Seznam přihlášek

Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B, Praha - Přátelství, 13. 9. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žcm 60 m Babický Lukáš 05 TJ Dukla Praha (A) logo 09.33
Žcm 60 m Beneš Jan 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 08.8
Žcm 60 m Cádra Vojtěch 05 SC Radotín Praha (A) logo 09.93
Žcm 60 m Čislák Andrej 07 SK Aktis Praha z.s. logo 09.10
Žcm 60 m Fišera Ladislav 05 SK Jeseniova (C) logo 09.1
Žcm 60 m Haman Hugo 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo
Žcm 60 m Hegar Petr 06 SC Radotín Praha (A) logo 09.29
Žcm 60 m Hroník Kryštof 07 ASK Slavia Praha (B) logo 09.63
Žcm 60 m Jakeš Bruno 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 08.5
Žcm 60 m Jordanidis Jan 05 SC Radotín Praha (B) logo 09.58
Žcm 60 m Jordanidis Matěj 07 SC Radotín Praha (B) logo 09.93
Žcm 60 m Kunický Kryštof 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 09.00
Žcm 60 m Lorenc Vít 06 SK Jeseniova (C) logo 10.25
Žcm 60 m Ludvík Matouš 05 ASK Slavia Praha (B) logo
Žcm 60 m Měchura Marek 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 08.91
Žcm 60 m Nemšovský Filip 05 SK Aktis Praha z.s. logo 09.50
Žcm 60 m Pech Matěj 06 SK Jeseniova (C) logo 10.17
Žcm 60 m Stejskal Alexandr 05 SC Radotín Praha (A) logo
Žcm 60 m Suchan Štěpán 05 TJ Dukla Praha (A) logo 08.6
Žcm 60 m Zlesák Petr 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 10.21 08.35
Žcm 150 m Bouša Martin 07 TJ Dukla Praha (A) logo
Žcm 150 m Hegar Petr 06 SC Radotín Praha (A) logo 21.89
Žcm 150 m Holiš Oren 05 SK Aktis Praha z.s. logo 22.80
Žcm 150 m Chyba František 05 SC Radotín Praha (B) logo 25.55
Žcm 150 m Jakeš Bruno 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 20.84
Žcm 150 m Jordanidis Jan 05 SC Radotín Praha (B) logo 25.05
Žcm 150 m Jordanidis Matěj 07 SC Radotín Praha (B) logo 24.25
Žcm 150 m Jordanidis Tomáš 05 SC Radotín Praha (B) logo 24.59
Žcm 150 m Klouda Adam 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 22.46 22.46
Žcm 150 m Konečný Filip 05 SC Radotín Praha (A) logo 23.72
Žcm 150 m Marinov Patrik 05 SC Radotín Praha (A) logo 19.54
Žcm 150 m Měchura Marek 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 22.76
Žcm 150 m Mutinský Mikuláš 05 SC Radotín Praha (A) logo
Žcm 150 m Nejdl Matyas 06 TJ Dukla Praha (A) logo 23.41
Žcm 150 m Nenička Ondřej 05 SK Jeseniova (C) logo
Žcm 150 m Rozkydálek Richard 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 22.05 22.05
Žcm 150 m Rubeš Adam 07 SC Radotín Praha (B) logo 24.02
Žcm 150 m Šesták Martin 06 ASK Slavia Praha (B) logo
Žcm 150 m Šulc Matěj 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 22.22
Žcm 150 m Tichý Tadeáš 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 21.60
Žcm 150 m Veselý Robin 07 SK Aktis Praha z.s. logo 24.14
Žcm 150 m Zedník David 05 TJ Dukla Praha (A) logo 22.30
Žcm 800 m Beneš Jan 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 2:45.60
Žcm 800 m Bolehovský Daniel 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 2:36.45 2:36.65
Žcm 800 m Bouša Martin 07 TJ Dukla Praha (A) logo 2:46.72
Žcm 800 m Frýdl Jan 06 ASK Slavia Praha (B) logo 2:49.96
Žcm 800 m Haman Hugo 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 2:35.60
