Seznam přihlášek

2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, Písek, 8. 9. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
J 100 m Bohm Vít 00 AK ŠKODA Plzeň logo 12.17
J 100 m Brych Michal 99 SKP Union Cheb - z.s. logo 11.95
J 100 m Buchal Tomáš 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo 12.63
J 100 m Kabyš Daniel 00 AK ŠKODA Plzeň logo
J 100 m Kůtek Tomáš 99 SKP Union Cheb - z.s. logo 11.77
J 100 m Lauber Lukáš 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 12.15
J 100 m Loufek Jiří 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 11.58
J 100 m Nádhera Matěj 00 SKP Union Cheb - z.s. logo 10.85
J 100 m Pfeferle Matěj 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo 12.86
J 100 m Poduška Pavel 99 TJ VS Tábor, z. s. logo 12.33
J 100 m Pruner Miroslav 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 12.07
J 100 m Rež Jakub 01 AK ŠKODA Plzeň logo 11.21
J 100 m Větrovský Lukáš 99 AK ŠKODA Plzeň logo
J 100 m Votava Vladimír 99 TJ VS Tábor, z. s. logo 11.96
J 100 m Zbuzek Daniel 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 12.41
J 200 m Blažek Adam 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 25.71
J 200 m Brych Michal 99 SKP Union Cheb - z.s. logo 24.35
J 200 m Buchal Tomáš 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo 26.11
J 200 m Davidík Jakub 02 AK ŠKODA Plzeň logo 23.26
J 200 m Jelínek Jan 00 TJ VS Tábor, z. s. logo 24.49
J 200 m Kabyš Daniel 00 AK ŠKODA Plzeň logo 23.45
J 200 m Karlach Jakub 00 AC Domažlice, z. s. logo 23.33
J 200 m Kůtek Tomáš 99 SKP Union Cheb - z.s. logo 23.75
J 200 m Loufek Jiří 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 23.93
J 200 m Matějček Antonín 00 T. J. Sokol České Budějovice logo
J 200 m Nádhera Matěj 00 SKP Union Cheb - z.s. logo 22.66
J 200 m Pfeferle Matěj 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
J 200 m Poduška Pavel 99 TJ VS Tábor, z. s. logo 24.47
J 200 m Pokorný Michal 02 AK ŠKODA Plzeň logo 24.07
J 200 m Pruner Miroslav 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 24.76
J 200 m Rež Jakub 01 AK ŠKODA Plzeň logo 22.60
J 200 m Svoboda Štěpán 99 TJ VS Tábor, z. s. logo 23.70
J 200 m Votava Vladimír 99 TJ VS Tábor, z. s. logo 24.59
J 400 m Blažek Adam 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 58.00
J 400 m Davidík Jakub 02 AK ŠKODA Plzeň logo 49.90
J 400 m Karlach Jakub 00 AC Domažlice, z. s. logo 50.17
J 400 m Krýsl Lukáš 99 AK ŠKODA Plzeň logo
J 400 m Matějček Antonín 00 T. J. Sokol České Budějovice logo 52.41
J 400 m Poduška Pavel 99 TJ VS Tábor, z. s. logo 53.84
J 400 m Procházka Jan 01 AK ŠKODA Plzeň logo
J 400 m Větrovský Lukáš 99 AK ŠKODA Plzeň logo 50.74
J 800 m Ličman Filip 00 AK ŠKODA Plzeň logo 1:59.59
J 800 m Michálek Tomáš 00 AK ŠKODA Plzeň logo 1:58.78
J 800 m Šilhavý Martin 99 AC Domažlice, z. s. logo 1:57.00
J 1500 m Fiala Vítek 00 SKP Union Cheb - z.s. logo 4:16.11
J 1500 m Kotraba Jan 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 4:27.36
J 1500 m Michálek Tomáš 00 AK ŠKODA Plzeň logo 4:13.04
J 1500 m Pinc Petr 00 SKP Union Cheb - z.s. logo 4:42.15
J 1500 m Sedláček Miroslav 99 AK ŠKODA Plzeň logo 4:35.55
J 1500 m Slaba Albert 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 4:46.48
J 1500 m Sýkora Petr 00 AK ŠKODA Plzeň logo 4:30.91
J 1500 m Vondrášek David 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 4:19.00
J 1500 m Vosejpka Jan 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 4:31.41
J 400 m př. Jelínek Jan 00 TJ VS Tábor, z. s. logo 61.26
J výška Bílek Jan 01 AK ŠKODA Plzeň logo 1.91
J výška Hes Jan 99 TJ VS Tábor, z. s. logo 1.83
J výška Jaššo Slavomír 00 AK ŠKODA Plzeň logo 2.02
J výška Sak Bohumil 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
J výška Svoboda Štěpán 99 TJ VS Tábor, z. s. logo 2.02
J tyč Pokorný Michal 02 AK ŠKODA Plzeň logo 2.50
