SKOK J. Hradec, z.s. logo 1.70
Žci výška Suchý Stanislav 03 SKOK J. Hradec, z.s. logo 1.65
Žci výška Šindler Jakub 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.54
Žci výška Trnka Vlastimil 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.60
Žci výška Wertheim Václav 03 A. C. TEPO Kladno logo 1.79
Žci tyč Bulíček Lukáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žci tyč Hála Jakub 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.95
Žci tyč Kubant Matěj 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.86
Žci tyč Reichl Antonín 03 A. C. TEPO Kladno logo 3.20
Žci tyč Smejkal Filip 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 2.72
Žci tyč Šindler Jakub 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 2.40
Žci tyč Štefko Štěpán 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 2.50
Žci tyč Tvrzník Antonín 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 2.50
Žci dálka Bednář Matěj 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.61
Žci dálka Bruha Jiří 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 6.30
Žci dálka Dobrovolný Adam 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 5.41
Žci dálka Douděra Jakub 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 5.47
Žci dálka Dřevikovský Tomáš 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 5.45
Žci dálka Eliáš Samuel 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žci dálka Horák Lukáš 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 3.92
Žci dálka Iran Filip 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 5.33
Žci dálka Jelínek Vojtěch 05 SKOK J. Hradec, z.s. logo 4.36
Žci dálka Kneslík Šimon 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 4.90
Žci dálka Krejčí Jiří 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 5.37
Žci dálka Kulhánek Kristián 04 A. C. TEPO Kladno logo 5.05
Žci dálka Kvapil Martin 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 5.84
Žci dálka Ludvík Marek 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 4.18
Žci dálka Michut Jan 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 4.91
Žci dálka Pecha Jakub 03 SKOK J. Hradec, z.s. logo 5.57
Žci dálka Pekárek Petr 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 5.25
Žci dálka Reichl Antonín 03 A. C. TEPO Kladno logo 5.28
Žci dálka Sváček Roman 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 4.28
Žci dálka Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 5.91
Žci dálka Šindler Jakub 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.26
Žci dálka Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno logo 5.29
Žci dálka Vosyka David 04 A. C. TEPO Kladno logo 5.22
Žci dálka Werner Daniel 96 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci dálka Zeman Zbyněk 03 SKOK J. Hradec, z.s. logo 6.40
Žci koule 4kg Bayer Tomáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 12.52
Žci koule 4kg Brokl Michal 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 11.20
Žci koule 4kg David Dominik 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 09.91
Žci koule 4kg Dobrovolný Adam 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 11.90
Žci koule 4kg Eliáš Samuel 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 12.50
Žci koule 4kg Felt Vojtěch 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 08.00
Žci koule 4kg Ferko Martin 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 08.33
Žci koule 4kg Hanuš Jindřich 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 08.81
Žci koule 4kg Holický Vít 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 09.91
Žci koule 4kg Hrazdira Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno logo 11.47
Žci koule 4kg Kubant Matěj 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 10.24
Žci koule 4kg Kverek Vít 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 12.12
Žci koule 4kg Martínek Jakub 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 12.02
Žci koule 4kg Neumann Nicolas 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 09.78
Žci koule 4kg Novák Jakub 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 12.39
Žci koule 4kg Novotný František 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 13.38
Žci koule 4kg Suchý Stanislav 03 SKOK J. Hradec, z.s. logo 09.63
Žci koule 4kg Šanda Jiří 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 18.10
Žci koule 4kg Štec Filip 03 A. C. TEPO Kladno logo 11.07
Žci koule 4kg Štěpánek Pavel 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 09.15
Žci koule 4kg Štrup Přemysl 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 10.49
Žci koule 4kg Trunec Jakub 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 10.17
Žci koule 4kg Vavrda Luboš 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 09.70
Žci koule 4kg Vopalecký Vojtěch 03 A. C. TEPO Kladno logo 13.10
