Seznam přihlášek

4. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactva , Chomutov, 11. 9. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žcm 60 m Auervek Matyáš 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 09.79
Žcm 60 m Bárdoš David 06 AK Bílina logo 08.43
Žcm 60 m Brandner Matěj 07 Atletika Litvínov, z.s. logo 10.68
Žcm 60 m Černý Vojtěch 06 Atletika Litvínov, z.s. logo 09.10
Žcm 60 m Hlatký Vojtěch 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 10.13
Žcm 60 m Hoda Michal 05 AK Bílina logo 09.89
Žcm 60 m Hojdar Adam 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 09.75
Žcm 60 m Hönig Albert 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 08.90
Žcm 60 m Jelínek Tomáš 07 ASK Děčín logo 09.30
Žcm 60 m Jersák Vít 07 ASK Lovosice logo 10.26
Žcm 60 m Kasal Martin 05 AK Bílina logo 09.77
Žcm 60 m Král Jan 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 10.44
Žcm 60 m Kubišta David 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 08.60
Žcm 60 m Kuric Tomáš 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.00
Žcm 60 m Kuřil Jakub 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 08.69
Žcm 60 m Luksch Martin 05 ASK Lovosice logo 08.1
Žcm 60 m Martínek Alois 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 08.11
Žcm 60 m Pichert Lukáš 06 Atletika Litvínov, z.s. logo 10.82
Žcm 60 m Richter Tomáš 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 10.48
Žcm 60 m Roubal Šimon 07 AK Most logo 10.88
Žcm 60 m Smutný Richard 07 Atletika Litvínov, z.s. logo 09.85
Žcm 60 m Tesner Čeněk 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 09.49
Žcm 60 m Třebín Lukáš 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 08.60
Žcm 60 m Vaněk Adam 06 Atletika Litvínov, z.s. logo 10.20
Žcm 60 m Vaňkát Damian 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 10.10
Žcm 60 m Vondráček Jiří 05 ASK Děčín logo 08.99
Žcm 60 m Zajíček Jan 06 ASK Děčín logo 09.19
Žcm 60 m Závěrka Šimon 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 09.1
Žcm 150 m Baco Ondřej 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 25.44
Žcm 150 m Brandner Matěj 07 Atletika Litvínov, z.s. logo 26.59
Žcm 150 m Bufka Tadeáš 05 AK Most logo
Žcm 150 m Císař Adam 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 22.35
Žcm 150 m Černohorský Otto 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 22.91
Žcm 150 m Černý Matouš 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 24.58
Žcm 150 m Ebert Jakub 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 21.17
Žcm 150 m Gregor Martin 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 22.52
Žcm 150 m Jabor Ondřej 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žcm 150 m Jersák Vojtěch 05 ASK Lovosice logo 24.52
Žcm 150 m Král Jan 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 26.58
Žcm 150 m Lisec Patrik 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 26.44
Žcm 150 m Marhan Lukáš 06 AK Bílina logo 24.81
Žcm 150 m Petr Jan 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 22.87
Žcm 150 m Pícha Adam 05 AK Bílina logo
Žcm 150 m Pichert Lukáš 06 Atletika Litvínov, z.s. logo 26.41
Žcm 150 m Prchlík Matěj 03 ASK Lovosice logo
Žcm 150 m Roubal Šimon 07 AK Most logo 27.10
Žcm 150 m Stojka Michal 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 22.44
Žcm 150 m Švejda Ondřej 05 ASK Lovosice logo 22.73
Žcm 150 m Třebín Lukáš 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 22.52
Žcm 150 m Vrátný Jan 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žcm 150 m Žárský Daniel 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 25.60
Žcm 150 m Židek Sebastian 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 21.08
Žcm 300 m Barát Jan 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 50.66
Žcm 300 m Černý Vojtěch 06 Atletika Litvínov, z.s. logo 48.53
Žcm 300 m Drobný Josef 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žcm 300 m Ebert Jakub 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 46.48
