Seznam přihlášek

Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A, Praha - Děkanka, 11. 9. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žcm 60 m Bogušovský Albert 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo
Žcm 60 m Bradáč Filip 07 AK VEGA z.s. logo 09.38
Žcm 60 m Burian Pavel 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 10.32
Žcm 60 m Doležel Matěj 07 VSK FTVS Praha logo
Žcm 60 m Fatka Mikuláš 06 Atletika Jižní Město z.s. logo
Žcm 60 m Fifka Petr 06 Spartak Praha 4 (A) logo 09.35 13.81
Žcm 60 m Glogar Andreas 05 ASK Slavia Praha (C) logo 10.16
Žcm 60 m Hansen Simon 05 Atletika Jižní Město z.s. logo 09.99
Žcm 60 m Hlavinka Matyáš 06 VSK FTVS Praha logo
Žcm 60 m Hrádek Jan 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 10.76
Žcm 60 m Janoušek Filip 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 08.9
Žcm 60 m Karč Jakub 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 10.12
Žcm 60 m Kos Ondřej 05 ASK Slavia Praha (C) logo 09.19
Žcm 60 m Kott Štěpán 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 10.70
Žcm 60 m Lukeš Matyáš 06 Spartak Praha 4 (A) logo 08.75 4.79
Žcm 60 m Oberhauer Tomáš 07 Atletika Jižní Město z.s. logo 10.92
Žcm 60 m Pechar Martin 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 08.90
Žcm 60 m Řezáč Vojtěch 06 ASK Slavia Praha (C) logo 10.09
Žcm 60 m Šebek Jakub 05 Spartak Praha 4 (A) logo 08.79
Žcm 60 m Ureš Josef 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 10.15
Žcm 60 m Vítek Jaroslav 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 10.78
Žcm 60 m Votava Radim 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 09.60
Žcm 150 m Adam Bartoloměj 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 24.45
Žcm 150 m Aloyan Arsen 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 25.46
Žcm 150 m Benek Patrik 07 A. C. Sparta Praha (A) logo
Žcm 150 m Beran Petr 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 24.32
Žcm 150 m Blažek Lukáš 06 ASK Slavia Praha (C) logo
Žcm 150 m Burian Pavel 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 25.28
Žcm 150 m Černý Adam 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 24.70
Žcm 150 m Děcký Vojtěch 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 20.58
Žcm 150 m Glogar Andreas 05 ASK Slavia Praha (C) logo
Žcm 150 m Kaftan Pavel 06 AK VEGA z.s. logo
Žcm 150 m Kott Štěpán 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 26.88
Žcm 150 m Kůrka Ondřej 07 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo
Žcm 150 m Mareš Lukáš 07 Spartak Praha 4 (A) logo 21.97 20.74
Žcm 150 m Martínek Petr 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 22.03
Žcm 150 m Nedbal Tomáš 07 ŠAK Novoborská Praha logo 25.42
Žcm 150 m Pechar Martin 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 21.62
Žcm 150 m Starý Filip 06 Spartak Praha 4 (A) logo 23.57 23.15
Žcm 150 m Třeštík Matěj 05 Spartak Praha 4 (A) logo 24.03 24.03
Žcm 150 m Žatecký Jakub 06 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo
Žcm 800 m Aloyan Arsen 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 2:52.09
Žcm 800 m Bartoň Filip 06 Atletika Jižní Město z.s. logo 3:09.71
Žcm 800 m Blažek Lukáš 06 ASK Slavia Praha (C) logo
Žcm 800 m Daněk Oldřich 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 2:41.69
Žcm 800 m Friedl Michal 07 A. C. Sparta Praha (A) logo
Žcm 800 m Kolář David 07 ŠAK Novoborská Praha logo 3:17.82
Žcm 800 m Kolář David 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 3:10.73
Žcm 800 m Mareš Lukáš 07 Spartak Praha 4 (A) logo 2:30.43 2:30.43
Žcm 800 m Melíšek Robert 07 Atletika Jižní Město z.s. logo
Žcm 800 m Mogg David 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo
Žcm 800 m Oravec Marek 05 ASK Slavia Praha (C) logo 2:49.98
Žcm 800 m Shon Mathias 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 2:41.72
