Seznam přihlášek

Morenda Kooperativa mítink, Brno, 21. 4. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Dci chůze 3000m Kaštovský Filip 01 Atletika Poruba z.s. logo
Žci 60 m Bednář Filip 04 SK Speed Brno
Žci 60 m Budík Ondřej 03 VSK Univerzita Brno logo
Žci 60 m Čermák Marek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci 60 m Dankovský Matyáš 04 Atletický klub Blansko Dvorská logo
Žci 60 m Galvas Matyáš 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci 60 m Grebec Hugo 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žci 60 m Gribbin Daniel 03 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žci 60 m Hartmann Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 07.79
Žci 60 m Hořínek Radim 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 08.15
Žci 60 m Hrdý Filip 03 TJ Oslavany
Žci 60 m Hriczo Radim 03 VSK Univerzita Brno 2 8.01
Žci 60 m Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci 60 m Kuchař Petr 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žci 60 m Máčel Tomáš 04 SK Speed Brno
Žci 60 m Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.14
Žci 60 m Munteanu Adrian 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.05
Žci 60 m Názler Tomáš 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci 60 m Peksa Pavel 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žci 60 m Pham Martin 04 VSK Univerzita Brno logo
Žci 60 m Prokeš Vojtěch 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žci 60 m Rajchl František 04 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žci 60 m Stodůlka Jakub 03 TJ Sokol Přísnotice 08.45
Žci 60 m Vinkler Samuel 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žci 60 m Vrbacký Tomáš 04 AC Moravská Slávia
Žci 60 m Vrbas Pavel 04 SK Speed Brno
Žci 300 m Budík Ondřej 03 VSK Univerzita Brno logo
Žci 300 m Budín Ondřej 05 TJ Znojmo, z.s. logo 40.50 40.5
Žci 300 m Czepiec David 03 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žci 300 m Čermák Marek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci 300 m Derka Jakub 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 39.45
Žci 300 m Hartmann Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 39.63
Žci 300 m Hořínek Radim 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 43.70
Žci 300 m Hriczo Radim 03 VSK Univerzita Brno 2 40.24
Žci 300 m Košťál Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci 300 m Máčel Tomáš 04 SK Speed Brno
Žci 300 m Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 49.72
Žci 300 m Munteanu Adrian 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci 300 m Názler Tomáš 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci 300 m Peksa Pavel 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žci 300 m Stodůlka Jakub 03 TJ Sokol Přísnotice 45.23
Žci 1500 m Gribbin Daniel 03 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žci 1500 m Kuchař Petr 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žci 1500 m Malits Marek 04 ASK Blansko logo
Žci 1500 m Prokeš Vojtěch 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žci 1500 m Racek Josef 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 5:08.38
Žci 1500 m Smola Jakub 04 TJ Znojmo, z.s. logo 5:05.50
Žci 100 m př. Čumpelík Luděk 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 15.61
Žci 100 m př. Derka Jakub 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 14.01
Žci 100 m př. Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 15.41
Žci 100 m př. Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavie 9:93
Žci 100 m př. Gribbin Daniel 03 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žci 100 m př. Stejskal Jan 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žci výška Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavie 175
Žci výška Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 1.85
Žci výška Grebec Hugo 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žci výška Kopeček Jakub 03 BYAC 1.81
Žci výška Prokeš Vojtěch 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žci výška Racek Josef 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 1.52
Žci výška Sovadina Jakub 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žci výška Stejskal Jan 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žci tyč Čumpelík Luděk 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci dálka Budík Ondřej 03 VSK Univerzita Brno logo
Žci dálka Czepiec David 03 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žci dálka Dankovský Matyáš 04 Atletický klub Blansko Dvorská logo
Žci dálka Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci dálka Galvas Matyáš 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci dálka Grebec Hugo 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žci dálka Hrdý Filip 03 TJ Oslavany
Žci dálka Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci dálka Kopeček Jakub 03 BYAC 05.19
Žci dálka Máčel Tomáš 04 SK Speed Brno
Žci dálka Munteanu Adrian 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.72
Žci dálka Peksa Pavel 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žci dálka Pham Martin 04 VSK Univerzita Brno logo
Žci dálka Rajchl František 04 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žci dálka Sovadina Jakub 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žci dálka Stodůlka Jakub 03 TJ Sokol Přísnotice 5.02
Žci dálka Vrbacký Tomáš 04 AC Moravská Slávia Brno
Žci dálka Vrbas Pavel 04 SK Speed Brno
Žci koule 4kg Budík Ondřej 03 VSK Univerzita Brno logo
Žci koule 4kg Czepiec David 03 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žci koule 4kg Čumpelík Luděk 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci koule 4kg Hrdý Filip 03 TJ Oslavany
Žci koule 4kg Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci koule 4kg Malits Marek 04 ASK Blansko logo
Žci koule 4kg Rajchl František 04 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žci koule 4kg Stejskal Jan 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žci koule 4kg Šula Karě (SVK) 03 Slávia UK Bratislava 15.99
Žci koule 4kg Vinkler Samuel 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žci koule 4kg Vrabel Jiří 03 VSK Univerzita Brno logo
Žci chůze 3000m Morávek Jaromír 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci chůze 3000m Sekerka Antonín 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žci chůze 3000m Zajíček Adam 03 Atletika Poruba z.s. logo
Žcm 60 m Bok Lukáš 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm 60 m cabaj jan 06 SK Speed Brno
Žcm 60 m Donneberger Jan 05 Orel Vyškov logo
Žcm 60 m Fiala Jan 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm 60 m Hamšík Václav 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 08.97
Žcm 60 m Hanek Štěpán 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 08.80
Žcm 60 m Holík Vít 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 60 m Kroupa Ondřej 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm 60 m Křivánek Matěj 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 60 m Kyzlink Richard 06 ASK Blansko
Žcm 60 m Machala Dominik 06 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žcm 60 m Machek David 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm 60 m Mífek Filip 06 BYAC Brno 09.29
Žcm 60 m Paulík Štěpán 06 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žcm 60 m Pavlíček Marek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 60 m Plášil Jan 06 SK Speed Brno
Žcm 60 m Sedláček Jiří 06 VSK Univerzita Brno logo
Žcm 60 m Sedlecký Martin 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.15
Žcm 60 m Sladkovský Jan 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 60 m Španěl Radovan 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Žcm 60 m Tachovský Jáchym 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.52
Žcm 60 m Tomašovič Michael 06 SK Speed Brno
Žcm 60 m Tsap Matvij 05 VSK Univerzita Brno logo
Žcm 60 m Vacek Lukáš 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm 60 m Vrábel Adam 06 AC Moravská Slavia Brno
Žcm 60 m Žítek Jindřich 06 SK Speed Brno
Žcm 300 m cabaj jan 06 SK Speed Brno
Žcm 300 m Hanek Štěpán 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 43.69
Žcm 300 m Holík Vít 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 300 m Jedlička Jonáš 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žcm 300 m Kroupa Ondřej 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm 300 m Křivánek Richard 06 Elite Sport Boskovice, z. s. logo
Žcm 300 m Machek David 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm 300 m Plášil Jan 06 SK Speed Brno
Žcm 300 m Sedláček Jiří 06 VSK Univerzita Brno logo
Žcm 300 m Sedlecký Martin 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 45.58
Žcm 300 m Tomašovič Michael 06 SK Speed Brno
Žcm 300 m Žítek Jindřich 06 SK Speed Brno
Žcm 800 m Andrýsek Jan 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm 800 m Bok Lukáš 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm 800 m Brcko Teodor 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm 800 m Budín Ondřej 05 TJ Znojmo, z.s. logo 2:11.20
Žcm 800 m Hyánek Pavel 06 SK Speed Brno, spolek
Žcm 800 m Křivánek Matěj 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 800 m Machala Dominik 06 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žcm 800 m Neugebauer Adam 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 800 m Plášil Jan 06 SK Speed Brno
Žcm 800 m Žítek Jindřich 06 SK Speed Brno
Žcm 60 m př. Brcko Teodor 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm 60 m př. Hamšík Václav 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 10.50
Žcm 60 m př. Hrubý Marek 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm 60 m př. Jedlička Jonáš 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo 13.32
Žcm 60 m př. Kuna Marek 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm 60 m př. Vacek Lukáš 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm výška Hrubý Marek 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm výška Kuna Marek 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm výška Sedláček Jiří 06 VSK Univerzita Brno logo
Žcm dálka Brcko Teodor 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm dálka cabaj jan 06 SK Speed Brno
Žcm dálka Donneberger Jan 05 Orel Vyškov logo
Žcm dálka Fiala Jan 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm dálka Hamšík Václav 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 4.46
Žcm dálka Hanek Štěpán 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek
Žcm dálka Hyánek Pavel 06 SK Speed Brno, spolek
Žcm dálka Jedlička Jonáš 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo 3.61
Žcm dálka Kroupa Ondřej 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm dálka Křivánek Richard 06 Elite Sport Boskovice, z. s. logo
Žcm dálka Kuna Marek 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm dálka Kyzlink Richard 06 ASK Blansko
Žcm dálka Machala Dominik 06 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žcm dálka Machek David 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm dálka Mífek Filip 06 BYAC Brno 03.72
Žcm dálka Neugebauer Adam 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm dálka Paulík Štěpán 06 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žcm dálka Plášil Jan 06 SK Speed Brno
Žcm dálka Sedláček Jiří 06 VSK Univerzita Brno logo
Žcm dálka Sedlecký Martin 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.26
Žcm dálka Sladkovský Jan 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm dálka Španěl Radovan 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Žcm dálka Tachovský Jáchym 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 3.71