Žcm 300 m Flanderka Jáchym 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm 300 m Frolík Vojtěch 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 53.27
Žcm 300 m Gregor Martin 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 50.43
Žcm 300 m Hojdar Adam 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 57.70
Žcm 300 m Hönig Albert 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 49.15
Žcm 300 m Horník Jan 05 ASK Děčín logo 53.24
Žcm 300 m Hrabě Jan 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žcm 300 m Jersák Vojtěch 05 ASK Lovosice logo
Žcm 300 m Miškovský Adam 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žcm 300 m Pícha Adam 05 AK Bílina logo
Žcm 300 m Richter Tomáš 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Žcm 300 m Řehák Daniel 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 59.42
Žcm 300 m Schwarz Matěj 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žcm 300 m Sigmund Jan 07 Atletika Litvínov, z.s. logo
Žcm 300 m Sigmund Matěj 07 Atletika Litvínov, z.s. logo
Žcm 300 m Slabý Lukáš 07 Atletika Litvínov, z.s. logo 52.68
Žcm 300 m Vondráček Jiří 05 ASK Děčín logo 57.13
Žcm 300 m Židek Sebastian 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 46.91
Žcm 800 m Apolén Jan 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 2:25.97
Žcm 800 m Auervek Matyáš 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm 800 m Bradáč Adam 07 ASK Lovosice logo 2:46.71
Žcm 800 m Cícha Filip 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žcm 800 m Granát Timothy 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm 800 m Jelínek Filip 05 ASK Lovosice logo
Žcm 800 m Ježek Jakub 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žcm 800 m Kačur Dan 07 ASK Lovosice logo 2:47.99
Žcm 800 m Koštíř Jan 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 2:54.20
Žcm 800 m Kubišta David 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 2:49.29
Žcm 800 m Kuric Tomáš 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 2:44.96
Žcm 800 m Lisec Patrik 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo
Žcm 800 m Marhan Lukáš 06 AK Bílina logo 2:50.10
Žcm 800 m Miškolci Filip 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 3:10.36
Žcm 800 m Miškovský Jan 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 3:14.59
Žcm 800 m Nořinský Michal 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 2:51.69
Žcm 800 m Pavlas David 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 2:31.28
Žcm 800 m Pour Ondřej 05 ASK Lovosice logo 2:29.30
Žcm 800 m Stojka Michal 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 2:46.04
Žcm 800 m Švejda Ondřej 05 ASK Lovosice logo 2:46.16
Žcm 1500 m Baco Ondřej 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 6:08.40
Žcm 1500 m Balej Martin 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 6:10.63
Žcm 1500 m Hlatký Vojtěch 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 6:10.82
Žcm 1500 m Hovorka Daniel 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 5:19.47
Žcm 1500 m Ječný Ondřej 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm 1500 m Novotný Daniel 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 5:54.96
Žcm 1500 m Řízek Tomáš 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm 1500 m Šifalda Jan 05 AK Bílina logo 5:59.10
Žcm 1500 m Vlk David 05 AK Most logo 5:50.81
Žcm 1500 m Zahálka Štěpán 06 ASK Lovosice logo 5:05.28
Žcm 60 m př. Balej Martin 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 13.45
Žcm 60 m př. Barát Jan 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 11.95
Žcm 60 m př. Císař Adam 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 11.35
Žcm 60 m př. Granát Timothy 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm 60 m př. Hrach Šimon 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 12.16
Žcm 60 m př. Hruška Adam 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 11.54
Žcm 60 m př. Jelínek Filip 05 ASK Lovosice logo
Žcm 60 m př. Kočí Adam 06 ASK Lovosice logo 13.43