Žcm 800 m Strach Marek 05 AK VEGA z.s. logo 3:08.36
Žcm 800 m Sýkora Matěj Oliver 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 3:17.78
Žcm 800 m Šebek Jakub 05 Spartak Praha 4 (A) logo 2:42.76 2:42.76
Žcm 800 m Štolba Jan 05 ASK Slavia Praha (C) logo 3:13.34
Žcm 800 m Třeštík Matěj 05 Spartak Praha 4 (A) logo 3:00.3
Žcm 800 m Urbánek Tobiáš 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 3:21.31
Žcm 800 m Zástěra Matouš 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 3:01.29
Žcm 60 m př. Adamčík Ctirad 06 Spartak Praha 4 (A) logo 13.54 1.05
Žcm 60 m př. Benek Patrik 07 A. C. Sparta Praha (A) logo
Žcm 60 m př. Endršt Vítězslav 05 Spartak Praha 4 (A) logo 15.29 35.76
Žcm 60 m př. Faktor Matouš 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 12.43
Žcm 60 m př. Hansen Simon 05 Atletika Jižní Město z.s. logo 13.04
Žcm 60 m př. Hanzal Filip 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 11.38
Žcm 60 m př. Hlavizna Jakub 06 ASK Slavia Praha (C) logo
Žcm 60 m př. Kaftan Pavel 06 AK VEGA z.s. logo 13.12
Žcm 60 m př. Kos Ondřej 05 ASK Slavia Praha (C) logo 12.60
Žcm 60 m př. Koverdynský Jan 06 Spartak Praha 4 (A) logo 12.62 12.62
Žcm 60 m př. Lacyk Vojtěch 07 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo
Žcm 60 m př. Moucha Petr 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 12.78
Žcm 60 m př. Pippal Sebastian Josef 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 13.44
Žcm 60 m př. Shon Mathias 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 12.88
Žcm 60 m př. Urban Tomáš 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 11.76
Žcm 60 m př. Urbánek Tobiáš 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady logo 14.52
Žcm 60 m př. Žatecký Jakub 06 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo
Žcm výška Bartoň Filip 06 Atletika Jižní Město z.s. logo 1.08
Žcm výška Doležel Matěj 07 VSK FTVS Praha logo
Žcm výška Janoušek Filip 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 1.30
Žcm výška Lupač Jonáš 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 1.28
Žcm výška Moroz Nikola 06 ASK Slavia Praha (C) logo 1.18
Žcm výška Pajkr Adam 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 1.22
Žcm výška Pajskr Jan 06 Spartak Praha 4 (A) logo 1.13 1.13
Žcm výška Starý Filip 06 Spartak Praha 4 (A) logo 1.18 1.18
Žcm výška Tomečka Artur 06 ASK Slavia Praha (C) logo 1.14
Žcm výška Urban Tomáš 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 1.38
Žcm výška Vítek Jaroslav 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 1.18
Žcm výška Votava Radim 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 1.23
Žcm výška Zástěra Matouš 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo
Žcm dálka Adam Bartoloměj 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 3.54
Žcm dálka Adamčík Ctirad 06 Spartak Praha 4 (A) logo 3.63 3.63
Žcm dálka Beran Petr 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo
Žcm dálka Bogušovský Albert 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 3.27
Žcm dálka Bradáč Filip 07 AK VEGA z.s. logo 3.79
Žcm dálka Faktor Matouš 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 3.49
Žcm dálka Koverdynský Jan 06 Spartak Praha 4 (A) logo 4.11 4.11
Žcm dálka Kůrka Ondřej 07 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo
Žcm dálka Lupač Jonáš 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 4.55
Žcm dálka Melíšek Robert 07 Atletika Jižní Město z.s. logo 3.15
Žcm dálka Moroz Nikola 06 ASK Slavia Praha (C) logo 3.88
Žcm dálka Nedbal Tomáš 07 ŠAK Novoborská Praha logo
Žcm dálka Oberhauer Tomáš 07 Atletika Jižní Město z.s. logo
Žcm dálka Oravec Marek 05 ASK Slavia Praha (C) logo 4.08
Žcm dálka Pajskr Jan 06 Spartak Praha 4 (A) logo 3.76 3.19
Žcm dálka Pippal Sebastian Josef 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 3.44