J dálka Bílek Jan 01 AK ŠKODA Plzeň logo 6.60
J dálka Bohm Vít 00 AK ŠKODA Plzeň logo
J dálka Buchal Tomáš 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo 5.43
J dálka Jaššo Slavomír 00 AK ŠKODA Plzeň logo 6.50
J dálka Jelínek Jan 00 TJ VS Tábor, z. s. logo 6.04
J dálka Pfeferle Matěj 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo 5.36
J dálka Pokorný Michal 02 AK ŠKODA Plzeň logo 5.51
J dálka Svoboda Štěpán 99 TJ VS Tábor, z. s. logo 6.25
J dálka Votava Vladimír 99 TJ VS Tábor, z. s. logo
J dálka Weber Albert 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 5.72
J trojskok Weber Albert 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 12.86
J koule 6kg Procházka Petr 99 AK ŠKODA Plzeň logo
J koule 6kg Tupý David 00 Bechyňský atlet.klub Bechyně logo 17.32
J koule 6kg Vimmer Michal 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 07.54
J koule 6kg Zeman Adam 00 TJ VS Tábor, z. s. logo 13.55
J disk 1,75kg Procházka Petr 99 AK ŠKODA Plzeň logo 54.79
J disk 1,75kg Tupý David 00 Bechyňský atlet.klub Bechyně logo 42.28
J disk 1,75kg Zeman Adam 00 TJ VS Tábor, z. s. logo 38.40
J oštěp 800g Kraft Šimon 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 34.20
J oštěp 800g Lauber Lukáš 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 39.24
J oštěp 800g Ličman Filip 00 AK ŠKODA Plzeň logo
J oštěp 800g Rež Jakub 01 AK ŠKODA Plzeň logo
J oštěp 800g Rubáš Michael 01 AK ŠKODA Plzeň logo
J oštěp 800g Vimmer Michal 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 27.51
J oštěp 800g Zeman Adam 00 TJ VS Tábor, z. s. logo 44.50
Dci 100 m Batla Ondřej 02 ŠAK Chodov, z. s. logo 13.34
Dci 100 m Bauer Adam 02 ŠAK Chodov, z. s. logo 11.55
Dci 100 m Čech Štěpán 01 AK ŠKODA Plzeň logo 12.07
Dci 100 m Gabriško Miroslav 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 13.19
Dci 100 m Hejna Lukáš 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 12.60
Dci 100 m Kortus Rostislav 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 11.80
Dci 100 m Kořenek Jonáš 01 AK ŠKODA Plzeň logo 12.02
Dci 100 m Kubec David 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 12.97
Dci 100 m Kuřák Petr 04 ŠAK Chodov, z. s. logo 13.05
Dci 100 m Malinský Vojtěch 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 12.45
Dci 100 m Mařík Pavel 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 11.78
Dci 100 m Nový Tomáš 02 AK ŠKODA Plzeň logo 12.39
Dci 100 m Petrikovič Lukáš 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 11.20
Dci 100 m Roháč Sebastian 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 12.29
Dci 100 m Sladký Ondřej 03 ŠAK Chodov, z. s. logo 12.86
Dci 100 m Süssenbeck Jakub 01 ŠAK Chodov, z. s. logo 12.38
Dci 100 m Sztrapek Stanislav 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 11.44
Dci 100 m Terč Josef 03 ŠAK Chodov, z. s. logo 12.38
Dci 100 m Zýka Václav 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 12.17
Dci 200 m Andrle Radek 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 24.57
Dci 200 m Čech Štěpán 01 AK ŠKODA Plzeň logo 24.88
Dci 200 m Had Adam 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 24.01
Dci 200 m Kořenek Jonáš 01 AK ŠKODA Plzeň logo 24.62
Dci 200 m Kratochvíl Tomáš 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 23.22
Dci 200 m Krizan Jan 02 T. J. Sokol České Budějovice logo
Dci 200 m Kubec David 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 26.50
Dci 200 m Kuřák Petr 04 ŠAK Chodov, z. s. logo
Dci 200 m Petrikovič Lukáš 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 22.93
Dci 200 m Sladký Ondřej 03 ŠAK Chodov, z. s. logo
Dci 200 m Suchý Jan 01 TJ Baník Stříbro, spolek logo 23.50
Dci 200 m Süssenbeck Jakub 01 ŠAK Chodov, z. s. logo 25.45
Dci 200 m Svědínek Lukáš 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 24.05