Žcm 60 m př. Koszegi Matyas 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 10.36
Žcm 60 m př. Kubica Dan 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 12.29
Žcm 60 m př. Kuřil Jakub 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 11.40
Žcm 60 m př. Mareš Jan 05 ASK Lovosice logo 13.67
Žcm 60 m př. Miškolci Filip 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 14.16
Žcm 60 m př. Pour Ondřej 05 ASK Lovosice logo 11.77
Žcm 60 m př. Zajíček Jan 06 ASK Děčín logo 12.38
Žcm 60 m př. Žárský Daniel 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 14.81
Žcm 4x150 m Horník Jan 05 ASK Děčín logo
Žcm 4x150 m Vondráček Jiří 05 ASK Děčín logo
Žcm 4x150 m Vondráček Lukáš 05 ASK Děčín logo
Žcm 4x150 m Zajíček Jan 06 ASK Děčín logo
Žcm výška Apolén Jan 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 1.43
Žcm výška Černý Matouš 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 1.34
Žcm výška Horník Jan 05 ASK Děčín logo 1.32
Žcm výška Hrach Šimon 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 1.35
Žcm výška Chudina Bořek 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm výška Koštíř Jan 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 1.36
Žcm výška Vlk David 05 AK Most logo 1.31
Žcm dálka Bárdoš David 06 AK Bílina logo 4.46
Žcm dálka Cícha Filip 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žcm dálka Černohorský Otto 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 3.82
Žcm dálka Dlouhý Jakub 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 3.31
Žcm dálka Dojčinovič Lukáš 05 ASK Lovosice logo 4.82
Žcm dálka Frolík Vojtěch 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 4.14
Žcm dálka Gerthner Jan 07 AK Most logo 4.22
Žcm dálka Hoda Michal 05 AK Bílina logo 3.96
Žcm dálka Hrabě Jan 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žcm dálka Hruška Adam 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 4.14
Žcm dálka Jabor Ondřej 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 3.48
Žcm dálka Jelínek Tomáš 07 ASK Děčín logo 3.97
Žcm dálka Ježek Jakub 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 3.85
Žcm dálka Kasal Martin 05 AK Bílina logo 3.66
Žcm dálka Kočí Adam 06 ASK Lovosice logo 3.28
Žcm dálka Koszegi Matyas 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 5.19
Žcm dálka Kozák Daniel 06 AK Most logo 4.09
Žcm dálka Kubica Dan 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 3.91
Žcm dálka Luksch Martin 05 ASK Lovosice logo 4.56
Žcm dálka Martínek Alois 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 4.73
Žcm dálka Martinovský Jakub 05 AK Bílina logo 3.84
Žcm dálka Novotný Daniel 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 3.77
Žcm dálka Pavlas David 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 4.01
Žcm dálka Prchlík Matěj 03 ASK Lovosice logo 4.84
Žcm dálka Schwarz Matěj 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 4.31
Žcm dálka Sigmund Jan 07 Atletika Litvínov, z.s. logo 2.87
Žcm dálka Sigmund Matěj 07 Atletika Litvínov, z.s. logo 3.18
Žcm dálka Slabý Lukáš 07 Atletika Litvínov, z.s. logo 3.26
Žcm dálka Smutný Richard 07 Atletika Litvínov, z.s. logo 3.18
Žcm dálka Tesner Čeněk 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm dálka Vaňkát Damian 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 3.34
Žcm dálka Zahálka Štěpán 06 ASK Lovosice logo 3.84
Žcm koule 3kg Bláha Jiří 07 AK Most logo 05.66
Žcm koule 3kg Bursík Ondřej 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 07.06
Žcm koule 3kg Daňsa Lukáš 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 08.11
Žcm koule 3kg Dlouhý Jakub 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm koule 3kg Flanderka Jáchym 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm koule 3kg Fuchsig Tomáš 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 08.84
Žcm koule 3kg Hladík David 05 AK Bílina logo 06.62
Žcm koule 3kg Kollár Matyáš 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 07.29
Žcm koule 3kg Los Jiří 05 AK Most logo 05.94