Žci koule 4kg Zákora Tadeáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 13.96
Žci koule 4kg Zelenka Adam 04 A. C. TEPO Kladno logo 09.88
Žci koule 4kg Zeman Zbyněk 03 SKOK J. Hradec, z.s. logo 13.02
Žci disk 1kg Bayer Tomáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 40.56
Žci disk 1kg David Dominik 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 22.09
Žci disk 1kg Felt Vojtěch 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 20.00
Žci disk 1kg Hanuš Jindřich 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 19.69
Žci disk 1kg Hrazdira Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno logo 36.00
Žci disk 1kg Kalina Štěpán 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 17.84
Žci disk 1kg Kubáč Jakub 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 34.80
Žci disk 1kg Kühtreiber Karel 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 18.88
Žci disk 1kg Kverek Vít 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 40.19
Žci disk 1kg Martínek Jakub 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 30.00
Žci disk 1kg Mazal David 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 24.19
Žci disk 1kg Moc Filip 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 38.75
Žci disk 1kg Neumann Nicolas 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 40.93
Žci disk 1kg Novák Jakub 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 31.24
Žci disk 1kg Novák Tomáš 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 31.25
Žci disk 1kg Plaček Radek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 17.85
Žci disk 1kg Podubecký Jan 04 A. C. TEPO Kladno logo 27.91
Žci disk 1kg Smejkal Filip 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 32.73
Žci disk 1kg Spěvák Pavel 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 27.79
Žci disk 1kg Šanda Jiří 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 54.53
Žci disk 1kg Šroufek Dominik 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo
Žci disk 1kg Štec Filip 03 A. C. TEPO Kladno logo 33.44
Žci disk 1kg Štrup Přemysl 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 27.18
Žci disk 1kg Vavrda Luboš 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 29.10
Žci disk 1kg Vopalecký Vojtěch 03 A. C. TEPO Kladno logo 32.30
Žci disk 1kg Zelenka Adam 04 A. C. TEPO Kladno logo 23.68
Žci kladivo 4kg Bayer Tomáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 42.34
Žci kladivo 4kg Bulíček Lukáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 23.32
Žci kladivo 4kg David Dominik 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 24.04
Žci kladivo 4kg Hanuš Jindřich 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 18.96
Žci kladivo 4kg Holický Vít 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 18.98
Žci kladivo 4kg Hrazdira Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno logo 49.38
Žci kladivo 4kg Kincl Martin 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 25.83
Žci kladivo 4kg Kneslík Šimon 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 16.74
Žci kladivo 4kg Kubáč Jakub 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 24.18
Žci kladivo 4kg Kühtreiber Karel 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 34.13
Žci kladivo 4kg Martínek Jakub 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 29.61
Žci kladivo 4kg Mazal David 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 25.60
Žci kladivo 4kg Novák Jakub 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 35.80
Žci kladivo 4kg Novák Tomáš 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolek logo 32.26
Žci kladivo 4kg Podubecký Jan 04 A. C. TEPO Kladno logo 30.77
Žci kladivo 4kg Roškot Lukáš 04 A. C. TEPO Kladno logo 32.29
Žci kladivo 4kg Šanda Jiří 03 Hvězda Pardubice z.s. logo 44.71
Žci kladivo 4kg Štec Filip 03 A. C. TEPO Kladno logo 36.19
Žci kladivo 4kg Štrup Přemysl 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 24.40
Žci kladivo 4kg Trnka Vlastimil 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 25.28
Žci kladivo 4kg Trunec Jakub 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 26.91
Žci kladivo 4kg Vopalecký Vojtěch 03 A. C. TEPO Kladno logo 28.73
Žci kladivo 4kg Zelenka Adam 04 A. C. TEPO Kladno logo 27.20
Žci oštěp 600g Čuda Michal 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 36.00
Žci oštěp 600g Eliáš Samuel 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 42.75
Žci oštěp 600g Felt Vojtěch 04 Hvězda Pardubice z.s. logo 20.00
Žci oštěp 600g Ferko Martin 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 18.61
Žci oštěp 600g Havlíček Adam 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 42.30
Žci oštěp 600g Holický Vít 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 31.92
Žci oštěp 600g Jelínek Tomáš 04 SKOK J. Hradec, z.s. logo