Žcm dálka Tomašovič Michael 06 SK Speed Brno
Žcm dálka Tsap Matvij 05 VSK Univerzita Brno logo
Žcm dálka Vacek Lukáš 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žcm dálka Vrábel Adam 06 AC Moravská Slavia Brno
Žcm dálka Žítek Jindřich 06 SK Speed Brno
Žcm koule 2kg Holík Vít 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm koule 2kg Pavlíček Marek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm koule 3kg Andrýsek Jan 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm koule 3kg Bok Lukáš 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm koule 3kg Fiala Jan 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm koule 3kg Hrubý Marek 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žcm koule 3kg Paulík Štěpán 06 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žcm koule 3kg Sedláček Jiří 06 VSK Univerzita Brno logo
Žcm koule 3kg Tachovský Jáchym 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žcm 30 m Kyzlink Richard 06 ASK Blansko
Žcm 30 m Kyzlink Richard 06 ASK Blansko
Žcm 30 m Španěl Radovan 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Žky 60 m Blažková Hana 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. logo 08.00
Žky 60 m Floriánová Kristýna 03 SK Speed Brno, spolek logo 08.48
Žky 60 m Floriánová Kristýna 03 SK Speed Brno
Žky 60 m Gorani Anita 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.98
Žky 60 m Hartmannová Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.95
Žky 60 m Hercogová Magdaléna 04 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky 60 m Herdová Zdeňka 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žky 60 m Holešinská Iveta 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 08.57
Žky 60 m Hudečková Barbora 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.54
Žky 60 m Jánošíková Adéla 04 ASK Blansko logo
Žky 60 m Janů Tereza 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 60 m Jelínková Barbora 03 AK Kuřim 08.76
Žky 60 m Jeřábková Eliška 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 60 m Juřenčáková Michaela 04 SK Speed Brno, spolek logo 08.45
Žky 60 m Karasová Nikol 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.25
Žky 60 m Kubíčková Anna 04 SK Speed Brno
Žky 60 m Kučerová Radka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.59
Žky 60 m Kulheimová Daniela 04 SK Speed Brno, spolek logo
Žky 60 m Lorenzová Monika 04 TJ Sokol Přísnotice 08.76
Žky 60 m Navrátilová Nela 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 60 m Navrátilová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 60 m Navrátilová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno
Žky 60 m Nováková Natálie 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 08.91
Žky 60 m Pavlíková Patricie 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 60 m Pernicová Nela 03 JAC Brno logo
Žky 60 m Pokorná Barbora 04 SK Speed Brno, spolek logo 08.75
Žky 60 m Remešová Eva 04 Atletika Jihlava
Žky 60 m Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 60 m Rubášová Beáta 03 TJ Sokol Přísnotice 08.86
Žky 60 m Siegelová Vladislava 04 AC Moravská Slavia Brno
Žky 60 m Skopalová Kristýna 03 SK Speed Brno, spolek logo
Žky 60 m Sommerová Denisa 04 TJ Sokol Přísnotice 09.02
Žky 60 m Soukalová Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.52
Žky 60 m Stehlíková Tereza 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 60 m Stejskalová Tereza 03 SK Speed Brno, spolek logo 08.52
Žky 60 m Ševčíková Tereza 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 60 m Trojancová Iveta 03 Orel Vyškov logo
Žky 60 m Vajnrajchová Kamila 04 JAC Brno
Žky 60 m Vinklerová Sarah 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 60 m Volejníková Sára 03 SK Speed Brno
Žky 60 m Vrátná Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 60 m Zádrapová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 09.28
Žky 60 m Zukalová Anežka 03 ASK Blansko logo
Žky 60 m Žďárková Alena 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 300 m Andrýsková Veronika 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 300 m Furchová Natálie 03 TJ Sokol Přísnotice 42.09
Žky 300 m Galburová Martina 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky 300 m Holešinská Iveta 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 44.71
Žky 300 m Hudečková Barbora 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 43.08
Žky 300 m Janů Tereza 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 300 m Juřenčáková Michaela 04 SK Speed Brno, spolek logo 44.68
Žky 300 m Karasová Nikol 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 52.90
Žky 300 m Kulheimová Daniela 04 SK Speed Brno, spolek logo
Žky 300 m Lorenzová Monika 04 TJ Sokol Přísnotice 49.17
Žky 300 m Navrátilová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 300 m Pokorná Barbora 04 SK Speed Brno, spolek logo 45.90
Žky 300 m Remešová Eva 04 Atletika Jihlava
Žky 300 m Rubášová Beáta 03 TJ Sokol Přísnotice 47.86
Žky 300 m Smejkalová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 300 m Sommerová Denisa 04 TJ Sokol Přísnotice 49.45
Žky 300 m Štoudková Pavla 03 ASK Blansko logo
Žky 300 m Štůsková Lucie 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 47.15
Žky 300 m Tobiášová Lucie 04 Elite Sport Boskovice, z. s. logo
Žky 300 m Trojancová Iveta 03 Orel Vyškov logo
Žky 300 m Vališová Elen 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Žky 300 m Veselá Aneta 03 Orel Vyškov logo
Žky 300 m Vinklerová Sarah 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 300 m Vrátná Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 300 m Zádrapová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 53.00
Žky 300 m Žďárková Alena 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 800 m Furchová Natálie 03 TJ Sokol Přísnotice 2:17.44
Žky 800 m Hájková Klára 04 TJ Sokol Přísnotice 2:47.95
Žky 800 m Kulheimová Daniela 04 SK Speed Brno, spolek logo
Žky 800 m Navrátilová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno
Žky 800 m Navrátilová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 800 m Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 800 m Ruttkayová Jana 03 SK Speed Brno, spolek logo
Žky 800 m Ruttkayová Martina 03 SK Speed Brno, spolek logo
Žky 800 m Sedláková Zuzana 03 TJ Znojmo, z.s. logo 2:53.4
Žky 800 m Schmid Katharina 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 800 m Skoumalová Anežka 03 TJ Znojmo, z.s. logo 2:39.0
Žky 800 m Smejkalová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky 800 m Škařoupková Michaela 04 Orel Vyškov logo
Žky 800 m Štoudková Pavla 03 ASK Blansko logo
Žky 800 m Štůsková Lucie 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:40.09
Žky 800 m Trojancová Iveta 03 Orel Vyškov logo 2:45.89
Žky 800 m Zádrapová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:30.94
Žky 60 m př. Čamlíková Pavla 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 12.29
Žky 100 m př. Andrýsková Veronika 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 100 m př. Červená Eliška 04 TJ Svitavy, z. s. logo
Žky 100 m př. Galburová Martina 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky 100 m př. Halasová Anna 03 Orel Vyškov logo
Žky 100 m př. Hercogová Magdaléna 04 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky 100 m př. Jánošíková Adéla 04 ASK Blansko logo
Žky 100 m př. Klementová Klára 04 JAC Brno logo 15.21
Žky 100 m př. Klinkovská Kateřina 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 100 m př. Maděřičová Romana 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky 100 m př. Navrátilová Nela 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 100 m př. Pavlíková Patricie 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky 100 m př. Salčáková Dominika 04 JAC Brno logo
Žky 100 m př. Skoumalová Michaela 03 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žky 100 m př. Stehlíková Adéla 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky 100 m př. Tobiášová Lucie 04 Elite Sport Boskovice, z. s. logo
Žky 100 m př. Vrbová Marie 04 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky 100 m př. Zukalová Anežka 03 ASK Blansko logo
Žky výška Andrýsková Veronika 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky výška Čamlíková Pavla 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 1.48
Žky výška Červená Eliška 04 TJ Svitavy, z. s. logo 1.68
Žky výška Halasová Anna 03 Orel Vyškov logo 1.40
Žky výška Jelínková Barbora 03 AK Kuřim 01.32
Žky výška Jeřábková Eliška 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky výška Klementová Klára 04 JAC Brno logo 1.61
Žky výška Klinkovská Kateřina 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky výška Kurachová Marta 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky výška Maděřičová Romana 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky výška Skoumalová Michaela 03 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žky výška Stehlíková Adéla 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky dálka Blažková Hana 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. logo 4.80
Žky dálka Červená Eliška 04 TJ Svitavy, z. s. logo 5.45
Žky dálka Floriánová Kristýna 03 SK Speed Brno
Žky dálka Galburová Martina 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky dálka Gorani Anita 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.70
Žky dálka Holešinská Iveta 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek
Žky dálka Hudečková Barbora 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky dálka Janů Tereza 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky dálka Jelínková Barbora 03 AK Kuřim 04.08
Žky dálka Klementová Klára 04 JAC Brno logo 4.70
Žky dálka Kubíčková Anna 04 SK Speed Brno
Žky dálka Kučerová Radka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 4.88
Žky dálka Lorenzová Monika 04 TJ Sokol Přísnotice 4.15
Žky dálka Maděřičová Romana 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky dálka Navrátilová Nela 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky dálka Nováková Natálie 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo 4.23
Žky dálka Pavlíková Patricie 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky dálka Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky dálka Rubášová Beáta 03 TJ Sokol Přísnotice 4.09
Žky dálka Salčáková Dominika 04 JAC Brno logo
Žky dálka Siegelová Vladislava 04 AC Moravská Slavia Brno
Žky dálka Skopalová Kristýna 03 SK Speed Brno, spolek logo
Žky dálka Sommerová Denisa 04 TJ Sokol Přísnotice 4.32
Žky dálka Soukalová Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.55
Žky dálka Stehlíková Adéla 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky dálka Stejskalová Tereza 03 SK Speed Brno, spolek logo 4.30
Žky dálka Ševčíková Tereza 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky dálka Trojancová Iveta 03 Orel Vyškov logo
Žky dálka Vališová Elen 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Žky dálka Veselá Aneta 03 Orel Vyškov logo
Žky dálka Vinklerová Sarah 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky dálka Vrbová Marie 04 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky koule 3kg Gorani Anita 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 08.41
Žky koule 3kg Halasová Anna 03 Orel Vyškov logo 06.60
Žky koule 3kg Hartmannová Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky koule 3kg Herdová Zdeňka 04 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žky koule 3kg Kurachová Marta 03 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky koule 3kg Paczková Kateřina 04 SK Speed Brno, spolek logo