Žcm dálka Popko Děcký Julian 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 3.63
Žcm dálka Tomečka Artur 06 ASK Slavia Praha (C) logo 3.47
Žcm dálka Ureš Josef 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 3.67
Žcm koule 3kg Beránek Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo
Žcm koule 3kg Černý Adam 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 06.39
Žcm koule 3kg Daněk Oldřich 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 05.50
Žcm koule 3kg Děcký Vojtěch 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 09.39
Žcm koule 3kg Endršt Vítězslav 05 Spartak Praha 4 (A) logo 06.12 06.12
Žcm koule 3kg Hlavinka Matyáš 06 VSK FTVS Praha logo 05.63
Žcm koule 3kg Hlavizna Jakub 06 ASK Slavia Praha (C) logo
Žcm koule 3kg Hrádek Jan 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo
Žcm koule 3kg Jakeš Adam 07 Atletika Jižní Město z.s. logo 06.11
Žcm koule 3kg Karč Jakub 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo
Žcm koule 3kg Lukeš Matyáš 06 Spartak Praha 4 (A) logo 07.86 08.18
Žcm koule 3kg Martínek Petr 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 08.01
Žcm koule 3kg Moucha Petr 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 07.17
Žcm koule 3kg Pajkr Adam 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 08.52
Žcm koule 3kg Řezáč Vojtěch 06 ASK Slavia Praha (C) logo
Žcm koule 3kg Strach Marek 05 AK VEGA z.s. logo 05.01
Žcm koule 3kg Šimek Ondřej 06 ASK Slavia Praha (C) logo
Žcm koule 3kg Veselý Marek 05 Spartak Praha 4 (A) logo 06.42 06.90
Žcm kriket Beránek Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 22.90
Žcm kriket Fatka Mikuláš 06 Atletika Jižní Město z.s. logo 30.88
Žcm kriket Fifka Petr 06 Spartak Praha 4 (A) logo 42.27 42.27
Žcm kriket Friedl Michal 07 A. C. Sparta Praha (A) logo
Žcm kriket Hanzal Filip 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 51.94
Žcm kriket Jakeš Adam 07 Atletika Jižní Město z.s. logo
Žcm kriket Kolář David 07 ŠAK Novoborská Praha logo 27.58
Žcm kriket Kolář David 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 28.52
Žcm kriket Lacyk Vojtěch 07 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo
Žcm kriket Mogg David 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo
Žcm kriket Popko Děcký Julian 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 44.32
Žcm kriket Sýkora Matěj Oliver 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 31.93
Žcm kriket Šimek Ondřej 06 ASK Slavia Praha (C) logo
Žcm kriket Štolba Jan 05 ASK Slavia Praha (C) logo 37.31
Žcm kriket Veselý Marek 05 Spartak Praha 4 (A) logo 49.13 49.13
Žkm 60 m Adamková Eliška 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 08.98
Žkm 60 m Černá Zuzana 06 AK VEGA z.s. logo 10.94
Žkm 60 m Fojtíková Olívie 07 ASK Slavia Praha (C) logo 09.79
Žkm 60 m Havlíková Týna 06 ŠAK Novoborská Praha logo
Žkm 60 m Honzíková Klára 05 A. C. Sparta Praha (A) logo
Žkm 60 m Hrodková Lucie 06 ŠAK Novoborská Praha logo 10.65
Žkm 60 m Humplíková Andrea 06 VSK FTVS Praha logo 10.39
Žkm 60 m Kolářová Kateřina 05 Spartak Praha 4 (A) logo 08.82
Žkm 60 m Koukalová Magdaléna 06 Atletika Jižní Město z.s. logo
Žkm 60 m Koukalová Markéta 06 Atletika Jižní Město z.s. logo
Žkm 60 m Křížová Barbora 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 08.22
Žkm 60 m Ledvinková Soňa 05 Spartak Praha 4 (A) logo 09.43
Žkm 60 m Ledvinová Anna 07 AK VEGA z.s. logo 09.59
Žkm 60 m Löfflerová Linda 07 AK VEGA z.s. logo
Žkm 60 m Lokajíčková Lucie 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 09.6
Žkm 60 m Marešová Alžběta 05 Spartak Praha 4 (A) logo 08.68
Žkm 60 m Maříková Anežka 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 11.11
Žkm 60 m Matušková Anna 05 Spartak Praha 4 (A) logo 10.03
Žkm 60 m Noasová Sára 05 Spartak Praha 4 (A) logo 08.81