Žci oštěp 600g Kotík Jan 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 29.23
Žci oštěp 600g Kraček Martin 04 A. C. TEPO Kladno logo 41.63
Žci oštěp 600g Krejčí Ondřej 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 40.17
Žci oštěp 600g Kubáč Jakub 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 34.11
Žci oštěp 600g Kubant Matěj 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 31.22
Žci oštěp 600g Lorenčík Kryštof 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 30.53
Žci oštěp 600g Mazal David 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 34.60
Žci oštěp 600g Mlejnek Petr 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 30.54
Žci oštěp 600g Moc Filip 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 52.37
Žci oštěp 600g Podubecký Jan 04 A. C. TEPO Kladno logo 34.59
Žci oštěp 600g Rejsek Benedikt 04 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci oštěp 600g Schwarz Marek 03 SKOK J. Hradec, z.s. logo 26.49
Žci oštěp 600g Trunec Jakub 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 35.55
Žci oštěp 600g Tvrzník Antonín 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 36.39
Žci oštěp 600g Zelený Tomáš 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 19.54
Žci chůze 3000m Alexa Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno logo 19:05.87
Žci chůze 3000m Miro Kryštof 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žci chůze 3000m Němec Viktor 04 A. C. TEPO Kladno logo
Žci chůze 3000m Rejsek Benedikt 04 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky 60 m Adámková Zuzana 08 T. J. Sokol České Budějovice logo 11.04
Žky 60 m Bednářová Nikola 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.86
Žky 60 m Blechová Eliška 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 08.36
Žky 60 m Cílková Barbora 04 TJ VS Tábor, z. s. logo 08.42
Žky 60 m Hárovníková Adéla 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 09.22
Žky 60 m Havlíčková Anna 05 TJ Sokol Hradec Králové logo 08.08
Žky 60 m Hloucalová Aneta 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 08.45
Žky 60 m Horáčková Markéta 06 TJ Sokol Jaroměř logo 09.09
Žky 60 m Hůlová Nicole 04 A. C. TEPO Kladno logo 08.35
Žky 60 m Jeřábková Tereza 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 08.51
Žky 60 m Kaplanová Tatiana 05 TJ Sokol Hradec Králové logo 08.33
Žky 60 m Klimešová Nikola 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 08.52
Žky 60 m Kosielská Pavla 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 08.07
Žky 60 m Kostková Barbara 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 09.32
Žky 60 m Kovářová Julie 04 TJ VS Tábor, z. s. logo 08.23
Žky 60 m Králová Lucie 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 08.54
Žky 60 m Lamačová Tereza 04 A. C. TEPO Kladno logo 08.04
Žky 60 m Ludvíková Tereza 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 09.05
Žky 60 m Maršálková Jitka 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 08.09
Žky 60 m Marušová Kateřina 04 TJ VS Tábor, z. s. logo 08.52
Žky 60 m Mezerová Magdaléna 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 09.65
Žky 60 m Netíková Karolína 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 08.13
Žky 60 m Netíková Kristýna 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 08.28
Žky 60 m Pavlidu Sára 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.16
Žky 60 m Pesslová Rozálie 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 08.15
Žky 60 m Pražáková Daniela 05 TJ Sokol Hradec Králové logo 08.42
Žky 60 m Řepová Karolína 03 A. C. TEPO Kladno logo 08.57
Žky 60 m Svobodová Dominika 03 TJ Sokol Jaroměř logo 08.29
Žky 60 m Šlehubrová Kristýna 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 07.80
Žky 60 m Štěrbová Karolína 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 08.68
Žky 60 m Štveráková Karolína 05 TJ Sokol Jaroměř logo 08.40
Žky 60 m Švihálková Vendula 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 08.38
Žky 60 m Tišerová Markéta 04 A. C. TEPO Kladno logo 08.42
Žky 60 m Voborníková Marie 05 TJ Sokol Jaroměř logo 08.49
Žky 60 m Voženílková Daniela 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 08.41
Žky 150 m Bednářová Nikola 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 21.75
Žky 150 m Blechová Eliška 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 20.85
Žky 150 m Cílková Barbora 04 TJ VS Tábor, z. s. logo
Žky 150 m Filipová Bára 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 21.19
Žky 150 m Frantová Vendula 03 TJ Svitavy, z. s. logo 20.66
Žky 150 m Hárovníková Adéla 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 23.39
Žky 150 m Hejnová Barbora 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 20.45
Žky 150 m Hochsteigerová Aneta 05 TJ Sokol Jaroměř logo 21.24