Žky koule 3kg Pernicová Nela 03 JAC Brno logo
Žky koule 3kg Račanská Tereza 04 Orel Vyškov logo
Žky koule 3kg Remešová Eva 04 Atletika Jihlava
Žky koule 3kg Schmid Katharina 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žky koule 3kg Skoumalová Michaela 03 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žky koule 3kg Soukalová Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.74
Žky koule 3kg Stehlíková Tereza 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky koule 3kg Šamalíková Agáta 04 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky koule 3kg Šujanová Barbora 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žky koule 3kg Vališová Elen 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Žky koule 3kg Veselá Aneta 03 Orel Vyškov logo
Žky koule 3kg Vrbová Marie 04 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žky koule 3kg Zukalová Anežka 03 ASK Blansko logo
Žky chůze 3000m Račanská Tereza 04 Orel Vyškov logo
Žky chůze 3000m Škařoupková Michaela 04 Orel Vyškov logo
Žky chůze 3000m Uvírová Vivien 03 Atletika Poruba z.s. logo
Žky 30 m Vališová Elen 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Žky 30 m Vališová Elen 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Žkm 60 m Bezdíčková Dominika 06 ASK Blansko logo
Žkm 60 m Blažková Petra 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm 60 m Böhmová Veronika 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm 60 m Brázdová Eliška 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm 60 m Červená Veronika 06 TJ Svitavy, z. s. logo 08.90
Žkm 60 m Červinková Adéla 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm 60 m Dančáková Viola 05 SK Speed Brno 09.69
Žkm 60 m Dobrovská Lucie 06 ASK Blansko logo
Žkm 60 m Dospíšilová Nikol 06 AC Moravská Slavia Brno
Žkm 60 m Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.88
Žkm 60 m Fojtíčková Alena 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm 60 m Fojtíková Lucie 05 SK Speed Brno
Žkm 60 m Fučíková Eliška 06 Atletický klub Kuřim, z.s. logo 09.68
Žkm 60 m Jakusidisová Veronika 05 ASK Blansko logo
Žkm 60 m Jandáková Leona 06 ASK Blansko logo
Žkm 60 m Jeřábková Aneta 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm 60 m Juríková Lucia 06 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm 60 m Kadrmasová Ellen 06 ASK Blansko logo
Žkm 60 m Kachlířová Julie 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm 60 m Klementová Luisa 06 ACTIVITY Lanškroun (A) logo 08.75
Žkm 60 m Konečná Eliška 05 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žkm 60 m Krejčiříková Karin 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm 60 m Křížová Viktorie 06 Elite Sport Boskovice, z. s. logo
Žkm 60 m Kubíková Sára 05 ASK Blansko
Žkm 60 m Kulheimová Markéta 05 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm 60 m Kynčlová Antonie 06 SK Speed Brno
Žkm 60 m Kyprová Klára 06 SK Speed Brno
Žkm 60 m Leitnerová Jana 05 SK Speed Brno
Žkm 60 m Leitnerová Markéta 06 SK Speed Brno
Žkm 60 m Máčková Amálie 06 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žkm 60 m Mašková Markéta 05 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm 60 m Nedbálková Sára 05 SK Speed Brno
Žkm 60 m Novohradská Veronika 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm 60 m Pivníčková Kateřina 06 AC Moravská Slavia Brno
Žkm 60 m Poláčková Natálie 06 ASK Blansko logo
Žkm 60 m Richterová Tereza 05 SK Speed Brno
Žkm 60 m Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 09.30
Žkm 60 m Stejskalová Tína 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žkm 60 m Stupková Dana 06 AC Moravská Slavia Brno
Žkm 60 m Svobodová Viktorie 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm 60 m Sýkorová Kristýna 05 SK Speed Brno
Žkm 60 m Šanderová Karolína 06 AC Moravská Slavia Brno
Žkm 60 m Šebková Kateřina 05 ASK Blansko logo
Žkm 60 m Štěpánková Emma 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Žkm 60 m Tichá Julie 05 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm 60 m Tkáčová Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 08.46
Žkm 60 m Trgová Viktória (SVK) 06 Kryha Bratislava 08.76
Žkm 60 m Tylová Veronika 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žkm 60 m Vacková Veronika 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 09.10
Žkm 60 m Vitoslavská Vendula 06 SK Speed Brno, spolek
Žkm 60 m Vuová Nikol 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 10.29
Žkm 60 m Zemčíková Vendula 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm 60 m Žáková Andrea 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo 09.19
Žkm 80 m Richterová Tereza 05 Speed Brno
Žkm 100 m Richterová Tereza 05 Speed Brno
Žkm 300 m Böhmová Veronika 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm 300 m Brázdová Eliška 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm 300 m Červená Veronika 06 TJ Svitavy, z. s. logo 54.12
Žkm 300 m Dančáková Viola 05 SK Speed Brno
Žkm 300 m Fojtíčková Alena 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm 300 m Fojtíková Lucie 05 SK Speed Brno
Žkm 300 m Fučíková Eliška 06 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žkm 300 m Hudečková Lucie 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 47.53
Žkm 300 m Jakusidisová Veronika 05 ASK Blansko logo
Žkm 300 m Juríková Lucia 06 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm 300 m Klementová Luisa 06 ACTIVITY Lanškroun (A) logo 49.52
Žkm 300 m Kubíková Sára 05 ASK Blansko
Žkm 300 m Kulheimová Markéta 05 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm 300 m Mádrová Magdalena 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm 300 m Poláčková Natálie 06 ASK Blansko logo
Žkm 300 m Richterová Tereza 05 SK Speed Brno
Žkm 300 m Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 48.50
Žkm 300 m Šebková Kateřina 05 ASK Blansko logo
Žkm 300 m Štěpánková Emma 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Žkm 300 m Tešnarová Nikola 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 300 m Tichá Julie 05 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm 300 m Trgová Viktória (SVK) 06 Kryha Bratislava 45.88
Žkm 300 m Trojanová Vendula 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 300 m Vacková Veronika 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 48.50
Žkm 300 m Žáková Andrea 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žkm 400 m Richterová Tereza 05 Speed Brno
Žkm 800 m Bezdíčková Dominika 06 ASK Blansko logo
Žkm 800 m Bílková Anna 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 800 m Dobrovská Lucie 06 ASK Blansko logo
Žkm 800 m Grossová Kamila 06 SK Speed Brno
Žkm 800 m Hudečková Lucie 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2:32.56
Žkm 800 m Kachlířová Julie 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm 800 m Křížová Viktorie 06 Elite Sport Boskovice, z. s. logo
Žkm 800 m Křížová Viktorie 05 AK Rosice
Žkm 800 m Kulheimová Markéta 05 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm 800 m Kyprová Klára 06 SK Speed Brno
Žkm 800 m Máčková Amálie 06 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žkm 800 m Richterová Tereza 05 Speed Brno
Žkm 800 m Stejskalová Tína 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žkm 800 m Stupková Dana 06 AC Moravská Slavia Brno
Žkm 800 m Trojanová Vendula 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm 1000 m Adamovičová Viktória (SVK) 05 Atletický klub Bojničky 05.55
Žkm 60 m př. Andělová Agáta 06 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm 60 m př. Bohdálková Marie 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm 60 m př. Jandáková Leona 06 ASK Blansko logo
Žkm 60 m př. Jeřábková Aneta 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm 60 m př. Kraisová Anežka 05 Orel Vyškov logo
Žkm 60 m př. Krejčiříková Karin 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm 60 m př. Křížová Zuzana 05 Orel Vyškov logo
Žkm 60 m př. Petrásková Tereza 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm 60 m př. Šilerová Monika 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm 60 m př. Tkáčová Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 10.14
Žkm výška Andělová Agáta 06 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm výška Bezdíčková Dominika 06 ASK Blansko logo
Žkm výška Blažková Petra 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm výška Bohdálková Marie 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm výška Červinková Adéla 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm výška Jakusidisová Veronika 05 ASK Blansko logo
Žkm výška Jeřábková Aneta 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm výška Krejčiříková Karin 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm výška Petrásková Tereza 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm výška Poláčková Natálie 06 ASK Blansko logo
Žkm výška Racková Amálie 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 1.14
Žkm výška Svobodová Viktorie 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm výška Šilerová Monika 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm výška Tešnarová Nikola 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm výška Tkáčová Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 1.52
Žkm výška Tkáčová Adéla 05 AK EZ Kopřivnice 01.52
Žkm výška Trojanová Vendula 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm výška Tylová Veronika 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žkm výška Zemčíková Vendula 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm dálka Andělová Agáta 06 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm dálka Bílková Anna 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm dálka Böhmová Veronika 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm dálka Brázdová Eliška 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm dálka Červená Veronika 06 TJ Svitavy, z. s. logo 4.25
Žkm dálka Červinková Adéla 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm dálka Dančáková Viola 05 SK Speed Brno
Žkm dálka Dobrovská Lucie 06 ASK Blansko logo
Žkm dálka Dospíšilová Nikol 06 AC Moravská Slavia Brno
Žkm dálka Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 4.83
Žkm dálka Fojtíčková Alena 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm dálka Fučíková Eliška 06 Atletický klub Kuřim, z.s. logo 3.74
Žkm dálka Grossová Kamila 06 SK Speed Brno
Žkm dálka Hudečková Lucie 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 3.89
Žkm dálka Jandáková Leona 06 ASK Blansko logo
Žkm dálka Juríková Lucia 06 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm dálka Kadrmasová Ellen 06 ASK Blansko logo
Žkm dálka Klementová Luisa 06 ACTIVITY Lanškroun (A) logo 4.35
Žkm dálka Konečná Eliška 05 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žkm dálka Konečná Nela 06 SK Speed Brno
Žkm dálka Křížová Viktorie 06 Elite Sport Boskovice, z. s. logo
Žkm dálka Kynčlová Antonie 06 SK Speed Brno
Žkm dálka Kynčlová Františka 06 SK Speed Brno
Žkm dálka Kyprová Klára 06 SK Speed Brno
Žkm dálka Leitnerová Jana 05 SK Speed Brno
Žkm dálka Leitnerová Markéta 06 SK Speed Brno
Žkm dálka Máčková Amálie 06 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žkm dálka Mašková Markéta 05 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm dálka Nedbálková Sára 05 SK Speed Brno
Žkm dálka Novohradská Veronika 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm dálka Racková Amálie 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 3.02