Dci 200 m Sztrapek Stanislav 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 23.41
Dci 200 m Terč Josef 03 ŠAK Chodov, z. s. logo 25.15
Dci 200 m Termer David 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 23.50
Dci 200 m Vaidiš Daniel 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 24.24
Dci 400 m Andrle Radek 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 55.32
Dci 400 m Bahenský Petr 02 T. J. Sokol České Budějovice logo
Dci 400 m Carpentier Philippe 02 AK ŠKODA Plzeň logo 55.20
Dci 400 m Gloza Ondřej 02 T. J. Sokol České Budějovice logo
Dci 400 m Vaidiš Daniel 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 52.42
Dci 400 m Zýka Václav 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 55.64
Dci 800 m Bahenský Petr 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 2:05.18
Dci 800 m Carpentier Philippe 02 AK ŠKODA Plzeň logo 2:13.20
Dci 800 m Gloza Ondřej 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 2:07.26
Dci 800 m Krizan Jan 02 T. J. Sokol České Budějovice logo
Dci 800 m Řehula Šimon 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 1:58.90
Dci 800 m Šebo Jan 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 2:04.77
Dci 1500 m Budil Jakub 02 Atletika Písek, z.s. logo 4:27.77 4:27.77
Dci 1500 m Kofroň Radek 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 4:37.09
Dci 1500 m Kohout Ondřej 01 TJ Chyšky,z.s. 4:26.92
Dci 1500 m Lukš Petr 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 4:38.00
Dci 1500 m Matulka Adam 01 TJ Baník Stříbro, spolek logo 4:31.74
Dci 300 m př. Chloupek Jakub 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo 40.49
Dci 300 m př. Kortus Rostislav 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 44.50
Dci 300 m př. Kratochvíl Tomáš 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 42.00
Dci 300 m př. Nový Tomáš 02 AK ŠKODA Plzeň logo 42.21
Dci 300 m př. Páník Marek 01 AK ŠKODA Plzeň logo 39.51
Dci 300 m př. Pěknic Lukáš 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 43.53
Dci výška Batla Ondřej 02 ŠAK Chodov, z. s. logo 1.51
Dci výška Bína Kryštof 02 Atletika Klatovy logo 1.70 1.75
Dci výška Jaroušek Jiří Daniel 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 1.87
Dci výška Motalík Martin 03 TJ VS Tábor, z. s. logo 1.75
Dci výška Suchý Jan 01 TJ Baník Stříbro, spolek logo 1.86
Dci výška Vojta Ondřej 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 1.78
Dci tyč Kopa Šimon 02 AK ŠKODA Plzeň logo 2.70
Dci tyč Koza Tomáš 04 AK ŠKODA Plzeň logo 2.90
Dci tyč Lukeš Ondřej 02 AK ŠKODA Plzeň logo 2.60
Dci tyč Páník Marek 01 AK ŠKODA Plzeň logo 3.20
Dci tyč Schmidt Maxim 03 Atletika Klatovy logo 2.60 2.60
Dci dálka Batla Ondřej 02 ŠAK Chodov, z. s. logo
Dci dálka Bauer Adam 02 ŠAK Chodov, z. s. logo 6.09
Dci dálka Bína Kryštof 02 Atletika Klatovy logo 5.05 4.59
Dci dálka Gabriško Miroslav 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 5.25
Dci dálka Had Adam 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 5.41
Dci dálka Hejna Lukáš 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 5.30
Dci dálka Jaroušek Jiří Daniel 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 5.81
Dci dálka Kuřák Petr 04 ŠAK Chodov, z. s. logo 5.23
Dci dálka Peterka Jakub 04 AK ŠKODA Plzeň logo 5.74
Dci dálka Petrikovič Lukáš 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 6.02
Dci dálka Roháč Sebastian 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 5.25 5.16
Dci dálka Sladký Ondřej 03 ŠAK Chodov, z. s. logo 5.59
Dci dálka Suchý Jan 01 TJ Baník Stříbro, spolek logo 5.49
Dci dálka Svědínek Lukáš 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 6.03
Dci dálka Terč Josef 03 ŠAK Chodov, z. s. logo 5.44
Dci dálka Termer David 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 5.98
Dci dálka Vojta Ondřej 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 3.63