Žcm 800 m Hroník Kryštof 07 ASK Slavia Praha (B) logo 2:48.84
Žcm 800 m Hrubec Pavel 05 SK Aktis Praha z.s. logo 2:48.35
Žcm 800 m Koptík Lukáš 07 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 3:00.41
Žcm 800 m Mlčoch Tomáš 06 SC Radotín Praha (A) logo 3:02.13
Žcm 800 m Mutinský Mikuláš 05 SC Radotín Praha (A) logo
Žcm 800 m Nejdl Matyas 06 TJ Dukla Praha (A) logo 2:46.48
Žcm 800 m Nemšovský Filip 05 SK Aktis Praha z.s. logo 2:36.62
Žcm 800 m Špaček Maximilian 05 SC Radotín Praha (A) logo 2:39.76
Žcm 800 m Vojáček Filip 07 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo
Žcm 800 m Zedník David 05 TJ Dukla Praha (A) logo 2:40.19
Žcm 60 m př. Endršt Tomáš 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 11.92
Žcm 60 m př. Hlaváček Gerhard 06 SK Jeseniova (C) logo 14.53
Žcm 60 m př. Hollmann Jakub 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 10.4
Žcm 60 m př. Holý Filip 06 SC Radotín Praha (B) logo 14.30
Žcm 60 m př. Hovorka Tomáš Alexander 05 ASK Slavia Praha (B) logo 12.79
Žcm 60 m př. Marinov Patrik 05 SC Radotín Praha (A) logo 10.03
Žcm 60 m př. Mrštný Filip 06 SC Radotín Praha (A) logo 12.58
Žcm 60 m př. Netolický Filip 06 SC Radotín Praha (B) logo 14.03
Žcm 60 m př. Pech Matěj 06 SK Jeseniova (C) logo 13.30
Žcm 60 m př. Poděbradský Tomáš 07 SK Aktis Praha z.s. logo 12.75
Žcm 60 m př. Radil Dominik 07 TJ Dukla Praha (A) logo 11.80
Žcm 60 m př. Rozkydálek Richard 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 11.11
Žcm 60 m př. Soural Šimon 07 SC Radotín Praha (B) logo 13.04
Žcm 60 m př. Šulc Matěj 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 11.69
Žcm 60 m př. Tomášek Jan 06 SK Aktis Praha z.s. logo 13.10
Žcm 60 m př. Vojáček Filip 07 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo
Žcm 60 m př. Zámečník Matěj 07 SC Radotín Praha (A) logo 12.54
Žcm 60 m př. Zlesák Petr 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 10.21 10.61
Žcm výška Bílý Matyáš 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 1.38
Žcm výška Cádra Vojtěch 05 SC Radotín Praha (A) logo 1.30
Žcm výška Fritz Natanael 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 1.38
Žcm výška Hlaváč Ondřej 07 SC Radotín Praha (B) logo 1.08
Žcm výška Hollmann Jakub 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 1.32
Žcm výška Klouda Adam 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 1.28 1.28
Žcm výška Liška Jakub 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 1.31 1.28
Žcm výška Matějovič Adam 05 SK Aktis Praha z.s. logo 1.20
Žcm výška Matoušek Šimon 06 SC Radotín Praha (A) logo 1.42
Žcm výška Mlčoch Tomáš 06 SC Radotín Praha (A) logo 1.26
Žcm výška Nenička Ondřej 05 SK Jeseniova (C) logo 1.23
Žcm výška Poděbradský Tomáš 07 SK Aktis Praha z.s. logo 1.38
Žcm dálka Andres Mikuláš 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 3.92
Žcm dálka Babický Lukáš 05 TJ Dukla Praha (A) logo 4.03
Žcm dálka Endršt Tomáš 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 3.79
Žcm dálka Fišera Ladislav 05 SK Jeseniova (C) logo 3.59
Žcm dálka Frýdl Jan 06 ASK Slavia Praha (B) logo 3.30
Žcm dálka Hlaváč Ondřej 07 SC Radotín Praha (B) logo 3.31
Žcm dálka Holiš Oren 05 SK Aktis Praha z.s. logo
Žcm dálka Holý Filip 06 SC Radotín Praha (B) logo 3.34