Žkm dálka Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek
Žkm dálka Stejskalová Tína 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žkm dálka Stupková Dana 06 AC Moravská Slavia Brno
Žkm dálka Svobodová Viktorie 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm dálka Sýkorová Kristýna 05 SK Speed Brno
Žkm dálka Šanderová Karolína 06 AC Moravská Slavia Brno
Žkm dálka Šilerová Monika 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
Žkm dálka Štěpánková Emma 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek
Žkm dálka Tešnarová Nikola 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm dálka Tichá Julie 05 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm dálka Trojanová Vendula 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo
Žkm dálka Vacková Veronika 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek
Žkm dálka Vitoslavská Vendula 06 SK Speed Brno, spolek
Žkm dálka Vuová Nikol 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo 2.96
Žkm dálka Zemčíková Vendula 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm dálka Žáková Andrea 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo 3.64
Žkm koule 2kg Brázdová Eliška 06 SK Speed Brno, spolek logo
Žkm koule 2kg Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo 07.95
Žkm koule 2kg Kadrmasová Ellen 06 ASK Blansko logo
Žkm koule 2kg Konečná Eliška 05 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
Žkm koule 2kg Mašková Markéta 05 AK Olymp Brno, spolek logo
Žkm koule 2kg Petrásková Tereza 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm koule 2kg Pivníčková Kateřina 06 AC Moravská Slavia Brno
Žkm koule 2kg Tylová Veronika 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Žkm chůze 1000m Bohdálková Marie 05 TJ Lokomotiva Břeclav logo
Žkm chůze 1000m Cvečková Kristína (SVK) 05 MŠK Borský Mikuláš
Žkm chůze 1000m Gazárková Mária (SVK) 05 MŠK Borský Mikuláš
Žkm chůze 1000m Kraisová Anežka 05 Orel Vyškov logo
Žkm chůze 1000m Křížová Zuzana 05 Orel Vyškov logo
Žkm chůze 10000m Adamovičova Viktoria (SVK) 05 Atleticky klub Bojničky 05.55
EleHm 60 m Adámek Daniel 09 AC MS Brno
EleHm 60 m Adámek Daniel 09 ZŠ Bosonožská
EleHm 60 m Baďura Tomáš 09 SK TROPS Brno
EleHm 60 m Balák Filip 09 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleHm 60 m Bednář Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm 60 m Bouzek Petr 10 AC Moravská Slavia Brno
EleHm 60 m Burian Jakub 09 Atletika Slavkov u Brna
EleHm 60 m Čapek Matyáš 09 Orel Vyškov logo 10.06
EleHm 60 m Čižmár Adam 11 Atletika Slavkov u Brna
EleHm 60 m Drlík Vojtěch 09 SK Speed Brno
EleHm 60 m Dufek Šimon 13 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleHm 60 m Dvořák Štěpán 09 SK Speed Brno
EleHm 60 m Ellinger Šimon 09 ASK Blansko
EleHm 60 m Esender David 10 AC Moravská Slavia Brno
EleHm 60 m Friedmann Robin 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleHm 60 m Frolík jiří 09 SK Speed
EleHm 60 m Gregor Daniel 11 AC Moravská Slávia Brno
EleHm 60 m Holeček Jan 10 -
EleHm 60 m Holý Lukáš 09 SK Speed Brno
EleHm 60 m Holý Martin 12 SK Speed Brno
EleHm 60 m Holý Šimon 11 žádný
EleHm 60 m Hrňa Lukáš 10 Atletika Slavkov u Brna
EleHm 60 m Jandek Robin 10 AC MS Brno
EleHm 60 m Janech Adam 12 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleHm 60 m Kocourek Jakub 10 ZŠ Hudcova/AC MS Brno
EleHm 60 m Konečný Adam 10 Atletika Slavkov
EleHm 60 m Kopecký Josef 09 SK TROPS Brno
EleHm 60 m Koutný Michal 11 SK TROPS Brno
EleHm 60 m Kratochvíl Lukáš 11 SK Speed Brno
EleHm 60 m Krňávek Vojtěch 09 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleHm 60 m Kroupa Jakub 09 AC Moravská Slavia Brno
EleHm 60 m Kroupa Jan 09 AC Moravská Slavia Brno
EleHm 60 m Kubánek Pavel 09 SK TROPS Brno
EleHm 60 m Kudera Štěpán 13 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleHm 60 m Lang Mikuláš 09 AC Moravská Slavia Brno
EleHm 60 m Lichka Radek 10 AC MS Brno
EleHm 60 m Novák David 10 AC Moravská Slávia Brno
EleHm 60 m Ondráček Tomáš 11 AC Moravská Slavia Brno
EleHm 60 m Orbes Filip 11 TJ Jiskra Otrokovice
EleHm 60 m Partyka David 09 AC Moravská Slavia Brno
EleHm 60 m Pehal Zbyněk 18 Brno
EleHm 60 m Pešek Jan 10 SK Speed Brno
EleHm 60 m Pohlodek Oskar 10 SK TROPS Brno
EleHm 60 m Provazník Rafael 09 Orel Vyškov
EleHm 60 m Půža Richard 10 VSK Univerzita Brno 2
EleHm 60 m Rujzl Jakub 10 SK Speed Brno
EleHm 60 m Rumlena Václav 10 SK Speed Brno
EleHm 60 m Růžička Matyáš 09 AC Moravská Slavia
EleHm 60 m Řmot Jan 09 SK TROPS Brno
EleHm 60 m Sanuel Hrdý 09 TJ Oslavany
EleHm 60 m Sapák Matyáš 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleHm 60 m Stojan Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm 60 m Svoboda Sťěpán 12 AC Moravská Slavia
EleHm 60 m Šilar Kryštof 10 SK TROPS Brno
EleHm 60 m Šivec Marek 09 SK TROPS Brno
EleHm 60 m Šmahel Jakub 09  SK Speed Brno
EleHm 60 m Šťastný Martin 09 SK Speed Brno
EleHm 60 m Tejral Matyáš 10 SK Speed Brno
EleHm 60 m Toman Matyáš 09 AC Moravská Slavia
EleHm 60 m Umlášek Marek 11 SK Speed Brno
EleHm 60 m Vrbka Jan 11 ZŠ Kotlářská
EleHm 60 m Wandrol Šimon 10 SK Speed Brno
EleHm 60 m Wiedner Oliver 10 AC Moravská Slavia Brno
EleHm 60 m Winzor Max 09 SK TROPS Brno
EleHm 60 m Zwettler Otto 09 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleHm 60 m Žoch Alexandr 10 AC Moravská Slavia Brno
EleHm 600 m Adamek Daniel 09 AC MS Brno
EleHm 600 m Adámek Daniel 09 ZŠ Bosonožská
EleHm 600 m Drlík Vojtěch 09 SK Speed Brno
EleHm 600 m Dvořák Štěpán 09 SK Speed Brno
EleHm 600 m Ellinger Šimon 09 ASK Blansko
EleHm 600 m Friedmann Robin 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleHm 600 m Frolík Jiří 09 SK Speed
EleHm 600 m Gregor Daniel 11 AC Moravská Slávia Brno
EleHm 600 m Holeček Tomáš 10 -
EleHm 600 m Jandek Robin 10 AC MS Brno
EleHm 600 m Kocourek Jakub 10 ZŠ Hudcova/AC MS Brno
EleHm 600 m Konečný Adam 10 Atletika Slavkov
EleHm 600 m Kopecký Josef 09 SK TROPS Brno
EleHm 600 m Koutný Michal 11 SK TROPS Brno
EleHm 600 m Lang Mikuláš 09 AC MS Brno
EleHm 600 m Lang Mikuláš 09 AC Moravská Slavia Brno
EleHm 600 m Novák David 10 AC Moravská Slávia Brno
EleHm 600 m Ondráček Tomáš 11 AC Moravská Slavia Brno
EleHm 600 m Orbes Filip 11 TJ Jiskra Otrokovice
EleHm 600 m Ošmera Tomáš 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleHm 600 m Provazník Rafael 09 Orel Vyškov
EleHm 600 m Růžička Matyáš 09 AC Moravská Slavia
EleHm 600 m Růžička Matyáš 09 AC MS Brno
EleHm 600 m Sapák Matyáš 10 AC MS Brno
EleHm 600 m Sapák Matyáš 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleHm 600 m Stojan Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm 600 m Šivec Marek 09 SK TROPS Brno
EleHm 600 m Šmahel Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm 600 m Šmahel Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm 600 m Šmahel Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm 600 m Šmahel Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm 600 m Šmahel Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm 600 m Šmahel Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm 600 m Šmahel Jakub 09  SK Speed Brno
EleHm 600 m Toman Matyáš 09 AC Moravská Slavia
EleHm 600 m Umlášek Marek 11 SK Speed Brno
EleHm 600 m Vašut Tadeáš 10 AC MS Brno
EleHm 600 m Verner Roman 10 SK TROPS Brno
EleHm 600 m Vrbka Jan 11 ZŠ Kotlářská
EleHm 600 m Zwettler Oto 09 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleHm dálka Adámek Daniel 09 AC MS Brno
EleHm dálka Baďura Tomáš 09 SK TROPS Brno
EleHm dálka Balák Filip 09 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleHm dálka Bednář Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm dálka Bouzek Petr 10 AC Moravská Slavia Brno
EleHm dálka Burian Jakub 09 Atletika Slavkov u Brna
EleHm dálka Čapek Matyáš 09 Orel Vyškov logo
EleHm dálka Čumpelík Lukáš 18 Brno
EleHm dálka Čumpelík Lukáš 18 Brno
EleHm dálka Čumpelík Lukáš 18 Brno
EleHm dálka Dufek Šimon 13 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleHm dálka Dvořák Štěpán 09 SK Speed Brno
EleHm dálka Ellinger Šimon 09 ASK Blansko
EleHm dálka Esender David 10 AC Moravská Slavia Brno
EleHm dálka Friedmann Robin 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleHm dálka Gregor Daniel 11 AC Moravská Slávia Brno
EleHm dálka Holeček Tomáš 10 -
EleHm dálka Holý Lukáš 09 SK Speed Brno
EleHm dálka Holý Martin 12 SK Speed Brno
EleHm dálka Hrdý Samuel 09 TJ Oslavany
EleHm dálka Hrňa Lukáš 10 Atletika Slavkov u Brna
EleHm dálka Jandek Robin 10 AC MS rno
EleHm dálka Janech Adam 12 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleHm dálka Kocourek Jakub 10 ZŠ Hudcova/AC MS Brno
EleHm dálka Konečný Adam 10 Atletika Slavkov
EleHm dálka Koutný Michal 11 SK TROPS Brno
EleHm dálka Krňávek Vojtěch 09 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleHm dálka Kroupa Jakub 09 AC Moravská Slavia Brno
EleHm dálka Kroupa Jan 09 AC Moravská Slavia Brno
EleHm dálka Kubánek Pavel 09 SK TROPS Brno
EleHm dálka Kudera Štěpán 13 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleHm dálka Lang Mikuláš 09 AC Moravská Slavia Brno
EleHm dálka Lang Mikuláš 09 AC MS Brno
EleHm dálka Lichka Radek 10 AC MS Brno
EleHm dálka Novák David 10 AC Moravská Slávia Brno
EleHm dálka Ondráček Tomáš 11 AC Moravská Slavia Brno
EleHm dálka Orbes Filip 11 TJ Jiskra Otrokovice
EleHm dálka Ošmera Tomáš 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleHm dálka Partyka David 09 AC Moravská Slavia Brno
EleHm dálka Pehal Zbyněk 18 Brno
EleHm dálka Pehal Zbyněk 18 Brno
EleHm dálka Pešek Jan 10 SK Speed Brno
EleHm dálka Provazník Rafael 09 Orel Vyškov
EleHm dálka Půža Richard 10 VSK technika Brno
EleHm dálka Rujzl Jakub 10 SK Speed Brno
EleHm dálka Rumlena Václav 10 SK Speed Brno
EleHm dálka Růžička Matyáš 09 AC Moravská Slavia
EleHm dálka Řmot Jan 09 SK TROPS Brno
EleHm dálka Sapák Matyáš 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleHm dálka Stojan Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm dálka Svoboda Sťěpán 12 AC Moravská Slavia
EleHm dálka Šilar Kryštof 10 SK TROPS Brno
EleHm dálka ŠPIČKA DAVID 09 ZŠ JUNGMANNOVA,KUŘIM
EleHm dálka Tejral Matyáš 10 SK Speed Brno
EleHm dálka Toman Matyáš 09 AC Moravská Slavia
EleHm dálka Umlášek Marek 11 SK Speed Brno
EleHm dálka Verner Roman 10 SK TROPS Brno
EleHm dálka Vrbka Jan 11 ZŠ Kotlářská
EleHm dálka Wandrol Šimon 10 SK Speed Brno
EleHm dálka Wiedner Oliver 09 AC Moravská Slavia Brno
EleHm dálka Zwettler Otto 09 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleHm dálka Žoch Alexandr 10 AC Moravská Slavia Brno
EleHm koule 2kg Pehal Zbyněk 18 Brno
EleHm koule 2kg Pehal Zbyněk 18 Brno
EleHm plný míč 1kg Adámek Daniel 09 ZŠ Bosonožská
EleHm plný míč 1kg Baďura Tomáš 09 SK TROPS Brno
EleHm plný míč 1kg Balák Filip 09 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleHm plný míč 1kg Burian Jakub 09 Atletika Slavkov u Brna
EleHm plný míč 1kg Čapek Matyáš 09 Orel Vyškov logo
EleHm plný míč 1kg Čižmár Adam 11 Atletika Slavkov u Brna
EleHm plný míč 1kg Dufek Šimon 13 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleHm plný míč 1kg Dvořák Štěpán 09 SK Speed Brno
EleHm plný míč 1kg Friedmann Robin 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleHm plný míč 1kg Hrdý Samuel 09 TJ Oslavany
EleHm plný míč 1kg Hrňa Lukáš 10 Atletika Slavkov u Brna
EleHm plný míč 1kg Kocourek Jakub 10 ZŠ Hudcova/AC MS Brno
EleHm plný míč 1kg Kopecký Josef 09 SK TROPS Brno
EleHm plný míč 1kg Kratochvíl Lukáš 11 SK Speed Brno
EleHm plný míč 1kg Krňávek Vojtěch 09 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleHm plný míč 1kg Kudla Štěpán 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.
