Seznam přihlášek

KPJ mladšího žactva , Svitavy, 10. 6. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žcm 60 m Bartoň Ondřej 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 08.74
Žcm 60 m Brýdl Jáchym 06 TJ Svitavy, z. s. logo 09.14
Žcm 60 m Dvořák Lukáš 06 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žcm 60 m Freudl Richard 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.46
Žcm 60 m Hamšík Václav 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 08.89 08.90
Žcm 60 m König Antonín 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm 60 m Lukáš Matěj 07 Hvězda Pardubice z.s. logo 09.29
Žcm 60 m Mandys Daniel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 09.09
Žcm 60 m Medveď Marian 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 08.51
Žcm 60 m Němec Jakub 07 TJ Jiskra Litomyšl logo 08.61
Žcm 60 m Pražan Tadeáš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 09.02
Žcm 60 m Šimek Ondřej 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm 60 m Tesárek Kamil 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 08.8
Žcm 60 m Uher Petr 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 07.94
Žcm 60 m Urban Jan 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 10.11
Žcm 60 m Vacek Jiří 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.80
Žcm 60 m Výšek Dominik 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 08.3
Žcm 150 m Bělovský Pavel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žcm 150 m Brýdl Jáchym 06 TJ Svitavy, z. s. logo 22.31
Žcm 150 m Bureš Josef 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 23.16
Žcm 150 m Dudycha Jakub 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 21.26
Žcm 150 m Hroch Filip 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 21.18
Žcm 150 m Jeništa Kryštof 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 23.64
Žcm 150 m Kotal Matěj 06 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 150 m Kroulík Jan 07 TJ Svitavy, z. s. logo
Žcm 150 m Kučera Dominik 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 150 m Lukáš Matěj 07 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm 150 m Majera Radek 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 23.30
Žcm 150 m Medveď Marian 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 21.80
Žcm 150 m Němec Jakub 07 TJ Jiskra Litomyšl logo 21.43
Žcm 150 m Tesárek Kamil 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 22.48
Žcm 150 m Uher Petr 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 19.92
Žcm 150 m Výšek Dominik 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 20.70
Žcm 150 m Zeman Daniel 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 20.22
Žcm 150 m Zeman Martin 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 21.04
Žcm 300 m Blažek Jakub 05 AK Slatiňany logo
Žcm 300 m Hroch Filip 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 44.39
Žcm 300 m Jeništa Kryštof 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žcm 300 m Kraus Šimon 07 TJ Svitavy, z. s. logo 51.31 51.31
Žcm 300 m Šimek Ondřej 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm 300 m Zeman Daniel 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 45.09
Žcm 800 m Bureš Josef 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm 800 m Dudycha Jakub 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 2:28.46
Žcm 800 m Kristl Aleš 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 800 m Laco Lukáš 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm 800 m Sádovský Jáchym 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 2:33.31
Žcm 800 m Zábranský Jan 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 2:55.3
Žcm 800 m Zeman Martin 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:36.61
Žcm 1500 m Akak Ondřej 05 Atletika TJ Sokol Žamberk logo
Žcm 1500 m Bis Viktor 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 5:25.77
Žcm 1500 m Boháč Pankrác 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žcm 1500 m Kitayev Vladislav 06 Hvězda Pardubice z.s. logo 5:50.30
Žcm 1500 m Kotal Matěj 06 Hvězda Pardubice z.s. logo 5:53.72
Žcm 60 m př. Bartoň Ondřej 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 11.22
Žcm 60 m př. Blažek Jakub 05 AK Slatiňany logo 12.21
Žcm 60 m př. Freudl Richard 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 12.10
Žcm 60 m př. Groulík Rostislav 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 11.25
Žcm 60 m př. Hamšík Václav 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 10.56 10.56
Žcm 60 m př. Kristl Aleš 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 10.74
Žcm 60 m př. Kubíček Adam 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 12.06
Žcm 60 m př. Vacek Jiří 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 13.42
Žcm 60 m př. Zdražil Dominik 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 10.97
