Seznam přihlášek

4. kolo KPD mladšího žactva , Litomyšl, 5. 9. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žcm 60 m Bartoň Ondřej 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 08.74
Žcm 60 m Bělovský Pavel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.27
Žcm 60 m Brýdl Jáchym 06 TJ Svitavy, z. s. logo 08.87
Žcm 60 m Brýdl Jonáš 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 09.21
Žcm 60 m Holec Radek 06 TJ Svitavy, z. s. logo 11.67
Žcm 60 m Hovorka Jakub 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 10.23
Žcm 60 m Karpeles Daniel 06 TJ Svitavy, z. s. logo 09.74
Žcm 60 m Král Jan 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 10.62
Žcm 60 m Král Vojtěch 08 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žcm 60 m Kraus Šimon 07 TJ Svitavy, z. s. logo
Žcm 60 m Krištof Jan 07 ATLETIKA Polička, spolek logo 09.53
Žcm 60 m Mach Tomáš 07 ATLETIKA Polička, spolek logo 09.72
Žcm 60 m Matyáš Jiří 05 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 08.09
Žcm 60 m Mlynář Marek 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 08.84
Žcm 60 m Němec Jakub 07 TJ Jiskra Litomyšl logo 08.61
Žcm 60 m Osmík Tobiáš Josef 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.77
Žcm 60 m Pail Lukáš 05 TJ Svitavy, z. s. logo 10.20
Žcm 60 m Pavliš Kristián 07 ATLETIKA Polička, spolek logo 11.66
Žcm 60 m Pecháček Matěj 05 TJ Svitavy, z. s. logo 08.76
Žcm 60 m Sedláček Tomáš 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 09.26
Žcm 60 m Šafář Štěpán 07 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žcm 60 m Šafář Václav 06 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žcm 60 m Vomáčka Ondřej 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 09.14
Žcm 60 m Zapletal Šimon 06 TJ Svitavy, z. s. logo 09.52
Žcm 300 m Bělovský Pavel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 49.87
Žcm 300 m Brýdl Jáchym 06 TJ Svitavy, z. s. logo
Žcm 300 m Freudl Richard 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žcm 300 m Hejtman Karel 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žcm 300 m Hurych Adam 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 50.80
Žcm 300 m Kraus Šimon 07 TJ Svitavy, z. s. logo 48.63
Žcm 300 m Krištof Jan 07 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žcm 300 m Matyáš Jiří 05 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 48.13
Žcm 300 m Pecháček Matěj 05 TJ Svitavy, z. s. logo 48.74
Žcm 300 m Rubek Tomáš 05 TJ Jiskra Litomyšl logo
Žcm 300 m Sedláček Tomáš 05 TJ Jiskra Litomyšl logo
Žcm 300 m Šafář Samuel 07 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žcm 300 m Vacek Jiří 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 52.78
Žcm 1500 m Barvínek Daniel 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 6:24.03
Žcm 1500 m Boháč Pankrác 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 5:15.56
Žcm 1500 m Janeček Roman 06 TJ Jiskra Litomyšl logo
Žcm 1500 m Mach Tomáš 07 ATLETIKA Polička, spolek logo 6:15.61
Žcm 1500 m Mlynář Marek 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žcm 1500 m Netušil Jiří 05 TJ Jiskra Litomyšl logo
Žcm 1500 m Šafář Václav 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 6:11.71
Žcm 60 m př. Bartoň Ondřej 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 11.22
Žcm 60 m př. Barvínek Daniel 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo
Žcm 60 m př. Filipi Radek 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 12.58
Žcm 60 m př. Holec Jan 05 TJ Svitavy, z. s. logo 12.98
Žcm 60 m př. Kubíček Adam 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 12.06
Žcm 60 m př. Kubíček David 07 TJ Jiskra Litomyšl logo 13.01
Žcm 60 m př. Malý Adam 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 13.54
Žcm 60 m př. Pecháček Matěj 05 TJ Svitavy, z. s. logo 12.39
Žcm 60 m př. Rýdlo Ondřej 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 13.66
Žcm 60 m př. Vacek Jiří 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 12.95