Žcm koule 3kg Paul Jiří 05 ASK Lovosice logo 07.57
Žcm koule 3kg Petránek Radek 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm koule 3kg Poživil Vojtěch 05 AK Bílina logo 05.21
Žcm koule 3kg Řízek Tomáš 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 05.91
Žcm koule 3kg Seifert Tomáš 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 06.82
Žcm koule 3kg Strýhal Štěpán 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 06.03
Žcm koule 3kg Vomáčka Marek 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 07.30
Žcm koule 3kg Vondráček Lukáš 05 ASK Děčín logo 09.40
Žcm kriket Bláha Jiří 07 AK Most logo
Žcm kriket Bradáč Adam 07 ASK Lovosice logo 26.64
Žcm kriket Bufka Tadeáš 05 AK Most logo 43.97
Žcm kriket Bursík Ondřej 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 40.06
Žcm kriket Daňsa Lukáš 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 52.42
Žcm kriket Dojčinovič Lukáš 05 ASK Lovosice logo 58.10
Žcm kriket Drobný Josef 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 28.70
Žcm kriket Fuchsig Tomáš 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 55.05
Žcm kriket Gerthner Jan 07 AK Most logo 36.87
Žcm kriket Hladík David 05 AK Bílina logo
Žcm kriket Hovorka Daniel 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 42.80
Žcm kriket Chudina Bořek 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm kriket Ječný Ondřej 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žcm kriket Kačur Dan 07 ASK Lovosice logo 41.04
Žcm kriket Kollár Matyáš 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 49.08
Žcm kriket Kozák Daniel 06 AK Most logo 39.50
Žcm kriket Los Jiří 05 AK Most logo
Žcm kriket Martinovský Jakub 05 AK Bílina logo 39.47
Žcm kriket Miškovský Adam 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 28.85
Žcm kriket Miškovský Jan 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 31.35
Žcm kriket Nořinský Michal 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 43.12
Žcm kriket Paul Jiří 05 ASK Lovosice logo 45.25
Žcm kriket Petr Jan 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo
Žcm kriket Petránek Radek 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 40.72
Žcm kriket Poživil Vojtěch 05 AK Bílina logo
Žcm kriket Řehák Daniel 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žcm kriket Seifert Tomáš 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 41.78
Žcm kriket Strýhal Štěpán 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 38.06
Žcm kriket Šifalda Jan 05 AK Bílina logo 36.66
Žcm kriket Vaněk Adam 06 Atletika Litvínov, z.s. logo
Žcm kriket Vomáčka Marek 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 41.24
Žcm kriket Vondráček Lukáš 05 ASK Děčín logo 47.31
Žcm kriket Vrátný Jan 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 35.90
Žcm kriket Závěrka Šimon 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 39.30
Žkm 60 m Bajanová Anna 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 10.12
Žkm 60 m Bajerová Anna 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 10.34
Žkm 60 m Balášová Barbora 06 Atletika Litvínov, z.s. logo 08.96
Žkm 60 m Balíková Eliška 06 ASK Lovosice logo 09.18
Žkm 60 m Balínová Nicol 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 09.30
Žkm 60 m Barcalová Kristýna 05 ASK Lovosice logo 09.23
Žkm 60 m Beňová Kateřina 05 AK Most logo 08.65
Žkm 60 m Blažková Emma 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 10.89
Žkm 60 m Buck Anika 06 Atletika Litvínov, z.s. logo 09.63
Žkm 60 m Čápová Andrea 05 ASK Děčín logo 09.90
Žkm 60 m Čápová Veronika 06 ASK Děčín logo 10.20
Žkm 60 m Dzivjaková Magdaléna 05 ASK Lovosice logo 08.85
Žkm 60 m Gruntová Anna 06 ASK Lovosice logo 08.73
Žkm 60 m Hrubá Josefína 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 09.33
Žkm 60 m Chrdlová Adéla 05 AK Bílina logo 09.88
Žkm 60 m Jantačová Kateřina 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.89
Žkm 60 m Johanová Jana 07 Atletika Litvínov, z.s. logo 10.45