Dci trojskok Matulka Adam 01 TJ Baník Stříbro, spolek logo 10.89
Dci trojskok Pěknic Lukáš 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 12.19
Dci koule 5kg Bouda Tomáš 01 AK ŠKODA Plzeň logo 12.21
Dci koule 5kg Cabadaj Jan 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 10.99
Dci koule 5kg Ernst Petr 02 ŠAK Chodov, z. s. logo 10.00
Dci koule 5kg Marvan Marek 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 14.23
Dci koule 5kg Nečina Radek 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 10.63
Dci koule 5kg Růžička Karel 01 AK ŠKODA Plzeň logo 11.65
Dci koule 5kg Termer David 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 12.59
Dci koule 5kg Tonnhauser Martin 01 ŠAK Chodov, z. s. logo 12.48
Dci koule 5kg Trnka Jan 01 AK ŠKODA Plzeň logo 13.56
Dci disk 1,5kg Bouda Tomáš 01 AK ŠKODA Plzeň logo
Dci disk 1,5kg Cabadaj Jan 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 31.02
Dci disk 1,5kg Ernst Petr 02 ŠAK Chodov, z. s. logo 22.71
Dci disk 1,5kg Kopa Šimon 02 AK ŠKODA Plzeň logo 25.78
Dci disk 1,5kg Lukeš Ondřej 02 AK ŠKODA Plzeň logo 25.77
Dci disk 1,5kg Marvan Marek 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 36.97
Dci disk 1,5kg Nečina Radek 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 26.53
Dci disk 1,5kg Růžička Karel 01 AK ŠKODA Plzeň logo 31.96
Dci disk 1,5kg Tonnhauser Martin 01 ŠAK Chodov, z. s. logo 29.83
Dci disk 1,5kg Trnka Jan 01 AK ŠKODA Plzeň logo 41.71
Dci oštěp 700g Bauer Adam 02 ŠAK Chodov, z. s. logo 40.96
Dci oštěp 700g Bouda Tomáš 01 AK ŠKODA Plzeň logo 63.01
Dci oštěp 700g Cabadaj Jan 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 40.22
Dci oštěp 700g Ernst Petr 02 ŠAK Chodov, z. s. logo 33.52
Dci oštěp 700g Fara Ladislav 03 SKP Union Cheb - z.s. logo 44.53
Dci oštěp 700g Kopa Šimon 02 AK ŠKODA Plzeň logo 33.46
Dci oštěp 700g Lukeš Ondřej 02 AK ŠKODA Plzeň logo 35.21
Dci oštěp 700g Marvan Marek 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 33.09
Dci oštěp 700g Rubáš Michael 01 AK ŠKODA Plzeň logo 56.51
Dci oštěp 700g Růžička Karel 01 AK ŠKODA Plzeň logo 22.38
Dci oštěp 700g Schmidt Maxim 03 Atletika Klatovy logo 30.97
Dci oštěp 700g Tonnhauser Martin 01 ŠAK Chodov, z. s. logo 32.38
Dci oštěp 700g Trnka Jan 01 AK ŠKODA Plzeň logo 42.28
Jky 100 m Andrlová Eliška 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 13.25
Jky 100 m Brejchová Pavla 99 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 13.13
Jky 100 m Dušková Štěpánka 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 13.40
Jky 100 m Haasová Simona 00 AC Domažlice, z. s. logo 13.32
Jky 100 m Halounová Magdaléna 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 12.89
Jky 100 m Kmetíková Aneta 02 AC Domažlice, z. s. logo
Jky 100 m Kotroušová Tereza 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 14.23
Jky 100 m Laštovková Tereza 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 13.54
Jky 100 m Machalcová Kateřina 00 SC Start Karlovy Vary logo 12.95 12.93
Jky 100 m Nosková Eliška 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 13.80
Jky 100 m Nová Kristina 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 13.30
Jky 100 m Pivoňková Barbora 02 AC Domažlice, z. s. logo 13.50
Jky 100 m Sekyrová Tereza 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 12.38
Jky 100 m Steinerová Nikola 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 13.25
Jky 100 m Suchá Linda 01 AK ŠKODA Plzeň logo 12.56
Jky 100 m Syvulych Olha 00 T. J. Sokol České Budějovice logo 13.32
Jky 100 m Šrámová Lucie 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 13.67
Jky 100 m Tóthová Patricie 00 SC Start Karlovy Vary logo 13.15 13.15
Jky 100 m Vébrová Eliška 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 12.89
Jky 100 m Zavadilová Lucie 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 13.24