Žcm výška Boháč Pankrác 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 1.38
Žcm výška Čermák Šimon 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 1.43
Žcm výška Filipi Radek 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 1.28
Žcm výška Jireček Filip 05 TJ Jiskra Litomyšl logo
Žcm výška Kubíček Adam 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 1.40
Žcm výška Malý Adam 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 1.15
Žcm výška Matyáš Jiří 05 Atletika TJ Sokol Žamberk logo
Žcm výška Rýdlo Ondřej 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 1.10
Žcm výška Vencl David 05 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 1.20
Žcm dálka Bartoň Ondřej 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 4.54
Žcm dálka Bělovský Pavel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 3.96
Žcm dálka Brýdl Jáchym 06 TJ Svitavy, z. s. logo 4.14
Žcm dálka Brýdl Jonáš 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 4.17
Žcm dálka Freudl Richard 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 3.76
Žcm dálka Hovorka Jakub 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 3.17
Žcm dálka Jireček Filip 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 4.00
Žcm dálka Král Vojtěch 08 ATLETIKA Polička, spolek logo 3.38
Žcm dálka Kraus Šimon 07 TJ Svitavy, z. s. logo 3.94
Žcm dálka Němec Jakub 07 TJ Jiskra Litomyšl logo 4.59
Žcm dálka Osmík Tobiáš Josef 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 3.41
Žcm dálka Pail Lukáš 05 TJ Svitavy, z. s. logo 3.25
Žcm dálka Rubek Tomáš 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 5.05
Žcm dálka Šafář Samuel 07 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žcm dálka Šafář Štěpán 07 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žcm dálka Vencl David 05 Atletika TJ Sokol Žamberk logo
Žcm dálka Veselík Daniel 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 3.70
Žcm dálka Vomáčka Ondřej 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 3.79
Žcm dálka Zapletal Šimon 06 TJ Svitavy, z. s. logo 3.32
Žcm koule 3kg Barvínek Daniel 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 05.74
Žcm koule 3kg Bielko Adam 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 08.40 08.19
Žcm koule 3kg Herák Martin 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 07.87
Žcm koule 3kg Holec Jan 05 TJ Svitavy, z. s. logo 06.98
Žcm koule 3kg Holec Radek 06 TJ Svitavy, z. s. logo 05.05
Žcm koule 3kg Hurych Adam 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 05.30
Žcm koule 3kg Janeček Roman 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 07.30
Žcm koule 3kg Jordán Jan 05 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 06.98
Žcm koule 3kg Karpeles Daniel 06 TJ Svitavy, z. s. logo 06.55
Žcm koule 3kg Král Jan 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 05.36
Žcm koule 3kg Malý Adam 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 06.17
Žcm koule 3kg Netušil Jiří 05 TJ Jiskra Litomyšl logo
Žcm koule 3kg Pavliš Kristián 07 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žcm koule 3kg Šafář Václav 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 06.36
Žcm koule 3kg Voříšek Vilém 07 TJ Jiskra Litomyšl logo 06.35
Žcm kriket Bielko Adam 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 36.16
Žcm kriket Boháč Pankrác 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 56.66
Žcm kriket Čermák Šimon 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 54.15
Žcm kriket Filipi Radek 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 45.92
Žcm kriket Hejtman Karel 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žcm kriket Herák Martin 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 36.99
Žcm kriket Holec Jan 05 TJ Svitavy, z. s. logo 36.80
Žcm kriket Holec Radek 06 TJ Svitavy, z. s. logo 24.07
Žcm kriket Jordán Jan 05 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 43.97
Žcm kriket Karpeles Daniel 06 TJ Svitavy, z. s. logo 46.52