Žkm 60 m Káňová Michaela 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.68
Žkm 60 m Kloubová Kristýna 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.63
Žkm 60 m Kolářová Jitka 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 10.00
Žkm 60 m Kopecká Julie 07 ASK Děčín logo 10.12
Žkm 60 m Křížová Štěpánka 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 10.09
Žkm 60 m Kujíčková Tereza 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 10.69
Žkm 60 m Lammelová Nikola 05 AK Bílina logo 09.59
Žkm 60 m Magnová Eliška 05 AK Bílina logo 08.76
Žkm 60 m Matějková Kateřina 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 09.61
Žkm 60 m Nemejtová Adéla 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 08.43
Žkm 60 m Nováková Viktorie 05 AK Bílina logo 08.63
Žkm 60 m Oceláková Petra 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 09.98
Žkm 60 m Pokorná Tereza 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 10.43
Žkm 60 m Rožičová Veronika 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.24
Žkm 60 m Scholzová Lucie 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 09.28
Žkm 60 m Skálová Kateřina 05 ASK Lovosice logo 09.6
Žkm 60 m Sklenářová Veronika 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 09.82
Žkm 60 m Skramušská Petra 05 AK Most logo 08.32
Žkm 60 m Somrová Karolína 05 ASK Lovosice logo 09.75
Žkm 60 m Srnková Sára 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.38
Žkm 60 m Stanko Eva 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 09.90
Žkm 60 m Střížková Barbora 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 08.32
Žkm 60 m Šlégrová Kateřina 06 AK Most logo 09.15
Žkm 60 m Štěpánková Kateřina 05 AK Bílina logo 09.79
Žkm 60 m Tauscheová Tereza 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 10.72
Žkm 60 m Tejmlová Marie 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.72
Žkm 60 m Tlamichová Sofie 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žkm 60 m Vlachová Lucie 06 ASK Děčín logo 10.25
Žkm 60 m Vránová Karolína 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.34
Žkm 60 m Vrátná Lucie 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 09.0
Žkm 60 m Vrzáková Natálie 07 ASK Lovosice logo 09.56
Žkm 60 m Zárubová Ella 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Žkm 60 m Zítková Eliška 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 08.84
Žkm 150 m Abrahamová Julie 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 30.14
Žkm 150 m Babjáková Nela 05 AK Most logo 20.62
Žkm 150 m Bajerová Anna 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 27.93
Žkm 150 m Balíková Eliška 06 ASK Lovosice logo 22.84
Žkm 150 m Dzivjaková Magdaléna 05 ASK Lovosice logo 21.31
Žkm 150 m Fišerová Natálie 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 21.70
Žkm 150 m Gruntová Anna 06 ASK Lovosice logo 21.71
Žkm 150 m Chýlová Lucie 06 AK Most logo 23.63
Žkm 150 m Kadlecová Tereza 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 23.57
Žkm 150 m Klepáčová Natálie 06 ASK Lovosice logo 22.13
Žkm 150 m Kostelejová Eva 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 22.73
Žkm 150 m Kožnarová Zuzana 06 ASK Lovosice logo 22.98
Žkm 150 m Krulichová Kateřina 06 ASK Lovosice logo
Žkm 150 m Křížová Štěpánka 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 24.24
Žkm 150 m Loudová Aneta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 24.02
Žkm 150 m Markvartová Adéla 05 ASK Lovosice logo 20.35
Žkm 150 m Nemejtová Adéla 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 20.38
Žkm 150 m Pokorná Tereza 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 24.74
Žkm 150 m Skálová Kateřina 05 ASK Lovosice logo 23.77
Žkm 150 m Skramušská Petra 05 AK Most logo 21.33
Žkm 150 m Smetková Adéla 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 24.14
Žkm 150 m Smržová Jolana 06 ASK Lovosice logo 22.95
Žkm 150 m Srnková Sára 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 23.43
Žkm 150 m Stanko Eva 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 25.80