Žky 150 m Horáčková Markéta 06 TJ Sokol Jaroměř logo 22.66
Žky 150 m Juránová Eliška 03 TJ Svitavy, z. s. logo 20.13
Žky 150 m Klimešová Nikola 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 21.46
Žky 150 m Kovářová Julie 04 TJ VS Tábor, z. s. logo 19.81
Žky 150 m Křováková Michaela 03 TJ Sokol Jaroměř logo 20.72
Žky 150 m Kuttichová Natálie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 20.60
Žky 150 m Lamačová Tereza 04 A. C. TEPO Kladno logo 19.28
Žky 150 m Ludvíková Tereza 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 22.48
Žky 150 m Malá Anna 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 21.03
Žky 150 m Mallátová Zuzana 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 20.83
Žky 150 m Marušová Kateřina 04 TJ VS Tábor, z. s. logo 20.43
Žky 150 m Mikanová Ema 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 21.54
Žky 150 m Navrátilová Marika 04 TJ Svitavy, z. s. logo 20.61
Žky 150 m Netíková Karolína 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 19.87
Žky 150 m Pavlidu Sára 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 19.76
Žky 150 m Pesslová Rozálie 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 20.33
Žky 150 m Radikovská Anna 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 20.88
Žky 150 m Řezníčková Anežka 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 21.44
Žky 150 m Svobodová Dominika 03 TJ Sokol Jaroměř logo 20.12
Žky 150 m Šlehubrová Kristýna 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 19.62
Žky 150 m Štěrbová Karolína 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 21.23
Žky 150 m Štveráková Karolína 05 TJ Sokol Jaroměř logo 20.40
Žky 150 m Tichá Pavla 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 22.76
Žky 150 m Tišerová Markéta 04 A. C. TEPO Kladno logo 20.85
Žky 150 m Voborníková Marie 05 TJ Sokol Jaroměř logo 20.55
Žky 150 m Voženílková Daniela 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 20.49
Žky 300 m Ďurišová Zuzana 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 50.51
Žky 300 m Havlová Adriana 03 A. C. TEPO Kladno logo 44.38
Žky 300 m Hůlová Nicole 04 A. C. TEPO Kladno logo 45.20
Žky 300 m Hušková Anežka 04 T. J. Sokol České Budějovice logo
Žky 300 m Jíšová Zuzana 04 TJ VS Tábor, z. s. logo 45.68
Žky 300 m Kocmichová Vendula 04 TJ VS Tábor, z. s. logo
Žky 300 m Kovářová Julie 04 TJ VS Tábor, z. s. logo
Žky 300 m Kroupová Nika 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 46.30
Žky 300 m Kuttichová Natálie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 44.20
Žky 300 m Mallátová Zuzana 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 45.46
Žky 300 m Maršálková Jitka 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 42.43
Žky 300 m Mašíková Sarah 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 51.97
Žky 300 m Navrátilová Marika 04 TJ Svitavy, z. s. logo 43.89
Žky 300 m Navrátilová Veronika 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žky 300 m Nechanická Jessica 04 TJ Sokol Jaroměř logo 41.69
Žky 300 m Novotná Aneta 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 45.95
Žky 300 m Pavlátová Tereza 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 47.27
Žky 300 m Rašovská Zuzana 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 44.74
Žky 300 m Řídká Nikola 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žky 300 m Smutná Denisa 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 47.38
Žky 300 m Svobodová Lucie 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 47.96
Žky 300 m Šiková Eva 04 TJ VS Tábor, z. s. logo 49.06
Žky 300 m Šiková Lucie 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 49.33
Žky 300 m Vlková Andrea 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 43.00
Žky 300 m Voženílková Daniela 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 45.95
Žky 300 m Všetečková Tereza 03 TJ Sokol Jaroměř logo 49.25
Žky 800 m Alexová Adéla 04 A. C. TEPO Kladno logo 2:41.88
Žky 800 m Bodnarová Hana 04 A. C. TEPO Kladno logo 2:36.90
Žky 800 m Doleželová Anna 06 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 2:53.64
Žky 800 m Fridrichová Alena 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 2:41.63
Žky 800 m Gutwirthová Anežka 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 2:31.46
Žky 800 m Hejnová Barbora 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 2:25.00
Žky 800 m Jakubská Beáta 04 TJ Sokol Jaroměř logo 2:31.70
Žky 800 m Kostková Barbara 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 2:45.00
Žky 800 m Lakomá Markéta 03 A. C. TEPO Kladno logo 2:36.68
Žky 800 m Marková Barbora 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 2:30.81
Žky 800 m Neumeisterová Julie 03 TJ Svitavy, z. s. logo 2:50.19
Žky 800 m Prokešová Denisa 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 2:43.72