Jky 200 m Adlerová Lucie 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 27.95
Jky 200 m Brejchová Pavla 99 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 27.31
Jky 200 m Halounová Magdaléna 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 26.99
Jky 200 m Kejzarová Iva 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 29.76
Jky 200 m Kelemenová Anita 00 AC Domažlice, z. s. logo 28.00
Jky 200 m Kotroušová Tereza 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 30.36
Jky 200 m Ludvíková Valentina 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 28.86
Jky 200 m Machalcová Kateřina 00 SC Start Karlovy Vary logo 26.17 26.17
Jky 200 m Navrátilová Barbora 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 27.29
Jky 200 m Nová Kristina 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 28.17
Jky 200 m Sekyrová Tereza 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 25.15
Jky 200 m Suchá Linda 01 AK ŠKODA Plzeň logo 25.86
Jky 200 m Syvulych Olha 00 T. J. Sokol České Budějovice logo 27.31
Jky 200 m Šrámová Lucie 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 28.71
Jky 200 m Tiralová Aneta 00 SKP Union Cheb - z.s. logo 26.38
Jky 200 m Tóthová Patricie 00 SC Start Karlovy Vary logo 26.91 26.91
Jky 200 m Vébrová Eliška 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 27.03
Jky 200 m Zavadilová Lucie 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 27.71
Jky 400 m Andrlová Eliška 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 64.01
Jky 400 m Carpentier Melanie 02 AK ŠKODA Plzeň logo
Jky 400 m Hyklová Hana 01 SC Start Karlovy Vary logo 63.60 63.66
Jky 400 m Kejzarová Iva 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 70.75
Jky 400 m Kubátová Julie 00 Atletika Klatovy logo 64.86
Jky 400 m Löffelmannová Petra 00 Atletika Klatovy logo 69.72
Jky 400 m Navrátilová Barbora 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 60.42
Jky 400 m Sedlecká Kristýna 01 SC Start Karlovy Vary logo 62.62 62.66
Jky 400 m Stoklasová Tereza 00 T. J. Sokol České Budějovice logo 65.00
Jky 400 m Suráková Anna 00 AK ŠKODA Plzeň logo 57.50
Jky 400 m Šantínová Denisa 00 AK ŠKODA Plzeň logo 64.98
Jky 800 m Carpentier Melanie 02 AK ŠKODA Plzeň logo 2:36.13
Jky 800 m Kubátová Julie 00 Atletika Klatovy logo 2:25.73
Jky 800 m Lukášová Tereza 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 2:25.42
Jky 800 m Schveinerová Viktorie 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 2:32.64
Jky 800 m Šantínová Denisa 00 AK ŠKODA Plzeň logo 2:31.34
Jky 800 m Vastlová Zuzana 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 2:43.09
Jky 800 m Votíková Veronika 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo
Jky 800 m Zápotocká Hana 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 2:31.18
Jky 1500 m Jindrová Eliška 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo 6:56.79
Jky 1500 m Kofroňová Karolína 00 T. J. Sokol České Budějovice logo
Jky 1500 m Křenková Kateřina 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 5:05.67
Jky 1500 m Loufková Barbora 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 5:12.88
Jky 1500 m Sedláčková Kateřina 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 5:19.16
Jky 1500 m Šantínová Denisa 00 AK ŠKODA Plzeň logo 5:25.95
Jky 400 m př. Adlerová Lucie 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 66.78
Jky 400 m př. Hošková Jana 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 70.36
Jky 400 m př. Kelemenová Anita 00 AC Domažlice, z. s. logo 68.39
Jky 400 m př. Korandová Kristýna 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 76.85
Jky 400 m př. Löffelmannová Petra 00 Atletika Klatovy logo 78.21
Jky 400 m př. Suráková Anna 00 AK ŠKODA Plzeň logo 69.09
Jky 400 m př. Václavíková Nicole 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 85.47