Žcm kriket Král Jan 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 41.30
Žcm kriket Král Vojtěch 08 ATLETIKA Polička, spolek logo 40.26
Žcm kriket Krištof Jan 07 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žcm kriket Kubíček Adam 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 49.59
Žcm kriket Mach Tomáš 07 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žcm kriket Mlynář Marek 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žcm kriket Osmík Tobiáš Josef 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žcm kriket Pavliš Kristián 07 ATLETIKA Polička, spolek logo 28.09
Žcm kriket Šafář Samuel 07 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žcm kriket Šafář Štěpán 07 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žkm 60 m Bednářová Amálie 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 09.47
Žkm 60 m Biberlová Adéla 08 ATLETIKA Polička, spolek logo 10.87
Žkm 60 m Borková Johanka 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 09.64
Žkm 60 m Brychtová Klára 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 09.10
Žkm 60 m Carbová Adéla 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.19
Žkm 60 m Cimflová Karolína 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.30
Žkm 60 m Cviková Veronika 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo
Žkm 60 m Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z. s. logo 09.08
Žkm 60 m Červená Veronika 06 TJ Svitavy, z. s. logo 09.04
Žkm 60 m Feniková Dominika 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 10.26
Žkm 60 m Houdková Klaudie 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 09.19
Žkm 60 m Jiroušková Alice 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.97
Žkm 60 m Kabrhelová Pavlína 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 09.46
Žkm 60 m Kanovníková Karolína 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 09.18
Žkm 60 m Klementová Luisa 06 TJ Svitavy, z. s. logo 08.94
Žkm 60 m Kořínková Petra 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 10.31
Žkm 60 m Krejzová Elen 08 TJ Jiskra Litomyšl logo 09.45
Žkm 60 m Krejzová Georgina 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 09.39
Žkm 60 m Lněničková Sára 08 ATLETIKA Polička, spolek logo 11.57
Žkm 60 m Maděrová Justýna 05 TJ Svitavy, z. s. logo 09.13
Žkm 60 m Melezínková Sára 07 ATLETIKA Polička, spolek logo 09.54
Žkm 60 m Morávková Lucie 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 10.17
Žkm 60 m Otcovská Barbora 05 ATLETIKA Polička, spolek logo 09.51
Žkm 60 m Ožinská Eliška 08 ATLETIKA Polička, spolek logo 09.79
Žkm 60 m Pecháčková Anežka 06 TJ Svitavy, z. s. logo 09.57
Žkm 60 m Petrová Štěpánka 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 09.79
Žkm 60 m Stupková Jolana 05 TJ Svitavy, z. s. logo
Žkm 60 m Škeříková Nela 07 TJ Jiskra Litomyšl logo 09.66
Žkm 60 m Šmajzrová Dominika 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.02
Žkm 60 m Voksová Aneta 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 09.20
Žkm 300 m Borková Johanka 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 51.75
Žkm 300 m Cimflová Karolína 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žkm 300 m Cviková Veronika 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 57.72
Žkm 300 m Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z. s. logo 46.52
Žkm 300 m Červená Veronika 06 TJ Svitavy, z. s. logo 47.88
Žkm 300 m Houdková Sofie 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 54.06
Žkm 300 m Janků Barbora 07 TJ Svitavy, z. s. logo
Žkm 300 m Kanovníková Karolína 06 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žkm 300 m Komůrková Magdaléna 06 TJ Svitavy, z. s. logo
Žkm 300 m Krejzová Georgina 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 50.21
Žkm 300 m Linhartová Anděla 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 53.98
Žkm 300 m Maděrová Justýna 05 TJ Svitavy, z. s. logo 49.31