Žcm výška Boháč Pankrác 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 1.36
Žcm výška Hroch Filip 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.46
Žcm výška Chudomel Radek 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 1.43
Žcm výška Kašpárek Matouš 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 1.40
Žcm výška Kristl Aleš 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 1.48
Žcm výška Kubíček Adam 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 1.39
Žcm výška Kučera Dominik 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žcm výška Sádovský Jáchym 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 1.44
Žcm výška Zdražil Dominik 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 1.42
Žcm dálka Akak Ondřej 05 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 3.21
Žcm dálka Bartoň Ondřej 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 4.54
Žcm dálka Bělovský Pavel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 4.18
Žcm dálka Brýdl Jáchym 06 TJ Svitavy, z. s. logo 4.12
Žcm dálka Čermák Patrik 06 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm dálka Dudycha Jakub 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 4.73
Žcm dálka Dvořák Lukáš 06 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žcm dálka Freudl Richard 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 3.99
Žcm dálka Hamšík Václav 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 4.69 4.69
Žcm dálka Chudomel Radek 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 4.11
Žcm dálka Jeništa Kryštof 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 3.34
Žcm dálka Kotal Matěj 06 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žcm dálka Majera Radek 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 4.28
Žcm dálka Mandys Daniel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 4.42
Žcm dálka Němec Jakub 07 TJ Jiskra Litomyšl logo 4.47
Žcm dálka Pražan Tadeáš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 4.06
Žcm dálka Uher Petr 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 4.93
Žcm dálka Urban Jan 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 2.49
Žcm dálka Výšek Dominik 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.78
Žcm dálka Zábranský Jan 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 3.66
Žcm koule 3kg Kašpárek Matouš 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 06.87
Žcm koule 3kg König Antonín 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm koule 3kg Laco Lukáš 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 08.12
Žcm koule 3kg Sádovský Jáchym 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 11.51
Žcm koule 3kg Tobiška Štěpán 05 Atletika TJ Sokol Žamberk logo
Žcm kriket Bis Viktor 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 38.59
Žcm kriket Blažek Jakub 05 AK Slatiňany logo 48.14
Žcm kriket Boháč Pankrác 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 51.23
Žcm kriket Čermák Patrik 06 Hvězda Pardubice z.s. logo 32.87
Žcm kriket Groulík Rostislav 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 46.65
Žcm kriket Kitayev Vladislav 06 Hvězda Pardubice z.s. logo 36.23
Žcm kriket König Antonín 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm kriket Kubíček Adam 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 43.42
Žcm kriket Majera Radek 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 45.30
Žcm kriket Šimek Ondřej 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žcm kriket Tobiška Štěpán 05 Atletika TJ Sokol Žamberk logo
Žcm kriket Urban Jan 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 15.72
Žcm kriket Zeman Daniel 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 42.36
Žcm kriket Zeman Martin 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 39.49
Žkm 60 m Adamcová Barbora 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 08.52 08.52
Žkm 60 m Bachtíková Kristýna 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 08.88
Žkm 60 m Carbová Adéla 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.54
Žkm 60 m Fialová Ema 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 09.42
Žkm 60 m Hochmanová Tereza 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 08.6
Žkm 60 m Ježková Kristýna 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 08.8
Žkm 60 m Jiroušková Alice 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 10.35
Žkm 60 m Junková Jana 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.96
Žkm 60 m Kanovníková Karolína 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 09.20
Žkm 60 m Klementová Luisa 06 ACTIVITY Lanškroun (A) logo 08.75 09.05
Žkm 60 m Krombholzová Kateřina 07 Hvězda Pardubice z.s. logo 08.74
Žkm 60 m Kvapilová Lucie 07 Hvězda Pardubice z.s. logo 09.52
Žkm 60 m Maděrová Justýna 05 TJ Svitavy, z. s. logo 09.32
Žkm 60 m Menšíková Karolína 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 09.01
