Seznam přihlášek

3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň, Plzeň, 6. 9. 2018
Kategorie Disciplína Jméno Narozen Příslušnost Výkon Výkon stat. Náhr.
Žci 60 m Bíman Tadeáš 04 AK ŠKODA Plzeň logo
Žci 60 m Gross Tomáš 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 08.23
Žci 60 m Holeček Ivan 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 08.22
Žci 60 m Kovářík Tomáš 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 07.67
Žci 60 m Krejcar Mikuláš 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 08.56
Žci 60 m Levý Šimon 04 AKM Viktoria Plzeň logo 07.54
Žci 60 m Míka Ondřej 03 AK ŠKODA Plzeň logo 07.70
Žci 60 m Pajdar Šimon 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 09.02
Žci 60 m Roll Jan 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žci 60 m Ulč Martin 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 07.76
Žci 60 m Váchal Josef 03 AC Domažlice, z. s. logo 07.91
Žci 60 m Voller Ondřej 04 AKM Viktoria Plzeň logo 08.96
Žci 60 m Vostatek Martin 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 08.29
Žci 60 m Vrba Vojtěch 03 AK ŠKODA Plzeň logo 07.37
Žci 60 m Všetička Tomáš 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 07.66
Žci 150 m Bažant Tomáš 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žci 150 m Gross Tomáš 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 20.26
Žci 150 m Holeček Ivan 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 19.74
Žci 150 m Hrubý Radek 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 19.72
Žci 150 m Jurečka Hynek 03 AKM Viktoria Plzeň logo 17.59
Žci 150 m Kolář David 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 20.00
Žci 150 m Kovářík Tomáš 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 18.32
Žci 150 m Krejcar Mikuláš 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žci 150 m Krejčí Matyáš 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 17.18
Žci 150 m Levý Šimon 04 AKM Viktoria Plzeň logo 18.26
Žci 150 m Míka Ondřej 03 AK ŠKODA Plzeň logo 18.14
Žci 150 m Roll Jan 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 20.30
Žci 150 m Ulč Martin 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 18.63
Žci 150 m Vrba Vojtěch 03 AK ŠKODA Plzeň logo 17.43
Žci 150 m Všetička Tomáš 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 18.40
Žci 300 m Bažant Tomáš 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 44.00
Žci 300 m Hrubý Radek 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 41.12
Žci 300 m Jurečka Hynek 03 AKM Viktoria Plzeň logo 37.03
Žci 300 m Klečka Tomáš 03 AK ŠKODA Plzeň logo
Žci 300 m Kolář David 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 48.07
Žci 300 m Kovářík Tomáš 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 39.24
Žci 300 m Krejčí Matyáš 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 36.39
Žci 300 m Roll Jan 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 44.48
Žci 300 m Škarda Filip 03 AK ŠKODA Plzeň logo 39.01
Žci 300 m Trávníček Štěpán 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 39.72
Žci 300 m Ulč Martin 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žci 300 m Všetička Tomáš 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 39.95
Žci 800 m Hrabák Daniel 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 2:22.24
Žci 800 m Klečka Tomáš 03 AK ŠKODA Plzeň logo 2:17.50
Žci 800 m Myslík Matyáš 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 2:32.47
Žci 800 m Novák Michal 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 2:27.49
Žci 800 m Paruch Ondřej 04 AKM Viktoria Plzeň logo 2:38.55
Žci 800 m Škarda Filip 03 AK ŠKODA Plzeň logo 2:10.12
Žci 800 m Trávníček Štěpán 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 2:04.03
Žci 3000 m Bíman Tadeáš 04 AK ŠKODA Plzeň logo
Žci 3000 m Decker Vojtěch 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 10:50.20
Žci 3000 m Minařík Josef 04 AK ŠKODA Plzeň logo
Žci 3000 m Pergler Jan 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 09:38.12
Žci 3000 m Šauli Filip 03 AKM Viktoria Plzeň logo
Žci 3000 m Špale David 03 AK ŠKODA Plzeň logo