Žcm dálka Jordanidis Tomáš 05 SC Radotín Praha (B) logo 3.50
Žcm dálka Koptík Lukáš 07 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 3.65
Žcm dálka Kunický Kryštof 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 4.09
Žcm dálka Liška Jakub 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 4.02 3.85
Žcm dálka Lorenc Vít 06 SK Jeseniova (C) logo 3.37
Žcm dálka Marinov Patrik 05 SC Radotín Praha (A) logo 4.86
Žcm dálka Matějovič Adam 05 SK Aktis Praha z.s. logo 4.01
Žcm dálka Matoušek Šimon 06 SC Radotín Praha (A) logo 4.62
Žcm dálka Pokorný Alexandr 06 SK Jeseniova (C) logo
Žcm dálka Stejskal Alexandr 05 SC Radotín Praha (A) logo 4.37
Žcm dálka Suchan Štěpán 05 TJ Dukla Praha (A) logo 4.23
Žcm dálka Šesták Martin 06 ASK Slavia Praha (B) logo 3.52
Žcm dálka Vaccino Alessandro 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 4.20
Žcm koule 4kg Andres Mikuláš 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo
Žcm koule 4kg Cuřín Mikuláš 06 SC Radotín Praha (A) logo
Žcm koule 4kg Fritz Natanael 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo
Žcm koule 4kg Hrubec Pavel 05 SK Aktis Praha z.s. logo
Žcm koule 4kg Chyba František 05 SC Radotín Praha (B) logo
Žcm koule 4kg Konečný Filip 05 SC Radotín Praha (A) logo
Žcm koule 4kg Ludvík Šimon 05 ASK Slavia Praha (B) logo
Žcm koule 4kg Myška Jakub 06 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo
Žcm koule 4kg Netolický Filip 06 SC Radotín Praha (B) logo
Žcm koule 4kg Podlešák Jakub 06 SC Radotín Praha (B) logo
Žcm koule 4kg Tichý Tadeáš 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo
Žcm koule 4kg Váňa Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 06.92
Žcm koule 4kg Veselý Robin 07 SK Aktis Praha z.s. logo
Žcm koule 4kg Zámečník Matěj 07 SC Radotín Praha (A) logo
Žcm kriket Bílý Matyáš 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 50.55
Žcm kriket Bolehovský Daniel 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 41.00 41.00
Žcm kriket Cuřín Mikuláš 06 SC Radotín Praha (A) logo 32.57
Žcm kriket Čislák Andrej 07 SK Aktis Praha z.s. logo 29.27
Žcm kriket Hlaváček Gerhard 06 SK Jeseniova (C) logo
Žcm kriket Hovorka Tomáš Alexander 05 ASK Slavia Praha (B) logo 38.70
Žcm kriket Ludvík Matouš 05 ASK Slavia Praha (B) logo
Žcm kriket Ludvík Šimon 05 ASK Slavia Praha (B) logo
Žcm kriket Mrštný Filip 06 SC Radotín Praha (A) logo 32.34
Žcm kriket Myška Jakub 06 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 43.24
Žcm kriket Podlešák Jakub 06 SC Radotín Praha (B) logo
Žcm kriket Pokorný Alexandr 06 SK Jeseniova (C) logo
Žcm kriket Radil Dominik 07 TJ Dukla Praha (A) logo 31.75
Žcm kriket Rubeš Adam 07 SC Radotín Praha (B) logo
Žcm kriket Soural Šimon 07 SC Radotín Praha (B) logo 31.25
Žcm kriket Špaček Maximilian 05 SC Radotín Praha (A) logo 35.55
Žcm kriket Tomášek Jan 06 SK Aktis Praha z.s. logo 30.39
Žcm kriket Vaccino Alessandro 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 32.37
Žcm kriket Váňa Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo
Žkm 60 m Bláhová Adéla 05 SC Radotín Praha (B) logo 09.61
Žkm 60 m Brabcová Veronika 06 SC Radotín Praha (A) logo 09.32
Žkm 60 m Casková Alžběta 06 SK Jeseniova (C) logo 09.73
Žkm 60 m Černá Františka 05 ASK Slavia Praha (B) logo 08.94
