Průběžné tabulky

Export do excelu
Dráha-Muži-100 m
elektronicky měřené časy s měřenou podporou větru
Poř. Výkon Vítr Poř. Jméno a příjmení Narozen/a Celý název oddílu Místo Datum
1 NR 10.16 +1.7 1 Zdeněk Stromšík 25.11.94 SSK Vítkovice, z.s. logo Tábor 1807
2 10.29 +1.1 1r3 Dominik Záleský 23.08.95 VSK Univerzita Brno logo Praha - Juliska 1905
3 10.37 +1.7 5 Jan Veleba 06.12.86 TJ Dukla Praha logo Tábor 1807
4 10.44 +1.7 7 David Kolář 27.03.97 AC Slovan Liberec, z.s. logo Tábor 1807
5 10.48 +0.0 6r2 Štěpán Hampl 10.11.99 TJ Sokol Kolín-atletika logo Praha 0406
6 10.48 +0.1 3fA Pavel Maslák 21.02.91 TJ Dukla Praha logo Ostrava - Vítkovice 0107
7 10.55 +1.4 1fB Vojtěch Kolarčík 29.05.95 SSK Vítkovice, z.s. logo Praha - Juliska 1905
8 10.64 +0.6 2b01 Matěj Krsek 13.05.00 A. C. TEPO Kladno logo Kladno 2605
9 10.65 +1.6 2fA Stanislav Jíra 27.02.00 TJ Sokol Kolín-atletika logo Praha - Eden 2809
10 10.66 -0.7 2 Daniel Vejražka 11.05.00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo Praha-Juliska 2306
11 10.66 -0.3 3r1 Marek Bakalár 11.05.95 A. C. TEPO Kladno logo Kladno 2807
12 10.67 +1.4 5fA Jan Jirka 05.10.93 PSK Olymp Praha, z.s. logo Uherské Hradiště 2608
13 10.70 +1.8 2b01 Ladislav Víla 02.06.95 AC Turnov, z. s. logo Liberec 0805
14 10.72 +1.8 1r01 Tadeáš Formánek 27.01.02 TJ Sokol Opava logo Opava 2809
15 10.73 +1.4 2fB Vojtěch Svoboda 23.03.95 ASK Slavia Praha logo Praha - Juliska 1905
16 10.73 +1.7 1b01 Ladislav Töpfer 08.08.00 AC Mladá Boleslav z.s. logo Praha - Eden 1009
17 10.74 +1.7 8 Tomáš Němejc 24.02.00 T. J. Sokol České Budějovice logo Tábor 1807
18 10.79 +1.1 3r3 Jáchym Procházka 22.06.97 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Juliska 1905
19 10.79 +0.2 3b2 Jiří Kubeš 04.03.95 AK ŠKODA Plzeň logo Ostrava - Vítkovice 1406
20 10.80 -0.3 4r1 Jan Beneš 16.06.00 PSK Olymp Praha, z.s. logo Kladno 2807
21 10.82 +1.3 3b01 Adam Grabmüller 02.12.94 ASK Slavia Praha logo Praha - Eden 2108
22 10.82 +1.7 5fA Jan Král 29.08.98 AC Slovan Liberec, z.s. logo Jablonec nad Nisou 2508
23 10.84 +0.8 1b01 Tomáš Nevole 14.09.00 Spartak Praha 4 logo Praha - Juliska 0905
24 10.84 +0.2 MBr1 Jakub Rusek 06.05.96 TJ Dukla Praha logo Praha - Juliska 1905
25 10.85 +0.5 1r03 Matěj Nádhera 09.06.00 SKP Union Cheb - z.s. logo Praha - Eden 0906
26 10.86 +1.5 1fA Lukáš Vaverka 13.02.97 VSK Univerzita Brno logo Jihlava 1905
27 10.86 +0.9 1b01 Jiří Pechar 24.03.01 A. C. Sparta Praha logo Praha-Stromovka 2205
28 10.86 -0.7 1 Filip Ličman 19.01.00 AK ŠKODA Plzeň logo Domažlice 2605
29 10.86 +1.1 1b3 Jakub Řezníček 07.04.95 A. C. Sparta Praha logo Ostrava - Vítkovice 1406
30 10.86 +0.7 1 Pavel Benda 25.03.92 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo Děčín 1606
31 10.88 +1.4 4fB Jan Vácha 23.03.99 SSK Vítkovice, z.s. logo Praha - Juliska 1905
32 10.88 +0.7 1fA František Buba 14.04.00 TJ TŽ Třinec logo Třinec 0906
33 10.90 +1.9 2r1 Daniel Maruštík 16.09.94 AK ŠKODA Plzeň logo Praha - Přátelství 0706
34 10.90 -0.3 1r01 Jiří Polák 22.04.98 T. J. Sokol České Budějovice logo Praha - Eden 0906