Žci 3000 m Voller Ondřej 04 AKM Viktoria Plzeň logo
Žci 3000 m Zuna Štěpán 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 10:55.20
Žci 100 m př. Bednář Jakub 03 AKM Viktoria Plzeň logo 16.71
Žci 100 m př. Heidelmeier Michal 04 AK ŠKODA Plzeň logo 15.63
Žci 100 m př. Koza Tomáš 04 AK ŠKODA Plzeň logo 15.16
Žci 100 m př. Paruch Ondřej 04 AKM Viktoria Plzeň logo 16.28
Žci 100 m př. Peterka Jakub 04 AK ŠKODA Plzeň logo 15.49
Žci 100 m př. Türk Jan 03 AKM Viktoria Plzeň logo 15.57
Žci výška Jurečka Hynek 03 AKM Viktoria Plzeň logo 1.69
Žci výška Koza Tomáš 04 AK ŠKODA Plzeň logo 1.65
Žci výška Peterka Jakub 04 AK ŠKODA Plzeň logo
Žci výška Petráš Jakub 04 AC Domažlice, z. s. logo 1.62
Žci výška Trávníček Štěpán 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 1.56
Žci tyč Baxa Kryštof 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 2.20
Žci tyč Koza Tomáš 04 AK ŠKODA Plzeň logo 2.80
Žci tyč Türk Jan 03 AKM Viktoria Plzeň logo 3.00
Žci dálka Heidelmeier Michal 04 AK ŠKODA Plzeň logo 5.06
Žci dálka Levý Šimon 04 AKM Viktoria Plzeň logo 5.53
Žci dálka Neděla Kryštof 03 AKM Viktoria Plzeň logo 4.80
Žci dálka Peterka Jakub 04 AK ŠKODA Plzeň logo 5.74
Žci dálka Petráš Jakub 04 AC Domažlice, z. s. logo 4.78
Žci dálka Pokorný Matouš 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 4.42
Žci dálka Váchal Josef 03 AC Domažlice, z. s. logo 4.67
Žci dálka Vostatek Martin 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 4.63
Žci dálka Výška Jan 04 AK ŠKODA Plzeň logo 1.56
Žci koule 4kg Císler Marek 03 AC Domažlice, z. s. logo
Žci koule 4kg Gross Tomáš 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 09.02
Žci koule 4kg Krejčí Matyáš 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 11.54
Žci koule 4kg Matúš Marek 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 08.45
Žci koule 4kg Neděla Kryštof 03 AKM Viktoria Plzeň logo 12.68
Žci koule 4kg Petráš Jakub 04 AC Domažlice, z. s. logo 09.94
Žci koule 4kg Pokorný Matouš 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 07.55
Žci koule 4kg Türk Jan 03 AKM Viktoria Plzeň logo 11.69
Žci koule 4kg Vránek Niko 04 AKM Viktoria Plzeň logo 10.23
Žci disk 1kg Baxa Kryštof 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 26.82
Žci disk 1kg Chuchlík Václav 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 23.19
Žci disk 1kg Karas Pavel 04 AK ŠKODA Plzeň logo
Žci disk 1kg Mašek Vladimír 03 AKM Viktoria Plzeň logo 27.78
Žci disk 1kg Matúš Marek 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 23.97
Žci disk 1kg Míka Ondřej 03 AK ŠKODA Plzeň logo 30.27
Žci disk 1kg Minařík Josef 04 AK ŠKODA Plzeň logo
Žci disk 1kg Neděla Kryštof 03 AKM Viktoria Plzeň logo 36.28
Žci disk 1kg Novák Michal 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 16.84
Žci disk 1kg Pergler Jan 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 21.50
Žci disk 1kg Pokorný Matouš 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 18.30
Žci disk 1kg Vostatek Martin 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 18.00
Žci disk 1kg Vránek Niko 04 AKM Viktoria Plzeň logo 31.75
Žci kladivo 4kg Chuchlík Václav 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 17.92
Žci kladivo 4kg Mašek Vladimír 03 AKM Viktoria Plzeň logo 25.95
Žci kladivo 4kg Matúš Marek 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 21.02
Žci kladivo 4kg Novák Michal 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 15.60
Žci kladivo 4kg Vránek Niko 04 AKM Viktoria Plzeň logo 43.85
Žci oštěp 600g Baxa Kryštof 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 35.64
Žci oštěp 600g Bednář Jakub 03 AKM Viktoria Plzeň logo 26.75
Žci oštěp 600g Heidelmeier Michal 04 AK ŠKODA Plzeň logo 25.24
Žci oštěp 600g Holeček Ivan 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 37.27
Žci oštěp 600g Hrabák Daniel 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 20.77
Žci oštěp 600g Chuchlík Václav 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 24.47
Žci oštěp 600g Karas Pavel 04 AK ŠKODA Plzeň logo 23.77
Žci oštěp 600g Myslík Matyáš 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 27.32