Žkm 60 m Nováková Klára 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 08.62
Žkm 60 m Pánková Julie 06 VSK FTVS Praha logo 10.30
Žkm 60 m Pilná Markéta 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo
Žkm 60 m Prahlová Alžběta 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 10.23
Žkm 60 m Preislerová Emma 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 09.52
Žkm 60 m Prouzová Karla 05 ASK Slavia Praha (C) logo 09.38
Žkm 60 m Rejtharová Nela 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 09.63
Žkm 60 m Růžičková Šárka 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 08.0
Žkm 60 m Růžičková Tereza 06 ASK Slavia Praha (C) logo 09.35
Žkm 60 m Rybková Gaja 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 09.83
Žkm 60 m Vespalcová Tereza 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 09.51
Žkm 150 m Adamková Eliška 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 21.96
Žkm 150 m Bassettová Denisa 06 AK VEGA z.s. logo 23.95
Žkm 150 m Doleželová Lucie 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 24.62
Žkm 150 m Eremiášová Lucie 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 22.64
Žkm 150 m Fojtíková Olívie 07 ASK Slavia Praha (C) logo 25.11
Žkm 150 m Hrdinová Svatava 05 ŠAK Novoborská Praha logo
Žkm 150 m Ivanovic Miona 07 ASK Slavia Praha (C) logo
Žkm 150 m Jančíková Viktorie 05 Spartak Praha 4 (A) logo 22.95
Žkm 150 m Kotrčová Natálie 06 AK VEGA z.s. logo
Žkm 150 m Křížová Barbora 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 19.57
Žkm 150 m Marešová Alžběta 05 Spartak Praha 4 (A) logo 20.65
Žkm 150 m Nováková Klára 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 20.38
Žkm 150 m Novotná Júlia 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 21.13
Žkm 150 m Novotná Luisa 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 21.78
Žkm 150 m Pilná Markéta 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo
Žkm 150 m Prahlová Alžběta 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 25.69
Žkm 150 m Preislerová Emma 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 24.36
Žkm 150 m Procházková Tereza 05 ŠAK Novoborská Praha logo 27.95
Žkm 150 m Prouzová Emma 05 ASK Slavia Praha (C) logo
Žkm 150 m Stodolová Barbora 05 Spartak Praha 4 (A) logo 22.10
Žkm 150 m Šimková Anna 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 20.69
Žkm 150 m Toman Magdalena 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 25.84
Žkm 150 m Vršecká Julie 06 ŠAK Novoborská Praha logo
Žkm 800 m Dudová Dominika 07 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo
Žkm 800 m Dvořáková Tereza 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 2:51.13
Žkm 800 m Floriánková Františka 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 2:33.59
Žkm 800 m Franková Nela 06 ASK Slavia Praha (C) logo 2:59.30
Žkm 800 m Hrašová Berenika 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 2:39.84
Žkm 800 m Ivanovic Miona 07 ASK Slavia Praha (C) logo
Žkm 800 m Kašková Karolína 06 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 2:56.79
Žkm 800 m Koukalová Magdaléna 06 Atletika Jižní Město z.s. logo
Žkm 800 m Koukalová Markéta 06 Atletika Jižní Město z.s. logo
Žkm 800 m Kratochvílová Ida 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo
Žkm 800 m Kunertová Anna 07 VSK FTVS Praha logo 3:47.37
Žkm 800 m Landová Sára 07 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo
Žkm 800 m Marešová Anna 05 Spartak Praha 4 (A) logo 2:28.47
Žkm 800 m Mikešová Kristýna 06 AK VEGA z.s. logo 3:00.48
Žkm 800 m Nosková Helena 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 2:55.82
Žkm 800 m Růžičková Tereza 06 ASK Slavia Praha (C) logo 2:59.99
Žkm 800 m Šimáčková Julie 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 3:11.47
Žkm 800 m Špitálská Tereza 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 3:31.68