35 10.92 +1.7 3r03 Adam Havlas 20.02.00 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Eden 2809
36 10.93 +1.1 2b3 Ondřej Hrazdil 28.04.92 Atletický klub Olomouc z.s. logo Ostrava - Vítkovice 1406
37 10.94 +2.0 1 Tobiáš Dvorský 03.06.01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo Třebíč 0505
38 10.99 +0.1 1b1 Vilém Stráský 03.07.99 VSK Univerzita Brno logo Kolín 0206
39 11.00 +1.6 4b3 Tomáš Pulíček 29.04.97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo Kladno 1606
40 11.00 +1.8 5fA Aleš Moravec 19.01.98 TJ Sokol Kolín-atletika logo Mladá Boleslav 3006
41 11.00 +1.5 4b1 Filip Klvaňa 24.07.77 AK Kroměříž logo Dubnica nad Váhom 0209
42 11.00 +1.6 5fA Tadeáš Vojtěch Hacuš 20.06.00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo Praha - Eden 2809
43 11.01 +1.8 3b01 Vladimír Velíšek 06.12.99 AC Mladá Boleslav z.s. logo Liberec 0805
44 11.01 +0.5 1b02 David Ryba 03.02.99 TJ Sokol Hradec Králové logo Praha - Juliska 0905
45 11.01 +1.1 6r3 Samuel Lawson 28.04.02 Atletický klub Olomouc z.s. logo Praha - Juliska 1905
46 11.01 +1.1 1r01 Jakub Janek 01.11.01 VSK Univerzita Brno logo Ostrava - Vítkovice 1706
47 11.01 +0.6 2r3 Filip Bárta 05.02.00 T. J. Sokol České Budějovice logo Praha-Juliska 2306
48 11.01 +0.0 1b01 Marcel Kadlec 12.08.94 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo Praha - Děkanka 0307
49 11.02 +1.8 1 David Richter 20.11.98 SKP Union Cheb - z.s. logo Chodov 0505
50 11.02 +1.5 2fA Ivo Pospíšil 08.10.97 VSK Univerzita Brno logo Jihlava 1905
51 11.02 +1.9 3r1 Marek Lukáš 16.07.91 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Přátelství 0706
52 11.04 +1.7 4r03 Marek Řehák 15.08.01 TJ Sokol Kolín-atletika logo Praha - Eden 2809
53 11.05 +1.5 1 Jan Volejník 15.01.99 Hvězda Pardubice z.s. logo Ústí nad Orlicí 1606
54 11.06 +1.5 4fA Štěpán Voborník 25.07.00 Atletický klub Hodonín,z.s. logo Jihlava 1905
55 11.06 +0.4 2b3 Jan Doležal 06.06.96 PSK Olymp Praha, z.s. logo Götzis (Mösle-Stadiu 2605
56 11.06 +0.4 4b4 Adam Sebastian Helcelet 27.10.91 PSK Olymp Praha, z.s. logo Götzis (Mösle-Stadiu 2605
57 11.07 +0.1 2b01 Jakub Bystroň 30.09.99 SSK Vítkovice, z.s. logo Břeclav 2605
58 11.07 -1.3 4 Milan Pírek 17.07.87 VSK Univerzita Brno logo Ostrava - Vítkovice 1406
59 11.07 +0.2 1b01 David Holý 04.03.98 Atletika Chrudim, z.s. logo Praha - Eden 0610
60 11.08 +0.0 1fA Michael Höfner 26.12.02 ASK Slavia Praha logo Praha - Děkanka 2005
61 11.09 +1.7 5r03 Pavel Petřík 12.07.99 ASK Slavia Praha logo Praha - Eden 2809
62 11.10 +1.3 1fB Matouš Boudný 16.12.00 T. J. Sokol České Budějovice logo Kladno 1905
63 11.10 +0.4 3fB Vojtěch Netymach 25.10.95 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo Kolín 1905
64 11.10 +1.8 2r02 Jakub Rež 15.05.01 AK ŠKODA Plzeň logo Praha - Eden 2809
65 11.11 -0.5 1 Matěj Namyslo 17.12.99 Atletický klub Olomouc z.s. logo Olomouc 0805
66 11.11 +0.0 1r03 Armin Ntemo 26.03.02 USK PROVOD Ústí n/L. logo Děčín 1606
67 11.11 +0.4 1fA Martin Bína 12.07.00 AK Slovan Moravská Třebová logo Ústí nad Orlicí 3006