Žkm 150 m Šidáková Martina 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žkm 150 m Šlégrová Kateřina 06 AK Most logo 22.27
Žkm 150 m Štěpánková Kateřina 05 AK Bílina logo 25.85
Žkm 150 m Štréblová Kristina 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 24.77
Žkm 150 m Zárubová Ella 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Žkm 150 m Zítková Eliška 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 21.30
Žkm 300 m Abrahamová Julie 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 67.06
Žkm 300 m Beňová Kateřina 05 AK Most logo 45.43
Žkm 300 m Buck Anika 06 Atletika Litvínov, z.s. logo 49.65
Žkm 300 m Čápová Veronika 06 ASK Děčín logo 56.22
Žkm 300 m Krotilová Anna 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 53.89
Žkm 300 m Kudělová Marie Ludmila 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 62.50
Žkm 300 m Kujíčková Tereza 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Žkm 300 m Novotná Linda 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 56.07
Žkm 300 m Oceláková Petra 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 56.37
Žkm 300 m Pražáková Petra 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 59.26
Žkm 300 m Rousová Ema 05 ASK Lovosice logo 53.42
Žkm 300 m Skálová Nikola 05 ASK Lovosice logo 47.36
Žkm 300 m Trčková Stella 07 AK Most logo 59.61
Žkm 300 m Videmanová Denisa 06 AK Most logo 51.63
Žkm 300 m Vránová Karolína 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 51.54
Žkm 300 m Vrbová Amálie 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žkm 300 m Vykouková Lucie 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žkm 300 m Zápotocká Lucie 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 63.05
Žkm 800 m Babjáková Nela 05 AK Most logo 2:29.52
Žkm 800 m Balínová Nicol 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 2:46.97
Žkm 800 m Blažková Emma 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 3:34.13
Žkm 800 m Daubnerová Karolína 05 AK Most logo 2:47.18
Žkm 800 m Dvořáková Ema 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 3:01.04
Žkm 800 m Fučíková Amálie 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 2:56.24
Žkm 800 m Helebrantová Kateřina 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 2:41.54
Žkm 800 m Hrnčířová Tereza 07 ASK Lovosice logo 3:00.60
Žkm 800 m Chrdlová Adéla 05 AK Bílina logo 2:59.34
Žkm 800 m Jungwirthová Tereza 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo
Žkm 800 m Klepáčová Natálie 06 ASK Lovosice logo 2:37.07
Žkm 800 m Kožnarová Zuzana 06 ASK Lovosice logo 2:36.40
Žkm 800 m Kučerová Ema 07 ASK Lovosice logo 2:49.37
Žkm 800 m Lukešová Adéla 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Žkm 800 m Pomichálková Romana 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 2:54.32
Žkm 800 m Tauscheová Tereza 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žkm 800 m Tejmlová Marie 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 2:50.27
Žkm 800 m Vávrová Veronika 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 2:25.98
Žkm 800 m Vlachová Lucie 06 ASK Děčín logo 2:46.16
Žkm 800 m Vrátná Zuzana 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 3:21.15
Žkm 1500 m Ceé Michaela 06 ASK Lovosice logo 5:58.08
Žkm 1500 m Červínová Tereza 05 ASK Lovosice logo 5:27.00
Žkm 1500 m Holecová Zuzana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 6:34.77
Žkm 1500 m Johanová Jana 07 Atletika Litvínov, z.s. logo 5:52.62
Žkm 1500 m Košťálová Kristýna 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 6:14.48
Žkm 1500 m Kubecová Magdalena 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 5:37.63
Žkm 1500 m Mikulková Natálie 07 AK Most logo
Žkm 1500 m Rožičová Veronika 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Žkm 1500 m Scholzová Lucie 05 Atletika Litvínov, z.s. logo 6:16.56
Žkm 1500 m Staňková Barbora 05 AK Most logo 6:06.50
Žkm 60 m př. Balášová Barbora 06 Atletika Litvínov, z.s. logo 10.33
Žkm 60 m př. Běloubková Karolína 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 09.64