Žkm 60 m Daněčková Silvie 07 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 08.9
Žkm 60 m Dolníčková Nikol 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 08.76
Žkm 60 m Fílová Justýna 07 SC Radotín Praha (A) logo 09.39
Žkm 60 m Götzová Františka 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 08.6
Žkm 60 m Haasová Matylda 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 08.53
Žkm 60 m Krumphanzlová Zuzana 06 SK Aktis Praha z.s. logo 08.99
Žkm 60 m Kváčová Karolína 07 TJ Dukla Praha (A) logo
Žkm 60 m Mahrová Michaela 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 08.72
Žkm 60 m Machová Karolína 06 SC Radotín Praha (A) logo 09.67
Žkm 60 m Majznerová Lucie 05 ASK Slavia Praha logo 08.87
Žkm 60 m Matoušková Alice 06 SK Jeseniova (C) logo 10.07
Žkm 60 m Pakurová Natalia 06 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm 60 m Palečková Eliška Libuše 05 TJ Dukla Praha (A) logo 08.8
Žkm 60 m Pončáková Karolína 07 SK Aktis Praha z.s. logo 09.20
Žkm 60 m Sálová Barbora 06 SK Jeseniova (C) logo
Žkm 60 m Scheibová Nicole 06 SC Radotín Praha (B) logo 09.41 10.18
Žkm 60 m Svobodová Adriana 06 SC Radotín Praha (B) logo 10.38
Žkm 60 m Syberová Eliška 05 SK Jeseniova (C) logo 09.28
Žkm 60 m Štélová Markéta 05 TJ Dukla Praha (A) logo
Žkm 60 m Valentová Ema 06 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo
Žkm 60 m Veselková Josefína 07 Univerzitní sportovní klub Praha logo
Žkm 60 m Vítková Lucie 05 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm 60 m Vojtová Adéla 05 ASK Slavia Praha (B) logo
Žkm 60 m Wogurková Alžběta 06 SK Aktis Praha z.s. logo 08.75
Žkm 60 m Wolfová Kateřina 05 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm 60 m Žohová Kateřina 06 ASK Slavia Praha (B) logo
Žkm 150 m Balcerová Kateřina 07 ASK Slavia Praha logo 23.70
Žkm 150 m Brabcová Veronika 06 SC Radotín Praha (A) logo 23.12
Žkm 150 m Casková Alžběta 06 SK Jeseniova (C) logo
Žkm 150 m Císařová Veronika 06 SK Jeseniova (C) logo
Žkm 150 m Čápová Kateřina 07 SK Aktis Praha z.s. logo 23.12
Žkm 150 m Čermáková Anna 05 ASK Slavia Praha (B) logo 23.63
Žkm 150 m Fílová Justýna 07 SC Radotín Praha (A) logo 22.77
Žkm 150 m Freslová Natálie 05 SK Jeseniova (C) logo
Žkm 150 m Gergelyová Linda 05 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm 150 m Götzová Františka 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 21.80
Žkm 150 m Hanley Natálie 05 SC Radotín Praha (A) logo
Žkm 150 m Horáková Anežka 05 TJ Dukla Praha (A) logo 23.74
Žkm 150 m Jindrová Michaela 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 20.95 20.95
Žkm 150 m Jírů Michaela 06 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm 150 m Kolencová Sára 06 TJ Dukla Praha (A) logo 23.15
Žkm 150 m Korená Hilda Amálie 05 SC Radotín Praha (B) logo 11.92
Žkm 150 m Korená Hilda Amálie 05 SC Radotín Praha (B) logo 26.31
Žkm 150 m Lipová Karolína 06 ASK Slavia Praha (B) logo 22.94
Žkm 150 m Lustigová Adéla 06 SC Radotín Praha (B) logo 24.93
Žkm 150 m Mahrová Michaela 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 20.93
Žkm 150 m Málková Julie 06 SK Aktis Praha z.s. logo 23.22
Žkm 150 m Marcová Anežka 07 SC Radotín Praha (B) logo 25.40
Žkm 150 m Pakurová Natalia 06 SC Radotín Praha (B) logo 28.53