Žci oštěp 600g Pajdar Šimon 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 29.47
Žci oštěp 600g Pergler Jan 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 35.43
Žci oštěp 600g Šauli Filip 03 AKM Viktoria Plzeň logo
Žci oštěp 600g Vrba Vojtěch 03 AK ŠKODA Plzeň logo
Žci oštěp 600g Výška Jan 04 AK ŠKODA Plzeň logo 26.37
Žky 60 m Čapská Kateřina 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 07.98
Žky 60 m Dezortová Barbora 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 08.55
Žky 60 m Dobrušková Vendula 03 AK ŠKODA Plzeň (B) logo 08.94
Žky 60 m Dolejšová Štěpánka 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky 60 m MB Grycová Barbora 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 09.89
Žky 60 m Gutwirthová Ester 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 08.69
Žky 60 m Jungmannová Simona 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 07.77
Žky 60 m Mildnerová Nathalie 04 AC Domažlice, z. s. logo 08.95
Žky 60 m Nováková Kristýna 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 08.63
Žky 60 m Partynglová Tereza 03 AK ŠKODA Plzeň (B) logo 08.61
Žky 60 m Pavezová Alžběta 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 08.88
Žky 60 m Pavlíčková Jaroslava 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 08.53
Žky 60 m Petrláková Zuzana 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 08.99 09.20
Žky 60 m Pisarčíková Lenka 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky 60 m Rončáková Aneta 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 09.05
Žky 60 m Řežábková Adéla 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 09.59
Žky 60 m Sajtlová Natálie 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 08.18
Žky 60 m Simetová Veronika 03 TJ Sušice logo 08.49
Žky 60 m Suchánková Eva 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 08.83
Žky 60 m Šleisová Aneta 04 AC Domažlice, z. s. logo 08.9
Žky 60 m Vačkářová Kateřina 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 09.81
Žky 60 m Veselá Veronika 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 08.65
Žky 60 m Ženíšková Julie 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky 150 m Brabcová Aneta 03 AK ŠKODA Plzeň (A) logo 21.06
Žky 150 m Čapská Kateřina 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 19.46
Žky 150 m Dezortová Barbora 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 20.96
Žky 150 m Dobrušková Vendula 03 AK ŠKODA Plzeň (B) logo 23.09
Žky 150 m Dolejšová Štěpánka 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 21.41
Žky 150 m Fürstová Daniela 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 19.62
Žky 150 m MB Grycová Barbora 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 25.32
Žky 150 m Gutwirthová Ester 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 21.20
Žky 150 m Husáková Adéla 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 20.77
Žky 150 m Jungmannová Simona 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 18.97
Žky 150 m Mildnerová Nathalie 04 AC Domažlice, z. s. logo 21.82
Žky 150 m Nováková Kristýna 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 21.51
Žky 150 m Párecká Magdalena 03 TJ Sušice logo
Žky 150 m Partynglová Tereza 03 AK ŠKODA Plzeň (B) logo 21.12
Žky 150 m Pavezová Alžběta 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 21.47
Žky 150 m Pavlíčková Jaroslava 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 20.93
Žky 150 m Řežábková Adéla 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 23.89
Žky 150 m Sajtlová Natálie 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 20.23
Žky 300 m Blažková Karolína 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 48.20
Žky 300 m Dezortová Barbora 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 45.62
Žky 300 m Dolejšová Štěpánka 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 46.80
Žky 300 m Fürstová Daniela 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 42.04
Žky 300 m Ivasienková Kateřina 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 48.20
Žky 300 m Lafatová Kateřina 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 46.73