Žky 800 m Štěrbová Barbora 05 TJ Sokol Kolín-atletika logo 2:30.74
Žky 800 m Trávníčková Michaela 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 3:10.7
Žky 1500 m Adamcová Vanessa 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 4:58.73
Žky 1500 m Badinová Nikola 04 A. C. TEPO Kladno logo 5:25.68
Žky 1500 m Balejová Karolína 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 6:02.71
Žky 1500 m Bartoňová Adéla 03 TJ Svitavy, z. s. logo 5:30.21
Žky 1500 m Elčknerová Aneta 04 TJ Svitavy, z. s. logo 6:23.13
Žky 1500 m Groulíková Johana 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 6:54.50
Žky 1500 m Helebrantová Petra 03 A. C. TEPO Kladno logo 4:54.93
Žky 1500 m Hesová Barbora 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 5:14.09
Žky 1500 m Metelková Michaela 05 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky 1500 m Pavlíková Eliška 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo
Žky 1500 m Podrábská Věra 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 5:15.60
Žky 1500 m Somrová Šárka 04 A. C. TEPO Kladno logo 5:05.37
Žky 100 m př. Dvořáková Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno logo 15.42
Žky 100 m př. Fridrichová Alena 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 16.63
Žky 100 m př. Hloucalová Aneta 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 16.55
Žky 100 m př. Hroudová Viktorie 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 17.43
Žky 100 m př. Chlupová Lucie 04 TJ Svitavy, z. s. logo 17.91
Žky 100 m př. Kosielská Pavla 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 14.34
Žky 100 m př. Králíčková Tereza 03 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky 100 m př. Malá Anna 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 16.53
Žky 100 m př. Malcová Natálie 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 20.35
Žky 100 m př. Mášková Karolína 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 15.76
Žky 100 m př. Matoušová Klára 04 TJ Sokol Jaroměř logo 17.10
Žky 100 m př. Mertlíková Eliška 03 TJ Sokol Jaroměř logo 16.02 16.12
Žky 100 m př. Mikanová Ema 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 17.80
Žky 100 m př. Nechanická Jessica 04 TJ Sokol Jaroměř logo 15.25
Žky 100 m př. Netíková Kristýna 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 15.81
Žky 100 m př. Olivová Lucie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 15.80
Žky 100 m př. Olivová Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 16.31
Žky 100 m př. Pleskotová Nikola 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 17.6
Žky 100 m př. Puzrlová Vendula 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo
Žky 100 m př. Řezníčková Anežka 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 18.88
Žky 100 m př. Smutná Denisa 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 17.90
Žky 100 m př. Šarounová Markéta 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 15.99
Žky 100 m př. Vejdělková Kateřina 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 16.49
Žky 100 m př. Vltavská Adéla 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 17.60
Žky 100 m př. Voříšková Amélie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 17.9
Žky 100 m př. Zahrádková Denisa 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 17.56
Žky 200 m př. Borová Anna 05 TJ VS Tábor, z. s. logo 32.03
Žky 200 m př. Čechová Markéta 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 33.82
Žky 200 m př. Čutková Laura 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 33.20
Žky 200 m př. Frantová Vendula 03 TJ Svitavy, z. s. logo 33.48
Žky 200 m př. Fridrichová Alena 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 32.74
Žky 200 m př. Havlíčková Eliška 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 34.07
Žky 200 m př. Heráková Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno logo 32.99
Žky 200 m př. Hodinová Tereza 04 TJ VS Tábor, z. s. logo
Žky 200 m př. Hroudová Vendula 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 33.84
Žky 200 m př. Hroudová Viktorie 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 34.65
Žky 200 m př. Chlupová Lucie 04 TJ Svitavy, z. s. logo 35.68
Žky 200 m př. Jíšová Zuzana 04 TJ VS Tábor, z. s. logo
Žky 200 m př. Králová Lucie 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 31.46
Žky 200 m př. Křováková Michaela 03 TJ Sokol Jaroměř logo 31.56
Žky 200 m př. Malá Anna 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žky 200 m př. Netíková Kristýna 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 31.81
Žky 200 m př. Olivová Lucie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 32.84
Žky 200 m př. Puzrlová Vendula 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 33.59
Žky 200 m př. Rothanzlová Helena 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo
Žky 200 m př. Šarounová Markéta 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 31.61
Žky 200 m př. Štěrbová Barbora 05 TJ Sokol Kolín-atletika logo 32.40
Žky 200 m př. Švarcová Adéla 03 A. C. TEPO Kladno logo 32.89
Žky 200 m př. Tomková Karolína 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žky 4x300 m Navrátilová Eliška 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žky 4x300 m Navrátilová Veronika 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žky 4x300 m Prokešová Denisa 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žky 4x300 m Řídká Nikola 05 TJ Spartak Třebíč, spolek logo
Žky výška Bašková Zuzana 04 TJ Sokol Jaroměř logo 1.50
Žky výška Beranová Ema 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 1.37
Žky výška Cejnarová Alena 03 TJ Sokol Jaroměř logo 1.58 1.58
Žky výška Čermáková Adéla 06 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 1.23
Žky výška Čermáková Kateřina 03 A. C. TEPO Kladno logo 1.50
Žky výška Čutková Laura 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 1.48
Žky výška Ďurišová Zuzana 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.40
Žky výška Dvořáková Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno logo 1.69
Žky výška Hrušková Anita 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.53
Žky výška Chytilová Alexandra 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.48
Žky výška Keliarová Barbora 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1.47
Žky výška Mášková Karolína 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 1.63
Žky výška Mašterová Eliška 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 1.51
Žky výška Mourová Marie 03 TJ Svitavy, z. s. logo 1.40
Žky výška Myšková Viktoria 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 1.35
Žky výška Olivová Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.57
Žky výška Pátková Anna 05 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.55
Žky výška Radikovská Anna 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.50
Žky výška Rothanzlová Helena 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 1.60
Žky výška Syrovátková Michaela 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.46
Žky výška Švandová Veronika 06 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 1.28
Žky výška Švihálková Vendula 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 1.42
Žky výška Tomková Karolína 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 1.44
Žky výška Vlková Tereza 04 A. C. TEPO Kladno logo 1.52
Žky výška Všetečková Tereza 03 TJ Sokol Jaroměř logo 1.35
Žky tyč Bisová Nikola 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 2.66
Žky tyč Dvořáková Lucie 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 3.12
Žky tyč Hrušková Anita 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 2.80
Žky tyč Krásná Kateřina 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 2.20
Žky tyč Olivová Lucie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 2.40
Žky tyč Plešáková Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s. logo 2.17
Žky tyč Podlahová Karolína 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 3.25
Žky tyč Štemberová Veronika 04 A. C. TEPO Kladno logo 3.00
Žky tyč Vejborná Kateřina 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 2.00
Žky tyč Vltavská Adéla 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 2.20
Žky tyč Voříšková Amélie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 2.50
Žky dálka Čechová Markéta 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 4.28
Žky dálka Čermáková Adéla 06 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 3.62
Žky dálka Čermáková Kateřina 03 A. C. TEPO Kladno logo 4.78
Žky dálka Doleželová Anna 06 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 3.59
Žky dálka Dvořáková Lucie 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.82
Žky dálka Havlíčková Anna 05 TJ Sokol Hradec Králové logo 5.17
Žky dálka Hesová Barbora 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 4.70
Žky dálka Homolová Nikola 06 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 3.56
Žky dálka Hutrová Gabriela 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 4.12
Žky dálka Chalupová Petra 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 4.86
Žky dálka Chytilová Alexandra 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.57
Žky dálka Jeřábková Tereza 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 4.81
Žky dálka Juránová Eliška 03 TJ Svitavy, z. s. logo 4.91
Žky dálka Kosielská Pavla 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 5.59
Žky dálka Králíčková Tereza 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 4.32
Žky dálka Kroupová Nika 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 4.97