EleHm plný míč 1kg Ondráček Tomáš 11 AC Moravská Slávia Brno
EleHm plný míč 1kg Ošmera Tomáš 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleHm plný míč 1kg Půža Richard 10 VSK Univerzita Brno 2
EleHm plný míč 1kg Růžička Matyáš 09 AC Moravská Slavia
EleHm plný míč 1kg Řmot Jan 09 SK TROPS Brno
EleHm plný míč 1kg Stojan Jakub 09 SK Speed Brno
EleHm plný míč 1kg Svoboda Sťěpán 12 AC Moravská Slavia
EleHm plný míč 1kg Šilar Kryštof 10 SK TROPS Brno
EleHm plný míč 1kg ŠPIČKA DAVID 09 ZŠ JUNGMANNOVA,KUŘIM
EleHm plný míč 1kg Tejral Matyáš 10 SK Speed Brno
EleHm plný míč 1kg Toman Matyáš 09 AC Moravská Slavia
EleHm plný míč 1kg Umlášek Marek 11 SK Speed Brno
EleHm plný míč 1kg Wandrol Šimon 10 SK Speed Brno
EleHm plný míč 1kg Winzor Max 09 SK TROPS Brno
EleHm plný míč 2kg Adámek Daniel 09 AC MS Brno
EleHm plný míč 2kg Jandek Robin 10 AC MS Brno
EleHm plný míč 2kg Lang Mikuláš 09 AC MS Brno
EleHm plný míč 2kg Lichka Radek 10 AC MS Brno
EleHm čtyřboj Provazník Rafael 09 Orel Vyškov
EleHm 30 m Burian Jakub 09 Atletika Slavkov u Brna
EleHm 30 m Frolík Jiří 09 SK Speed
EleHm 30 m Hrdý Samuel 09 TJ Oslavany
EleHm 30 m Krňávek Vojtěch 09 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleH 60 m Augustin Tomáš 07 AK Blansko Dvorská
EleH 60 m Bartoš Ondřej 07 AC Moravská Slávia Brno
EleH 60 m Bartoš Ondřej 07 AC Moravská Slávia Brno
EleH 60 m Boudný Ondřej 08 SK TROPS Brno
EleH 60 m Čumpelík Lukáš 08 Brno 09.26
EleH 60 m Dujka Matěj 08 AC Moravská Slavia Brno
EleH 60 m Ellinger Denis 07 ASK Blansko
EleH 60 m Filka Patrik 07 ASK Blansko logo
EleH 60 m Friedmann Frederik 08 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleH 60 m Grünwalld Martin 07 AK Blansko Dvorská
EleH 60 m Hložek Jiří 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 60 m Hluštík Adam 07 SK Speed Brno
EleH 60 m Horák Tomáš 08 AC Moravská Slavia Brno
EleH 60 m Jedlička Jonáš 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo 10.18
EleH 60 m Kistan David 08 SK Speed
EleH 60 m Kotolan Lukáš 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 60 m Lát Dušan 07 AK Blansko Dvorská
EleH 60 m Marek Jan 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 60 m Medek Lukáš 07 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleH 60 m Minks Petr 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 60 m Nečas Filip 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 60 m Očko Jan 08 SK Speed Brno
EleH 60 m Odehnal Petr 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 60 m Pehal Zbyněk 07 Brno
EleH 60 m Proks Štěpán 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo 10.18
EleH 60 m Provazník Gabriel 07 Orel Vyškov logo
EleH 60 m Přerovský Šimon 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 60 m Rajchl Václav 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleH 60 m Slavík Jan 08 Moravská Slavia
EleH 60 m Stejskal Ondřej 08 ŠAK Židlochovice
EleH 60 m Šerý Štěpán 18 SK Speed Brno 10.30
EleH 60 m Šerý Štěpán 08 SK Speed Brno
EleH 60 m Šíma Ondřej 07 JAC Brno
EleH 60 m Tančinec Jan 08 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleH 60 m Tomášek Martin 08 AK Blansko Dvorská
EleH 60 m Vincenec Oliver 07 Orel Vyškov
EleH 60 m Zatloukal Filip 08 AC Moravská Slavia
EleH 60 m Ženožička Jan 07 SK TROPS Brno
EleH 600 m Augustin Tomáš 07 AK Blansko Dvorská
EleH 600 m Bartoš Ondřej 07 AC Moravská Slávia Brno
EleH 600 m Bernat Jan 08 AC Moravská Slavia
EleH 600 m Boudný Ondřej 08 SK TROPS Brno
EleH 600 m Coufal Radek 08 SK Speed Brno
EleH 600 m Dujka Matěj 08 AC Moravská Slavia Brno
EleH 600 m Ellinger Denis 07 ASK Blansko
EleH 600 m Ešner Arthur 08 SK Speed Brno
EleH 600 m Friedmann Frederik 08 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleH 600 m Grünwalld Martin 07 AK Blansko Dvorská
EleH 600 m Hluštík Adam 07 SK Speed Brno
EleH 600 m Horák Tomáš 08 AC Moravská Slavia Brno
EleH 600 m Hrňa Filip 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 600 m Jedlička Jonáš 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
EleH 600 m Kistan David 08 SK Speed
EleH 600 m Kudla Vít 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 600 m Lát Dušan 07 AK Blansko Dvorská
EleH 600 m Marek Jan 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 600 m Minks Petr 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 600 m Nečas Filip 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 600 m Odehnal Petr 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH 600 m Pevný Kryštof 07 Orel Vyškov
EleH 600 m Provazník Gabriel 07 Orel Vyškov logo
EleH 600 m Slavík Jan 08 Moravská Slavia 2:11,17
EleH 600 m Stejskal Ondřej 08 ŠAK Židlochovice
EleH 600 m Svoboda Gabriel 08 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleH 600 m Šerý Štěpán 18 SK Speed Brno
EleH 600 m Šerý Štěpán 08 SK Speed Brno
EleH 600 m Šíma Ondřej 07 JAC Brno
EleH 600 m Tančinec Jan 08 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleH 600 m Zatloukal Filip 08 AC Moravská Slavia
EleH dálka Augustin Tomáš 07 AK Blansko Dvorská
EleH dálka Bartoš Ondřej 07 AC Moravská Slávia Brno
EleH dálka Bernat Jan 08 AC Moravská Slavia
EleH dálka Boudný Ondřej 08 SK TROPS Brno
EleH dálka Coufal Radek 08 SK Speed Brno
EleH dálka Čumpelík Lukáš 08 Brno
EleH dálka Dujka Matěj 08 AC Moravská Slavia Brno
EleH dálka Ellinger Denis 07 ASK Blansko
EleH dálka Ešner Arthur 08 SK Speed Brno
EleH dálka Filka Patrik 07 ASK Blansko logo
EleH dálka Friedmann Frederik 08 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleH dálka Grünwalld Martin 07 AK Blansko Dvorská
EleH dálka Hložek Jiří 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH dálka Hluštík Adam 07 SK Speed Brno
EleH dálka Horák Tomáš 08 AC Moravská Slavia Brno
EleH dálka Hrňa Filip 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH dálka Jedlička Jonáš 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo 3.61
EleH dálka Kotolan Lukáš 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH dálka Kučera Ondřej 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH dálka Kudla Vít 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH dálka Lát Dušan 07 AK Blansko Dvorská
EleH dálka Marek Jan 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH dálka Medek Lukáš 07 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleH dálka Nečas Filip 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH dálka Novický Nikolas 07 SK Speed Brno
EleH dálka Očko Jan 08 SK Speed Brno
EleH dálka Pehal Zbyněk 07 Brno
EleH dálka Proks Štěpán 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
EleH dálka Provazník Gabriel 07 Orel Vyškov logo
EleH dálka Přerovský Šimon 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH dálka Rajchl Václav 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleH dálka Slavík Jan 08 Moravská Slavia
EleH dálka Stejskal Ondřej 08 ŠAK Židlochovice
EleH dálka Svoboda Gabriel 08 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleH dálka Šerý Štěpán 08 SK Speed Brno
EleH dálka Šerý Štěpán 18 SK Speed Brno 03.28
EleH dálka Šíma Ondřej 07 JAC Brno
EleH dálka Tančinec Jan 08 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleH dálka Tomášek Martin 08 AK Blansko Dvorská
EleH dálka Vincenec Oliver 07 Orel Vyškov
EleH dálka Zatloukal Filip 08 AC Moravská Slavia
EleH dálka Ženožička Jan 07 SK TROPS Brno
EleH koule 2kg Augustin Tomáš 07 AK Blansko Dvorská
EleH koule 2kg Čumpelík Lukáš 08 Brno
EleH koule 2kg Friedmann Frederik 08 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleH koule 2kg Grünwald Martin 07 AK Blansko Dvorská
EleH koule 2kg Hložek Jiří 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH koule 2kg Hrňa Filip 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH koule 2kg Kistan David 08 SK Speed
EleH koule 2kg Kotolan Lukáš 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH koule 2kg Kučera Ondřej 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH koule 2kg Kudla Vít 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH koule 2kg Lát Dušan 07 AK Blansko Dvorská
EleH koule 2kg Medek Lukáš 07 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleH koule 2kg Minks Petr 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH koule 2kg Nečas Filip 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH koule 2kg Pehal Zbyněk 07 Brno