Žky 300 m Párecká Magdalena 03 TJ Sušice logo
Žky 300 m Piknerová Zuzana 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 49.00
Žky 300 m Pisarčíková Lenka 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky 300 m Simetová Veronika 03 TJ Sušice logo 44.94
Žky 300 m Tyrová Denisa 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 49.55
Žky 800 m Blažková Karolína 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 2:37.84
Žky 800 m Ivasienková Kateřina 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 2:37.37
Žky 800 m Lafatová Kateřina 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 2:35.26
Žky 800 m Lillová Marie 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 2:38.70 2:43.29
Žky 800 m Pavlíčková Jaroslava 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 2:25.88
Žky 800 m Piknerová Zuzana 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 2:34.01
Žky 800 m Pivoňková Patricie 03 AC Domažlice, z. s. logo 2:54.59
Žky 1500 m Brunátová Denisa 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 5:25.50
Žky 1500 m Fornousová Marie 03 TJ Sušice logo
Žky 1500 m Kočandrlová Adéla 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 5:21.20
Žky 1500 m Miljanecová Kristýna 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 6:02.41
Žky 1500 m Nyklesová Karolína 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 5:28.90
Žky 1500 m Šebestová Kateřina 03 AC Domažlice, z. s. logo 5:25.35
Žky 1500 m Škorpilová Klára 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky 1500 m Vimmerová Nikola 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky 100 m př. Brabcová Aneta 03 AK ŠKODA Plzeň (A) logo 15.80
Žky 100 m př. Doušová Renata 03 AC Domažlice, z. s. logo 18.96
Žky 100 m př. Husáková Adéla 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 15.80
Žky 100 m př. Poláková Nikola 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 19.30
Žky 100 m př. Štěrbová Michaela 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 18.39
Žky 4x60 m Fornousová Marie 03 TJ Sušice logo
Žky 4x60 m Kornová Kateřina 03 TJ Sušice logo
Žky 4x60 m Párecká Magdalena 03 TJ Sušice logo
Žky 4x60 m Šantrůčková Michaela 03 TJ Sušice logo
Žky výška Doušová Renata 03 AC Domažlice, z. s. logo 1.36
Žky výška Gutwirthová Ester 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 1.59
Žky výška Kornová Kateřina 03 TJ Sušice logo 1.44
Žky výška Lehocká Natálie 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 1.36
Žky výška Marxová Klaudie 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 1.36
Žky výška Podracká Veronika 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 1.36
Žky výška Poláková Nikola 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 1.37
Žky výška Rašková Anna 04 AC Domažlice, z. s. logo 1.41
Žky výška Suchánková Eva 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 1.52
Žky výška Šobrová Anna 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 1.46
Žky tyč Pučelíková Anna 03 AK ŠKODA Plzeň (A) logo 2.00
Žky tyč Simetová Veronika 03 TJ Sušice logo 2.35
Žky tyč Šantrůčková Michaela 03 TJ Sušice logo 2.40
Žky tyč Škorpilová Klára 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky dálka Čapská Kateřina 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 4.47
Žky dálka Fürstová Daniela 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 4.77
Žky dálka Husáková Adéla 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 4.79
Žky dálka Lillová Marie 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 4.49
Žky dálka Löblová Zuzana 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 4.28
Žky dálka Marxová Klaudie 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 3.85
Žky dálka Nováková Kristýna 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 4.39
Žky dálka Rašková Anna 04 AC Domažlice, z. s. logo 4.09
Žky dálka Sajtlová Natálie 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 4.98
Žky dálka Suchánková Eva 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 4.57
Žky dálka Šleisová Aneta 04 AC Domažlice, z. s. logo 3.81