Žkm 60 m př. Bendová Tereza 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 11.75
Žkm 60 m př. Čápová Andrea 05 ASK Děčín logo 14.44
Žkm 60 m př. Dvořáková Ema 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 13.51
Žkm 60 m př. Fučíková Amálie 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 12.09
Žkm 60 m př. Hájková Lucie 06 AK Bílina logo 12.66
Žkm 60 m př. Káňová Michaela 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 12.65
Žkm 60 m př. Klečková Rozálie 07 AK Bílina logo
Žkm 60 m př. Košťálová Kristýna 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 12.96
Žkm 60 m př. Krulichová Kateřina 06 ASK Lovosice logo 12.93
Žkm 60 m př. Křížová Vilma 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 12.16
Žkm 60 m př. Kučerová Ema 07 ASK Lovosice logo
Žkm 60 m př. Rousová Ema 05 ASK Lovosice logo 12.50
Žkm 60 m př. Smržová Jolana 06 ASK Lovosice logo 12.07
Žkm 60 m př. Somrová Karolína 05 ASK Lovosice logo 12.14
Žkm 60 m př. Ustrnulová Jana 05 ASK Lovosice logo
Žkm 4x150 m Babjáková Nela 05 AK Most logo
Žkm 4x150 m Beňová Kateřina 05 AK Most logo
Žkm 4x150 m Budilová Kristýna 07 AK Most logo
Žkm 4x150 m Chýlová Lucie 06 AK Most logo
Žkm 4x150 m Kozáková Kristýna 07 AK Most logo
Žkm 4x150 m Mikulková Natálie 07 AK Most logo
Žkm 4x150 m Paterová Karolína 07 AK Most logo
Žkm 4x150 m Skramušská Petra 05 AK Most logo
Žkm 4x150 m Šlégrová Kateřina 06 AK Most logo
Žkm 4x150 m Trčková Stella 07 AK Most logo
Žkm 4x150 m Videmanová Denisa 06 AK Most logo
Žkm 4x150 m Zwolińská Lucie 06 AK Most logo
Žkm výška Helebrantová Kateřina 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 1.36
Žkm výška Chýlová Karolína 05 AK Most logo 1.54
Žkm výška Jonášová Nora 05 AK Bílina logo
Žkm výška Kadlecová Tereza 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 1.16
Žkm výška Krausová Kateřina 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žkm výška Kutová Barbora 05 AK Most logo 1.46
Žkm výška Lískovcová Alena 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 1.31
Žkm výška Markvartová Adéla 05 ASK Lovosice logo 1.51
Žkm výška Pospíšilová Šárka 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 1.48
Žkm výška Staňková Barbora 05 AK Most logo
Žkm výška Zápotocká Lucie 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 1.11
Žkm výška Zwolińská Lucie 06 AK Most logo
Žkm dálka Arnold Nicole 05 ASK Lovosice logo 3.94
Žkm dálka Bajanová Anna 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 3.71
Žkm dálka Barcalová Kristýna 05 ASK Lovosice logo 3.62
Žkm dálka Běloubková Karolína 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 4.98
Žkm dálka Bendová Tereza 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 4.07
Žkm dálka Brzobohatá Zuzana 05 AK Bílina logo 3.15
Žkm dálka Hájková Lucie 06 AK Bílina logo 4.13
Žkm dálka Hejlová Soňa 06 AK Bílina logo 3.50
Žkm dálka Hrnčířová Tereza 07 ASK Lovosice logo 3.08
Žkm dálka Hromá Vanesa 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 3.96
Žkm dálka Hrubá Josefína 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 4.42
Žkm dálka Chýlová Lucie 06 AK Most logo 3.65
Žkm dálka Jantačová Kateřina 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 3.39
Žkm dálka Kloubová Kristýna 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 3.89
Žkm dálka Kopecká Julie 07 ASK Děčín logo 2.66
Žkm dálka Kostelejová Eva 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 3.72
Žkm dálka Košťáková Sára 05 AK Bílina logo 4.13
Žkm dálka Kozáková Kristýna 07 AK Most logo 3.45
Žkm dálka Krausová Kateřina 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 3.64
Žkm dálka Křížová Vilma 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 3.72
Žkm dálka Kudělová Marie Ludmila 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 3.42
Žkm dálka Kutová Barbora 05 AK Most logo 4.73
Žkm dálka Lammelová Nikola 05 AK Bílina logo 3.31
Žkm dálka Lískovcová Alena 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 3.96
