Karta atleta

Export do excelu
  • Tlustý Michal
  • Narozen: 19.10.1994
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.37 Chomutov 15.8.2017
50 m 06.35 Chomutov 15.8.2017
60 m 07.16 Kolín 23.8.2017
60 m 07.19 h Praha - Strahov 10.2.2017
100 m 10.95 Praha 6.6.2016
150 m 16.14 Praha 1.5.2015
150 m 16.47 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 21.12 Plzeň 27.6.2015
200 m 21.48 h Praha - Stromovka 17.2.2018
300 m 33.85 Praha 8.5.2015
300 m 34.13 h Praha-Strahov 23.1.2015
400 m 47.83 Praha - Juliska 13.5.2017
400 m 48.07 h Praha-Stromovka 31.1.2015
200 m překážek 27.51 Stará Boleslav 24.8.2011
300 m překážek 43.00 Liberec 25.9.2010
sprintérský trojboj 2603 Kolín 23.8.2017
skok daleký 5.64 Strahov, stadion přátelství 24.9.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.31 Praha - Eden 9.6.2018
150 m 16.26 Pliezhausen 13.5.2018
150 m 16.47 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 21.95 Praha - Eden 31.5.2018
200 m 21.48 h Praha - Stromovka 17.2.2018
300 m 34.48 Pliezhausen 13.5.2018
300 m 34.42 h Praha - Strahov 12.1.2018
400 m 48.62 Praha 4.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B1 2 Praha 22.14
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B1 3 Praha 49.34
24.09.2013 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka Praha) 100 m/J/B6 1 Strahov, stadion přátelství 11.20
24.09.2013 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka Praha) dálka/J 9 Strahov, stadion přátelství 5.64
21.09.2013 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, sk. A (JAC Brno) 400 m/J Brno 49.40
21.09.2013 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, sk. A (JAC Brno) 200 m/J Brno 21.65
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R2 2 Kolín 11.25
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/FA 4 Kolín 10.98
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B1 1 Kolín 21.97
05.09.2013 2. kolo MPD dorostu a juniorů (Spartak Praha 4) 100 m/J/B1 4 Praha 11.29
31.08.2013 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/U23M/R2 3 Ústí nad Orlicí 22.41
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B1 2 Praha 22.14
21.08.2013 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B1 2 Stará Boleslav 16.33
21.08.2013 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/M/B1 4 Stará Boleslav 34.73
17.08.2013 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B1 4 Domažlice 34.96
22.06.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/J/R2 7 Jablonec nad Nisou 89.75
15.06.2013 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/M/R1 Tábor DNP
07.06.2013 7. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B2 2 Praha 21.68
07.06.2013 7. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B1 3 Praha 34.13
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) 100 m/M/R3 1 Třebíč 11.08
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) 100 m/M/FA 4 Třebíč 11.04
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Třebíč) 200 m/M/B1 1 Třebíč 21.66
25.05.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz) 400 m/J/F1 Praha 48.73
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/R2 1 Tábor 11.16
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/FA Tábor 11.08
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/M/B1 2 Tábor 22.03
14.05.2013 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B1 1 Praha 11.37
10.05.2013 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B2 3 Praha 16.56
10.05.2013 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B1 2 Praha 34.35
03.05.2013 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B2 2 Praha 16.55
03.05.2013 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B1 1 Praha 34.92
12.02.2013 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B7 1 Praha-Stromovka 22.51
12.02.2013 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B6 3 Praha-Stromovka 07.37
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/R2 4 Praha-Stromovka 07.34
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/FB Praha-Stromovka 07.31
02.02.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/B2 2 Praha-Stromovka 22.62
22.01.2013 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B9 1 Praha-Stromovka 22.84
22.01.2013 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B7 3 Praha-Stromovka 07.46
18.01.2013 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B17 1 Praha-Strahov 16.95
18.01.2013 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B5 1 Praha-Strahov 17.01