Jky 400 m př. Vybíralová Eliška 99 AK ŠKODA Plzeň logo
Jky výška Navrátilová Barbora 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 1.56
Jky výška Suráková Anna 00 AK ŠKODA Plzeň logo 1.36
Jky tyč Reindlová Eliška 00 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 2.60
Jky dálka Dušková Štěpánka 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 5.16
Jky dálka Haasová Simona 00 AC Domažlice, z. s. logo 4.89
Jky dálka Halounová Magdaléna 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 4.84
Jky dálka Kofroňová Erika 99 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 4.69
Jky dálka Ludvíková Valentina 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 4.28
Jky dálka Steinerová Nikola 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 5.49
Jky dálka Suchá Linda 01 AK ŠKODA Plzeň logo 6.03
Jky trojskok Hošková Jana 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 09.89
Jky trojskok Slanařová Rebeka 00 TJ Dukla Praha logo 12.05 11.45
Jky trojskok Steinerová Nikola 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 10.96
Jky trojskok Šafaříková Anna 00 Atletika Klatovy logo 09.86
Jky trojskok Vybíralová Eliška 99 AK ŠKODA Plzeň logo 10.65
Jky koule 4kg Čechová Linda 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 09.94
Jky koule 4kg Korandová Kristýna 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 07.72
Jky koule 4kg Kubátová Julie 00 Atletika Klatovy logo
Jky koule 4kg Kvasničková Alena 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo 10.13
Jky koule 4kg Lokajíčková Klára 00 AK ŠKODA Plzeň logo
Jky koule 4kg Patočková Michaela 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 10.86
Jky koule 4kg Přibylová Vendula 00 AC Domažlice, z. s. logo 08.48
Jky koule 4kg Šafaříková Anna 00 Atletika Klatovy logo
Jky koule 4kg Vaníčková Soňa 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 07.97
Jky disk 1kg Kofroňová Erika 99 TJ Nová Včelnice, z.s. logo
Jky disk 1kg Kvasničková Alena 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo 24.00
Jky disk 1kg Maršálková Kateřina 00 AK ŠKODA Plzeň logo
Jky disk 1kg Matoušková Tereza 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 20.12
Jky disk 1kg Nosková Eliška 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Jky disk 1kg Patočková Michaela 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 25.95
Jky disk 1kg Vaníčková Soňa 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 24.90
Jky oštěp 600g Balíková Andrea 00 AC Domažlice, z. s. logo 46.47
Jky oštěp 600g El-Kayssi Mona 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 25.80
Jky oštěp 600g Kofroňová Erika 99 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 38.05
Jky oštěp 600g Lokajíčková Klára 00 AK ŠKODA Plzeň logo 38.25
Jky oštěp 600g Maršálková Kateřina 00 AK ŠKODA Plzeň logo 25.48
Jky oštěp 600g Matoušková Tereza 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 30.38
Jky oštěp 600g Patočková Michaela 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 29.87
Jky oštěp 600g Reindlová Eliška 00 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 31.24
Jky oštěp 600g Strečanská Miluška 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 30.57
Jky oštěp 600g Šafaříková Anna 00 Atletika Klatovy logo
Jky oštěp 600g Vaníčková Soňa 02 TJ Nová Včelnice, z.s. logo 21.56
Jky oštěp 600g Votíková Veronika 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice logo 27.17
Jky oštěp 600g Zápotocká Hana 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo 27.58
Dky 100 m Babická Kateřina 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 14.38
Dky 100 m Babyncová Viktorie 04 SKP Union Cheb - z.s. logo 13.72
Dky 100 m Brejchová Lucie 02 Atletika Klatovy logo
Dky 100 m Čermáková Lucie 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.35