Žkm 150 m Rosecká Ella 07 SK Aktis Praha z.s. logo 24.01
Žkm 150 m Sálová Barbora 06 SK Jeseniova (C) logo
Žkm 150 m Sedláčková Barbora 06 SC Radotín Praha (B) logo 28.13
Žkm 150 m Steindlová Valerie 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 21.15 21.15
Žkm 150 m Štélová Karolína 05 TJ Dukla Praha (A) logo 21.23
Žkm 150 m Vágenknechtová Agáta 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 24.08
Žkm 150 m Valentová Ema 06 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo
Žkm 150 m Veselková Josefína 07 Univerzitní sportovní klub Praha logo 23.83
Žkm 150 m Zemanová Barbora 05 ASK Slavia Praha (B) logo
Žkm 800 m Aldrovandi Claudia 07 SK Aktis Praha z.s. logo 2:50.33
Žkm 800 m Brendlová Agáta 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 2:57.56
Žkm 800 m Daněčková Silvie 07 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 2:57.01
Žkm 800 m Gergelyová Linda 05 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm 800 m Hanley Natálie 05 SC Radotín Praha (A) logo 2:58.45
Žkm 800 m Hošková Magdalena 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 3:00.33
Žkm 800 m Hrdinová Ester 05 SK Jeseniova (C) logo
Žkm 800 m Hřebíčková Anna 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 2:51.30
Žkm 800 m Kadlecová Vendula 05 ASK Slavia Praha (B) logo 3:00.32
Žkm 800 m Kahle Helena 07 SC Radotín Praha (A) logo 2:55.99
Žkm 800 m Kiršnerová Eliška 06 SK Jeseniova (C) logo 3:20.69
Žkm 800 m Kučerová Lenka 06 SC Radotín Praha (B) logo 3:12.26
Žkm 800 m Kváčová Karolína 07 TJ Dukla Praha (A) logo 3:20.15
Žkm 800 m Leinweberová Julie 07 SC Radotín Praha (B) logo 2:54.71
Žkm 800 m Lišková Valerie 06 SC Radotín Praha (A) logo 2:51.79
Žkm 800 m Lustigová Adéla 06 SC Radotín Praha (B) logo 3:17.02
Žkm 800 m Pončáková Karolína 07 SK Aktis Praha z.s. logo 3:24.89
Žkm 800 m Prokopová Monika 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 2:44.48
Žkm 800 m Sladká Anežka 05 SC Radotín Praha (B) logo 3:00.45
Žkm 800 m Suchánková Barbora 05 SK Aktis Praha z.s. logo 2:49.59
Žkm 800 m Štélová Karolína 05 TJ Dukla Praha (A) logo 2:29.43
Žkm 800 m Štélová Markéta 05 TJ Dukla Praha (A) logo 2:46.22
Žkm 800 m Weinholdová Lucie 06 ASK Slavia Praha (B) logo 3:09.26
Žkm 60 m př. Aldrovandi Claudia 07 SK Aktis Praha z.s. logo 12.80
Žkm 60 m př. Beránková Matylda 07 TJ Dukla Praha (A) logo 13.62
Žkm 60 m př. Brendlová Agáta 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 11.44
Žkm 60 m př. Čechová Tereza Anežka 05 SK Jeseniova (C) logo 12.49
Žkm 60 m př. Hoffmannová Elen 06 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 11.27
Žkm 60 m př. Hrdinová Ester 05 SK Jeseniova (C) logo
Žkm 60 m př. Hubová Viktorie 05 ASK Slavia Praha (B) logo 13.10
Žkm 60 m př. Jindrová Michaela 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 10.03 10.22
Žkm 60 m př. Jírů Michaela 06 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm 60 m př. Lasíková Lucie 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 10.8
Žkm 60 m př. Lipová Karolína 06 ASK Slavia Praha (B) logo 12.21
Žkm 60 m př. Machová Karolína 06 SC Radotín Praha (A) logo 12.63
Žkm 60 m př. Málková Julie 06 SK Aktis Praha z.s. logo 13.12
Žkm 60 m př. Scheibová Nicole 06 SC Radotín Praha (B) logo 13.46