Žkm 800 m Švihálková Adéla 06 AK VEGA z.s. logo 2:35.34
Žkm 800 m Ulbrichová Lucie 05 Spartak Praha 4 (A) logo 3:08.66
Žkm 800 m Velenská Barbora 05 Spartak Praha 4 (A) logo 2:42.50
Žkm 800 m Vespalcová Tereza 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 3:14.31
Žkm 60 m př. Grygarová Tereza 06 ASK Slavia Praha (C) logo 12.36
Žkm 60 m př. Hájková Kateřina 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 10.84
Žkm 60 m př. Horáková Lucie 05 ŠAK Novoborská Praha logo 12.36
Žkm 60 m př. Hrušková Kristýna 05 Spartak Praha 4 (A) logo 11.13
Žkm 60 m př. Jančíková Viktorie 05 Spartak Praha 4 (A) logo 11.14
Žkm 60 m př. Kofroňová Carolina 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 13.84
Žkm 60 m př. Kollárová Stella 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 11.92
Žkm 60 m př. Ledvinová Anna 07 AK VEGA z.s. logo 13.07
Žkm 60 m př. Löfflerová Linda 07 AK VEGA z.s. logo
Žkm 60 m př. Malečková Hedvika 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo
Žkm 60 m př. Matoušková Klára 06 ASK Slavia Praha (C) logo 12.43
Žkm 60 m př. Matušková Anna 05 Spartak Praha 4 (A) logo 12.61
Žkm 60 m př. Nosková Helena 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 11.46
Žkm 60 m př. Peterková Nela 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 13.69
Žkm 60 m př. Prouzová Karla 05 ASK Slavia Praha (C) logo 11.24
Žkm 60 m př. Salačová Lucie 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 13.12
Žkm 60 m př. Šimková Anna 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 10.54
Žkm 60 m př. Vodenková Alžběta 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 12.06
Žkm 60 m př. Zítková Markéta 06 ŠAK Novoborská Praha logo
Žkm výška Baldová Lucie 05 Spartak Praha 4 (A) logo 1.23
Žkm výška Briglová Matilda Lejla 05 AK VEGA z.s. logo 1.36
Žkm výška Čadová Nicol 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 1.28
Žkm výška Floriánková Františka 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 1.32
Žkm výška Franková Nela 06 ASK Slavia Praha (C) logo
Žkm výška Grygarová Tereza 06 ASK Slavia Praha (C) logo 1.23
Žkm výška Jelínková Vendula 06 ASK Slavia Praha (C) logo
Žkm výška Kotrčová Natálie 06 AK VEGA z.s. logo 1.18
Žkm výška Ledvinková Soňa 05 Spartak Praha 4 (A) logo 1.33
Žkm výška Malečková Hedvika 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 1.20
Žkm výška Matoušková Klára 06 ASK Slavia Praha (C) logo
Žkm výška Miňovská Vendula 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 1.13
Žkm výška Novotná Júlia 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 1.31
Žkm výška Peterková Nela 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 1.10
Žkm výška Rybková Gaja 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 1.23
Žkm výška Stodolová Barbora 05 Spartak Praha 4 (A) logo 1.28
Žkm výška Šmehilová Johana 06 A. C. Sparta Praha (A) logo
Žkm výška Švihálková Adéla 06 AK VEGA z.s. logo 1.26
Žkm dálka Baldová Lucie 05 Spartak Praha 4 (A) logo 4.28
Žkm dálka Birhanzlová Anna 07 VSK FTVS Praha logo 2.77
Žkm dálka Černá Zuzana 06 AK VEGA z.s. logo
Žkm dálka Doleželová Lucie 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo
Žkm dálka Dudová Dominika 07 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo
Žkm dálka Frantová Julie 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 3.93
Žkm dálka Hájková Kateřina 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 3.87
Žkm dálka Honzíková Klára 05 A. C. Sparta Praha (A) logo
Žkm dálka Horáková Lucie 05 ŠAK Novoborská Praha logo 3.78
Žkm dálka Hrušková Kristýna 05 Spartak Praha 4 (A) logo 3.75
Žkm dálka Humplíková Andrea 06 VSK FTVS Praha logo
Žkm dálka Jelínková Vendula 06 ASK Slavia Praha (C) logo
Žkm dálka Kolářová Kateřina 05 Spartak Praha 4 (A) logo 4.07
Žkm dálka Kovářová Aneta 06 ASK Slavia Praha (C) logo 3.62