Dky 100 m Houdková Barbora 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 13.25
Dky 100 m Jedličková Adéla 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 13.35
Dky 100 m Jelínková Viktorie 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 13.85
Dky 100 m Králová Adéla 04 SKP Union Cheb - z.s. logo 13.74
Dky 100 m Krejčí Pavla 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.74
Dky 100 m Kršová Tereza 01 TJ VS Tábor, z. s. logo 12.50
Dky 100 m Kůtková Kristina 03 SKP Union Cheb - z.s. logo 14.12
Dky 100 m Lofová Viktorie 04 SKP Union Cheb - z.s. logo 14.33
Dky 100 m Mazancová Markéta 04 Atletika Klatovy logo
Dky 100 m Pašková Miluše 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 15.06
Dky 100 m Rajchartová Marie 01 AK ŠKODA Plzeň logo 14.14
Dky 100 m Třísková Veronika 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 13.10
Dky 100 m Uhlová Kateřina 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 12.81
Dky 100 m Vilhelmová Lia 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.61
Dky 100 m Vokrojová Šárka 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 13.40
Dky 200 m Babická Kateřina 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 30.38
Dky 200 m Babyncová Viktorie 04 SKP Union Cheb - z.s. logo 28.41
Dky 200 m Bečvářová Klára 02 AK ŠKODA Plzeň logo 31.00
Dky 200 m Brejchová Lucie 02 Atletika Klatovy logo
Dky 200 m Hálová Adéla 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 29.30
Dky 200 m Chalupová Veronika 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 29.04
Dky 200 m Jinderlová Lucie 01 T. J. Sokol České Budějovice logo
Dky 200 m Králová Adéla 04 SKP Union Cheb - z.s. logo 28.04
Dky 200 m Lofová Viktorie 04 SKP Union Cheb - z.s. logo 29.57
Dky 200 m Nikodemová Nela 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 27.30 27.53
Dky 200 m Pašková Miluše 02 T. J. Sokol České Budějovice logo
Dky 200 m Řehoušková Markéta 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 29.07
Dky 200 m Sládková Veronika 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 27.49
Dky 200 m Strašková Karolína 02 Atletika Klatovy logo 30.63
Dky 200 m Šebestová Monika 03 SKP Union Cheb - z.s. logo 28.11
Dky 200 m Taflíková Martina 02 Atletika Klatovy logo
Dky 200 m Třísková Veronika 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 28.90
Dky 200 m Uhlová Kateřina 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 27.65
Dky 400 m Hálová Adéla 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 66.05
Dky 400 m Horáčková Zuzana 04 SKP Union Cheb - z.s. logo 72.70
Dky 400 m Kořínková Bára 03 Atletika Klatovy logo 71.27
Dky 400 m Kovaříková Sofie 04 Atletika Klatovy logo
Dky 400 m Kršová Tereza 01 TJ VS Tábor, z. s. logo
Dky 400 m Papayová Hedvika 03 Atletika Klatovy logo 82.89
Dky 400 m Řehoušková Markéta 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 63.86
Dky 400 m Šebestová Monika 03 SKP Union Cheb - z.s. logo 63.26
Dky 400 m Štráchalová Diana 01 T. J. Sokol České Budějovice logo
Dky 400 m Taflíková Martina 02 Atletika Klatovy logo 80.01
Dky 800 m Bělohlavová Adéla 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 2:24.18
Dky 800 m Kořínková Bára 03 Atletika Klatovy logo 2:35.28
Dky 800 m Štráchalová Diana 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 2:45.68
Dky 1500 m Braumová Eliška 01 AK ŠKODA Plzeň logo
Dky 1500 m Hurtíková Veronika 01 Atletika Písek, z.s. logo 5:34.33 5:34.33
Dky 1500 m Kvasničková Ivana 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 5:45.00
Dky 1500 m Papayová Hedvika 03 Atletika Klatovy logo 6:04.74
Dky 300 m př. Bečvářová Klára 02 AK ŠKODA Plzeň logo 52.50
Dky 300 m př. Fleisigová Eliška 03 Atletika Klatovy logo
Dky 300 m př. Jinderlová Lucie 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 47.66
Dky 300 m př. Maršálková Eliška 01 AK ŠKODA Plzeň logo 47.19