Žky dálka Šobrová Anna 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 4.25
Žky dálka Veselá Veronika 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 4.25
Žky koule 3kg Hrušková Denisa 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 10.35
Žky koule 3kg Kalčíková Veronika 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 09.25
Žky koule 3kg Kornová Kateřina 03 TJ Sušice logo 09.19
Žky koule 3kg Košátková Kateřina 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 09.34
Žky koule 3kg Kuboušková Simona 04 AC Domažlice, z. s. logo 11.78
Žky koule 3kg Míčková Michaela 03 TJ Sušice logo 10.17
Žky koule 3kg Podracká Veronika 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 08.17
Žky koule 3kg Popelová Eliška 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 08.09
Žky koule 3kg Pospíšilová Andrea 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 08.70
Žky koule 3kg Sičaková Petra 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 11.18
Žky koule 3kg Slouková Klára 03 AK ŠKODA Plzeň (B) logo 08.80
Žky koule 3kg Tyrová Denisa 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 08.04
Žky koule 3kg Vačkářová Kateřina 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 05.95
Žky koule 3kg Viktorová Barbora 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 08.53
Žky koule 3kg Ženíšková Julie 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky disk 0,75kg Bubnová Barbora 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 24.60
Žky disk 0,75kg Fornousová Marie 03 TJ Sušice logo
Žky disk 0,75kg Hrušková Denisa 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 35.34
Žky disk 0,75kg Kalčíková Veronika 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 26.74
Žky disk 0,75kg Löblová Zuzana 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 24.27
Žky disk 0,75kg Míčková Michaela 03 TJ Sušice logo 29.90
Žky disk 0,75kg Popelová Eliška 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 18.93
Žky disk 0,75kg Pospíšilová Andrea 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 20.78
Žky disk 0,75kg Sičaková Petra 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 29.96
Žky disk 0,75kg Slouková Klára 03 AK ŠKODA Plzeň (B) logo 18.92
Žky disk 0,75kg Viktorová Barbora 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky disk 0,75kg Ženíšková Julie 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky kladivo 3kg Bubnová Barbora 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 28.80
Žky kladivo 3kg Hrušková Denisa 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 41.20
Žky kladivo 3kg Kalčíková Veronika 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 28.90
Žky kladivo 3kg Košátková Kateřina 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 34.20
Žky kladivo 3kg Kuboušková Simona 04 AC Domažlice, z. s. logo 43.39
Žky kladivo 3kg Lehocká Natálie 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 24.80
Žky kladivo 3kg Lillová Marie 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 22.50
Žky kladivo 3kg Löblová Zuzana 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 26.80
Žky kladivo 3kg Míčková Michaela 03 TJ Sušice logo 38.42
Žky kladivo 3kg Popelová Eliška 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky kladivo 3kg Pospíšilová Andrea 03 TJ Baník Stříbro, spolek logo 24.90
Žky kladivo 3kg Viktorová Barbora 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo
Žky oštěp 500g Košátková Kateřina 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 21.13
Žky oštěp 500g Lehocká Natálie 04 TJ Baník Stříbro, spolek logo 15.45
Žky oštěp 500g Miljanecová Kristýna 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 17.73
Žky oštěp 500g Piknerová Zuzana 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 23.21
Žky oštěp 500g Sičaková Petra 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. logo 39.18
Žky oštěp 500g Šantrůčková Michaela 03 TJ Sušice logo 33.87
Žky oštěp 500g Škorpilová Klára 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 19.38
Žky oštěp 500g Štěrbová Michaela 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo 25.89