EleH koule 2kg Přerovský Šimon 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleH koule 2kg Rajchl Václav 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleH koule 2kg Slavík Jan 08 Moravská Slavia
EleH koule 2kg Stejskal Ondřej 08 ŠAK Židlochovice
EleH koule 2kg Svoboda Gabriel 08 Atletický klub Kuřim
EleH koule 2kg Šíma Ondřej 07 JAC Brno
EleH koule 2kg Tomášek Martin 08 AK Blansko Dvorská
EleH koule 2kg Zatloukal Filip 08 AC Moravská Slavia
EleH koule 2kg Ženožička Jan 07 SK TROPS Brno
EleH koule 3kg Filka Patrik 07 ASK Blansko logo
EleH plný míč 2kg Stejskal Ondřej 08 ŠAK Židlochovice
EleH chůze 1000m Kubíček Daniel 08 Orel Vyškov logo
EleH chůze 1000m Pevný Kryštof 07 Orel Vyškov logo
EleH 30 m Bernat Jan 08 AC Moravská Slavia
EleH 30 m Bernat Jan 08 AC Moravská Slavia
EleH 30 m Grünwalld Martin 07 AK Blansko Dvorská
EleH 30 m Merta Lukáš 07 BYAC Brno
EleH 30 m Pehal Zbyněk 07 Brno
EleH 30 m Vytisk Jakub 08 AC MS Brno
EleZm 60 m Adler Julie 10 SK Speed Brno
EleZm 60 m Bezdíčková Daniela 10 ASK Blansko logo
EleZm 60 m Boudná Ema 10 SK TROPS Brno
EleZm 60 m Brožová Barči sestra 11 AC MS Brno
EleZm 60 m Buličková Klára 10 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm 60 m Čičatková Klára 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleZm 60 m Dobešová Veronika 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleZm 60 m Dostalíková Barbora 09 AC Moravská Slavia Brno
EleZm 60 m Drapelova Lucie 10 SK Speed Brno
EleZm 60 m Fialová Julie 10 Atletika Slavkov u Brna
EleZm 60 m Garguláková Michaela 09 AC Moravská Slavia Brno
EleZm 60 m Hajná Svetlana 10 SK Speed Brno
EleZm 60 m Hanáková Sofie 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm 60 m Hanková Anežka 09 Židlochovice
EleZm 60 m Havelková Lucie 18 Moravská Slavia Brno 09.30
EleZm 60 m Havelková Natálie 11 SK Speed Brno
EleZm 60 m Hluštíková Tereza 11 SK Speed Brno
EleZm 60 m Holá Monika 09 Moravská Slavia
EleZm 60 m Hrdá Viktorie 09 TJ Oslavany
EleZm 60 m Jandáková Zuzana 09 ASK Blansko logo
EleZm 60 m Jenišová Izabela 10 SK Speed Brno
EleZm 60 m Jurová Daniela 10 SK Speed Brno
EleZm 60 m Kolářová Vendula 10 SK TROPS Brno
EleZm 60 m Koprová Eliška 10 SK TROPS Brno
EleZm 60 m Kotlánová Adéla 09 SK TROPS Brno
EleZm 60 m Kotlánová Klára 12 SK TROPS Brno
EleZm 60 m Koutná Kristýna 09 SK TROPS Brno
EleZm 60 m Kučerová Ema 09 SK Speed Brno
EleZm 60 m Kudličková Veronika 10 Orel Vyškov
EleZm 60 m Lakoma Veronika 11 SK Speed Brno
EleZm 60 m Maříková Lucie 10 SK Speed Brno
EleZm 60 m Mendelová Karolína 10 AC Moravská Slavia Brno
EleZm 60 m Mífková Lea 09 JAC Brno 10.90
EleZm 60 m Molina Zoe 09 SK TROPS Brno
EleZm 60 m Mozgová Karolína 10 ZŠ Kotlářská
EleZm 60 m Navrátilová Stela 09 AC Moravská Slavia
EleZm 60 m Nečasová Lucie 09 SK Speed
EleZm 60 m Neveselá Bára 09 AC Moravská Slavia
EleZm 60 m Neveselá Barbora 09 AC MS Brno
EleZm 60 m Oleksíková Lucie 09 SK Speed Brno
EleZm 60 m Pavlíčková Natálie 11 SK TROPS Brno
EleZm 60 m PETROVÁ HELENA 11 SK Speed Brno
EleZm 60 m Pokorná Daniela 09 ZŠ Kotlářská
EleZm 60 m Pospíšilová Evelína Ch. 09 SK Speed Brno
EleZm 60 m Procházková Sára 09 TJ Sokol Přísnotice 10:23
EleZm 60 m Provazníková Karolína 12 Atletika Holešov
EleZm 60 m Půžová Kristýna 12 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleZm 60 m Rybová Kateřina 09 Lipůvka
EleZm 60 m Sachsová Klára 10 AC MS Brno
EleZm 60 m Seďová Vendula 10 Athus
EleZm 60 m Součková Marie 09 TJ Sokol Přísnotice
EleZm 60 m Soukupová Anna 10 ZŠ Kotlářská
EleZm 60 m Stojanová Anna 11 SK Speed Brno
EleZm 60 m Stojanová Lilien 13 SK Speed Brno
EleZm 60 m Svobodová Romana 10 AC Moravská Slavia
EleZm 60 m Šilerová Eliška 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm 60 m Šťastová Viktorie 10 SK Speed Brno
EleZm 60 m Štulířová Alexandra M. 09 ASK Slavia Praha
EleZm 60 m Šuláková Sára 09 AC Moravská Slavia
EleZm 60 m Tomíčková Eliška 10 SK Speed Brno
EleZm 60 m Tomíčková Ivana 13 SK Speed Brno
EleZm 60 m Topinková Barbora 10 AC Moravská Slavia Brno
EleZm 60 m Topinková Denisa 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleZm 60 m Truksová Martina 09 SK TROPS Brno
EleZm 60 m Tumpachová Eliška 11 SK TROPS Brno
EleZm 60 m Tumpachová Eliška 11 SK TROPS Brno
EleZm 60 m Valášková Anička 09 AK Blansko Dvorská
EleZm 60 m Varosjan Ani 10 AC Moravská Slavia Brno
EleZm 60 m Veselá Linda 11 SK Speed Brno
EleZm 60 m Viktorie Hrdá 09 TJ Oslavany
EleZm 60 m Vlková Bára 09 SK Speed Brno
EleZm 60 m Vodičková Eliška 10 AC Moravský Krumlov
EleZm 60 m Vodová Veronika 09 SK TROPS Brno
EleZm 60 m Vykoupilová Klára 10 SK Speed
EleZm 60 m Zamazalová Eliška 09 ASK Blansko
EleZm 60 m Zatloukalová Ema 10 AC Moravská Slavia
EleZm 60 m Zatloukalová Sára 13 AC Moravská Slavia
EleZm 60 m Zavadilová Emma 09 AC Moravská Slavia
EleZm 60 m Zwettlerová Sofie 10 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleZm 60 m Žampachová Adéla 09 ASK Blansko
EleZm 60 m Žižková Klára 09 AC MS Brno
EleZm 600 m Adler Julie 10 SK Speed Brno
EleZm 600 m Bezdíčková Daniela 10 ASK Blansko logo
EleZm 600 m Buličková Klára 10 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm 600 m Čižmárová Anna 09 Atletika Slavkov u Brna
EleZm 600 m Drapelova Lucie 10 SK Speed Brno
EleZm 600 m Drimlová Michaela 10 SK TROPS Brno
EleZm 600 m Hanáková Sofie 18 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm 600 m Hanáková Sofie 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm 600 m Hanková Anežka 09 Židlochovice
EleZm 600 m Hluštíková Tereza 11 SK Speed Brno
EleZm 600 m Holá Monika 09 Moravská Slavia
EleZm 600 m Jandáková Zuzana 09 ASK Blansko logo
EleZm 600 m Janíčková Daniela 09 AC MS Brno
EleZm 600 m Jurová Daniela 10 SK Speed Brno
EleZm 600 m Koutná Kristýna 09 SK TROPS Brno
EleZm 600 m Navrátilová Stela 09 AC Moravská Slavia
EleZm 600 m Nečasová Lucie 09 SK Speed
EleZm 600 m Neveselá Bára 09 AC Moravská Slavia
EleZm 600 m Neveselá Barbora 09 AC MS Brno
EleZm 600 m Oleksíková Lucie 09 SK Speed Brno
EleZm 600 m Procházková Sára 09 TJ Sokol Přísnotice 2:14
EleZm 600 m Rybová Kateřina 09 Lipůvka
EleZm 600 m Sachsová Klára 10 AC MS Brno
EleZm 600 m Seďová Vendula 10 Athus
EleZm 600 m Šilerová Eliška 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm 600 m Šuláková Sára 09 AC Moravská Slavia
EleZm 600 m Tomíčková Eliška 10 SK Speed Brno
EleZm 600 m Tomíčková Ivana 13 SK Speed Brno
EleZm 600 m Topinková Denisa 10 AC Moravská Slavia Brno
EleZm 600 m Truksová Martina 09 SK TROPS Brno
EleZm 600 m Vlková Bára 09 SK Speed Brno
EleZm 600 m Vodičková Eliška 10 AC Moravský Krumlov
EleZm 600 m Vykoupilová Klára 10 SK Speed
EleZm 600 m Zamazalová Eliška 09 ASK Blansko
EleZm 600 m Zatloukalová Ema 10 AC Moravská Slavia
EleZm 600 m Zatloukalová Sára 13 AC Moravská Slavia
EleZm 600 m Zavadilová Emma 09 AC Moravská Slavia
EleZm 600 m Zwettlerová Sofie 10 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleZm 600 m Žampachová Adéla 09 ASK Blansko
EleZm 600 m Žižková Klára 09 AC MS Brno
EleZm dálka Adler Julie 10 SK Speed Brno
EleZm dálka Bordovská Amálie 09 SK Speed Brno
EleZm dálka Bordovská Kristýna 09 SK Speed Brno
EleZm dálka Boudná Ema 10 SK TROPS Brno
EleZm dálka Brožová Barči sestra 11 AC MS Brno
EleZm dálka Buličková Klára 10 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm dálka Čičatková Klára 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleZm dálka Čižmárová Anna 09 Atletika Slavkov u Brna
EleZm dálka Dobešová Veronika 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleZm dálka Dostalíková Barbora 09 AC Moravská Slavia Brno
EleZm dálka Drimlová Michaela 10 SK TROPS Brno
EleZm dálka Fialová Julie 10 Atletika Slavkov u Brna
EleZm dálka Garguláková Michaela 09 AC Moravská Slavia Brno
EleZm dálka Hajná Svetlana 10 SK Speed Brno
EleZm dálka Hanáková Sofie 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm dálka Hanková Anežka 09 Židlochovice
EleZm dálka Hluštíková Tereza 11 SK Speed Brno
EleZm dálka Holá Monika 09 Moravská Slavia
EleZm dálka Hrdá Viktorie 09 TJ Oslavany
EleZm dálka Jandáková Zuzana 09 ASK Blansko logo
EleZm dálka Jurová Daniela 10 SK Speed Brno
EleZm dálka Klára Žižková 09 AC MS Brno
EleZm dálka Kotlánová Adéla 09 SK TROPS Brno
EleZm dálka Kotlánová Klára 12 SK TROPS Brno
EleZm dálka Koutná Kristýna 09 SK TROPS Brno
EleZm dálka Kudličková Veronika 10 Orel Vyškov
EleZm dálka Maříková Lucie 10 SK Speed Brno