68 11.11 -0.5 3r3 Michal Suchánek 02.11.96 VSK Univerzita Brno logo Ostrava 0109
69 11.14 +1.8 1 Lukáš Kuthan 23.11.99 AC Pardubice logo Ústí nad Orlicí 1205
70 11.15 +1.8 2 Jakub Vostatek 25.02.95 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín logo Chodov 0505
71 11.15 +1.0 3b01 Adam Pekárek 27.01.99 ASK Slavia Praha logo Praha - Eden 2808
72 11.15 +0.0 2b01 Filip Bartoněk 19.03.00 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Přátelství 0609
Dráha-Muži-100 m
elektronicky měřené časy s nedovolenou podporou větru
Poř. Výkon Vítr Poř. Jméno a příjmení Narozen/a Celý název oddílu Místo Datum
1 10.11 +3.0 1 Zdeněk Stromšík 25.11.94 SSK Vítkovice, z.s. logo Brno - stadion VUT 1806
2 10.23 +2.8 5r2 Jan Veleba 06.12.86 TJ Dukla Praha logo Šamorín 2906
3 10.42 +3.0 3r1 David Kolář 27.03.97 AC Slovan Liberec, z.s. logo Tábor 1807
4 10.59 +2.6 1fC Tadeáš Formánek 27.01.02 TJ Sokol Opava logo Buenos Aires 1510
5 10.60 +3.0 3r3 Tomáš Němejc 24.02.00 T. J. Sokol České Budějovice logo Tábor 1807
6 10.63 +2.1 1fA Ladislav Víla 02.06.95 AC Turnov, z. s. logo Jablonec nad Nisou 0206
7 10.71 +3.0 2 Adam Grabmüller 02.12.94 ASK Slavia Praha logo Brno - stadion VUT 1806
8 10.76 +2.1 2fA Jan Král 29.08.98 AC Slovan Liberec, z.s. logo Jablonec nad Nisou 0206
9 10.77 +4.0 1 Jan Beneš 16.06.00 PSK Olymp Praha, z.s. logo Ústí nad Labem 0105
10 10.81 +3.2 2r01 Lukáš Vaverka 13.02.97 VSK Univerzita Brno logo Brno - stadion VUT 1806
11 10.81 +3.0 4r1 Daniel Maruštík 16.09.94 AK ŠKODA Plzeň logo Tábor 1807
12 10.88 +5.3 3b5 Tobiáš Dvorský 03.06.01 TJ Spartak Třebíč, spolek logo Györ 0707
13 10.89 +3.0 4 Michal Suchánek 02.11.96 VSK Univerzita Brno logo Brno - stadion VUT 1806
14 10.95 +3.1 1b02 David Richter 20.11.98 SKP Union Cheb - z.s. logo Ostrov 0805
15 10.99 +2.8 1b05 Jakub Janek 01.11.01 VSK Univerzita Brno logo Olomouc 0505
16 11.00 +2.8 1r02 Matěj Namyslo 17.12.99 Atletický klub Olomouc z.s. logo Olomouc 0805
17 11.02 +3.0 5r3 Matouš Boudný 16.12.00 T. J. Sokol České Budějovice logo Tábor 1807
18 11.03 +3.3 1 Armin Ntemo 26.03.02 USK PROVOD Ústí n/L. logo Ústí nad Labem 0105
19 11.04 +2.9 2r01 Štěpán Voborník 25.07.00 Atletický klub Hodonín,z.s. logo Jihlava 1905
20 11.04 +4.3 2fA Radek Povýšil 15.06.93 AC Slovan Liberec, z.s. logo Liberec 0107
21 11.05 +3.3 1r02 Filip Kotásek 18.06.98 SSK Vítkovice, z.s. logo Uherské Hradiště 3006
22 11.05 +4.3 3fA Tomáš Radostný 20.01.02 AC Slovan Liberec, z.s. logo Liberec 0107
23 11.07 +3.0 5 David Volke 19.10.97 USK PROVOD Ústí n/L. logo Brno - stadion VUT 1806
24 11.08 +2.5 2b01 Vojtěch Netymach 25.10.95 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo Přerov 0105
25 11.14 +2.1 1 Dan Kováč 27.07.99 TJ Jiskra Havlíčkův Brod logo Pacov 0809
26 11.15 +3.3 2r02 Viktor Kocourek 25.11.01 Atletický klub Olomouc z.s. logo Uherské Hradiště 3006
Dráha-Muži-100 m
ručně měřené časy s měřenou podporou větru
Poř. Výkon Vítr Poř. Jméno a příjmení Narozen/a Celý název oddílu Místo Datum
1 11.1 +0.2 1fA Jiří Machek 03.04.98 ATLETIKA Polička, spolek logo Hradec Králové 1706