Žkm dálka Miňovská Vendula 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 3.30
Žkm dálka Novotná Luisa 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 4.07
Žkm dálka Pánková Julie 06 VSK FTVS Praha logo
Žkm dálka Prouzová Emma 05 ASK Slavia Praha (C) logo 3.60
Žkm dálka Rejtharová Nela 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 3.65
Žkm dálka Růžičková Šárka 06 A. C. Sparta Praha (A) logo 4.39
Žkm dálka Vodenková Alžběta 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 3.81
Žkm dálka Zítková Markéta 06 ŠAK Novoborská Praha logo
Žkm koule 2kg Bassettová Denisa 06 AK VEGA z.s. logo 06.11
Žkm koule 2kg Birhanzlová Anna 07 VSK FTVS Praha logo 05.26
Žkm koule 2kg Briglová Matilda Lejla 05 AK VEGA z.s. logo 08.03
Žkm koule 2kg Caldrová Jana 06 ASK Slavia Praha (C) logo 05.09
Žkm koule 2kg Dvořáková Tereza 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 06.95
Žkm koule 2kg Eremiášová Lucie 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 07.73
Žkm koule 2kg Frantová Julie 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 09.70
Žkm koule 2kg Hovorková Aneta 06 AK VEGA z.s. logo 06.52
Žkm koule 2kg Hrdinová Svatava 05 ŠAK Novoborská Praha logo
Žkm koule 2kg Jelínková Anežka 05 Spartak Praha 4 (A) logo 07.52
Žkm koule 2kg Kovářová Aneta 06 ASK Slavia Praha (C) logo 07.34
Žkm koule 2kg Křížová Barbora 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 09.93
Žkm koule 2kg Kunertová Anna 07 VSK FTVS Praha logo
Žkm koule 2kg Lokajíčková Lucie 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo
Žkm koule 2kg Marušincová Ema 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 07.48
Žkm koule 2kg Maříková Anežka 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 05.36
Žkm koule 2kg Migová Leontýna 06 ASK Slavia Praha (C) logo 06.53
Žkm koule 2kg Noasová Sára 05 Spartak Praha 4 (A) logo 09.15
Žkm koule 2kg Procházková Tereza 05 ŠAK Novoborská Praha logo 05.55
Žkm koule 2kg Špitálská Tereza 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 05.04
Žkm koule 2kg Šustrová Barbora 07 ASK Slavia Praha (C) logo 06.96
Žkm koule 2kg Toman Magdalena 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 05.97
Žkm koule 2kg Velenská Barbora 05 Spartak Praha 4 (A) logo 07.11
Žkm koule 2kg Veselá Veronika 06 A. C. Sparta Praha (A) logo
Žkm koule 2kg Vršecká Julie 06 ŠAK Novoborská Praha logo
Žkm kriket Caldrová Jana 06 ASK Slavia Praha (C) logo 23.20
Žkm kriket Čadová Nicol 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 54.12
Žkm kriket Havlíková Týna 06 ŠAK Novoborská Praha logo 21.64
Žkm kriket Hovorková Aneta 06 AK VEGA z.s. logo
Žkm kriket Hrašová Berenika 05 A. C. Sparta Praha (A) logo 37.28
Žkm kriket Hrodková Lucie 06 ŠAK Novoborská Praha logo 30.20
Žkm kriket Jelínková Anežka 05 Spartak Praha 4 (A) logo 36.46
Žkm kriket Kašková Karolína 06 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo 20.15
Žkm kriket Kofroňová Carolina 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 33.69
Žkm kriket Kollárová Stella 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 30.83
Žkm kriket Kratochvílová Ida 07 PSK Olymp Praha, z.s. (C) logo
Žkm kriket Landová Sára 07 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo
Žkm kriket Marešová Anna 05 Spartak Praha 4 (A) logo 34.18
Žkm kriket Marušincová Ema 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 35.60
Žkm kriket Migová Leontýna 06 ASK Slavia Praha (C) logo 36.30
Žkm kriket Mikešová Kristýna 06 AK VEGA z.s. logo 24.38
Žkm kriket Salačová Lucie 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo 35.83
Žkm kriket Šimáčková Julie 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (A) logo 26.34
Žkm kriket Šustrová Barbora 07 ASK Slavia Praha (C) logo
Žkm kriket Ulbrichová Lucie 05 Spartak Praha 4 (A) logo 26.73
Žkm kriket Veselá Veronika 06 A. C. Sparta Praha (A) logo