EleZm dálka Mendelová Karolína 10 AC Moravská Slavia Brno
EleZm dálka Mífková Lea 09 JAC Brno 03.32
EleZm dálka Molina Zoe 09 SK TROPS Brno
EleZm dálka Mozgová Karolína 10 ZŠ Kotlářská
EleZm dálka Navrátilová Stela 09 AC Moravská Slavia
EleZm dálka Nečasová Lucie 09 SK Speed
EleZm dálka Neveselá Bára 09 AC Moravská Slavia
EleZm dálka Neveselá Barbora 09 AC MS Brno
EleZm dálka Oleksíková Lucie 09 SK Speed Brno
EleZm dálka PETROVÁ HELENA 11 SK Speed Brno
EleZm dálka Pokorná Daniela 09 ZŠ Kotlářská
EleZm dálka Pospíšilová Evelína Ch. 09 SK Speed Brno
EleZm dálka Procházková Sára 09 TJ Sokol Přísnotice 313
EleZm dálka Provazníková Karolína 12 Atletika Holešov
EleZm dálka Půžová Kristýna 12 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleZm dálka Půžová Kristýna 12 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleZm dálka Sachsová Klára 10 AC MS Brno
EleZm dálka Seďová Vendula 10 Athus
EleZm dálka Součková Marie 09 TJ Sokol Přísnotice
EleZm dálka Soukupová Anna 10 ZŠ Kotlářská
EleZm dálka Stojanová Anna 11 SK Speed Brno
EleZm dálka Svobodová Romana 10 AC Moravská Slavia
EleZm dálka Šilerová Eliška 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm dálka Šťastová Viktorie 10 SK Speed Brno
EleZm dálka Štulířová Alexandra M. 09 ASK Slavia Praha
EleZm dálka Šuláková Sára 09 AC Moravská Slavia
EleZm dálka Tomíčková Eliška 10 SK Speed Brno
EleZm dálka Tomíčková Ivana 13 SK Speed Brno
EleZm dálka Truksová Martina 09 SK TROPS Brno
EleZm dálka Tumpachová Eliška 11 SK TROPS Brno
EleZm dálka Valášková Anička 09 AK Blansko Dvorská
EleZm dálka Varosjan Ani 10 AC Moravská Slavia Brno
EleZm dálka Veselá Linda 11 SK Speed Brno
EleZm dálka Vodová Veronika 09 SK TROPS Brno
EleZm dálka Zamazalová Eliška 09 ASK Blansko
EleZm dálka Zatloukalová Ema 10 AC Moravská Slavia
EleZm dálka Zatloukalová Sára 13 AC Moravská Slavia
EleZm dálka Zavadilová Emma 09 AC Moravská Slavia
EleZm dálka Zwettlerová Sofie 10 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleZm dálka Žampachová Adéla 09 ASK Blansko
EleZm plný míč 1kg Buličková Klára 10 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm plný míč 1kg Čičatková Klára 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleZm plný míč 1kg Čižmárová Anna 09 Atletika Slavkov u Brna
EleZm plný míč 1kg Dobešová Veronika 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleZm plný míč 1kg Drimlová Michaela 10 SK TROPS Brno
EleZm plný míč 1kg Fialová Julie 10 Atletika Slavkov u Brna
EleZm plný míč 1kg Hanáková Sofie 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm plný míč 1kg Hanáková Sofie 18 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm plný míč 1kg Hanková Anežka 09 Židlochovice
EleZm plný míč 1kg Havelková Natálie 11 SK Speed Brno
EleZm plný míč 1kg Holá Monika 09 AC Moravská Slavia
EleZm plný míč 1kg Hrdá Viktorie 09 TJ Oslavany
EleZm plný míč 1kg Janíčková Daniela 09 AC MS Brno
EleZm plný míč 1kg Kolářová Vendula 10 SK TROPS Brno
EleZm plný míč 1kg Koprová Eliška 10 SK TROPS Brno
EleZm plný míč 1kg Kotlánová Adéla 09 SK TROPS Brno
EleZm plný míč 1kg Kotlánová Klára 12 SK TROPS Brno
EleZm plný míč 1kg Mífková Lea 09 JAC Brno 06.65
EleZm plný míč 1kg Molina Zoe 09 SK TROPS Brno
EleZm plný míč 1kg Neveselá Bára 09 AC Moravská Slavia
EleZm plný míč 1kg Oleksíková Lucie 09 SK Speed Brno
EleZm plný míč 1kg Pavlíčková Natálie 11 SK TROPS Brno
EleZm plný míč 1kg Pokorná Daniela 09 ZŠ Kotlářská
EleZm plný míč 1kg Půžová Kristýna 12 AC Moravská Slavia Brno, spolek
EleZm plný míč 1kg Stojanová Anna 11 SK Speed Brno
EleZm plný míč 1kg Stojanová Lilien 13 SK Speed Brno
EleZm plný míč 1kg Šilerová Eliška 11 ZŠ Hudcova/ AC MS Brno
EleZm plný míč 1kg Šťastová Viktorie 10 SK Speed Brno
EleZm plný míč 1kg Štulířová Alexandra M. 09 ASK Slavia Praha
EleZm plný míč 1kg Šuláková Sára 09 AC Moravská Slavia
EleZm plný míč 1kg Tomíčková Eliška 10 SK Speed Brno
EleZm plný míč 1kg Tomíčková Ivana 13 SK Speed Brno
EleZm plný míč 1kg Valášková Anička 09 AK Blansko Dvorská
EleZm plný míč 1kg Veselá Linda 11 SK Speed Brno
EleZm plný míč 1kg Zatloukalová Ema 10 AC Moravská Slavia
EleZm plný míč 1kg Zatloukalová Sára 13 AC Moravská Slavia
EleZm plný míč 1kg Zavadilová Emma 09 AC Moravská Slavia
EleZm plný míč 1kg Žampachová Adéla 09 ASK Blansko
EleZm plný míč 2kg Brožová Barči sestra 11 AC MS Brno
EleZm plný míč 2kg Neveselá Barbora 09 AC MS Brno
EleZm plný míč 2kg Sachsová Klára 10 AC MS Brno
EleZm plný míč 2kg Sylvie Brabcová 18 AC MS Brno
EleZm plný míč 2kg Žižková Klára 09 AC MS Brno
EleZm chůze 1000m Cintulová Agáta (SVK) 09 MŠK Borský Mikuláš
EleZm chůze 1000m Halasová Anežka 11 Orel Vyškov 08.02
EleZm 30 m Kučerová Ema 09 SK Speed
EleZm 30 m Kučerová Ema 09 SK Speed Brno
EleZm 30 m Navrátilová Stela 09 AC Moravská Slavia
EleZm 30 m Stojanová Lilien 13 SK Speed Brno
EleZm 30 m Zatloukalová Sára 13 AC Moravská Slavia
EleZm 30 m Zwettlerová Sofie 10 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleZ 60 m Anna Brabcovičová 08 AC MS Brno
EleZ 60 m Barbora Brožová 08 AC MS Brno
EleZ 60 m Bayerová Victoria 07 ŠAK Židlochovice
EleZ 60 m Bažantová Natálie 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ 60 m Bednářová Barbora 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Bednářová Karolína 08 Sokol Přísnotice
EleZ 60 m Bendová Kristina 07 Speed Brno 9,9
EleZ 60 m Brabcová Sylvie 08 AC MS Brno
EleZ 60 m Broskvová Pavlína 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ 60 m Brtníková Marie 07 SK Speed Brno
EleZ 60 m Ciklová Valentýna 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Cupáková Natálie 08 SK TROPS Brno
EleZ 60 m Daněčková Lucie 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 09.75
EleZ 60 m Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ 60 m Fiantová Michaela 07 SK TROPS Brno
EleZ 60 m Findejsova Eliska 08 Speed Brno
EleZ 60 m Frolíková Eliška 07 SK Speed
EleZ 60 m Gabriela Skládalová 08 AC MS Brno
EleZ 60 m Grebecová Lea 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ 60 m Hájková Anna 07 TJ Sokol Přísnotice
EleZ 60 m Hajná Oxana 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Havelková Lucie 07 Moravská Slavia Brno 09.30
EleZ 60 m Holoubková Petra 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ 60 m Hovorková Leontýna 07 SK TROPS Brno
EleZ 60 m Chovan Sofia 07 Moravska Slavia
EleZ 60 m Jadrná Nikol 08 ŠAK Židlochovice
EleZ 60 m Janáčková Kateřina 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ 60 m Janíčková Daniela 08 AC MS Brno
EleZ 60 m Janíková Zina 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ 60 m Kalná Rosalie 08 AK Kuřim 11.00
EleZ 60 m Keprtová Lucie 08 SK TROPS Brno
EleZ 60 m Kopečná Karolína 07 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleZ 60 m Králová Ema 08 AK Blansko Dvorská
EleZ 60 m Křešťáková Karolína 07 SK TROPS Brno
EleZ 60 m Kuchyňková Karolína 08 TJ Sokol Přísnotice 10.01
EleZ 60 m Lenomarová Andrea 07 SK Speed Brno 08.80
EleZ 60 m Lužová Mariana 08 AC MS Brno
EleZ 60 m Matejová Markéta 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Melicharová Tereza 08 AC Moravská Slavia
EleZ 60 m Mičánková Anna 08 SK Speed Brno 10.22
EleZ 60 m Mišunová Lucie 08 AK Elim Vsetín
EleZ 60 m Moricová Sabina 08 AC Moravská Slavia Brno
EleZ 60 m Navrátilová Agáta 07 SK Speed Brno
EleZ 60 m Němečková Nela 08 SK TROPS Brno
EleZ 60 m Nováková Martina 08 AC Moravská Slávia
EleZ 60 m Orbesová Adéla 08 TJ Jiskra Otrokovice logo
EleZ 60 m Pavlíčkova Barbora 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Pavlíčkova Barbora 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Pavlíčkova Barbora 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Pavlíčkova Barbora 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Pavlíčkova Barbora 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Pavlíčková Barbora 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Pekaříková Amélie 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ 60 m PETROVÁ VERONIKA 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Sedláčková Soňa 08 TJ Sokol Přísnotice 10.47
EleZ 60 m Seďová Nikola 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ 60 m Seďová Nikola 07 Athus
EleZ 60 m Střelická Alena 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ 60 m Stříbrská Aneta 08 SK Speed Brno