Žkm 300 m Melezínková Sára 07 ATLETIKA Polička, spolek logo 54.03
Žkm 300 m Navrátilová Marika 04 TJ Svitavy, z. s. logo 44.32
Žkm 300 m Neumeisterová Julie 03 TJ Svitavy, z. s. logo
Žkm 300 m Neumeisterová Natálie 06 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žkm 300 m Petrová Štěpánka 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 53.63
Žkm 300 m Smékalová Šárka 06 TJ Svitavy, z. s. logo
Žkm 300 m Stupková Jolana 05 TJ Svitavy, z. s. logo
Žkm 300 m Suchánková Karolína 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 52.94
Žkm 300 m Škeříková Nela 07 TJ Jiskra Litomyšl logo
Žkm 300 m Šmajzrová Dominika 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 51.99
Žkm 800 m Hejlová Kateřina 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 2:57.13
Žkm 800 m Kanovníková Karolína 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 2:49.08
Žkm 800 m Kolářová Jolana 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 2:54.73
Žkm 800 m Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 2:43.93
Žkm 800 m Lehká Lucie 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 3:00.46
Žkm 800 m Mikulecká Kristýna 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 2:49.07
Žkm 800 m Miláčková Andrea 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 2:49.52
Žkm 800 m Morávková Lucie 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 2:49.43
Žkm 800 m Otcovská Barbora 05 ATLETIKA Polička, spolek logo 2:51.34
Žkm 800 m Ožinská Eliška 08 ATLETIKA Polička, spolek logo 3:05.37
Žkm 800 m Schuchová Karolína 07 ATLETIKA Polička, spolek logo 3:03.50
Žkm 800 m Suchánková Karolína 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 2:53.68
Žkm 800 m Vetchá Rozálie 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 2:50.14
Žkm 800 m Zahálková Lucie 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 2:57.19
Žkm 60 m př. Brychtová Klára 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 13.02
Žkm 60 m př. Čejková Lucie 05 TJ Svitavy, z. s. logo 11.30
Žkm 60 m př. Houdková Sofie 06 TJ Jiskra Litomyšl logo
Žkm 60 m př. Janů Monika 05 TJ Svitavy, z. s. logo 11.64
Žkm 60 m př. Jiroušková Alice 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 13.63
Žkm 60 m př. Komůrková Magdaléna 06 TJ Svitavy, z. s. logo 13.50
Žkm 60 m př. Lehká Lucie 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 13.65
Žkm 60 m př. Linhartová Anděla 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 13.63
Žkm 60 m př. Motáková Markéta 06 TJ Jiskra Litomyšl logo
Žkm 60 m př. Neumeisterová Natálie 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 14.92
Žkm 60 m př. Smékalová Šárka 06 TJ Svitavy, z. s. logo 12.51
Žkm 60 m př. Suchánková Karolína 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 13.31
Žkm 60 m př. Voksová Aneta 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 11.53
Žkm 60 m př. Zahálková Lucie 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 13.64
Žkm výška Bednářová Amálie 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 1.29
Žkm výška Borková Johanka 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 1.20
Žkm výška Gultová Berenika 07 TJ Jiskra Litomyšl logo 1.18
Žkm výška Houdková Sofie 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 1.23
Žkm výška Lehká Lucie 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 1.20
Žkm výška Motáková Markéta 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 1.23
Žkm výška Skalická Tereza 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 1.29
Žkm dálka Biberlová Adéla 08 ATLETIKA Polička, spolek logo 3.17
Žkm dálka Brychtová Klára 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 4.11
Žkm dálka Carbová Adéla 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 3.87
Žkm dálka Cimflová Karolína 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 3.85
Žkm dálka Feniková Dominika 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 3.64
Žkm dálka Havířová Nikol 06 TJ Svitavy, z. s. logo 3.53