Žkm 60 m Mikysková Kateřina 06 AC Vysoké Mýto z.s. logo 09.09
Žkm 60 m Motlová Kateřina 05 TJ Svitavy, z. s. logo 09.52
Žkm 60 m Peřinová Kateřina 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 09.3
Žkm 60 m Poláčková Tereza 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 08.81
Žkm 60 m Strazzerová Michaela 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 60 m Švecová Adéla 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 10.17
Žkm 60 m Urbanová Karolína 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 08.30
Žkm 60 m Večeřová Viktorie 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.90
Žkm 60 m Voksová Aneta 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.20
Žkm 60 m Vondráčková Kamila 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 08.44
Žkm 150 m Adamcová Barbora 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 21.16 21.16
Žkm 150 m Bachtíková Kristýna 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 22.05
Žkm 150 m Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z. s. logo 21.99
Žkm 150 m Červená Veronika 06 TJ Svitavy, z. s. logo 21.66
Žkm 150 m Drexlerová Zuzana 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žkm 150 m Fialová Ema 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 23.48
Žkm 150 m Hlaváčková Adéla 06 Hvězda Pardubice z.s. logo 22.58
Žkm 150 m Janoušková Stella 06 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm 150 m Ježková Kristýna 06 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm 150 m Klementová Luisa 06 ACTIVITY Lanškroun (A) logo 20.98
Žkm 150 m Koblasová Dagmar 05 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm 150 m Koletová Eliška 06 Hvězda Pardubice z.s. logo 21.30
Žkm 150 m Krombholzová Kateřina 07 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 150 m Kubíková Amélie 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 150 m Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 23.51
Žkm 150 m Kvapilová Lucie 07 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 150 m Menšíková Karolína 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 22.36
Žkm 150 m Michelová Karolína 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 150 m Němečková Barbora 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 22.87
Žkm 150 m Poláčková Tereza 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 22.33
Žkm 150 m Sádovská Anežka 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 150 m Strazzerová Michaela 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 23.33
Žkm 150 m Škrabálková Kamila 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 25.1
Žkm 150 m Urbanová Karolína 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo
Žkm 150 m Zavoralová Adéla 06 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm 300 m Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z. s. logo 46.52
Žkm 300 m Červená Veronika 06 TJ Svitavy, z. s. logo 47.88
Žkm 300 m Fialová Ema 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 50.65
Žkm 300 m Janoušková Stella 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 52.78
Žkm 300 m Koblasová Dagmar 05 Atletika Chrudim, z.s. logo
Žkm 300 m Linhartová Anděla 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 56.50
Žkm 300 m Michelová Karolína 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 300 m Mikysková Kateřina 06 AC Vysoké Mýto z.s. logo
Žkm 300 m Němečková Barbora 05 Hvězda Pardubice z.s. logo
Žkm 300 m Suchánková Karolína 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 52.94
Žkm 300 m Zavoralová Žaneta 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 49.32
Žkm 800 m Čejková Barbora 06 AC Choceň, spolek logo
Žkm 800 m Dolečková Lucie 05 AK Slovan Moravská Třebová logo 2:37.49
Žkm 800 m Hejlová Kateřina 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 2:57.81
Žkm 800 m Janovská Marie 06 AC Pardubice logo 2:37.06
Žkm 800 m Koletová Eliška 06 Hvězda Pardubice z.s. logo 2:34.87
Žkm 800 m Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 2:43.93
Žkm 800 m Morávková Lucie 06 AC Choceň, spolek logo
Žkm 800 m Zahálková Lucie 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 3:01.09
Žkm 800 m Zavoralová Adéla 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 2:39.08
Žkm 60 m př. Bendová Anna 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 13.24
Žkm 60 m př. Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z. s. logo 11.44
Žkm 60 m př. Dolečková Lucie 05 AK Slovan Moravská Třebová logo 11.05
Žkm 60 m př. Hochmanová Tereza 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 11.77
Žkm 60 m př. Janoušková Stella 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 12.7
Žkm 60 m př. Janů Monika 05 TJ Svitavy, z. s. logo 11.64
Žkm 60 m př. Koletová Eliška 06 Hvězda Pardubice z.s. logo 10.95
Žkm 60 m př. Linhartová Anděla 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 13.97