EleZ 60 m Svobodová Zuzana 08 AC Moravská Slavia
EleZ 60 m Šamšulová Martina 07 Elite Sport Boskovice, z. s. logo
EleZ 60 m Šindelková Tereza 08 AC Moravská Slávia
EleZ 60 m Šocová Hannah 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 09.50
EleZ 60 m Švábenská Klára 07 SK TROPS Brno
EleZ 60 m Tejralová Adriana 07 SK Speed Brno
EleZ 60 m Topinková Barbora 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ 60 m Urbánková Klára 08 TJ Sokol Přísnotice
EleZ 60 m Vytisková Karolína 08 AC MS Brno
EleZ 60 m Weignerová Marta 08 SK TROPS Brno
EleZ 60 m Zádrapová Žaneta 07 AC Moravská Slavia
EleZ 60 m Zrotalová Alžběta 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ 60 m Žáková Andrea 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo 09.19
EleZ 300 m Pekaříková Amélie 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ 600 m Bayerová Victoria 07 ŠAK Židlochovice
EleZ 600 m Bednářová Karolína 08 Sokol Přísnotice
EleZ 600 m Bendová Kristina 07 Speed Brno 2:21
EleZ 600 m Brožová Barbora 08 AC MS Brno
EleZ 600 m Brožová Barbora 08 AC MS Brno
EleZ 600 m Daněčková Lucie 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 2:01.00
EleZ 600 m Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ 600 m Findejsova Eliska 08 Speed Brno
EleZ 600 m Hájková Anna 07 TJ Sokol Přísnotice
EleZ 600 m Havelková Lucie 07 Moravská Slavia Brno 02.01
EleZ 600 m Helmanová Adéla 08 AC MS Brno
EleZ 600 m Hluší Barbora 07 SK Speed Brno
EleZ 600 m Holoubková Petra 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ 600 m Hovorková Leontýna 07 SK TROPS Brno
EleZ 600 m Chovan Sofia 07 Moravska Slavia
EleZ 600 m Imrichová Anna 07 SK Speed Brno
EleZ 600 m Janáčková Kateřina 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ 600 m Janíková Zina 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ 600 m Kalná Rosalie 08 AK Kuřim
EleZ 600 m Kuchyňková Karolína 08 TJ Sokol Přísnotice
EleZ 600 m Lenomarová Andrea 07 SK Speed Brno
EleZ 600 m Melicharová Tereza 08 AC Moravská Slavia
EleZ 600 m Navrátilová Agáta 07 SK Speed Brno
EleZ 600 m Nováková Martina 08 AC Moravská Slávia Brno
EleZ 600 m Orbesová Adéla 08 TJ Jiskra Otrokovice logo
EleZ 600 m Pavlíčková Barbora 08 SK Speed Brno
EleZ 600 m Sedláčková Soňa 08 TJ Sokol Přísnotice
EleZ 600 m Seďová Nikola 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ 600 m Seďová Nikola 07 Athus
EleZ 600 m Skládalová Gabriela 08 AC MS Brno
EleZ 600 m Střelická Alena 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ 600 m Svobodová Karolína 07 SK Speed Brno
EleZ 600 m Svobodová Zuzana 08 AC Moravská Slavia
EleZ 600 m Sylvie Brabcová 08 AC MS Brno
EleZ 600 m Šocová Hannah 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 2:10.00
EleZ 600 m Štouračová Zuzana 07 AK Rosice
EleZ 600 m Topinková Barbora 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ 600 m Trojancová Monika 08 Orel Vyškov logo
EleZ 600 m Vyhnánková Amálie 08 AC MS Brno
EleZ 600 m Vytisková Karolína 08 AC MS Brno
EleZ 600 m Zádrapová Žaneta 07 AC Moravská Slavia
EleZ 1000 m Holková Liliana (SVK) 07 Atletický klub Bojničky 05.36
EleZ výška Grebecová Lea 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ dálka Anna Brabcovičová 08 AC MS Brno
EleZ dálka Bayerová Victoria 07 ŠAK Židlochovice
EleZ dálka Bažantová Natálie 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ dálka Bednářová Barbora 08 SK Speed Brno
EleZ dálka Bednářová Karolína 08 Sokol Přísnotice
EleZ dálka Bendová Kristina 07 Speed Brno
EleZ dálka Broskvová Pavlína 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ dálka Brtníková Marie 07 SK Speed Brno
EleZ dálka Ciklová Valentýna 08 SK Speed Brno
EleZ dálka Cupáková Natálie 08 SK TROPS Brno
EleZ dálka Daněčková Lucie 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek
EleZ dálka Fiantová Michaela 07 SK TROPS Brno
EleZ dálka Findejsova Eliska 08 Speed Brno
EleZ dálka Frolíková Eliška 07 SK Speed
EleZ dálka Grebecová Lea 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ dálka Hájková Anna 07 TJ Sokol Přísnotice
EleZ dálka Hajná Oxana 08 SK Speed Brno
EleZ dálka Helmanová Adéla 08 AC MS Brno
EleZ dálka Hovorková Leontýna 07 SK TROPS Brno
EleZ dálka Hrubá Julie 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ dálka Chovan Sofia 07 Moravska Slavia
EleZ dálka Imrichová Anna 07 SK Speed Brno
EleZ dálka Jadrná Nikol 08 ŠAK Židlochovice
EleZ dálka Janíčková Daniela 08 AC MS Brno
EleZ dálka Kalná Rosalie 08 AK Kuřim 02.92
EleZ dálka Keprtová Lucie 08 SK TROPS Brno
EleZ dálka Kopečná Karolína 07 Atletický klub Kuřim, z.s.
EleZ dálka Králová Ema 08 AK Blansko Dvorská
EleZ dálka Křešťáková Karolína 07 SK TROPS Brno
EleZ dálka Kuchyňková Karolína 08 TJ Sokol Přísnotice
EleZ dálka Lenomarová Andrea 07 SK Speed Brno 03.70
EleZ dálka Mariana Lužová 08 AC MS Brno
EleZ dálka Melicharová Tereza 08 AC Moravská Slavia
EleZ dálka Mičánková Anna 08 SK Speed Brno 03.55
EleZ dálka Mišunová Lucie 08 AK Elim Vsetín
EleZ dálka Moricová Sabina 08 AC Moravská Slavia Brno
EleZ dálka Němečková Nela 08 SK TROPS Brno
EleZ dálka Nováková Martina 08 AC Moravská Slávia Brno
EleZ dálka Orbesová Adéla 08 TJ Jiskra Otrokovice logo
EleZ dálka Pavlíčková Barbora 08 SK Speed Brno
EleZ dálka Pekaříková Amélie 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ dálka PETROVÁ VERONIKA 08 SK Speed Brno
EleZ dálka Sedláčková Soňa 08 TJ Sokol Přísnotice
EleZ dálka Seďová Nikola 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ dálka Seďová Nikola 07 Athus
EleZ dálka Skládalová Gabriela 08 AC MS Brno
EleZ dálka Střelická Alena 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ dálka Svobodová Karolína 07 SK Speed Brno
EleZ dálka Svobodová Zuzana 08 AC Moravská Slavia
EleZ dálka Sylvie Brabcová 08 AC MS Brno
EleZ dálka Šamšulová Martina 07 Elite Sport Boskovice, z. s. logo
EleZ dálka Šindelková Tereza 08 AC Moravská Slávia
EleZ dálka Šocová Hannah 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek
EleZ dálka Švábenská Klára 07 SK TROPS Brno
EleZ dálka Tejralová Adriana 07 SK Speed Brno
EleZ dálka Urbánková Klára 08 TJ Sokol Přísnotice
EleZ dálka Vytisková Karolína 08 AC S Brno
EleZ dálka Weignerová Marta 08 SK TROPS Brno
EleZ dálka Zrotalová Alžběta 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ dálka Žáková Andrea 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo 3.64
EleZ koule 2kg Bažantová Natálie 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ koule 2kg Brabcovičová Anna 08 AC MS Brno
EleZ koule 2kg Broskvová Pavlína 07 SK Atletika Hustopeče, z.s. logo
EleZ koule 2kg Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ koule 2kg Findejsova Eliska 08 Speed Brno
EleZ koule 2kg Helmanová Adéla 08 AC MS Brno
EleZ koule 2kg Hrubá Julie 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ koule 2kg Jadrná Nikol 08 ŠAK Židlochovice
EleZ koule 2kg Janíková Zina 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ koule 2kg Lužová Mariana 08 AC MS Brno
EleZ koule 2kg Melicharová Tereza 08 AC Moravská Slavia
EleZ koule 2kg Mišunová Lucie 08 AK Elim Vsetín
EleZ koule 2kg Pavlíčková Barbora 08 SK Speed Brno
EleZ koule 2kg Pressfreundová Lucie 07 SK TROPS Brno
EleZ koule 2kg Skládalová Gabriela 08 AC MS Brno
EleZ koule 2kg Střelická Alena 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ koule 2kg Svobodová Zuzana 08 AC Moravská Slavia
EleZ koule 2kg Tejralová Adriana 07 SK Speed Brno
EleZ koule 2kg Urbánková Klára 08 TJ Sokol Přísnotice
EleZ koule 2kg Vytisková Karolína 08 AC MS Brno
EleZ koule 2kg Zádrapová Žaneta 07 AC Moravská Slavia
EleZ koule 2kg Zrotalová Alžběta 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s. logo
EleZ koule 2kg Žáková Andrea 07 Atletický klub Kuřim, z.s. logo
EleZ plný míč 1kg Svobodová Zuzana 08 AC Moravská Slavia
EleZ plný míč 2kg Anna Brabcovičová 08 AC MS Brno
EleZ plný míč 2kg Brožová Barbora 08 AC MS Brno
EleZ plný míč 2kg Helmanová Adéla 08 AC MS Brno
EleZ chůze 1000m Gazárková Adriana (SVK) 08 MŠK Borský Mikuláš 6:28.00
EleZ chůze 1000m Holkova Liliana (SVK) 07 Atleticky klub Bojničky 05.36
EleZ chůze 1000m Kučerová Markéta 08 Orel Vyškov logo
EleZ chůze 1000m Tomanová Stela 07 Orel Vyškov logo
EleZ chůze 1000m Trojancová Monika 08 Orel Vyškov logo
EleZ 30 m Brožová Barbora 08 AC MS Brno
EleZ 30 m Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno
EleZ 30 m Helmanová Adéla 08 AC MS Brno