Žky dálka Lamačová Tereza 04 A. C. TEPO Kladno logo 5.42
Žky dálka Malcová Natálie 04 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 3.97
Žky dálka Mášková Karolína 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 4.72
Žky dálka Mašterová Eliška 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 4.57
Žky dálka Mertlíková Eliška 03 TJ Sokol Jaroměř logo 4.75 4.74
Žky dálka Mourová Marie 03 TJ Svitavy, z. s. logo 4.51
Žky dálka Nechanická Jessica 04 TJ Sokol Jaroměř logo 5.15 5.15
Žky dálka Netíková Karolína 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.78
Žky dálka Podlahová Karolína 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 5.51
Žky dálka Pražáková Daniela 05 TJ Sokol Hradec Králové logo 4.59
Žky dálka Prouzová Tereza 04 TJ Sokol Jaroměř logo 4.80 4.60
Žky dálka Rašovská Zuzana 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 4.89
Žky dálka Rothanzlová Helena 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 5.06
Žky dálka Suchánková Alžběta 06 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 3.55
Žky dálka Šiková Eva 04 TJ VS Tábor, z. s. logo 4.04
Žky dálka Švandová Veronika 06 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 3.92
Žky dálka Švarcová Adéla 03 A. C. TEPO Kladno logo 4.93
Žky dálka Ventrubová Aneta 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 4.32
Žky dálka Vlková Tereza 04 A. C. TEPO Kladno logo 5.14
Žky koule 3kg Dostálová Adéla 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 09.65 04.92
Žky koule 3kg Dvořáková Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno logo 10.50
Žky koule 3kg Ehrmanová Anna 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 09.08
Žky koule 3kg Faktorová Tereza 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 08.68
Žky koule 3kg Kopecká Denisa 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 10.32
Žky koule 3kg Kratochvílová Barbora 03 A. C. TEPO Kladno logo 10.90
Žky koule 3kg Krušinová Jana 03 TJ Svitavy, z. s. logo 05.80
Žky koule 3kg Křivonosková Alexandra 04 A. C. TEPO Kladno logo 08.72
Žky koule 3kg Lišková Tereza 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 09.78
Žky koule 3kg Maršálková Jitka 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 11.63
Žky koule 3kg Mašíková Sarah 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 09.15
Žky koule 3kg Olivová Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 11.67
Žky koule 3kg Plešáková Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s. logo 09.20
Žky koule 3kg Růžičková Zuzana 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 08.79
Žky koule 3kg Seifertová Lucie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 11.27
Žky koule 3kg Sokolová Bára 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 10.27
Žky koule 3kg Šedivá Tereza 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 10.49
Žky koule 3kg Vašáková Michaela 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 07.42
Žky koule 3kg Vltavská Adéla 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 09.53
Žky koule 3kg Zelníčková Andrea 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 10.16
Žky koule 3kg Znamenáčková Anežka 04 A. C. TEPO Kladno logo 08.68
Žky disk 0,75kg Bisová Nikola 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 23.85
Žky disk 0,75kg Cejnarová Alena 03 TJ Sokol Jaroměř logo 26.00 25.94
Žky disk 0,75kg Doležalová Nicol 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 20.62
Žky disk 0,75kg Dostálová Adéla 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 24.46
Žky disk 0,75kg Ehrmanová Anna 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 25.45
Žky disk 0,75kg Fričová Anna 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 17.10
Žky disk 0,75kg Harvey Dana 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 16.10
Žky disk 0,75kg Hlaváčová Dorota 03 TJ Svitavy, z. s. logo 16.86
Žky disk 0,75kg Holečková Vendula 03 A. C. TEPO Kladno logo 14.75
Žky disk 0,75kg Kofroňová Soňa 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 20.25
Žky disk 0,75kg Kopecká Denisa 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 21.90
Žky disk 0,75kg Kratochvílová Barbora 03 A. C. TEPO Kladno logo 28.90
Žky disk 0,75kg Krušinová Jana 03 TJ Svitavy, z. s. logo 13.36
Žky disk 0,75kg Lišková Tereza 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 28.72
Žky disk 0,75kg Plašilová Eliška 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 31.04
Žky disk 0,75kg Pleskotová Nikola 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 22.56
Žky disk 0,75kg Prouzová Tereza 04 TJ Sokol Jaroměř logo 23.72
Žky disk 0,75kg Příhodová Barbora 04 TJ VS Tábor, z. s. logo 22.27
Žky disk 0,75kg Přikrylová Apolena 04 TJ Svitavy, z. s. logo 21.20
Žky disk 0,75kg Součková Terezie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 24.79