Žkm 60 m př. Sádovská Anežka 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 10.98
Žkm 60 m př. Suchánková Karolína 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 13.31
Žkm 60 m př. Voksová Aneta 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 11.53
Žkm výška Dolečková Lucie 05 AK Slovan Moravská Třebová logo 1.46
Žkm výška Drexlerová Zuzana 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 1.35
Žkm výška Hlaváčková Adéla 06 Hvězda Pardubice z.s. logo 1.31
Žkm výška Junková Jana 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 1.26
Žkm výška Otcovská Magdaléna 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 1.28
Žkm dálka Bendová Anna 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 3.47
Žkm dálka Carbová Adéla 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 4.13
Žkm dálka Čejková Barbora 06 AC Choceň, spolek logo
Žkm dálka Feniková Dominika 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 3.59
Žkm dálka Hlaváčková Adéla 06 Hvězda Pardubice z.s. logo 4.46
Žkm dálka Ježková Kristýna 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.46
Žkm dálka Jiroušková Alice 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 3.30
Žkm dálka Klementová Luisa 06 ACTIVITY Lanškroun (A) logo 4.37 4.26
Žkm dálka Kubíková Amélie 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 3.80
Žkm dálka Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 4.16
Žkm dálka Kvapilová Lucie 07 Hvězda Pardubice z.s. logo 4.01
Žkm dálka Lehká Lucie 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 3.45
Žkm dálka Maděrová Justýna 05 TJ Svitavy, z. s. logo 3.93
Žkm dálka Menšíková Karolína 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 3.92
Žkm dálka Mikysková Kateřina 06 AC Vysoké Mýto z.s. logo 4.06
Žkm dálka Morávková Lucie 06 AC Choceň, spolek logo
Žkm dálka Motlová Kateřina 05 TJ Svitavy, z. s. logo 4.17
Žkm dálka Němečková Barbora 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 3.81
Žkm dálka Peřinová Kateřina 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.16
Žkm dálka Poláčková Tereza 05 Hvězda Pardubice z.s. logo 4.29
Žkm dálka Steklá Barbora 08 TJ Svitavy, z. s. logo 3.71
Žkm dálka Urbanová Karolína 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 4.25
Žkm dálka Večeřová Viktorie 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 3.52
Žkm dálka Voksová Aneta 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 4.17
Žkm dálka Vondráčková Kamila 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 4.91
Žkm koule 2kg Adamcová Barbora 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 07.02
Žkm koule 2kg Dekanová Adéla 05 Atletický klub Blansko Dvorská logo 07.88
Žkm koule 2kg Feniková Dominika 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo
Žkm koule 2kg Hochmanová Tereza 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 08.24
Žkm koule 2kg Otcovská Magdaléna 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 09.29
Žkm koule 2kg Patáková Nikola 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 09.39
Žkm koule 2kg Petránková Adéla 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 07.12
Žkm koule 2kg Sádovská Anežka 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. logo 09.87
Žkm koule 2kg Stehnová Veronika 05 AK Slatiňany logo 09.53
Žkm koule 2kg Stodolová Veronika 05 TJ Svitavy, z. s. logo 08.98
Žkm koule 2kg Škrabálková Kamila 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 06.37
Žkm koule 2kg Švecová Adéla 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 08.15
Žkm koule 2kg Tomšů Michaela 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 08.03
Žkm kriket Carbová Adéla 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 31.99
Žkm kriket Dekanová Adéla 05 Atletický klub Blansko Dvorská logo 51.48
Žkm kriket Feniková Dominika 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 39.24
Žkm kriket Hejlová Kateřina 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 34.95
Žkm kriket Janů Monika 05 TJ Svitavy, z. s. logo 35.72
Žkm kriket Lehká Lucie 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 21.19
Žkm kriket Otcovská Magdaléna 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 34.90
Žkm kriket Petránková Adéla 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 26.39
Žkm kriket Steklá Barbora 08 TJ Svitavy, z. s. logo 31.39
Žkm kriket Stodolová Veronika 05 TJ Svitavy, z. s. logo 38.73
Žkm kriket Švecová Adéla 05 AC Vysoké Mýto z.s. logo 22.20
Žkm kriket Tomšů Michaela 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 43.90
Žkm kriket Vondráčková Kamila 05 Atletika Chrudim, z.s. logo 51.03
Žkm kriket Zahálková Lucie 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 31.39
Žkm kriket Zavoralová Žaneta 06 Atletika Chrudim, z.s. logo 38.39
EleH 150 m Spurný Samuel 08 SK ANTE Žďár nad Sázavou logo 21.16
EleH 300 m Spurný Samuel 08 SK ANTE Žďár nad Sázavou logo 51.65