Dky 300 m př. Nikodemová Nela 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 46.59
Dky 300 m př. Tvrzová Gabriela 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 51.95
Dky 300 m př. Vláčilová Tereza 05 Atletika Klatovy logo
Dky výška Fleisigová Eliška 03 Atletika Klatovy logo 1.47
Dky výška Kotalíková Julie 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 1.70
Dky výška Kovářová Lucie 01 TJ Baník Stříbro, spolek logo 1.56
Dky výška Krutinová Zuzana 03 SKP Union Cheb - z.s. logo 1.46
Dky výška Sládková Veronika 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 1.54
Dky výška Strašková Karolína 02 Atletika Klatovy logo 1.41
Dky tyč Růžičková Barbora 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 3.25
Dky dálka Čermáková Lucie 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 4.75
Dky dálka Hálová Adéla 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 4.06
Dky dálka Houdková Barbora 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 4.30
Dky dálka Jedličková Adéla 01 T. J. Sokol České Budějovice logo 5.15
Dky dálka Jelínková Viktorie 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 4.59
Dky dálka Kotalíková Julie 02 TJ VS Tábor, z. s. logo 4.77
Dky dálka Kovaříková Sofie 04 Atletika Klatovy logo
Dky dálka Krutinová Zuzana 03 SKP Union Cheb - z.s. logo 4.41
Dky dálka Kůtková Kristina 03 SKP Union Cheb - z.s. logo 4.50
Dky dálka Maydlová Veronika 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 4.66
Dky dálka Mazancová Markéta 04 Atletika Klatovy logo 4.38
Dky dálka Poláková Martina 02 SKP Union Cheb - z.s. logo 4.49
Dky dálka Řezníková Anna 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 4.95
Dky dálka Sládková Veronika 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 5.43
Dky dálka Třísková Veronika 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo 5.23
Dky dálka Vilhelmová Lia 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 5.15
Dky dálka Vokrojová Šárka 02 TJ Baník Stříbro, spolek logo
Dky trojskok Kovářová Lucie 01 TJ Baník Stříbro, spolek logo 10.68
Dky trojskok Kratochvílová Tereza 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 11.47
Dky koule 3kg Boučková Markéta 03 SKP Union Cheb - z.s. logo 11.32
Dky koule 3kg Brejchová Lucie 02 Atletika Klatovy logo 08.83
Dky koule 3kg Jahnová Nikola 01 Atletika Klatovy logo
Dky koule 3kg Jedličková Patricie 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 09.17
Dky koule 3kg Kovářová Lucie 01 TJ Baník Stříbro, spolek logo 11.94
Dky koule 3kg Rajchartová Marie 01 AK ŠKODA Plzeň logo 09.30
Dky koule 3kg Svobodová Natálie 02 Atletika Klatovy logo 08.56
Dky koule 3kg Škrdletová Adéla 01 TJ VS Tábor, z. s. logo 10.28
Dky koule 3kg Taflíková Martina 02 Atletika Klatovy logo
Dky koule 3kg Vláčilová Tereza 05 Atletika Klatovy logo
Dky disk 1kg Dedková Lucie 01 TJ Baník Stříbro, spolek logo 20.88
Dky disk 1kg Jahnová Nikola 01 Atletika Klatovy logo 23.64
Dky disk 1kg Jedličková Patricie 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 19.25
Dky disk 1kg Schwarzová Carmen 02 AK ŠKODA Plzeň logo 27.78
Dky disk 1kg Svobodová Natálie 02 Atletika Klatovy logo
Dky disk 1kg Škrdletová Adéla 01 TJ VS Tábor, z. s. logo 24.17
Dky disk 1kg Zýmová Klára 02 AK ŠKODA Plzeň logo 23.89
Dky oštěp 500g Dedková Lucie 01 TJ Baník Stříbro, spolek logo 33.92
Dky oštěp 500g Chalupová Veronika 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 24.58
Dky oštěp 500g Jahnová Nikola 01 Atletika Klatovy logo
Dky oštěp 500g Maršálková Eliška 01 AK ŠKODA Plzeň logo 32.06
Dky oštěp 500g Schwarzová Carmen 02 AK ŠKODA Plzeň logo 45.53
Dky oštěp 500g Svobodová Natálie 02 Atletika Klatovy logo 23.34
Dky oštěp 500g Škrdletová Adéla 01 TJ VS Tábor, z. s. logo 25.22
Dky oštěp 500g Tvrzová Gabriela 02 T. J. Sokol České Budějovice logo 19.05
Dky oštěp 500g Zýmová Klára 02 AK ŠKODA Plzeň logo 35.75