Žkm 60 m př. Sladká Anežka 05 SC Radotín Praha (B) logo 13.31
Žkm 60 m př. Snížková Soňa 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 12.0
Žkm 60 m př. Steindlová Valerie 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 10.79 10.79
Žkm 60 m př. Šrankotová Klaudie 07 ASK Slavia Praha (B) logo
Žkm 60 m př. Veverková Dorota 05 SK Jeseniova (C) logo 12.42
Žkm 60 m př. Vyšná Karolína 07 SC Radotín Praha (A) logo 12.02
Žkm 60 m př. Zbožínková Klára 06 SC Radotín Praha (A) logo 10.04
Žkm výška Dolníčková Nikol 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 1.23
Žkm výška Freslová Natálie 05 SK Jeseniova (C) logo 1.13
Žkm výška Görglová Karolína 05 SC Radotín Praha (A) logo 1.34
Žkm výška Hildprandtová Josefine 06 SC Radotín Praha (A) logo 1.37
Žkm výška Hofmanová Adéla 06 ASK Slavia Praha (B) logo 1.24
Žkm výška Holková Anežka 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 1.18
Žkm výška Kadlecová Vendula 05 ASK Slavia Praha (B) logo 1.35
Žkm výška Kiršnerová Eliška 06 SK Jeseniova (C) logo
Žkm výška Kolencová Sára 06 TJ Dukla Praha (A) logo 1.22
Žkm výška Kučerová Lenka 06 SC Radotín Praha (B) logo 1.10
Žkm výška Manichová Maya 05 SK Aktis Praha z.s. logo
Žkm výška Marčić Sara 05 SK Aktis Praha z.s. logo 1.45
Žkm výška Matoušková Alice 06 SK Jeseniova (C) logo 1.13
Žkm výška Nusková Leontýna 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 1.18 1.18
Žkm výška Petschová Kristýna 06 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 1.15
Žkm výška Poláková Julie 06 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 1.17
Žkm výška Prokopová Monika 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 1.23
Žkm výška Vyšná Karolína 07 SC Radotín Praha (A) logo 1.18
Žkm výška Zemanová Barbora 05 ASK Slavia Praha (B) logo 1.27
Žkm dálka Balcerová Kateřina 07 ASK Slavia Praha logo 3.73
Žkm dálka Bruijnová Veronika 05 SC Radotín Praha (B) logo 14.08
Žkm dálka Černá Františka 05 ASK Slavia Praha (B) logo 3.96
Žkm dálka Görglová Karolína 05 SC Radotín Praha (A) logo 4.43
Žkm dálka Hildprandtová Josefine 06 SC Radotín Praha (A) logo 4.11
Žkm dálka Hofmanová Adéla 06 ASK Slavia Praha (B) logo 3.85
Žkm dálka Holková Anežka 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 4.19
Žkm dálka Horáková Anežka 05 TJ Dukla Praha (A) logo
Žkm dálka Hubová Viktorie 05 ASK Slavia Praha (B) logo 3.87
Žkm dálka Jirásková Kateřina 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 3.81
Žkm dálka Kohoutková Andrea 06 SK Jeseniova (C) logo 4.08
Žkm dálka Krumphanzlová Zuzana 06 SK Aktis Praha z.s. logo
Žkm dálka Kučerová Karolína 05 SK Jeseniova (C) logo 3.45
Žkm dálka Lasíková Lucie 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 4.41
Žkm dálka Lišková Valerie 06 SC Radotín Praha (A) logo 3.45
Žkm dálka Majznerová Lucie 05 ASK Slavia Praha logo
Žkm dálka Manichová Maya 05 SK Aktis Praha z.s. logo
Žkm dálka Marcová Anežka 07 SC Radotín Praha (B) logo 3.31
Žkm dálka Marčić Sara 05 SK Aktis Praha z.s. logo 3.96
Žkm dálka Melišíková Viktorie 07 TJ Dukla Praha (A) logo 3.72
Žkm dálka Palečková Eliška Libuše 05 TJ Dukla Praha (A) logo 4.31
Žkm dálka Poláková Julie 06 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 3.38
Žkm dálka Svobodová Adriana 06 SC Radotín Praha (B) logo 3.72