Žkm dálka Lukešová Adéla 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 3.33
Žkm dálka Nováková Viktorie 05 AK Bílina logo 4.24
Žkm dálka Pomichálková Romana 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 4.07
Žkm dálka Sklenářová Veronika 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 3.62
Žkm dálka Soukupová Kristýna 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 3.35
Žkm dálka Střížková Barbora 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 4.51
Žkm dálka Tlamichová Sofie 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žkm dálka Trčková Stella 07 AK Most logo 3.61
Žkm dálka Ustrnulová Jana 05 ASK Lovosice logo 3.54
Žkm dálka Vávrová Veronika 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 4.20
Žkm dálka Vrátná Zuzana 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žkm dálka Vrzáková Natálie 07 ASK Lovosice logo 3.49
Žkm dálka Zwolińská Lucie 06 AK Most logo 4.56
Žkm koule 2kg Bohmová Kristýna 05 AK Most logo 07.07
Žkm koule 2kg Daubnerová Karolína 05 AK Most logo
Žkm koule 2kg Fišerová Natálie 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 09.52
Žkm koule 2kg Hejlová Soňa 06 AK Bílina logo 08.23
Žkm koule 2kg Jungwirthová Tereza 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo
Žkm koule 2kg Klečková Rozálie 07 AK Bílina logo 07.56
Žkm koule 2kg Krotilová Anna 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 05.67
Žkm koule 2kg Lancová Markéta 05 AK Bílina logo
Žkm koule 2kg Loudová Aneta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 09.40
Žkm koule 2kg Magnová Eliška 05 AK Bílina logo 08.56
Žkm koule 2kg Pabištová Nela 05 AK Most logo 10.39
Žkm koule 2kg Pražáková Petra 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 04.90
Žkm koule 2kg Prošková Anežka 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 07.74
Žkm koule 2kg Reichlová Natálie 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 06.02
Žkm koule 2kg Reiserová Kateřina 05 AK Bílina logo 08.84
Žkm koule 2kg Skálová Nikola 05 ASK Lovosice logo 08.30
Žkm koule 2kg Šidáková Martina 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žkm koule 2kg Štréblová Kristina 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 05.95
Žkm koule 2kg Terčová Barbora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 08.17
Žkm koule 2kg Vrátná Lucie 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo
Žkm koule 2kg Vrbová Amálie 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 05.80
Žkm koule 2kg Vykouková Lucie 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 06.44
Žkm koule 2kg Zechovská Barbora 05 AK Bílina logo 07.62
Žkm kriket Arnold Nicole 05 ASK Lovosice logo 36.87
Žkm kriket Bohmová Kristýna 05 AK Most logo 31.85
Žkm kriket Brzobohatá Zuzana 05 AK Bílina logo 16.26
Žkm kriket Budilová Kristýna 07 AK Most logo 30.97
Žkm kriket Hromá Vanesa 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo
Žkm kriket Jonášová Nora 05 AK Bílina logo 38.78
Žkm kriket Kolářová Jitka 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s. logo 16.00
Žkm kriket Košťáková Sára 05 AK Bílina logo 22.36
Žkm kriket Lancová Markéta 05 AK Bílina logo
Žkm kriket Matějková Kateřina 07 USK PROVOD Ústí n/L. logo 25.23
Žkm kriket Novotná Linda 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 23.85
Žkm kriket Pabištová Nela 05 AK Most logo 39.44
Žkm kriket Paterová Karolína 07 AK Most logo 34.17
Žkm kriket Pospíšilová Šárka 05 USK PROVOD Ústí n/L. logo 39.68
Žkm kriket Prošková Anežka 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo
Žkm kriket Reichlová Natálie 06 USK PROVOD Ústí n/L. logo 32.69
Žkm kriket Reiserová Kateřina 05 AK Bílina logo 27.22
Žkm kriket Smetková Adéla 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo 34.86
Žkm kriket Soukupová Kristýna 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 31.43
Žkm kriket Terčová Barbora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo 39.88
Žkm kriket Videmanová Denisa 06 AK Most logo 27.50
Žkm kriket Zechovská Barbora 05 AK Bílina logo 19.62