Žky disk 0,75kg Syrovátková Michaela 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 28.06
Žky disk 0,75kg Šedivá Tereza 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 37.01
Žky disk 0,75kg Štěrbová Karolína 04 T. J. Sokol České Budějovice logo 15.28
Žky disk 0,75kg Trávníčková Michaela 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 20.51
Žky disk 0,75kg Voříšková Amélie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 30.00
Žky disk 0,75kg Zelníčková Andrea 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 28.27
Žky kladivo 3kg Ehrmanová Anna 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 26.32
Žky kladivo 3kg Harvey Dana 05 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 19.20
Žky kladivo 3kg Hlaváčová Dorota 03 TJ Svitavy, z. s. logo 18.59
Žky kladivo 3kg Hodinová Tereza 04 TJ VS Tábor, z. s. logo 21.58
Žky kladivo 3kg Holečková Vendula 03 A. C. TEPO Kladno logo 50.47
Žky kladivo 3kg Keliarová Barbora 04 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 23.58
Žky kladivo 3kg Kopecká Denisa 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 34.96
Žky kladivo 3kg Kratochvílová Barbora 03 A. C. TEPO Kladno logo 24.47
Žky kladivo 3kg Plašilová Eliška 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 30.25
Žky kladivo 3kg Příhodová Barbora 04 TJ VS Tábor, z. s. logo 21.42
Žky kladivo 3kg Přikrylová Apolena 04 TJ Svitavy, z. s. logo 19.60
Žky kladivo 3kg Růžičková Zuzana 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 27.28
Žky kladivo 3kg Seifertová Lucie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 25.80
Žky kladivo 3kg Sokolová Bára 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 41.28
Žky kladivo 3kg Součková Terezie 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 25.04
Žky kladivo 3kg Vašáková Michaela 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 22.17
Žky kladivo 3kg Znamenáčková Anežka 04 A. C. TEPO Kladno logo 30.48
Žky oštěp 500g Bašková Zuzana 04 TJ Sokol Jaroměř logo 34.00 33.52
Žky oštěp 500g Beranová Ema 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 26.34
Žky oštěp 500g Doležalová Nicol 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 26.14
Žky oštěp 500g Faktorová Tereza 03 T. J. Sokol České Budějovice logo 22.30
Žky oštěp 500g Fikesová Aneta 04 A. C. TEPO Kladno logo 32.27
Žky oštěp 500g Groulíková Johana 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 31.28
Žky oštěp 500g Hochsteigerová Aneta 05 TJ Sokol Jaroměř logo 27.22
Žky oštěp 500g Hroudová Vendula 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 31.90
Žky oštěp 500g Juránová Eliška 03 TJ Svitavy, z. s. logo 35.49
Žky oštěp 500g Kofroňová Soňa 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 31.61
Žky oštěp 500g Králíčková Tereza 03 TJ Sokol Hradec Králové logo 22.02
Žky oštěp 500g Křivonosková Alexandra 04 A. C. TEPO Kladno logo 24.24
Žky oštěp 500g Lišková Tereza 03 TJ Sokol Velké Meziříčí logo 34.93
Žky oštěp 500g Matoušová Klára 04 TJ Sokol Jaroměř logo 38.00 37.33
Žky oštěp 500g Metelková Michaela 05 TJ Sokol Hradec Králové logo
Žky oštěp 500g Pátková Anna 05 TJ Sokol Kolín-atletika logo 28.60
Žky oštěp 500g Pleskotová Nikola 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 26.59
Žky oštěp 500g Plešáková Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s. logo 27.83
Žky oštěp 500g Prouzová Tereza 04 TJ Sokol Jaroměř logo 39.30
Žky oštěp 500g Přikrylová Apolena 04 TJ Svitavy, z. s. logo 25.50
Žky oštěp 500g Radikovská Anna 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo 38.16
Žky oštěp 500g Renzová Kristina 04 TJ Svitavy, z. s. logo 22.80 22.75
Žky oštěp 500g Růžičková Zuzana 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 20.49
Žky oštěp 500g Seifertová Lucie 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo 29.76
Žky oštěp 500g Sokolová Bára 04 Atletika Chrudim, z.s. logo 30.89
Žky oštěp 500g Syrovátková Michaela 03 Atletika Chrudim, z.s. logo 28.51
Žky oštěp 500g Šedivá Tereza 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 37.20
Žky oštěp 500g Šiková Lucie 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 21.76
Žky oštěp 500g Vašáková Michaela 04 TJ Sokol Hradec Králové logo 22.37
Žky oštěp 500g Zelníčková Andrea 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo 26.70
Žky chůze 3000m Hodinová Tereza 04 TJ VS Tábor, z. s. logo
Žky chůze 3000m Krásná Kateřina 05 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky chůze 3000m Příhodová Barbora 04 TJ VS Tábor, z. s. logo
Žky chůze 3000m Těšíková Markéta 04 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky chůze 3000m Tichá Pavla 05 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žky chůze 3000m Tobišková Karolína 03 TJ Sokol Jaroměř logo
Žky chůze 3000m Vaňková Dominika 03 A. C. TEPO Kladno logo 21:37.14