Žkm dálka Hejlová Kateřina 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žkm dálka Houdková Klaudie 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 4.15
Žkm dálka Janků Barbora 07 TJ Svitavy, z. s. logo 3.51
Žkm dálka Jiroušková Alice 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 3.62
Žkm dálka Kabrhelová Pavlína 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 4.03
Žkm dálka Klementová Luisa 06 TJ Svitavy, z. s. logo 4.26
Žkm dálka Kořínková Petra 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 3.13
Žkm dálka Krejzová Elen 08 TJ Jiskra Litomyšl logo 2.77
Žkm dálka Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 4.05
Žkm dálka Lněničková Sára 08 ATLETIKA Polička, spolek logo 2.07
Žkm dálka Melezínková Sára 07 ATLETIKA Polička, spolek logo 2.96
Žkm dálka Motáková Markéta 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 3.87
Žkm dálka Motlová Kateřina 05 TJ Svitavy, z. s. logo 4.14
Žkm dálka Neumeisterová Natálie 06 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žkm dálka Petrová Štěpánka 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 3.88
Žkm dálka Stupková Jolana 05 TJ Svitavy, z. s. logo 4.00
Žkm dálka Šmajzrová Dominika 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žkm dálka Voksová Aneta 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 4.21
Žkm koule 2kg Bednářová Amálie 06 ATLETIKA Polička, spolek logo 07.40
Žkm koule 2kg Gultová Berenika 07 TJ Jiskra Litomyšl logo 07.25
Žkm koule 2kg Havířová Nikol 06 TJ Svitavy, z. s. logo
Žkm koule 2kg Horáková Eliška 05 TJ Svitavy, z. s. logo 07.92
Žkm koule 2kg Kořínková Petra 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 06.16
Žkm koule 2kg Mačeková Jana 05 TJ Svitavy, z. s. logo 08.02
Žkm koule 2kg Mikulecká Kristýna 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 06.98
Žkm koule 2kg Miláčková Andrea 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 06.33
Žkm koule 2kg Motlová Kateřina 05 TJ Svitavy, z. s. logo 06.74
Žkm koule 2kg Pecháčková Anežka 06 TJ Svitavy, z. s. logo 06.84
Žkm koule 2kg Schuchová Karolína 07 ATLETIKA Polička, spolek logo 05.52
Žkm koule 2kg Skalická Tereza 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 06.54
Žkm koule 2kg Stodolová Veronika 05 TJ Svitavy, z. s. logo 08.98
Žkm koule 2kg Škrabálková Kamila 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 06.37
Žkm koule 2kg Tomšů Michaela 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 08.06
Žkm koule 2kg Vetchá Rozálie 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo
Žkm kriket Biberlová Adéla 08 ATLETIKA Polička, spolek logo 18.55
Žkm kriket Carbová Adéla 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo 40.10
Žkm kriket Cviková Veronika 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 25.94
Žkm kriket Feniková Dominika 06 Atletika TJ Sokol Žamberk logo 43.90
Žkm kriket Gultová Berenika 07 TJ Jiskra Litomyšl logo 36.70
Žkm kriket Hejlová Kateřina 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 34.95
Žkm kriket Horáková Eliška 05 TJ Svitavy, z. s. logo 36.40
Žkm kriket Janů Monika 05 TJ Svitavy, z. s. logo 35.72
Žkm kriket Kolářová Jolana 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 37.30
Žkm kriket Kumpoštová Andrea 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 40.07
Žkm kriket Lněničková Sára 08 ATLETIKA Polička, spolek logo 16.23
Žkm kriket Mikulecká Kristýna 05 TJ Jiskra Litomyšl logo 47.01
Žkm kriket Otcovská Barbora 05 ATLETIKA Polička, spolek logo 29.20
Žkm kriket Ožinská Eliška 08 ATLETIKA Polička, spolek logo
Žkm kriket Schuchová Karolína 07 ATLETIKA Polička, spolek logo 24.25
Žkm kriket Stodolová Veronika 05 TJ Svitavy, z. s. logo 39.70
Žkm kriket Škrabálková Kamila 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. logo
Žkm kriket Tomšů Michaela 06 TJ Jiskra Litomyšl logo 46.97
Žkm kriket Vetchá Rozálie 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 29.02
Žkm kriket Zahálková Lucie 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s logo 31.39