Žkm dálka Vítková Lucie 05 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm dálka Zapletalová Eliška 05 SK Jeseniova (C) logo 3.81
Žkm koule 3kg Bejšovcová Amálie 07 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm koule 3kg Čermáková Anna 05 ASK Slavia Praha (B) logo
Žkm koule 3kg Haasová Matylda 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo
Žkm koule 3kg Hošková Magdalena 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo
Žkm koule 3kg Jirásková Kateřina 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo
Žkm koule 3kg Knajflová Anna 06 SC Radotín Praha (A) logo
Žkm koule 3kg Kryštofová Natálie 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo
Žkm koule 3kg Nachlingerová Andrea 05 SC Radotín Praha (B) logo 28.65
Žkm koule 3kg Nachlingerová Andrea 05 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm koule 3kg Nejezchlebová Ella Justýna 07 SK Aktis Praha z.s. logo
Žkm koule 3kg Plochová Lucie 05 SK Jeseniova (C) logo
Žkm koule 3kg Sedláčková Barbora 06 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm koule 3kg Suchánková Barbora 05 SK Aktis Praha z.s. logo
Žkm koule 3kg Ungerová Eliška 07 SC Radotín Praha (A) logo
Žkm koule 3kg Vágenknechtová Agáta 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo
Žkm koule 3kg Veverková Dorota 05 SK Jeseniova (C) logo
Žkm koule 3kg Vojtová Adéla 05 ASK Slavia Praha (B) logo
Žkm koule 3kg Wogurková Alžběta 06 SK Aktis Praha z.s. logo
Žkm koule 3kg Wolfová Kateřina 05 SC Radotín Praha (B) logo
Žkm koule 3kg Zapletalová Eliška 05 SK Jeseniova (C) logo
Žkm koule 3kg Zbožínková Klára 06 SC Radotín Praha (A) logo
Žkm koule 3kg Žohová Kateřina 06 ASK Slavia Praha (B) logo
Žkm kriket Bejšovcová Amálie 07 SC Radotín Praha (B) logo 20.74
Žkm kriket Beránková Matylda 07 TJ Dukla Praha (A) logo 37.26
Žkm kriket Bláhová Adéla 05 SC Radotín Praha (B) logo 28.66
Žkm kriket Bruijnová Veronika 05 SC Radotín Praha (B) logo 27.86
Žkm kriket Císařová Veronika 06 SK Jeseniova (C) logo
Žkm kriket Čápová Kateřina 07 SK Aktis Praha z.s. logo 25.85
Žkm kriket Hoffmannová Elen 06 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 42.01
Žkm kriket Hřebíčková Anna 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 21.45 21.45
Žkm kriket Kahle Helena 07 SC Radotín Praha (A) logo 35.72
Žkm kriket Knajflová Anna 06 SC Radotín Praha (A) logo 45.25
Žkm kriket Kryštofová Natálie 05 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 46.24
Žkm kriket Kučerová Karolína 05 SK Jeseniova (C) logo
Žkm kriket Leinweberová Julie 07 SC Radotín Praha (B) logo 25.90
Žkm kriket Melišíková Viktorie 07 TJ Dukla Praha (A) logo 36.22
Žkm kriket Nejezchlebová Ella Justýna 07 SK Aktis Praha z.s. logo
Žkm kriket Nusková Leontýna 06 PSK Olymp Praha, z.s. (B) logo 28.94 28.94
Žkm kriket Petschová Kristýna 06 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 37.09
Žkm kriket Plochová Lucie 05 SK Jeseniova (C) logo
Žkm kriket Rosecká Ella 07 SK Aktis Praha z.s. logo
Žkm kriket Snížková Soňa 05 Univerzitní sportovní klub Praha (A) logo 39.80
Žkm kriket Šrankotová Klaudie 07 ASK Slavia Praha (B) logo 31.14
Žkm kriket Ungerová Eliška 07 SC Radotín Praha (A) logo 39.71
Žkm kriket Weinholdová Lucie 06 ASK Slavia Praha (B) logo 34.60